inloggen

familieberichten op internet

Berichten van april 2016

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 30 april

Willem Allaart
Frederik Eduard (Edi) Breitenstein
Ivar Rombouts
Theo Klein
Johanna Maria Wilhelmina Pelgrim-Vervoorn
An Verhoeff - van Rooijen
Jannie de Vries
Truus Koning - Brandsen
Feijko Wagemaker
Alida Konijn-Komen
Koos de Graaf
Hans Hemkes
Aaltje Wartena – Oostenga
Woutertje Savelkoel ‐ Doornekamp
Riet Buur – Hollenberg

vrijdag 29 april

Piet Petrus Hubertus Scholte
Sieuwtje Kopper - IJff
Adriaan Blaauw Arie
Paulina Regula Karels
Janna Johanna Şehriban Bartelet - Lanting Janneke
Jan van de Klok
Jaap Boon
Leendert Jan van Essen Leo
Margaretha Johanna Ibink-Pijl Margret Mar
Hanneke Bakels

donderdag 14 april

Margje van der Wiele - Poelder

vrijdag 29 april

Gerardina Clasina Vervloed - Koster - Gerda -
Albert Walst
Steven van der Plas
bc. Pieter Terpstra
Maria Monica Antonia Busé Monique
Johanna Petronella Maria de Wit ‐ van der Weijden Jopie
bc. Pieter Terpstra
Hendrika Bakker-Evers
Carla Maria van Baar
Wim Out
Rie Vis - Moejes Ariaantje Marijtje

zaterdag 30 april

Margaretha Anna Lekkerkerker - Speckmann - Gré -
Wilhelmina Antonia van Wijland - Richters Wil
Catharina Duinmaijer - Overman
Ron Stikvoort
Josette Nintker-Pochet
Carolien Ursem-Spil

vrijdag 29 april

Fiep Spelman - Sophia Catharina

zaterdag 30 april

Jan van Egdom

vrijdag 29 april

Jan van deKlok

zaterdag 30 april

Richard Schenkeveld
Johannes van Laar Joop

vrijdag 29 april

Ben van der Hoven & Janni van der Hoven-Winkel

zaterdag 30 april

George François van Galen - Frans
Ine Lourijsen - Luykx
AnnieHarteveld - Spoormaker
Thomas Komen - Tom
Cornelia van Zeeventer - Riet Corrie
Ella Jeannette Ebeli - Cremer
Margaretha Cornelia Josephine Betzoldt -Minne ~ Greetje ~

donderdag 28 april

Colin Frederick Woodward
Johannes Cornelis Griekspoor
Gerda Rol - Schoone
Margaretha Anna van Urk - Bijtjes
Naatje van de Kamp - Berkenkamp
Anna Clara Doeve - Reuvers
Johannes Petrus de Jong
Roelofje van der Kolk
Cees Poland
Ali de Groot
Jacobus Simon Maria Boersen
Maria Catharina Schuchhard-van de Water
Louise Emma Emilie Weijer-Lastdrager
THEO MOLLERS
Catharina Bodegraven - Verduijn
Elizabeth Anna Angevare-Molenaar
Froukje Meilof-Rinsema
Hennie Henskes - Buma
Evert Pieter Borst
Mathilda Theodora Maria Breed-Ros
Sylvia Bruin-Toetenel
Helena Gerarda Meekel-Broxterman
Thijs van Deventer
Jannie de la Rie
Bob Fonhof
Ali de Groot

dinsdag 26 april

Cornelis Schermerhorn
Jacobus Petrus Niele
Jo van Vliet
Maria Boersen - Omis
PIETER SPAARGAREN
Sjaak de Smit
Toos Meester - Neefjes
Cor Dorst
Anna van der Horst - Muusse
Alie Staneke-Zeeman
Agaath Cornelia Mes-Tesselaar
Joop Korstman
Jo van Oostenrijk-Dreef
Jan Borstel
Jacob Aal
Grietje de Voeght - Bakker
Abraham Nicolaas Schouten
Lidie Hopman
Leendert Boontjes
Kees Donken
Maria Theresia Oud - Jong
JohannaMaria JosephinaHes - Boschman
Anna Maria Schipper - Buijsman
Aagje Zwaan - Metselaar
Anna Wiersma-Algera
Petertje vanWilligenburg - van Meel
Ans van Stralen-Konijn
Cornelia Pietertje Modder – Bakker
Evert van der Horst
Robert Jan Smit
Cor Teekens
Edward Albert van Schooten
Wilhelmina Hendrika Cornelia Hogervorst - Schrijver
Aagje Koopman-Watertor

maandag 25 april

Yvonne Niesten - Kleijn
Wilhelmina Francisca Spanjaard - Stals
Cornelia Otter-Wever
Johanna Gerarda Theodora Hanraads-de Wit
Martha Konijn - Beentjes
Marijke Potters-Bosma
Elly Büchli
Bert Duin
Ad Arends
Dirk Bouma
Anna Clasina Ida Hoogeveen-Kooter
Johanna Hubertha Vos-Wortel
Arie Apswoude
Geertruida Dirkje van der Luit-Bouman
Corry Schouten-Enthoven
Jannie Holtes – van Dijk
Catharina Johanna Arends-Kuiper
Joseph Theodorus Jacobus Schilder
Theodorus Wilhelmus Mollers
Anthonius Hubertus Heiligers
Kees Donken

zaterdag 23 april

Jan Castricum
Maria (Rie) te Marvelde ‐ Bekema
Juliette Olga Charlotte Jubitana - van Hetten
Barend Jan de Ruiter
Aagje Maria Verstraaten-van Gemeren
Petronella Maria Hoetjes-Kraakman
Guit Willem Anne Bakema
Petronella Aarsen
Aart Vedder
JanDijkstra
Henricus Adrianus Maria de Graaf
Aria van der Linde
Louise Charlotte Theodora Simons - Mahler
Arie Holthuijsen
Paul Kuin
Frits Kemp
Theodorus Johannes Slippens
Lemke de Wit-Tuinstra
Johanna Pieterse-Ensink
Elizabeth Anna Angevare-Molenaar
Wil Hofstee
Lida Aikema - Klomp

vrijdag 22 april

Veronica J.M. Tichelaar
Jacoba Petronella Brink - van der Wolf
Cecilia Maria Geertruida Duijn
Astrid Bij - Walle
Geertrui Laurier-van Leeuwen
Stef van Zanden
René Peter van Putten
Dirk Frederik Brouwer
Geertruida Wilhelmina Putter-Hoogeland
Toos Heijne - Quax
Sigrid van Tongeren - Schröder
Nicolaas Cornelis van Roode
MariaAnna van Loon-van Kuijk
Christina Cornelia Josephina Argeloo-Jonker
Geertruida Petronella Beentjes-Mors
Toos Heijne - Quax
Jannetta Lubertha Blank - Bruinink
Gré Sneekes - Hagedoorn
Co de Ruijter
Maria Adriana Brasser
Cornelia Petronella Maria Beets - Cloots
Elizabeth Margaretha Jane van der Neut-Taylor
MagdalenaMaria Sluiter - van Schaik -Marietje -
Lida Aikema-Klomp
Donald John Murphy - Don
Lida Aikema - Klomp
Adrianus Spruit - Ad
Agie Knol
Johannes Simon Mul Jan
Elizabeth Anna Angevare-Molenaar
Rijkje Hartman - de Pijper
Ria Heinsbergen
Maria Grotendorst - van Doorn ~ Rie ~
Toos Heijne - Quax
Ronald Melwill Tokaya
Catharina Margaretha Maria Carry Kenter - van den Bemt
Anna Maria Dels - Laan
Yoeri van der Meer
Nel Freriks
Juriana Louise Beatrice Oldenbroek

zaterdag 23 april

Albert Dekker - Ab

donderdag 21 april

Paula Carola Maria Josina Stam-Vermeulen
Marinus Stoeltje
Louise Maria Geertruida Koelewijn-Boshoff
Cornelia Petronella Maria Beets-Cloots
Bert van Leeuwen
Agnes Sol - Pfersich
Wouter Friso Gutter
Alida Dop-van Steenderen de Kok
Johan Hendrik van Keulen
Catharina Maria ten Have - Kramer
Theodora Agatha de Jong - Mijnen
Nicolaas Cornelis Valkering
Maria Christina van Baal - Baas
Jacoba Schreuder
Catharina Lena Pouw -Mioch

woensdag 20 april

Ad van Eert
Aleida Groeneweg
Andreas Jacobus Akerboom
Christiaan Dirk van Eunen
Cornelis Christiaan van Halderen
Ger Rijsbergen
Hans Pordon
Jo Keyser - Cirkel
John van der Vlugt
Zwaantinus Grootjans
TrudyWijkhuise - Alders
Arnoldus Jacob Rondeel
Gerardus Cornelis Johannes Alkemade
Jopie Puts - Notterman
Klaasje van der Hulst
Lauw van Til
Leo Petrus Kortekaas
Matt Braams
Nicolaas Johannes Hof
Samantha Anne Deuzeman
Joost Klootwijk
Maria Janna Honingh-Russelman
Gertrud Johanna Elisabeth Roosdorp - Tijhuis
Johanna van der Zeeuw
Johanna Helena Hendrika van Egmond-Colijn
Baukje Hiltje Damsma - Bontekoe
Riet Tesselaar
Agatha Louise Koeman - Loocks
Hannie op den Kelder-van der Geer
Jan Mulder
Rob Termeulen
Gijsbertha Margaretha Oudshoorn-de Jong
Marius van den Heuvel
Petronella Maria Cornelia van Staveren - Mesman
Paulus Rensen
Piet Bleijendaal
Rick van \'t Veer
Sienus Willy van Keulen
Wubbechina Weijling ~ Orsel
Nicolaas Christiaan Maria Hoek
Hubert Haenen
Richard Harmse

dinsdag 19 april

Rudi Jorgen Lewerissa
Ida Gezina Stoute-de Boer
Maria Catharina Schuchhard-van de Water
Johanna Helena Hendrika van Egmond-Colijn
Caroline Adolphine de Jager - Sonntag
Tieneke Buisman - Groenendaal
Max ’t Hoen
Mathieu Gerard Schlangen
Jan Keijzer
Johanna Maartje Bakker - Krom
Guurt Prins
Johanna Catharina Maria Dekker - Dames
Mien Blom ~ Vink
Hendrik Gerrit Glas
Gerard Bijman
Klaas Jan Bak
Jacobus Dirk Verstrate
Trijntje van Loenen - Kreuning
Elisabeth Kolkman – Swart
Cornelia Jellina Lodewijks - de Block
Petronella Gerarda Adriana Boot-van Rijn
Piet Janssen
Koos Weidema
Johanna Elizabeth de Jong - Paap
Baukje Hiltje Damsma - Bontekoe
Tiny Mol Buis
Paulus Jong
Janke Wetterauw - de Jong
Gerda Beetsma - Lieftink
Johannes Cornelis Mooij
Hendrik Gerrit Glas
Hendrika Geertruida Blom-Elzinga
Djurre Duiker
Wilhelmina Reerink - Bom

maandag 18 april

Jos Eckes
Louis Julius Daniëls
Leo Aardenburg
Karin Ina Renema-Middelkoop
Wilhelmus Theodorus Bikker
William Gerrit Witsen
Theodorus Josephus Koning
Theodoricus Martinus Antonius Beekman
Hendrika Geertruida Blom-Elzinga
Kiek Mostert-van der Kaaij
Anna Geertruida Dekker
Atte de Jong
Jan Holleman
Dirk \"De\" Sjoerds
Dirk JohannesWeijers
Christina Margretha Petronella Maria van den Bergh - Vos
Catharina Hillegonda Wilhelmina Vollebregt
Geertruida Jannie van Zutphen – Koffeman
Cornelia van der Vaart - Willig
Alida Johanna Struik - van Eerden
Gerarda Cornelia Schouten-Groot
Maria Catharina Petronella Schouten - Feekman
Maria Elisabeth Homveld - Schipper
Anna Menke
Willempje Honing - Veerman
Maartje de Mol-van der Plas
Aaltje Britsemmer-Koornstra

zaterdag 16 april

Hendrika Jacoba Wingelaar
Anna Gosina Ruys
David Slijkhuis
Klaas Onrust
Pieternella van Egmond - Heemskerk
Hendrica Maria Lonte - Uijtendaal
Sylvia Louise Maria Wijn-de Koning
Simon van der Meulen
Cornelia Petronella Waal-Hartland
Cees Vink

vrijdag 15 april

Anna Bontekoning-Beemster

zaterdag 16 april

Iet Min-Frankfort
Trijntje de Heij – Oostwouder
Adriana Voogd
Agaath van Tienhoven
Adriaan Moot
Louise Clasina Maria Geevers - Moes
Bregtje Havik - Swart
Theodora Johanna Maria van Rooijen-Boon Thea
Jack Brink
Arie Hengsdijk - Adriaan
Matthijs Wallast
Dirk Hensen
Joseph Floris Maria de Waard - Jos
Jan Janse
Carel Frederik Kamps
Mary Ros-Bucker
Inge Kamermans-van Hilten
Chiel Bongers
Helga Kordula Zilla Merkx-Jestel
Ria Merks - Maria Theodora Hendrika Merks - de Jong
Bertiena Visser - ter Kuile
Cornelia Maria Schouten-Helmer Corry
Marie-Anne Herben - Stribos Annemieke
Arie van der Wal
Elizabeth Frederika Dutry van Haeften - Waldkötter Bep
Rob Termeulen

vrijdag 15 april

Cornelis deVries - Kees
Riet Schoorl - van Weert
Elly Plaat - Arreman
Jean Michel Kamp
Afra Conijn-Blokker
Jan Jonker
Trijn Veen - Brons
Kees de Jong - Cornelis Theodorus
Jacoba Prins-Wal
Leonard Paul Harders
Hendrik Hoogland Henk
Joop Bruinsma Jozeph Petrus
Arie Huibert Cornelis Boot
D.P. Feitsma - Dics
Simon Wilhelmus Petronella Schilder - Siem
Annemarie Thoolen – Minnesma
Elisabeth Maartje Fontijn - van ’t Wout Elly

donderdag 14 april

Johanna Maria Geel – de Bats
Joke Bon-van der Zwaan
Margret Hermine van Rossum-Vroom
Piet Bot
Robertus Laurentius Siecker
Reindert de Jong
Elisabeth Johanna Wesselson - Beekman
Roelf Freeze
Kees Maters
José Stap - Jong
Piet Groot
Wijnanda Alida Roijter - van Mourik
Rolf Schoots
Sonja Slikker
Riet Voorhuijzen - Brouwer
Ria Bogaard
Piet Leeuw
Neeltje Geertruida van de Vlekkert - Bekooij
Johannes van Dam
Jan Brammer
Hendrika Margaretha Elisabeth Stuij

woensdag 13 april

Wilhelmus Hendrik van den Horn
Anna Maria Holwedel - van den Bosch
Christina Johanna Meiland - Rutte
Johannes Hendricus Glotzbach
Helena Paulina Jozepha Caffa-Boef
Jan Johannes Schurer
Jitske Groet-Aikema
Truusje Jansma-Boddeke
Tjitske (Tiny) Beima
Simonia Adriana Mooijman-Borst
Maria Margaretha Roemeling – Zijlvaart
Pieter Ferwerda
Jaap Kok
Hendrik Hogewoning
Age Leenstra
Adrianus de Reus
Aart Brouwer
Klasina Maria Roekens - van Gelderen
Louise Jeanette Klijntunte - Smeijers
Maaike Levendig-Elzinga
Maria Visser - Gieliam
Frederika Christina Markus-de Winter
Lydia Witte
Aaltje van Bostelen - Oudshoorn
Afra Geertruida Opdam - Wittebrood
Catharina Hendrika Elisabeth Lotterman – de Nijs
Warnard Griffioen
Raymond Boudewijn Clark de Korte
Petrus van Lieshout
Wilhelmus Josephus Aloysius Bots
Marja Emma Louise Schoorl - Böckling
Nicolaas Maria Verver
Pieter Bus
Rick van Bemmelen
Rinke Visser
Stijntje den Hoedt-Verdonk
Wies Schilder-Dorssers

dinsdag 12 april

Jan de Boer
Piet Kieft
Dirk Aafjes
Maria Elisabeth Bakkum – van Zijl
Arie Boots
Petronella Gertrudis Maria Nooij-Rozemeijer
Elisabeth Petronella Johanna Beatrix van Zijl – Muntjewerf
Elisabeth Pauwels-de Jong
Hendrik Adrianus Hakkesteegt
José vanWoerkom
Geert Hoekstra
Arentina Wilhelmina Hovenga-Zweep
Klaasje Reitsma-Schaafsma
Jannie Wijnberg - Prins
Albertus Joannes Maria Doorenbosch
Hillegonda Dijkzeul - Hilterman
Willy van Delden
Grietje van de Wint - Post
Gerarda Maria Calvelage
Adrianus Cornelis Fris
Wil Lamboo
Mien Koster - Slagter
Geesje Jorna - Otten
Theodora Maria van der Vaarst - Droog
Riet Vos
Anna Wijdeveld - Ruiter
Piet de Wit
Johannes Cornelis Pieterse
Rina Brandhoff-Spil

maandag 11 april

Ruth Kef
Lisa Martha Nauss - Neve
Shirley Irene Margareth Wustlich
Cornelia Pronk-Schouten
Els Barsingerhorn
Rinus Schuitemaker
Corrie de Heer - van Houten
Joop de Boer
Dominicus Goosen
Johanna Catharina van Luijk-Venhovens
Johanna Catharina van den Berg
Riet Groen - van Diepen
Erik Grasman
Nelly Maria Sol - van Duin
Peet van der Werff
Robert Vink
Johanna Elizabeth Houtkamp
Piet Blauw
Thea de Wit

zaterdag 9 april

Ton Vreeker
Antoon de Wit
Petrus Jacobus Sijm
Catharina Jacoba Duinmaijer - Overman
Willem Blokhuis
John Hoegee
Leendert Albert Punt
Tilly Haalmeijer
Leendert Friskus
Machiel Gootjes
Geesje Jorna - Otten
Bert Siepelinga
Hendrika Adriana Fokker - Krijnen
Cornelia Jacomina Boudewyna van Rijswijk - van Oosten
René Hartog
Wilhelmus Hendrik van den Horn
Barbara Elisabeth Hindringer
Jacoba Theresia van der Pluijm - Dam
MarjaWassenaar - Bus
Frits Wijn

vrijdag 8 april

Timotheus Cornelis Boomgaard - Theo
Jacobus Gerardus Klaver - Jaap
Willem van Oosten
Piet Duijn
Theodorus Mak Dirk
Jeroen Laurentius Franciscus - Tijm
Charly Naumann - ‘Tjalie’
Herman Pieter Loggere
Aafje Sweers-Kooyman
Antje Grootes - Tol Annie
Martien Bernard Stol
Joanna Emmerentia Schrama - Joop
Greetje Margaretha Petronella Paulina van den Brink-Hoebers
Nicolaas Cornelis Theodorus Koot - Nico
Hermannus Ritsma - Herman
Elizabeth Steiginga - Slagboom Bets
Roelof Jan Bartels - Roel
Folkert Tjassing - Fok
Piet Duijn
Johannes Maria Welboren Jan
Christiana Albertus Saarloos - Bertus
Irene Bleeker
Tini Goudriaan-van Lieshout
Abraham Reindert Wegener - Bram
Petrus Leonardus van Boheemen - Piet
To Redel-de Vogel
Margaretha de Kruis - van der Steen
Willem Lambertus Herman Sloos Willem
Kees Crabbendam
M.D.A. van de Ven - Rietje
Lijdia Cornelia Maria Smits ‐ de Groot Lia
Hendrika Maria vandeVoort ‐ Bieshaar

zaterdag 9 april

Corry Keasberry - de Winter

vrijdag 8 april

Willem Joosten
Margaretha de Kruis - van der Steen
Gustaaf Schermer - Guus
Jacqueline Josephine van Daalen-Geerdink - Jacky
Theodora Klingers – Schelvis Dicky
Ramona de Goederen – Ruigt
Ineke Pordon - van Diepen
Wiegert Kleijn
Cornelia de Boer - Corrie
Geertruida Theodora Maria Majoor - Truus

donderdag 7 april

Gerrit den Heijer
Bathilda Wilhelmina Paulina Barnhoorn
Tony Delgado
Willem van Weelden
Alice Smit - van der Meulen
Johannes Maria Welboren
Helena Antonia Breed-Korfage
John van Otterloo
Christiaan Baas
Jeannette Dirkje Tilma - van Kuijk
Theodora Margaretha Prins
Sophia Leonora de Groot - Peelen
Yolanda Starrenburg
Martien Hamers
Jan Lensen
Janke Steffens

woensdag 6 april

Nicolaas Theodorus Kos
Theodorus Jacobus Olijerhoek
Frits Brink
Jannetje Koeman- Coevert
Jig de Vries
Elisabeth Maria de Boer - van der Zwaan
Anna Catharina de Bood - Ballast
Sjoerderika Maria de Graaf - Potgiesser
Hedda Elisabeth Kalshoven-Brester
Alida Langedijk-Schouten
Aloisius Henri Marie Borm
Wilhelmus Jacobus Saarberg
Frans Tromp
Bathilda Wilhelmina Paulina Barnhoorn
Dick Trap sr.
Hendricus Cornelis Jacobs
Jacob Dijkstra
Johanna Wilhelmina de Waard-Poeze
Maarten Jongsma
Marie Kranenburg - Wijngaarden
Mattheus Hendrikus van Koningsbruggen
Peter Ignatz de Vogel
Maria Wilhelmina Osterholt
Elisabeth Gertrudes MariaUitendaal
Maria Talens-Schouten
Hans A. H. Nijhoff
Jan Timmermans
Johannes Cornelis Witte
Fleur Florine Balkestein
Maria Adriana Brugge - Krijnen
Elisabeth Maria Gerarda Evers - Verhappen
Marie Margaretha Francis-de Moor
Carla Freeth – Fatels
Harmina Maria Kassing – Hartman
Maria Aafje Langhout - Meester
Roeland Schuitemaker
Eilert Diederich Harms
Piet van den Broek
Rinke Visser
Adrianus Gerardus Droogh
Catharina van Hooff - Bijwaard
Cornelia Vrisekoop - Nieuweboer
Dick Stadt
Frederik Simon Gutker
Gerardus Franciscus Klijn
Klaas Schermer
Marianne Stegeman - de Ruiter
Margaretha Bark - Huisman

dinsdag 5 april

Kees Blom
Henriëtte Maria Heemskerk - van der Lans
Petronella Heléna Schelvis ~ Botman
Ab Tienkamp
Alida van den Berg - Griffioen
Bauke Gerrit Bakker
Bert Hoogeveen
Wilhelmina Agnes Mulder-van ‘t Hof
Theodorus Gerardus van Bemmel
Theodorus Johannes Wehnes
Catharina de Vries - van Kuijk
Roeland de Groot
Roely Florijn - Hofman
Jannetje Kuiper-van Tol
Geertje Cornelia Pieternella van Blokland - van den Broek
Christina van Doorn - Landwaart
Wies Correljé - Lammerts
Daniëlle Huigerina Boudesteijn
Dirk Visser
Regina Anna Baltus
Lammert Visser
GEERTRUIDA JOHANNA VAN LINDENBERG - FOKKER
Ali Pieneman-Matel
Helena Hendrika Wigerdina Heijmans - Feenstra
Afra Bijvoet-Besseling
Pieter Jan Stenneberg
Roeland de Groot
Rudolph Jacobus Arkeveld`
Ria Blokdijk-Groot
Greet de Jong-van Wijnbergen
Ingeborg van Westen
Ingrid Kraneveldt
Jarig Schiphof
Jacobus Cornelis van der Drift
Klazien Jongens - Olie
Paul Stoelman *

maandag 4 april

Cock van Rijn - van Klink
Joop Wijfjes
Agatha Maria Kok - van Loo
Ben van Niekerk
Cornelis Rembertus van Diepen
Gon Homan
Jacobus Simon Maria Groot
Catharina Johanna Hopman-Spaans
Maria Kerssens-de Graaf
Maria Geertruida Hoveling - Soddeman gen. Keute
Johanna Maria van den Berg
Jan Groenendijk

zaterdag 2 april

Gerard Splint
Hendrika Richarda Maria Post - Rigter
Connie Oosterveer – Plantinga
mr. Johanna Maria Lambooij - Schilte
Marijke Maasen
Jaap de Vries
Wilhelmina Hardebil-van Geem
Tiny Kooijman - Haring
Helena Smit-Groot
Louwrens ten Wolde
Frans Oldekotter
Maria Cornelia Theresia van Harmelen ‐ Brouwer
Frits Sauer
Joop Goudriaan
Gijsbertus Petrus Paardekooper
Dorien Durier-van Egmond
Antonius Gerardus van Neste
Cor Schilder
Jannie Heming
Rob van Noordt
Johan Frans As
Anna (Anny) Leek - Haaker
Bauke Gerrit Bakker
Andries Klaas Kallenkoot
Louisa Hitje Schaafsma
Frits Sauer
Govert Geene
Janny Dens - Kooy
Maartje Evers
Cornelis Geert Waalboer
Thea Aletta van Konkelenberg
Jeanne Louise Elise Marie Op den Camp

vrijdag 1 april

609024
Annie ten Wolde – Slooten
Anna Cornelia de Vet-Vis
Allert Christiaan Haringa
Maria Thekla Belder - Suelmann
Cornelis Nicolaas Orij
Else Peters ~ Neiteler
Jacobus Mattheus de Moel
Klaas Jan Stapel
Theresia Margaretha Breeuwer - Vonk
Willem Johannes Andreas Koops
Anthonius van Vliet
Catharina Johanna Kaaij-Alles
Johannes Antonius Heijne