inloggen

familieberichten op internet

Berichten van november 2017

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

donderdag 30 november

Anna Brouwer - Udo
Jan Rasch
Nanda Frielink

woensdag 29 november

Marianne Maria Bijman-Jonker

donderdag 30 november

Petronella Christina van Werven-van Eeden
Gonda Klaver-Ligthart
Robert Cornelis van Loo
Cornelis Marinus Oele

woensdag 29 november

Adriana Johanna Thorn-Vinkestijn
Piet Klaver
Johannes Willibrordus van der Steen
Riet Bos-van Rijn
Neeltje Winter - Goedhart
Sander Heemstra
Pien Plooijer - van Houten
Jantje Hendrika van de Weg
Simon Jacobus Meurs
Henny Meerkerk - Timmer
Willem Cornelis Schermer
Tine van der Horst
Johanna Margaretha Maria Meijer - Stuurman - Lingg
Iris Keijser - Heslenfeld
Hendrica Adriana van der Voort-Majoor
Hendrika Wilhelmina Voorn - Ambagtsheer
Antonius Johannes Rodenburg
Dirk Schreinders
Hennie Hoogenhout-Kuiper
Martinus Bernardus de Bruijn
Willy Smit - Kooijman
Janine Elisabeth van Garderen-Magnenat
Gerarda Geertruida Maria Weverink-Schrauwers
Frans de Haas
Barend Schouw
Paulina Anna Grada Nieuwenhuizen-Rolvers

dinsdag 28 november

Nicolaas Gerardus Esman
Gerardus Cornelis Daniël van der Does
Randolph Franklin Sal\Zomonson
Karel Grapendaal
Eric Marinus Hyacinthus Luiken
Aly Zwik
Humberto Verhoef
Jacoba Hendrica Kuné
Karel Kouwenhoven
Dirk van Beelen
Marjolein Mooij - Tebbe
Adrianus Dijkshoorn
Kasper Timmer
Jonkvrouw Marijke van der Mieden van Opmeer
Dina Hendrika de Jonge - Feijen
Lize Gerbehij
Harry Sijm
Mariska Bruynsteen-Kummer
Jacob Visser
Johanna Maria Vermeulen - Van den Eijnde
Annie Cornelia Jagt-Lemmens
Willibrordus Adrianus Maria Luiten

maandag 27 november

Hans Hoekman
Hermina Francisca van Esch-Sombroek
Jans Janszen-Westland
Sophie Lucardie
Jan de Jonge
Hennie de Winter - van Luttervelt
Peter Schouten
Frans Hendrik Hilhorst
Pieter Dirk Roozendaal
Anderina Schaafstra-Dijkstra
Albert Hiep
Peter Snik
Jantina Kaarsemaker - Boer
Piet Blaauboer
Han Honnebier
Jan Schuitemaker
Tine de Haan - Koops

zaterdag 25 november

Maria Martha Breukelaar - Groot
Thea Lute - Bakker
Roelie de Haas ? Kranghand
Maria Louise Johanna de Blok - de Ree
Cornelis Frederik de Ruiter
Hinderkien Barmentloo-Moraal
Adriana Margaretha Out-Dorresteijn
Theo Cornet
F.P. Chr. Zonneveld
Ann Bosch
Johan Marinus Reiss
Geertruida Anna Maria ter Burg - Braun
Tiny Boots-Pronk
Mien Ursem-Mulder
Gerard Zentveldt
Theodora Afra Dekker ? Karsten
Herman Brethouwer
Hans Peter Pluim
Henderica Veeken - Breetveld
Truda de Moel - van Diepen
Jan Koorstra
Ineke Marie Diepgrond ? van Winsen
Jan Tiesjema
Peter Schouten
Eric Baak

vrijdag 24 november

Jan Cijsouw
Nicolaas Maria Schilder
Jacoba Clasina Folmer - Zwikker
Petrus Rumping
Jettie Johanna Maria Brouwer - Koenen
Petrus Johannes Admiraal
Hilda Mooijman
Joost van der Luit
Paulus Petrus Maria Spruijt
Marinus Joannes Jorna
Louise Francina van Oosten - Laarman
Jan Jacobus Bouwens
Wietze Tjitse Nestra
Johannes Maria Morsink
Cornelis Jozef de Groot
To van Schie
Remke Rovers - van der Horn

donderdag 23 november

Pieter Dirk van der Linden van Sprankhuizen
Edith Antoinette Marie Meijer zu Schlochtern - Marchant
Theresia Alida van Hamersveld - Duurland
Maria Kip - van Deventer
mr. Ronald G.E. van de Munt
Martina Johanna Maria Bader - Hölscher
Gerard Arie Kley
Klaasje Viskoper - de Boer
Hans Doodeman
Anna Maria Breed-Ruiter
Geertruida Maria Barendrecht-Kapitein
Jan Dijkhuis
Alida Catharina Leek-Buter
Gerardus Maria Zutt
Janny Pfaeltzer ? van den Berg
Theodorus C. M. van der Zwet
Truus van Elst - Schipper
Neeltje den Boer - Houtman

woensdag 22 november

Lenie Bloem - de Joode
Henricus Adrianus van Laarhoven
Johanna van Veen-Pronk
Simon Cornelis Doodeman
Hermanus Bartholomeus Zijp
Nicolaas de Water
Johannes Jacobus Jozef Jan van Parera
Jos van Poorten
Maria Catharina van Rijn-van Beek
Lieselotte Bernhardine Velleman - Doon
Bram Ooms
Maria Aleida Paulina van Haasteren-Masseling
Ria Hoogeboom-Blokker
Jan Pieter Pasma
Bep Lute - Bijl
Maria Catharina Stegenga-van Steeg
Robert Emil Luijken
Thea de Groot - Duin
Piet Altink
Jopie Kronenburg
Guurtje Dikstaal - van Twisk
Han de Kroon
Simon Karel Pieter de Vries
Diny Kostelijk - Uijterlinde
Miep de Jong - de Ruijter

dinsdag 21 november

Antonius Johannes Schouten
Gerard Marinus Sikkema
Emiel Slijkerman
Christina Theodora Maria Verduin
Hans Houweling
Auwel Groenhart
Frank Bernard Theunissen
Gerarda Barbara de Vries - Korrel
Stijntje Jacoba Troost
Johannes Josephus Tijm
Theodorus Commandeur
Hendrik van der Wijk
Adrianus Gerardus Henkes
Maartje Kommer-Goesinnen
Ans Blom-Berkhout
Aart van den Berg
IJsbrand Prins
Tiny Kuiper - Winder
Anita Floris-Botman
Jan Groot
Pier Heerkens
Theodorus Johannes Overes
Guurtje Smit - Goesinne
Tiny Spaans-Eijken

maandag 20 november

Marth van Diepen - Karsten
Johannes Jozef Stroomer
Joannes van Opbergen
Roelof Wuite
Afra Johanna Verdonkschot-Schipper
Engelina Agnes Maria van Emmerik-Otte
Truus Pepping-Buur
Father Wim Bos Missionaris van Mill Hill
Ben Pols
Frank Johan Goezinnen
Franciscus Rijsbergen
Dirk Bakker
Matthijs Bernardus Bruijns
Maarten Boerebach
Ed Broertjes
Peter van der Meer
Elisabeth Cornelia Johanna de Valk - Apon
Johannes Petrus Gerardus Kleijn
Pauline Cornelia Helena Klöters - Mathot
Cornelia Theresia Kramer-Weel
Hinderkien Marchien Wilms - Koops
Anneke de Pon-Dorlandt
Martien Hogenboom
Guurtje Pietertje Kröder-Blankman

zaterdag 18 november

Pieter Cornelis Groeneveld
Sonja Maria Kuijken - Smit
Louise Kroesen
Anna Catharina Niehot - Oud
Marianne Dorothea Koning - Zijp
Jansje Rolleman
Henny Alberda - Boxman
Geertruida Maria Wielders-Jorissen
Dr. Christiaan Beeftink
G.J.H. Wouters
Frank de Lange
Marinus Bernardus Johannes Keizer
Sietske Koridon ? Halma
Wilhelmina Hal - Meer
Jeltje Dijkstra
Jan Plug
Gerard Rutte
Anna van Hoek ? van Delft
Meinoutje Schuurman - Jongert
Lolkje Beke - Bruinsma
Jacob Hoogesteger

vrijdag 17 november

Diny Reinders-de Jongh

zaterdag 18 november

Marjolyn Calis - van Rouendal
Karel Hoffschlag

vrijdag 17 november

Joop Hendriks
Tiny Ellen
Ruthgerus Nicolaas Nelis
Aad (Jaap) Hendriks
Grietje Eilkes - Kuiper
Leny Zethof - Baars
Maria Francisca Koppel - de Groot
Adriaan Pieter de Wit
Berendina Margaretha van Rossum - Oosterbroek
Lena Maria Roozendaal - Wassenburg
Johannes Maria Overman
Jopie Huisman - van Oostrum
Guurtje Maria Drost-de Haardt
Maartje van der Molen-Dekker

donderdag 16 november

Guurtje Aarjentje Koster
Antje Kies -Raven
Leonardus Johannes Christiaan Wassenaar
Afra Schouten-Swart
Sara de Beus - van der Veer
Theodora Veldt ? Rotteveel
Jos Schoordijk
Henk Nansink
Gerdy Schilder-Koomen
Willem Dekker
Leni Osendorp-Roza
Lize Maria Kuiper - Houtman
Hans Vader
W.M. Gosset
Korrie Drost
Marijke Vink
Helga Maria Rumpenhorst
Abraham van Altena
Elizabeth Johanna van Huis - van Zelst
Hendrik Johannes de Leeuw
Jaap Beets

woensdag 15 november

Pieter Johannis de Valois
Albert Broertjes
Francisca Petronella Clara Vendrig ‐ Welle
Margôt Ruijter
Christina Wullink - Hoevers
Trijntje Jannie van der Erf - Blom
Josepha Maria Wilhelmina Jonkers - de Groot
Gerridina Elisabeth Auping
Cor Beets
Jetty de Wild - Meijer
Siem Jaspers
Helena Wals - Versteeg
Otto Herman Heck
Maria Theresia van Loon-Vervaat
Egidia Adriana Wilhelmina Ravenstijn - de Volder
Cornelia Maria Lensen
Johanna Boot - Wijker
Cornelia Johanna Beerepoot - Vergeer
Jannetje Smit ? van Waaij
Johannes Jacobus Petrus Hand
Helena van der Meer
Henrika Jacoba Wever - Jonker
Elizabeth Gerdina Sackers-Deutekom
Dr. Jan Frederik Veldkamp
Rietje Schoutsen-Torsing
Elisabeth Does-Smit

dinsdag 14 november

Wilma Roosendaal - Laanstra
Cor Bos
Anthonius Cathrinus Steltenpool
Peter Doodeman
Robert Hengstmangers
Magdalena Barendina Jacoba Aalberts - van Amerongen
Martha Maria Hoogewerf
Jannie den Hartog - Dijkstra
Arie Hartog
Wim van Tiel
Meinardus Antonius Bakkum
Pieternella Laurina Arissen - van Doorn
Volkert Matthijs Joseph Baars
Nicolaas Johann Sprengers
JÉDIDJAH DUINDAM - FORMENOY
Nelly Bibo
Paula Hartendorp - van Luipen
Anne Bonne - Groot
Maria H.P. de Graaf
Gré Jong-Oud

maandag 13 november

Adriaan Pieter Nieuwdorp
Cornelis Gerardus Maria Winder
Rie Holsink-Hulskotte
Martinus Hendrik Nutbeij
Alma Kersten
Alma Kersten
Johanna Grunstra-Aardema
Johanna Grunstra-Aardema

zaterdag 11 november

Ada Daan-Vink
Lijsje Celia Both-van Harskamp
Everardus Cornelis Maria Ruiter
Quirina Mechanicus - Klomp
Cees Meijburg
Maria Cornelia van der Stappen - Snel
Carl Denig
Hendrika Geertruida Molenaar - Burrij
Maria Philia Kruijt - Schoneveld
Gré Jongenburger - Holierhoek
Catharina de Valk-Rijkers
Jacob Bais
Stijntje Davidse
Tineke Stam - Bodenstaff
Arie Nagtegaal
Janny Kool - Greveling
Frans Brieffies
Cornelis Dekker
Godefridus Adrianus Leonardus van der Hoorn
Elisabeth Anna Zwaan-Rietvink
Barry Reus
Marretje Lazoe - Beijer
Jean-Marc Mottier
J.C Prins
Yvonne Poelsma ? van der Veen

vrijdag 10 november

Geertruida Elisabeth Maria van der Vliet
Stijntje Davidse
Amalia Mikkers-Steendam
Anna Catharina Bonne-Groot
Lammechien Jacomijntje Mackenzie-Kamstra
Anna (Ans) Alida Van Hilten ? Scholten
John Bitter
Rudolf Johannes van Schagen
Cornelia Helena de Graaf-Ellens
Hil Bielsma - ten Wolde
Anthony Johannes Maria Jacobs
Cornelis Petrus van Schalkwijk
Adriana Johanna Maria van Santen-van Steen
Hendrik Gerardus Jonker
Cornelia Helena de Graaf-Ellens

donderdag 9 november

Cornelis Jacobus van der Linden
Rosalia Theresia ter Haak-de Smaele
Maria Buijze - de Visser
Elisabeth Maria Kaag-Hoek
Nel Ramkema - Knukkel
Rob van Leeuwen
Gertrudis Maria Langendijk-Cornelissen
Louis Bos
Ida Disselköter-Verhagen
Gerda Oppedijk-Bakker
Klasina van Leeuwen - Jasper
Adriaan Willem Krijger
Theresia Elisabeth van der Poel-van der Geest
Willem Elias van Gelderen

woensdag 8 november

Adriana Maria Cornelia van Dijk ‐ Heijman
Johanna Wilhelmina Rietveldde Klerk
Corrie Betjes - Peekel
Cora Muller-Bos
Femmigje Schellevis - de Groot
Egbertus Cornelis Schraverus
ROB STROES
Axel Starreveld
Melissa Jong - Bomers
Henny Koster
Jonathan Ouwehand
Geri Pluister - Ploeger
Annie Bekelaar-de Ruijter
Marijke van Keeken-Blijie
Johannes Hendrikus Slootmans
Johanna Geertruida Hooft - Zonneveld
Johanna Marthina Boellaard-van Koutrik
Josephus Maria Joosten
Klaas Slotemaker
Meinard Botman
Geertruida Agatha Jonker-Schuit
Albertha Anthonia van der Meer - van Amerongen
Aat Smit ? Beers
Anna Gerarda Sanders
Franciskus Josephus Pouwels
Martha Boots - Robregt
Flier van der Maeden

dinsdag 7 november

Jan Lampe
Erl Robert Walsh
Wilhelmina Maria van Tongeren - Roelen
Agaath Hoek - Betlem
Harry Hamstra
Heintje Apswoude - Korsman
Tony van Sante - van Laarhoven
Johannes Hendrikus van Huisstede
Lammigje Elisabeth Beernink - Koel
Geertje Everdina Johanna Dijkman-van der Vlugt
Petronella Adriana Bax - Theel
Catharina Helena Wilmink-Giesberts
Lucia van der Kramer - G sen
Johannes Teunissen
Frans de Nijs
Corrie Breuker - Tetenburg
Hendrikus Johannes Maria Sleper
Juliana Elisabeth Johanna de Vries-Geels
Oepke Jelte Eelke Offringa
Nicolaas Berend Kranenburg
Corry Ganzevles-Vreeswijk
Klaas Hendrik van der Plas
J.M. Vriendjes-den Hollander
Klaas Hofer
Brigitte Etman-Klaver

maandag 6 november

Adrianus Maria Boon
Gerard Eduard Valk
Jo Glorie-Schrijver
Jacob Cornelis Wijhenke
Martinus Cornelis Oudhoff
Ed Roest
Petrus Nicolaas van Beek
Will Goudswaard
Alphonsus Maria Emmink
Karel Frederik Lieshout
Jan Peeters
Nicolaas Emanuel Imming
Wil Stoop
Gertruud Helms - Boon
Cees Bakker
Johanna Catharina Visser - van ?t Sant
Jacob Hendrikus Beems

zaterdag 4 november

Catharina Vonk - Vleeshakker
Franciscus Henricus Schneider
Hans Hesselman
Mevrouw H.M. Kamer
Gerrit Roetink
Jacqueline Schoemaker
Arnoldus Cornelis Lambertus Zieltjens
Matthijs Johannes Koornstra
Ghislaine Coeckelbergh
Johanna Gezina Rozemeijer - van der Kolk
Arend Berkhout
Roeland Schouten
Maria Petronella Molenaar - Lammers
Cornelis Josef Maria van Kuijeren
Renée Margaretha José Enkelaar
Adrianus Marinus Cornelis van Cleef
Paul Wiegers
Eldert de Boer
Piet Fit
Hendrik Paulus Klaasen
Elisabeth Rood-Botman
Willem Smit
Pieter Dirk Mieldijk
Johannes Matthias Jacobus de Groot
Nel Lemmers-Laan
Hendrik Overbeek
Bruin Feijen

vrijdag 3 november

Jan Berend te Voortwis
Maria Liduina van der Meijs - Willemse
Neeltje Maatje Rezelman - Hoogland
Martinus Cornelis Bensdorp
Ted Vreeburg
Johanna Maria Emerentia ter Berg
Henk van Beelen
Johanna Jacoba van den Brom - Corbeel
Wilhelmina Johanna Maria Zijp van der Kaaij

donderdag 2 november

Petronella Dekker-de Waard
Jan Koopman
Miranda Jansen
Andriëtte Johanna Tjaden - Mulder
Trijntje Rus ? Heuvel
Sita de Borst - Pluis
Wilhelmina Vonk
Bernhard Evert Hamberg
Bob van Brussel
Serafina Laura Woud - Mastrandrea
Freek de Groot
Jahnay Sijm
Johannes van der Klaauw
Jacobus Fijnheer
Gerardus de Jong
Jan Visser
Gretha Schuit - van der Wel
Jacoba Johanna Borst-Borst
Pim Maarten van Gelder

woensdag 1 november

Joop Danko
Anna Wilhelmina Antonia Stuifzand
Margaretha Wilhelmina Krol-van Baaren
Tannie Oosting - Franje
Ernst Jan Doelitzsch
Jan Boers

zondag 1 oktober

Coby Kemper-Duin

woensdag 1 november

Cornelis Schouten
Vic van Laarhoven
Yvonne Arkenbout - Hartog
Gerrit Hillegardus Marinus Verheul
Pierre Appelman
Carolien van Rees Vellinga - Fibbe