inloggen

familieberichten op internet

Berichten van juni 2018

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 30 juni

Maria de Waart - Bor
Ab de Wit
Tiny Lepelaar-Matters
Johanna Dorst - van Hillo
Jan Maas
Jan Cornelis Willem van Schie
Antonie Jacobus de Weger
Waldo Heliodoor Zagwijn
Kees Slobbe
Heidemarie SplettstŲsser ? Brinkmann
Bouke Koster
Eimert Koot
Wilhelmus Petrus Lodevicus Jonker
Dirk Bot
Olaf Keuning
Martijn Roelant Bijlsma
Afien Rossing-Disselsma
Elke van Dongen Torman-Opfermann
Ciska Elisabeth Kromkamp
Maria Lubbers - Vrouwe
Hendrica Maria Wittebrood-Duiker
Theresia Cornelia Francisca van de Molen - Nietvelt

vrijdag 29 juni

Hendrikus Johannes van Luijk
Willemina Georgina Schortinghuis - Zwolsman
Ton Gallee
Trijntje Uijleman - Bais
Clemens Antonius Maria de Haan
Johannes Catharinus van Halsema RA
Grietje Brouwer-Bakker
ZUSTER MARIA MARIA BEKOOY
Trijntje de Graaf-Plugboer
Adriana Clasina Margaretha Schilder-van der Hulst
Cornelia Frederica Ignatia van der Meer
Ria de Heer - Klooster
Venceslav Nikolov

donderdag 28 juni

Joey Seewald
Arie Cornelis Kuilman
Alida Elisabeth de Kort - Stoffels
Lourencius Cornelis Roet
Bart Mark
Paulus Hilbrand Boschma
Peter Valkenier
Gerrit Anske Riemersma
Antonius Franciscus Johannes van der Maas
Maria Johanna de Winter - Portegies
Rie Udo - Boon
Maria Christina Oudshoorn - Kapteijn
Ron Jong
Anne Wong
Kornelia Bot
Evert Albert Komen
Jan Bisschop
Anna Maria Rotteveel-van Stralen

woensdag 27 juni

Marretje Westland-Rebel
Jan Floris
Bernard Julius Bakker
Johannes IsraŽl Erades
Johannes Joseph van Lankeren
Jacobus Hermanus Marinus Berlemon
Corrie Glorie-Mul
Willy Rijsdam
Hillies (Hill) van Aelst-van der Slik
Adi Trijbetz-Straus
Martine Johanna Kruijer ? van Zutphen
Martine Koelemeijer - Schrama

vrijdag 22 juni

Titia Mevius - Schuringa

woensdag 27 juni

Jaap Tool
Leo Schipper
Johannes Cornelis Maria Seignette
Cornelia Hendrika Margaretha Andriessen ‐ Mulders
Johanna Hendrika van der Cingel
Rieks Kroon
Teun Kaaij
Margaretha Alida Vos-Eriks

dinsdag 26 juni

Jacob Dijkhuizen
Marga Reeuwijk - van der Zon
Petrus Johannes Mulder
Pieternella Maria de Vriend - Meeuwse
Wim Hooijschuur
Pieter Bertinus Pont
Folkert Grouwstra
Pieter Johannes Priveť
Carolus Gerardus Alphonsus Maria Hegger
Lubertha Cornelia de Vries -Visser
Antonius Jacobus Maria van Klooster
Jozef Maria Mica
Hans Sierk Koster
Adriana Elisabeth de Koning - van Ophem

woensdag 27 juni

Johanna Cornelia de Boer - van der Plas

maandag 25 juni

Egbertus Franciscus Butter
Yvon van Norden-Zuidema
Helena Gerarda Catharina Maria Versteegen
Andries Tromp
Christiaan Offringa
Wim van de Klundert
Irene Katharina Emilie Ouwehand-Fischer
Gera van der Jagt
Jan Hendrikus Johannes Cornelisse
Adri de Haas - Mooij
Johannes Maria van der Hurk

zaterdag 23 juni

Sonja Paula Bellaart - Fricke
Ans van Petegem - Breebaart
Elisabeth Cornelia Hendrika Miltenburg - van Breemen

vrijdag 22 juni

Jacob Simon Wouda

zaterdag 23 juni

Johanna Maria Kostermans - Roozen
Carla Gort - van Wettum
Pieter Paulus Josef Maria Bredius
Monique de Vries
Geertje Kuijk - Leegwater
Jan Rosdorff
Frietzen Brouwer-Visser
Peter ten Have
Cornelis Albert Nap
Grietje Oonk-Spaander
Lillan Frances de Meyere - Hollingťrus Pijpers
Ria Mooij-Leijen
Ket Dusbaba
Leendert Wierd Meijles
Caspar Maria Antonius van Hees
Lucina Christina (Lucy) Bos - Baas
Jan van der Heide
Hesje Rumar Staes
Nel van Geemen - Kool
Margaretha Elisabeth Vos
Henk Helfensteyn
Rard Lustig

vrijdag 22 juni

Geertruida Cornelia Louise Zuiderduijn - Bander
Willebrordus Cornelis Zwanenburg
Christina de Vos-Pracht
…va ZsuzsŠnna Jacobs - HorvŠth
Gerarda Margaretha Vlaar
Geertruida Cornelia Louise Zuiderduijn - Bander
Hendrika Maria Neeskens-Hof
Elisabeth Alrich - Steenvoorden
Dirk Kramer
Anna Johanna Stokman-Voorzaat
Herman de Jong
Joannes Cornelis Poland
Wil Zuidema - Kruijswijk

zaterdag 23 juni

Joop Blom

donderdag 21 juni

Jan Hendrik Stappenbelt
Henk Rozendaal
Trudy Kemper - Pronk
Cornelis Nieuweboer
Dineke Roorda-Oort
Eurma Marcelis
Riet Bakker-Veenhof
Frans Nicolaas Spaan
Afra Johanna Snel-Lengers
Robert Jan van ZWieten
Aaltje Booster - Vogel
Albert Hofman
Johannes Adrianus Groot

woensdag 20 juni

Jan van Diepen
Nel de Ruiter
Willem Frederik Leeuwenburgh
Govert van Nimwegen
Annemieke de Vries-Ellen
Johanna Maria Theresia van der Ham
Leendert Kornelis Prins
Eva de Wit - Vredevoort
Hendrika Antoinetta van Onselder
Dirk Langendijk
Dolf Beuk
Steintje van der Glas ? Hagen

dinsdag 19 juni

Cornelia Maria Hoogeveen - van Leeuwen
Gerbrand Smid
Alie Smid - Bakker
Nel Ruiter
Klaas Stevens
Martine Deegens
Franciscus Bastiaan van der Peet
Wilhelmina Rozalina Schaap - Beekveldt
Nicolaas Theodoor de Bruijn
Antonius Adrianus Henricus Maria Kuntz
Jacob Matthijs Dekker
Theodorus Commandeur
Trees Ellis-Emmen
Meiny Boos - Reus
Jannie Ruiter
Nicolaas Koning
Riek Duin
Rie Maria Anna Helena Penders
Cornelis Johannes Maria Berkhout
Elly van Berkum

maandag 18 juni

Hendrikus Lambertus Vos
Ben van de Peppel
Henk Jansen
Annemarie Neervoort - van ?t Hof
Johannes Abbring
Trijntje Bijpost - Wagen
Werenfrida Maria Afra Hoogland ? Entius
Nicolaas Petrus Groot
Gerardus Josephus Moerenhout
Jan Anthonius van der Goes
Bep Laan - Schoutsen
Cornelis Prins
Simon Antonius Maria Steltenpool

zaterdag 16 juni

Ben de Graaf
Wilhelmus Hendrikus van der Wurff
Mirjam Walet
Alida Lamberta Maria Verweij - van Schaik weduwe
Hendrikus Jacobus Bouwman
Sophia Maria Hendrika van den Haak - Vaars
Anna Maria Veldboer - Schipper
Franciscus Johannes Maria MŲhlmann
Ko de Jongh
Han Wervelman
Rob Valkhoff
Richard de Graaf
Stijntje Alida Pos
Karel Opdam
Anna Gerda Homan - Smid
Bep Kollmer
Ineke Staats - Visser
Geertruida Maria de Haas-van Assema
Gerardus Adrianus Johannes Josephus van Drunen
Ties Schrauwen
Rob Vissers
Nel Warmerdam - Prins
Stefan Dol
Simon Cornelis Admiraal
Geesje Jannetje Pronk-Molenaar
Siem Stengs

vrijdag 15 juni

Ger Kreijsig
Sara Alida Boersma - Regeer
Maatje Daudeij-Kulk
Leida Koot - Groen
FabiŽnne Sophia Lam
Aafje Clazina Timmerman - Veenman
Engelien Westland-Rebel
Gerard Kok

donderdag 14 juni

Hendrik Roos
Jacobus Wilhelmus Johannes Barnhoorn
Jeltje de Jager - Klijnsma
ZUSTER SEBASTIANA CORNELIA PAREE
Wilhelmus Doornik
Wilhelmus Johannes Alleman
Maria Wilhelmina Oudejans-Bosman
John Smith
Guda Cornelia de Boer - Kok
Joke Zijderveld
Simon de Kroon
Piet Vennik
Gerrit J. Dijkstra
Lea Hortens Brasser - Manhoef
Johannes Engelbertus van der Meer

woensdag 13 juni

Olcherdina van der Sluis-Dijkhuis
Elisabeth Stenneberg - van Laar
Alfred de Winter
Cornelia Petronella van Wees - Sigfried
Pieter Schekkerman
Louise Gabrielle Han-Zaaijer
Rob Veenis
Hendrik Vonk
Maria Adriana Theresia Huijboom - Nagel
Jan Krol
Janneke Drent ~ Schutte
Annie van der Bel ? Ridder
Johanna Catherina Stavenuiter - Sijm

dinsdag 12 juni

Kees Botman

woensdag 13 juni

Siebe Wittebrood
Joan Alexander Hartogh Heys van de Lier-Hall
Paul de Vries
Aartje Neeltje van der Zwan - Snel
Buddy van der Aar
Ben de Beer
Christianus Johannes Olof Huiberts
Jan de Groot
Hans Wets
Ronald Rinus Koeten
Mies Wijnker
Mart Haaksma - Groeneweg

dinsdag 12 juni

Cees Scheffer
John van Rossum
Ria van der Wal ? Machielse
Edwin Hermans
Angelina Gerdina Jantina Janmaat - Pegman
Jan Ewold Stender
Sake Jan Waringa
Aaltje van Bemmel - de Vries
Hendrik Kieft
Ritske Veenstra
Ali van Loenen
Ria Pothman-de Zeeuw
Annie Pelt-Bruin
Wilhelmus Joseph Poland
Anneke Zwaga-Ligthart
Jacobus Petrus Maria Bakker
Jacobus Eek
Doortje van Leijden - Vervoorn
Maria Johanna Rood - van der Drift
DaniŽl Boudesteijn
Auke de Graaf
Jan Trompetter
Jacob Pieter de Vries

maandag 11 juni

Alie Maas
Ans van Musscher
MariŽtte Ariane Habers - van Geuns
Meiert Pieter Wagemaker
Mien van den Berg - Calis
Fred van Tol
Anna Maria Catharina de Weerd-Feenstra
Leentje Janna van der Stouwe-vanBallegoijen
Dirk Johannes Koen
Elisabeth Johanna Dekker-Hijmering
Geertje Paarlberg
Dieuwertje Trijntje Ordeman-Ubbels
Bregje van Lienen-Spaans
Meindert Roosendaal
Jan Zoon

zaterdag 9 juni

Elfriede Maria Oliemans - van Etten
Diel Distelblom - Mol
Loekie van den Berg - Beelen
Rianne Groeneweg
Tiny Heidweiller-Kater
Adriana Willemina Hoekstra - Kardol
Marinus Johan van Andel
Ada Langeveld - Welp
Elly Bruinsma - Wentholt
Cornelia Middeldorp - Grobbe
Gerard Pol
Hendrikje Stuurman-Speelman
Baukje Rus ? De Vries
Maria Pirovano - van Leeuwen
Elly van Woerkens
Th. C. W. Balk sss
Trijntje Pranger-Wolff
Wick Cramer
Piet Levering
Riet Meijer - Zomerdijk
Greet Smidt Griemink
Bartholomeus Leonardus Maria Woudstra
Rianne Renťe Breuer-Reijn
Koos Bakker
Cornelia Alida de Graaf - de Moel
Elisabeth Wilhelmina Busz-Westbroek
Carla Kemp
Margaretha Umans
Jacobus Adrianus Cornelis Leijten
Gerardus Elisebertus de Zwart

vrijdag 8 juni

Auke Dirk Visser
Catharina Martha Maria de Haan
Caroline Kemp
Carolina Charlotta van der Stelt ? Haasnoot
Margriet Hooijschuur
Leen Meijvogel
Truus Groot-van Baar
Mia Draaisma
Engelina Antonia Akerboom-Zaal
Dorothea Elizabeth Maria Bloo-Sterk
Bernarda Elisabeth Papenburg-Clarijs
Johannes Jacobus Beemsterboer
Elisabeth ter Horst-van Marle
Coba Lute - Zonneveld
Kees Loose
Johny Heinrich Jantje Rahakbauw

donderdag 7 juni

Elisabeth Geertruida Maria Pieters
An Horsmeier-Rikkert
Gerrie van Vliet - Groot
Nancy Maria van den Berg - Leijdekker
Jonkvrouwe Elisabeth Carolina Lydia Turien - van Raders
Maria Koldenhof-Truijers

vrijdag 7 juni

Helmuth Schoorl

donderdag 7 juni

Marjolein Stefanie Lubbers
Birgitta Jeanine Joan Carol Clement

woensdag 6 juni

Cees Boon

donderdag 7 juni

Elsa Letizia Mahieu-Martin
Pieter Adriaan Pauptit
Nel Roelands - Mustert
Alies Bruin-Kramer
Mieke DŲrr - Hilbrink
Carolina Charlotta van der Stelt ? Haasnoot

woensdag 6 juni

Rie Bakkum - Smit

donderdag 7 juni

Simon Nicolaas Kruijer
Hendrika Johanna van Bekkum-Janse
Joannes Jozef Leonardus Duijndam

woensdag 6 juni

Geertje Anna Blok - Den Hartog
Lammert Philippo
S.M.A. Weghorst-Schlepers
Bert Dekker
Geert Ruiten
Gerarda Graaff
Martinus de Jong
Dieuwke van der Stelt-Bom
Frits Rooseboom
Grietje Ridder - van Dijk
Jeannette Evangeline Müller - Engelen
Piet Broertjes
Bernhard Bergman
Klaas Keetman
Wilhelm Hermanus Rutz
Miriam Johanna Elisabeth Majoor
Cornelis Antonius Maria Calandt
Fred Petri
Mattheus Johannes Weel
Anna Elizabeth van Poppel ‐ van Gastel
Herman Neuij
Leppa Kremer - Elbers

dinsdag 5 juni

Huibert Antonie van Ingen Schenau
Cor de Jong
Ernst Vlind
Ko Schouten
Ruud Schaap
Catharina Maria Jacoba Hofstee - Weerdenburg
Megchelina van der Lubbe - Dussel
Jacob Koel
Elizabeth van der Krogt- den Haan
Catharina Wilhelmina van de Velde - Slort
Otto Koedijk
Ida Veenema-Jacobs
Maria le FŤbre - van der Blom
Frits Rooseboom
Louwrens Verdam
Nathalie Maria van Bennekom
AriŽn Pijper
Riet Meijer-Kramer
Jan Starink
Gardina Wijntje Hoff

maandag 4 juni

Riet Knijn-Mol
Johannes Cornelis Zoon
Dora Appel-Boode
Gerard Neuteboom
Johanna Maria (Ria) de Vries - de Jong
Adriaan Gerard Schenk
Maureen Leonie Baptist
Anna Catharina Stierp - Impink
Joost Hoes
Wilhelmina de Vries - Stol
Margaretha Lammer-van Schaik
Eva van Muiswinkel - Verbeek

zaterdag 2 juni

Peter Cornelis Tienstra
Theodorus Bernardus Maria Beukers
Neeltje Johanna Abbink - Jochems
Maria van Kampenhout-Schellekens
Nelly Stins-Kok
Jenny Brandenburg-van Trigt
Willem Bernardus van Oosten
Simon Maarten Pos
Wim Pieterse
Bernardus Petrus Vosse
Hendrikus Johannes Coenraad van Hagen
Aaltje Harmsen ‐ van Amstel
Reinier Jacobus van Oosten
Rine Jacoba Slok - van Veen
Bartholomeus van Zijl
Simon Sindorf de Vries
Jort van Nimwegen
Cornelia van der Hout-van Doorn
Maria Geertruida Anna de Leeuw-Out
Pieter Gerard Willem Stoutenbeek
Gerritje Griffioen - de Haas
Emmy Kesting - Verhoeff
Stephanie Lubbers - Aarts
Geertruida van Hese-Walters
Wilhelmina Hendrika Kuipers-Dieker
Jan Koopen

vrijdag 1 juni

Zuster Leona Alida Maria Hogenboom
Zuster Corien Cornelia Maria Pronk
Nelly van den Berg - de Jong
Jan van Kalken
Clara Meijer
Grietje Antje van Trierum-Voerman
Gerard Hermans
Helena Geertruida Hesseling - van Bakel
Maria Johanna Tamis-Hollander
Jacoba Beeksma - Smit
Corrie Sijs-Broersen
Carla Spanjaard-DrŲge
Gerrit Herman Veldheer
Francesco Piccione
Jan Dekker
Adriaan Pieter Meijwaard
Cornelis van der Bijl
Jan Cornelis de Vrij