inloggen

familieberichten op internet

Berichten van april 2019

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

dinsdag 30 april

Gerie Stoelwinder - Mijnheer
Marijtje Dam - Glas
Maria Theresia Bensdorp- Kwant
Anthonia Johanna Klaassen - Meijer
Franciscus Wouters
Jan de Haas
Petra Bus-Dazelaar
Johannes Nicolaas Spaans
Ben op de Weegh
Harm Pieter van Ginkel
Cornelis Johannes Wolterman
Hendrik Daniël de Knegt
Cornelis Nicolaas Schipper
Geertruida Jacoba de Lange - den Hollander
Albertine Catharina Meuldijk - Kuiper
Dirk Jacob Gerrit Breeuwer
Jacobus Johannes Maria Huiberts
Catharina Maria Bakker-Groot
Gerard Helderman
Dik Schermer
Jacob Jong
Petrus Wilhelmus Damen
Godert Volbeda
Johannes Jacobus de Ligt
Cornelis Josephus Poel
Jacques Peter Dennis Max Van Berge Henegouwen
Sietske Postma - Holwerda
ED BEEREPOOT
Hendrik Schrier
Cornelia Anna Borst
Anna van der Steen
Jozef Johannes Maria Scheel
Jaap Lakeman
Aartje Quist – Lokhorst

maandag 29 april

Cornelia Johanna Fine - Bakker
Leen Overbeek
Mia Hoeben - Bijl
Johanna Petronella Veul-Vlaar
Joop Antonioli
Tini Sap - Kerssens
Johannes Hendrikus van Senten
Greetje Klazina Eriks-Helder
Willemke van Dijk - Kamminga
Cornelis van Herwerden
Antonius Konijn
Dirk van Eekeren
Gré Hofhuis-Postma
Ruud Halbersma
Loes Groot-Blom
Alfred Massaut
Willy van Baar-Bakker
Fem Laan - Bosman
Maria Alida van der Voort - van den Oudenalder

zaterdag 27 april

Piet van Eeden
Anna Pauline Downer-Ike
Elizabeth Adriana Florijn- van Straaten
Ruud Verhoeff
Catharina Maria Schrama-de Moel
Petronella Hendrika Graas-Huijgen
Harry Bellaart
Eelco de Boer
Theodora Adriana Maria Warmerdam
Henny Christiaan van Dieren
Annie van der Wal-Bruijn
Nicolaas Praat
Truus Schaper - Bijman
Christoffer van Duuren
Cornelia Johanna Fine - Bakker

vrijdag 26 april

Johanna Hoogerhoud van der Weij
Cornelis Antoius Witte
Trudy van der Vlugt - Kinkhouwers
Peter Carl Struijk
Maria Labordusvan der Burgh
Piet Driesse
Willempje van den Bos-Stitselaar
Jeacquelina Maria Elisabeth Valk - Peerdeman
Petronella Cornelia Kreuger-Struijkenkamp
Teunis van der Heijden
Antonius Cornelis Maria Verheul
Gerarda Alexandra Elberta Kloosterman-Kiela
Elisabeth Maria de Wit - Redeker
Adriaan Jacob Verhulst
Abram Glas
Catharina Zonneveld-de Goede
Marcel Bullinga
LEONARDUS HENDRIK KUIJSTEN

donderdag 25 april

Clara Jacoba de Breuk-Bos
Cees van Broekhoven
Anna Peereboom - Huiberts
Josephus Henricus Fransiscus Vlug
Simon Johannes Tol
Johannes Nicolaas Zuurbier
Willy Anne Marie Jan Handgraaf-Schuerman
Marius Marinus Busink
Riek Alders - Schavemaker
Johan Gerrit van der Stelt
Joannes Christiaan Franciscus Settels
André Schuurman
Ed Kuilboer
Hilletje Stallmann - Schaap
Cathrien de Haan Catharina
Betty van den Busken - Korthoef
VALERIE JUDITH VAN ROOIJEN-VAN KRIEKEN
Nico de Nijs
Tine Louwe-van Dokkenburg
Martha Agnes Klaver-Karels
Christina Maria Totté - van Oosten
Theodorus Vuijst

woensdag 24 april

Tonie Maria van der Hut
Guurtje Neeltje Roos
Nic Otsen
Elisabeth Olga Nijbroek - Bodaan
Biem Bernard Steenbergen
Ernest Wouter Schuur
Jacques Bak
Hans Krouwels
Wim de Graaf
Irén Rijjkers - Tatay
Lesly Appelman - Van Loo
Lien van Oorschot - Angevare
Theo Berk
Annie Bot - van Ammers
Jolanda Okkerse
Cees de Geus
Tiny Nijman - Kuil
Sonja Louise Smit - van Oordt
Maria Hendrica Stam - van Bugnum
Cornelis Jacobus van de Reep
Margaretha Theresia Kuiper - Huisman
Joop de Boer
Hendrikus Jan Wittink
Aly Benrath - de Jong
Frits van der Meulen
Jaap Rottiné
Herman Willem Bruul

dinsdag 23 april

Bertus Stam
Seppe Poodt
Johannes Petrus Anthonius Blankendaal
Klaas van Hinte
Klaas Eric den Hartigh
Pieter Vriend
Cor Manshanden
Truus Prins - Brandt
Martin Kramer
Aafje van der Meer - van Oostveen
Heleen van Wittmarschen - de Cleen
Arie Bergen
Freek de Jong

woensdag 24 april

Hans Visser

dinsdag 23 april

Truus Post - Sneek
Henny Hooijveld- Willemse
Dirk Jan Geertsema
Jan Verwaal
Elisabeth Jacoba Bruines - van Rijn

zaterdag 20 april

Tineke den Haan – Schoneveld
Klaas Visser
Jan Pluijmen
Jakob Kok
Hendrik Frederik Jochemus
Paul van Heukelom
Anneke Witte
Gea Stapel-Donker
Evert Landré
Cornelis Pieters
André Wortel
Karel Bettink
Piet Koomen
Cornelia Neeltje Kaij
Janet Nouwen

vrijdag 12 april

Petrus Jacobus Maria Laan

zaterdag 20 april

Arie Hoogland
Maaike Baltes
Diny van der Wijst - Roijmans
Gerrit de Jong
Antje Jantina Margaretha Bakker - Meijer
Marga Haijema
Jennie de Roo-Tessemaker
Fredrik Johan Kedde
Gertrudis Johanna van der Weegh
Willy Rooth-Frantsen
Dirk Cornelis Bruinsma
Marion Vis
Johanna ten Haken - Strating
Antje Jantina Margaretha Bakker - Meijer
Jan Buis
Elisabeth Alida Timmer - Horikx
Dievera Rosina Spruit-Wijte
Adriana Brolsma - Polling
Abra Cornelia Hemrika - Ulendorp

vrijdag 19 april

Columba Komen-van der Kolk
Gerbrand de Haas
Reindina Keijsper – van der Burg
Allewijn Ott
Cornelia Maatje Hazenberg-Glerum
Arnoldina Wilhelmina Smit - Joosten
Everardus Ruthgerus Maria Swart
Maartje Jannie Pijper-Wijdenes
Henk Out
Piet Beemster
Piet Timmermans
Willem Theodoor Karel Uijttenboogaart
Barnabê ÐỖ Trung TÍch
Cornelis op ’t Land
Pieter Johannes Biesboer

donderdag 18 april

Catharina Maria Borst-Biersteker
Gery Wiggers - Huisman
Anna Agnes Kuilman-Glas
Cees Dubbeld
Jan de Greef
Corrie de Groot – van Gelderen
Joop Vriend-Sneek
Tinie van Duivenbooden - Klouwers
Ike Wiedijk
Leendert de Groot
Maria Clasina Petronella Hoeffnagel
Antje van de Kuinder - van Kampen
Kees Kramer

woensdag 17 april

Marianne Hamers-Tol
Cornelis van Enk
Neeltje Geus – Haringhuizen

dinsdag 16 april

Jacobus Waij

woensdag 17 april

Anna Theresia Burger - Kramme
Jan Baas
Renauld Edward Ferdinandus
Catharina Maria van Velzen-Renckens
Alida Bertha Bakker
Willy Smit-Smit
Dolf Vreenegoor
Adrianus Franciscus Roobeek
Bertha van ‘t Klooster - Kuijper
Philomène Marie Hubertine Holthuizen
Willy Stolp - Hartog
Rita Laan-van der Plas
Ineke de Boer-Fruman
Pier van der Sluis
Johanna Catharina Stoel-Re
Cornelis Husslage
Corrie Post - van der Wal
Hendrik Johannes van der Horst
Jacob Verboon
Astrid van der Herberg-Hosselet
Gerardus Johannes Maria Noom
Marinus Heijmans
Pieter Vethaak

dinsdag 16 april

Gré Zomerdijk - Oudejans
Jentje Andela
Geertruda Margaretha Sjerps - Mantel
Aarnoud Slimmen
Dicky Roele - van de Ruit
Albert de Boer
Philomeen van der Meer-Volwater
Hendrika Catharina Stoop - Stam
Gerard van de Weijer
Petrus Bernardus Johannes Zonneveld
Cecilia Kuperus Teerenstra
Catharina Johanna Vertegaal - de Jong
Johanna Adriana Schild - Overdijk
Ben Hartgers
Cornelis Adrianus Smit
Vera Botman - van Hurck
Roos Weevers - Van Belle
Lida Knuppe
Antonius Hendrikus van de Koot
Jan Edses
Johannes Jacobus Odululfus Stam
Maria Catharina Janson - Koopman
Jan Boeijer
Rina Bizot - Groot

maandag 15 april

Anneke Koenis - Besseling
Jaap Neefjes
Johanna Maria van Hal
Dick Wardenaar
Tjitske van Westen - Faber
Rudolf Maria Sanders
Gre Kleen - van Herwerden
Jaap Hoogland
Gerrit Johannes Hokkeling
Johanna van den Akker
Jan Nobel
Gerie Welles
Evert Jan Johannes Hilhorst
Dienna Pennings-Calis
Greta Catharina van Duffelen
Margaretha Jacoba Antonia Kolkman-Boersen
Jaap Oele
Hilletje Kuijsten
Jaap Groot
Ageeth Apeldoorn
Hubertha Mathilda Feld-Caarls
Albert Luit de Groot
Jannetje Elisabeth Koper-Koopman
Theodorus Wilhelmus Schouws
Theo Frans Sandstra
Johannes Oudshoorn
Rinskje Schaap - Luxwolda
Sjaak Bakker

zaterdag 13 april

Lucia Catharina Handgraaf-Slotemaker
Hendrika Johanna Nievaart-Labordus
Nico Landman
Ben Swart
Jaap Oele
Jan Johannes Christiaan Heijne
Jack Jongejans
Gerardus Henderikus Griemink
Lida de Rie
Hendrika Cornelia de Groot - Tuninga
Gustaaf Theodorus Duijn
Arendina Cornelia Gelderblom-Elfrink
Johan Moerman
Peter Ummels
Egbertdina Wilhelmina Witlam - Smelt
Bernardus Antonius Franciscus Wolff
Annie Prikkel - Buishand
Cornelia Margaretha Maria de Jong-Appel
Verie Bonnema - Bakker
Ineke Steenbrink
Cornelia Sophia Plas - Fabius
Cornelis Joseph Groot
Johan van Beusekom
Mieke Mostermans
Petronella Visser - Bleijendaal
Teunis Rietkerk
Aad van der Houwen sr
Nic Eylers
Aafke de Boer-Duinkerken
Janny van Wieringen - Noordbruis

vrijdag 12 april

Petrus Johannes Hoogenboom
Nico Tegelaar
Cornelia Haasnoot-Verdoes
Stijnie Petersen - van Zijtveld
Apolonia Jacoba (Ploon) van Iterson-Vermeer
Theodorus Johannes Metselaar
Fons Slot
Martha Maria Hauwert - Meester
Jacob Gerrit Slooten
Jan Wever
Catharina Anna Dekker-Boekel
Hendrika Maria Anna van der Meij-van Beek
Jan Witte
Maria Rijs-Nuijens
Pieter Roosendaal

donderdag 11 april

Mariella Hoogendijk – Murgia
Maria Castricum-Steen
Willem Gerard Johan Timmerman
Elisabeth Wagenaar-Timmerman
Antonius Marie Kaarsgaren
Herman de Ruijter
Markus Hette van der Meer
Cornelia Hendrika Krijnen-Wildschut
Margaretha Geertruida Rijkers-Hartog
Gerrit-Pieter Gerrits

woensdag 10 april

Berendina Jantina Grevink - Telkamp
Peter Verduijn
Cornelis Nicolaas Apeldoorn
Johannes Nicolaas Groothuizen
Laura Andrea van Kesteren - van Keller
Cornelis Johannes Peerdeman
Rob Dijkstra
Theo Vriend
Alberdina Caesarina van der Velden - Maarhuis
Wilhelmus Johannes Heeremans
Lourens Zoon
Robbert Kok
Gerrebertus van den Broeck
Willeke Boekhoff
Jack van der Zwan

dinsdag 9 april

Evert Wijtze Sikkema
Yvonne van der Horst-Derogée
Gerrit Mulder
Jan Groenbos
Henricus Jacobus Jozef Schoenmaker
Christiaan Pieter Faber
Johannes Laurentius Adrichem
Janna Kok
Hans Witte
Aafie van Leeuwen-Klaver
Jacobus Anthonius Vrakking
Theo Vriend
Herman Hogeland
Prof. dr. Mathieu Noteborn
Tiny Hoep-Wiggers
Conny van Kasteel
Paulus Cornelis Wouterus van der Meer

maandag 8 april

Toon Kok
Josette Oosting- Kemme
Jan Ursem
Theo de Wit
Marth Besseling - Reus
Loet Laan

zondag 7 april

Jos Korse

maandag 8 april

Peter van der Pal
Hans Gijtenbeek
Dirk Ridder
Nicolaas Selderbeek
Sepkje Walda - Jansma
Melle van der Tuin
Gitta Vlietstra
Johannes den Houdijker
Simon Hendriks Kamps
Nico Selderbeek
Rens Wijnstra

zaterdag 6 april

Joop Bonte
Bep Bakker - Reijn
Alida Catharina Maria van der Zwet-Klein
Klaaske van Strijen-Heslinga
Adrianus Wilhelmus Schoorl
Mark Jaspers
Simon van Duin
Elizabeth Geertrudis Wolff - Bindels
Johanna Sophia Voors
Riet Appelman - Visser
Jeanette Limmen-Konijn
Toon van Winsen
Herman Grüdelbach
Elisabeth Petronella Molenkamp-Smit
Catharina Maria Kerssens-Blom
Eva van Maldegem
Hennie Brantjes-Voormeer
Carolina Laan-Biersteker
Marijtje Gaalswijk
Sien Oudhuis
Jos Liefting
Theo Nomikos
Adriana Cornelia van der Geest-Egberts
Wil Pet-van Es
Ada Laura Geldof
Andreas Franciscus Johannes Schuur
Gerrit Tool
Stien Broekman - Hunsche
Gerarda Heemskerk - van Deursen Okker
Willemke van der Meulen - Sitenga
Theodorus Johannes Petra
Adriana Johanna Frederika Luiting - Pastoor
Johannes Cornelis van Houten
Adriaan Meijn
Gerrit Jacob Kreuning
Carlijn Jantine Hijne - Bos
Catharina Gerberdina Matray - Visser
Cornelia Maria de Winter
Jantje Wiersinga
Marius Schipper
Catharina Scheerder
Steven Noorlander
Herman Agterhof

vrijdag 5 april

FRITS DE RAADT
Hendrik (Henk) Bos
Bep Roorda-Fabels
Bernardus Franciscus Johannes Fiolet
Gerarda Johanna Marie Meihuizen-Elsenbroek
Henny Mols
Jan Dresselhuizen
Jan Houter
Joke Kaagman-Knol
Geertruda Elisabeth Frederica Stavenuiter - Koomen
Johan Boekhoff
Piet Wickel
Lucia Maria Anna v/d Himst - v/d Eng
Koos Ligthart
Cor Dekker

donderdag 4 april

Antje Mosselman - Visser
Jacqueline Biegstraaten - Wittelaar
Jaap Bremer
Jan Rijsbergen
Alida Theodora Laan
Aad van der Geest
Cornelis Wolterus Pepping
Bea Hes - Bart
Trijntje Ooms-Fritzen
Hans van Wijk
Jan Groot
Mattheus Quirinus Maria Mimpen
Dick Lustig
Theresia Klazina Smit-Doesburg
Willem Fredrik van Leeuwen
Pietertje Pondman - Keff
Lammert van der Meulen
Antonius Gerardus Maria Sijmons
Afina Henderika Zweerus - Katsma
Mimi Jacquelien Wolf-Kok

woensdag 3 april

Hendrik Griffioen
Elisa Catharina Jacoba Dikkes-Nieuwenhuis
Frans van der Meijden
Andries Schipper
Jacoba Tromp
Jo van der Werff
Gerardus Laan
Klaziena Ida Smits-Ritsema
Hendrika Christina Cornelia Kamphuis - van der Steeg
Mieke Oranje - Vink
Petronella Maria Graas - Smit
Dina Petronella Schoonderbeek
Arie Stolk
Afra Laan - van Straalen
Antje Kooij
Charles Govert den Hertog
Jacoba Tromp
Jan Weustink
Antoine (Ton) van Leeuwen
Yvonne Kerkmeer
Friederika Elisabeth Boekel-Zwieržina
Broer Hoekstra
Albert Roek
Johannes Antonius Arendsen
Klaas Gustaaf Aafjes
Matje Goede - Wals
EmelyBloemen
Herman Kat
Cornelia Johanna Klarenaar - Knijnenburg
Antonius Paulus Govers
JOHANNES VAN DER NAT
Willem Hoveling
Nicolaas Johannes Konijn
Mar van Zanten - Honigh

dinsdag 2 april

Hans Collet
Mien Mandjes - Goudriaan
Wil Mentjox-de Bruin
Jacobus Martinus Gerardus Hoogenboom
Dick Hoogenkamp
IJsbrand Cornelis Dirkson
Greta Jacoba Vervelde - Keuter
Cornelia Johanna van Steenoven-Vlaar
Willem Wagenaar
Martha Bakker
Grad den Ouden
Kees Goudsblom
Sonja Maria Kuilboer-Zijp
Cornelis Maria Ciliacus
Cor Pet
Gerardus Blankendaal
Nel Heijnen - Kleijn

maandag 1 april

Mien Jansen - Kuijf
Franciscus (Frans) Kaandorp
Margaretha Dröge-Korsman
Johannes Cornelis Jong
Emmy Appel-de Haan
Ingrid Hester de Hoop - van der Zee
Rob Neefjes
Lex de Boer
Jan Wurkum
Elisabeth Dekker
Petrus Cornelis Oudhoff
Aaltje Kooij - Kooij
Nicolaas Petrus Kok
Breg van der Woude - Mantel
Etty den Haan - van de Kamp
Albert Meijer
Cornelia Pijpstra – Faber
Raquel Ramos Diaz - van Veelen
Herman Timmer
Cornelis Adriaan Tragter
Margaretha Maria Groot - Terhorst
Anna Beeldman - Molenaar
Mechelina Blinkhoff - van Roest
Dirkje Zwier- Minnes
Piet van Vuure
Gonny Kaag - Bosman
Cornelis Ruiter
Simon de Jongh