inloggen

familieberichten op internet

Berichten van juli 2019

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

donderdag 18 juli

Peter Botman

maandag 8 juli

Brigitte Maria Mak - Israel

donderdag 18 juli

Herman Sierkstra
Robijn Teitsma
Cornelis Hendrik Gieze
Anne Bruinsma
Pieter Visser
Aad van Benten
Petrus Arnoldes van Veen
Jenny Giezeman - Bel

woensdag 17 juli

Hans Douwenga
Ankie de Jong-Epskamp
Elisabeth Anna Maria Borst
Josephus Maria van Giessen
Ineke van Hamersveld - Calis
Elisabeth Johanna Bakker-van ’t Veer
Louise Antoinette Pouwels - Pol
Wilhelmina Benjamins - Graaf
Nella Geertruida de Vries
Anna Maria Geertruida de Vries-Hage
Anne-Miek Schreuder
Johanna Monteba-Sjardijn
Gerrigje Visscher-Keppel
Simon Pieter de Ruiter
Joop Rog
mr. Jacob Adriaan Nicolaas Patijn
Bernardus Gerardus van Ieperen
Jacob Dokkum
Gré Hoogland - Smit
Fred Dukker

dinsdag 16 juli

Simon Victor Mooij
Cees van der Heijden
Joke Rosman-Renes
Huib Groen
Auguste Frederika Johanna Wagenaar-de Rover
Alida Maria Slijkerman - Zijdenbos
Jan Veldhuizen
C.P. (Cor) van Steen
Elisabeth Kuijpers-Dam
Jeane Hunneman – Hoogsteder
Hendricus Nicolaas Zwaan
Derkje Jacoba Wilhelmina Groot Enzerink
Aafje Knerf - de Boer
Nelly Maria Runnenburg Kikkert
Afra Ida Maria Haver - Hartman
Antonia Dievera Johana Lakeman
Jan Heuvelink
Cosina van Soestbergen-Prins
Martin van Hooren
Martien Louwe
Geertruida Martha Elizabeth van Bodegom-Arink
George Goorsenberg-Karsten
Catharina van der Gaag
Jan Wallenburg
Fenna Amanda Leffelaar-Schellenberg
Fenna Amanda Leffelaar-Schellenberg
Klaas de Porto

maandag 15 juli

Cornelis Anna Beentjes - Gerver
Elisabeth Kuijpers - Dam
Martin Christiaan Mons
Gre Wagenaar - Jonker
Adrianus Berkhout
Judith Caroline Turkstra
Liesbeth Hendriks - de Swart
Dik Köhne
Johanna Catharina Wilhelmina Prins - van Doorn
Rob van Dijk
Rob van Dijk

zaterdag 13 juli

Riet Broersen - Baas - Groot
Marie Smit-Kapitein
Alida Clara Schill - Vermeulen
Alie Vijn Doeland
Theo de Reus
Bert Kiewiet
Maria Munster-Meester
Adolf de Wit
Roelfina de Jong-Eijsackers
Berend Jan Meijer
Trijntje Bruinsma - Nieuwenhuis
Paulina Oomen - Mannaart
Tine Zwaan - Struiksma
Truus de Boer-van Diepen
Martinus Andreas de Visser
Thea Heeremans – van Diepen
Frans Pasman
Peter Limmen
Johannes Cornelis Haverkamp
Hendrika Leijen-Rus
Klaas Kramer
HANS VERWEIJ
Nel de Kreek-Ubink

vrijdag 12 juli

Maria Magdalena Gschwind
Hendrika Doorn
Elisabeth Cornelia van Langen-van Straaten
Trijntje Sierhuis - de Wit
Maria Jacoba van der Maat - Neelen
Grietje Collet-Bosma
Johannes Cornelis Anthonius Spit
Dirk Suijkerbuijk
Johannes Plugge
Jan Mol
Clementina Groot - Duurland
Robertus Innocentius Maria Stam
Johanna Spil-Buis
Rein van der Puten
Trijntje Engelina Mulder-Heres
Kim Anna Akker
André van Galen

donderdag 11 juli

Léon Lagrand
Johannes Hendrikus van Tunen
Jansje Lamme ‐ Kroon
Hendrika Catharina Peduzzi - Visser
Bianca Johanna Maria Otte - Velseboer
Johannus Oscar Janssen
Johanna Rosalia Elisabeth van Rooijen
Cornelia Lassing-van Willigen
Hans Geissler
Anna Maria van Hoorn - Krijt
Maria Magdalena Gschwind
Ymkje Blokdijk-Terpstra
PETRONELLA GEERTRUIDA KRAAKMAN - MEILAND
Maria Bernardina Rosier - Edelenbos
Anna Alida Maria Beentjes - de Wit
Kornelia Kwant
Jos Melten
George Marinus Atsma
Cornelia Maria Quirina Hoekstra (van Ruiten)
Nettie Heesen - Post
Thomas Harm Sleeboom

woensdag 10 juli

Tina Klene-Teunisse
Lubbert (Lub) Jonkman
Henricus Johannes Bernardus van der Heijden
Petrus Johannes Dekker
Theodorus van Alphen
Gustaaf Gosse Damstra
Martha Carnas - van Gulik
Jaap Kloosterman
Margaretha Anna Bakker-Mandemaker
Reint Ulderink
Aldegonda Hendrika Petronella van der Vlugt-Den Hartog
Patrick Dominique Bons
Riet Valkering-Sprenkeling
Jaap Metselaar
Ruud Koning
Johannes Vink
Jacobus Nicolaas Bakker

dinsdag 9 juli

Jaaike Sjoerdtje van Bork
Charles Louis Smallenburg
Henderika van der Giessen - de Vries
Wil Timmermans -Gilissen
Sonja Havinga - Dekker
Dick Vogel
Piet Lust
George Coenraad Kuntz
George Coenraad Kuntz
Jan Hendrik Blom
Gerardus Cornelis Reijn
Ina Louter - Blankendaal
Germ Dam
Cornelis Johannes de Boer
Wijnand van der Toom

maandag 8 juli

Edith Elisabeth Sandifer-Lokman
Klaas Snip
George Frederik Kroon
Cornelis Nicolaas Neidhöfer
Jan de Vriend
Duncan Tai Tin Woei
Anthonie Gerard Huigen
Reinouwtje Cornelia Kalf-Smit
Antonius Gerardus Groenendijk
Judy Fella Elisabeth Pinchetti-Boon
Jannetje Geel-Maasen
Hans de Vries

donderdag 4 juli

Ferry Kouwenhoven

maandag 8 juli

Johannes van der Hulst
Johannes Fijma
Cornelis Willem Jansen
Heide de Boer - Aldorf
Toos Nagtzaam - Korte
Gerardus Jozef Boon
Cornelis Hendrik van der Keur
Corrie Beemsterboer - Bijl
Henny Jacobs - Heuft

zaterdag 6 juli

Elly Hoogervorst - Schenau
Ellen van der Veen-Idemans
Afra Johanna Maria van den Hoek
Wil Veltman-Theebe
Tine van Tol-Olivier
Adrienne Ris-Peeters
Jacobus Gerardus Olijerhoek
Willem Roos
Frederik Gerrit Groot
Pieter Cornelis Bouhof
Hans Stroomberg
Eugène Conrad Pottkamp
Sjaan Stroet - Grent
Rie Jansen - Clements
Rob Adema
Corry Zwetsloot-Pinxter
Paul van Duijvenbode
Alie Ligthart - van Dulmen
Klaas Snip
Piet Jak en Riet Jak-Bakker
Maria Paulina Rekelhoff-Devilee
Jos Overtoom
Joop de Wildt
Cornelia Anna Kruijer-Stuijt
Hermine Christina Jacobs - van Zon

vrijdag 5 juli

Maartje Plas-Ham
Antonia Johanna Maria Duinmaijer - Peute
Mathilda Wilhelmina Eduarda Bots-Damen
Greet Abcouwer
Olga Rikkers
Tiny Boshoven - Limmen
Divera Afra Verlaat - Dol
Riet Ruiter - Hauwert

zaterdag 6 juli

Willem Driesprong

vrijdag 5 juli

Aart Hendrik van Beek
Jacob Nicolaas Haasbroek
Anke Arkema
Johannes Gijsbertus van Bodegom

donderdag 4 juli

Martha Johanna de Kroon-Vroling
Arie Blok
Jacobus van Emmerik
Marcus Gerardus Theodorus Pijnacker
Robertus Fransiscus Roemer
Rob Adema
Johanna Petronella Woudt - Donk
Gepke Jacoba van Loenen - Wageman
Arda Oosting-Joosten
Wilhelmina Petronella Janszen-Bouwman

woensdag 3 juli

Sjef Geraedts
Arie Blok
Catharina Maria Helena Berg - Blommestijn
Wilhelmus Henricus Duijn
Joannes Liduina Maria Le Blansch
Anita Buis
Greta Hetsen - Fit
Judoca Adriana Maria Destombes
Oudominicus Sijs
Leny Kulker - van den Buijs
Fem Bakker - Snel
Annie Vonk - de Wit
Cornelia Christina Johanna van Steen
Simon Mol
Sieuwko Jan Mantel
Wilhelmina R.M.G. Vreeken - van Waardhuizen
Jacob Groeneveld
Bea van de Pol - ten Katen
Johannes Cornelis van Vessem
Ditje Neeltje Backhaus - Koster
Catharina Elise Maria Bekker - van der Kroon
Arnold Mientjes
Gerardus Gerard Burgering
Reinardus Cornelis Johannes van der Geest
Reinardus Cornelis Johannes van der Geest
Jannetje Catharina Tuithof - Schouten

dinsdag 2 juli

Tine Marjan Veelders - Koerse
Geertruida Hillegonda Maria Stolp-Burger
Adriaan Brugman
Johannes Gerardus Luttikhuizen
Hilda Jacqueline van Deth-Veltman
Cornelia Helena Morauw - Goudsblom
Johannes Maas
Theodorus Michaël Freijser
Olga Eugenie Berkhout - Waldram
Corry Jasperse – de Ruijter
Maria Margarethe van der Velden ‐ de Groot
Jan van Til
Rende Hendrik Boor
Johan Koningstein
Willem Hovius
Klaas Jacobus Bootsman
David George Iles
Lammertje van Huis - de Vries
Jacobus Antonius Boon
Hans Wester
Johannes Gijsbertus Krijnen
Els Franken-Mahler
Jan Pieter Eriks Piet
Theodora de Graaf
Miep Krijgsman - Schermerhorn
Wiesje Jannie Wit-Posthumus
Cornelis Laan
Anton Schuurman
Maurits Henri Wetters
Leentje Kroon - Peetoom
Wilhelmina van Etten-Koning

maandag 1 juli

Lien Man - Morianner
Trijntje Catharina Damiaans - Bras
Cock Feliks - Douw
Trijntje Dekkers - Vos
Froukje Duif - Boorsma
Veronica Maria Hink - Tak
Jan van til
Corry Jasperse - de Ruijter
Antje de Vries - Praag
Johannes Petrus Maria Hof
Robert Merts
Rende Hendrik Boor
Maria Margarethe van der Velden - de Groot
Johannes Antonius Frijters
Cor de Groot
Theodorus Wilhelmus der Kinderen
Olga Eugenie Berkhout - Waldram
Eddy Warners