inloggen

familieberichten op internet

Berichten van juni 2017

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

vrijdag 30 juni

An van Houten - Zonneveld
A.L. van Ooijen - Kramer
Elisabeth Stom - Louwerse
Robert Harald Blankwater
Jan Visser
Eltjo Vermeulen
Arend Evers
Ron Vriend
Corry van Eeden
Pieter Antonie Legemate
Frederik Nicolaas Jozef Kok

donderdag 29 juni

Liisa Marjatta Hoogendijk-Mškelš
Jan Duif
Herman Roode
Willem van den Brom
Nicolaas Henricus Titulaer
Kornelia Hadiena Marchiena Meulema - Rozema
Johannes Abspoel
Burgje Verloop
Willem van Eck
J.C. Mul - Blankenstein
Andrť Akkermans

vrijdag 30 juni

ElisabethHillegonda Peerdeman

donderdag 29 juni

Catharina Maria Theresia Broersen
Nic Pereboom
Elisabeth Johanna van der Wel - van Iterson
Jan Post
Joyce Cornet
Albertus Hazenoot

woensdag 28 juni

Brigitte Martha Maria Koet-van der Werff
Augusta Afina Burgers
Ben Wittebrood
Gerard ter Avest
Petrus Joannes Buijs
Koos Kruithof
Marijke Cobelens - de Jong
Marianne Moeijes
Johan Evert Verheijen
Henk Philippona
Daan van den Brink
Cornelis Jacques Kaaij
Maria Cornelia Zut
Clasina Maria Margaretha Belleman-Kok
AnnieWeel-de Haan
Geertruida Maria Vink
Gerrit van der Zwet
Dick Stoker
Ben van de Water
Nel Schipper - Meester
Liselotte Ingeborg Hoddenbach
Maria van Amersfoort - Boots
Jaap van Manen
Jan Kooiman
Cornelis Abraham Pattist

dinsdag 27 juni

Johannes Jacobus Nicolaas Hecker
Maria Johanna Verhaar
Joke Ambagtsheer-Dekker
Katrina Marie Jongepier
Sibertha Margaretha Schouten-Kuilboer
Henri Fernandus Theodor KloŽr
Johanna Schaap - van Halm
Marinus Jan Hali
Leonardus Henricus Jozef Dijkman Dulkes
Jacob Teer
Klaas Ary Hartenberg
Gerrit Lebertus de Leeuw
Irma Schuren - Moes
Eduard Martinus Fenger
Chris Joosten
Bastiaan Pos
Marianne Moeijes
Simon Groot
Agatha Maria Arends - Nijssen
Joost de Bruijne
Johanna Hubertha Bijtel
Alida Broekhof
Antonia HenriŽtte Maria Koenraadt
Johanna Clasina Albertina de Haan
Grietje Ameling-Visser
Eva Cornelia van der Blom - de Ranitz
Gerrit Andreas van Hanja

maandag 26 juni

Tjaard George Sterenberg
Johannes Josephus Maria van den Berg
Cornelis Theodorus Leijen
Elisabeth Johanna Heuzen-Hogeboom
Petronella van den Akker - Scholtz
Johanna Ruitenbeek - Callenbach
Symen Cornelis Molenaar
Edith Maria de Goede
Gerard Apeldoorn
Sophie Charlotte Jelsma - Kout
Govert van de Laar
Arnoud van der Wekken
Ven Snel
Vera Weel-Ootes
Jacob de Ruiter

zondag 25 juni

Petrus Adrianus Alexius Groen
Everardus Adrianus Johannes van Wijk
Frederika Geertruida Holtslag-Punte
Everdina Alijda Baas - van Maanen
Willem Veldhuizen
Nic Wittenberg
Corry Bos-Dudink
Geertruida Johanna van der Deure - van Dam
Evertje Grietje Burgering-Verheuvel
Grť Voorthuijzen-Morsink
Hendrik de Man
Geertruda Johanna Maria Bonarius
Grietje Houtstra - van der Zwaag
ANNA MARIA VAN DIEPEN - WIJNKER

zaterdag 24 juni

Frederika Geertruida Holtslag-Punte

zondag 25 juni

Teus van Barneveld
Cornelia Johanna Brandjes-Tromp
Anna Cornelia Antonia van Loon
Corrie Kortekaas - van der Ploeg
Johannes Jacobus Boerema
Cornelis Hartland
Gerardus Nicolaas Groen
Cornelis Jacobus Pennings
Anneke de Meulemeester-Bayer
Arie Verdoes

vrijdag 23 juni

Ans Dekker-Kuilboer
Marjan Bookelman ~ Meekel
A.C. Ton-Rummens
Barendina van den Berg-Volten
Tiny Beekhuis - van de Vegte
Margreet Zandbergen
Jan Dolsma
Koos Jacobi Joannes Bekker
Petrus Wilhelmus Franciscus Janssen
Nel Beentjes - Bakkum
Leendert Pieter van Heeren
Jacoba Visser - Guijt
P.H. Laarhoven
Anna Parlevliet - van Hengel
Anna Parlevliet - van Hengel
Cornelia Muntjewerf - van Trappen
Gerardus Willibrordus Antonius de Wit
Ben Leeuwerke
Hilda Cornelia Noordermeer- van den Berg

donderdag 22 juni

Clifford Alan Webb
Jaap Molenaar
Tine Nagel-Nadort
Lucie Stap-Mondť
Jaap van der Hulst
Hans Elstgeest
Danny Weeland
Hendrika Maria Günther - Scholten
Nicolaas Petrus Maria Reulen
Cornelia van de Ree-de Jong
Dirk Visser
Andrť van Berkum
Jan Stijl
Bouke Derk Boon
Bpuke Derk Boon
Nol Bollongino

woensdag 21 juni

Frederik Hoekstra
Josina Louisa Derks van Tilburg
Harm Prikken
Jan van Duin
Ans van Rossum - Hulsebosch
Frans de Gooijer
Gijsbert Bernardus Hopman
Yvonne Tober - Duin
Jan Bos
Cornelis van Heuzen
Anna Frederieke Breddels
Lourentius Hendrik Bakker
Jaap Haring
Petrus Hendrik Koper
Ida Kuin-Slagter
Maria Adriana Los-Klomp

dinsdag 20 juni

Volkert Groot
Wilhelmina Hendrika Ferrante ‐ Lankreijer
Herman van der Sande
Jannetje de Haas-Boekkooi
Reinolda Muntjewerf-Delver
Gerardus Hendrikus van Ingen
Agnes Verton - de Looze
Marijke Joanne Helene Waldeck
Antoinetta Petronella Josepha Heerschop ‐ Klijsen
Mary van Ginhoven - van Egmond
Francisca Adolphine Ottenhof-Smith
Maria Anna Joosten

maandag 19 juni

Afra Karsten - Koopman

dinsdag 20 juni

Catharina Lesina Uipkes-Kok
Mieke Beekman
Johannes Lodewijk Folkert Hollander
Sierk Oudejans
Afie Bakker - Koper
Theo van der Holst
mgr. drs. Johannes Wilhelmus Nicolaas Valkestijn mbe
Pieter Frans Knibbe
Grietje Cornelia van ?t Wout - Jongejan
Hendrik Adrianus Mast
Ellis Wallenburg - van der Neut
NandaMaria Hartog - van Dokkum
Trien Vlaar-Poland
Sylvia Spruit-Klebach
Johannes Gijsbertus van der Meer
Petronella Anna Oudendijk-Molenkamp

maandag 19 juni

Hans van Rhijn
MarjaHollenberg -Bijman
Pieter Sijmen Jongeneel
Josephus Antonius van Kraaij
Willem Gul
Riek Wietses-Overink
Pieter Reijnders
Marcel de Wit

zondag 18 juni

Anna Margaretha Reijerina van Ravestein

maandag 19 juni

Anna Bregtje Broertjes-Over
Nan Rotgans
Charlotte HenriŽtte Lochtenberg - Jonckheer
Petrus Jacobus Beentjes
Jacobus Wilhelmus Prins
Wim Krijnen
Johannes Gerardus Jozef Karsten
Johanna Wilhelmina Swinkels-Ottenbros
Maarten Vijn
Andreas Franciscus van der Elst
Afra Korver - de Boer

zaterdag 17 juni

Wilhelmina Jacoba Jannetje Brussee
Maaike Schreuder-Boef
KLAAS VAN HEUVEN VAN STAERELING
Truus van Vuuren
Ad Christiaanse
Cornelis Tames
Anna Maria Wilhelmina van Deelen-Timmermans
Gerben Barendregt
Hielkje Jacoba van de Water-Drijver
Henriette Ernestine Eugenie Lindelauf ? Leyder Havenstroom
Klasina Engelina Kleis - Dasselaar
Marianna de Graaf

vrijdag 16 juni

Jan Zwanpol

zaterdag 17 juni

Focqueline Christine van Genderen-Dufour
J.W. Schuijlenburg
Hans Lucassen

vrijdag 16 juni

Catharina Elizabeth Bedeke-Hogenstijn
Theodorus Johannes Antonius Koning
Jan Sachs
Jacob Baas
Louisa Schouten van der Velden
FRANS PLASMEIJER

zondag 18 juni

Jacobus Adrianus Jansen
Ronaldus Franciscus Jozef Tummers
Margaretha Dievera van Beekveld - van Diepen
Mary Hofman ~ Peereboom
Cornelis Kwast
Cornelis van der Kolk
Hans Grent
Cees Kaandorp
Maria Cornelia Dubbe - Roggeveen

vrijdag 16 juni

Piet Roelofsen
Jaap Visser
Nelly Rolff
Johannes Hubertus Bromelow
Marianne Overbeek - van Buurt
Nico Spigt
Frederika Catharina Hirschfeld
Jan Apeldoorn
Afra Maria Schavemaker - Sander
Klaasje Boon-de Vries

donderdag 15 juni

Jacoba Maria van Zon - Lindhout
Hannie van Houten - Lankamp
Klaas Karmelk
Nicolaas Jan Willem van Yperen
drs. Meeus Snoep
Harm Prikken
Anna Maria Drijver-Leijdeckers
Jelle Mol
Ant Blom
Hannie Borst-Zijlstra
Marianne Overbeek - van Buurt
Adrianus Cornelis Verton
Jan Maas
Catharina van Hooven - Fakkel
Petronella Maria de Jong - Driessen
Jacob van der Zaag

woensdag 14 juni

Elizabeth Johanna Langenberg-de Munk
Nicolaas Cornelis van der Geest
Coby Fransen - van der Gouwe
Eelco Dijkstra
Corry Tollenaar - van Duyn
Hanneke Kuijt - De Hart
Christina Melk
Miep Dobber
Suze van der Worp - Deen
Frederike Jager
Annie Molenaar - Groen
Hendrik Duyf
Marielle Stam-Pater
Franciscus van Lavieren
Cornelia Henrika van de Water - Prins
Piet Pannekeet
Bernardus Quirinus Schouten

dinsdag 13 juni

Geertruida Johanna Jacoba Hirschfeld - Groot
Marietje Annie Bakker - Baas
Catharina van Hooven - Fakkel
Cornelia Johanna Groot
Maria Jozefina Hubertina Duin - Neelen
Annie Cornelissen - Rooijers
Bote Wijbenga
Johannes Albertus van den Heuvel
Gerrit Jan Jolink
Antje Tine Elisabeth Schoehuijs
Ans Blokdijk - Bot
Pieter Robert Douma
Catharina Geertruda Kemper-van Kleef
Lambertus Ferdinand van Nieuwenhuizen
Gijsbertus Johannes Warmerdam

vrijdag 16 juni

Johan Nicolaas Kos

dinsdag 13 juni

Yvon van der Kroon-Jonkmans
Jannie Welboren-van der Kolk
Victorina Maria Langver-Delorme
Evert Cocheret de la MoriniŤre
Margaretha Maria Scholten - Hoebe
Jaring Ane Sierkstra
Truus Veen - Steltenpool
Piet Lakeman
Catharina Maria Slaman - de Boer
Vincent Reus
Jacoba van der Mee

maandag 12 juni

Martha Huisman
Corrie Roosendaal - Swier
Neeltje Zwaag-van der Linden
Theodorus dekker
Gerritje Westerhout - Kemp
Cornelis Nannis
Kees Godijn
Yntze Leeninga
Martha Rasch - Bloothoofd
Henny Kroes - Kruidenberg
Jeltje Ruiter - Smink
Jan Pijper
Berthy van der Hulst - Brouwer
Petronella Praag
Johanna Bakker-Koeman
Henk Weij
Anna Margaretha IJzer - Belt
Nicolaas Kasius
Johannes Jacobus Korsman
Jantje Slooten - van Alteren
Wilhelmus Petrus van der Geest
Frederik Leopold Meijers
Emil Alfred Loeliger
Lukasz van der Gragt
Jo van der Werf - Bos
Johannes RichardusMaria Eijsink
Johannes Anthonius Heijne
Theo Bos
Wim Dekker
Joanna Theresia Schaap-Kauw
Wilhelmus Cornelis Stokman
Kees de Ruiter
Maria Schras - van der Voort
Joke Dekker-Nibbering
Tomas Frederik Herman van Laar

vrijdag 9 juni

Gerardus MariŽlla van Beckhoven
Johan de Winter
Gerardus van der Weijden
Ed Haak
Else Haxe-Groot
Elisabeth Cornelia Hoogendijk - van der Peet
Willem Witteveen
Fred Bakker
Joke Dekker-Nibbering
Johanna Greevink - Wiltjer
Petrus Hendrikus Johannes Schilder

donderdag 8 juni

Margaretha Elisabeth Lamboo - van Meijgaarden
Cornelis Visser
Piet Klimmert
Tilly Everts-Lubbe
Elisabeth Hendrica Maria van den Berg - de Groot
Thomas Anthony Fruin
Catharina Reus - Koopman
Caspar Hendrik Theodorus Hyacinthus Wanna
Helena CatharinaDeinum-Buysman
Dirk van Gelderen
Frans Marten van Erkel
Geertruida Catharina Schong-van der Stoop
Piet Reus
Petrus Jacobus Burger
Sjaan Boonstra-Bijl
Betty Laan - Ruitenberg
Frank Peter Nochem
Peep Overtoom
Francisca Cecilia Maria Does
Anna Catharina Ludovica Regter - Poppelaars28
Joannes Engelbertus Goedhart

woensdag 7 juni

Nelly de Kraker - Krijnen
Simon Happe
Toon Roolvink
Jan Tiersma
Marjo Sinoo
Leopold Ernst Kalff
JOKE WAGENAAR - MOOIJ
Petronella Koorn - Schoen
Gaath de Ruijter - Welboren
Johanna Lisabet Beertsen-Hannessen
Johanna Wijers-van ?t Hert
Theo van der Heide
Cornelis Jan van Leeuwen
Pastoor Jan Nieuwenhuis
Johanna Aafje Strooper Slijkerman
Cornelia Alida Nuijens - van Oorschot
Wietse Komrij
Hillebrand Maria Dekker
Mathieu Ruijter
Leonardus Johannes Hendricus Jansen
Roelie Smit ~ van der Schaaf
Fredrik Theodorus Duijm
Theeuwis Kuijs
Hendrik Polman
Geer Ebelties - Strieper
Eduard Nicolaas Jozef IJdema
Pieter Joseph Vos

dinsdag 6 juni

Wim Jonker
Minke Hendrika Broekhuizen - Vonk
Tiny van Gelswijck-Peters
Cornelis Marie Jozef Langezaal
Maria Hollander-van der Spek
Johan Dooitze Schouw
Elisabeth Kruijff
Simon Happe
Arie Versluis
Oot van Komen - Visser
ERik Brijde
Martha Pompert
Janny Kager
Cees Schouten
Aad Duin
Klaas Swaag
Cornelis Antonius Wijnker
Bets Blom
Cornelis Joannes Gerardus van der Vooren
Cootje Jonkers
Annelies Eelsing
Elisabeth Brenda Maria Lubke
Neeltje van Rhee-Stam
Joan Cornelis de Vries
Jo Konijn-Pater

zaterdag 3 juni

Pierre Reijs
Eef Tiekstra - Koopman
Klaar Berghuis - de Doodt
Arnolda Hendrika Fouraschen ‐ van Leeuwen
Willem Tolhuis
Gert-Wim Steffers
DaniŽl Nicolaas Klerk
Ernst Herbert Johann Wortel
Grietje Meijer-Wijdenes
Klazina Johanna Boersma - ten Brink
Jan van Slooten

vrijdag 2 juni

Janny Klerk - Sluijs

zaterdag 3 juni

Maria Josepha Antoinette Vink
Abraham Johannes Eiff
Hendrik Vis
Louis Constant van Mol
Theodoor Koops
Cornelis Maria Haakman
Cobus Bankras
Aat Bakker - Ettema
Conny J.A. Verberne - van Kuilenburg
Maria Elisabeth Zuidam - van den Broek
Johanna Louiza Arnoldus
Peter de Jong
Bert Vogelzang
Fred HausdŲrfer

vrijdag 2 juni

Cornelia Hendrika Arnolda Groen - Hoed
Riet de Boer ? Pirovano
Martinus Wilhelmus Zandvliet
Cornelis Hendrik van Weerd
Hiltje Vriesema
Rinus Scheffer
Gerard D. Keep
Gerrit Jan Kwantes
Anton Bakker
Kees Sikking
Piet Koelemeijer
Nicolaas Maria Wiering
Lida Nelis - van Es

donderdag 1 juni

Martin Hesselman
Rob Lodder
Johanna Frederica Pels - Hagen
Adriana Cornelia van Delft-Schoneveld
Robert Jacob Ponsen
Jan van der Kooij
Wilhelmina Leguijt - Daub
Elise HenriŽtte van Vugt-Hermans
Hans Walgemoed
Nelli Bergen-den Hartigh
Anneke van Kleef
Elisabeth Richarda Maria Groenestein ‐ Bon
Ali Stekelbos-Leegwater
Henk Mak
Truus Appelman - Groot
Tini Tiben - Mol
Elisabeth Geertruida Maria Koot - de Jong
Joop Ouwendijk
Bernard Jean Baptiste Michot
Theodora Anna Helder - Kop
Wilhelmina de Waard-Kranenburg
Nel Twisk - Koens
Jan Jacob Mulder
Ida Oosterwijk-Spee