inloggen

familieberichten op internet

Berichten van januari 2019

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

donderdag 31 januari

Otto van Beusekom
Conny Olbers
Johannes Jacobus de Graaff
Alberdina Ravenhorst-Koolhof
Johanna de Ruiter-Japin
ir. Jan Geertsema
Jannie Meijdam-Donker
Eveline Brands
Timon Thijs Demmers
Antonius Gros
Riet Dijkhuis - Machielse
Simon Jozef Nannes
Catharina Maria Kaandorp-van der Hulst
Dick Kramer
Nick Schutte
Aaltje Schriemer - Reindersma

woensdag 30 januari

Gozewina Johanna Verkissen - Boerakker
Peter Wiesenekker
Maria Willemina Bruning - Remmers
Cornelis Overes
Nicolaas Leonardus Uitendaal
Johannes Albertus Vendrig
Maria Kok-Smit
Willem Vreeburg
Josien van der Voort - Verhagen
Anna Maria Wilhelmina Ross - van der Ven
Cornelis van Egmond
Johanna Schrasser - Gomes
Monique van Son
Fedde Meindert Engwerda
Hendrik Does
Guurtje Kuipers-Brommer
Corrie Koning - Praat
Margriet Jonker - Dekker
John Reus
Wim Apon
Heleen van Winkel - Ripping
Lidy Henneman-Koomen
Piet Haakman
Gerrit Cornelis Plug
Frans Buissink
Trudy Nieuweboer

dinsdag 29 januari

Atie Groen
Maria Joanna Koopman-Springveld
Cor van der Laan
Bas de Klerk
Chris Triest
Lucia Jacobs-Fine
Joop Kostermans
Johanna Maria Alkemade-Scholten
Alain Christian Turfboer
Margot Anna van Heijningen-Hock
Wilhelmina Kleine - Blaak
Ulbe van der Weij
Joop Merbis
Rita van Amerongen
Hinderkien Broedelet-Boerma
Fokje Anna Steen-de Vries
Laurina Margaretha Maria Mustert
Margaretha Johanna Vlieger-de Vries
Hero van der Lei
Dirk Ruiter
Wilhelmina Josephina Lambert-van der Schuit
Theo Wijsman
Jacob Vellinga
Gerrit Wierdsma
Klasina Anna Weijers-Haaker
Cornelia Wilhelmina Maria van der Voorn - Vink
Alida Rinzema-de Vries
Harry van der Zee
James Reinardus Keasberry

maandag 28 januari

Gerda Kerssens - Fatels
Margaretha Brigitta Maria Schilder - Bleeker
Orsele Wouda
Atie de Wit - Wit
Catharina Anna Sophia Straathof
Jan Schouw
Petronella Hendrika Zonneveld - Twisk
Theodorus Gerardus Splinter
karin Hazelager - Post
Jan Wolters
Wilhelmus Jacobus van Benten
Tessa Christina van Asema - Bakker

zaterdag 26 januari

Barry Verver
Cornelia Maria van Straaten
Simon Cornelis Zwanenburg
Nelly Dijkman
Prof. dr. Jacobus Eije Andriessen
Hendrikus Adrianus Petrus Post
Dirk van Tetering
Guda Bruin - Kabel
Maria Catharina Steur - Hoogveldt
Wilhelmina Cornelia Maria Verburg
Maria Geertruida de Vries-Schaaper
Jan de Jong
Willempje Nieuwenhuizen
Natasja van der Sluis
Pieter Andreas Johannes Brüll
Theodorus Gerardus Splinter
Pieter Peereboom
Adriana Maria Hoogenboom-van der Meer
Cornelis Jacobus Leek
Riet Kaarsemaker - Hoogendijk
Jos Pouw
Hendrik Oosterwal
Vincent Alfred Wijnandus Maria Rot
Sven IJpma
Agustin Campos Canal
Jaring Zijlstra

vrijdag 25 januari

Leendert Lodder
Catharina Wilhelmina Rita Maria Buis
Sieb de Wolf
Elizabeth Paula Könings - Delorme
Dr B.G. van den Bos
Antine Kossen
Cornelia Maria Neeft - Beers
Cornelis van der Linde
Gitta Broersen-van Lieshout
Harry Hooijman
Martinus Johannes Stroet
Maria Catharina Francisca Weel-Kuijper
SIJTJE JOHANNA MARIA ABERKROM - KONIJN
Mada Jaquet-Rol
Irma Heinis-Golm

donderdag 24 januari

Dingeman Albert Gerrit Buizer
Hendrik van Dongen
Willem Lodewijk van Voorst Vader
Adrianus Johannes van Oosten
Willemina Hendrika Lelieveld - Ruijsch
Gusta Kwantes - Swart
Hillegonda Martina Buijsman
Cornelis Johannes van Kruining
Elly Koeten-Mulder
Hans van Berkel
Johannes Augustinus Petrus Brakenhoff
Kees van der Lubbe
Ferdinand de Groot

dinsdag 22 januari

Klaas Ruiter

donderdag 24 januari

Johannes Gerardus Wilhelmus van der Aar
Johannes Gerardus Wilhelmus van der Aar
Trudy Klaver
Cornelia Jannetje Renes-van Leeuwen
Ashley Krancher
Anton Spel

woensdag 23 januari

Gré van \'t Veer - de Boer
Elizabet Clara Theresia Kocken - Mul
Meintje Duinmaijer - Simons
Dievera Maria Bernadetta Zweet - Biersteker
Jules Bouma
Jelske Haitsma
Cornelis Jongejeugd
René Kwant
Piet Does
Mieke Peters
Jacobus Cornelis Adrianus van Beusekom
Jacoba Maria Blokdijk
Klaas Marius Wassenaar
Ali Goossens – van den Berg Alida Hendrika
Rie Crama-Blom
Henk Schoenmaker
Baartje Spek
Jelle Blaauw
Petrus Jacobus Johannes Duin
Johannes Jacobus Wijnants
Gooitsche Koekebakker-van der Sluis
Wilhelmus Theodorus Koteris
Martin Vincourt
Geertina Roelina Staal
Elisabeth Johanna Theresia van Breemen

dinsdag 22 januari

PAULINA EVERDINA BEKAERT - FELLER
Maria Wilhelmina Antonia de Loos-van Oosterum
Johannes Gruijs
Cornelis van Geen
Ad van Saase - van Haaster
Johan Franciscus Troost
Jacob Snijder
Albert van den Dongen
Marco Nicolaas Cornelisse
Gerard Willem Pieter Stoutenbeek
Jacobje Klinkert - Prijs

maandag 21 januari

Elisabeth Maria Brits - de Jong

dinsdag 22 januari

Johanna Maria Louiza Verhagen - Vos
Johanna Maria van Zijp-Ouwerkerk
Gert Kraaij
Eduard Hugo van Munster
Anneke Silvia Tilleman-Rijkschroeff
Nicolaas Karsten
Anthonius Johannes Dol
Mien van Kooperen - Stouten
Hans Poggenklaas
Carolina Maria Clement - Kooijman
Hans Poggenklaas
Dirk Wiedijk
Maria Holswilder - Gressie

maandag 21 januari

Johanna Maria Sträter
Jos Paauw
Agatha Jacoba Neuvel – Buijsman
Klaas Sneekes
Henk Lourens
Marcel Staneke
Meindert Erfmann
Johanna Boudewiena Ligtenstein-Steensma
Gerrit Klaas Hollenberg
Catharina Maria Nordmann - Vonk
Sjaak Verkooijen
Gerardina Rens-de Reus
Jaap Bijvoet
Willem Groot
Loes Mizee-Goutier
Gerarda Maria Johanna van de Vooren – Hendriks
Johannes Blom
Nic Borst
Johan Jong

zaterdag 19 januari

Jacobus Everardus van Schie
Elisabeth Zilver - de Graaf
Maartje Heijndijk
Aly Breed
Egbert Carel Nicolaas Steggink
Gerardina Agatha van der Himst - Nootebos
Johannes Christoffel Dirk Launspach
Adriana Johanna Vlam - van Beek
Maria Pieternella Leijnse -Bijl
Ferry Hooning
Gerardus Johannes Maria Heideman
Maria Francisca Dickhoff - Devilee
Willy Molenaar - Keijlard
Maria Hendrika Koelemij-van der Veldt
Hans Kaandorp
Nico Kas
Nic Conijn
Brechtje Leegwater-Timmerman
Theo Winder
Agatha Jacoba Neuvel – Buijsman
Peter Oosterbaan
Adriana Maria Bakker-Schilder
H.Z. Schraffordt Koops
Jan Zijp
Onne de Valk
Immetje Hermina Catharina Winter-Krijns
Ineke Blaauwbroek-Helling
Cornelis Buter
Gerrit Tulp

vrijdag 18 januari

Janine Hoekman
Willy Schön - Visser
Zuster Mariëtta Maria Zijlmans
Zuster Mariëtta Maria Zijlmans
Hendrika Christina Wals - van der Horst
Joop van Emst
Klaas Oudenes
Bertus Hessing

donderdag 17 januari

Elisabeth Anna Vlaar

vrijdag 18 januari

Nienke Maas-Abma
Jacob Barend Kaleveld
Koert Sijbring
Gerardus van Langen

woensdag 16 januari

Johanna Pieternella de Bruijn – Brouwer

donderdag 17 januari

Hiëronyma Petronella Helena Koelman van Doornik - Reehuis
Jacob Veenstra
Johannes Maria Betjes
Greetje Verwijs-Feenstra
Ria de Groot-de Haan
Cornelia Kriek
Rudy Johannes Knuijsting
Annie Kraan
Gerrit Boere
Nel de Boer-van der Sluis
Jan Anton Smit
Catharina Johanna van der Eng – Hollenberg
Maria Catharina de Graauw-Dijkman
Pieter Hendrik Wijnand Hijkoop
Robčrt Pronk
Paulus Petrus Maria Sanders
Reyerus Maria Moeskops
Afra Maria Koopman - Schipper
Petrus Johannes Stroet
Josephina Jacoba Maria de Jonge - Janssen
Cornelis Slooter
Nicolaas Cornelius Maria de Jong
Elisabeth Hendrika de Vries - van Moort

woensdag 16 januari

Adrianus Vis
Ruud Schmidt
Willem Johan Wolthers
Tineke Albertina Frida Soers
Johannes Antonius van de Ven
Freek Goos
Pieter Laurentius van Nugteren
Erna May Stuurman – van Walraven
Henk Tulen
Gerrit Teunis Struik
Harry Charles la Croix
Maximiliaan Richard Henninger
Zwaantien Bosboom-Pronk
Martijn Johannes Schrijvers
Hendrika Elisabeth Rietvelt-Olvers
Maja Broers-Toet
Evertje de Loos-Sijl
Hans Herman Schuurman

dinsdag 15 januari

Gerbrand Bruin
Steef Hartman
Hendrik Hospes
Ali Jonker
Ton de Ruyter
Tiny Mondt-Groenhart
Har Hendriks
Cornelis de Wit
Eli Levi
Nel Verboon-van Veen
Ada Cortčs-Spierenburg
Jeltje Nijholt-Vonk
Atie de Weijer - Breed
Cornelis van Beelen
Johannes Claus
Rieka Stavleu - Mieloo
Dries Flipse
Hendrik van der Veer
Dick Tol
Johan Stegeman
Loek (Adrie) Brouwer
Trijntje van Wagtendonk - van der Laan
Elisabeth Essers-van der Heide
Derk van Dam
Trijntje Troost-Klasing
Geert Bijma

maandag 14 januari

Jan Peetoom
Henk Leijen
Corrie Mooij - Stroet
Johan Bet
Adriana Jaarsma - Zuiker
Romundus Bartholomeus Goutier
Wilhelmina op den Kelder - Beemster
Jaap Grooteman
Corrie Wagenaar - Steltenpool
Jan Peetoom
Pieternella Catharina Stubenitsky - de Vries
PIet Kunis
Jos Zwart
Wil de Boer - van Abs
Maria Platier - Jurrjens
Margaretha Petronella Maria de Wit - Groot
Sjaak Schouten
Joseph Maria Gerardus Hubertus Kerckhoffs
Margaretha Petronella van der Plas - van den Berg
Theo van der Aar

zaterdag 12 januari

Margaretha de Zeeuw
Vera Kuiper - Leegwater
Hendrikje Berendina Betzema - Rondhuis
Lydia Kamoen - Timmers
Tini Heinis - Fritz
Wilhelmina Johanna Klop-Verheij
Patricia Arlana Cukier
Petrus Jacobus den Hoed
HERMANUS ANTONIUS BROCK
Mary Christina Bekooij-Verver
Mirko van Noort
Jenneke Bouman
Diny Heman-van der Woude
Theodorus Valk
Marjon Durkstra-Zeegers
Jannie Johanna Bromlewe-Vriesman
Gerrit Kos
Wilhelmina Eunice Swager-Barten
Adrianus Bernardus Pleij
Joke Martine Wilhelmina Zwijnenburg
Nelly Koek-Boon
Jan Dobbe
Piet Molenaar
Dirk de Geus
Adriana Petronella Rippen - Belderink
Margje Kwantes -Krikke
Johannes Gabriel Joseph Hulsebosch
Cor Kieft
Frits Meijer
Johanna Sophia de Boer - Assendelft
Ambro Johan Krauwel
Martijn Hazenberg

vrijdag 11 januari

Johanna Anna Aardenburg - Timmer
Maria Beek
Piet Ruijter
Simon Tania
Jeanette de Waart - Nooij
Margaretha Maria Willibrordus Krom-Cornelisse
Aart Mentink
Gesina Jacoba Fafiani-Vlaming
Antonie Reinier van Doorn
Volkert Deen
Paulus Wilhelmus van der Boog
Elisabeth Emmelot-Geervliet
Margaretha Prevoo-Blok
Piet Bakker
Jan Harlaar
Toon van Diepen
Wilma van Stralen-van de Camp
Co Bakker - Bakker
Johan Peerdeman
Adriana Korver – Valk
Adriana Gijsberta de Vlieger-van der Slot
Rudolf Venekamp
mr. E.M.H. van Erp ‐ Kuijer
Jan van Til
Wilhelmus Jozef Schouten
Cornelis Johannes Beentjes

donderdag 10 januari

Gerda Baas - Horeman
Corry Lina - Martens
Els Klanderman – Schröduer
Hendrik Smit
Theodorus Johannes Paschalis Castien
M.H.C. de Jong - van Oosbree
Bob Nouwen
Anna den Hartogh – Holleman
Leida Neefjes - De Boer
Catharina Maria van Kampen - Schipper
Wilhelmus Gerardus Johannes Loman
Jan Riekele Groot
Gitta Dijkman - Hofman
Maarten van der Vlugt
Leo van Diemen

woensdag 9 januari

Margot Petronella de Vries
Francisca Hendrika Bakker - Nijhof
Hendrik Andries Jan van Delden
Frits Lensen
Prof. dr. em. Johannes Bek
Jan Zijp
Roelof ten Kleij
Cornelis Lambertus van Breugel
Marijtje Roos
Trineke Hartog - Rus
Jeltje Visser-Hartstra
Apollonia Johanna Dullaart
Gerardus Johannes Burger
Truus Karel - Ruitenberg
Kees Hoff
Anna Maria Verlaan - Tol
Apollonia Klasina Maria Oud - Balm
Gré Langedijk-Kok
Jacobus Willibrordus Dekker
Christiaan Hendrik Montijn
Prem Jagdewsing
Petrus Lambertus Cornelis
Kees Pronk

dinsdag 8 januari

Hendricus Leonardus Maria Nederstigt
Lia Hulleman-Bijvoet
Hermina Gerritdina Bruijnesteijn - Treep
Willem Pieter de Boer
Saartje Malipaard - Kerver
Johanna Allegonda Maria Lammers - Vasen
Dčbera Margaretha Kuit
Jan Blanken
Marie Hogeterp - van Ammers
Helen Rietbergen
Jan Hindrik Smidt
Hermijntje Bakker - Veenis
Tiny Kloes - Hageman
Jacobus Johannes Snelderwaard
Daniëlle van den Bosch- Hoogenboom
Dirk Cornelis Hartman
Corry Wesselman-Huigsloot
Johanna Kitty de Bruijn-Kranen
Guurtje Jongert - Clay
Johannes Biersteker
Gré Visser - Steltenpool
Johannes Dirk Bakker
Anna Maria Wester - Duijves
Neeltje Wiekens - Rol
Cornelis Arnoldus van Diepen
Helena Veronica Maria de Vos-Staal
Simon Johannes Schouten
Rowan Robertie Le Noble
Petrus Johannes de Vries
Hendrik Schuuring
Johanna Beth
Jan Swart

maandag 7 januari

Theo Kruiswijk
Bernhard Wilhelmus Hoexum
Francisca Maria Postma‐Dölle (Cisca)
Mart Peerdeman - Rood
Antje Freeth
Arie Cornelis Strijbis
Theresia Andrea Konijn - Boon
Maria Sophia Lut-Laterveer
Anna Elizabeth Wildeboer - Leijten
Wil Peeperkoorn - Bruin
Nelly van Duffelen-Hoek
Simon Gerardus Hoedjes
Hendrikus Theodorus Brammer
Catharina Geertruida Maria van der Made-Reus
Antonia Maria Stam-Schagen
Jacobus Theodorus Johannes van Cassel
Patrick van Hanja
Evert Weerstand
Sebastia Maria Elisabeth Metten-Aardenburg
Wijnand Schouten
Cor Ooijevaar
Herman Wouda
Piet Vreeker
Martin Korver

zaterdag 5 januari

Douwe Nieuwenhuis
Johannes Samuel Abraham Bechler
Joseph Hubertus van Zadelhoff
Tjarko Helenius Veldman
Petrus Keeman
Marjan Bethlem - Saft
Jan Timmer
Antonia Maria Wokke-Ravenstijn
Petrus Nicolaas Maria Zwemmer
Maria Alida Hooijschuur - Grandiek
Marie Spaander-Groot
Wil Teeuwen - Cossee
Geertruida Arema - de Wit
Aagje Adriana Maria Schipper
Wimke Stolp - Langhout
Cornelis Maria van Meijgaarden
Trijntje Hoorn - Kroon
Jenny Bos-van den Noortgaete
Nel Berendse - Snijders
Renée Hennis-Metzelaar
Hermanna Tacoma
Cornelis Gerardus Hovius
Jan Groot
Jaap Blaauboer
Carin de Koekkoek
Bregina Cornelia Jacobs-Kingma
Piet Warmerdam
Michaël Joannes de Dood
Cornelia van Diepen-Romein
Henk Boersen
Martinus Jacobus van Os
Johanna Maria Rosa Boog
Siem Bijman
Anthonius Johannes Poel
Catharina van den Bergh-Meester
Marion Eliza Poetoehena-van Bodegraven
Joop Oomen
Jo du Bois-Schellingerhout
Alberthus Wilhelmus Nicolaas Meijer
Jeff Wesseling
Aaltje van der Marel
Klaske Bosma-Das

vrijdag 4 januari

Jaap Hollander
Juan Sanchez
Watse Frans van der Lei
Sander Bruggeling
mr. August Alfred Karel Maria Povel
Maartje Groet-Mink
Jan Broekman
Koeno Dijkhuis
Johannes Wilhelmus Wiggerts
Anneke van Laar
Frans Klaas Vergaaij
Gerrit Jan Koert van Leeuwen
Simon Breed
Elisabeth Burgering-Hofland
Henricus Cornelis Maria Schilder
Jan van de Greijn
Eleonora Alice Breeuwer-Schaegen
Cockie Lambrechts - Groot
Corry Velzeboer - Hoogeveen
Stijntje Lena Postema - Blijdorp
Cornelis Joannes Joseph Dekker

donderdag 3 januari

Gerritje Gertruida Slot - de Jong
Truus Snelders-Bekking
Bertus Bulterman
Maria Alida Johanna Beijaard - Haselager
Gert den Hertog
Gerrit Klaas Kaas
Jan-Gerrit Dekker
Rosalina Johanna Maria Duindam - Raaphorst
Koen Peerdeman
Theo Ruyter
Taco Groot
Evert Jacob de Jong
Tine Meijjer - Vermeulen
Ineke Res-Blaauw
Fem van der Wal - van ’t Hof
Reinier Jan Frima
Mia Smit – Rietkamp
Jan Tiet
Bartholomeus Cornelis Jozef Kockx
Liesbeth Elisabeth Kranenburg-Vethman
Johannes Wilhelmus van der Elst
Wim Aardenburg

woensdag 2 januari

Willy Cornelia Geertruida Dijkstra-van den Wijngaard
Bernhard (Ben) Rootlieb
Evert Hilhorst
Geertruda Petronella Volwater-van Klink
Jannetje (Nanka) Jonker - Blees
Gertje de Vos
Cornelis Maria van Goozen
Huberta Margaretha Jozephina Antonia Henneman-Morsch
Harry Schmidt
Roos Groenland-Schuursma
Frans Willem Vermaat
Ingeborg Pouwels
Wilhelmus Lambertus van den Bergh
Margaretha Sopjes - Broekhuizen
GERARDUS JOHANNES EERENBERG
Cees de Jong
René Berkhout
Simon Oudhuis
Klaas van Schaik
Johannes Jacobus Maria Driesen
Petrus van Duin
Gerardus Sira
Robert Huisman
Corrie Noordeloos - Wijnbergen
Elisabeth Maria Hoogland
Cornelis Theodorus Ursem
Aaltje Otte - Wit
Leo Dobbe