inloggen

familieberichten op internet

Berichten van september 2016

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

vrijdag 30 september

Ans Drenth-Geubels

zaterdag 1 oktober

Jan Sloos sr.
Andries Schaap
Hubertus J. Nagel
Albertina van Zoest - Majoor
Jacob van Amersfoort
Ineke van der Burgh - Teljeur
Dineke Dijkshoorn
Joke van der Kolk
Astrid van Latum
Trudy Buijsman
Joke van der Kolk
Frans van Ooijen
Elisabeth Johanna Gerarda Meijer - Hermsen Bep

vrijdag 30 september

Johanna Lucia Maria Willard
Jantina Johanna de Vries-van IJzendoorn
Cornelia Anna Keijser-Eelman
André Wytze Jansen
Cor Pronk
Elizabeth de Ruijter - Bukkens
Jaap de Nijs
Nellie Vennik - Broeksma
Sjoerdina Maria Johanna Jansen - Ottolini
Trudy Buijsman
Irma Wijnands-Kleine

zaterdag 1 oktober

B.H. Aberkrom-Wolters
Bavona Elisabeth Maria Sinnige Baaf
Helena Maria Wildschut - van der Putten
Antoinette Theresia Sweers - Andree Wiltens
Geer Blom-Dekker

donderdag 1 september

Willem Jordens

zaterdag 1 oktober

Piet Heeremans
Nic Dundink
Hendrika Gijsbertha Majoor - Koster
Elisabeth Theresia Klever - Zonneveld - Bep
Sjoukje Sipma
Kees Dekker Cornelis

vrijdag 30 september

Christiaan Joseph Wüst

zaterdag 1 oktober

Bertha Bontekoning-Kuiper
Maarten van Duijn
Gijsbertus Hendrik de Lang
Gerda de Jong-Faber
Catharina Anna Theresia Ruys - Hoogbergen Tineke
Johan Verduijn
Nel Groot - Molenaar
Maria Clasina Meijer-Smit
Jochem Dirk Hoorn
Rob van Duijvenvoorde
Hendrina Cornelia Vianen-de Heer
Léon Boot
Dineke Dijkshoorn
Janke Sjoukje Tuijn-Algera

donderdag 29 september

Nel Voorthuizen-van der Gragt
Anna Neeltje Mostert - Heijblok
Maria van Noort-van Zoeren
Theodorus Jacobus Josephus Leijen
Gerarda Maria van Haastert-van Leeuwen
Frans Vlutters
Alida Catharina La Lau - Neuteboom
Nicolaas van der Moolen
Agnes Heijne-Boersen
Frans Glorie
Gerie Mantel-Weverink
Ronald Visser
Tia Kamper - Aldenhoven
Ton Tempelman
Petrus Antonius Hubertus Wijnands
Ben de Vries
Antje Geertruida Cornelia Donze - van den Boogaard
Catharina Maria Deckwitz-Buren
Ferdinand van der Made

woensdag 28 september

Koos Oomen
Rie Bakker - de Vries
Rosária Maria Gonçalves
Dirk Dekker
Wout de Rooij
Theo Rotteveel
Astrid Marijke Niessink
Anna Maria Sophia van der Meer-Meijer
Rie van ’t Veer - Boekel
Lidy Brouwer
Cornelis Jozef Maria Blüm
Antonia Maria Theresa van den Berg - van der Ham
Margriet Klomp - van der Luit
Anna Maartje Kramer
Jan Smit
Anna Catharina Tamis
Anna Maartje Kramer
Christina Maria Vriend
Josefa Marín Leal
Margriet Klomp - van der Luit
Franciscus Maria van der Werf
Johannis hendrik Marinus Beneker
Teuntje Veldhoen
Anna Lucia Vlaming
Astrid van Latum
Johanna Delissen - Tuijn
Pieter S. Goedhart
Dirk Alwin Baas
Arie Kruijthoff
Agatha Maria Geusebroek
Leonardus Nicolaas Johannes Petrus Maijen
Laurent Stephanus Verbeke
Clementina Josepha Maria Rozestraten - van Leeuwen
Antje Wolf-Heij
Theo Rotteveel
Hendrikus Louis Jozef Lambregts
Steven Hendrikus Thoolen
Cor Kuiters
Margaretha Elisabeth Vos ~ Birkhoff
Gerardus Oosterman

dinsdag 27 september

Gerda Hoogeveen - van de Kamp
WIl HEIJNEN - KOLKMAN
Martin Jager
Cornelis Dekker
Bram van Dijk
Wilhelmina Petronella Bervoets-Sjerps
Petrus Theodorus van Zanten
Jan Platschorre
Jacobus van Saaze
Geertje Rijswijk - Pranger
Jeannette Zwanikken-Lassooij
Hendrika Johanna Fris - Broekhuizen
Johanna Maria Vries-de Graaf
Anna Maria Sophia van der Meer-Meijer
Frederik Kornelis Nota
Jan Cornelis Blokker
Erik Richard Tilder
Anna Margaretha Frederika van Santen de Hoog-de Boer
Henk Kenter
Jan Slinger
Martinus Brantenaar
Martha Maria van Koningsbrugge-van Amersfoort
Frouktje van der Tuin - van der Heide
Beatrice Nancy Erkelens - Diks
Fie Venekamp-Sleutel
Anna Katharina Elise Bes-Schreuder
Jacobus Stoelman
Marian Jacet-Biersteker
Anna Henderika Coster - Kliphuis
Greet van der Veen
Trijntje Koopman
Joop Broek
Willem Bos
Aleida Theodora van de Vijver - Huisinga
Adriana JacobaHuijser - Jungen
David Beekma
Hubertus Josephus Wisse
Louca de Vlaming-Asser

zaterdag 24 september

Ernée Karen Terwiel
Kasper Roelf Temme
Werner Kroesen
Simon Stoop
Roelof Hepke Voetberg
Maria Helena Mulder
Henk Groenveld
JanAdriaan Luycks
Barbera Koolmees
Elisabeth Cornelia de Boer - van Meurs
Kees Schippers
Geertruida Maria de Jonghe-Kooij
Jeffrey Michael Teunissen
Noud Marcel Alfons Bruin
Neeltje Kamp-van der Poll
Piet van Schie

vrijdag 23 september

Helena Knol-Visser
Cornelia Hoek-Huibers

zaterdag 24 september

Antje Koene - Bakker
Cornelis Jongens

vrijdag 23 september

Maria Anna Catharina Vink
Corrie Stoffer - Driessen
Bert Stekelenburg
Grietje Klos-Luik
Nolly ter Weijden - van Wees
Johan Maria Koot

zaterdag 24 september

Hendrik Paul Koens Henk
Margreet Spel-Ziengs
Ruud Meissen
Lenie Kemp-van Zantwijk
Pieter de Wit
Elisabeth Scheurwater-van der Valk Elly
Aloijsia Sinnige - Mienis Wies
Wilhelmina Johanna van der Linden – Steinhoff
Teuntje Spall - Koldenhof ~ Tonny
Johanna Verboom-Mieremet Annie
Ir. Frits Zelis
Trijntje Spanjaard-Bos Trien
Kasper Roelf Temme

woensdag 21 september

Eric Govers
Neeltje Dekker - de Boer
Toos van Leeuwen - Overdevest
Margaretha Catharina Steen - Zeldenthuis
Gerardus Christianus Hendrika Wegbrands
Adriaan Johan Hendrik Eijgensteijn
Cornelia Petronella Maria Langeveld - Suter
Thea van de Velde - Oude Luttikhuis
Johanna Hendrika Fiddelaar - Demmink
Alida Margaretha Weij - de Groot
Agatha Borst - Lute
Riet Kloosterman - Sijnesael
Klaas Roosendaal
Sjaak Berkhout
Cornelis Jacobus Berkhout
Sjaak Hart
Tjerk Severein
Alida Apolonia Elisabeth van Huet – Koenis
Cornelis Jacobus Roijers
Cor Bruine de Bruin - van den Bos

donderdag 22 september

Johannes Stoop
Wim Pieter Fekken
George Augustinus Maria Witsiers
Hugo van der Laan
Antje Bakker - Wiersinga
Rina
Helena de Loos - van Hoogdalem
Jacob Marinus Winkel
Rinske Schaper - de Jong
Piet Velzeboer
Jacoba Geertruida de Vries - Kole
Martinus van der Veldt
Alie van derWerff -Visser
Gerrit Jan Riethorst
Jan Elzinga
Inge Yolanda Groenveld-Wagemaker
Martinus Johannes Kroon
Sientje Vermij - Minjon
Rina Kuiper-de Haan
Jacoba Catharina Maria Pannekeet-Mul

dinsdag 20 september

CORNELIS BONTES
Dórith Kraakman -Weihrauch
Johannes Cornelis Nicolaas Ruiter
Hans Laan
Cornelia Theresia Koster
Sjaan Gaarthuis-Liefting
Cornelis Pieter Molenaar
Jaap Ridder
Ans Bot -Weel
Pé Jong
Klaas Moll
Cornelis vanTilburg
Kees Roijers
Pieter Vijzelaar
Gerda van den Bos - uit den Bosch
Corrie Wit-Brouwer
Cornelis van Zoonen
Abraham Jongman
Jelle van der Hert
Johannes Bernardus Sloos
Neeltje de Wit - Erckens
Riet KloosteRman - sijnesael
Neeltje Dekker - de Boer
JAN BOTMAN
Timon Pieter de Hart

woensdag 21 september

Henk Dols
Marijke Koopmans
Willy Westra
Jeannette van Berkel
Pieter Tolle
Ria Karsten - Warnaar
Sjaak Hart
Truus Bronsveld - Schijffelen
Willy Westra
Thea van de Velde - Oude Luttikhuis
Cornelis Willem Johannes Robbers
Nicolaas Cornelis van Hese
Louise Charlotte Corneli Spiering - Kolenbrander

dinsdag 20 september

Floris Remeeus
Cornelia Maria Bonarius-van Bavinckhoven
Catharina Johanna Barker - Homan
Tjerk de Jong

woensdag 21 september

Johannes Pardon
Frans Eggermond
Bep van der Poel-Verlaan
GERT PULLEMAN
Jan van Eimeren
Margriet Klomp – van der Luit

maandag 19 september

Cornelis van Zoonen
Tjeerd Jan de Bruin
Hil van der Kreeft-Ottema
Margaretha Maria Allard-Deen
Elisabeth Caroline Wolff - van Laer
Floor Bal
Klaas de Jonge
Adriana Dina Rijken - Hekkert
Juliane Elisabeth Margarethe van Dee-Hasselblatt
KLAAS ROOSENDAAL
Roel Docter
Roel Docter
Maria Anna Woldhuis-Tamis
Jan Dirk Doves
Aafke Aaltje Erdmann - Bos
Bep van der Poel-Verlaan
Diet de Weger - Spanger
Emma Febia Baak - Cornelissens
Gré (Grietje) Jongejeugd
Femmi Dantuma - Kuijper
Tiny Goeman Borgesius - van de Geer
Catharina Johanna Keijzer
Catharina Alida Maria van Gelderen - Bijman
Jan te Beek

zaterdag 17 september

Jannie Planjé - Hijma
Johanna Elizabeth Grootenhuis-Kromkamp
Jan van der Geld
Henk van Leeuwen
Apolonia Petronella Margaretha Vijlbrief-Bensdorp
Dirk Hendrikus Hoeve
Maria Margaretha Keuning-van Leeuwen
Herman Masereeuw
Jennifer Ruth Enschedé - Harrison
Anna Maria Allan-van der Klei
Marie Louise Croon - Laimböck
Hans Lanfermeijer
Marijke (Riet) Klaver-Koomen
Cees van Heiningen

vrijdag 16 september

Stan Stavenuiter

zaterdag 17 september

Hendrik van Kalteren
Lena Marry Hoppers-van der Plas
Gijsberta van Dijk-Brouwer
Gerardus Molenaar
Klaas de Groot
Jacobus van der Laan
Maria Margaretha Schelvis – Mooij
Tiny van Batum – Strik
Rina Doodeman - Sap
Hendrikus Willy Beentjes
Margaretha Johanna Dekker - Ellens
Patrick Bakkum
Gijsbertha Antonia van den Berg – Calis
Dirk de Vries

vrijdag 16 september

Pieternella Johanna du Pau (Nel)
Tjerk de Jong
Petronella M. Poen -van Gaal
Gerda Vriend -van Diesen
Henny Geeltje Pater ~ Kuipers
John Grooteman
Yvonne Margaretha Lievens-Robijn
Rijk van Beek
Mw. Pronk-Stam
Elly van der Fluit - Los
Wikje Pops -Hoekstra

zaterdag 17 september

Hillegonda Koene - Spreeuw

donderdag 15 september

Anna Maria Helena Andelbeek - Mulder
Karel Doorgeest
Piet Butter
Mathilde (Tilly) Jeanne Albertha Groothuizen-Heetman
Agatha Borst - Lute
Clazien Nijman-van Diepen
Wil Bévort
Albertje Blok – Visser
Johanna Maria Kramer-van Baarsen
Steef Captein
Johanna Maria Kramer-van Baarsen
Helena Klomp
Egbert van der Meulen
Joannes Hermanus Joosten
Geertje Leeuw - Boelis
Jacobus Adrianus Maria Sneeboer
Petrus Cornelis Molenaar
Elizabeth Alie (Bep) Buis-Vink
Evert van Wessel

woensdag 14 september

Maarten Cornelis Monteny
Dirkje Eikenberg - Brouwer
Rein Groot
Annette Odilia Petronella van Beusekom - Krijnen
Maria Sara Elisabeth Oudshoorn - Lieverst
Piet van der Geest
Catharina Elizabeth van der Veen-Koopmanschap
Antonius Petrus Huberta van der Klugt
Jacobus Adrianus Smit
Dieni Kuilenberg-Teeuwen
Anna Margaretha Catharina van Kralingen-Gelmers
Willem Lutherus Schuurman
Adriana Ruwhof - Schuitman
Leo van den IJssel
Cornelia amelie Jansen - Verkuyl
Piet van der Boog
Arend Jaapies
Willemina Lemkes-van Wijk
Bella Wouters-van der Tol
Kitty Staarink
Albert Braxhoofden

dinsdag 13 september

Catharina Sjoerdtje Kempers-van Essen
Charles Louis Staphorsius Sr.
Adriaan Verbrugge
Christina Kramer-Plas

woensdag 14 september

Adriaan Verbrugge

dinsdag 13 september

Kier van Slooten
Geertje Cornelia Voets - van Gorsel
Bernardus Jacobus Wilhelmus van der Water
Matthijs van Hout
Nelly Kruijer
Johannes Kokkes
Bastiaan Abbing
Alida Antonia Borst-Leek
Johannes Petrus Kaandorp
Pieter Bouthoorn
Jan Vink de Kwaadsteniet
Antonia Alida Klaver-de Jong
Maria Margaretha van der Poel-Murk
Catharina Herder-van Heusden

woensdag 14 september

Alida Antonia Borst-Leek
Johanna Petronella Müller - Klaver
Hendrikus Willy Beentjes
Bernardus Joannes Maria Pels
Nel Molhoek - Pet
Han Teunissen
K. Meerkamp van Embden
Hermina Maria Schavemaker – de Jong
Agatha Borst - Lute
Frits Verhoog
Bea Kors – de Vries
Dick Sinnige
Maria Christina Butter-Min
Arie de Vet
Dyah Wachters - Wasiati
Rein Groot
Bella Wouters-van der Tol
Agatha Borst - Lute
Arend Jaapies
Oene Spoelstra
Lars

maandag 12 september

Antonius Franciscus van Loosbroek
Piet Stolk
Hendrikus Snijders
Grietje Rep-Kok
Nicolaas Kraakman
Maria Christina Butter-Min
Berendina Hageman-Regtop
Kitty van der Laan - van den Broek
Theresia Agnes Willemars-Käller

dinsdag 13 september

Heidi Pierik

maandag 12 september

Maria Aleida Verzijlbergen-Maas
Antoinette Jaqueline Pieternel van Veghel - Beers
Mark van der Heijden
Gijsbertha Maria Ros-Peeters
Jan Jacob Griffioen
GERARDUS ZACHARIAS JACOBUS BOS

zaterdag 10 september

Willem Frederik Otter
Jacob Cornelis Verburg
Jan Koetsier
Pieter Onrust
George van der Vlugt
Engelbertus Adrianus Goedhart
Gerardus Petrus van de Staaij

vrijdag 9 september

Heleen Grooteman

zaterdag 10 september

Piet van der Boog
Nico Reus

vrijdag 9 september

Elisabeth Józefa Dikkeboom-van Aken
Bart van Elsen

zaterdag 10 september

Anna Cornelia Beentjes-Mors
Pien Ina van Oostende-Lameris

vrijdag 9 september

Douwe Wolters

zaterdag 10 september

Botje Gerard Kostermans

vrijdag 9 september

Tjitske Oosting-Douma

zaterdag 10 september

Jan Bakker

vrijdag 9 september

Lisette Dekker - Kleipoel

zaterdag 10 september

Jakobje Bos - Bos

vrijdag 9 september

Anna Theodora Kenselaar - Krouwels
Wilhelmina Vooijs - van Duijn

zaterdag 10 september

Greta Schlimme - Kloeten
Simon Hendrikus de Wit
Catharina Geertruida Veel-Schouten ~ Tiny
Johanna Gerri van Haaster - Abbink An
Johanna Anthonia Grondstra Joke
Gerrit Linck
Bernardus Josephus Nivardus Heems
Cornelius Maria de Hoop Cees
Johanna Adriana Schneider Jo
Janke van Norde ~ Wiersma
CORNELIS GERRIT VAN DER GIEZEN
Jan Arend Lok
Willem Frederik Otter
Wouter Bakker
Petrus de Boer
Hendrikus Willy Beentjes Henk
Wilhelmina Maria Moeijes-Tames Wil

vrijdag 9 september

Maria Cornelia van Zoen-van Amsterdam

donderdag 8 september

Petrus Johannes Prins
Peter Schrooder
Jacoba Maria van Beusekom-Biegstraaten
Dirk Block
Albertus van Straten
Bertus van Rosmalen
Jan Pouw
Cor Annes
Joke Kaptijn - Memelink
Lidy Wesselink - Brink
Johannes Marinus Hoek

woensdag 7 september

Elisabeth van Veelen - Schaap

donderdag 8 september

Hilda Willebrands-de Haast

woensdag 7 september

Dries Tukker
Harrie
Cor Opdam

donderdag 8 september

Hendrik Daniel van der Meij
Hermina Griffioen - de Haan
Jacobus Maria de Birk
Aagje Kinkel - de Kooker

woensdag 7 september

Cornelis Nielen
Mavis Bernard-Russell

donderdag 8 september

Lidy Wesselink - Brink

woensdag 7 september

Peter Schrooder
Antonia Anna de Jong - van de Weijer

donderdag 8 september

Jan van der Hoop

woensdag 7 september

Robert van Esseveld

donderdag 8 september

Cornelis Duijster
Adriana Johanna Koek-Verdel
Johanna Catharina Theresia Verburg - van Diemen
Johanna Adriaantje van Duijn-Sterrenburg
Jeanne Weenink-Ravensbergen
Gerda Hoppenbrouwer-van Rijn
Petronella Machtildis Johanna Hogervorst van der Zwet
Wilhelmina Sinteur
Bertus van Rosmalen
Justine Maria Koot
Catharina Maria Zonneveld - Hoogkamer
Atie Molenaar - May
Roel Beutick
Minke Voogd
Ed van Laarhoven
Cornelia Elisabeth Huberta Maria de Moel-Fieuw
Maria Johanna Hendrika Frehse - Siep
Pam Leenders-Molenaar
Robert van Vlaanderen
René Bol
Henricus Josephus Maria Luykx
Franciscus Adrianus de Haan
Jaap de Pater
Hennie Braas
Johannes Jacobs
René Bol
Martin Held
Cornelis Anthonius Kuenen

woensdag 7 september

Hendrikus Willy Beentjes
Cornelia Elisabeth Vreeswijk
Florentius Joseph Stet
Cornelis Petrus Thomas Spiekerman
Maria Geertrudis Noom
Alberta Fredrika Maria van Essen - Heerdink
Elisabeth van Exter - Stolp
Eugenie Vera van Raad
Jan Prins

donderdag 8 september

Albertus van Straten

woensdag 7 september

L.H. Tinneveld - Pos
Andries Tammes
Cornelis Duijster
Hans Termond
Gerrit Jan Visser
Adrianus Cornelis van Mer

dinsdag 6 september

Petra Meilink
Wim Bakker
Arie Pronk
Jacobus Adrianus Maria Punt
Petrus Theodorus van Stralen
Mies Horn
Carin Schmidt
Cornelis in \'t Veld
Jan Kotterlink
Ini Pasveer - Menkveld
Aart Groeneweg
Eugen Nicolaus Karl Mühlenweg
Duw Konijn-Koomen
Dirk Mol
Cornelis Pieter van den Heerik
Henriëtte Berendina Johanna Grob – van de Grift

maandag 5 september

Klaas Blom

dinsdag 6 september

Hermanus Antonius van Ooijen

maandag 5 september

Petrus Matheus Maria Stegers

dinsdag 6 september

Cornelis nielen
Nan Tijsen
Pieter Marieus Mantel
Petrus Matheus Maria Stegers
Joke Groot
Wim Bakker
Jan Dral
Rik Drent
Jan van Baar
Wim Ligthart
Guurtje Maria van Baar - Schipper
Alewijn Ott
Harmanna Johanna Brinks - Jipping
Grietje Dekker - Mantel
Ferdinand van der Made
Teunisje Ramon – Schekkerman
Gerardus Antonius Allès
Anna Theodora Bos - Nijssen
Geertje van Schravendijk - Bekker
CorneliaMaria vanGalen - Beemsterboer
Jacob Jager
Hendrik Willem Enklaar
Trijntje Bruin-van der Werff
Albert van Ingen
Mavis Bernard-Russell
Anna Maria den Blanken – van Lieshout
Margaretha Josephina Zonneveld
Pietertje van der Meulen - Catsburg
Annie Verhoogt
Joke Nijhof - Strijk
Adriana Louiza van der Tuijn-Chaudron
Barbara Elisabeth Poort
Jacob Pieter Boschman
Gerardina Roelfje Beugelaar-de Bruijn
Lajos Dornai

zaterdag 3 september

Wiegertje Kouseband - Gouma
Ronald Popelier
Aad Meiland
Thijs Bouma
Bernardus Johannes Maria Winnubst
Antonie Pieter Blok
Diets Hovestad
Rob Heere
Margaretha Maria Ruiter-Bakker

vrijdag 2 september

Bouwe Cornelis de Water
Erika Kluft
Dirk Pieter van Wensem
Hendrik Das
Geertje Boon-Ligtenberg
Jacob Theodorus Martinus Buter

zaterdag 3 september

Lucas Johannes Serlie

vrijdag 2 september

Albert Wijker

zaterdag 3 september

ELS ROEST- de GRAAF
Fokke van der Heide
Ineke Spilt-Bom
MARIA EMMA CLAZINA VAN DIEMEN - DE JONG
Yolanda Francisca Schoen - Hoff
Piet Onderwater
Piet Luntz
Cornelis Petrus Nijssen
Jacobus Wilhelmus Adrianus Petrus van den Eijnden

vrijdag 2 september

Trijntje Rotgans

zaterdag 3 september

Leon Terlouw
Polydorus Bernardus Haijette
Johannes Petrus Boots
J.J.M. Potjer - Oostergetel
Johannes Jacobus Petrus Stavenuiter
Jacobus Jan Wijtsma
Geertruida Catharina Jansen – Toebes
Johannes Binnendijk
Joannes Petrus Groenland
Maria ten Wolde - Huig

donderdag 1 september

Elisabeth Norbertha Hand -Laan
Barbara Verkooijen - Dijkman
Jeanne Weenink-Ravensbergen
Nicolaas Reinier Spaans
Bep Holleman - Mulder
Henk Schenk
Jan Godijn
Ap Koning
John Lauwers
Joop Smit
Patty Hof-van den Broek
Willem Frederikus Bekenkamp