inloggen

familieberichten op internet

Berichten van mei 2019

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 25 mei

Reginald Frederik Franciscus George
Wemelina Everhardus-Delforge
Andries Agterberg
Kees Burger
Johanna Belfroid - Stam
Simon Vincentius Kappelhof
Gerardus Johannes Bertus Sinnige
Henrica Adriana Renes-de Bruijn
Martinus Arij Schipper
Klaas Jantjes
Simon van Dorp
Elsje van Bodegraven - Spitse
Richard Groenen
Hendrikus Maria Pennings
Nelletje Baas
Marjanne Johanna van Walraven - Vlessing
Petrus Theodorus Tromp
Adrie Slikkerveer
Hendrika Elise Bakker-Mulder
Petrus Bartholomeus Poelgeest
Lubertus Peereboom
Maria Bais-Nauta
Job Schipper
Johanna Margaretha Delis
Mady de Jong-Spaargaren
Pieter Johannes de Jongh
José Winter-van Duivenvoorde

vrijdag 24 mei

Maria Klasina Houkema-Lont
Johanna Frederika Bekkering-Roelink
Sjaak Brasser
Didier Buur
Gerrit Jan Jaspers
Alida Anna Elisabeth Wester - Groot
Jacobus Adrianus Huisman
Martha de Reus – Markx
Peter Nijman

donderdag 23 mei

Maria Adriana Wijker-de Groot
Jantje Geerts - Hoeve
Anneke Vogelezang-Lansberg
Dirk Huis
Rudolf Bos Scheppers
Dirk Hart
Piet Appelman
Johanna Kolk - Jochems
Johannes Petrus Maria Sjerps
Betty Gijsen-Boon
Hans Bakker
Geertruida Johanna Khan-Puijk

woensdag 22 mei

Piet Zonneveld
Wil Bosma-Böing
Jozina Lydia Willemsen
Adrianus Stoop
Jantje Geerts - Hoeve
TITIA MARION HARMENS - SMITS
Johanna Margaretha de Vries-Tollenaar
Kees Zonneveld
Nic Zoontjes
Jeanne Pot - Pols
Gerarda Johanna Maria Hermsen-Stokman
Ria Stafleu-Cromwijk
Annette Maars Nierop
Ruby Bernadine Sayers-Ollivierre
Johannes Wilhelmus Knaap
Wilhelmus Johannes Uijlenbroek
Johanna Margaretha Oosterhuis
Dirk Mol
Simon Cornelis Goedhart
Rinie Bos - Haan
Johannes Petrus Albricus Verduin
Keesjan Tissing
Nico Bakker
Truus Venverloo - van der Gracht
Frederik Jan Wieberdink

dinsdag 21 mei

Frederik Hendrik Thomas
Nicolaas Wilhelmus Groot
Theodorus Andreas Bank
Ben Loos
Tiny Conijn - Pronk
Elisabeth Jippes - Schermer
Francisca Jonk - Plugboer
Marlčne Simone de Haas
Johanna Maria van Vliet - Rademaker
Nicolaas van Teijlingen
Ilona Coulier - Torsing
Cornelia Amelia Peters - Groenenberg
Raoul Julius Robert Anthonijsz
Eduard Gijsbert de Bood

maandag 20 mei

Petronella Jacoba Scheerman-Boon
Jopie Ernst-Andriessen
Bernhard Juliaan Wilhelmus Hartenberg
Bernardus Hoogenstein
Klaas Piet Eppenga
Jaap Sol
Piet Oldenburger
Jan Huizinga
Riena Meijer
Wilhelmus Gerardus Jeroen van Schie
Piet van Heerde
Afra Maria Pater-Wijnker
Rosita Margaretha Emmavan Diepen-Leeuw
Sam Lenting
Bob Budde

zaterdag 18 mei

Jantje Andrea-Langedijk
Wilhelmina Ober-de Knecht
Hendrik Gerrit Haaijer
Sjaan Schouws - Rodenburg
Toos Zeven
André Sierag
Eduard Gijsbert de Bood
Herman van Linden
Cornelis Henricus Woortman
Antonie Lambertus Deegenaars
Johanna Maria Margaretha Collewijn-van der Kuij
Maria Helena Elisabeth Konijn - Meijer
Jan Leendert Bijl
Leo Krijtenberg
Christiaan Fahner
Elisabeth Margaretha Spaan
Johannes Heronimus van Rijn
Marco Haveman
Juriaan Jongert
Aafje Kansen-Timmerman
JACOB ANTON THEUNISZ
Frank Struik
Annelies Groeneveldt-barones Van der Feltz
Marianne Ploeger
Johanna Cornelia Schouten - van Voorst
Gijsbertus Antonius Smits
Aleida Eerenberg - de Vries
Anna Petronella Dekker-Strooper
Jacobus Cornelis Reimerink
Maria Bavonia Meijering-Blom

vrijdag 17 mei

Marie Hendrika Vrolijk
Abraham van der Waals
Johanna Bos-van den Broecke
Wietse Hoogeveen
Gerda Kemp-Wapstra
Leny Kramer - Konijn
Carla Remmelswaal - Butot
Gijsbertha Ardina Maria Nieman
Frederika Johanna Terwijn-Meems
Jannie Oostveen
Cor van der Poel
Petronella Cornelia Rumping-Maas
Barbara Danuta Szpak-Borst

donderdag 16 mei

Jaantje Vernout - Roedema
Nancy Anna Catharina Jansma
Hein Kruider
Henk Elfering
Joost van de Kamer
Joke Tromp-Zwitser
Elisabeth van Amstel
Jaap Vrasdonk
Pieter Dirk Jonker
Barbera Ebeltje Heemskerk-Putker
Elisabeth Maria Petronella van Schagen
Els Hollenberg
Karel Keesman
Cornelis de Geus
Maria Johanna Netz-Janssen
Dieuwertje de Jager-Kok
Riet van Amsterdam-Beerendonk
Anja van der Steeg – de Groot
Geertruida Elizabeth de Graaf-Mijts
Christina Maria Rozemeijer-van den Berg

woensdag 15 mei

Anneke Theodora Claessen-Bok
Hans Heerschop
Co de Koning-Loos
Adrianus Wouter Cornelis Dijs
Pieterdina Geesina Kruize
Jan Wormmeester
Henricus Bernardus Joachim Twint
Eikoo Jan Lourens
Willem Johannes Siemer
Wim Hoppezak

dinsdag 14 mei

Alida Gaugurika van der Gulik - Broers

woensdag 15 mei

Henricus Johannes Hogervorst
Klaas Valk
Jolanda Struik - Makkes
Herman Martin van Sermondt
Theo de Carpentier
Tonny Olfert Jacob Schermer
Elisabeth Johanna Gerarda Pijnakker - Koet

dinsdag 14 mei

Anita Arends
Jan Nicolaas Buurman
Jan Schaak
GERRIT KREUNING
Kimiko Kawabata
Wiebe Kistemaker
Louise Cornelia Ida Spanjaard
Albertus Hendrikus Wittenberns
Mathilda Cornelia Kootje - Buisma
Co Vis
Gurbe van Brug
Marinus van Ketel
Louisa Maria Weijs
Catharina Christina Maria Winder
Olof Hooijberg
Cornelis Jacobus Sap
Jan van Eck
Jannetje Vos
Antje Brinkman - Winkler
Bartholomeus Cornelis de Klerk
Aat Zander
Anneke van ‘t Westeinde - Poeder

maandag 13 mei

Henk Vonk
Tiny van ‘t Hof - Idzerda
Neeltje Cornelia Gijsbertje Zonnevijlle - du Moulin
Harmina Aartje van Sprakelaar
Siem Plijter
Petrus Helenius Jacobus Dignum
Levien Ursem
Marcel Stoop
Albertus Reehorst
Janny de Snaijer
Herbert Jan Mesman
Yvonne Straathof-de Jong
Johan de Groot
Antonia van Ammers - Hoogeboom
Marth Dodeman - Kolken

zaterdag 11 mei

Elizabeth Suzanna van Mazijk - Kouwe
Catharina Anna Mosch
Elisabeth Beij - Stikkelorum
Hendrik van den Eijkel
Cecilia Jacoba Theresia Ortgiess
guda Cornelia van der Velde - Teeling
Albert Beeksma
Jan Piet Houtman
Jan Hendrik Klanderman
Nico Blokdijk
Wim Biezen
Agatha Maria Meester - Koster
Arnoldus Laurentius van Santen
Jan Lieste
Marianne Eva Ulrich
Elisabeth Antonia Maria van Hienen - van Dijk
Petrus Hendricus Maira van Bourgondiën
Helga Helene Egger
Johanna Geertruida Joustra - de Neef
Paulina Martina Kok - Heeremans
Cora Dekker
Sjoerd Post
Ben Minnaard
Johannes Harrypersad Chedi Ramdayal
Marco Heiting
Guurtje Dirkje Borjeson - Visser
Maria Sophia van Leeuwen - Wingelaar
Ank Severijnen - Marjot
Betty Berends - Boerrigter

vrijdag 10 mei

Greet Koning - Schoenmaker
Bram Michielen
Ivonne Ellen Bouman - Visser
Anna Helena Jozephina Koopman - Logtenberg
Sophia Elisabeth van Lith-Schaap
Cornelis Jan van den Berg
Wiebe Kootstra
Pieter Steenstra
Jan Schenk
Frank Bont
Jacoba Johanna Wassing - van Veen
Wil Schenk - de Rijke
Johannes Mosk
Alice Baay - Weijters

donderdag 9 mei

Jan Frederik van der Burgh
Anny Vos-Silvester
Maria Dolman-van Poelgeest
Antonius Adrianus Vink
Pieter Volkert Bobeldijk
Sophie Adriana Slieker
Martinus Josephus Jansen
Charlotte Brigitte van der Meer
Maria Elisabeth Visser-van der Meel
Frans de Jong
Amalia Elisabeth Godefrida Eliam - Verbeek
Jan van der Veldt

woensdag 8 mei

Betsy Schuitemaker - Schilder
Harm Bernhard van ’t Hof
Greetje Oosterhof
Bertha Antoinetta Stutterheim - Boeschoten
Agueda Ráez Monsálvez
Roelof Sijbrand Bolman
Mien van Excel
Alida Keijzer-Fienee
Johannes Jacobus Bruineberg
Catharina Anna Mosch
Hendrikus Theodorus Johannes Maria Boereboom
Dirkje Theodora Koense-Booijen
Margaretha Maria Ligthart - Stam
Hendrikus Wilhelmus Johannes Smet
Yolande Elizabeth Maria Schuuring
Nicolaas Wilhelmus Duijn

dinsdag 7 mei

Teun Kubbe
Tiny Pompert-Visser
Miep Steinvoord-Zijp
Jacques Zomerdijk
Aaf Huijsman - van Veen
Johanna Maria Besseling - Koopmeiners
Alida Maria Oorthuijsen
Carla Stut-Reijns
Margaretha Petronella Ledder - Stals
Lidwina Catharina Maria Willard - van Pampus
Hans Christiaan van Reijen
Maria de Kok - Hellemons
Sijtie van de Gruiter – Breure
Josephus Hermanus Ignatius Maria de Hoog
Cornelia Johanna Gerarda van der Heiden - de Klerk
Wilhelmina Francisca Maria Molenaar - Veldhuizen
Betsy Schuitemaker - Schilder
Marie van der Kraats-Koorn
Kim Osborne
Jacob Ruurd Jorritsma
Erik Huber
Jan Pieter Verbeek
Mark Verburg
Bep Wissenburg - Steeman
Ina Bakker - Booy
Miranda Glas
Willemien Victorina Vermeer – Oerlemans
Veronica Maria Vreeker

maandag 6 mei

Pieter Adriaan Lamie
Trees Kuin - Ikink
Marie van der Kraats-Koorn
Maria Anna Dijkman-Dekker
Joke Kortekaas-van der Waart
Bini de Vries
Theresia Maria Christina van der Woude-Steinmetz
Lambertus IJdel
Joannes Gerardus Hoff
Theresia Maria Berk-Kanters
Richenel Julius Jacott
Nel Dekker-den Otter
John den Hertog
Mart Sachs-Buis
Nicolaas Cornelis van Keulen

zaterdag 4 mei

Cornelia Nieuweboer - Ruijter
Koos Schut
Rensje Maria Strik
Johannes Nicolaas Maria Bulters
Bernadette Maria van der Laan - Vork
Anna Maria Willibrorda Luchies-Smiers
Lucas Breed
Adrianus Theodorus Merkx
Mathilde Seignette-Wilmering
Abraham Bernhard Lust
Margot van Wijnen - Jongeneel
Cees Smit
Nicolaas Wokke
Vivian van der Veen – van Hoey Smith
Peter Koster
Ankie Scheer- Grootveld
Carla Biersteker-Jacobs
Dorothea Johanna Straathof-Bijwaard
Betsie Bothof - Reekers
Ted van de Haterd
Inger Roschar
János Tóth
Gradie Lasonder
Rebecca Jeninga

maandag 4 mei

Jan Wit

vrijdag 3 mei

Adriana Maria Caljé
Cornelis Martinus van der Kas
Alida Abrahams-de Laaf
Johannes Bekooy
Lina Henriëtta Vrolijk - Koekebakker
Franciscus Nicolaas Gouwenberg
Geertruida Koppes – Buijs
Jacqueline Raven
Rie Ridder-Hauwert
Martha Maria Elizabeth Jansen-Hogenboom
Bastiaan Brouwer
Maria Portanger-Koster
Teun Groot

donderdag 2 mei

Johannes Jacobus Graaman
Ton Driessen
Els Kooi - Sjerps
Johannes Nieswaag
Luus van Etten-Vermeeren
Roelof van Oeveren
Willem Jacob Swart
Petra Bellord - Baaij
Jack Huijberts
Petrus Simon Koppes
Willebrordus Antonius Johannes van der Voort
Cornelis Roelof Zoontjes
Harmen Jan Doornebos

woensdag 1 mei

Johannes Casper Zuijderduijn
Lous van de Ven
Jan van Schaik
Maria Johanna Sijm - Tiet
Jan Koenis
Ron Peerdeman
Hendricus Danenberg
Co Groothuis-van Bree
Maarten de Boer
Jeltje Zuidema - Wiersma
Edith Kater -Coleman
Bep van Vuure
Cornelis Leendert van Gulik
Geertruida Petronella Zweers-Makker
Aaltje Lindhout-van der Meer