inloggen

familieberichten op internet

Berichten van oktober 2018

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

woensdag 31 oktober

Geery Cappelle - Verdonk
Guurtje Clasina van Blanken - Huisman
Jan Bakker
Ali Murphy - Schaft
Hieke Dijk-Gerritsen
Gjalt Douma
Frida van der Starre - Pijper
Anna Louise Smit-Schoonhoven
Elly Nieuwenhuis - de Gooijer
Johannes Marie van der Geest
Joke Wiebe Elzinga
Tjibbe Brandsma
Johan Klercq
Yvonne Modder
Roelie van Beusekom
Gre van Schagen
Hans Beem
Simon Wever
Gerrit Miedema
Anton Brandes
Annie Kokelenberg - Slots
Hendrika Petronella Hartman – de Goede

dinsdag 30 oktober

Jan van der Weerd
Edward van Duijl
Hans de Ruig
Peter Jozef Max Guillaume van der Sande
Jan Hendrik Streefland
Wilhelmina van Egmondvan Noort
Wolter Jacob van der Meij
Wietske Molenaar - Bruning
John Jacobson
Anna Cornelia Wittebol-Tijsen
Arie van Duivenvoorde
Gerardus Wilhelmus Maria Kroon
Salvatore Atzei
Barbara Petronella Warmenhoven - de Groot
Emmie Rood-Pronk
Cornelis Adrianus Bernardus Boekel
Gerda Ursem-Vreeker
RIEN POST
Peter Smal
Jant van den Hoven-Folkersma
Teunis Adriaan Zuiderduijn
Johannes Jozef van Schie
Willem Sander

maandag 29 oktober

Roelof Kleine
Johan Polle
Harmanna van der Kuijl-van Essen
Ria Schrama-Schellingerhout
Bets Klopper-van Vegten
Mieke Paauw-Rong
Tiny Snijders - van Halderen
Elisabeth Geertruida Maria Apeldoorn - van den Berg
Hans Snikkers
Johannes Bernardus Lind
Wilhelmus Petrus Marie van Beers
Albertus Johannes Heijne
Geertruida Margaretha Carnas-Schuffelen
Betty Seijts -Admiraal

zaterdag 27 oktober

Frederica Hennie van der Schaaf -Dijkstra
Gerardus Blauw
Afke Spigt-Scheltema
Dennis Timmerman
Gerardus Jacobus Hoogervorst
Hendricus Johannes Jacobus de Jong
Maas Elias van der Vaarst
Nelly de Heer - van der Wel
Cornelia Susanna van \'t Veer-Kist
Annemarie Theresia Knol – Stavenuiter
René Kuijs
Dirk van Dansik
Antoinette Bernarda Langenberg-Gros
Marcel de Graaf
Wout Mantel Pzn.
Koos Kraakman
Agaath Duijn – Schavemaker
Riet Kolenbrander - Gorter
Andries de Wit
Catharina Johanna Maria Hogenboom – Straathof
Maria Catharina Theodora Walter - Spijkers
Johan Veelders
Cornelis Anthonie de Vries
Martina Maria van Harmelen - Verhoeven

vrijdag 26 oktober

Geertruida Gerarda Appelman-van Ruitenbeek
Tine Zonneveld - Bleeker
Johanna Hendrika de Meer-Dekker
Marten Dijkstra
Margaretha Maria Jeane van Eeden - Strik
Arend Vonder
Winny Dorita Spenrath
Johanna Simonia Hoogenboom-Baak
Simon Wassenaar
Tini Dijkstra-Stenneken
Harry Nieuwenhuizen
Jacob Lof
Elisabeth Maria Kerkhoven
Divera Theresia Tol -Beemster

donderdag 25 oktober

A.A.A. van Maarschalkerweerd - de Wilde

maandag 22 oktober

Martinus Gerardus Smit

donderdag 25 oktober

Jan Lankreijer
Jan Zonneveld
Els de Winter - van der Veen
Jan van Saane
Jozef Gerardus Vlaar
Nico Seynen
Johanna Maria de Ruiter
Clasina Schutte
Arnoldus Theodorus Buisman
René Charles André Mandaat
Martjan de Koning
Geertruida Catharina Maria Beukeboom-Bosma
Lucia Maria Liefting
Pieter Wilhelmus de Jong
Johanna Koopman - Bakker
Ludwig Carl Wouters
Catharina Joanna Maria van Maanen-Res
Willem Harder
Nellie Arientje Bakker-van Soelen
Hendrikus Cornelis Boekel

woensdag 24 oktober

Petrus Johannes Maria Pieterse
Tineke Molendijk - van Gijsen
Rosalia Selhorst - Mantje
Ellen Cramer - Siebel
Wietse Huisman
Johanna Maria Vos
Cornelis de Maijer
Pietertje Kos-Gooijer
Robbert Jan Smit
Jan Bais
Theodorus Herman Wachters
Ron Josée
Ruud Kuiper
Maria Geertruida Ruiten - Sjoerdsma
Theo Groentjes

dinsdag 23 oktober

Dirk Johan Smit
Hendrina Helena Zijp-Boots
Hans Meijer
Catharinus Alkema
Hendrikus Bouwers
Jacques Loermans
Heleen van Engelen
Robert (Rob) van Loon
Marco Fraikin
Hendrikus Johannes Horst
Ronald Jan de Haan
Johan Quant
Tineke Fokkema - Mandersloot
Pieter Glasbergen
Johanna Catharina Josephina Groenwoudt - van Kleef
Marijke Haasbroek-Haantjes
Adrianus Johannes van Muiswinkel
Gerard de Boer
Josephine Simone van den Berg-Serdijn
Anna Geertruida Maria Koper - van der Zel
Pieter Flieringa
Len Seijsener – Heemskerk

maandag 22 oktober

Hendrina Elizabeth Franke – de Haan
Ank Knoop - Heyman

zaterdag 20 oktober

Gerrit Bethlem

maandag 22 oktober

Hans de Groot
Hendrika Gezina de Jeu-Woering
Ate Wit
Ad Slijkerman
Maria Klazina Vegelien – van Tunen
Anna Maria Blom-Komen
ir. Jan Evert Laurens Buisman
Jan Beerepoot
Iet Stuurman - van Vuure
Piet Wiers
Afra Emma Dignum-Ruiter
Margaretha Maria Smelter - Damhuis

zaterdag 20 oktober

Jan Poot
Foekje de Graaf
Yvonne Bleij - Kef
Hendrikus Wilhelmus Baks
Hendrik Prosper
Anna Maria Uitendaal-Piet
Bert van Oel
Drs. Jacob Karel Hollander
Theodoor Johannes Zwartjes
Maria van Houten-Pijnnaken
Verona Gerssen - Zaaijer
Elisabeth Maria Lagas - Jacobs
Jan Bakker
Elisabeth Hendrika Kerssens-Blankendaal
Pauline Buijs-Timmermans
Jacobus Johannes Calvelage
Nicolaas Hoogland
Frederik Gerardus Johannes de Bruin
Alie Dapper-Zut
Jacobus Joseph Jong
Klaas Klijn
Gerardus Petrus Hubertus Hermans
Adrianus Theodorus Breed
Bregitta Catharina Heijnis - Sneek
Josephina Catharina Maria van de Weijer - Frijters
Wilhelmina Elisabeth Maria Veenman - Peters
Johanna Maria Buurman-de Leur
Afra Theresia Steur-Romein
Jan Dalhuisen
Petronella Maria Huging-de Vries
Aleida Maria Trimbach – Blokhuis

vrijdag 19 oktober

Jan Stijnman
Engbert Semler
Jan Poot
Geerie Schreuders-Kuijper
Leopold Heijnen
Rikste Fennechien Doorn – Blaak
Dick Overman
Ida van Klink-van Oosten
Tiny Mol - Vis

woensdag 17 oktober

Jan Dapper

vrijdag 19 oktober

Joris Gerardus Maria Koopman
Jacob van Buuren
Jacobus Cornelis Steltenpool
Rie Ruijter

donderdag 18 oktober

Jan Roggeveld
Arie Hink
Pietje Bakker - van Vierbergen
Jeannette Martha van der Laan-Blom
Wil Geurtsen - van Dusschoten
Puck Slikker - Majoor
Geertrui Schalekamp
Brugt van Bruggen
Jannetje van Eerde - Bonne
Maria Afra Johanna Liefting-Pater
Jacob Balder
Engbert Huizing
Gladys Desirée Simon
Joke van Riessen - Oldenburg
Nel van Bockom Maas - Heinhuis
Catharina Theresia Beers-Kooter
Aaf Dekker – Posch
José Roodzant – Brattinga
Damien Kay Geitz

woensdag 17 oktober

Bert Looman
Martien Ero
Elsje de Wolf - Langewen
Jan van der Veen
Hans Schake
Marian Calis-Vos
Gé Roodakkers
Gerardus Theodorus Maria Sierhuis
Maria Cecilia Duijn
Cornelia Catharina Loos
Jacoba Cornelia Kingma
Anna Elisabeth van Dam - van Voorst
Paul van der Linden
Peter Goudsblom
Johanna Gaugurica Maria Blok - Blankendaal
Cornelis Veldman
Josephina Franco
Cornelis Spruijt
Albertus Kager
Fred Wijman
Hendricus Oud
Hendrika Euphemia van der Giezen-Hilbers
Wilhelmina Theresia Coolen - Groen
Jaap van Keulen
Wil Krook - van Vuuren

dinsdag 16 oktober

Jhr. Michiel Gerbrand Elias
Jan van den Oever
Cornelia Geertruida Franciska van Dijk-Büsse
Maria Theresia Boutellier - Rings
Nel van Valderen-Eling
Johanna Gerarda Martina Zwaard
CORNELIA CATHARINA HOEK
Sylvia Oudmaijer - Verstrate

woensdag 17 oktober

Elisabeth van Oversteeg-van Raalte

dinsdag 16 oktober

Arie Hendriks
Jan Vader
Lijdia Hendriks - Maagdelijn
Klaas de Boer
Jeanet Botman - Pronk
Johannes Hendrikus Vos
Catharina Petronella Maria Brakenhoff - Kerssens
Ineke van der Mark - van der Woude
Elisabeth Carolina Maria Druiven - Broers
Grietje van Zaanen - Stam
Willem Zonneveld
Carla Alme Annie Hoogenkamp - Doesberg
Maria Margaretha Eggenkamp-van Rooij
Johannes Alexander Storm
Petrus Johannes Mul
Wouter Casparus Schram
Maartje Adriana van Dijk-de Vreugd
Clasina Cornelia Luijnenburg
Anneke Tuin-Rens
Simon Antonius Overtoom
Petrus Hoebe
Petrus Maria Duin
Joop Vessies
Rie Visser - de Hilster
Maria Martina Westgeest- Juffermans
Jo Pauëlsen - Leegwater
MAGDI LOUIS LABIB
Catharina ‘Tiny’ Slooten

maandag 15 oktober

Wilhelmina Johanna Heuft
Cornelia Johanna Zanardi - van Alphen
Louis Gerardus Maria Fallenstein
Dirk Jan van Silfhout
Jacobus Johannes Klinkenberg
Margot Bijkerk - van der Reijden
Francisca Maria Gertruda Theodora Kagenaar-Eltink
Joop Lahnstein
Dick de Graaf
Mathilda Josefa Genoveva
Elisabeth Jesk Mos - Tuin
Jan van der Haar
Jozina Pietje Singeling-Oosterom
Jantje Bertha Roestenburg - Maatjes

zaterdag 13 oktober

Wilhelmina Christina Krijgsman-Backers
Bernardus Amantius Wouda
Stephanie Johanna Boersma
Johan Kamps
Ton Engelman
Marius Hendrik Crans
Greta Tiete Koelemeijer - Jongeling
Jacobus Hendrik Peerdeman
Harm Schreuder
Atie de Jong-Lith
Maartje Drogt-Blokker
Jenny Jacoba Mehrtens-Bregman
Frans Fijen
Lia Smal-Desaunois
Erik Stibbe
Volkert Nicolaas de Wit
Martinus Anthonius van Rullen
Antonia Maria Theresia Boersen - de Jong
Marry Nida Schenk
Cornelis Franciscus van Eck
Haaije de Boer
Jasper de Vet
Willem Johannes Tames
Gerardus Hendrikus Borsen
Sijtje Wagenaar-Bak
Jiellarda Hoek-van Os
RIA ROMMENS-VERVER
John Kruijer

vrijdag 12 oktober

Maria Catharina Sewalt - Rijssemus
Hans Groen
Elfrieda Maria Wagemakers - Feldkötter

dinsdag 9 oktober

Nelly Schut - Edam

vrijdag 12 oktober

Maria Hoogenkamp-IJskes
Johanna Margaretha Adriaantje Rentenaar-Kliffen
Johanna Maria Bleeker – Duijn
Corry Kracht Bruijn
Jacomina Boor – Croles
Dennis Sebastiaan Boltjes

donderdag 11 oktober

Corrie Al
Peter Seur
Tiny Bleeker - Metselaar
Anne Mary Herman - McCarthy
Martine van Vliet
Hendrikje Eleveld-Mast
Frits Maas van den Bosch
Hugo Simon Cornelis van Graven
Hans (J.W.A.) Koster
Hendrikus Wilhelmus de Vos
Eva Ultee - Grob
Gerrit Bastiaan Bouwman
Jacobus van Bergen van der Grijp
Kees Koeleman
Fok de Graaf

woensdag 10 oktober

Jan Muijs
Mattheus Nicolaas van der Arend
Rob Fokke
ARNO ROBERT KLUVERS
Wybrand van Staveren
Truus Stevens – Paans
Cornelis Schaveling
Edwin de Ruijter
Trien Koopman - van Kampen
Guido Gabriël Persijn
Ellie Kroon - Palmboom
Margaretha Suzanna Kok-Veldman
Johannes Petrus Ros
Hendrika Paulina Luypen - van Lith
Yvonne Marianne van der Kallen – Cammeraat
Rita Deeben - Gruyters
Hans Bos
Truus Ligthart-Huiberts
Richard Koning
Simon Pieter van der Zwan
Michel Kokkelink

dinsdag 9 oktober

Andries Arendse
Annet van de Water - Woudstra
Edwin de Ruijter
Ruud Kramer
Pieter Cornelis Glas
Margreet Marie Krom
Grietje Kuipers - Wilkens
Imkje de Jong - Oenema
Cornelia Wiersma-Schoorl
Maria Luiten-Le Febre
Anna Jelsma - Druijf
Gerardus Leonardus Antonius Rozestraten
Marieke Huisman - Bergsma
Dr. PETER (P.A.) IJKELENSTAM
Willem Cornelis Steenvoorden
Elisabeth Margaretha Laan - Koomen
Margretha Bosman
Jacobus Hendrik Majoor
Louis van Doesselaar
Christina Adriana Anthonia van Loenen
Wilhelmina Veling - Rijkes
Dr. Ir. D. Kuiper
Adriana Fokker

maandag 8 oktober

Gerarda Maria Punte-Zandbergen
Wil Boer-Vlaming
Jacoba Schot – Kloos
Martha Smit - Jong
Cornelis Zwart
Jeanne Louise Kraak - Postma
Piet Zutt
Dick Sleutel
Enny Vredeveld
Anneke Nagtegaal – van der Zeeuw
Alphonsus Theodorus Desaunois

zaterdag 6 oktober

Steef Bezuijen-Bosma
Guurtje Band-van der Oord
Gijsbertus Joannes Lammers
Jan Salomons
Maartje Hermanna Kostelijk-Schoon
Anetje Bulk-Klumper

vrijdag 5 oktober

Joop Schouten

zaterdag 6 oktober

Annemiek de Vries
Bernarda Jacoba Douma - Lengkeek
Adriana van Dalen - Braaf
Elisabeth Maria Teuthof - Cornelisse
Henk de Vries
Catharina Maria Antonia Kuiper - de Graaf
Marry Kostelijk-Schoon
Jan Jansen
Hilligje Bakker
Petrus Nicolaas Scholten
Cornelia Spanjaardt-Boender
Jan Pot
Arie Siliakus
Gerrit van den Berg
René Bergmans
Gijsbertus Henricus Johannes
Maria Johanna Ekel - Rolvers
Wiechger Kornelis Kramer
José Bankras
Chriesta Langezaal-Mabesoone
Grietje de Wit - Glas
Bernadette Elisabeth Langemeijer
Ernestina Maria Fopma - Meijer
Joop Klukhuhn
Jopie Kamstra - Schnater

vrijdag 5 oktober

Dirk Jan Doves
Elly van Dijk-van Willigen
Joop Schouten
CHRISTIAAN LEEGWATER
Barbara Geertruida Tromp - Buissink
Mr. Margreet Wijnstroom
Nicolaas Cornelis van den Berg
Maria Anna Theresia Bernards-Kaaij
Maria Elizabeth (Rietje) Vrijhof – De Bree
Johannes Wilhelmus Viktor ten Hove
Cees Sijm

donderdag 4 oktober

Bert Kramer
Ann Bakker - van Slooten
Kees Ruiter
Afra Beemster-Groot
Henry Hoogenboom
Nicolaas Lukas Rutte
Carla Wallenburg - Wesdorp
Annie Klaver-Booijen
Jac. Kok
Helena Maria Jacoba Krouwels
Jacobus Johannes Maria Dudink
Trijntje de Wit-Kruk
Aad Stoelman - de Boer
Hendrikus Willem Holdorp
Tousanna Elizabeth Wijkhuizen
Cornelia Anna Laan - Molenaar
Els Waalboer – van Rijkom
Willem Bernhard Put
Maria Anna Krynen - de Dood
Willemijntje Zonneveld - Ent

woensdag 3 oktober

Riet de Roos-Kars
Coosje Harberts - Wisse
Willy Boot
Wilhelmus Johannes Meijer
Jan Roukema
Rina van den Outenaar-Hoogeland
Cornelia Elisabeth Oostermeijer-Driessen
Ans Stuijver - van der Stam
Tamara Martha Regina Tensen - Heeres
Albèrt Jan Poulain
Yvonne Brand - de Tree
Louisa Johanna Sibbel-van Wijnen
Willemina Erika Alida Johanna Veenman-van Elk
Martha Groen - Groot
Harmen Jacob Tigchelaar
Corrie Karsten - Reijn
Johanna Wolters - Fasel
Peter van der Weide
Anja Roza Dwarswaard
Trien Nijman - van der Son
Johanna Jacoba Bus
Wilhelmus August Hörchner
Sophia Maria Scholten
Petrus Maria Boon
Carla Walst

dinsdag 2 oktober

Jeannette Johanna Bakker
Hein Gerlach de Heer
Henk van Dijk
Cornelia Catharina Besseling - Oud
drs. Daniel de Kraker
Gerbrand Johannes Beerepoot
Theodorus Pepping
Nelly Fleur - Leeuw
Gerrit Mulder
Anna Catharina Afra Beentjes - Dekker
Mijntje Thomasz-Tijsterman
Riet Scholte - Vijſtigschild
Gerardus Maria Kenter
Everarda Maria Klooster - Pelder
Anna Cornelia Kolle-van Spelden
Maria Agatha Gemma de Boer – Langendijk
Ir. J.H.A. van Walraven c.i.

maandag 1 oktober

Aad Tol
Thea Bleeker-Sandfort
Gert Jan Kalff
Gijsberta Maria Luiting - van Roon
Gerrit Mulder
Hélène Henriëtte Warger – de Ronde
Akke de Vries - Westerterp
Gert Jan van der Stoop
Ina Vermeer
Wilhelmina Helena Bouwes - Ent
Thijsje Bosch-Hoekstra
Piet Wiering