inloggen

familieberichten op internet

Berichten van maart 2019

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 30 maart

Martin Vos
Cees Janssen
Wil Brand
Meijert Jan Wagemaker
Saskia Roobeek
Roelof Kroon
Hendrik van den Berg
Cornelis Petrus Grent
Chris Sterkenburg
Corry Zaad-van der Meer
Digna Maria Magdalena van Twisk-Koens
Aafje Geertruida Geel - Dekker
Cornelia Gertrude Helena Heemskerk – Siemerink
Henderika Johanna Jonker - Kaufman
Rob Bauritius
Hendrik de Boer
Leonardus Gerardus Bakker
Toon Meijer
Egbert van Wingerden
Johanna Martina Maria van Tol - van der Hoorn
Trijntje IJskes - Bes
Hermien Coehoorn
Jan Molenaar
Jos Beek
Wilhelmus van Doorn
Marian Huisman
Anthonius Gerardus Berkhout
Jacob van Leijen
Pieter de Jong

vrijdag 29 maart

Mar Bensink-Bertram
Cornelus Timotheus Stalenhoef
Timotheus Jacobus Bikker
Bets Bakker
Theodorus Wilhelm Hinrichs
Toos Stam - Manshanden

dinsdag 26 maart

Marijke Boot - Mulder

vrijdag 29 maart

Nicolaas Hendricus Geusebroek
Klaas van Egmond
Ton Numan
Theodora Maria Kneppers - Dijkzeul
Harry van der Vos
Wim Reus
Martha Maria van Langen-Poland
Jan Pater
Nicolaas Molenaar

donderdag 28 maart

Geertje van Maanen - Stam
Jenny Moes-Breijer
Marcel van de Ven
Alex Johannes Boogerd
Jan Louis Vlaanderen
Nicolaas Gerardus Glim
Hans van Norde
Willem Zwaan
Cees Broekhuizen
MARIA JOHANNA CORNELIA VAN EIJDEN-VAN MELICK
Jaap van t Veer
Laurentius Wilhelmus de Bruin
Cornelis Jan de Vree
Geertje van der Laan - van Schooten
Barend Hogenbirk
Albertus Johannes Egels
Willy van Roomen-Wikkerman

woensdag 27 maart

Helena Theresia den Dubbelden- van der Pouw Kraan
Catharina Jantje Maria van Weerden
Anky Smit - Meilink
Hendrikus Antonius Rijksen
Hannie Paap - Veldhuis
Adeline Marie van Zee - de Kanter Sundah
Marga de Boer-Ritzen
Johannes Jacobus Simon Smit
Cornelis Johannes Boode
Cornelia Vonk-Roeland
Johanna Bernardina Huigsloot-Hoogenboom
Johanna Hendrika Rienderhoff-Wevers
Cees Broekhuizen
Aafje de Wit - Ruiter
Jan Herman Dekker
BROEDER LEONARDO VAN DIJK
Wilhelmus Gerardus Bousie
Dirk Dekker
Margaretha Maria Bakker- Denneman
Albertus Hendricus Eeken
Maria Sara van Driel Krol - van Dam
Gerda Westmijze
Anna Maria van Zijp-Zonneveld
Bram Emile Kramer
Els Bensmann
Cornelia Huberta Ida Agnella Smit - Koopman
Klazina Gutker - de Block
Geertje Bark
Antoinette Jeanne Marie Babeliowsky-Lucassen

dinsdag 26 maart

Michiel Oostwal
Marie Alida Swart - de Groot
Geer Hofstra
Willem Hoogendijk
Cornelis Zwagerman
Afke Brouwer - Jaarsma
Tony van den Bogaert – Dené
Hillegonna Molleman - Schouten
Emma Marie Koenes
Miranda van der Graaf - Hoogeboom
Feike Visser
Cor Rietkerk
Hendrik Wilhelm de Groot
Jan Heinis
Teetje Ruiten - de Haas

maandag 25 maart

Simon Cornelis Groen
Johannes Anthonius Groot
Cornelis Joannes Janken
Theodorus Wijnandus Mul
Joke Metselaar - Apeldoorn
Jos Oldenburg
Hendrika Johanna Bruin - van den Aakster
Jan Lakeman
Rie den Hartigh - Radsma
Martinus Liet
Aad Hofland
Harry van Stigt
Tettje Bakker - Hoitinga
Cor van Dijke
Gerda van Dam
Paula Elisa Cornelia Verbeeck
Everdina Alida van de Witte - van Altveer

zaterdag 23 maart

Harry Bende
Rie van Duin - van der Vliet
Nicolaas Hendrik Edcius
Annie van Beeten
Pieter de Boer
Boudewina Jacoba Françoise Dörsch
Barend van Strien
Martin Jongens
Dieuwke Moerman - Crans
Gerard Rentenaar
Leonardus Johannes Eugenius van Beek
Marie Kansen-Boogaard
Jos Appelman
Maria Bernardina Albertina Bok - Schram
Dirk Mattheus Schouten
Truus Blokdijk-Blank
Willem de Bruin
Willem Theodorus Melchers
Age de Haan
Ank Pennings-Gouka
Lambertus Richardus Stephanus Bon
Jed Gerard Macnab
Maria Magdalena Dongelmans - van der Leek
Petronardus Hendrikus Honing
Hendrikus Johannes Belfroid
Gerard Calis

vrijdag 22 maart

Joseph Swen
Ada Opdam
Cornelis Johannes Pellis
Henk Lammers
Thomas Verloop
Dirkje Spigt
Gijsbert Bos
André Moelaert
Hendrikus Wilhelmus Stuyver AA
Johannes Wilhelmus van Leijen
Hendrik van der West
Klaas Rijn Godvliet
Esther Buter

donderdag 21 maart

Catharina Ruiter
Cor Koomen
Elisabeth Alida Maria Winter-van Kampen
Herman Driessen
Wilhelmina Kromhout- Slingerland
Maartje Lam-Kool
Erik Robert Tymon te Boekhorst
Christianus Cornelis van Schie
Maarten Velthuijsen
Siebe Viegers
Loek Groen
Antoinette Theresia Maria Francisca Kooloos-Lemmens

woensdag 20 maart

Anneke Talen
Aad Bruin
Luc van Buuren
Ad Coppens
Theodorus Petrus Schouten
Theodorus Hagen
Annie Schut-Zijp
Hans Joachim Rudolf Reese
Nico Ehlhardt
Albertina Johanna Brouwer - Groenhof
Tine Meta Gans - van Goïnga
Jebbigje Veenstra
Aart den Dikken
Arnoldus Johannes van Asperen
André van Moorst

woensdag 20 februari

Irene van der Valk - Thijssen

woensdag 20 maart

Willem Prins
Martinus Teunissen
Mary van der Hert-Hakof

dinsdag 19 maart

Jacoba Mathilda Nijenhuis-Sander
Hendrik Bastiaan den Bremer
Ida Koopen - Mulder
Willem Meuwsen
Aart den Dikken
Pieter Lubertus Smilde
Pietertje Borggreve - Kuiken
Alida Johanna Poland - Bleeker
Josephus Hendrikus Maria van der Aar
Johan Louis Bel
Ans Nieuwendijk-Jacobs
Sonja Knegt - van de Kemp
Paul van der Krieke
Ans van Deursen
Ronald Willem Ruygrok
Jozina Wilhelmina Maria van Gulick ~ Groenewegen
Jacobus (Co) Winnips
Andries de Vries
Theodorus Petrus Schouten
Cornelia Bruinzeel- Schaddee van Dooren
Janna Langenberg - Root
Riet Schenk - van der Hoeven
Margaretha Joanna Broersen - Dekker
Kees van Dijk
Tine Meta Gans - van Goïnga
Anna Maria Brouwer - Titiheruw
Dick Oudejans

maandag 18 maart

Helena Josephina Ruijgrok-Haket
Yvonne Antonia van Dongen-Timmer
Johannes Antonius Schaapherder
Johannes Cornelis Everaars
Cees Gutker
Leendert van der Kraats
Susanne Plug - Bij
Pieter Scheeve
Jacobine Oosterhof
Theodorus Antonius Meinen
Abraham Arnoldus (Bram) Janssen
Cornelis Willem Willemsen
Adriana Elisabeth Ruyter-Groot
Ingrid Hartman
Petronella Wilhelmina Emma Splinter - Hilhorst
Hiltje Stallinga
Theresia Oudshoorn - Meijer
MIep Danenberg-Stoop
Theodorus Alfonsus Schipper

zaterdag 16 maart

Anna Alberta Maria Knuwer-Preijde
Johanna Smids-Beenen
Femmy Weening-Carton
Karin Burggraeve
Jan Mol
Jeanne Miente Haanraadts
Loeki Spaan
Boukje van Balen-Wietsma
Harry Beelen
Elisabeth Hillegonda Bijl
Louisa Antonia Fennis-Luijten
Margaretha Catharina van der Putte - Braak
Cornelia Maria Oudhof-Nagtegaal
Piet van Meurs
Willem Oudejans
Clazina Cornelia Agricola - Raithel
Marjanne Snip-Biesboer
Jan Buijs
Gerrit Dirk Bakker
Gré Sierkstra - Boots
Watze Deelstra
Jan van Hoye
Anna Hermijntje Landsman - Smit
Tonny van den Berg-Franken
Frans de Boer
Bernardus Gijsbertus Handgraaf
Dirk Pranger
Jacqueline Adriana Pieternella Dekens - Lodder
Peter Lissenburg
Marijke Meijer - Slagter
Jan Dalloyaux

vrijdag 15 maart

Miep Frantzen-van de Wijer
Jan Karsten
Mariet de Wit - Berghuis
Guda Doeves - Bakker
Cis Berkvens - Polkamp
Drewes Haakmeester
Jan Scheer
Jacobus Sierat (Koos)
Carry Geuzenbroek - Schuhmacher
Pieter de Wit
Alida Hendrika Maria Witte
Johannes Jacobus Kloosterman
Wilhelmus Antonius Burghouwt
Antoon de Wit
Klaas van Duin
Joop Helder

donderdag 14 maart

Maria van Heemskerk - Muijs
Walter Libbe van Dijk
Alida Anna Frida Lameris
Gijsbertus Thomas Ludlage
Cornelis Lucas ter Beek S.J. zn
Harold Dirk Edward Bos
Cornelis Hendrikus Kurpershoek
Saskia Louise Verwaijen
Eric van den Beld
Emma de Jager - Peereboom
Hans Bach
Jaap Verduin
Adrianus Jacobus Bakker
Bep Last-Bakker
Eduardus Bavonus Odemaere
Celia Adriana Hagen - van Zomeren
Hans Kuijt
Bets de Groot - Smorenberg

woensdag 13 maart

Rumoldus Hendricus van Elewout
Dirk Frederik Doorenbos
John Heezen
Geertrui Maria Spruit - Boelee
Joost Peters
Petrus Mallee
Willy Duin - Bakker
Ida Hendrina Kannegieter - van Bemmelen
Agatha Sophie Kolff
Johannes Lambertus Leusink
Fons Boomgaard
Cornelia Johanna Dekker-Kossen
Piet Delis
Johanna Jacoba Maria Nozeman- Körber
Jacob Koenraad Westerink
Elisabeth Theresia Arens - Neele
Jasperina Nijdam - Schutte
Bastiaan Groen
Michael Verburgh
Enno ~ Henk ~ Kammeijer
Mabel Roswitha Jonker
Harold Dirk Edward Bos
George Henri Drontmann
Jannie Jacoba Scheffer - Pardon

dinsdag 12 maart

Sijtje Catherina Nienhuis - Groen
Annie Kistemaker - Winkel
Theo Meester
Annie Florisson - de Groot
Marianne van der Struijs-Egas
Tini Hageman – Dekker
Catharina Admiraal
Jannie Jacoba Scheffer - Pardon
Hendrik Cornelis Klok
Ada van Mil
Cornelis Johan Koedijk
Catharina Dieuwertje Brandsen - Nijman
Harmen Soepboer
Harm Wanmaker
Johannes Eerenberg (Jan)
Ida Beenhakker - Huls
Antonius Theodorus Cornelis Maria Nijpels
Hendricus Johannes Kappelhof
Peter Johannes Jansen
Adriano Murillo Peña
Jacobus de Mooij
Nicolaas Theodorus Reijn
Catharina Margaretha Maria van der Oord
Catharina Elisabeth van der Linden - Spoelder
Gre van Diepen-van der Sluis
Josephus Willebrordus van Ovost
Elisabeth Jacoba de Jong-Kampen

vrijdag 8 maart

Hendrik Jan Krudde

dinsdag 12 maart

Ida van der Sel-Roozendaal
BAS DE KROES
Elizabeth van der Wilk

maandag 11 maart

Jannie Hopman - Rusch
Thijs van Weelden
Betty van Bakel - van den Heuvel
Gerlof Muntinga
Joseph Albertus Maria Koks
Trijntje Leegwater - van Tiel
Nicolaas Baltus
Cornelis Groenewoud
Johannes Tames
Liesbeth van Diepen - Verlaat
Arie Hoogland
Jacobus Stam
Gertrudis Gerarda Willemse
Cornelis Luiken
Anna Lucretia Minks - Mossel
Gezina HIllechina Boeyinga -Afman
Dick Koppes
Annie Wigbout - Bakker
Johan de Vroom
Annemarie Nieuwstad -de Wit
Hendrika van den Heuvel - Jansen van Galen
Robert Theodorus Beussen
Wiinifred Olga Visch - Tak
Petrus Hubertus Antonius Alkemade

zaterdag 9 maart

Aaltje Visser - Edam
Cornelis Petrus Groothuizen
Gerben Struik
Regina Veltman
Klazina Trijntje Duijff - Zwarthoed
Jo van Duin–Jong
Jet Koenis - Ruiter
Johannes Cornelis Karsten
Simon Dekker
Cornelis Wilhelmus Rutte
Margaretha Geertruida Beers-Oudeman
Jozina Alida Bronislava Breed - van Kooten
Dirk van der Klugt
Cornelia Maria Tesselaar - Ooijevaar
Johannes Kunnen
Pieter Struik Wzn
John Drieskens
Theodor Johann Ludlage
Margriet Hollenberg - Groot
Johannes Simon Spanjaard
Anna Helena Schutte - de Jong
Loes van Heusden
Boudewijn Borreman
Leonardus Johannes Boelens
Rob Stringer
Ubbo Kaspers
Theodorus Duijs

vrijdag 8 maart

Henk Nijman
Johanna Helena Boringa - Boogaerdt ’t Hooft
Catharina Bregitta Theresia Oudejans
Aletta Delbrugge-Arends
Jeanne Molkenboer
Jannie van Raalten-van der Voort
Paulus Wilhelmus Carolus Schouten
Theo Kroon
Niesje Pels - Tromp
Engeline Margaretha Zoet – de Jongh
Annie Bierman – Bruijns
Cees de Groot
Henk Honhof
Cornelia Wilhemina Maria Hentenaar-Koning
Jan Stadig

donderdag 7 maart

Margaretha Elisabeth Maria van Berkel-van der Meer
Ineke de Waard - de Smit
Antonius Cornelis Joseph Duijn
Petronella Jacoba Baaleman-Stoffers
Joep de Vos
Magda van Vliet-Ottens
Maria Anna Elisabeth Otten-Schuffelen
Wim Mooij
Elisabeth Apolonia Frederica Schiebroek-Thijssen
Gerardus Johannes Lasee
Saskia Hoogewerf-Bakker
Dick Hoberg
Dora Apeldoorn-Tervoort
Jan Vasbinder
Coenraad Lageveen
Frederik Wilhelm van der Steen
Astrid den Haan – van Velzen
Johanna van der Meij-Schouten
Frans Krul
Jacob van Etten
An Rumping - Koopman
Hendrika Johanna de Vries
Alie Visser–van der Bos

woensdag 6 maart

Huig Droog
Wilhelmina Catharina Christina Meijll-Peters
Bert Haakman
Anja Dieuwke Frankfort - Langenberg
Marcel Rees
Harry Koster
Pietertje Pauw
Siktens Antonius Kamsma
Anthonia Janne Swalve
Trudy Smit
Reijer Nan Bakker
Arie Korpershoek
Arie Boschman
Geert ten Cate
Michal van Velzen
Maria Maaike Boon - Koolwijk
Cornelia Hoenderdos-Snoeks
Antonius Marinus Buné
Berti de Goede - Stam
Arie Verschoor
Annie (Johanna) Frans – Ekkel
Amelia van IJzerloo-Blank
Jan Victor Suurmond
Jeroen de Jonge
Joannes Wilhelmus Gerardus van Doorn
Paulina Maria Kouwenhoven
Jan van Strijen
Johanna Gijsberta Heideman - Kok
Martinus Petrus den Elsen
Leo Janson

dinsdag 5 maart

Lies Wijtman-Veenstra
Lenie Stoffer
Adrianus Jongeling
Jan van Duin
Andries Minkes
Rie van der Meer - van Riet
Pieter Porsius
Frieda Burger ~ van der Horst
Marjan van de Meent-Gerards
Theo Imming
Elisabeth Roos - Havik
Jan Vlug
Adriana Lute - Levering
Johanna Petronella Versteegen-Vink
Gerda Willemink - Drenth
Lammert Posthuma

maandag 4 maart

Janny van der Veldt - Bruin
Frances Diederik - Haak
Sophia Visser-Bax
Ruud van Uden
Pieter Dirk Jan Kommer
Bert Cornelis van Leeuwen
Teunis van As
Pieter Cornelis de Vries
Nel Jonk-Remmerswaal
Leo Bouwmeester

zaterdag 2 maart

Dirk Jan Schuurhuis
Maarten Sleutelberg
Margaretha Petronella Rood-Dekker
Ed Jonk
René Anthonius Cornelus van Houten
Cornelis Blom
Johan Chattillon
Theodorus Jozef Portanger
Arnold Pronk
Jan den Adel
Vera Schmidt-Hirsch
Hendrika van den Heuvel-Lalleman
Johannes Cornelis Honingh
Cornelis Joseph Baltus
Johannes Kunnen
Arnold Koning
Trijntje Maartje Gerritzen-Witte
Bernardus Cornelis Marinus de Best
Mary Helena Stol - Borst
Johannes Wubbo Lameris
Jan Zonneveld
Wilhelmina Maria Koster - Hendrikse
Ellen van der Putten
Wijnie Vlaar - Hoekstra
Theodorus Annaeus Andreae
Petronella Dorothea Johanna Horsmeier - Ruiter

vrijdag 1 maart

Christina Maria Bruins-Hoogeveen
Jacobus Johannes Bot
Edith Hollander
Ada Pols - Beltzer
Gerbrand Kuiper
Johannes Petrus Meester
Johannes Cornelis Honingh
Theodora Maria Ruigrok-Konijn
Gerard Broens
An van der Wal - Droog
Gerrit Johan Klinkenberg
antoon wever