inloggen

familieberichten op internet

Berichten van juni 2016

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

donderdag 30 juni

Jo Burger
René Huisman
Bram Postmus
Cornelis Kramer
Han Schenkels
Jan Meijer Johannes Eliza
Klazina Jongens - Ubbels
Maria Johanna Rommelse
Meindert Bügel
Okke Visser
Pieter Jacob Groenheijde
Rende Luitjes
Pieter Schuwer
Ian van den Berg
Geertruida Kroes - van Hoesel

woensdag 29 juni

Han (Johannes) Dijkstra
Harry Hesseling
Christina Catharina Jansen-Kops
Jerney van Maris
Johannes Gerardus Petrus Sophia Bax
Martha Anna Coster-Sierat
Gert Bos
Gerard Schuijt
Jan-Willem Gerardus Reijkers
Gerard Le Belle
Ria Nagtegaal - Breij
Plonia Slootweg - van Tol
Jantje Aarsen - van Dijken
Ada Wit - Langenberg
Hermine Borsjes – de Boer
Plonia Slootweg - van Tol
Sjaak Heijmans
Wilhelmina Antonia Groot - Duijn
Cornelia Maria van der Ploeg
Ria Sloep
Joseph Lodewijk Marie van der Maeden
mr. Anke Smit
Susanna Johanna Lodder-Klaarenbeek
Rosalia Agnes Catharina de Graaf
Jac. Zuurbier
Engelbertus Swart
Wilhelmina Johanna Greive
Pieter Willem Ouwehand
Jan Hendrik Jongejan
Adrianus Leendert Oudshoorn
Laurentius Petrus Maria Posthumus
Piet Straathof

dinsdag 28 juni

Hendrikje Klupper - van Baar
Rie Naber-Schoenmaker
Aafje Anna Johanna Vorsselman-Teunisse
Adriana Fokje van den Berg-Bruijn
Antonius Petrus Martinus Sinnige
Catharina Maria Overpelt - Molenaar
Catharina Smit-de Krijger
Cornelis Hendricus van Doorn
Ton Hocks
Louise Emmy van Hunen - Maatman
Frans Kramer
Dirk Cornelis Klaver
Bary Grimmelius
Joannes Renze de Jong
Corrie Karremans
Boukje Lingsma - van Dijk
Erno Rijnders
Gerrit Cornelis Beets
Henny Joy van Os
Lyda van Naarden - Nicolai
Christina Catharina Jansen-Kops
Mettiena Hut-Venema
Piet Straathof
Gert Bos
Wilhelmus Potman
Willem Kasper Schuttenhelm
Victor Jan Groenewegen
Jan Aberkrom
Jan Menke
Johannes Lucas Maria Beentjes
Pieter Cornelis Gerard ’t Hooft
Pieter de Boer
Susanna Maria Bodewus

maandag 27 juni

Jort Gerssen
Jan Schouten
Gerrit Doppenberg
Arie Marcelis van Bemmel
Cornelis Wilhelmus Roos
Theodorus Bernardus Bankras
Anneke Groen - de Best
Alida Gesina Lammertse-Mohrs
Jacoba Blok-Vooijs
Wilma van Mil
Jaap Wassenburg
Antonia Maria Martina Lamberta Denissen-Goossens
Henny Ruiter-Bovenkamp
Eduard Paul Blaauw
Jan-Willem Gerardus Reijkers
Neeltje Lena Knijff - Waardenburg

zaterdag 25 juni

Marijke van Wersch
Piet (Fiep) Holleman
Elisabeth Vos-Buskens
Pieter Gerardus van der Leer
Ru Kaebisch
Teuna van Beelen - Vis
Trijntje Cornelisse – Boellaard
Maria Hinloopen - Bons
Leentje Brouwer-Schouten
Johanna Maria Blankestein
Jan Meinderts
Hendrik Tieman
Emma Mol - deBoer
Elizabeth Demmink-van der Esch
Diet Laverman-Bakker
Ashwin van Gulyk
Wilhelmina Gerarda Vet - Vlaarkamp
Willem Kroon
Gerritje Christina van der Peijl - Klink
Marten Hofman
Johannes Fredericus Appelman
HendrikusWilhelmus van derGulik
David Teske
Arie Remers
Aalbertje Jongerden-Voorneveld

vrijdag 24 juni

Margaretha Johanna van der Wardt-Veenboer

zaterdag 25 juni

Henny Pleines - Scheelings
Wilhelmina Cana-Bruijns
Jan Wijn
Nathan Wertheim
Alida Margaretha Willers - van Berkum
Andries Pielage

vrijdag 24 juni

Andreas Anthonius Puik
Piet van Amsterdam
Johannes Stekelenburg
Jetse Pieter Tolsma
Hans Schaap
Gerard Le Belle
George Andries Hollinga
Bert Mennen
Anna Alberdina van der Velde - Brouwer
Rem de Geus - Smit
Sjoukje van der Vlis-Riedeman
Petrus Maria Commissaris
Maria Cornelia Stoop-Stroet
Leo van der Kroon
Johanna Broertjes - Wessel
Jan Rijpkema
Hendrik JanDeichmann
Pieter Pruim

donderdag 23 juni

Roelof Jan WillemHofstede
Pieternella Johanna van Deuren ‐ van ’t Noordende
Mieke Koelemeijer - Roth
Johannes Wilhelmus Ham
Frederika Maria Wilhelmina de Jager - van Cooth
Franciscus Nicolaas Veul
Everard Reijnders
C.J. Min
Elisabeth Hello
Ronald Stam
Wim Haarsma
Bibiana Petronella Maria de Backker
Maria Hup-van der Giessen
Theo Buis
Leendert Maarten Snijders
Jan den Hartigh
Francisca Maria Cornelissen-van Ovost
Wilhelm Alexander Unk

woensdag 22 juni

Paul Prass
Renée Teeling-Elzer
Theo van Roon
Ida Maria Röling - Brok
Johannes (Hans) de Bie
Jan Marinus van Belsen
Maria Cornelia Christina Rapstok - de Zeeuw
Aafke Rozendal
Aagtje Stenneberg-de Waal
Antje Huberta Worm - Dubelaar
Loesina Cornelia Karreman
Johanna Petronella Spruit-van Berkel
Johanna Cornelia van Hilten - de Boer
Carla Cornelia van Houten
Catharina Cornelia Lientje Terpstra-Thedinga
Cornelia van den Akker
Els Hooiveld-Mak
Bram Kroon
Henk van Someren
Jacoba Vink - van Maanen
Jannetje Luitje van Voorthuizen
Janny Kooijman - Beugeling
Job Genet
Antonine der Kinderen
Johannes Bernardus Pel
Cornelis Thimoteus Giskes
Arie Hart
Gerard Gast
Teunie van der Beek - Schram
Gerrit Godijn
Babette
Trees Grijpink - Hofman
Jacoba Margaretha Arensman-de Kooker
Neeltje Jacoba van der Lip - Vuijk
Jan Juffermans
Ina van Eijden ‐ Schrijer
Ria van Stigt-Nieuwendijk
Ria Keijzer - van Kessel
Gerarda Alida Tierie-Borst
Gerrit Hendrik van Braak
Grietje IJff - Keppel
Hein Krijnen
Hélène
Hendrika Dieuwertje Susanna Wolters-Bosschieter
Jan de Boer
Jenny Adriana Bettink - Harrevelt
Nicolaas Bernardus Bleeker
Petrus van der Werff

dinsdag 21 juni

Gezina Schelvis-Harms
Simon Dam
Antonius Jozef Groot
Babette de Graaf
Christina Maria de Jong - van Wijhe
Reina van Doorn ‐ van ’t Hof
Gerrit van den Brink
Gezina Schelvis-Harms
Piet Commandeur
Eelco Egbertus Veenis
Wietze van der Wouden
Anna Leijen-Wagenaar
Graddy Verswijveren
Jaap Wijnker
Johanna Cornelia Maria Calis - van Lier
Corrie Warmerdam
Jan Arie Biesheuvel
Maria Eva Brouwer - Onrust
Gerrit de Boer
Truus Menger - Oversteegen
Arija Maria Leijenaar-Vooijs
Petronella van der Smissen
TomMeijer
Ab Hoogland
Truus Menger - Oversteegen
Feintje Edens - Boven
Martinus Johannes Hennekam
TomMeijer
Johanna Theodora Keizer-Muller
Martha Maria Ligthart - Truijens
Johannes Adrianus Milet de St Aubin

maandag 20 juni

Antje Henke – Lastdrager
Cornelis Boer
Gerrit Scheringa
Pauline Katharine Josefine Weidema - Gall
Nicolaas Albertus Cornelis Willebrordus Duin
Gré Rek - van Meurs
Geertruida Konijn-Blauw
Aaltje van de Ven-Meijer
Alie van Aalsburg -Bakker
Alida Maria Jozephina Dekker-Baltus
Piet van Straalen
Petrus Franciscus Neefjes
Nelly Vijverberg - Holtkamp
Jan Arie Biesheuvel
Henk Wilson
Catharina Stam-Stam
Bregitta Martha Maria Ursem - Vlaar

zaterdag 18 juni

Theo Koenekoop
Gusta de Roos
René Hoekstra
Dirkje Clara Elisabeth Boerhorst - Boekhoff
Janna de Waal - de Winter
Geertruida Maria Bottenheft - Thiel
Piet Harren
Pieter Willem Zwier
Cornelia Gesina Stikkel - Sigling
Jan van der Lem
Pieter Willem Zwier
Astrid Maas-de Vriend
Cornelis François van der Horst
Ada Boevé
Hendrik de Ligt
Simon Petrus Boots
Agaath de Groot
Maria Francina Alders – van der Meijden
Jan de Goede
Sjaak Spruit
Wilhelmina Hendrika Visscher – Belonje
Jacob Stam
Ronald Joosten
LENY RIJERSE VISSERS
Jannie Moraal
Gerard Koch
Petrus Leonardus Zwetsloot
Gerard Hooiveld
Petronella Cornelia van Rijn-van der Drift
Willemijntje Catharina van Veen - Niekerk
Geertruida Catharina Büller - de Beer
Johannes Leonardus Koet
Neeltje Knopper - van de Bunt

vrijdag 17 juni

Theo Stellema
Antonia Arnolda Francisca Jägers ‐ Hofmann
Henri Kleuver
Willem Johannes Nicolaas Paauw
Willem Johannes Nicolaas Paauw
Reijer GerardusMeijssen
Johanna Clasina Eichholtz - van Vaalen
Frederik Klokkemeijer
Johannes Klaas Metzelaar
Geertruida Konijn-Blauw
Theo Admiraal
Margaretha Cornelia Neijts-Pieper
Marie EugenieFlem -Coenraad
Anjo Hazeu-Boots
Cornelia Gesina Stikkel - Sigling
Jan van der Lem
Josefien Cornelia Maria Visser
Piet Harren
Maria Elisabeth Janssen – de Meij
HettyVerkooyen-Van Geldorp
Ina van Beelen-Kulk
Willem Fluiter
NellyAbbekerk-Fluiter
Jacobus Hendricus van Leeuwen
Huitje Jantje Nowak - Kroes

donderdag 16 juni

Johanna Léonie Gijsbertha Plekkepoel
Adrianus Johannes Goddijn
Emmy Magdalena Fredriksz-Lagarde
Fanny Jozé Kef
Ans Botterman - van Gaalen
Theo Admiraal
Florian Josef Hautmann
Wilhelmina Maria Catharina van der Laan ‐ Baas
Louise Maria Carolina Roodenburg - Oedekerk
Wijnanda Helena de Schouwer-van der Meer
Dolf Tahapary
Cornelis Keppel
Sijbrand van de Wint
Regina Reus Ooteman
Johannes Bertus Pijl
Tiny Hageman-Mandjes
Cornelia Maria Houtenbos-Hollenberg
Arie Hart
Lieke Beukers

woensdag 15 juni

Martin Pietersen
Nel Iking-Brouwer
Trijntje Aafje Post - Kalf
Adriana van der Meer-van der Burg
Ank Pennings
Cornelis Andriessen
Cornelis Bernardus Amse
Lydia Josephina Wijker - Wessel
Johanna Kornelia de Jong - Meijer
Jan van Manen
Jan Johannes Jacobs
Gré Kossen-Heneweer
Elisabeth Guurdine Jeronimus - Wardenaar
Cornelis van den Berg
Leonardus Joannes Schouten
Marianne Helder-Bakkum Pastoor
Agatha Maria Theresia Huijgen - Span
Corry Boerma - Stoelinga
Corry Twilhaar - Borsjé
Emelita van der Geest - de Martin
C.J.W.J. Waalwijk - Limburg
Johan Adolph Schenkel
Simon Antonius van der Steen
Roelie Hoogsteen-Slump
Renate Roubos - Bethwell
Joke Krab - Kossen
Johannes Gijsbertus de Witt
Jessica Timmer
Jansje Visser - Dekker
Evert Anton Ariës
Henk Offerman
Ilse Elisabeth Koppe-van Dalen
Jacob Paul Wisman
Jacoba Marianne Steinfort - Skotarczak
Janna Gerritje Angela Schoonenberg
Jannie Strengholt - Boer

dinsdag 14 juni

Theresia Maria de Jong - de Vries
Rut van Henten
Cornelia Redegeld - Prins
Willem Fles
Aad Dofferhoff
Hendrik Gras
Joke van der Linden
Rob Prins
Ank Pennings
Petrus Johannes Zoon
Neeltje Kouwen-Bruin
Anna Marie van Liempt-Brammer
Hillegonda Zwaan - Kuiper
Trientje Stellinga - van der Hoek
Maartje Meijerink-Janssen
Janny Maria Kobus
Jan Hin
Reinder Jozef Meelker
Paul Jansen
Grietje Antje van den Oever-Smit`
Tiny Catharina MariaVlaming-Kamp
Alida Johanna Antonia Maria Schilder
Marieke Oud
Marinus van de Ree
Willem Sanderse
Sieko Willem Westerman
Engelbertha Cornelia Maria Loos-de Vries
Klarie Kamstra-Olofsen

maandag 13 juni

Johan de Boer
Willy Wuis-Klinkhamer
Leffert Osinga
Jacoba Dina Geertman - Smit
Freerkje Koenders-Dekker
Jan Johannes Jacobs
Eddy Gerritsen
Cornelia Monteiro-Koopmans
Gerard Johan Doets
Paulus Carolus Maria Jansen
Johannes Petrus Koemeester
Cornelia Elisabeth van der Drift - Aartman
Klasina Anna Visser - Tol
Geertruida Nicola Tessel-Schipper
Johanna Maria Margaretha Overmeer-Besteman
Wilhelmina Carolina Bartels-Dingerdis
Frans Machiel van ’t Hof
Theo Marcus
Bertus Laan

vrijdag 10 juni

Marijke Kalkhuis - van Akker
Petronella Jacoba de Goeij-Chaudron
Mettje Douwes - Prins
Geertruida Johanna van Lindenberg - Fokker
Anna Beijer – Castricum - Ans
Truus Dekker
Gijsbert Koeman
Barend Coster
Johanna Léonie Gijsbertha Plekkepoel
Hilly Koster
Andrea Cornelia Maria Kenter - Ploeg
Cornelis Petrus Aloysius Hendrikus van der Ham
Hermanus Henricus Aloysius Nap
Laurentius Adrianus Rouwendaal
Pieternella Johanna Jagtenberg - Dekker
Wim van der Linden
Andries van der Schaaf
Antonie Verhoeven
Maria Catharina Wilhelmina de Groot - Kuijer Rie
Doris Groeneveld
Johannes de Vreugd
Hugo Petrus Zwetsloot

zaterdag 11 juni

Josephus Augustinus van Moorten - Jos

maandag 20 juni

Klarie Kamstra - Olofsen

zaterdag 11 juni

Trix Schouten - Bremer
Willem Marinus Blaauwendraad “Wim”
Franciscus Gerardus de Vette
Hermina Christina Zwerver - Broersma - Pien

vrijdag 10 juni

Cornelis Maria Schoorl - Kees
Catharina Wilhelmina van Leeuwen
Jos Zonneveld
Hermanus van den Berg
Adriana Jacoba Anhuiser - ter Beek - Adri
Margriet Ispahani - Kruithof
Adrianus Gaarthuis - Adri
Maartje Terol
Aaltje Hogenhout
Wilhelmus Petrus Jozef Meijer - Pim

donderdag 9 juni

Mettje Douwes - Prins
Rudolf MarinusMinne
Vrouwtje Peschar - Porsius
Meindert deVos
Paul van der Geest
Werner Horst Manfred Schön
Sophia van Riel - Dhaene
Susanna Vonk
Dina Hermes-Henke
Petronella Jacoba de Goeij-Chaudron
Trijntje Aafje Post - Kalf
Euphemia Alida Papôt-Witte
Lies Janssen - van den Wijngaard
Antoinette de Kwant
Nicolaas Hofdijk
Euphemia Alida Papôt-Witte
Ria Vriend - Braas
Marja Haverlach - Weterings
Tecla Johanna van Diepen-Groskamp
Johannes Joseph van Buschbach
Pauline Johanna Maria Raateland-van der Werf
Pauline Johanna Maria Raateland-van der Werf

woensdag 8 juni

Johannes Cornelis van Geffen
Johannes Hendrikus Antonius van Latum
Lambertus Raaijmakers
Margarete Vink-Kraus
Margaretha Kerssens - Floris
Maria Eva Spaaij ‐ Kamer
Otto Koedijk
Peter Weijers
Joannes Jacobus Lambalk
Johannes Cornelis van Gerwen
Gerrit Stoop
Adriaan Petrus Welboren
Fien Meekel-Versluys
Adriana Stomphorst - Drieënhuizen
Adrianus Jacobus Teeken
Anna Christina Olivier - Albas
Anna Maria Bruin-van Gool
Arend Riemersma
Elbert Molenaar
Helena Affourtit - Post
Gerdina Josepha van Elsdingen - Bakkers
Peter Buijs
Elisabeth Aleida Arbman - Straatman
Hans Boekhoff
Hendrika Adriana Raaphorst
Jan Gerardus Reijken
Jansje Wals - Nat
Maurits Ibink
Richardus Bernardus Brouwer
Thecla Dol - Verdonschot
Ruud de Vries
Cornelia Johanna van den Merkenhof - van Graas
Catharina Maria Hourik - Schuit
Helena Adriana van Schie-van Adrichem
Helena Wilhelmina Boting - van Duuren
Hillegonda Putzes-Vlaming
Jacobus Schouten
Jan Kuin
Johannes Antonius Bartholomeus Venne
Maurits Ibink
Petrus Jozef Beentjes
Wilhelmina Klazina den Blaauwen-Visser

dinsdag 7 juni

Koos Verdonk
Geertje Rol - van Boven
Henk Sikkema
Geertje Rol - van Boven
Willem Zwitselaar
Jopie Schouten-Poland
Martina Meister - van Bemmel
Rita Elizabeth Dubois-Lavin Luengo
MAARTEN ZWART
Hendrik van Egmond
Johan Pieter Gerhard Bosch
Hendrina van Beek
Johanna Misset
Paula Smits-van der Does
Frans van Egmond
Huug Plug
Geertje Rol - van Boven
Sophia Everharda Stam - Zerb
Ineke Schoon
Hendrik Johannes Hoogeveen
Ton Verbruggen
Rigtje Boonstra - Damstra
Nicolaas Smit
VeraBlokdijk -Vreeker

maandag 6 juni

Jacobus Schouten
Hendrika Maria Spruijt-de Jong
Hindrik Jacobus Lameijer
Johan van der Horst
Martin Kers
Sarine Kort-Rentenaar
Emil Wieffering
ir. Laurentius Appelman
Magdalena Elisabeth Hoffmanns - Hommes
René Delissen
Rennie Visser - Bijlsma
Theo Dekker
Ton Verbruggen

zaterdag 4 juni

Annie van Stelle - van der Veer
FLIP Cleerdin - Wennen
Peter Buijs
Ans Meijer
Antonia Johanna Aleida Schep
Mr. Cornelia Maria Meijerink - Brokken
Wilhelmus Leendert Abraham Molendijk
Dirk Nicolaas Tijsterman
Maria Elisabeth Kluivers
Arend Vlieland
Neeltje Mol
Wilhelmina Maria van Elswijk - Ballering
Jelte Jan Klokman
Arie Stephanus Kapitein
Saartje van Koningsbruggen
Cock Godschalk-Bakker
Nel van Dolder-Appel
Willem Antonius Peute
Rieky Beulink
Theadora Buschman-Kooij
Gijsbertus Cornelis Vos
Sibbeltje van Hedel - Bijlsma
Petrus Johannes Hubertus Snijders
Maria Anna Konijn – Sinnige
Ad van den Hoogen
Leo Schaap
Jos Joosen

vrijdag 3 juni

Tony Beugelaar-Beekhuiszen
Wendelien van Lievenoogen-van Dongen
Johannes Gerardus Wetselaar
Paul van den Burg
Jan Gijsbertus Gerardus Ligtermoet -Jan

dinsdag 31 mei

Henrietta Roelofje PaulinaMeijer ~ Holtslag

vrijdag 3 juni

Cornelis Jacobus Kaptein -Cor
Arie Louter
Arnold Brakenhoff

zaterdag 4 juni

Jacob Paul Grosmann

vrijdag 3 juni

Nelly Nagel - Breedveld Nelleke
Jeannette Louise Elisabeth Hoekstra - van Ammers

zaterdag 4 juni

Catharina Maria Rietbroek - Koopman - Tiny
Catharina le noble - Cornelisse Tiny

vrijdag 3 juni

Anna Kooiman - de Jong
Riet Neefjes - Klaver
Brigitta Hillegonda Lewakabessy - van Asma
Rigtje Boonstra - Damstra
Johannes Theodorus Deutekom - Jan
Geesje Jorna - Otten
Nicolaas Petrus Franciscus van den Heuvel
Paul Hofman
Gré Lampe

donderdag 2 juni

Gerritje van Vulpen - de Groot
Jan den Hartog
Cornelia van \'t Veer - Bruijn
Maria Versteegh
Mattheus Cornelis Stoel
J.W.A Weber
Corrie Sneek - Blank
Cornelia Foekema - de Wit
Albert Gangelhof
Petrus Lourentius Groen
Marleen Tijssen
Anneke van Rooijen
Johannes Adrianus Antonius Houthuizen
Hendrika Petronella Ligthart - van Straelen
Catharina Susanna Bronsveld-Kulderij
Tiny Slewe – Boots
Anya Zoontjes
Gerardus Petrus Smit
Margje Bijpost-Otten
Corrie Sneek - Blank

woensdag 1 juni

Petrus Theodorus Josephus van Dongen
Joseph Lodewijk Duindam
Piet Karel
Gerarda Casperina de Vries
Maria Cornelia Bakker-Loos
Anna Veronica MariaOudejans - van der Meer
Apolonia Maria Agnes Verhaar-de Jong
Lucas Johannes Maria ten Kleij
Klaas Willem van der Veen
Ewald de Vos
UrszulaMaria Onrust - Kok
Antoon Heemskerk
Geertruida Johanna ter Meulen - Kortschot
Gerardina Johanna Adriana Landman ‐ van Bergen
Gerardus Simon Petrus Groot
Henk Calis
Johanna Catharina Maria Daas - de Gier
Cobi van Brakel - Kaat
Cornelis Jacobus Schutter
Elisabeth Josepha Barteling - Kalwij
Corrie Bos-Bos
Lida Leeuwerik - Wilson
Hendrika Klazina Bouterse-Verschoor
Bernhard Kellerman
Anthonius Petrus Theophilus de Block
Wilko Dijkema
Ria Schuitemaker-Brakeboer
Niek Baas
Nel de Jong - de Wit
Maria Johanna Lamboo - Mooij
Lucia Theresia van Egmond - van der Eng
Wilhelmina Jacoba Keehnen - van Es
Jan van der Raaf
Henk van Amsterdam
Gerard Johan Christiaan Neuteboom
Fopjen de Koe - Boonstra
Pietertje Maasdam-Bonselaar