inloggen

familieberichten op internet

Berichten van mei 2016

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

dinsdag 31 mei

Martinus Johannes Tervoort
Elisabeth de Graaff-van der Deure
Elisabeth Anna Hoek - Stam
Cor van Zuijlen
Apolonia Maria Agnes Verhaar-de Jong
Pieta Maasdam - Bonselaar
Esther Maria Christina Klein
Dirk Eerhart
Tine van der Pol - Kuijper
Anna Maria Brendel
Foppe Kallenkoot
Geesje Kooistra-Schreuders
Elisabeth Exalto - Busch
Thomas Visser
Robert Andries van der Laaken
Pietje van der Wal - Vlaskamp
Piet de Boer
Maria Margaretha Vaars-Beukers
Leo Lunsingh
Johannes Nieborg
Johan Albert van Mourik

maandag 30 mei

Anthonie Gerben van Santbrink
Toos Freeke
Gé Hogetoorn
Neeltje Bruijnes - van der Zee
Rietje Maat - Moerkerk
Wilhelmina HelenaMaria Plijter - Sprengers
Hendrina Geertruida Maria van de Vliet - Post
Stephanus de Wit
Augusta Clara de Maertelaere-Ogg
Gerard Gombault
Roel Riepma
Hermann Berthold Hinrich de Vries
Tiny Verduin - Dekker
Cornelis de Zeeuw
Leo Lunsingh
Suzanna Angenita Wijkmans ~ Klooster Muelink
Gerard Beemsterboer
Guus Klaas Raat
Petrus Johannes Molenaar
Marinie Anna Metselaar – Luijt

zaterdag 28 mei

PietBlondel
Cornelia Marcelia Maria van Schagen-Brinksma
Jodik Binnendijk
Jan de Reus
Grietje de Vries-Ferwerda
Marinus Hendrik Brom
Antoon Heemskerk
Pietertje Maasdam-Bonselaar
Johannes Pieter Lucas van Dam
Gerhardus Antonius Wilhelmus Ahlers
Eibertha Venema-Posthuma
Hendrika Johanna Eijke ~ Veenboer

vrijdag 27 mei

Gerarda Mathea Maria Braam Gerdie
Sophia Helena Meuwissen - Dalderup
Poele Valk - Gerrit
Teun Sluis
Gudie Geerligs
Floor Twisk
Hasina Johanna Liebelt - Oenen -Sinie
Andries de Haas
Johanna Cornelia Sille -An
Johanna Maria Boom ‐ van der Veer Hanny
Burgardus Jozef de Leeuw Buck
Helena Haverlag - van der Jagt
Jan Rasing
Hasina Johanna Liebelt - Oenen Sinie
Johannes Petrus Maria Caarls -Hans
Richard Kuvener

zaterdag 28 mei

Johannes Petrus Theunis Hans
Grietje (Gre) Besseling
Jacob Pieter Moot Peet
Menno Arnoldus
Nicolaas Vlug Klaas
Anna Bootsman - Beudeker Annie
Jan Duin
Harry Rijntjes
Teun Sluis
Tiny De Bruin - Dekker
Louis Adrien Alexandré Wit - Alex
Cornelis Jozephus van Stein - Cor
Henriëtte Duineveld - Brouwer
MARTIN GIJSBERT DE WEIJER
Martin Plokker
Yvonne Johanna Adriana Schoorl - Vegelin
Eric Dirk Jan Verhoeven -Eric
Dymphie Plompen - Peren Dymphna Maria Theresia
Roeland Benjamin Kraay Roel
Ina du Coux-in ‘t Hout

vrijdag 27 mei

Mirte Annemieke Schaefer-Geenjaar - Mirte

zaterdag 28 mei

Jan Rasing - Johannes Wilhelmus Joseph
Josiena Messemaker-Guijt
Johanna Aleida Susanna Vendrig‐Kat Ida
Astrid Charlotte Josephine van Montare-Veeren
Gerarda Dina van der Schaal - Brouwer Gerda
Stephanus de Wit ~ Stef
Afra de Wit-Plak

donderdag 26 mei

Douglas Johan Henri Theodoor Versteegen
Dirk Elzinga
Dirk Glandorf
Ciel Kerssens
Willem Lorenz de Graaf
Aafje Pieters - van der Hoeven
Stijnie Wit-Benit
Nel van der Gragt-Blokdijk
Aad Kooter
Cornelis Paulus Singerling
Bernardina Hendrika Wilhelmina Johanna Kok – van Oorschot
Jan de Reus
Gijsberta Catharina de Krieger - van Westhreenen
Tineke Meddens - Schoemaker
Gerrigje Boeder
Aafje Schouten-Ruyter
Cor Bakkum
Alida Lambertha Niessink-Visschers
Joop Tielemans

woensdag 25 mei

Maria Johanna Barlag - Steen
Wouterina Maria (Marietje) Wezelman - van der Toorn
Peter Beck
Peter Vrasdonk
Petrus Simon Touw
Siem Olij
Ton van der Linden
Trijntje Dieuwertje Zevenhek- Wagenaar
Maria Cornelia Galesloot - van der Meer
Leo van der Kolk
Joop Thiel
Johannes Gijsbertus Maria Silvester
Johannes Hendrikus Maria Haverkort
Cees Baltus
Elisabeth Johanna Vinke
Cornelia Suzanna Windhorst-de Looff
Engelina Johanna de Groot-de Groot
Geertje de Vries - Snieder
Gerardus Hubertus Anthonius Maria Dresken
Hendrika de Rijk - Jurriëns
Johanna Caecilia Biersteker - Pels
Frits Remmers
Henk Zinger
Pieternella Bührs – Mulder
René Res
Jan Beuvens
Gerrit van Oeveren
Evert Versterre
Hendrika Margina Helmer - Ubels
Alie Onderwater - Sparwer
Maria Elizabeth Veldt - van Beers
Annie Groot-Boon
Peter Eric van der Wal
Nicolaas Adrianus Maria Stokman
Meta Dieterman - Prent
Jan Johannes Bouma
Maria Antonia Duin
Pieter Johannes Kiveron
Heiltje Baas - Möhlen
Annemarie Looman
Geertje Helena Cornelia Cortenbach - Penders
Katharina Margaretha Schipper-Hoogeboom
Maria Cornelia Dekker - Nieuweboer
Mattheus Jacobus van der Star

dinsdag 24 mei

Petrus Theofiel Maria Verhamme
Paulina Geertruida van Thoor-Rosier
Gerrit Deesker
Gerda Remmelenkamp-Ramp
Ernst Jacob Rebers
M.L. van Onlangs -Duinmeijer
Francisca Johanna Clasina de Ridder - van der Lee
Marius Klaassen
Jan Simon Bremer
Hendrik Jan Bergman
Cornelia Paaij - de Vos
Piet de Maeyer
Cornelis Nicolaas de Boer
Jannes de Vries
Nel van der Gragt-Blokdijk
Anna Dirkina Elisabeth van der Boom-Flink
Rosa Margaretha Johanna van Loosdrecht
Elisabeth Johanna Sluijs-Kwant
Wilhelmina Gezina Klein-Vree
Anna Maria Caspers
A.C.M. Bakker - Ilcken
Pieter Dirk van Dok
Cor Luijcx
Anton Kiel
Hendrik Arie Dijksman

maandag 23 mei

Marretje Sluis - Booker
Joke de Wilde - van Loy
Elsa Kooiman - Venhuis
Antonie Ooms
Abraham Jacobus Louwrier
Petrus Albertus de Jong
Maria Elizabeth Veldt - van Beers
Margaretha Elizabeth Groot-Beers
Leo van Velzen
Lars de Jong
Jan Schimmel
Toon Overpelt

zaterdag 21 mei

Willem van Beelen
Jannetje van Wessel
Anna Catharina Rood-Groot
Jaap Themmen
Johan Herman van de Kop
Paulus Johannes van der Plas
Riet Snip
Jacobus Johannes van Dam
Joost Plat
Annie Bontekoning-Beemst
Leo Anselm Marie Vosters
Trijntje Groot-Ploeger
Jaap Zijp
Marion van der Kroon
Johanna Helena Maria Zandvliet – Wijnands
Willemijntje Mur - Buys
Maartje de Keijzer - te Lintel Hekkert
Johanna Cornelia Bakelaar - Koop
Gerarda Petronella van Leeuwen - Zonneveld
Jan Nieuwendijk
Pieter Werkman
Sieb de Jong
Leo van Westen
Bob Stavinga
Jacobus Cornelis Petrus Reus
Christina Theresia Zegger
Tiny Duivenvoorde - Verbrugge
Margreet Braas
Erwin van der Linden
Gerda van Loo-Meester

vrijdag 20 mei

Dina Berkhout - Alles
ZUSTER SERAFINI BARBARA VROONLAND
Anna Catharina Groen-Klootwijk - Ans
Gerard Apeldoorn
Jacob Duijn
Dini Doets - Beets
Matheus Laurentius Johannes van Harmelen - Theo
Piet van Rijn
Sjaak van Hoorn
Petrus Grent - Piet
Niek Reus - Nicolaas Antonius
Afke Bosschaart - Ruitenberg
Huibertus Antonius Bons
Trudy Warmer - Jonkers
Jan Johannes Bouma
Afra Boon - Langedijk
Nicolaas Wilhelmus Dekker - Nico
Maria Divera Snip - Riet
Truus Fit - Geertruida Cornelia Elisabeth
Hesther Hak
Erwin van der Linden
Cornelia Gerarda van Hees - van Wegen

donderdag 19 mei

Theo Brandjes
Marie Hendriks-Leeuwerink
Maria Dieuwera Bos - Visser
Jan van Zwieten
Henk Buwalda
Harrebartus Pelle
Dina Berkhout-Alles
Cornelis Olof
Theodorus Zijp
Maria van Opstal - Diepgrond
Anna Druijf
Steven Peter Verver
Madelon Johanna Elisabeth Nelis - van den Burg
Herman Lucas Poetoehena
Gerarda Maria Groart ‐ Reijnders
Dirk Plekker
Afke Bosschaart - Ruitenberg
Roelof de Jonge

woensdag 18 mei

Margaretha Afra Spiekermann - Broersen
Maria Anna Wijnker-de Boer
Ria Berkeveld – Beemsterboer
Willem Nico Leeuwenkamp
Alida van Zundert - Henry
An Nibbering - Pijnaker
Gerharda Gesina Bak - Gurck
Harring de Jong
Jeroen Bredewout
Marianna Kooij-Weijling
John Zeldenthuis
Laus van Baar
Johanna Poelstra-Goedhart
Alie Stam - Prikken
Anna Droste - van der Staaij
Cornelis Franciscus Cruijff
ElisabethMargaretha Jong - Trompetter
Elsje Filippo
Gerard de Groot
Ingrid Dekker-Koster
Jan Struijk
Jannus Huta Galung
Jantine Roelina Tan - Bel
MarieMagdalene Kok - vanAmstel
Antonia Maria Gosen -Gijsbers van Wijk
Antoinette Hoogerbeets - van Dam
Johannes Sijnke
Jozef Hubertus Hermanus Schouten
Jozef Johannes Bouwmeester
Klazina Bouwland-Roos
Maddy Frohn – Lobach
Maria de Boer-Schrage
Nicolaas de Wit
Roelfien Hilbrands - Duursma
Thecla Maria Hendrina Klos - Tol
Alida Antoinette Mouris - Barlag
Johannes Jacobus Anthonius de Vreede
Johan Leonard Knibbe
Johanna Barbara ter Harmsel-Tomson
Antonia Elisa van Giffen - van Riessen
Rie Ursem - Klerk
Sita de Jong - Fris
Willy Rezelman
Annie Struijf-Rademaker
Dirk Hooijer
Elisabeth Augusta Theodora Lensvelt-Kraft van Ermel
Gerard Cornelis van Balen Blanken
Gerardus Cornelis Kuipers
Tiny van der Goot- Assies

dinsdag 17 mei

Jan Vrouwe
Tini Out-Woestenburg
Ria Verkleij
Peter Vrasdonk
Martin van Halst
Kees Klink
Joannes NicolaasWilfried Neefjes
Jansje Bolle
Gerard Jan van Dijk
Gré Duinmeijer-Duinkerken
Dievera Maria Bergsma - van den Akker
Cornelis Maria Bakkum
Cecilia Theresia Maria van Roosmalen-Nieuwenhuis
Cathrien Spelbos - Proost
Cornelis de Jongh
Adrianus Cornelis Ekel
Jan Koorn
Diderica Dorothea Treur - Groen
Ariën Kos
Willemina Kaaij - Visser
Theodora Agatha de Jong - Mijnen
Peter de Groen
Nicolaas Petrus van Paridon
Nel Schoenmaker - Heuvel
Mina Streutker-Stegehuis
Maria Geerdina Johanna Groot - van der Steen
Kees Bregman
Johanna Maria Theodora van de Voort ‐ Meurs
Ilse Martha Out-Haag
Catharina Guurtruida Bruin-Kuijs
Francisca Helena Trompetter ‐ de Wit
Gerarda Theresia Alfonsa Maria Rottier-Rooijmans
Gerardus Cornelis Kuipers
634471
Hermanus Jozef Franciscus Liefting
Hillegonda Cornelis Maria Klaver-Blank

zaterdag 14 mei

Jan Stellema
Ans Posno
Tiny Holman-van Riel
Tine Root-Brinksma
Johannes Cornelis Mes
Jan de Boer
Rudolf Jan Tiessen
Elizabeth Hélène Antoinette Korthals Altes - Kamerling
Coenraad Johannes van Zandvoord
Iesje Versteegen - Verboom
Cornelis Zijerveld
Engelina Neeft
Maria Catharina Agterberg - Groen
Fransica van Stee-Burghouts
Hetty Blankert-Lizé
Jacoba Sant - Hommes
Adrianus Ooms
Marieke Diepenbrock - Westerbeek
Jacobus Petrus Franciscus Schoonderwoerd

vrijdag 13 mei

Cornelia Johanna Kroon
C.M. Suiker - Ligthart
Johannes Cornelis de Wit
C.M. Suiker - Ligthart
Riek Driessen - van Gasteren
Annemarie de Vogel - Kloosterhuis
Nico Commandeur
Gré Lucassen - Engelkamp
acobHuiberts
Herna Johanna Poolman-Zweere
Cornelis Tilburgs
Petrus Joannes Vlaar
Margaretha deHaan
Gerardus Petrus Maria Karels
Wilhelmina Louisa Maria van der Winden - van Feggelen
Nicolaas Hendrikus
Johanna S. Snoeks ~ Janbroers
SusannaWilhelmina Harpenau-Kohl - Suus
Dirk Jan Henstra
Rijk Barlo
Wilhelmina Hillegonda Joanna Gies-Thomas
Hendrikus Cornelis Jozef Niesten -Rik
Pieter Kuipers
Nico van Pruijssen
Jacobus Petrus Koopman - Sjaak
JulieAnn van Bleek - Stafford
Johanna Sophia Bloem - Boeren
Adrianus Petrus van Schie
Anna Maria Boon - Bot Annie
Hendrik Theodorus van der Luit Henk
Theo Schipper
Arie van der Lee

donderdag 12 mei

Leonardus Johannes Hoogenboom
Marianne Barendregt - Vos
Wilhelmina Fennia Blokland - Bulters
Roeli Klein - Bouwes
Theodulus Rein Jurjen Zeinstra
Hendrikus Martens
Gaby Roelandt
Jans Heinen-Westland
Hendrikus Martens
Berend Aukes
Gerardus Gijsbertus de Leeuw
Tamar Blok - van den Berg
Elisabeth Augusta Theodora Lensvelt-Kraft van Ermel
Cornelia Anna Stokman-Groot
PetronellaWijers-Spaan
Frederik Jan Vos
Geertje Johanna Wiltschko - Buiter
Jan Hendrik Koers
Gerarda Wilhelmina Buijs - Schollaardt
Alie van Bostelen-Oudshoorn
Antoinette Susanna Snijder - Bohlander
Jacob de Boer
Aagje Zwaag - Rezelman
Willem Marinus van Leeuwen
Johan Hendriks
Cornelis Engelbertus van Velzen
Nel Kwadijk-Deun
Raymond Eddy Aarden
Hendricus Gerardus Maria Huijg
Adolf Hemmo Prins
Lodewijk Michiel Akerboom

woensdag 11 mei

Cornelia van Putten-van Wagtendonk - Cor
Peter Harman Helder
Jacobus Cornelis Geerling - Koos
Janny van Rooijen- van Waarde
Dina Blok-Heilig
Cornelia Adriana Jacoba Fontijn - Olsthoorn Conny
Henk de Gunst
Aat Zuijdam - Slijkerman
PETER CLAASSENS
Miranda Antonia Liza Maria van Haren
Geri de Vet – Swaan
Geertruida Wilhelmina Offerman - Oltmans - Truus
Antoinette Cecile Blom - Netty
Piet Koetsier
Theo Kool
An Kraak - Dekens Anna
Marie Metta Borst-Borst
Remy Keijzer
Menna Klinkenberg-Baas
Helena Catharina Duin-Bijman
Richard Harold de Jong
Marty van Rij - van den Berg
Gijsbertje Tielkemeijer-Visser
Greetje Booij - Koreman
Dirk Jan van der Heide
Tamar Blok – van den Berg
Albert Pieter ter Steege - Ab
Anton J.T. van Bilderbeek
Henricus Hermanus Hanou - Harry
Alberta Wilhelmina Bruin-Walet Bep
Greta van der Wal - Kemp Gré
Antje van den Broek
Harry Schipper
Adriana Theresia van de Pas-Boin Addy
Aly de Bruin - Bijman
Geertruida Teunissen - Veldman - Truus
Joop Siemensma
Netty van der Horst - de Vries
Bart van der Veen - Bartholomeus Jan

dinsdag 10 mei

Cornelia Dienst-Bakker
Cornelis Engelbertus van Velzen
Cornelia Jozepha Johanna Alphonsia Stefels - van Bavel
Beatrice Huizinga - Kesting
Brechtine Pijper-van derMolen
Annie Sjerps-Bot
Albert Schoorl
Aafje Spaan - de Graaff
Hiltje Nauta ~ Lemstra
Jan Hendrik Koers
Eleonora Maria Persson ~ Klerk
Elisabeth de Witte - Rogge
Jan de Visser
Fetske Schuit-Smink
Janna Maria Cornelia Verstrate - de Jong
Elisabeth van Loon - Tengbergen
Clasina Maria van der Veen
André Zentveld
Johanna Maria Geertruida Verbart Groot
Maartje Koopmans-Koedijk
Marinus Jasper van Haaster
Jacobus Nauwelaerts de Agé
Geertruida Laan - Louter

maandag 9 mei

Theresia Maria Koopmanschap ‐ Franken
Maria Jeannette Houtwipper - Rissema
Franciscus Petrus Maria van Velsum
Dirk Arie Visser
Afie Stavenuiter - Koster
Cora Kok
Adrianus Broersen
Wilhelmina Maria Mol-Vriend
Siebe Schippers
Martinus Bruin
Jan Willem Slok
Jacobus Nauwelaerts de Agé
Hendrika Helmerhorst - Knopper
Haasje van Noord-Knap

zaterdag 7 mei

Robertus Maria van Deursen
Jozinus Alexander Nijenhuis
Pieter Johannis Jansen
Gabrielle Dodonea Bredius - Gockinga
Johanna Theresia Maria Besseling – Vrolijk
Hendricus Gerardus Maria Huijg
Albiena Josiena Jacoba Luts - Stekelenburg
Jan Geelen
Hendrik Cornelis Geervliet ~ Henk ~
Johannes Hendrikus van Duin Jan
Sandra Petra
Willem van Leeuwen
Meta Maria de Moel – Kreb
Anna Maria van Son - Bleeker Annie
Piet Koetsier
Maria van der Holst-van der Zon - Rie

vrijdag 6 mei

Jans Hollander - Peereboom Jansje Cornelia Maria

zaterdag 7 mei

Cornelia Johanna van Gelderen - Beentjes Corrie
Margriet Weusten-Doodeman
Gerardus Hendrikus Steenbergen Gerard
Jacoba Gerarda de Bree – Oostenbrink Coby

vrijdag 6 mei

Anna Jacoba Theodora van Aggelen-Dijkstra

zaterdag 7 mei

Gerrit Stoel
Eveline Luttik - Roozemaal
Franciscus Johannes Dashorst ~ Frans ~
Gijs Lim Elfrink
Hendrina Maria Breems - Wijtkamp Ria

vrijdag 6 mei

Martin Johan van Groen

zaterdag 7 mei

Siem de Ridder Simon

vrijdag 6 mei

André Timmer - Dré

zaterdag 7 mei

Joanna Wilhelmina Blank - Kragtwijk - Jo
Nicolaas Cornelis Koning - Nic
Dr. Cornelis Johan Willem Dunnewold
Eelco Dekker
Dirk Jongman
Gerda Eelman-Schaap
Evert Kuitwaard
Hermanus de Bruin Hans
Ingrid Louise Maria Stolk-Janmaat
JOHANNES PETRUS (JOHN) VOORMEER

vrijdag 6 mei

Ingrid Stolk-Janmaat

zaterdag 7 mei

Catharina Maria Beerepoot - Vlaar
Karel Das
Karel Das
AntoniaMaria Klijn - van Dijk - Ton

vrijdag 6 mei

F. Bertijn

zaterdag 7 mei

Jan Beunder
Maria Margaretha Vos - Vos - Ria
Leonardus Keesen - Leo
Cecilia Maria Degeling - Kooter
Jentje Langeberg - Gol Jenny
Maria Theresia Steijn-Gillissen - Ria
Adriaan Hendrik Rozemeijer - Aad
Nicolaas Bernardus Maria Benneker - Nico

woensdag 4 mei

Johannes Ido Emil Smit
Joost Blokker
Klaas Herman Leijen
Klaas van Klaveren
Maartje Chattellon-Zee
Maria Johanna Groenestijn - Remmink
Jannie Martinus
Jacques van Eden
Jacoba van Goor-Onder de Linden
Henriëtte van Soest - Portengen
Hendrikus Johannes Machielse
J.B.V. Stierhout
Geertruida Trijntje Kaal – Otto
Adrianus van Velzen
Henricus Wilhelmus Maria van Hedel
Max Rodrigues Garcia
Neeltje Kenter - Broerse
Elly van Leeuwen - Peereboom
Cornelis Struik
Christine Elise Louise Muller - Raymann
Sonja Astrid Goos
Simon Joop
mr. Hans van Loon
Kees Aaij
Johannes (Hans) Albert Ruiter
Jacqueline Straathof
Jaap Rhodens
Hugo Jacobus Gerardus Beentjes
Ben Noorlander
Catharina Dorothea Grobbee
Cornelia Pietertje Modder – Bakker
Frederik Pieterse
Gerarda Christina Elisabeth Hoevens~Heijmel
Henk Rozeboom
Geertruida Maria de Lange-de Jong

dinsdag 3 mei

Nanne Wiersma
Maria Frederika Baltus – Rot
Johannes Roelof Dionisius Stoute
JantjeWillemina Reilman
Egbert van Heerwaarden
Catharina Roos-Kooijman
Corrie Baart - Paardekooper
Johanna Maria ten Berg-de Waard
Aagje Zwaag - Rezelman
Bernardus Terlien
Frederik Maria Wessendorp
Theodorus Sijbrandus Gieling
Nicolaas Joseph Stoop
Marie Groen - Groot
Lia van Reenen - Homan
Jan Liefaard
Frederik Jozef van de Pol
Franciscus Mattheus Gozeling
Cornelus Adrianus Heddes
Dirk Visser

maandag 2 mei

Alie Warink - Zonneveld
Alie van den Hoven - Lagrand
Wally Groen
Sietske Groot - Praamsma
Helena Antonia Maria van de Klundert-Manshande
Hendrik Jongsma
Johanna de Graaf – Beentjes
Maarten Dekker
Marjan Visser - Hartland
Petrus Anthonius Wolvers
Jacqueline Straathof
Nico Visser
Paulien Cornelia Anna Tamis