inloggen

familieberichten op internet

Berichten van mei 2017

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

woensdag 31 mei

Johan Brinkkemper
Alex Stavenuiter
Geertruida Maria Meester
Grietje Dinkla - Knip
Antonie Bos
Willem Hendrik Tellegen
Johanna Noom - Veldhuijs
Tjelske van Veelen - Struik
Jantje Klazina Dootjes - Knol
Joost van Balen Blanken

dinsdag 30 mei

Anne de Wagt

woensdag 31 mei

Tjepke Antonie Hendriks
Jakob Schenk
Trix Sas
Huibertus Lust
Bep Pot-Alberts
Catherina Maria de Waard-Abbo
Willem Hubertus de Koning
Alberthus Hendricus Johannes Ketelaar
Tante Dora
Cor Wortel
Johannes Jacobus Kluivers
Hendrik Bais
Coen Vos
Sylvia Dinfina Adriana Maria Nelis

dinsdag 30 mei

Cornelis Hagen
Catharina Cornelia Wilthagen
Hans Anton de Reus
Maria van der Velde - van der Hilst
Annie Visser - de Vries
Bep van Moorst-Bouweriks
Loek van Roon
Hans Alfred Metzger
Wilhelmus Henricus Joannes Antonius Croon
Catharina Elisabeth Oudejans-van Tunen
Jan ten Haaf
Jeannette Scholten-Tabois
Loek de Wit
Stientje Hemels - Moes
Jacobus Noppen
Ealbertus Willem Schelhaas

maandag 29 mei

JacobaWillempje vanVegten-Martensen
Johannes Blom
Mireille Kelatow
Helene Tollenaar - Groen
Bertha Adriana Mokry - Daane
Reinder Christiaan van Silfhout
Rinske Meindertsma - Steensma
Marja Wijnschenk
Grada Josina Duin - Meeuwsen
Johanna Maria Appelman-Bruin
Catharina Blom-Ooms
Cornelia Gaugerica Rodenburg - Terra
Peter Akerboom
Jan Wooldrik
Grietje Sijp-Pereboom
Nicolaas MaxWielage
Cornelis Jan Willem van de Kleut
Gijsbertus Johannes Stephanus van der Meer
Cornelis Walbertus Wildschut
Ada van Meene-Way
Gerda van der Gracht - Bender

zaterdag 27 mei

Patrick Hartog
Anneke Geertrude Susanna van Dijk-Nieland
Adriana Beentjes
Antonetta Johanna Catharina Tetteroo ‐ Mol
Jur van Dooren
Teunis Klomp
Elisabeth Petronella van Vueren
Riek Schouten - Post
Annie Loogman - Wouters
Wubbechien Oosterwold
Dirk Leeuwenkamp
Sijmen Voorn
Ada Gerarda Johanna Houtman-Langendorff
Lies van Dorresteijn- Rademaker
Petronelle A.C.M. Wijnekus
Isabel Juliana Wagenvoorde-Mulder
Hendrik Jan Nieuwenhuizen
Cornelis Adrianus Simon Cornelisse
Alexander Bernardt
Adrianus Petrus Maria Dudink
Johanna Josephina Hollenberg-Kramer
Ron Weijer
Ruud van Ooijen
Willem Nicolaas Borst
WIL REDEKER
Koos Ursem
Wim Turnhout
Adrianus Johannes Petrus Borst
Jan Langenberg
Petrus Joseph Mors
Willem Schreuder
Adriana Lindhout
Johanna Dingena Klut-Marcus
Lutske Nauta
John van Ingen
Johanna Cornelia Zuurbier-Veldman
Hillegonda Hiemstra-Visser

vrijdag 26 mei

Roosje Mensink-Pieper
Ans Groot-Buis
Maria Petronella Laurentia van der Hoorn-Sassen
Joke Hoogland - van Grondelle
Geertruida Groot - Grapendaal
Cornelis Nooij
Kees van den Bemt
Adriana Bakker - Kok
Rudolf Willem Lange
Johanna Maria Henrica Zoon-Perry
Nel Mauer-Rebel
Adolf Herbert van der Krol
Cornelis Kok
Jozef Petrus Wilhelmus
Kees van den Bemt
Cornelis Nooij
Jozef Petrus Wilhelmus
Cornelis Kok
Adolf Herbert van der Krol

donderdag 25 mei

Anna Johanna van Strien-de Jonge

vrijdag 26 mei

Ton Segers
Maria Margaretha Berkhout - Appelman
Gerrit Verlind
Johanna Spierenburg-Haasnoot
Nico Corver
Catharina Margaretha Maria Smit-Vader
Geertruida Groot - Grapendaal
Joke Hoogland - van Grondelle
Nel Mauer-Rebel
Johanna Maria Henrica Zoon-Perry
Rudolf Willem Lange
Adriana Bakker - Kok
Roosje Mensink-Pieper
Ans Groot-Buis
Maria Petronella Laurentia van der Hoorn-Sassen

woensdag 24 mei

Johanna Reinarda Venneker-Haverbus
Johannes Gerardus Buwalda
Jaap Buitenhuis
Anna Christina van Teijlingen - Singerling
Barbara Theresia Maria Koenders-Kraanen
Frederik Zijl
Jos Kroonenberg
Marian Hijne - van Assema
Ben van Os
Gerrit Jan Schouten
Elisabeth Johanna Verzeilberg
Jannie van Zijp-Zirkzee
Josina Catharina de Gruyter-Kobes
Fokeltje Neeltje Seidel - Wijngaarden
Ruud Bollebakker
Hidde Pieter Doornbos
Henri Herman Elferink
Nicolaas Jacobus Klitsie
Ada Andrioli-Knol
Bram Kaaij
Gerard Schuitemaker
Anna Margaretha Maria de Cock - Bakker
Gijsbert Biesbroek
Herbertus Hyacinthus Antonius Maria Majoor
Sandra de Jong
Huberdina Petronella Maria Linthorst-Trommelen
Wil Heijmans-Schaap
Niny van Oerle - van der Horst
Johanna Marbus
Nico de Bruin

dinsdag 23 mei

Ben van den Berg
Elisabeth Alida Catharina Schmidt-Boot
Jacob Swier
Damianus Leonardus de Vette
Koos van der Velden
Johannes van Hooff
Ben Oldenburg
Joop Vens
Tom Verwijs
Elisabeth Jacoba Krom-Verloop
Ardie Kraaijenbosch - Gravemaker
Truus Neuvel - Appelman
Dalisay de Boer
Jan Willem Vonk
Anna Alida Hendrica Noppen-Timmer
Martha Koppers-den Hartog
Anna Kornelia van Schaik-Koerts

maandag 22 mei

Fennechien Woudstra-Bijpost
Paul Kramer
Hermanus Jacobus Mattheus Spruit
Jaap Pouw
Willem de Groot
Wilhelmus Bernardus Koelman
Henk Biemold
Johanna Catharina Komen-Smal
Anneke Pol-Kramer
Nico Onneweer
Pé Goedhart
Johanna Maria Papenburg ‐ Kelderman
René Lambert Maria Uitendaal
Everhardus Pieter van Veen
Elly Scholten-de Zwart
Piet Ham

zondag 21 mei

Douwe Nicolaas Wouters
Guus de Boer - Schrooder
Geertruida Hendrika Kluijs-Eckhardt

zaterdag 20 mei

Elly de Leeuw - Watrin
Hendrika ten Broek - van den Heuvel
Cornelis Johannes Stolk
Sjef van Gastel
Willem Reindert Dekker
Johannes Antonius Hagen
Marita van Klaveren-Frikke
Willem Reindert Dekker
Gre van Hoolwerff - Geerlofs
Truus van Heijst - Sulmann
Elisabeth Janna Witte-Bakker
Gerhard Cornelis Wildschut
Grietje Elisabeth Geluk-Pranger
Cor van Rixel
Antje Petersen - Helmers
Willem de Groot
Corrie Haverlag - van Loon
Ov. Kitty Bouwman

zondag 21 mei

Simon Deen
Lambertus Bernhard Veerman
Marja Scheffer
Franciscus Petrus Hyacinthus Maria Geels
Leendert Bertus van Duijn
Willem van Scheijndel
Mia Koelemeij-Lagerberg
Andreas Ignatius van der Werf
Alie Wester-Zuurbier

zaterdag 20 mei

Johan Hoogenraad
Anna Cornelia Maria Buur-van Baar
Anna Cornelia Maria Buur-van Baar

zondag 21 mei

Jan Gootjes
Rietje Wagemaker
Afra Verbij-Groot
Frederik de Vos

vrijdag 19 mei

Bob Potjer
Petronella Anna Mans-Vos
Tina Lommers - Weijers
Grietje Jacoba Jonkman - van Vliet
Jittine Oortman Gerlings - de Jong
Joop Janssens
Corrie de Vet-Oukes
Eva Potveer-Dekker
Heleen Schooneman - Sterk
Nicolaas Petrus Johannes van Sikkelerus
Catherina Cornelia Hof - Oud
Gesina Dekker - Bakker
Jacob van Oostveen
Frans Sluijter
Petronella Johanna Dol - Hoogland

donderdag 18 mei

Joke Wakker
Jan van Doorn
Tiny van Galen ? van Westen
Dick Bekker
Janny Visser ? Terpstra
M.G. van Beek-Dorhout
Annemarie IJskes-Korssen
Eef Kuijzer - Schaft
Truus Beuving-Kroonenburg
Hermanus Gerardus Louwe
Niek Kunis
Jacobus Groot
Annie van Setten - deLange
Johannes Josephus de Winde
Boy Honing
Mieke Bakker - de Jong
Wilhelmina Johanna Heijkoop-Verhoogt
Joke Schuitemaker - van Straten
Truus Schagen
Co Wester
Roelfien Renken - Geerts

woensdag 17 mei

Maria Frederika de Bruin-Mulder
Wim Buysman
Eleonora Agatha Bovenkerk-Fonteijn
Lida Meur
Marco Baalhuis
Christine Maria Völkel
Petrus Paulus Speel
Ank Bakker - Dekker
Juliana Jhanna Maria Gelens-Ettema
Jakob Vos
Jacobus Stoof
Jos Koopman
Wilhelm Fredrik Andriessen
Marijke Tieland
Maria Judith Sierat-van Vliet
Aaltje Hoogerman - Dijkhof
Aty Perquin - van Enkhuizen
Mireille Kelatow

dinsdag 16 mei

Adriaan Willem Jager
Hendrikus Johannes Erkamp
Cor Brinkman
Roselies Eichler - Heintz
Trudy Groot
Korrie Smit ~ Hofman
Jannie van der Ploeg - Postema
Gerardus Hendrikus Emilius Lanfermeijer
Geertruida Cornelia Cecilia Lagendijk-van Diepen
Corrie Frederiks - Konijn
Aafje van Luit - Zandbergen
Franciscus Metselaar
Quirinus Adrianus Maria Olsthoorn

woensdag 17 mei

Ov. Ria Mantel-Tensen
Lodewika Maria van Drieënhuizen - Bosma

dinsdag 16 mei

Petronella Maria Schoo - van den Broek
Anna Alida Ruijter-Karels
M.A.C. Bilars - Sünder
Hendrika Wilhelmina Kansen-Post
Geertruida Cornelia Hendrikse
Marth de Graaff - Buysman
Antony van Zanten
Josephus Martinus van den Elzen
Guus Terpstra
Maria Johanna Erades-Verhoeven
Lida Slagter - Dekker
Adriana Christina Maria Molenkamp - Van Stalle
Cor de Haan
Cornelis Kat
Huibert Bil
Hielkje Top - Boomsma
Joop Berends
Joop Berends
Janna Mulder ? Loots
Jo van der Gulik - Bankras
Jacoba Maria Kalkers - van Haaster

maandag 15 mei

Simon Tuijn
Petrus Cornelis Nooij
Gerard van Stijn
Jan de Wit
Antonia Holkamp - Schouten
Annet van Diepen
Tinus Hopman
Gertrude Marike Kuyper
Anthonia Muileboom-de Vet
Korrie Smit ~ Hofman
Petrus Siverinus Langedijk
Gretha de Groot
Pieter Evert Rotgans
Divera Maria Neefjes - Paauw
Gerardus Swets
Egbert Anton Engelkes
Jan Hendrik Rill
Anne Harder
Willy Meijer
Wilhelmina Catharina Mourik - Verheuvel
Alie Beerepoot
Ted Mol
Cees Reus
Lida Slagter - Dekker
Pietertje Luik - Eilers

zaterdag 13 mei

Hans Brandt
Ernst Muntinga
Riet Wit-Beek
Cornelis Johannes Jonker
Cornelis Petrus Joseph van Woesik
dr. Hans Beijer
Abraham Groenendijk
Johan Marinus Rigter
Manfred Karl Barby
Ton Stam
Sylvia Everdina Marchand
Gerardus Wilhelmus Joseph Holland
Cornelia Schouman - Tuit
Bauke Bonefatius Hofmeijer
Henricus Johannes Jozef van der Snoek
Elisabeth Maria Jeannette van Veen - van Manen
Gerrit Antoon van Lith
Clementine Schat
Maria Blauw -Zandvliet
Marianne Elisabeth Timmerman-Kok
Wolfgang Harms
Leentje Antonia Vial - Kamphuis
Ov. Lau van der Kolk

vrijdag 12 mei

Hendrika Maria Antonia Ooijevaar-Borst
J.G. (jan) Boon
Eleonora Agatha Bovenkerk - Fonteijn
Jean Charles Wienese
Lena Christina Luitwieler-Roeting
Geertje Maria Margaretha Bijnagte-Jansen
Dick Conijn
Cornelis van Oudenaaren
Cornelis Anne Malipaard
Carla Emma Femina Kronenburcht ? Mossinkoff
Regina Johanna Deinum - Langevoord
Mart Hartog
Miep Schuitemaker-Koning
Riet Pennings
Hendrina Johanna van Eig - Salomon
Elisabeth Maria Schipper
Tineke Praamsma -Kool
Reinoutje Maria Luykx-Groot
Susanna Catharina Koeman
Geert Willem IJzer
John Hartkamp van Straalen
Frederik Gustav Ernst Frehse
Gerardus Johannes Maria de Wit
Martinus Adrianus Gerardus Bosch
Wim Spierenburg
Wim Moorman

donderdag 11 mei

Drs. A.P. Bakker
Suzanna E. Steigenga Kouwe
Wilhelmus Theodorus van Saase
Johanna Wilhelmina van Hattem - van \'t Hof
Nol van Scherpenseel
Johannes Jacobus Kesselaar
Cornelia Wilhelmina de Vries - van der Maas
Hilgonda Regina Dissel ? Verfaille
Dick van Willigen
Alida van Dam - Spithoven
Bob Leeger
Piet de Lange
Peter Johan de Langh
Johannes Jozef Kamper
Martha Elisabeth Baas-Willems

woensdag 10 mei

Kees Peeperkorn
Rita Eerden

donderdag 11 mei

Cornelis Frans Heertjes

woensdag 10 mei

Jacobus Petrus Lambertus Willard
Johanna Alagonda van Willigenburg - Bakker
Janny Wegter ~ Huizing
Antje van Witteloostuijn - Bolderheij
Edgard Reinoud Gunther Kat
Elisabeth Duijf-Staal
Theodorus Johannes Maria Stam
Catharina Elisabeth Dorogi - van der Velden
Cor Dekker
Cornelis Nicolaas Bakker
Aagje Kraaijer - Smit
Trudy Dodeman-de Haan
Johannes Cornelis Maria Klein
Jacques Huygens
Gerardus Johannes van Os
Johannes Wilhelmus Heisterkamp
Gerrit de Vries
Willem de Jonge

dinsdag 9 mei

Jacob Bes
Johannes Mattheus Cinjee
Eltje Hendrik Wijtsema
Engeltje Josina Wolters - van Oosterom
Johannes Albertus van den Akker
Jeannette Koppel - Groen
Elizabeth Theewis ? Gans
Aaltien Kok - Speelman
Cornelis Franx
Cees Knol
Cornelis Wilhelmus Maria van Deursen
Pieter Cornelis Kooij
Gé Kuijs
Maria Coletta Schorn-Revalk
Cornelis van Wijngaarden
Marion van der Krogt - Koelewijn
Anneke Beneker
Adriana van den Brandt - Voets
Uut van Schooten - Maas
Petrus Benning
Simon Commandeur
Marinus Klijntunte
Martina Alida Dekker-de Korte
Wouter Koot
Jacob Cornelis Broersma

maandag 8 mei

Adrianus Simon Jozef Ooijevaar
Dieuwertje Suzanna Oudeman-Ernst
Eva Maria Johanna Westerbrink - Jansen
Hans van der Zon Brouwer
Gré Molenaar - Botman
Jos van Rooijen
Cees Koopman
Anke Vermeulen Herrero
RUUD POTTER
Antoinette Anna Henriette Maria van Well
Rein Bruin
Sophia Rustenburg - Buis
Elisabeth Karels-Kofman
Maria Jeannette Philips - Wiggerts
Maartje Schenk-Bakker
Gien van Son ? Meijer
Catharina Maria Molenkamp - Korthouwer
Cornelia Maria Vlaar-Vertelman
G.E de Boer-Best
Josephus Egbertus Ibink
Piet Bronder
Petrus Hubertus Vlaar
Harm Gnodde
Trijntje Falentijn - Dorsman
Theodorus Johannes Maria Dekker

zondag 7 mei

Harry Schouten
Henny Vink-Slort
Maria Veerman - van Laar
Petrus Arnoldus Buijs
Maria Catharina Bogaart - Heinsbergen
Dina van Busschbach - Bruijnzeel, MSc.
Betsy Gerarda van Gelderen - van Galen
Clasina Catharina van Elk - van der Valk
Gerda Tessel-van Dijk
Jacobus Cornelis Langelaan
Cornelia Haasnoot-Koelewijn
Pater Jaques van Leeuwen
Nanne du Pree
Josephina Frederika Helena Colpa-Haasbeek
Jacobus Theodorus Petrus Broers
Jacobus Petrus Burger
Catharina Linnenkamp - Jacobs
Sonja Andriesse van Asselt
Sonja Andriesse van Asselt
Ed Verdonck

zaterdag 6 mei

Tonnie Bor - Lugtenaar
Anna Maria van Tiggele-van Bakel
Girbe Johannes Brandsma
Johan Vredenburg
Jos van Rooijen
Henricus Gijsbertus van der Kleij
Herman Jozef Sukkel
Afra Johanna Bruijns-Twisk
Christina Maria Smits-Sommeling

vrijdag 5 mei

Maria Gudela Kamp
Klaas de Vries
Johan Hendrik Igele de Vries
Hendrik Honing
Floortje Glim - Selders
Cornelis Bos
Maria van Doorn
Toos van Gelderen - Welboren
Gerrit Geurt Jozef Lanphen
Grietje Tuinman-Koster
Krijntje Kox - van Heest

donderdag 4 mei

Geertruida Deen - Roozendaal

vrijdag 5 mei

Jaap Zoon
Aart van de Graaf
Kees Koenis
Henk Heinis
Johan Jurgen Bouwens
Herbertus Bontekoning

donderdag 4 mei

Pieter van \'t Zelfde
Annette Johanna Visscher - Koch
Alida Frederiks-Tol
Ilse Kaars Sijpesteijn-Schipper
Margaretha Catharina Timmers-Corts
Agaath Snoek-Bisschop
Don Kemper
Gerrit Overkamp
Cornelia Mutters-Stienstra
Piet Zeeman
Pieter Daniel van Zelst
Jacobus Johannes Hubertus Josephus van Gulick
Bernardt Robert Jan Marie van der Lugt
Fokko Jannes van Houten
Jan Slagt
Hermanus Johannes Vos
Leen Hageman
Nick Bood
Johannes Cornelis Lycklama

woensdag 3 mei

Wim Hoogendoorn
Pieter Kooij
Andreas Wilhelmus Hilhorst
Cornelia Hendrika Maria Rijs-van Orsouw
Johanna Maria Vroegop-van der Mark
Klaas Molenaar
Corrie Verkooyen - van Ewijk
Thade Groot-Bakker
Johanna Bijl-Ursem
Cornelia Jannetje Steehouwer - van der Neut
Mida Schutte
Antje Zandstra - Verschoor
Cornelis Petrus Kaandorp
Catharina Marie Crok - Vogel
Aart Kramer
Karin Dekker en Renzo Justin Schaft
Gerke Boomsma
Leonardus Franciscus Koek
Wilfred Bakker
Mida Schutte
Jan Groot
Jantje Anna Pilkes-Groen
Jacoba Lam - Beekhuiszen
Josephus Cornelis Kogels
Johannes Jan van Rijn
Willemien Seijdell
Dirk Stelder

dinsdag 2 mei

Corry van Kippersluis - Oostendorp
Cornelis Constant Poppe
Louis Mosch
Gerritje Cathalina Piersma
Dikkie Dongelmans
Piet Aartsen
Jan Wicher Pen
Constance van Eijk van Voorthuijsen - Boskeljon
Jan Kuperus
Jacobus van Schie
Laurentius Nicolaas van der Aar
Theodorus Johannes Horst
Johan Hendrik van der Willik
Jacob Johannes Hoogland
Kees de Boer
Joris Zonjee
Adrianus Hasselbach
Henk van Koppen
Iet Barnhoorn-van Warmerdam
Elisabeth Geertruida de Jong - Mijnen
Gijsbertha Johanna Hendrika Doesborg-Krijnen
Cornelis de Jonge
C.M.T. Luijf - van Niehoff
Jan Smits
Mary Anne de Klerk

maandag 1 mei

Ikienus Kuipers
Piet Rozing
Johannes Roelandus Joseph Hoogenboom
Catharina Braamzeel-Stouten
Gre Bek - de Boer
Cor Visser
Agnes Maria Koehorst
Johannes Cornelis Hendriks
Alida Maria Janson - Jonker
Wies Hoogewerf-Oudejans
Jan Matters
Catharina Maria Wesche-van Kleef
Cornelia Hendrina van Staveren - de Jong
Lucia Agatha Maria Verëll - Blom
Gerardus van Schie
Elisabeth Catharina Hoogervorst-Kralt
Wilhelmus Josephus Maria Janssen
Anna Martina Helena Houben-Garé
Margaretha Maria Versluys
Jelle Andries Frans
Wilhelmus Gerardus Maria Mol