inloggen

familieberichten op internet

Berichten van april 2017

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 29 april

Douwe Hoekstra
Karel van Iwaarden
Tineke Ekkelenkamp ? van der Vecht
Jacob Noordeloos
Theodorus Leonardus Schreurs
Willem Nicolaas van der Vliet
Joep Schaaper - van Went
Jaap de Lange
Evertje Ockeloen-Homoet
Helena Carolina Anthonia Hazelzet - Faber
Ov. Willem van Wichen
Esther Miranda Hens
Johanna van Andel- Glasbergen
Theo Waij
Willem Posthumus
Cornelia Anna de Wolf - van der Welle
Fanny Faaij-Heidenreich
Catharina Maria Noppen-de Moel
Piet de Jong
Sjoukje van Zijl - Cop
Antonia Commandeur
Janny de Bruijn-van Duijn
Ada Gerlsma - van der Burg
Fekke Auke Bijlsma
Waltherus Maria Vreijsen
Bartholomea Gerarda Arnolda Theresia Niemarkt - Meijers
Harmke Hagemeijer - Spaan
Martje van der Vlugt - Bos
Harm Beishuizen
Jan Breider
Judith Jolanda Birsak
Henny Voigt ‐ Samsom
Nel Orij-Zut
Ger Koelmans
Jan Deen

vrijdag 28 april

Geertruida Maria de Vries-Bakker
Johanna Maria van Kaam - Verschuur
Helena Hendrika van Kesteren - van der Velden
Cok Mijnen
Maarten Hellingman
Erie van Kempen
Nicolaas Cornelis Petrus Naalden
Pieter Adrianus van der Steen
Jan Tromp
Joop van Gent
Jan Knijn

donderdag 27 april

Bart Beermann
Petrus Wilhelmus Out
Jan Vertelman
Cornelia Philippo-Vermaat
Catharina Elisabeth Wagenaar- van der Meer

woensdag 26 april

Johanna de Wette - van Nimwegen
Truus Kruijt-de Jong
Elfriede Helma Maarse ? Theis
Netty van Rosmalen-Vollenberg
Salvus Cornelis Slingerland
Jelle Abraham van der Walle
Truus Venekamp - Laan
Catharinus Bernardus Bootsma
Adrianus Johannes van der Linden
Sjoerd van der Meer
Maria Rijkhoff
Antoinette (Tiny) te Sligte
Theresia de Vries - den Hoet
Tuut Boogaerdt ?t Hooft - Funke
Adriana Maria Knopperts - Kastermans
Oukje Zweep-de Vries
Hilletje den Engelsen - Visser
ZUSTER CLEMENS MARIA JOHANNA HENDRIKA VERWEIJ
Kees Burgers
Abraham Christiaan Mol
Els Windt-Groot
Marianne Mol
Jan Keesom
Piet Otto
Nicolina van den Berg-Kerkhoven
Maria Loots - Schild
Maria Isabella Adriana Pullens-van Schijndel
Elise Brouwer ? de Geus
Annie Verhoef-Burgering
Cornelis Jan van der Woude
Jan Beemsterboer
Nicolaas Johannes de Tombe
Agatha Elisabeth Antonia Hickmann - van Lieshout

dinsdag 25 april

Edwin Winnifred Pancras Vis
Pieter Koster
Tiny Altink - van ter Meij
Agatha Kok - Appelman
Hillie Menger
Gijsbert Schaap
Martha Reus-Vreeker
Alida Gerarda van Langen-Lansbergen
Ineke van Nieuwkoop - Peerenboom
Willem Gerrit Jongeling
Maria Boukens-Hoogland
Martin Spaan
Astrid Maria Johanna
Martinus Cornelis Johannes Maria van der Steen
Jeanne Beerepoot
Rijk de Beer
Co Kwaak
Joke Lieshout ? Dessing
M.T. Kingma - Keppel

maandag 24 april

Margaretha Catharina Postma - Holtjer
Corrie Kroon
Franciscus Mijling
Andreas van Kleef
Rudolf Hendrik Jansen
Frank van der Heiden
Christiaan Albertus Marinus Roozeman
Johannes de Hond
Nicolaas Frank van Luttikhuizen
Gerrit Bakker
Juliëtte Barbé-Klap
Johannes Resseler
Gosen Wierbos
Catharina Maria Floris-Neefjes
Jaap Commandeur
Jacob Rood
Bartholomeus Johannes van Kampen
Annie Waag - Glim

zaterdag 22 april

Anthoin Viersma
Sieger Buursma
Ruud Brouwer
Johanna Wilhelmina Spruit - van der Vliet
Willem Hoek
Johannes Dekker
Anna Veronica Vink-van Wonderen
Zwaantje Daalder-Boersema
Alida de Boer - Grapendaal
Wil Jonkers - Danenberg
Koos van Schoonderwoerd den Bezemer
Jacobus ten Cate
Wilhelmina Cornelia Maria Warmerdam - van der Zwan
Cornelis Boots
Geertruida Wilhelmina Elisabeth Bakker-Meijer
Petronella Maria Bottemanne-Henneman
Marjanne Valk-van der Sluijs
Abraham Christiaan Slijkhuis
Johanna Frederika Essenberg - van Mierlo
Dien Vringer - De Veer
Hendrik Cornelis de Vries

vrijdag 21 april

Johanna Blom-Bootsma
Johanna Catharina van Schie
Nel Klein - Klootwijk
Wilhelmus Gerhardus Lutgerink
Pieter Cornelis Bakker
John Spijkers
Ada Bakker-Kerssens
Geertje de Boer-Geus
Maria Wilhelmina Keur - Smit
Jannigje Verbiest-van Wijk
Clasina Hendrica Nijdam ? Kaat

donderdag 20 april

Ansje Hendrika Visser-Kop
Theodorus Apeldoorn
Danny Aukema
Cornelis Franciscus Coppens
Jonkheer Karel Johan Louis Hesselt van Dinter
Gea de Haar - van Duijl
Arie J. de Wit
Tetje Boonstra - Jongsma
Maria Louisa Cornelia Hoyng - Loeff
Maria Catharina Clasina Adelaar - Schoemaker

woensdag 19 april

Johan Helder

donderdag 20 april

Carel Frumau
Anne Kruijer
Cees Raven
Henk Damstra
Rik Hendriks
Dirk Kaper
Els van Moorst - \'t Hardt
Alie Geerlings - Heemskerk
Johanna Hubertina Maria Fouraschen
Tiny de Roos - de Dood
Philja Anna Maria de Rooij - Salomé
Willy de Groot - Delcour
Wim Schipper
Wilhelmus Mattheus Tolenaar

woensdag 19 april

Reinette Petronella Minnaard-Putters
Cornelis Ridder
Johannes Petrus Niesten
Bill van der Wijst
Elisabeth Petronella Room - Breeuwer
Gerritje Christiana Scheurleer - Klein Gotink

dinsdag 18 april

Prof. Dr. Wietze Eizenga

woensdag 19 april

Aafke Tjitske Wietsma
Bijtje Geertruida van Vooren - van der Does
Maria Johanna Cornelia Zonjee-Gras
Johanna Henriëtte Holtrop - Steensma
Marijke Strijk
Alexander Keijsper
André Meijer
J.J. Huijberts
Theresia Maria Hop - Kiebert
Leendert Andréa
Hendrik Rezee
Marian van Gasteren - Meijer
Jaap Molenaar
Cornelia Maria Bakker - Maas
Catharina Gertrudis Sijm - Bakker
Pieter de Wit
Nel Berbee ? van Kuijeren
Petronella Maria Cornelia Johanna Peijnenborg
Peter Nannes
Martinus Theodorus Berbée
Piet Buren
Petrus Olfers

dinsdag 18 april

Maria Johanna Rood-Bankras
Bob Rijninks
Jaap Molenaar
Simon Johannes Ligthart
Monica Josephine Elisabeth Danckaarts-Van Wissen
Maria Catharina Vennik
Geertruda Agatha Maria van den Braber - Mientjes
Truus Jonker-Strooper

woensdag 19 april

Friedrich Robert van Lang

dinsdag 18 april

Wim Hoogland
Cornelis Donker
Petrus Johannes Gerardus van Bers
Arie Cornelis Vet
Dirk Lont
Bep Huisman - Dufourné
Gerrit Cornelis ten Cate
Corrie Vloon - Haak
Margaretha Johanna Baltus - Hageman
Henk van der Geest
Willem Bom
Alie Blasweiler - Hottentot

vrijdag 14 april

Jan Visser
Albertus van Delden

zaterdag 15 april

Maria Sophia Isabella Berkhouwer-Heeger
Huub Kramer
Cornelia Huibers - Koelemeijer
Henk Voskuilen
Frederika Maria (Riek) Brügemann-van Diepen
Pieter Willem Filmer
Cornelis Anton Büscher
Bep Brokaar-Nieuwenhuizen
Beb Wolsleger
Nennie Lamme
Petrus Wihelmus Kimmel
Johanna Kraaijer-Dekker
Femmetje Brouwer
Hilgiena Dekker - Spaander
Joop Hommersen
Dicky Visser
Adolf Cornelis Vanacker
Han Wittebrood
Dirk Lub
Maria Theresia Cornelia Götz - Heijnen
Aloysius Nicolaas Soeterbroek
Peter (Peer) Visscher
Maarten Jan Muijs
Alida Johanna van Arnhem ‐ Horst
Adolf Oudolf
ImpjeWognum-de Jong
Geertruida Engelina de Wit - Kuiper
Jan Vlaar
Cornelis Rep

vrijdag 14 april

Cornelis Johannes Warnik
Anna Bool-Hamminga
Martha Reitsma-de Jong
Roelina Elisabeth Ida Jansen van Rosendaal-van Dijk
Tily Huijboom-Thoolen
Jan Louwe
Henny Mier
Edward Willy Cornelis Albert Reek
Joop Schilder
Wietske Petronella Gerritsma-Andringa
Robert van der Heide

donderdag 13 april

Ronny Cobelens-Erdtsieck
Helena Geertruida Aten-Bolt
Johannes Franciscus Klepper
Elisabeth Vos-Dekker
Enny Lucassen-Janmaat
Petronella van Hooidonk-de Leeuw
Hendrika Rooker-Post
Marjan van Doorn - Jonkman
Corrie Hogenbirk-de Gans
Rob van der Wel
Gerda Niewöhner - van Bemmel
Petrus Neefjes
Antonius Johannes Maria Kuijper
Adrianus Christophorus Sinnige
Frea Veenstra-Haan
Nellie Helder-Langedijk
Cornelis Johannes Brandhoff
Aaf Bakkum-Smit
Afra Brandsen-Hoogland
Jan Brederveld
Joannes Bernardus Jozef Nooij

woensdag 12 april

Jan Raven
Louise Wilhelmina Theresia Maria Bunnenmeyer
Petrus Johannes Pluer
Jan van den Hoorn
Everdina Hermina Heuff-Burger
Martina Hendrika van Weelderen-Mulder
Jacob Johan de Bruijn
Ingeborg Laetitia Prins
Johanna Catharina Ouwerkerk-de Romijn
Jan Breevaart
Gerda Crena de Longh-Rubingh
Maria van Heumen-Baar
Dirkje Boersen
Els Donker
Geertje Bakker
Marijke Smeele
Mil Stikker-Leenart
Elisabeth Kemp-de Rooij
Peter Souverein
Leonardus Cornelis Maria van der Meer
Jan Bakker
Pe Schilder
Jan Meijs

dinsdag 11 april

Elisabeth Pronk-Prins
Tom Roels
Cornelia Christina Wilhelmina Goosen - Zandbergen
Virgenie Melanie Friemann - de Meijer
Hendrik Simon de Vries
Elly Grapperhaus - Stuijt
Elisabeth van der Waals ?van Dijk
André Starre
Nicolaas Johan van Vliet
Gerard Adrianus van Houwelingen
Arie Porsius
Cornelia Divera Magdala Ruigrok - Komen
Jan Reginald Zuidema
Adriana Smit
Hendrikus Antonius Roelofsen
Tonny Sprenkeling-Schoorl
Johannes Schilder
Raymundus Petrus Maria Gies Broesterhuizen
Marianne Schaft - Otte
Henk Ras
Jacobus Hendricus Maria Kee
Tonnie van der Heide - van den Bergh
Jolanthe de Tempe

maandag 10 april

Dirk Willem de Meer
Peter de Moel
Adriana Maria Helena Albers
Adriana Maria Helena Albers
Piet Zuijderwijk
Paul Kok
Divera Afra Maria Catharina Groskamp
Kitty ter Burg-Bruin
Maria Adriana Cornelia Entius-Vermeulen
Alida CorneliaWoudenberg - Poen
Clara Catharina Maria Bek - van Veen
Simon Petrus Borst
Wichertje Duin-van Loon
Trudy Schouten - van den Berg
Klaas Molenaar
Noud de Schutter
Hendrik Smit sr.
Gerrit Swager
Jan Willem Lugard
Marianne van Riessen-Meijering
Gerda van Lunzen-Neijts
Ger Steen
Jacques van Bleisem
Ramu van der Heijden
Cor Slagter
Cornelis Both
Paul van der Eng
Do Floris
Piet Vreugdenhil
Teuntje Borreman
Dirk Kos
Jan Rengers
Will de Groot - Groenings
Vera Staadegaard-Bakker
Hendrikje Biersteker - Koerten
Johanna Maria Engelgeer
Johanna De Groot
Louise Henriëtte Bourgonje-Kruisdijk
Nelly Schagen-van Latum
Hendrika Cornelia Koning - Remigius

zondag 9 april

E.A.G. Honig - Houbolt
Kick Zoontjes
Gezina Ebelina Groot-Pots
Mieke de Boer ? Kool
Gerda de Vries - Vlind
Remmedina Hubert-Kraaima
Alberdina Klingers - Smit
Dirk Oenen
Jacobus Lensing
Clemens Maria van Roijen
Nicolaas Wulp
C.J.M. Klinkenberg - van der Meer
Jacoba Giltjes-Stins
Aleida de Blaauw-van Poelgeest
Wim Fokker
Janke Herder ? de Vries
Annie Lodder - Olij
Leo De ZWART
Johanna Anna Jacoba Bot-Hoogland

vrijdag 7 april

Koos Boots
Afra Buysman - van der Gulik

donderdag 6 april

Levinus Dekker
Jacobus Theodorus Smit
Johanna Martijn-Blankenstijn
Gré Hooiveld - Tesselaar
Gerrit Arend Blom
Fung Lin Ip - Lam
Bob Charles Persijn
Moos Roozendaal
Tineke Offers - Tjalkens
Truus Duwêl-Buijs
Willem Middelveld
Jan Huig
Henny van de Manakker ~ Karst
Elizabeth van Leersum - de Gooijer
Anna Alida Groot-Groenveld
Catharina Maria Bos-van Velzen
Johanna Nauta-Bink
Johanna Maria Kortekaas - Hes
Erna Verwaal - Bouwhuis

woensdag 5 april

P.J.J. Voskuilen
Willem Bleijenburg
Herman Reijven
Cornelia Mathea Dorothea Thunnissen-Timmerman
Johanna Kuijper-Koopmans
Jacobus Rietbergen
Hugo van Leest
Hans Rudolf van der Laan
Klaas Aaij
Geertje Klement
Hans Ratsema
Maria Antonia Kuijk
Trees Kaagman-van Duin
Erna Thomas
Rika Donker
Antoon Meijer
Elly Schoenmaker-Rotering
Floris Anthonie Steijsiger
Theodorus Horst Petrus Herfkens
Derk Peeters
Jan Johannes van der Plas
Jacobus Petrus Anthonius Mels
Johanna Maria Langereis-Gruijs
Adriaan Doets

dinsdag 4 april

Frederik Machgeels
Job Bueno
Antoni Alexander Roost
Gijsbertje van der Wiel-Wijnja
Co Bak
Catharina van Herp
Saar Pater
Tiny Roelofs - Komijn
Cees Dinkla
Reier Band
Alida Bakker - van der Markt
Jos Valkering
Cees de Haan
Alida Gerarda Maria Kenter-Schreurs
Jaap Pluister
Freddy Noom
Wilhelmus Sjoerd Ettema
Anna Derksen
Willempje Johanna deWeerd-Slappendel
Tim Dekker
Rina Leenstra - Bakker
Corrie Kruithof - Rumping
Ben Oud
Gerard van Eden

maandag 3 april

Rob Hartog
Simon Visser
Maria Theresia Molenaar - Balm
Krinus de Rooij
Johanna Hendrika Kortekaas - Zandbergen
Dirk Vens
Pieter Olij
NelNoome-Hemke
Maria Catharina Halsema-Zaal
ElizabethWhyte Boyd-Currie
Jaap Smit
Atie de Laat ? van Roon
Harry Harms
Jacobus Petrus Jozef Groot
Bert Verdonk
Frans Willem Marie Prins
Tiny de Ruiter-Keesman
Annie Groot-Stroet
Hélène Heloise Theresia Boedhoe-Kuhn
Willem Bavelaar

zaterdag 1 april

Jan Wallaard
Martha Schoen-Helmus
Catharina Ariaantje Boersen-van Straaten
Petrus Hameteman
Johan Kalshoven
Chris Knol
Jos Schabbink
Klasina Cornelia Kamphorst-van den Breemer
Cornelia Johanna Koomen-Hols
Floris Duiker
Willie Valk-Sman
Cornelis van de Wal
Alida Bakker-van der Markt
Jan Schouten
Jippe Hoogeveen
Berty Dunnwold-Minnema
Simon Cornelis Wouter van Graven
Johannes Bavelaar
Kees Brakel
Wendy Nijs
John Lute
Joop Grim
Piet de Vries
Teunis van Leeuwen
Helena Margaretha Kriek-van der Geer
Joseph Neve
Irma Wismeijer
Jannetje Antoinette Heemskerk-Petiet
Atie Krijnsen-Breg
Dirk Mulders
Remmelet Robaard
Hermanus Johannes Schut