inloggen

familieberichten op internet

Berichten van april 2018

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

maandag 30 april

Johannes Cornelis Pruimboom
Edith Rijkeboer-Bienefelt
Elisabeth Jacomina Helena Bruijn-Tamminga
Maria Huberta Schimmel
Jan Jacob Vijzelaar
Lau van Roon
Ernst Ettema
Gerardus Antonius Maria van der Pal
Harmina Lammigje Neijmeijer
Adelia Agnes Anna Schneiders-Commandeur
Johannes Cornelis Kasander
Antje Geertje Langeveld-Lanser
Frits de Wit
Simon Beemster
Theodorus Braakman
Vera Langedijk - Ruiter
Johanna Gemma Maria Andriessen

zaterdag 28 april

Catharina Warnaars-Smit
Alida Theresia Krijnen
Christinie Johanna Margaretha Maria Makker-Goris
Willem Schaafsma
Amelia de Kruif (Stuivenberg)
Johannes Casper Nicolaas van der Kuijl
Eleonora Scheltema ‐ van Delden
Janny Mouissie-Flink
Johanna Margrietha van der Born
Josina Staphorsius - de Keijzer
Paul Felix Carl Heiser
Jeroen Groeneweg
Irene Jonker - Stroet
Cornelis Fredericus Tijssen
Maria Josepha Antonia Reinhard-Ditters
Bob van Poelgeest
Cors van Leeuwen
Evert van Ginkel
Arthur James Bowden de Jong Luneau
Afra Alida Berger-Dekker
Cornelis Theodorus Langedijk
Johan van de Grint
Joop Marcker

vrijdag 27 april

Bert Balk
Cornelis Jozef Laan

woensdag 25 april

Roeli Kooy-Eising

vrijdag 27 april

Jannie van der Pal-Leusden
Johan Wilhelm Ludwig Sauer
Marcel Bossink
Eric Harry Dijkstra

donderdag 26 april

Gerardus Johannes Thelosen
Jolanda Adriana Maria ?t Hart ? Schuijt
Johannes Dekker
Theodorus Martinus Pet
Rick Smit
Henny Ubbels - Verbree
Inge Zoet
Eric Korstjens
Ans Bank - Aker
Anna Meijerink - Sikking
Maikel Verblauw
Frans Joseph van Dusschoten
Piet Deen
Lau Neefjes
Zwaantje Maas - ten Cate
Ida Koster - Post
HENDRIK ADRIAAN LAURENS HOVENKAMP
Wilhelmus Zwiers
Geertje Gerardina Bijhouwer-Homan
Maria Sophia Kerssens-Verduin
Henk Punt
Anita Versluis - Doll
Johanna Cornelia Hilhorst
Hendrik Koopman
Alice Tonkes - Kolijn

woensdag 25 april

Ronald Grader
Peter Hemelrijk
Catharina Brattinga - Adriaanse
Jacobus Maria van Eijden
Gerrit Bijvoet
Johanna Maria Jansen-van Geijlswijk
mr. Jan Johan Meijerink
Lien Slief - Zonneveld
Joop Pluister
Barend Ravenhorst
Hetty Sjoerdina Tiessen - den Haan
Johanna Hartman-de Slegte
Yvonne Tissen
Maria van Sadelhoff- Dunselman
Berit Ethel Kerstin Kroese-Wasenius
Andries Jan Zonderland

dinsdag 24 april

Dirk Johan van Beelen
Jan Alexander Ferdinand Tol
Pancras Batelaan
Piet Hopstaken
Nelly Steenbergen-van den Berg
Elisabeth Maria Steenvoorden - Otte
Fernanda Josina Maria Merks
Lucie Clara Henriëtte Bos - van Seters
Cornelia Kramer - van den Berg
Johannes Wiggerts
Marijke Teeuw - Politiek
Joop Jonker
Alie Hellenberg - Scheringa
Leo F. Poelmeijer
Dirkje van de Wijgaart - Bockkom
Gerardus Anthonius Wilhelmus Hoonhout
Wilhelmina Jacoba Hobma-Mulder
Karel Hendrikus Maria Takken
Wijnanda Maria Schotsman-Willard
Jan de Zeeuw

maandag 23 april

Dina Catharina Maria Gozeling - Castelijns
Elizabeth Vink - Laan
Brigitta Johanna Maria Deutekom
Hilligje Elizabeth van Klaveren - Berkouwer
Coby de Boer-Schouten
Alie Kwikkel - Tol
Johanna van der Geest - Koelemeijer
Ovl. Jannie de Vries-Prins
Siem van Diepen
Bertus van der Veen
Alie Zwikker - Verheijden
JAN PIETER BEETS
Helena Maria van der Weijde-de Groot
Louise Ooijevaar-Dekker
Anneke Bechthold
Willem Hilverda

zaterdag 21 april

Antonia veronica de Bruyne-van Oorschot
Mariet van der Linden - Spruijt
Toos Blankendaal - Althuis
Conny van Leerdam-Plaizier
Petronella Jacoba van Leeuwen
Marinus Zwart
Petrus Johannes Deen
Cornelis Loos
Bram van der Lek
Alida Anna Blankert - Blansjaar
Heimerik Essenstam
Tini Wester - Scheepbouwer
Hendrica Smit - Troost
Michael Joannes Komen
Catharina Anthonia Sibila Rive - van Meel
Willem de Visser
Johanna Marie Klooster - Woud
Cornelis van den Berg
Bob de Jong
Cees Schouten
Cornelis Adrianus Johannes Maria Aerts
Ans Harren
Solita Esmeralda Tjalsma
Elly van der Walle-Momberg
Jozephina Johanna Petronella van Tunen - Crombeen
Gerrit Steenbergen
Tine Beentjes - Scholte
Anny Woudenberg-Christians
Arie Vliegenthart
Clasina Augusta Schaper - Teeuwen
Jan Neuteboom
Alijda Brandsen - Ritsema

vrijdag 20 april

Theodorus Gregorius Franciscus Hermans
Agnes Maria Sanders - Moorman
Tini Nolten - Bijlsma
Jacobus Johannes Koopman
Grietje de Vries-Gootjes
Truus Groen - Dekker
Marianne Kriek
Frans Blankendaal
Johannes Duister
Veronica Anuschka Kauling
Martin (Tinus) Pronk
Wil van Heerde - Spanhaak
Ronald van Putten
Ina Moeskops - Tulp
Co Stalenhoef
Dr. Martin van den Heuvel

donderdag 19 april

Hendrik Johannes van Heukelom
Jopie Heldoorn - van Vugt
Maria Anna Geertruida van Leeuwen - Verver
Nini Rempt - Steenken
Stephanus Driessen
Lute de Boer
Frans van Dam
Toos Brandhoff-van Leeuwen
Annie Dongelmans-Colijn

woensdag 18 april

Nardus Buijsman

donderdag 19 april

Gerry Melis-Stads
Antonetta Apolonia Crama - Boerendonk
Jan Kooi
Truus Kok-Blokker
Reiny Schellinkhout-Overman
Nelly Theresia Margaretha Agatha Tjaden - Huizer
Cornelis Emmelkamp
Theo Reuvers
Gerrit Willem Cornelis Rijneveld
Annika Baarslag

woensdag 18 april

George Simon van der Kaaij
Gerardus Johannes Veldman
Adriana Cornelia Stedema ~ van Lit
Janna Onrust
Jaap de Wildt
Elizabeth Koch-Hooijer
Piet Swinkels
Dirk Valk
Sas Mijnders
Cor Breed
Carlo Müller
Wilhelmus Franciscus Cornelis Langendorff
Peter Simon Ignatius Truijens
Cornelis Schaafsma
Nicolaas Rodenburg
Henk Haver
Grietje Brinks-Schepers
Alida Gerredina Heinis - Luttik
Adriaan van der Bliek
Piet van der Bos
Johannes Jacobus van den Berg
Annie van Laarhoven-Mahieu
Harry Beuckens van Domburg

dinsdag 17 april

Antonia Francisca Verbaan ? Bredenberg
Andries Kater
Joanna Adriana Hoogenboom-de Jeu
Yogita Homma
Piet Hein Admiraal
Cornelis Tuijn
Monica Catharina Maria Winder
Elisabeth de Jong - Groenendijk
Francisca Cornelia Crista Benning
Wilhelmus Merlijn
Johan Pieters
Karel Roman
Eric Bakker
Tiny Beerepoot - Entius
Muus Joop
Cornelia Huisman - de Jong
Dirk Jan Boon
Cornelia Berkhout - Stengs
Mijnardus Adrianus van der Lem
Nel Pekel-Helmerhorst

maandag 16 april

Nicolaas Maria Laan
Rensje Everdina ?Ed? Nuesink-West
Johannes Cornelis Antonius Hageman
Theodorus Johannes Teeuwen
Gert Appelman
Louis Bienfait
Marina Henrica Lamberta van Kralingen-Kanters
Hilda Christina Gremmée
Janna Willemina Dertien-Spreen
Sam Strobos
Arie van der Waal
Joop Tamsma
Antonia Hendrika Koene - Out
Joop Döderlein de Win
Tineke Ligthart
Aaltje Schuur-Witsmeer
Cornelia Anna Maria Scheefhals - Buitenhof
Eefje Vennik ? Meij
Klazina Vijselaar - de Jong
Paulus van der Zwart
Margaretha Jozephina Hoogland - Boos

zaterdag 14 april

Irma Wilhelmina Eegerdingk-de Jong
Gerrit Johannes Jacobus Koek
Stanley Kooistra
Pierre Jansen
Gerritje Pieternella Mechelse - van der Meij
Peter Kalf
Jannie Lemaire -Wilson
Piet de Wildt
Hendrika Adriana Valkhoff - Nol
Francisca Johanna Stam - Krebber
Luc Kenter
Josephus Nicolaas Meijsing
Jelle Nieuwland
Anna Theresia Maria Paaij
Antonetta Johanna Maria van der Meijden - van der Hijden
Anna Maria Apolonia van der Pouw Kraan-Strijk
Anthonie Adrianus Jonkers
Aris Simon Kuijper
Hendrika Francina Friebel-van Puffelen
Hanna Smith - Walter
Cornelia Aagje Ouwehand - Visser
Jacob Dirk Siemons
Cornelia Wilhelmina Schoo ? van der Peet
Wil Bakkum - Stenssen
Bep Vijzelaar - Schaak
Trijnie Vlaming
Wil Stumpe
Harmanus Luiks
Robert Smits
Elisabeth Teske - Otten
Jan Adrianus de Boer
Maarten Bouke Mooij

vrijdag 13 april

Pancratius Petrus van der Plas
Martin Bruinink
Hans van der Horst
Franciscus Bosschert
Hilletje van der Pas - van Dijk
Andries Johan Nicolaas Willemse
Elisabeth Helena Huitinga-Bosmann
Herman Scholten
Ferdinandus Petrus Eugenius Agustinus van Campen
Jentje van den Brom - Klomp
Hendrikus Johannes Vlady van Deursen
Johannes Franciscus Maria Juffermans
Jacob Sluiter

donderdag 12 april

Sander Pieter Molenaar
Annetje Oudshoorn-Visser
Catharina Geertruida de Wit
Johanna Everarda Niezing - Bunschoten
Ellen Polm
Grietje Visscher - Asma
Martin Roelf Bosma
Sander Bakker
Klaas Reijne
Maria Elisabeth Gemma Vleeming - Huigen
Goof van der Poel
Tiny Verzijlberg - van Dalfsen
Ton Bremmer
Pum Brakeboer
Suzanna Neeltje Horsman - Klapwijk
Trudy Geertruida Helena Maria Theresia Meijer
Aart Molenaar
Corry Tollenaar-de Korte

woensdag 11 april

Dick Kolk
Gerda Pepping Bakkum
Jan Marinus Johannes Kroonenberg
Elizabeth van der Kuij-Dekker
Hendrik Verhoogt
Herman van Regteren
Anna Klazina van Rees-van der Veen
Dina Swanenburg-van Dijk
Tim Kriek
Petronella Maria Zwemmer-Komen
Vera Soonius-Beers
Catharina van ?t Klooster ? Bruijns
Cornelia Anna Aagje Kok ‐ Heijkamp
Neeltje Geertruida van Holland - de Vries
Arend Schone
Dedtje Zandstra - Koopmans
Gré van der Werff-Bos
Thea van der Eng - van der Lans
Hendrikus Andreas Schaapherder
Jansje Jansen Verplanke
Geradus Theodorus Lambertus Hoff
Truus Roelofsen-Hoek
Riet Leijen
Cornelia Hensbergen van der Veer
Teun Grooteman
Anna Maria Antonia Kroon - Garthoff

dinsdag 10 april

Tiny Roor-Kramer
Jan van Os
Elly van der Horst-van Leeuwen
Margaretha Maria Beerepoot -Groot
Freek Brouwer
Jan Walter
Alida Maria Cornelia de Witt
Theodorus van der Vlugt
Johanna Maria Blasius Möllmann - van der Vooren
Tjakina Anna Engel ~ Alta
Jan Marinus Johannes Kroonenberg
Hendrica Wilhelmina Roest - Versteeg
Cornelis Jacobus Hoenderdos
Dirk Kossen
Carla Schilt-Dol
Neeltje Vlottes - Kleijn
Willem Frederik Ernst
Jan Groot
Richard Bakker
Johan Bouma
Feite Jan Bos
Willem du Pree
Afra van Duin - Groen
Joannes Nicolaas van der Plas
Agnes Kaarsemaker - Cornelisse
Sophia Maria Catharina Forbes Wels - Roelofsz
Johannes Heemskerk

maandag 9 april

Ferry Elbertsen
Klaas Balk
Jan Degeling
Agaath Simons - de Ruig
Joannes Nicolaas van der Plas
Margaretha Maria Beerepoot -Groot
Aart van der Roest
Cor Vlietstra
Ad Versteijne
Alida Maria Reus-Hoebe
Yvonne Hermanna Henderiki Anker - Korver
Joanna Glorie - Poel
Minne Eelkema
Truus de Boer
Peter Riet
Catherina Eufemia Klein-Stroet
Lammie van Velthuijsen?Bosscher
Willem Kremer
Jan Arie van der Bijl
Petrus Schut
Jacobus Joannes Beukeboom
Thea Zijp-Hoogenboom
Pieter Lieuwe Hartmans

zaterdag 7 april

Jeanne Marx - Henrichs
Neeltje de Graaf - Vromans
Jan Smit
Hans van Wolferen
Jeanette Marie Elisabeth Tjebbes-Cramer
Aat Rietveld
Bep Post
Eric Walter Vlaanderen
Klaas Balk
Elisabeth Hendrika Praat
Joey Franciscus Vlaar
Celina Erna Geertruida Cairo
Simon Telkamp
Wilhelmus Groot
Aagje Slooten - Best
Maria Johanna Theresia Kortmann
Jan van Hameren
Johannes Cornelis Weerets
Alida Anna Smakman - Smit
Hanny Jimmink-Keijser
Maria Alida Brand ? Blom

vrijdag 6 april

Piet Jong
Andrew Marten Dijk
Henk van Woerkom
Barendina Helmig
Petrus Nicolaas de Leeuw
Kees van de Pol
Leo van den Bos
Geertruida Maria Vosbergen
Ad Schneider
Margaretha Johanna Floris - Grandiek
Alida van Slooten-Leeuw
Johannes Franciscus Karsten
Elisabeth Johanna Scheppers-Ploeger
Alie Langedijk-van Boheemen
Johannes Ernst Elbers
Ietje Muiderman
Tonnie Hogervorst - Gaston

donderdag 5 april

Willy de Mon - Wagenaar
Petronella Johanna Nijman
Wilhelmina Augustina Maria Nipper-Van Elsen
Antoon Vreeker
Wil Spanjaard - Grijsen
Johanna Maria Brakenhoff ? Slotemaker
Taetske Helena Ierschot - Fazzi
Truus Sjerps-Appel
Cornelia Maria Bron-Hinke
Simon Kossen
Willem van der Marel
Willem Kwinkelenberg
Gijsberdina Anna Maria Neelissen
Dirkje Adriana de Jong
Joop Logemann
Hendrik Wander
Trudy Heistek - Wiffrie

vrijdag 5 april

Gerhardus Johannes Helmich

donderdag 5 april

Haebeltje Kraaij-Koning
Willem Lodewijk Bakker
Cornelis Vonkeman
Herman Wijmans
Jantje Elisabeth Smid
Evert Gerrit Kroon
Wout Krieger
Adrianus in \'t Veld
Neeltje Blokker-Prins

woensdag 4 april

Martinus Henricus Nicolaas Opdam
Gré Bronmeijer-van Kins
Gerarda Maria Gijsbertha Bakker - Krijnen
Cornelia Anna Susanna de Vries
Akke Stolp ? de Boer
Gerardus Wilhelmus van de Grift
Agnes Smit
Bep Peters
Willebrorda Maria Salman-Laan
Anna Maria Jonk-Groot
Nico Kok
Wilhelmina Alberdina de Waal - Feliks
Anna Elisabeth Grooteman-Groot
Maria Christiana Poelman-Heuijmans
Bernadina Geertruida Witteman-de Vries
Geertruida Loos-Bennis
Anna Theresia Maria IJsselmuiden - Goedhart
Adrianus Joannes Maria Segers
Nicolaas Dijkshoorn
Maria Louise Metten-van Dam
Theodora Adriana Maria Fraza
Barbara Bussen - Noom
Jacobus Wesselink
Willem Schrama
Martha Roest-Splinter
Adrianus Henricus Gerardus van Os
Beatrix Willemsen
Marinus Noordenbos
George Kok
Adriaan Zandbergen
Iete Timmermans
Pietertje Koole-van Staveren
Cornelis Wals
Klazien Engelkes - Dijkstra
Willem Kuiper

dinsdag 3 april

Matty Winkel - Blaauboer
Johannes Wiesenekker
Elisabeth Eriks-Dubbeld
Catharina Anna van Tol-Schouten
Ton van Westing
Johannes Cornelis Johannes
Jeanette Marie Schone - van der Meij
Ian Barry Seton Elliott
Marijke Westerveld
Leendert Klooster
Truus Koopman - Oomens
Henk Bogaard
Gre Sonderman-Schonenburg
Celestine Vermeer- Dijkman
Adri Groskamp
Anny Beemster Buysman
Co Pasdeloup
Willem Jacobus Zwaan
Liesbeth Reina Butterman-Groot
Elisabeth Theresia Slippens-Dol
Gerard Hijmans
Tineke Winter
Dr. Bridjmohan Baldewsing
Maria Adriana Helderman-Ammerlaan
Klaasje Molenaar-Horst