inloggen

familieberichten op internet

Berichten van november 2018

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

vrijdag 30 november

ALIE VINK – DE GROOT
Bouk Houtman
Theo Granneman
Erik Jozeph Zandbergen
Marijke Koolhaas
Theo Kuijt
Afra Cornelia Visser-Bot
AGNES DEKEN - BINKEN
Antonius van Dongen
Henricus Franciscus Adolphus Maria Walenkamp
Cornelia Francisca Maria Duijn - Plus
Sonja Terpstra – Horbeek
Ali Dekker-Bakker
Teunis Wolzak
Albertus Marius Angevare
Mart Bakker - Kuin
Bart Gerkes
Aagje Hartog - Bakker
Wilhelmina Henrica Catharina Elst - van Hattum
Jos Taam

woensdag 28 november

Pieternella Büdgen - de Bruin

donderdag 29 november

Guus Rudy Marie van Lier
Joukje Boersma - Hoekstra
Pieter Koops
Corrie Johanna Taale - Klappe
Egbertha Kramer - Bais
Frederik Jacobus (Fred) Brink
Marianne Blokker
Piet Mandjes
Nicola Maria Theresia Boekel-Velzeboer
Nel Roemer - Appelman
Dirk Bakker
Helena Maria van der Meer - de Jong
Marianne Dekker-Moolevliet
Johannis Martinus Paauwe

woensdag 28 november

Marie van der Stadt
Arie van de Wint
Derk Nauta
Marie van der Stadt
Louis Versnel
Tabbie Biesot
José de Nijs
Bastiaantje Combé - Eenhoorn
Catharina Elisabeth Biersteker - Hand
Gerben Straube
Anthonius Koning
Ans Stam
Hendrik Simon Kok
Joseph Rudolf Maria Tebarts
Beb Kruijver - Servaas
Irene Nieuwenhuijse
Jan Steven Spoelder
Adrianus Arnoldus Werkhoven
Gerard Evert Versterre
Alida Dieuwertje Kok-Waag
Alijda Wilhelmina Smidt-Wagemans
Peter Jongepier
Mien Runhaar-de Jong
Bart Post
Abraham Tegelaar

dinsdag 27 november

Neeltje Gerardina de Boer – van Oosten
Marianne Duin - Wulp
Tjalling de Jager
Jan Muller
Klaas Muis
Elisabeth Allegonda Maria Rupert-Verbruggen
Maria Anna de Bruin
Johny Gerard Harm
Jeltje van Nieuwenhoven - Veldhuizen
Maria Arens-Smit
Ivo Willem Paul Verboon
Fons Jungbacker
Theodorus Jacobus Warmerdam
Christiaan Lenstra
Koos Krüsemann
Johannes Bouwens

woensdag 28 november

Gerard Evert Versterre
Mary Elizabeth van der Beek - Gorton

dinsdag 27 november

Johannes Jozef Jong
Teun de Graaf
Dennis Simon van de Hoef
Annie Fokker - Meegdes
Sophia Wijmpje van Barneveld - Rebel
Dirk van Amstel
Tjak van den Aakster-Bais

maandag 26 november

DDaan van den Outenaar
Berendina Wilhelmina Kruiswijk - Terhenne
Johannes Peter van de Bunt
Renie Laan - Mark
Mies Klinkhamer-Schouten
Johanna Maria van den Brink-Lefeber
Jan Borst
Adriana Pietje Lamme - Van den Berg
Christiaan Lenstra
Sonja Peijnenburg - Moeyes
Aukje Jorritsma - Groot
Arendina van Dijk-Jansen
Remmet Herman de Groot
Willem Peereboom
Tineke Lips
Lyda de Groot
Gerrit Pronk
Janna Nijssen-Vos
Klaas van Berkel
Pièrre Rijerse
Paul ter Linden

zaterdag 24 november

Elisabeth Frederica Maria van Engelen-van der Lugt
Yvonne Georgine de Pesters
Robertus Theodorus Johannes Habes
Annie Baijens - Rutten
Rudolphine den Tex-Lips
Catharina Gerda Doets–Huizinga
Petra Nierop - de Wit
Gerard Lieftinck
Zwaantje Ligtvoet- Lepelaar
Bernardus Jacobus Petrus Schelvis
Roos Ruiter - Smet
Rosa Beers
Jaap Tromp
Marie Clasina Slooten-van Petten
Joannes Franciscus de Wit
Cornelis Hubertus Henricus Kaandorp
Gerardina Maria Saras ‐ Snellen

vrijdag 23 november

Alexander Gerlof Nicolaas Zijlstra
Nico Mulder
Pieter Leendert Mijwaart
Maria Wijnanda Johanna Frank
Evert Boeve
Jan van Velzen
Lena van der Luyt-van der Sluis
Liesbeth Lentink
Tiny van der Kolk - Zoontjes
Bernardus Nicolaas Cornelis Min
Theodora Regina Maria Huiberts-Stoop
Jan Severijnse
Willem Marnix Eduard Meijer
Leida Schipper-van Kampen
Wilhelmus Petrus Schmitz
Marie Wit - Kaldenbach

donderdag 22 november

Dirk Doets
Jacob Kellerman
Frans Kaandorp
Ria Vlaar
Ellen van der Woude - de Waal
Frans Koppies
Klaas Kuiper
Pasqualino Cossu
Ronald Roorda
Anna Maria Kroes - Steiger
Gerardus Johannes Cornelissen
Annie Lof - Blaauwbroek
Cornelis Adrianus van ’t Hoen
Hendrikus Albertus Vriezekolk
Frans Zack
Tilly de Blank-Benjamens

woensdag 21 november

Maria Theresia Sijs-Appel
Gerarda Lucia Alida Dekker-Zonneveld
Janny de Jong - van Dijk
Goos Raterink
Tiny Geerlings - Pickhard
Jelle Yntema
Tieneke Schaap
Wilma Staleman – Suijk
Cornelis Zock
Anna Hellegonda Koemeester-Ligthart
Hiele van Rijssen
Detty Ruijgrok - Platje
Marie Wagemaker-Klaver
Hanny Braaksma-Zwaan
Frits Nonnekens
Gerarda Johanna Nulkes-van Werkhoven
Hans Coenraad
Pieter Stoop

dinsdag 20 november

Sieg Boeschoten
Patrick Laarman
Johanna Cornelia Bruin
Willy Meurs - Zwaan
Jan Willem Kaaijk
Henk Struving
Petra Kindt-Hoek
Jeannette Lucienne Vivienne Gijzenij
Th.G.M. van de Griendt
Agatha Alida Groot-Molenaar
Bas Thesingh
Willem Johannes Merton
To Posch - Groot
Andrée Marguerite Prins
Petrus Florentius Antonius Verdonschot Azn.
Paul van Heuvel
Nellie Anneke Delver-van Vegten
Gerda van Brederode-Groenland

maandag 19 november

Cornelia Maria Theodora van Klink-Rodewijk
WIM ROSEMA
Nelly Johanna Westra
Sara Maria Kooreman-Flaman
Jan Kraaij
Hendrika Geertruida van ’t Riet - Swetter
Geertje Molenaar-Buurs
Leonarda Marjanne Frederika van Dam
Yvonne Tuin
Dicky Wit - Gorter
Vronie Pennekamp - Paartman
Cornelia Maria Martina van Emmerik - Verhorik
Maartje Blokker-Bakker
Antje Kater-Kat
Johannes Cornelis van der Zouw
Michael Willem Leendert Nieuwburg
Bernardina Elisabeth Maria
Truus (G.M.) Aker - Jong

zaterdag 17 november

Gerrit de Boer
Marco de Groot
Mary Barones van Lamsweerde - de Kat Angelino
Theodora Schuijt-Hoogeland
Hendrikus Marinus de Bruin
Geertruida Maria de Vries - Melchers
Gerrit de Boer
Herman Kuijmans
Hetty Nijssen - de Wolf
Joseph van Onna
Nico Dekker
Paulus den Hartigh
Joke Deken-Sickman
Gradus Mandemaker
Ton Kersbergen
Antonia Maria Hendrika van den Berg-Molthoff
Thea Elisabeth Smout - van Halderen
Adriana Baafje Kieft-Kloosterboer
Johannes Bakker
Hendrik Wiedijk
Maria Hendrika Kloosterboer-Jong
Joost Witte
Arendina Elisabeth Gouda - van der Pol
Bertus Bernardus van Kessel
Corrie Duineveld
Gerardus Johannes van Midden
Cornelia Maria Theodora van Klink-Rodewijk
Karin Panis-Blommert
Cock Schoemaker
Hanny van Leeuwen - Ooms
Cornelis Louw

vrijdag 16 november

Marinus Jan Vos
Jo Brinkkemper - van den Berg
Sandra Hoek
Wim van Weerlee
Dirk Klopper
Aad Admiraal
Atie Weidema-Bakker
Karin Eggink-van Veen
Trien Burger - Raven
Marlies Ruiter-de Wit
Yda Baas-Vogelpoel
Hendrik Laterveer
Ans Hessing - van de Kamer

donderdag 15 november

Tini Grommé - op den Velde
Pauline Roest-Otter
Evelyn Prins - Berenschot
Jos Bakkum
Cornelis Jacobus Jozef van der Meer
Cor van Lunteren
Lord Balm
Wilhelmus Franciscus Spoorenberg
Isabel Houben
Marja Koren-Hoppezak
Dirk Bootsma
Wilhelmina Stoffer - van Twist
Janny Carstens-Bakker
Dorothea Margaretha Gertrudis Commandeur-Korfage
Truus Eelman - Schenk

woensdag 14 november

Adriana Bertha Lagendijk – van der Valk
Maartje Kossen
Cornelis Nicolaas Valk
Johannes Schoenmaker
LEONARDUS ANTHONIUS VAN VLIET
Johannes Petrus Kuiper
Johannes Hendricus Janssen
Puck de Weijze
Ans Doodeman - Koopman
Hendrik Johan Bulder
Ellen Hofsté - van de Weetering
Johan Marinus Behm
Petronella Catharina Kieft-Weel
Hendrikje Veerman

dinsdag 13 november

G.A.A.M.P. Liefaard - van de Bovenkamp
Joannes Petrus Trieling
Alberdina Nielen - Battem
Ronald Alexander Hoexum
Maartje Kossen
Jacoba Meijer - van Stam
Jacobus Cornelis Cardol
Jaap Rasch
Coby Valenteijn – Maartens
Joannes Jacobus Petrus van ’t Hof
Charles van Buschbach
Pieter Marsman
Hannie Engelbarts - Groot
Nicolaas Johannes Rijper
Petra Daniëlse-Swier
Wim de Jong
Marcel Klaver
Catharina Sophia Wever-Smit
Joseph Engelbertus Bakker
Barendina Commeriena Houtriet-van der Vlis
Arnold-Peter van Veluwen
Aaltje Bras-Geus
Henny Kooij - Plokker
Geeske Maria van de Wetering ~ Reidsma

maandag 12 november

Jaap Taanman
Maria Thorborg-van Kesteren
Antje Mulder-Monsma
Marleen Fröhlich-Markusse
Monique Karstens-van der Beek
Cornelis Johannes van Rijn
Nienke Bolkestein-Bijster
Geert Meijer
Caroline Auguste Theresia Maria Caron
Salomon Kukler
Gerard Groot
Simone Jacoba Maria Catharina van Toledo
Elisabeth Molenaar - Butter
Veronica Schipper - Neefjes
Johannes Kuipers
Ruth Maria Nievaart-Ohle
Hans Zweers Meijer
Bob de Heer
Jantina Cornelia Schrik – Bosma
Dirk Vet
Simon Johannes Zandvoort
Lilian Burghouwt - Winkler
Johannes Josephus Maria van Roon
Jan Witkamp
Hans Bruins
Leny Stevens-Ridderhof
Dirk Schenk

zaterdag 10 november

Piet de Gelder
Metje Hornsveld - Boom
Maaike Alida van Hamond - van den Berg
Piet Kurpershoek
Ruud Roggeveen
Agaath de Vroome - Jonkman
Catharina Adolphina van Rijn
Ida Hendrika Beelen - Hilterman
Bep Bekkers
Hiltsje Venema-Kuipers
Janny Altena – Blei
Angélique Diana van der Kuip -Bergsma
Wilhelmus Gerardus Maria Loomans
Johanna Cornelia Arentz
Gré Poland-Jonk
Anna Ganzeman – de Reus
Maria Theodora Onderwater
Wilhelmina Catharina Tesselaar – Aris
Jan Koning
Wilhelmina Catharina Tesselaar – Aris
Ric Tijmes
Leet van den Berg
Catharina Maria Boots - Romein
Theodorus Petrus Mes
Jan Hanhart
Tineke Sijs - Boukens
Robert Jacques Groen
Tinie Torsing-Schoutsen
Jan Mellies
Harrie Grent
Patrick Brouwer
Hero Vijn

vrijdag 9 november

LLenie de Groot
Nicolaas Schipper
Johan van Dijk
Theo de Feber
Wilhelmina Jonkers
Theo van Galen
Hans Keller
Louise Albertine Ninck Blok
Leen Kunst-de Jong
Frits Johannes Wijkhuizen
Agaath Stam-Koopman
Theodorus Cornelis Christiaan Zwetsloot
Mees Steur
Emma Jongkind

donderdag 8 november

Ger van Baaren
Joop Halderman
Hendrik Maarten Prins
Fokje Machielse - Huisman
Jacoba Oudkerk - Schoen
Jan Rinders
Jentien van der Ploeg-Bezoen
Hans C. Moolenburgh sr
Antonius Frederik Henrichs
Adrianus Hubertus Marcus
Klaas de Vries
Cees van der Wardt
Willem de Longte
Ko Baart
Klaas Neuvel

woensdag 7 november

Jan Tromp
Cornelia Stella Leonora Rector
Pieter Anthonie Frijlink
Corrie Houthoff-Kleer
Jacoba van Doornik
Wijntje van Ginkel
Hendrik Lok
Anna Maria Derksen-Smit
Cornelia Wilhelmina de Vries - van Liere
Armando Gerardus Johannes van Gennip
Dick Konijn
Cornelis de Jong
Immie Dijkstra-Brouwer
Neeltje van Staaveren-Jaapies
Jos Peperkamp
Cornelis Anthonius Oud
Thijs Nobel
Corrie Meijer - Heijstek
Els Fatels - Tromp
Geert Bouwers

dinsdag 6 november

Dijna Wagemaker-Schouten
Hans Blokdijk
Piet Beekman
Leendert Schipaanboord
Thea van Tiggelen
Maartje Aaltje Kaashoek - van der Woude
Annie Cats - Boonstra
Thea Boersma - Vermeulen
Ateline Grietje de Bue-Feringa
Tom Viëtor
Ov. Jan Wessel
Theresia Maria Beelen - Mulders
Corrie Ridder ‐ Boonen
Andries Biesheuvel

woensdag 7 november

Trijntje Anna Bol-Ruijs

dinsdag 6 november

C.J.M. Moulijn
Maartje van Maanen - Leeuwerink
Gesina Catharina Nijland - Schutte
Peter Vertelman
Andrieke Krumperman
Margaretha Geertruida Jeanne Hagen - de Meij
Fred van den Hooff
Gerrigje van der Maten-Immeker

maandag 5 november

Ike Simon Janssen
Gerda Dik - Kager
Trien Botman - van der Gulik
Bernard LIberg
Nel van der Gracht
Rijk Haverlach
Pieter Koning
Afra Appelman - Oudhuis
Johan van Buren
Annie Oostendorp - van Dijk
Jacob Visser
Suus van den Brink -Verbaauw
Marinus Peekstok
Fred Ahrens
Dorothea Marcella Peelen - Wopkes
Hendrik Valk
Simon Klopper

zaterdag 3 november

Johannes (Joop) Hendriks
Henk Martin
Johannes Godefridus Arnoldus van Gent
Ernestina Marie de Wolff
Nico Weel
Atie Schimmel
Aplonia Adriana Vermij-Doeswijk
Geertje van der Colk - Steur
Clara Borms - van Leeuwen
Martientje Jacoba Jata Beatrix Koopman-Meester
Mart van der Meer
Maria Van Den Vreken
Albertine Gerda van Veen-Oostendorp
Anton Berdinus den Rappen
Arendje Boshoven
Siem Appel
Janny Brussee - Feddema
Christiaan de Jonge
Liesbeth Heijnen-Honing
Martinus Jozef Klaver
Guurtje Swart
Wilhelmina Vrouwtje Appel
Jeanette Mathilde Petronella de Kraker - Biesheuvel
Christiaan Cornelis van Willenswaard
Annie Hoffer - Grooteman
Nico de Boer
Hendrikus Nicolaas op den Kelder
Hendrik Aldert Hendriksen
Mini Pijnacker - Tas

vrijdag 2 november

Rogiër de Valença
Heiltje Maria Geertruida Gleijsteen – Pater
Hermine Helsdingen - Verberne
Evelien Ros - Mulder
Peter Meijboom
Pieter Helsloot
Margaretha Maria Balm-Dirks
Bernard Wilhelmus Wijkhuizen
Johanna Adriana Hooijkaas-Rook
Jos Entius
Johannes (Joop) Hendriks
Aart van Steenbergen
Jacob Clowting
Maria Margaretha Vlaar

donderdag 1 november

Ron de Rijk
Elisabeth Cornelia Slagt - Verruijt
Jet Borren
Gerardus Johannes Broeke
Dirk Wit
Otto Schaap
Ing. Leendert Christiaan van Dorland
Theo van der Poel
Antje van den Heuvel-Vlas
Grietje van Dijk-Velzing
Nicolien van Huis-Barnhoorn
Petronella Clasina Maria Hendrika Broekhof-van Kints
Josef Victor van Laere
Adrianus Johannes Hendrikus Schoorl
Jacob Molenaar
Rudolf Bertus Johannes Thuis