inloggen

familieberichten op internet

Berichten van november 2016

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

woensdag 30 november

Justina Cornelia Eva Hilterman-de Bruijn Kops
Frits Aufdemkampe
Geertruida Catharina Molenaar-Frederiks
Paulus Theodoor Joseph Schade
PETER GROENEVELD
Hendrikus Balthazar Gerardus Bakker
Rieuwert Hokkeling
Hendrik Wilhelmus Blom
Rindertje Glasbergen-Weima
Hendrika Heeren
Hendrika Pieternella (Hennie) Snel
Simon de Jong
Sjef van Opstal
Jacob Bouwe Antonius Buur
Jacobus Nicolaas Leek
Francisca Joanna Gerarda Ruigrok
Fieke Poelgeest - Geertzen
Adri Messie ‐ Wendt
Cornelis Johannes de Vos
Cornelis Jouke Lammertsma
Lijna Cornelia van Gelder
Ludovicus Martinus Maria Berndsen
Maude Anne Clara Tiggelovend - Feij
Geertruida Anna Ibink-Dölle
Trijntje Oosten - Bontenbal
Willem Adriaan Sparreboom
Aloysius Damianus Dobbe
Sannie Vermeeren-Valk
Andre de Vries
Ans Goezinne - van Drongelen
Corina Edith Kingma-Steigstra
Jan Meulenkamp
Gerrit Nicolaas Otto Quak
Simon Josefus van der Willik
Hans van Loenen
Hendrik Albertus van Offeren
Louwra Bruin
Anna Adriaantje Ellermeijer - Harmenzon
Wien Hoogervorst - Pouw
Femmigjen Klasina Niesing - van der Kolk
Alida Maria Scholten - van Schagen
Pieternella Stammis-Kant
Antje Strack van Schijndel - van Gemst
Margaretha Apollonia Tromp-Leijen
Helena Antonia van Balkom-Dijkstra
Maria Wilhelmina van Zaal - van Rijn
Johanna Wijdenes - Druijf
Johannes Jacobus van der Hoorn
Hubertus Johannus Leonardus van den Hoogen
Jan Overbeek
Tiny Molenkamp - Jabroer
JOHAN KERSSENS
Wilhelmina Anna van Strien-Driessen
Johannes Lambertus Sleijster
Louwra Bruin
Johanna Sneeuw-van den Hummel
Maarten Lodewijk Wurfbain
Nora Kempen
Cornelis Gruijs
Gerard Henneberque
Rudolf Knopper
Johannes Franciscus Smit
Hubertus Johannus Leonardus van den Hoogen

dinsdag 29 november

Jacob Bouwe Antonius Buur
John Theodoor Bruins
Jacobus Dekker
Jan M. Ootes
Riet Snel - Hoos
Thea van Hugten - Kloes
Harm van der Spoel
Petrus Theodorus Dol
Gertrudis Maria Grandiek - de Zeeuw
Agatha Korver – Nan
Adriaan Verhoef
René de Ruijter
Nelly Kuin
Petrus Theodorus Dol
Franciscus Hendricus Albertus Martens
Coby Dekker-Klomp
Truus van Leeuwen–Hartog
Maria Snel - Hoos
Rob Vermeulen
Klaas van den Berg
Dirk Steinfort
Gerard Langedijk
Pieter Scheltis
Co en Annie de Keijzer-Barmentloo

maandag 28 november

Huib Schong
Evert Rebel
Nico Mulder
Simon Petrus Maria Koopman
Piet de Groot
Reijer Sluiter
Louise Gertges
Ing. Louw Pals e.i.
Grietje Tauber-Postma
Age Gerhardus Seinstra
Koen Spruitenburg
Johannes Jacobus van der Hoorn
Ida Johanna Gerarda Maria van der Sandt
Kees Borst
Riley-Jim van der ham
Eleonora Tamis-van Wonderen
Afra Schipper-Schipper
Theresia Magdalena Jonker - Müllner
Leni Jongerhuis –Mes

zaterdag 26 november

Alida Geertruida Bosse ‐ Hagen
Gerardus Joannes Bregman
Pieter Klaas Bak
Gerrit Vader
Alida Cornelia van Ravenstein–Ferf
Alida Maria Antonia van der Ham - Ursem
Geert de Vries
Lucia Brigitta Rozendaal-Nannes
Aloysius Damianus Dobbe
Angélique Josephine Sophie Mijnlieff - André de la Porte
Catharina Haring – Karsten
Aris Dekker
Arie Wiering
Arie Johannes Boots
Henk Vleesenbeek
Alphonsus Justinus Lenior
Klaas Knijn
Antonius Johannes Maria Out
Helga Düster
Pieter Holleman
Jan Willem Poelhekke
Jetty Scheerman-Jaarsma
Lizet Klaver
Henk de Romijn
Ria de Wit
Maartje Hop - Besse
Kees Lautenbag
Cornelia Maria Wilhelmina de Bruijn - Hoogewerf
Luuk de Voogt - Groot
Hans Hillegers

vrijdag 25 november

Jan Leerlooijer
Maria Elisabeth Tabak-Boesten
Maria Johanna Hulkenberg – Comperen
Mariëlle Bakker
Peter Johannes Hoogakker
Maria Martina de Groot
Cees Bood
Jan Tuithof
Hendrika Koppen-de Gooijer
Antje van der Velden - Groeneveld
Heily Maja Geertruida van Appeltere-Bieringa
Mevrouw D. Boots - Timmer
Trees Bijwaard - Hergaarden
Nicolaas Johannes van Duin

donderdag 24 november

Hendrikus Balthazar Gerardus Bakker
Cornelia Adriana Wakker-Buren
Elizabeth Maria de Lange - Zijp
Tom Jurgen Dümpel
Hans van der Woude
Jantje Berendina Hulsebos-Boven
Gerardus Johannes vanWesten
Jacqueline Kooter ~ de Boer
Cornelis Jong
Henk Jonk
Jan Willenborg
Anthony Jan Wevers
Adriaan Visser
Willem Johannes Hietberg
Gita Elgga Schoen ~ Wintersberger
Eline Laura de Jongh
Cornelia Adriana Wakker-Buren
Adriana Cornelia Alberdina Joosten - van Dijk
Piet van Kampen
Anneke Zwaan - van der Vuurst
Johannes Petrus van der Made
Henricus Samsom
Johanna Leebeek - van der Hulst

woensdag 23 november

Henricus Petrus van der Valk
Cornelis Johannes Vink
Ursula Karin Irmgard Beunen
Clazina de Vos geboren Donker
Wien Hoogervorst-Pouw
Anna Cornelia Maria Krak - Veltman
Adriana Pool - van der Burgh
Wennemar van den Muijsenberg
Josephina van Velsen-Spruit
Pieter Muller
Martha Wijndeldina Glazer - Douwes
Jurjen Bosma
Ferdinand Nicolaas Kelderman
Yolanda Catharina van Os - Delfgaauw
Richard van As
Maria Johanna van Weerdenburg - O udejans
Anthonia Elisabeth Simons - Zwiep
Wilhelmina Theodora Sol – van der Voort
Johannes Antonius Eijs
Jos van der Gulik
Johannes Petrus Maria Stam
Jaap Brakenhoff
Gienus Mink
Barbara Bosboom - Noomen
Angelica ElisabethDorothea Maria Glim-Huijzer
Alida Maria Liefting - Stoop
Hetty Kramer-Teer
Gerrit Dina van Dekken
Apolonia Theodora Maria Vester-van Koppen
Antoinette Cornelia Akkerman ‐ Frietman
Wilhelmus Petrus Ruigrok
Cornelis Josephus Hoek
Hetty Kramer-Teer
Reinierus Jacobus Bloemendaal

dinsdag 22 november

Peter Josephus Berkvens
Marja van den Broek
Jacobus Gerardus Stegemeijer
Gijsje Kos-Schipper
Gerard Kienstra
Folkert Buwalda
Cornelis Schermer
Johannes van der Kaap
Piet Bontes
Louise Maria Theresia Kenter
Maarten Heus
Geert Oosterveld
Hendrik Jan Cornelissen
Piet Ruiter
AadHeeren
Margaretha Maria van Wissen-Henselmans
Maartje Vis-Vos
Geertruida Maria Pauw
Alida Elisabeth Maria van der Wende
Johanna Margaretha de Boer-Dekker
Meinardus de Boer
Henricus Petrus van der Valk
Henny Seure
Aloijsius Josephus Maria de Block
Johannes Dirk Hollander
Henk Jonkman
Jan Klinkenberg
Kees Pool

maandag 21 november

Joop Bügel
Johanna Maria Hillegonda Ellens-Frijling
Petrus Nicolaas Joseph Borst
Siem Kaandorp
Theo Kolken
Tiny Butter - Conijn
Wil Uleman-Zwarthof
Wim Kuijper
Everdina Tjaden - Oterdoom
Geer van Beek-Kroonenburg
Johanna Beuke
Els van Meurs
Arthur Cornelis Maria van der Vooren
Cornelis Hendrikus Horst
Cornelis Herman Bruin
Hendrika Eveline Baerveldt-Meij
Jannetje Voorn-van Unen
Adriaantje Geeske Maria Elisabeth de Looper - Scholte
Jeanne Broeze
Lidy Nekkers - Barkel
Trees von Heijden - Kramers
Catharina Eelman – Beulink
Joop Buysman
Johannes van der Meij
Marijke van den Idsert - Bakkum
Henri Abraham Mulder
Hermanus Theodorus Lambertus Wilms Floet
Ina Lentink - Terstroot
Jaap Zoon
Jan van Gulik
Jan Willenborg
Maria Theresia de Ruijter-Huiberts
Josephina Alida Jacoba Maria van Haastrecht - Smeding
Pieter Schaap
Pieter Willem ter Beek
Guus Stavenuiter
Geertruida Blauw-Buis
Piet Castricum
Simon Johannes Wittebrood
Abraham Petrus Koks
Ben Konijn
Cor Harder
Cornelia Theresia Bruines-Overmeer
Cornelis Engelhart
Elisabeth Marianne Vlam
Esther de Graaf-de Wit
Geertje Lulof-Venlet

vrijdag 18 november

Gerard Steegers
Jan Hendrik Prinsze
Jannie van Leijen – Eerens
Joop Bügel
Geertruida Maria Wester - Peek
Cornelia Margaretha Nelis
Anny van Kemenade - Nijman
Petronella Lina Luize Charlotte Mooren
Johannes Adrianus Borst
Jacques Isbrücker
Adolf Helmerich
Leo Willemsteijn
Mark Lenting
Wim Hiddink
Jennie Verheul - van der Velde
Maatje Antonia van Iterson-van Doorn
Apolonia van Dam - Gruijs
Diana Scharwachter – op ’t Veld
Elizabeth Maria Burger – Jongkind
Antje Brand
Simon Reijer Stroet
H.M. Ort
Herman Kroes
Bernard Wilhelmus Hendrikus Bohan
Anne Oldersma

donderdag 17 november

Nic Laan
Jacco Rogge
Hendrikus Anthonius Steevens
Hendrik Jan Steinvoort
Franciscus Johannes Anthonius
Patricia Berkhout-De Munk
Josephus Theodorus Petrus Helmerhorst
Jaap Schaft
Richardus Gerardus Hendricus Koster
Robert Jonkhout
Detta Bos - Kimp
Yko Hans Tijmstra
Theo Mulder
PAULUS BOT
Frans Zaal
Robertus Spronk
Theodora Josephina Maria Siebelt ‐ Veldhuis
Theodorus Gerardus Huberts

woensdag 16 november

Han Stappers
Willem Renssen
Johan van Lent
Hans Abbenis
Franciscus Johannes Baldal
Doede Bouma
Johanna Maria van der Eijk - Lievaart
Jacob Klaas Wit
Alice Seiwald-Langedijk
Truus Mettes - Bes
Tiny Dekker-Molenkamp
Thea Jonker - Stuifbergen
Teuna Dijkstra - Kleijn
Sophia de Vries - van de Kraats
Severius Johannes Theresia Schaper
Herman Brinkman
Paul Oosterman
Hendrikus Wilhelmus Twisk
Maria Margaretha Labrujere - Kater
Marjon Kaman - de Boer
Catharina Johanna van Oers
Wilhelmina Dina van Koersveld
Gerarda Maria van der Wiele - Olivier
Pieternella Rip - Roodenburg
Emmy Oud - deMoel
Alida Elizabet Mussert - van der Velden
Jannetje Dorothea Boor
Johanna Maria Klaver
Truus Bakkum – Dekker
COR WIERCX
Arnoldus Joseph van Veen
Andrijs van der Meulen
Divera Catharina Eduarda Hoedjes
Piet Spanjaard
Maria Anna Jorna – Reinsma
Sonja van der Pol – Geilings
Renee Maria Antoinette Huigsloot-Vermij
Johanna Maria van Steenis - Vis
Cornelia Johanna Moget
Catharina Kamerman-van Saarloos
Arie Jan Hollenberg
Johannes Nicolaas Venneker
Adriaantje Neeltje Johanna Schripsema - Steenhoek
Petrus Johannes van den Broek
Aaltje Teijsen-Helder
Adrie Spil
Afra Smit - Rood
Margaretha Helena Bokhorst-Faas
Johanna Rijsbergen-Nieuwenburg
Jeanne Hoogervorst-van Hartevelt
Frederik Johannes de Bree
Franciscus Wilhelmus van der Schoot
Divera Catharina Eduarda Hoedjes
Cornelis Wester
Christina Maria Looman ‐ Reijn
Catharina Klaasse-Komen

dinsdag 15 november

Pieternella Bellis - Ton
Maria Catharina Apeldoorn - Jongkind
Simone Bandt
Adrie Dobben-Zoet
Bouwe Teunis Tompetter
Peter Schipanski
Froukje Trijntje van der Welle - Martens
Elisabeth Steffers - Hogervorst
Antonia Schuyt - Weerdenburg
Annie Brouwer - Bax
Maria Monica de Koning
Petrus Johannes de Vries
Cornelis Wassenaar
Dirk Johannes Kip
Jacoba Antonia Oolbekkink - Wakkee
Antje Hinke Witsen - Hettema
Coby Kesting - van der Veen
Beatrijs Fischer
Truus Bakkum – Dekker
Dick Veger
Richardus Job Schermers
Antonius Christianus Martens
Jan den Houter
Jannigje Margaretha Cornelia Blankman-Bezuijen
Mies Butter-Boddé
Pauline Christine van Rossem - Seeger
Zr. Mediatrice Schouten Vera

maandag 14 november

FRANCISCUS RICHARDUS JOANNES RIJKEN
Christine Catharine Margareeth den Edel
Bernardus Everardus Antonius Kühne
Robert Jan Muije
Ritchie Mak
Rikie Straver - Bouwman
Jaap van Duijn
Johannes Nicolaas Boergonje
Froukje Buisman – Polsma
Gerardus Petrus Johannes Harte
Gerrit van Bruggen
Yvonne Lammerse
Wilhelmus Jan de Jong
Mattheus Antoon Johan Pronk
Stijn Timmer
Roelof Pot
Petrus Theodorus Straathof
Petrus Gerardus Buijsman
Petrus Cornelis Feldberg

zaterdag 12 november

Willem Fijma
Antonia (Toos) Schuyt - Weerdenburg
Addy Wind-Batelaan
Adrianus de Vries
Akke Bierma
Hendrikus Waasdorp
RIA VLAANDEREN
John Hameteman
Eduardus Johannes Gerardus Monincx
Cynthia Karina Hengsdijk
Arnoud Cornet
Tinie Siebeling - Groot
Ariën Hendrik Keesom
Bart Smeets
Petronella Elisabeth Scheerman - Veerman
Ger Braam - Struik
Simon Schaap
Jantine Petra van der Breggen-Koppenol
Gerarda Gerritje Lazoe
Charles Marie van der Voort
Tine Kuip - Sierkstra
Ed Wijers
Evert Overtoom
Frederik J. Roes
Nel Jong - Reus
Malthilde Theodora Marck-Splinter

vrijdag 11 november

Jeane Marie Pauline Célestine Bleijendaal - Hoek
Jean Louis Cassee
Jan Bos
Jacobus Wilhelmus Ligthart
ir. Dirk Wietse Rollema
Afra Smit - Jong
Charles Marie van der Voort
Adriaan Warmolts
Aaldert Spaan
Margit Oosterbaan
Maria Josepha van Dijk‐Pronk
Petronella Hakker-Oostendorp
Johanna Veel-Brink
Nel Kosmis – van Duijvenbode
Renee Maria Antoinette Huigsloot-Vermij
Alie Hagenaars - van Weenen
Nel Aikema - Weststrate
Johannes Nicolaas Venneker
Theo Mijnen
Nicolaas Haakman
Sophia Elisabeth van der Plas - Pieterse

donderdag 10 november

Gerard van der Straten
Frans Dirk Hibma
Dorothy Pauline Wortel – van Keppel
Anna Maria Jongmans-Nollen
Anna Antonia Maria van Veldhuizen
Albertina Harmina Woldman – ter Heide
Piet van Saaze
Ruud van Berge Henegouwen
Berendina Margaretha Holtman
Albertus van der Meij
Gijsbert Jan Houter
Hendrina Maschke-Koster
Ir. Adrianus Joseph Blom
Paul Eric Gallois
Renje Venhuis - Kuizenga
Wil van der Louw - Frankfoorder
Gretha Marieta Mijnheer - Kroon
Elizabeth Cornelia de Boer-Hand
Paul Oosterman
Riet Baltus - Steltenpool
Kimberley Prins
Jacobus Johannes Maria de Waard
Jacoba Theodora Elisabeth Galesloot ‐ Jansen

woensdag 9 november

Martha JohannaMargarethaBot - Stam
Annie Dragtsma-Hilverda
Wilhelmina Geertruida Duin - Dekker
Teresia Heeman - Heemskerk
Lisanne Kleimann
Erna Raatgers
Helena Roubos-Bokhorst
Sara Catharina van Barneveld-van Vulpen
Eliza Johanna Bons - Pasman
Wim van Dun
Willem van der Horst
José Loogman - Havermans
Judith Laarman - Weber
Martha Magdalena Bouwens - Uitvlugt
Wilhelmina Geertruida Duin - Dekker
Ben Burgers
Paul Oosterman
Johannes Pels
Drs. C.L.M. Pernot
Jos Commandeur
Marian Commandeur-Roelofsen
Neeltje Groot
Cornelis van Leeuwen
Harmen Barend Jelsma
Hendrikus Hermanus Alleman
Henk Weg
JAN PIETERSE
Jisk Neuteboom
Joke (Johanna Marie) Spanjer-van den Berg
Johanna Elisabeth Stofkoper - van Welzen
Cornelis Oosterhoorn
Catharina Maria Wijnker-Bruin
Aaltje Oldenburg
Antje Schoonbeek
Harmen Barend Jelsma
Lyda Kuijt - Duijvis
Marie Bouwman-Vledder
Nol Boon
Tineke Binkhorst
Wilhelmina Theresia Dekker-Groot
Theunis van der Duin

dinsdag 8 november

Annie Scholten– Koppes
Cornelia Zirkzee-de Vries
Gerrit Franx
Alida Catharina Lanting-Sweers
Klaas Kef
Suzanna de Roo-Koet
Jan Scholten
Godfried Roos
Jan Bloot
Aleida Gesiena van Haren – Droppers
Cornelis Bos
Adriaan Sixti Jonquière
Anthonius Cornelis Tegelaar
Ir. Matthijs Cornelis Wagemaker
Johanna Geertruida Groenendijk-Pardon
Maria Helena van der Meij – Barnhoorn
Gerarda Hendrika van der Bend - de Roos
Martin Kroonenburg
Lieske Belt - Twijnstra
Johanna Maria Bernadette Polet
Johanna Christina Barten - van den Brink
Karin Newson - Aker
Jan Buijs
Hanny Koning-Poel
Elly Verboom-Jansen
Cora Knufman - Blok
Coen Keijer

maandag 7 november

Janna de Geus-de Vlieger
Hendrik Bleijenberg
Gerrit van Es
Emma Schouten-Wijte
Carry Merks - van der Lugt
Cornelia Martina Franken
Annie Smeele-Korver
Johanna Divera Langendijk-Quax
Johanna Rijkhoff - Rijpkema
Maaike van der Vring – van Uitert
Gerrit Hendrik van den Berg
Bertus Kok
Joop Massaar
Adriana Noort-van der Meijden
Rens Koopman
Peter Komen

zaterdag 5 november

Harald de Boer
Jan de Wit
Gerda Hendrika Hoogland-Piket
Ali Renzenbrink
Corrie Blom-Wit
Willem Pel
Cornelis de Kroon
Trees de Haan - de Bos Kuil
Cees Tool
Pieter Donald Schenk
Alida Catharina van Opbergen
Maria Martiena Groen - Seijts
Johannes Arnoldus de Haas
Piet Stofberg
Wilhelmina Cornelia van der Zee - Hoogland
Johanna van Kruistum - Vergonet
Johanna Maria Tollenaar - Vogel
Alphons Maria van Haastrecht
Hendrica Aloysia Maria Smorenberg - van der Waart
Wilhelmina Maria Josephina Steneker - van Duivenboden
Antonia Theodora Beentjes – Tiebosch
Woutera Maria Huis in ’t Veld ‐ van Tetrode
Mia Ruigrok - Linders
Jan van Es

vrijdag 4 november

Francisca Lucretia Maria Dobber - Kroon
Elisabeth Catharina Verkroost-Ruys
Michel Roelofs
Dieuwertje van der Laan-Beers
Ines Verdonk - Lunshof
Willi Hornberger
Joannes Boukens
HENK MOLENKAMP
Tjeerd Peter Jacob Talsma
Wilhelmina Antonia Arnolda Francisca Splinter-Peijffers
Greta Koper-Molenaar
Ria Ballering - Lindeman
Hendrik Rebel
Jacob Simon Drijver
Simon Dijkman
Jenke Klaaske Bouwman

donderdag 3 november

Adrianus Marie van Veen
Kees Warmerdam
Menno Maria Anthonius Constantijn Devilee
Helena Cornelia de Jonge - deMol
Alida Maria Duineveld-Meskers
Gerard Ronde
Gerrit Dekker
Jan Evert Lamme
Willemina Hendrika van der Plas-van Ieperen
Alijda Maria Kuijper ‐ Hilhorst
Marian Pouw - van Kuijk
Martien van der Linden
Marieske Bak
Theodora Broxterman-van Beek
Gerrit Gijsbert Blokhuis
Antonius Henricus van der Sluijs
Maria Helena Kloosterman
Paul Genet
Margaretha Woestenburg - Schoorl
Jacoba ElisabethWijnker-Venneker
Maria Froukje Stienstra – Penninga
Anna Margaretha Maria van der Himst - van der Eng
Elizabeth Rijsdijk - van den Berg
Marian Pouw - van Kuijk
Hendricus Anthonius Mandos
Maartje Bos - Waagmeester
Dirk Gerrit Laks
Johanna Theodora Kroeze - van Gog
Yvonne Hoff - Brugman
Dieuwertje van der Laan-Beers
Jacoba ElisabethWijnker-Venneker
Cornelis Adrianus Hermanus van Veen
Petronella Margaretha Nieuwboer-van Baar
Durk Postma
Simon Vijn
Margaretha Maria Hoebe - Schipper
Cor Moleman
Franciscus Theodorus Henricus Bruinenberg
Jacoba Maria Elisabeth Kooiman - Spook
Adrianus Petrus Maria Stokman
Ben J.M. Kiphardt
Loek Bekkers
WOUTER MUIJSER
Joke Ulsamer
Tjeerd Peter Jacob Talsma
Norbertha M.W. Vennix - van den Broek
Jenke Klaaske Bouwman
Hendrik Jan Wijers
Ank van der Linde
Dieuwertje van der Laan-Beers
Roelof Willem Johan Beukenkamp
Martin van Kimmenaede
Catharina Margaretha Maria Zuurbier-Weel
Kornelis van der Klok
Cornelis Steur
Mary van den Berg-van der Put
Sjoerd van Veen
Theodorus Steenbakker
Jan Kooy
Pedro Ponsteen
Johannes Regnerus Walfridus Arends

woensdag 2 november

Johanna Rijnsburger
Pieter Dirk de Heer
Riet Overzier - Loch
Ida Johanna Maria Houben
Herman Pelgrim
Anna Margaretha Maria van der Himst - van der Eng
Cornelis Alleman
Wiebertha Bekius - Prinsen
Wija Mulder - de Vries
Dirk Doves
Fred Beekhof
Simon Cornelis Morriën
Jeanne
Simon Vijn
Jeanne Bonnema - Schalke
Anna Catharina Jong-Obdam
Anke Louet Feisser-Boerma
Jeanne Peereboom-Beerepoot
Sandy Antoinette Cornelia Mahieu
Pieter Jacob de Kool
Johanna Cornelia Jacobs-Cramer
Jacobus Gerrit Jan Muller

dinsdag 1 november

Johanna Cornelia Jacobs-Cramer
Pieter Jacob de Kool
Sandy Antoinette Cornelia Mahieu
Fred Beekhof
Jacobus Gerrit Jan Muller
Adriana Maria Peereboom-Beerepoot
Simon Vijn
Jeanne Bonnema - Schalke
Anna Catharina Jong-Obdam
Anke Louet Feisser-Boerma
Simon Cornelis Morriën