inloggen

familieberichten op internet

Berichten van september 2017

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 30 september

Maria Petronella Geertruida van Hulst

zondag 1 oktober

Hillegonda Glim - Akkerman
Johannes Theodorus de Blok
Cornelis Jacob Kat
Reinder Roelof Albert Klei
Yvonne Marie Sanders
Hen Sman
Jacobus Johannes de Koning
Maria Alida Jacoba Bosman
Jan van der Velden
Johanna Clasina Christina van der Burg

zaterdag 30 september

Elisabeth Popma - Otter
Trijntje de Jong - Poepjes
Maria Theresia Kneppers ? van der Wijst
Hans Krijgsman

zondag 1 oktober

Maria Mooij - Onrust
Fred van der Kort
Bert Nijboer
Geertje Visser - Leeuwrik
György Attila Fenyvesi
Jacobus Anthonius de Koning

zaterdag 30 september

Grietje Glas

zondag 1 oktober

Bets van Heiningen ? Schenk
Ton de Dood
Franciscus Frederikus Witteman
Elizabeth Maria van Doorn - Meijer
Erik Robert Roskam
Henricus Wilhelmus Poort
Marie Bakker ? Sikkes
Catharina Cornelia Duijnmayer - Bijpost
Johannes Mulders
Jacob Harwijne
Theodorus Nicolaas van der Prijt
Johannes van Dulken
Cornelia Margaretha Niele-Pater
Peter Dietvors
Theo Heus

vrijdag 29 september

Johannes Theodorus Bik
Alphonsus Joannes Gerardus Maria Captijn
Henk Vos
Johannes Boudewijn Schouten
Willem Pieter van den Corput
Nel Tump-Engel
Bob Sluijter
Kapé Klaas Pieter Sterk
Sven Beijer
Renée Fielmich
Annie Mei
Gerrie van Ek - Roosendaal

donderdag 28 september

Riet Dudink - Kolken
Cornelis Johannes Sprenkeling
Margaretha van Weerden - Sander
Catharina Margaretha Glas-de Ruijter
Berend Jan Hendrik Nijhof
Elise Braak-Polak
Simon Beentjes
Lyda Pennekamp - Spek
Harry Robert Eilers
Michiel Slot
Grietje Maria Theresia Kramer - Out
Maria Adela Verhoef - van Duijnhoven
Wies Edel ? Versluis
Alphonsus Joannes Gerardus maria Captijn
Marie Koopman-Mooij
Tiny Laan - Visser
Matthijs Ruiter
Leonardus Franciscus van Meene
FRITS BAKKER
Jaap Koning
Pietronella A. van Waveren - van Rosmalen
Tom Reindert de Wildt
Anja van Teijlingen - Kamper
A ns Bloedjes - Sengers

woensdag 27 september

Catharina Jacoba Nieuwenhuijse - le Clercq
Joop Willems
Piet Westerbeek
Hansje Dijkman
Maria Geertje Baltus- van Nielen
Peter de Groot
Cees Bergman
Maartje Huig van Bentem
Nicolina Hendrika Buitink - Baalbergen
Leendert Tameris
Joannes Adrianus Mattheus Hommes
Killy van Velzen-van Rosmalen
Antje IJperlaan-Ruiten
Adriana Elisabeth Bosch
Gré Bruijn-Carnas
De heer L.A. Koning
Amber Rollenberg
Lies Tool-Ootes
Froukje Schaap-Hoeksma
Jan Luten
Laurina Leintje Ton
Catharina Vlaar - van Dam
Jef van de Walle
Wilhelmus Gerardus Adrianus van Wijk
Ferry Boelhouwer
Maria Christina Blokker ‐ Leurs
Annie Dolfin - Hes
Jacobus Johannes Vink

dinsdag 26 september

Gerardus Lambertus Vitus Vos
Trijnie Kieft ? Kostelijk
Han Kos
Jochen Becker
Simon Petrus van Lierop
Janny Molenaar
Jan Gorte
Johanna Berk-van Galen
Jacob de Dood
Maria H.A. Hout - van der Kolk
Petrus Jacobus Bekker
André Bakker
Petrus Lambertus Bronsveld
Mario Samplonius
Hans Klomp
Peter Labeur
Geertje Dekker - Voerman
Maria Anna van Sante
Barend Bethlehem
Jacobus Franciscus Strijbosch
Anna Jacoba Floore - Zut

maandag 25 september

Jan Tauber
Jan van Thuijl
Maria Jacoba BRUIN
Caroline van der Kooi
Maria Vleugel-Bruin
Cornelis Maria Nuijens
Gerritjan Rodenburg
Cornelis Johannes van Lieshout
Johan Bakker
Francien Kokkelkoren - de Vries
Adri van Diepen
Hendrikus Cornelis Maria van Schagen
Annie Gelkje van Gangelen-Vriend
Johannes Jozef Maria Tol
Niek de Wit
John Dekker

zondag 24 september

Jacob Simons
Nicolaas Willibrordus Dudink

zaterdag 23 september

Anna Johanna Zonjee-Zijlstra
Franciscus Simon Brasser
Jan Hooijboer
Gerard van der Meer
Cornelia Maria WInnubst-Kramer
Ina Gozeling
Johannes Veenhoven
Olga Hubertina Hulskemper ? Franssen
Dick Woudenberg
Jan Gijsbert van Weelden
Nicolaas Heijne
Johannes Klaas van der Willigen
Johannes Jacobus Brits
Anna Maria Bernardina Heijmans-Pieck
Janny Cornelia Sinnige-Haijtema
Jan van Dijk
Leonardus Gerardus Maria van Klink
Leo Verresen
Marinus Jacobus van Veen
Aris Bakker
Catharina Johanna Hendriks-Tielens
Fred Walter Slegt
Dick Hokkeling
Elisabeth Brieffies - Sijm
Anouck Hiddink
Nel de Geus-Sneekes

vrijdag 22 september

Robertus Gerardus Mak
Hendrika Johanna van Zanten - Kerkhof
Pieter Danenberg
Anna Maria Meijer
LEO KORS
Simon Arend van Leeuwen
Anne-Riet Ruigrok
Lambertus Pander
Ruth Backer
Frans Suykerbuyk
Hendrika Schaap - Edelenbosch
Johannes Bonte
Johannes Marinus Emilius Groenewegen
Marinus Jacobus van Veen

donderdag 21 september

Teun Stam
Albertus de Boer
Alan Weers
Ina Kaandorp - Sijm
Alida Opgelder ? Franck
Rudolf Hendrik Dop
Cornelis Emericus Schoo
Nicoletta Vogelzang - van der Pol

woensdag 20 september

Hans Stam
Alie de Boer - Meester
Cornelis Edam
Catharina Maria Plantjé - Nijssen
Joop Zwagerman
Rinske van Henten - de Vries
Truus Stout - Holster
Lummechina Maria Theresia Aalbers ~ Koster
Martin Christoffel Groenhof
Ina Vonk
Ada Klijnen-de Best
Tineke Broos
Cornelia Maria Sistermans - Ruiter
Anna Cornelia de Haas
Almer Cornelis Smit
Carola Nannes-Karsten
Nicolaas Bier
Cornelia van der Waal van Dijk-Snijders
Marjan Schoen
Sandra Telleman
Wilhelmina Koelewijn-Philippo
Johanna Hendrika Hoetmer-Mentjox

dinsdag 19 september

Janny Veldboer-Molenaar
Frans Louis Henri Corba
Elisabeth de Boer - Koomen
Annie Heilig - Schoon
M.E. Sijbertsma-Meijknecht
Hans Peterse
Marianne Visser - Bruin
Maria Jacoba van Breukelen
Anna Margaretha Maria van der Putten - van Zoelen
Jan Klein
Elsje Grimmelikhuijse - Prins
IJmkje Wagen - Jousma
Pieter Paulus Bakker
Jos Jansen
Anni Perpeet
Petrus Wittenberg
Elisabeth Clementine Adelaide Sperling
Art Alexander Adriaans
Sam Rudolf van Wigcheren
Theunis Klaas Sluiter
Berend Jonkers
Carolina Aleida de Groot - van Roode
Nicolaas Klarenbeek
Joannes Joseph Laan
David Wilhelmus Verweij
Bartholomeus Cornelis Snijders
Adriaan van Berkel
Almer Cornelis Smit
Laurens Petrus Garsten

maandag 18 september

Geertruida Catharina Stap-Deen
Hendrikje Veenenbos - Buning
Teuntje van der Sluijs - Walraven
Johannes Sacharias Stad
Ed Bogaert
Jacqueline Gertrude Simone Honing
Petrus Jacobus Druijven
Johanna Maria Baptista de Gooijer
Sander Wouterus Gerardus Retra
Jan Emmerig
Hugo Clijnk
Adrianus Cornelis Smit
Franciscus Gerardus Maria Does
Riet Schouten - Laan
Johannes Theodorus Kamper
Annie Visser - de Wit

zaterdag 16 september

Hilde Spaan
Jacob Hopman
Theo Stalenhoef
Jaap Appelman
Hendrik Willem Westeneng
Cornelis Barend Christiaan Scholts
Dick Visser
Ellie Hoogenboom - Pieterse
Agatha Maria Pirovano - Smit
Jaap Adrichem
Johanna Cornelia van Hoeken
Wim Robert Tabbers
Henk ter Laak
Gerard Hofstee
Evelien Thoolen - Prinsen
Leen Blind
Jacobus Gerbrandus Wilhelmus Aloijsius Jägers
Maria Bernadette van Bossum
Greet Visser-van den Berg
Attje Johanna Laagland Winder - Schotanus
Corrie Rondeel - Krab
Neli Swager-Pas
Theresia Maria Scholten ‐ van Steyn
Remmert Jan Tromp
Joop van Brummelen

vrijdag 15 september

Alexander Bernardus Petrus Schelbergen
Wilhelmina Smit
Trijntje (Tiny) Boerkoel-Gooijer
Henny de Boer - de Vries
Hendrika Bosselaar - van Polen
Marianne van Beelen
Cornelia de Vries - Busch
Harm de Hoop
Petrus Cornelis Beers
Willy Johanna Henriëtte Verheijden
Rietje Walrecht-Leenhouwers
Dirk de Vries
Christina Maria Werkhoven
Anna Doll-Mak
Siebrand Makelaar

donderdag 14 september

Margaretha Maria Johanna Bik-de Graaf
Aafje Marie Hageman-Sant
Marinus Zwart
Eliza Maaike Stellingwerff Beintema
Olaf Werner Siegried Wesse
Klazien Mikkers - van der Hout
Christina Maria Werkhoven
René van den Heuvel
Catharina Maria Ruijrok-Wilgenhof
Jan Boon

woensdag 13 september

Wouter Volkers
Johannes Jacobus Stefanus van der Meijden
Neeltje van Rooij-Everts
Ronald de Leeuw
Jan Willem Coerse
Pieter Buitenweg
drs. Jac. van Steen
Theodora Maria Roest - Krijnen
Elisabeth Alida Bruin - Bakker
Dirk Vries
Jansje Groen-Stam
Cecilia Jaantje Lampe-Visser
Guus Spaans - Ciggaar
Columba Christina Adriana Coebergh ? van der Aat
Pieter de Vries
Irma Christina van der Zeeuw-de Zwijger
Klasiena Margaretha Groot - Schleeper
Niels Jan Jacco Strooker
Rob Holkamp
Emmy Burger ? Schram

dinsdag 12 september

Simon Jan Klein
Carolia Frederika van Oost-Oele
Martha Cornelia Mensonides ? Hellmann
Hendrik Anne Prins
Philippus Lucas van Someren
Ramona Heemskerk - van Toor
Johannes Martines van der Wiel
Dini Rodenburg-Nijboer
Jacob Jantjes
Marleen Beentjes ? Hus
Johannes Paulus Luiken
Jan Mantel
Fred Schuster
Antje Rep - Danser
Jos Joosse
Jan van der Groef
Nico Punt
Lydia Johanna Daselaar - Schaeffer
Fred Zut

maandag 11 september

Harry Visser
Kees Morsink
Andre Herweijer
Wilhelmina Margaretha Amse
Bertha Johanna Groenink-Gillot Bé
Antoinette Stok
Friedrich Heinrich Bernhard van Vessem
Nicolaas Schouten
Ineke Zwaan
Richard Heijstee
Johannes Antonius Gabriël Veger
Angenieta van den Eijkel-Jungerius
Cees Kreuk
Dolf Schwegler
Piet Verduijn
Lia Roet - Schuitemaker
Johannes Jacobus Kramer
Guus Plas - Frikkee
Maggelina Bielsma-Lub
Wilhelmus Simon Zandbergen
Merk Cornelis Minnesma

zaterdag 9 september

Anna Maria Wolfsen ? van de Weetering
Nel de Haan-Kaaij

zondag 9 september

Jan Groenland

zaterdag 9 september

Robby de Nooy
Hendrika Elisabeth Sievers- Veerman
Jacob Keuning
Jaap Beekhuis
Christiaan Jan van Leeuwen
Jansje Arnoldina Bethlehem-Bakker
Ger Gerritsen
Gonnie Hindriks ‐ Gellhaus
mevrouw W.S. Waleson
Theodorus Jozef Termeulen

vrijdag 8 september

Silphia Oudenes-van Dompselaar

zaterdag 9 september

Neeltje Jacoba van Leeuwenvan der Plas
Johan Paskal Beaujean
Silphia Oudenes-van Dompselaar
Cornelia Elisabeth de Graauw
Gijsbert Aldert Schot
Cornelia Elisabeth de Graauw
Wim Hinten
Arie Lamphen
Mien van Smoorenburg-van der Hulst
André Rus
Cees Dekker
Johanna Geertruida Boegschoten
Gerardus Theodorus Bakker
Kees Zwaan
Aafje Catharina Maria Schelvis ? Lodewijks
Ali Zwaan-Blank
Richard J.M. de Ruijter
Maria Arendina Borghardt - van Dort

vrijdag 8 september

Desirée Berg
Alida Meurs - van Westerop
Machielus Antonius Koppel
Gertrudis Maria Margaretha Liduina Henrica Alfonza Verkade-Jansen
Sara Adriana Serdijn ? Vermond
André Blokdijk
Adolf Jacobus Leenders
Arie Rietveld
Ramona Nieland
Teunis Westerink
ALBERT ABRAHAM LABORDUS
Annemarie Veenstra
Joha nna Bulk - Weststeijn
Piet Meelis
Annie Kunst-Appelman
Catharina Helena Kuperus-Boots
Geerard François Loof
W.F.A. van der Zee

donderdag 7 september

Jacobus Josephus Christianus
Maria Anna Groot-Konijn
Willem Koelewijn
Geertje Elisabeth Buist - Koning
Wil Meijer
Huig Ouwehand

woensdag 6 september

Cornelis Gregorius Groot

donderdag 7 september

Cornelia van Dalen-van Pelt
Louise Insinger (Loukie)
Theo Groen
Corrie de Vries-Spigt
Joseph de Roo
Ageeth Vriend - Groot
Hetty Gerardina Gevers
Gerda Theresia Verberne
Neeltje Pieternella van de Giessen - Verveer
Hans Groen

woensdag 6 september

Hans Vos
Elisabeth Bosma - de Vries
Marigje Nicoline Griffioen?de Bode
Herman van der Plas
Veronica Lamberta Dievera
Hendrik Christiaan Jasperse
Pieternella Hesselaar-Streefkerk
Greet Romein - van Oorschot
Theodorus Wouter Koek
Elizabeth de Vries-Eriks
Jacobus Cornelis Leek
Henk Pancras
Ria Vlaar-den Boer
Piet Boon
Yvonne Jimmink-Bogers
Gertrudes Maria Elisabeth Mors-Opdam
Theresia Johanna Hubertina van Woerkom - Lap
Robert-Jan van Huis
Gre Wolters - Bakker Kramer
Michel Wilhelmus Maria Dam
Nicolaas Gerardus Jansen
Thea Zwanink - Lont

dinsdag 5 september

Jenne Meinema
Hermina Engelina Zwart - de Hart
Grietje de Boer - Baas
Anne Pieter Evert Nieuwenhuis
Egbertina Meijer - Panhuis
Simon de Wit
Flora Johanna Weehuizen - Nukoop
Paulina Catharina de Wit - de Boer

maandag 4 september

Ria van den Burg-van Klink

dinsdag 5 september

Margaretha Catharina Maria Bok - Hoogland
Mercedes Schriek - Hervas - Reig
Maria Cornelia Pelt
Maria Cornelia van der Eng - Berkhout
Kees Kok
Hugo Dirk van der Giessen
Willem Veldhuizen
Annie de Smeth - Visser
Arie Jong
Geeske Attema - Hiemstra
Riet de Moel - Groenveld

maandag 4 september

R.N. van de Grooterheen - Tjoetjini Radèn Nganten
Ellen Zwart-Beemsterboer
Dieuwertje Luntz - Boerkoel
Annie Slaman - Duivestein
Bert Bus
Cornelis Arie den Otter
Ton Giling
Theodorus Rijkhoff
Hendricus Sibina Jacobus Simons
Emmy Zentveld-Butter
Willem de Ruiter
Jopie Saal - Heus

zondag 3 september

Catharina van Gijzen-Dissevelt
Corrie Keppler - Smit
Gerrit Hendrik van Haren
Jaap Blokker
Bertus Sipke Oppedijk
Johannes Franciscus Beentjes
Maaike Hooghiemstra - Rijpma
Thea Waanders - Koolman
Johannes Anthonius Martens
Reina Afina Brak - Ooijman
Jan Waal Rz
Peter Rodenburg
Maria Loretta Zomerdijk
Filippus Wiegman
Jan Sap
Johannes Theodorus van Velzen
Bartholomea Maria Theresia de Boer?Coppens
Lucie van Steenbergen - Louwerse
Willemina Maria van der Kolk ‐ de Groot
Catharina Stoelman - van Ketel

vrijdag 1 september

Adrianus Cornelis Alders
Nini Verbeek
Josephus Mattheus Plaum
Alexandra Elisabeth Maria Kox
Thomas van den Eijnden
Nico Groot
Willem Roos
Frans ter Horst
Henderika Visser - Mantel
Elisabeth Maria Beentjes - Klaase
Henk Lagerberg
Cees van den Blink
Hans Heijne
Aaltje Piek - Dannenberg
Geertruida Antonia van der Zon - Meijer
ANNIE APPELMAN - BOT
Erna Wittenberg