inloggen

familieberichten op internet

Berichten van februari 2016

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

maandag 29 februari

Kees Waal
Elisabeth Koops – Boon
Truus de Vos - Clydesdale
Sake Rodenhuis
Hendrikus Johannes (Hein) de Wit
Gré Postel - Bielsma
Gerardus Antonius van Schooten
Corrie Faas-Bik
Bep Brasser - Schouten
Arnout B.H.R. Lokenberg
Gerardus Paulus Cornelis Jong
Jo de Jong-van Goeverden
Johanna Maria Velthuis - Kos
Catharina Agatha Heerschop - Horeman
Stien van Amsterdam-Kruit
Martha Tibben-Botter
Martha Maria Mos - Beemsterboer
Margriet Jeannette Hage
Krissy
Toon Taphoorn
Joannes Antonius van de Laar
Karel Meertens
Kornelis van Drongelen

zaterdag 27 februari

Jaap Dirkson
Jan Sinnige
Hendrika Catharina Voous-Luiting
Pieter Johannes Kelder
ir. M. Martin
Gre de Ruiter - Rutgers
Cornelia Maria de Vries
Maria Johanna Riegen - Warmerdam
Johannes Jacobus Out
Maria Pardon-van der Blom
KOOS DEEN
Jan Gerrit van Saane
Jet Starrenburg
Wilma Zwaag - Visser
Cornelia Margaretha Maria Verdonk - Reus
Gaby Oud - Garvens
Rienus Visser
Bernardus Joannes Franciscus van Warmerdam
Koert Oosterhof
Piet van Etten
Dirk Zijlstra
Anthonius Oudhuis
Nanda Besseling-Mooy
Adrie Aafje Harmpje de Croos
Alwine Mädy Rusche
Hieke Bies - van der Wagen
Louris Laan
Cornelia Maartje Smit ~ van Pel
Niek Smit
Maria Catharina de Vries
Albert J. Dekker

vrijdag 26 februari

Ron van deR Heijden
Ron Nafzger
Reinskje Hartog-Weidema
Pieter Johannes Kelder
Peter Walters
Petronella Maria Veenhuis-van den Brink
Manja Andrea Riethoven
Lies Meijers-Cosijn
Henk Mochel
Hendrikus Johannes van der Worp
Gradus Mandemaker
Evert Willem Schouwenburg
Elisabeth Hendrika van Elck - van \'t Hof
Simon Petrus van der Stoop
Toon van der Horst
Edwin Prang
Johanna Frederika Maria van Santen - Tabben
Tiny Drenth - Sterk
Mathilde Tuijp - van Bruggen
Roza Emma Boonmande Baerdemaeker
Ron van Dam
Petrus Nicolaas Smal
Milton Johnson
Maria Captein - van Geldorp
Jan Slot
Jan Gerrit van Saane
Ank Rijs - Sertons
Alida Maria Hendrika Hendriks

donderdag 25 februari

Maria Adriana Theresia Lelieveld
Maria Cornelia Akerboom-Hoogenboom
Marie Anna Peetoom-Druif
Willem Eijman
Piet Negenman
John van den Berg
Jannie Wagemaker
Henk te Winkel
Cornelis Johannes Joseph Huybers
André Koning
Adriana Schoen - Stroobach
Kees Leek
Mathilde Louise Josephine Noach-de Clerck
Agniesa Cornelia Verbeek - Heij
Elisabeth Cornelia Duin - Welp
Susanne Margarete Botje ‐ Voorsmit
Ronald van Kempen
Riek van der Maat
Maria Margaretha Schellevis – Grapendaal
Nicolette Cornelia Hermina Kessler - Leemans
Maria Helena Mijnen – Brasser
Maaike Zijderveld - Korsten
Emerentiana Sijm - Tiet
Gré Dekker - Nannes
Hans Joachim Anton Fett
Johannes Christoffel van Ouwerkerk
Wilhelmina Everdina Mathilda van Wees-Metze

woensdag 24 februari

Greta Annie Cammenga
Hendricus Petrus Reijven
Hendrik Christiaan Olthoff
Petrus Johannes Willibrordus Zuurbier
Jan Visser
Cornelis Johannes Joseph Huybers
Louise Maria Jacoba Lugten-Gregory
M.C. Burger - de Boer
Moira Jansen - McKenzie
Nan Pieffers
Peter Aalt Krijger
Gerrit van der Haven
Elisabeth Maria Immerzeel
Piet Feenstra
Arthur Ludwig Lapré
Aaltje Jenny de Haan-de Lange
André Meulemans
Anna Margaretha Wit - Bakker
Hendericus Gerardus Deutekom
Jaap ter Hofstede
Rutger Epema
Anneke Johanna Maria Gerharda Tönis
Antonius Maria Hof
Cornelia de Jongh-Prins
Dirk Mantje
Rie Tesink - van Rosmalen
Rob Langemeijer
Anna van Zijl - Bek
Elisabeth Johanna van der Tang-Kennis
Clara van der Voet – Schilders
Wilhelmina Hendrika van der Vossen - van Ewijk
Adam Theodorus van Etten
Sophia Vergunst-de Kwaasteniet
Pim Kroon
Wilhelmina Nordmann
Willemijn Beeksma - Veldman
Ype Smid
Reintje Bobeldijk-Sijbrands
Tini Jansen-Bruul
Francina Stam - Sonius
Marijke Doorduin - Bakvis
Sjoukje Holkje Taconis Zijlstra
Thomas Hendrik Allard van Daal
Annette Mooijekind-Opgenhaffen
Albertus Feijth
Gerrit de Graaf
Gerardus Matthias de Nijs
Jan Glaubitz
Jacob Cornelis Mulder
Hendrik Jan van Nieuwkerk
Martin van IJselmuijden
Gerard Koek
Petrus Hendrikus Harberts

dinsdag 23 februari

Catharina Ouwerkerk-Beij
Hans Jansen
Hendrika Wilhelmina Bakkenhoven - Belder
Jan van Urk
Joannes Nicolaas Helsloot
Joop Weij
Klaartje Leungen - Schaap
Marja Margaretha Roest - van der Velde
Sijbren Wilt Sikma
T. C. Alkemade - van der Leden
Bernardina Theodora Maria Maas - Havekes
Antoon van Hoesel
Antoinette Philippina Hubertina van Gurp - Adank
Albertine Victorine Elisabeth Klingeler – Smit
Dick van der Velden
Frits Postma
Gerardus Lambertus Huijnen
Grietje Koster - Roelevink
Janni van der Hoven-Winkel
Johanna Klein
Johannes Beers
Simon Cornelis Beemsterboer
Agnes Midderhamop
Maria Wilhelmina de Nie - van Tongeren
Antonius Wilhelmus van der Putten
Nicolaas Cornelis de Groot
Oetje de Mink - van der Plas
Richard Hees
Clementina Theresia Borsen - Duurland
Maria Hendrika Antonia Dekkers-van der Heijden
Maartje van den Oever - van Vliet
Anna Gorter - van Woerkom
Cornelis Henricus Maria Calis
Jan Borst
Jaap Haakman
Margaretha Joanna Ostheimer - Sijm
Petronella Alberta Groeneveld - Struijs
Arie de Vink
Cornelis de Vries
Klaas Kremer
Siem Vlaar
Elisabeth Martha Zandbergen-Pieterse
Hadde van der Linde
Grietje Koster - Roelevink
Liesbeth Keesom
Geeske Bouma- Quak
Cornelia Maria Braakman-Appelman

maandag 22 februari

Françoise Dorothée Marie Drossaers Groeneveld
Johanna van Raamsdonk - Fidder
Louis Ross
Willem Schilder
Jan Lemmers
Paulus Jacobus Bogaards
Sjoe Haijtema - Haytema
Elisabeth Lange-Kersbergen
Mirjan Witkamp
Frederica Maria Vlaar-Beerepoot
Karin Visser-de Waard
Hetty van Steijnen-Thuis
Margaretha van der Meij - Kunnen
Johanna Jacoba Beek

zaterdag 20 februari

Agnès Midderham
Catharina Flinterman-Korte
Hendrika Hilhorst - Schonewille
Riet Theesing
Francisca Johanna Mastenbroek - Huter
Alida Blom - Stekelenburg
Petrus Johannes Zutt
Naovarat van Welzen - Ratanopas
Aaltje Slegt - Vlas
Kees Hooghiemstra
Gerrit Hartsuiker
Martin van IJselmuijden
Cornelis Scholten
Leonardus Hendricus van Son
Rob van Iperen
Petrus Johannes Zutt
Fidelia Witkamp-Dalhuisen
Gonnie Minkema
Nel Rus-Landkroon
Klaas Zwaan
Dick Swart
Klaas Berkhout
Afra Poland - Schipper
Joke Blom - van der Klugt
Cornelis Michaël Entius
Maria Theresia Roeles - Raasveld
Mathilda Prudentia Uitendaal-van Assche
Jaap van de Griend
Elisabeth Tuinman-Bak
Klaas Zwaan
Jan Dekker
Ed de Weerd
Albertus Martinus Smits
Sonja Martina Boogaard - de Haan
Margôt Herrewijn

vrijdag 19 februari

Piet Blankenstein
Antje Latjes - Honingh
Bastiaan Dubbelaar
Aagje Alles - Reijne
Gemma van der Meij - Noordermeer
Jan Bouwes
Nicolaas Johannes de Vries
Antje de Graaff-Lastdrager
Cornelia de Jong-Los
Johannes Nicolaas Schaaper
Hendrika Martina Hendrina Smit
AnnaMaria Verbij - Tijssens
Hendrica Groen
Pim Kroon
Jonkvrouw Anneke Elias
Ans Olofsen-van Heertum
Janke Boogert-Monsma
Jan Marinus Veldhuizen
Atie Wilmink-Bakker
Anja de Boer-Hakvoort
Jan de Boer
Johanna Frederika Kooij-Smit
Willij van de Bunt - van Oostrum

donderdag 18 februari

Jacobus Theodorus Andreas Noordermeer
Catharina van der Niet-Zandvliet
Johan Lagemaat
Ben Koerselman
Erik Steven Meurs
Peter de Grunt
Simon Homan
Reijer Korver
Piet Zentveld
Rainer Werner Veldhuis
Joop Botterhuis
Willem van Kooten
Anna Maria Broshuis
Johanna Frederika Kooij-Smit
Cornelia Catharina de Boer
Geertruida Verheijden - Kruidenier
Anna Kuijs - Haanstra
Fok Bakker
Klaas Schouten
Gerardus Theodorus Bot
Rein Mulder
Elias Postma
Regina Alberta van de Westelaken-van Kaauwen
Carolina Anna Aggenbach - Kos
Lenie Parlevliet

woensdag 17 februari

Mijndert Versteeg
Pieter Adrianus den Ouden
Theo Staal
Theodorus Petrus van der Hoorn
Tiny van der Burg-Wijnbergen
Marcel de Groot
Annechien Flora Langeveld
Marjolein Koopman-Krijt
Elizabeth Schoo - Bimmel
Keetje Klazina Harteveld - van der Bent
Johan Lagemaat
Gerritje Jacoba Breijer - Veldwijk
Cornelia van Bockhoven
Bert Schimmel
Frederika Diederika Brouwer
Han Hofstra
Johannes Casper Spikker
Anna Maria van der Linde – van der Meij
Cornelia Maria Cramer-Keijzer
Anneke Honing-Tromp
Antonius Zephyrinus Huijzendveld
Petrus Hélène Roodenrijs
Hanita Adelgonda Bernadette Osborne - Appelo
Wilhelmina de Goede – van Dijk
Marjolein Koopman–Krijt
Mijntje Petronella Kommeren - Mookhoek
Katharina Hendriks-Otto
Johannes Hermanus Klijn
Henrijetta van der Schaaf-Rotteveel
Cornelis Thomas Ruijter
Cornelis Greiner
Wilhelmus Cornelis Houtzager
Jan Lichtendahl
Jan Niessen
Johannes Dorotheus van Straaten
Henk Uitermark

dinsdag 16 februari

Pieter Johannes Slijkerman
Cees Keetman
Meine Falkena
Gerardus Phillippus Blankendaal
Hendrika Janssen - van der Vliet
Gerrit de Boorder
Frederik Loos
Dea Stolp
Adrianus Hendricus Jan Biesheuvel
Leo van der Geest
Mees Vink
Gijsbert Bezemer
Willem Aaldert Hendrinus Baljet
Peter Jan Bruinink
Aletta Johanna Korver - Pols
Cornelia Elisabeth Walker-Orij
Elly Verbruggen-van Well
Toontje Johanna Rem-Regoort
Henny de Boer - van Lieshout
Gretha Annie de Betué-Zuidema
Elizabeth Schoo - Bimmel
Jantje de Vries - Rehwinkel
Ger Loogen
Bernard van der Hoven
Willem Lambert Vos
Matthijsia de Waal - Emke

maandag 15 februari

Editha Anna Gieling-van der Bles
Cornelia Maria Wijte-Veul
Cornelis Alouisius Schipper
Ariën Douma
Adrianus Jacobus Coenraad van der Roest
Anna Gerarda van der Thiel - van der Gulik
Simon van der Leek
Johannes Anthonius Warren
Hendricus Griffioen
Frederik Simon Masteling
Git Ruijter-Groen
Han Hofstra
Petronella Elisabeth van Bezu - Zonneveld
Pim Ooms
Wilhelmina Adriana Kroes - Lucieer
Trijn Smit-Baas
Theodorus Willibrordus Glorie
Ria Kramer-van den berg
Lobke van Twisk
Jan Sman
Herman Toren

zaterdag 13 februari

Anna Maria Bantzinger‐Kampschmidt
WILLEMINA JANNA WESTERHUIS - VAN BERGEN
Pieter Baart
Henk van Doesum
Evertje Hendrika Verhulp-van Leeuwen
Catharina (Tineke) Alkemade-Ruiten
Nelly Koorn-Jonker
Cornelis Krap
Claudia Dellenberg
Ariaantje Loenen ‐ Dekker
Anny Dool-Segaar
Pietertje Kraaij - Romkes
Willy van Langelaar
Bouwe Koopmans
Stijntje Blokzijl
Anna Henderika Krigee-Bakker
Wytze Simon Ablij
Pancras Vis
Johanna de Bruyn-Bierbrouwer
Elsje van der Maarel - Laros
Ewoud van der Plas
Petronella Cornelia Theresia de Lange-Reizevoort
Antonia Dirkje Bink-Heruer
Catharina Maria Veronica van der Linden
Joke Louwe - Dirkson
Johannes AnthoniusMaria Steman
Petronella Steensma - Steffens
Anna Harmanna Roelfina Bussemaker
Anna Margaretha Schuit - de Nie
Agatha Cornelia Gaarthuis - Baltus
Aldegonda Antonia Maria van Schinkel - Houtkamp
Johanna Theresia Molenaar -Graas

vrijdag 12 februari

Hendricus Wilhelmus Josephus Fontijn
Theo Gijssen
Johannes Jacobus Groot
Theo Ooms
Petrus Westmeijer
Maria Catharina Johanna Laan - Baltus
Jacoba Maria Bakker-Roozendaal
Adrianus Gerardus Liefting
Tonny Ragetlie - van Leeuwen
Gerrit van Hilst
Johanna De Boer-van Soelen
Wouter Mantel
Antoinette Maria van Luxemburg
Johanna Cornelia Trip-Verweij
Abraham de Jong
Siem van Tol
Petronella Catharina Jonker - de Boer
Henk Arends
Johanna Maria Onderwater - van den Hoek
Erik Frisch

donderdag 11 februari

Sijtje Kunst - de Waart
Bertha Smit - Planteijdt
Gerardus Jozef Sombroek
Dirk Lust
Sjoukje van Ginkel - Schriemer
Johannes Nicolaas Sneekes
Wim J. A. Hoenselaar
Michaёl Albertus Josephus van der Zijden
Paul Bakker
Paul de Jong
Henk Koppers
Johannes Hendricus Scheerboom
Petronella Maria Corbeek - van der Braak
Paul Bakker
Janna Manna Rot - Granneman
ir.drs. D. van Leeuwen
Johan Conrad Lentz
Erika Ilse Langbroek - Reinwald
Dirk vanAlten
Gerarda Maria Schenk - van der Pal
Elisabeth Smit - van Duin
Wilhelmus Franciscus van Eijkelenburg
Delia de Boer - Vlaar
Elisabeth Helena Agatha van Diepen
Willem Koster
Andries Adrianus Jan Blok

woensdag 10 februari

Willem van der Laan
Wilhelmina Koger - Jongens
Alida Cornelia Jacoba Moison-van der Landen
Annelies Majoor – Brunnekreef
Bieuwke Dubbis-van Vlaanderen
Gerbrand Willem Klinkum
Govert Nugteren
Gré Prins – van den Berg
Hildegard Arnolda Brink - van Leeuwen
Ria Stut - van Lieshout
Elisabeth Wilhelmina Stevens ‐ Otten
Annie van der Geest - van der Geest
Bernard Schuitema
Dirk Appel
Hans Guijt
Jan Kooij
Katinka Roozen
Leidy Kerkmeester
Maartje Mooij
Johanna Francina Braan - Ammeraal
Hendricus Johannes Bernardus Woldberg
Jan Eizinga
Lida Bregman
Louis van den Berg
Rein Weehuizen
Riek Bunders - van Veen
Tjitske Woudstra - Toering
Margaretha Reinolda Floris - deVries
Johanna Evalina Maria de Rijk - van der Zwaan
Johanna Wilhelmina Josephina Petronella Brummelhuis - Jansen
Theodorus Johannes Gerardus Hage
Johanne Cornelie Zijlmans - Man
Joanna Theresia Janssen-Tromp
Hermanus Johannes Vreenegoor
Jeffrey Bleeker
Joseph Petrus Vermij
Maria Johanna van Klink-Zwetsloot
Peer Verdel
Hendrika Maria Brouwer - de Lange
Tamira Ivy-Jane Romkes
Fransiscus Bernardus Bontenbal
Abeltje Monster - Bouwkamp
Heleen van der Lem-Kuijl

dinsdag 9 februari

Maria Adriana van ’t Westende - de Groot
Trijntje Gutter-de Ruijter
Henriëtte Kuypers - van der Velde
Petrus Jetse Maria de Wit
Berend Schoemaker
Adriana Elisabeth van Gils
Cornelia Andeweg-van der Marel
Catharina Gesina Meijer-Borg
Antonius Ernst Lakeman
Albertus Antonius Meisner
Greta Janny Kriek - Eijben
Hendrik van der Sluis
Jannie Zuidema - Vink
Bernard Schuitema
Adolf Andries de Haas
Hein Holsmuller
Johanna Emma Wezel - van den Kommer
Wilhelmina Maria Molenaar - Diederen
Petrus Cornelis Jacobus van Breemen
Christina Cornelia Tijdeman-Rûeck
Catharina van der Meer
Emy van Welt ~ Horeman
Hennie Schreuder
Geertruida Maria Pijnacker-van den Berg
Hans Stam
Leo Soeters
Cornelis Jacob Klein
Hennie Heutink-Koene
Gerarda Maria Pielaet - van der Ploeg
Cornelis Petrus Jong

maandag 8 februari

Cornelis Jacobus Leonardus Prins
Maya te Boekhorst
Piet Cornelis Clowting
Gerrit Hogeboom
Johannes Kollaart
Elizabeth Klazina Eindhoven-Beets
Agatha Heilig-Koopman
Patrick Handels
Hendrik van der Sluis
Johanna Margrietha Voskuilen-Trap
Cornelis Gerardus Sassen
Euphemia Hendrica Brakenhoff-Hilbers
Johannes Nicolaas Kramer
Gerhardus Frederikus Heeremans
Theodora Johanna Bakker - Kersten
Johanna Petronella Spier-van Soest
Afra Wilhelmina van Lienen - Peek
Anna Marie Elzinga-Duif
Jan IJsbrand Visser
Trijntje Kiers - Hiemstra
Theodorus Stephanus Haakman
Simon Post
Simon Bontekoning
Rein Bakker
Nicolaas Petrus van Veen
Wilhelmina Maria Mes-Schouten
Koen Koetsier
Joannes Maria Ooijevaar
Antje Botman - de Vries
Dirk van der Deure
Erwin Klijnsoon
GerardusTheodorus Tromp
Gré Prins – van den Berg
Jaapje Berkhout - van Berge
Jacobus de Langen

zaterdag 6 februari

Willem Baas
Maria Theresia Blom - Reus
Arnold Willem Josephus Grupping
Huub Assink
Lambertina Wilhelmina Cornelia Dijkman - Haagen
Tiny Kroon - Steigenga
Franciscus Johannes Balk
Barend Pierre Louis Hutter
Heleen van der Lem-Kuijl
Gerarda Christina Petronella Meurs-Bakker
Johanna Gerarda Willemse-Koopmanschap
hannes Nicolaas Kramer
Petrus Johannes Dejong
Cornelis Colijn
Maria Lucia Schagen-Tames
Cor Spek-Helvensteijn
Peter Duijn
Adriaan van Noord
Margaretha Catharina Schilder - Haring
Sophia van den Broek
Jan van Nieuwkoop
Maartje Mooij
Jos Vermij
Jan-Barend Paardekooper
Franciscus Feringa
Johanna Elisabeth Theresia Theunissen-van Gestel

vrijdag 5 februari

Ria Wiemans-Hendriks
Johanna Frederika Peetoom - ten Pierik
WILLEM VAN MEEL
Heleen van der Lem-Kuijl
Diny van Wijngaarden – Smit
Petronella Helena Eckhardt-Mandjes
Dick Zentveld
Reijer van Woudenbergh
Caroline Maria Johnana Fokker-Nieme

zaterdag 6 februari

Rob Verhoek

vrijdag 5 februari

Ria Zifkamp - de Jong
Johanna Frederika Peetoom - ten Pierik
Harm Veenstra
Cor van Grondelle
Jan Borst
Ingrid Bernadette Luik - Brink
Kornelis Iwema
Antonius Wilhelmus van der Putten
Annie van der Geestvan der Geest

donderdag 4 februari

Hendrik Sikking
Hendrika Helena Schoenmakers
Cornelis Westland
Wilhelm van der Maas
Frederik Buurman
Kees Groot
Joop Meester
Catharina Maria Knol-Rood
Cornelis Anthon François van der Valk
Petronella de Blois-Harlaar
Marjan Duinmayer - Claessen

woensdag 3 februari

Ditte de Ridder - Fahner
Cornelis Deun
Adrienne Ket-Nol
Leen Overbeek
Peter Antonius Wingender
Hoan Leng Tan
Wilhelmina Koger - Jongens
Johannes Cornelis Antonius van Doorn
Maarten L. Bakker
Anneliese Duijneveld - Drygala
Gerardus Lodewijk Hendrikse
Elisabeth Eisma-Bor
Ans van den Berg-Karstanje
Monique E.N. van Woudenberg Hamstra - Mignot
Trudy Strijk-Weenink
Agatha Francina vanDeursen – van Kesteren
Bruno Kluts
Koos van Driel
Cor van der Goes
Marinus Otte
Gerrit Icke
Petronella Tump - Doornebos
Theodorus Adrianus Schoorl
Cornelis Deun
Frederikus Johannes Joseph ter Haar
Rob van Hamersveld
Theresia Anna Maria van Maarseveen-van Oostrom
Guillaume van Litsenburg
Henk Terpstra
Rita Planjé-Bak
Louwe Korf

dinsdag 2 februari

Petrus Nicolaas Wijnker
Gerardus Jacobus Nicolaas Antonius Tervoort
Klaas Luttik
Tony Hoeberichts
Jacobus Joannes Burger
Flip Holswilder
BrechtjeLevinaSteenvoorden-Willeboordse
Joannes Theodorus Maria Weerdesteijn
Gertruda Petronella Daalmeijer - Verheijden
Susanna Rijkhoff - Baltes
Ellen van der Linden
Heleen Weber-Quakernaat
Petronella Alida Bentvelzen-Heeman
Rie Vlasveld - van Dorp
Wilhelmina Eickhout - Knol
Ab Verhart - Groeneveld
Jacoba Visser - Smeding
Elizabeth Leonarda Maria Spadon - van Gent
Maria Clasina Smit
Trijntje Pool-Vleeschhouwer
Tine Polak
Annelies Keet
Kornelis Iwema
Klaas Schipper

maandag 1 februari

Petrus Cornelis Willemse
Robbert Johan Vromans
Margaretha Maria Kager - deBoer
Maria Frederika Laan-Schipper
Gretha Maria Buijs
Adrianus Petrus Komen
Vera Kaarsemaker - Neuvel
Frieda Johanna Hendrika Veen-Menke
Cornelia Johanna Nijman-Mooij
Hendrik Simon Roozendaal
Cornelis M. Sanders
Henk van Meekeren
Adrianus Antonius van Dulmen
Hilly Schermerhorn - Hoekstra
Cornelia Johanna van Duivenboden - Helling
Rudolf Kater
Cor Stap
Petrus Antonius Kroon
Adrianus Petrus Komen
Theodorus Greuter
Hilly Schermerhorn - Hoekstra
Kitty Brinks - Dekker
Engelina Vijlbrief-Zegeling
Adrianus Petrus Komen
Tinie Boterman - Koene
Annie Stroobach - de Haas
Willem Velzel
Maria Lena Nijssen - Herwijn
Walter Eduard Brouwer