inloggen

familieberichten op internet

Berichten van oktober 2016

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

maandag 31 oktober

Jan Plekkenpol
Ciske Quant
Johanna Hermana Kok
Hillegonda Groot
Marion Bouman–van der Vliet
Cornelis Maria Warmerdam
Rieks Vrind
Cornelis Peterus van Veen
Dirk Kleijer
Hermanus Erasmus Jansen
Nicolaas Adrianus Kesteloo
Hermanus Erasmus Jansen
Jannetje Schoon-Smidt
Maria Helena Kloosterman
Karel Heinz de Haan
Johannes Stoop
Feike Brouwer
Elisabeth Maria Stoop - Venneker
Geertruida Steijn - Slooten
Geertruida Zijlstra - Misker
Father Jan Appelman
Geertruida Engelbertha Maria Le Blansch - Swart

dinsdag 1 november

Johanna Rijnsburger
Dem Graaff
Hans Loogman
Pieter Dirk de Heer
Anna Margaretha Maria van der Himst - van der Eng
Herman Pelgrim
Ida Johanna Maria Houben
Riet Overzier - Loch
Wiebertha Bekius - Prinsen
Wija Mulder - de Vries
Dirk Doves
Cornelis Alleman
Hans Paardekooper
Ank van der Himst - van der Eng

zaterdag 29 oktober

Pieter Schipper
Arina de Betue-Hoebe
Johanna Klos - Butter
Father Jan Appelman Missionaris van Mil Hill
Johannes Nicolaas Hekhuijsen
Maarten Kuiper
Jonkheer Willem Gijsbert Elias
Johannes Jacobus Roosenstein
Cor de Boer - Aafjes
Egbert Geert Pasveer
Marijn Kornelis Omèr Maria (Rien) Bakx
Christiaan Mattheus Cornelis Emanuel Plus
Willem Versteegen

vrijdag 28 oktober

Catharina Geertruda Lionarons - Sicking
Petrus Frederik Eekman
FRITS JACOBS
Fredericus Joseph Maria Folla
Eddy Henri van der Pels
Johannes Cornelis de Graaf
Nouschka van Hattem
Ton Zeggelink
Gerardus Klaver
Wilhelmus Cornelis Ligthart
Agatha de Vries - Joosten
Tiny Kranenburg - Ellen

zaterdag 29 oktober

Lous Stevenhagen - Galis
Elisabeth Marretje Tinholt - Schoonhoven
Olga Koopman - Kokkeler
Albert Spijker
Co Kessel
Piet Bommer
Nel Aerts - van Hoorik
Jannie Laan - Burger
Catharina Maria Karsten
Cornelia Kunera Willemse - De Wit
Peter Rippen
Antje Maria Dronkert - Wildeboer
Victor Christiaan Klep
Allegonda Alida Monde - Lindemann
Elisabeth Maria Stoop - Venneker
Gaby Laane - de Kuyper
Catharina Smit-van der Gragt
Cornelis Roos
Jacoba Apolonia Vlasveld-Verlaan
Magda de Tourton Bruyns - Slegers
Petrus Nicolaas Smit

woensdag 26 oktober

Johannes Martinus (Pa) van Eis
Albert van der Steen
Gerhards Johannes Jozeph Jansen
Ronald Cuiper
Trees Simmerman-van Kints
Johannes Lambertus Pieter van Wees
Maria Klazina Calis
Will de Jong
Aagje de Leeuw-Jansma
Tiny de Reuver - Koster
Lenie de Ruiter-Vlietman
Hinderkien Goverse-Kamphuis
Lena Willemijntje Keeven-Doggenaar
Tjalda Zuidema - van der Leij
Susanna Margaretha Baars-Bank
Adriana Cornelia Maria Zaal - Schippers
Maria Theresia Slikker-Sarton
Iet Droog - Wulff
Eva Gijsje Tilburgs - van der Linden
Carlo Porcu
Dirk Blom
Erna de Jong-Gabel
Hermina Johanna Christina van Driel
Jessy Dijker - van Zanten
Jimmy Novarro Scheidegger
Johannes Keijzer
Johannes Savelkoel
Marinus Scheepmaker
Ludwig Philipp Friedrich de Jong
Catharina Anna Kerssens - Tol
Mariet Mustert-Obdeijn

donderdag 27 oktober

Michiel Knol
Klaus Bertil Meyer Swantee
Arjen Miedema
Martijn Rieuwers
Lucia Hendrika Maria Bus-Smit
Agatha de Vries - Joosten
Elisabeth Maria Kuyper - Thiel
Javanne Last
Nely Rozendaal
Ida Petronella Bronsteijn
Ria Bakker - van Eis
Johanna Zijlstra
Arie van der Sluijs
Petrus Hubertus Gauw

woensdag 26 oktober

Reina Schalks-Oskam
Maria Jacomijntje Schellingerhout - Meijer
Helena van Emmerik - Jonker
Femmetje Wilhelmina Verra
Ineke Zwart - van Opzeeland

donderdag 27 oktober

Lucie de Jonge - Eggers
Aart Nachtegaal
Frederikus Hermanus Brinks
Jaap Blaauwbroek
Maria Anna Nelis - van Loon
Pieter Arend Boon
Theo Robeer

dinsdag 25 oktober

Hendrik Jungerius
Hendrik Pins
Petronella Kremer - Korbee
COR HAAN
Enzo Groeneveld
Margaretha Zut
Wim Gortzak
Hillebrand Theodorus Barsingerhorn
Maria Jacomijntje Schellingerhout - Meijer
Maria Catharina van Noort - Zwart

woensdag 26 oktober

Jan Dekker
Elizabeth de Lang - de Vries
Frederikus Harm Wever
Paulus Cornelis Nicolaas Beerse

maandag 24 oktober

Hennie Mulder-Brouwer
Emerentia Theresia Steltenpool-Reijn
Elza Stefanie Olgers - Roels
Dirk Blom
Ad Kooijman
Cees Schouten
Rinus de Bakker
Jozef Jacobus Gerardus de Boer
Jan van Diepen
Johannes Jacobus Annes
Jaap Bas
Dinie Harteveld - Beumer
Johanna Maria Molenaar -Visser
Catharina Johanna Hendrika Junge
Luus Mooij-van der Gulik

dinsdag 25 oktober

Cornelis Spanjaard
Cees Houttuin
Cornelia Labree - Heijmering
Hendrik Johan van Otterloo
Bernardus Jan Doornbos
Henk Masmeyer
Jan van den Bergh
Jenny Wilhelmina Nina Maria Roekamp - van der Linden
Emmy Klijn - Philippo

maandag 24 oktober

Rietje Püsch - van der Staaij
Ron van Zwol
Maria Cornelia Olijerhoek-Roos

zaterdag 22 oktober

Neeltje Vijn - Vijn
Anna Catharina Velthuizen - de Raadt
Wouter Jacobus de Wild
Dirk Jan Snoek
Bernardus Appelman
Catharina Maria D’haene - Kooijman
Joannes Franciscus Albertus Laurenssen - Hans
Hans Stam
Andre van Mourik
Louise Pieper-Hoogeveen

vrijdag 21 oktober

Roelof Meijering
Cornelia Margaretha Fijma - Wernke
Tom Pot
Hendrik Keur
George Augustinus ten Bosch
Hermina Josephina Maria Stumpel

zaterdag 22 oktober

Johanna Gerda Koning - Halbesma
Catharina Elisabeth Koot
Gabriël Adolf Hengeveld
Cornelia A. van der Holst -Zwetsloot
Gerda A.v. Zonneveld -Passchier
ir Hendrik Everhard Tuinder
Johanna Josepa Warmerdam - van Berkel
Theodorus Bernardus Huijgen
Alide Helene van Mens - Kruijer
Jacoba Emilie van der Wal
Zuster Monica de Wit
Marianna Hosper - van Alphen
Joop Brouwer
Wouter Jacobus de Wild
Sietske Baukje Harpe - Jager
Cornelia A. van der Holst -Zwetsloot
Mien Jacobs - Gooijer
Leo van Rooyen

donderdag 20 oktober

Willem Cornelis de Bruijn
Pia Daan - Grasman
Klaas Ruurd Wallinga
Johanna Gerarda de Haas - Kok
Elisabeth Maria Engelina Koelemij-Deen
Arjen Steigstra
Nel Epping - Wassenburg
Jaike Goslinga - Groot
Arco Rood
Berend Antonie van Burk
Marco Koopman
Jannie Brink – Berkheij
Drs. Johanna Margaretha Hanny Wagenaar
Maria Cornelia Gerarda van der Aar - Kreike
Johanna Cornelia van Leeuwen ‐ Pel
Truus Hensen
Geertruida Maria Boon - Langedijk
Martinus Johannes Jozef Vos

woensdag 19 oktober

Wil Rustenburg – Stuurman
Grietje van Bruggen - Kroeze
Hans Kok
Piet Moes
Cornelia Molenaar - Boersma
Charlotte Elizabeth van der Klei - Stipdonk
Augustinus Maria Bakker
Henk Hoogenboom
Henriëtte Helena Westerneng-Barger
Barbara Maria van der Meer-Hogenboom
Petra Boomars - Meijers
Jannie Klootwijk-van Alphen
Jo Manshanden
Jo Peeters - Rodenburg16
Johanna Jacoba Cornelia de Jong - Njiokiktjien
Johannes Langedijk
Koos Paardekooper
Mari Voogd
Marijke de Vries - Janssens
Nel Biersteker-Vonk
Jaike Goslinga - Groot
Marie Joy Annette de Jong - Bootz
Joop van Hasendonk
Dirk Kraan Theodorus
Francina Willemina Goedhart - Wagensveld
Gerard Elbers
Gerard van Schie
Grietje van Bruggen - Kroeze
Hans Bosma
Hermanus Stephanus Maria Ruhe
Jacoba van der Veen - Guillaume
Theresia Johanna Dirkse-Cramer
Alie Kamps - Westrup
Maria Johanna (Rie) Kampman - Aalderink
Bernardus Lambertus Maria Schalks
Janna Visser - Vermeulen
Kees Tesselaar
Maartje Meinema-Nieuwland
Minny Ernestine van Schagen - Jonker
Bob Gansner
Sjany Warmerdam-Olyerhoek
Catharina Gertruda Anna Joosen - Winkelaar
Alie Groot - van Veen

dinsdag 18 oktober

Mike de Leeuw
Nico Simon Aaij
Pieter Roozing
Rimmer Sible de Vries
Tineke van der Veen - Dijkstra
Margaretha Jacoba van Deursen
Ludwig Ferdinand Beck
Lubertus Hendrikus van Ee
Joz Veerman-Speets
Johanna Maria van Twisk - Jongert
Jan Hendrik Wakker
Maartje Meinema-Nieuwland
Jan Constant
Jantien Groen-Dekker
Ada Gerarda Maas-Polak
Ben van Delden
Klaas Ruurd Wallinga
Catharina Bovenkamp - van der Werff
Wil Rustenburg – Stuurman
Willy Schouten-Sant
Willy Punte - Dinkgreve
Toos Besseling - Laan
Theadora Elizabeth Drescher-Briefjes
Nico Tuin
Clasina Cornelia Wilhelmina van Duren-Franken
Clemens Beemster
Fredericus Anicetus Maria Buter
Irene Vos - Smaal
Maarten van der Bent
Maurice van der Sluis

maandag 17 oktober

Catharina Elisabeth Oudeman-Groot
Geertruida Maria Ettes - Scheer
Cornelis Johannes Maria Tesselaar
Jantien Groen-Dekker
Jan Thomasse
Gerard van Schie
Edith Keppel - Borremans
Bregje Schrieken-Broersen
Alberdina Hermina Oudendijk-Sneltjes
Geertruida Anna Timmer - Sombroek
Hendrika Sophia van der Wateren - Klaassen
Rinus Apperloo
Gerrit van der Vegt
Geertruida Klijn - Doets
Aafje Anna Visser
Ferdinand Lodewijk Assink
Wil Rustenburg – Stuurman
Nicolaas Johannes Molenaar
Nel Stokman
Dirkje Andrea - Biersteker

zaterdag 15 oktober

Rudi Bosselaar
Elizabeth Maria Mensink-Welagen
Cornelis Buis
Catharuda Hubertina Kruiver - van der Beek
Willemina Den Hartigh - Doekes
Nico Tuin
Maaike Barten-Gijsen
Hendrik Hellingh
Dr. Hendrik Reerink
Simone Louise Charlotte Grund - Celton
Dingeman van der Steenstraten

vrijdag 14 oktober

Roelof Meindert Spruit
Madelon Ruijter
Merie Klompstra-Bakker
Johanna Theodora Rosalia Goedemans
Johanna Theodora Rosalia Goedemans
Grietje Meyer-Molter
Trijntje Margaretha Seegers-Klik
Nic Bruin
Francina Brinkhuis-Bal
Greet de Boer - Eduard
Riet Zandstra
Tielman Goedhart
ZUSTER MELANIA MARIA ADRIANA van der FLUIT
Centinus Cornelis van Westrop
Marietje Geel-Pool

zaterdag 15 oktober

Carla Maria Martha Schoonoord - Bedorf

vrijdag 14 oktober

ChristinaMartine Visman - Boon
Paul Bodoux
Jacob Zwaan
Anneke de Beer

zaterdag 15 oktober

Bets van Lamoen - van Hagen
Roelie Kinkel - ten Broeke
Marietje Geel-Pool
Gerda Hendrika Francina van de Stadt-Geijtenbeek
Ernst Hendrik Vossepoel
Annie Swier-Kesbeke
Leendert van der Eijk
Anna Kneepkens - Toering
Jacques Koenderman
Jan van Westerhoven

vrijdag 14 oktober

Erna Jannie Bleek
Johannes Nicolaas de Jong
Rita Smit-Verberne
Arie Cornelis Jonker

zaterdag 15 oktober

Alie Bierman - Hiemstra
Reini Rolandus
Margaretha Maria Bes-Mak
Johanna de Koster-Rensenbrink

donderdag 13 oktober

Francina Brinkhuis-Bal

woensdag 12 oktober

Tiny Welp - Brakenhoff
Willem Stuive
Cor Koetsier
Pieter de Heer
Wilhelmina Haan - Veen

donderdag 13 oktober

Cornelia Mur
Maria J. Frisart-Amesz
Mary van renswouw
Martin Verdam
Alex Bijhouwer

woensdag 12 oktober

Nicolaas Maria de Jong
Otto J.G. De Raadt A.A.
Evarina Phien Streutgers
Margaretha Maria Linders
Margaretha Theresia Liefting
Sara Maria Gaarlandt – Tolen
Elisabeth Anna de Lange
Aartje Brammer-Kalter
Pieter Oskam
Jacob Manni
Wim Luimee

donderdag 13 oktober

Jannigje Bol-Tijsen
Tiny Weel -Tiet
John Arends
Pieter Dekker
Bernardus L.M. Schalks
Fien Knukkel - Schouten
Gerda Backx-Piksen
Cornelia Maria Kleijne – Kempers Kea
Cornelia Maria Kleijne – Kempers Kea
Charlotte Elizabeth van der Klei-Stipdonk
Pieter Johannes Vader
Pieter Johannes Vader
Martinus Nieuweboer
Cornelia van Etten -van Berkel
Jacobus Willem Rodenburg ~ Coos
Willem Frederik Nieuwenburg
Rudolf J. M. Staverman
Ov Trijntje Koolhaas -Groot
Leonora Cornelia van der Wijk-Ebeling ~ Noor
Cornelia Rozeboom - van Donselaar
Apolonia G. Turenhout -van Oosten
Abraham Petrus van Uffelen
Janke Zijlstra -Schrijnhout
Margaretha S v. Oort -van der Laan

dinsdag 11 oktober

Ir. Robert Arnoldy
Jacob Guillaume Anderson
Maria Philomena van der Steen - Sturtewagen
Marianne van Ruler – van Bezouw
Wim Binken
Giuseppe Faro
André Kampstra
Petrus Wilhelmus Andreas Verdonk
Tjerk de Rijk
Gezina Catharina Rotgans-Maarse
Cornelia Duisdecker - de Vries
Maria Wolters - de Jong
Gerardus Johannes Petrus Swart
Margaretha Catharina Stam-Schouten
Cornelis Kaagman
Niesje Klarenbeek - van Willigenburg
Petrus Wilhelmus Andreas Verdonk
Rob Cillekens
Tonny Petronella Dekker
Willem Bernard Eldering
Aldert Scheltus
Betty Ulders - Ranta
Yolande de Boer-Muste
Nelly Dragt-Borst

woensdag 12 oktober

Henk Terstappen
Gerrit Bakker
Corry Strijker - Dekker
Pietertje van Look - Kiekebos
Cornelis Jacobus van Achthoven
Andries Cornelis de Groot
Rinus Klijn
Cornelis Johannes Leonardus Papôt
Margaretha Cornelia Helena Hoetjes-Droog
Johanna Paula Zoon - Kemper
Jacobus Gerardus van Houwelingen
Jacob Nicolaas Blokker
Johannes Cornelis van der Zon

dinsdag 11 oktober

Johanna Dirks Ruitenburg
Trijntje Koster-Scholten

woensdag 12 oktober

Piet van Veen
Nelly Rijks
Max Boeckholtz
Mechtildes Hondema
Nel Dragt-Borst
Lena van Haestregt-Zandvliet
Josefina de Groot - Timmer
Daan Janssen
Jannetje van Buijten-Arensman

maandag 10 oktober

Riet van Kessel - van Wanrooij

dinsdag 11 oktober

Jannetje van der Heijden-van Rijn

maandag 10 oktober

Tiny Wanst-Koning

dinsdag 11 oktober

Wilhelmina Leuering-Offerman
Piet van Veen

maandag 10 oktober

Johannes Gerardus Schouten
Elly Pols-Kegelaar
Guurtrudis Wijnanda van Hooff-Kaandorp

dinsdag 11 oktober

Gerrit Speets

maandag 10 oktober

Afra Korver-Wester
Rein Aafjes

dinsdag 11 oktober

Fransiscus Theodorus Hendricus Veldhuizen

maandag 10 oktober

Huig Bosse

dinsdag 11 oktober

Jan Spoelder
Nicolaas Petrus Dekker

maandag 10 oktober

Tiny Welp - Brakenhoff

dinsdag 11 oktober

Wim Groot
Willem van Schravendijk

maandag 10 oktober

Nicolaas Petrus Dekker

dinsdag 11 oktober

Dick Helsdingen

vrijdag 7 oktober

Johanna Paula Christina Huying
Jan Herman Bennebroek Evertsz\'
Gaston David
Johanna Petronella Jacomina Sluiter-van Hoorn
Jan Hoep
Adriana Petronella van der Wee - Vreijsen
Dénise Barbara Ravesteijn
Ko Schilder
Maria A.J. Dekkers
Margaretha Hubertha Versterre - Van Zelm
Cornelis Lodevicus Maria Klein
Toon Simmers

zaterdag 8 oktober

Dirk Marees

vrijdag 7 oktober

Jacob Pieter Breet
Annemarie Zentveldt
Jacobus Nicolaas Stoop
Clasien Morsch - Nieuwenhuizen
Margaretha Hubertha Versterre - Van Zelm
Hendrika Gerarda Maria Kochx – Meester
Margaretha Hubertha Versterre - Van Zelm
Wilhelmina Catharina Maagdelijn-de Jong
Joop Weenink
Joop Weenink

zaterdag 8 oktober

Alida Catrina Spreen-van Rossum
Petronella Kooistra - Arends
Kees Koene
Johan Anne Cannoo
Piet Verhoeven
Petrus Johannes Appelman
Gerardina Johanna Ooms - van Driel
Gerard Laterveer
Cisca Houben Ketting
Coby Regina Schoutsen - Entius
Anna Adriana Maria van Doorn - Giebels
Jacobus Gerardus van Houwelingen
Maria Boumans - den Ouden
Adriana Catharina Maria van der Laan-Paardekooper
Róisín Catherine Josephine van Velsen
Jan Klepper
Patrice Bonita Rosier-Vermeeren
Hendrik van den Berg
Jacob Nicolaas Blokker
Geertruida Hendrika Meijer-Steenstra
Cees Borst
Hermina Busch - van Ruitenbeek
Jos Jacobus Johannes Joseph van Klooster
Giny Engel-De Poel
Jacoba Honing – Fons
Theodorus Maria Joseph Wijngaard

woensdag 5 oktober

Neltje Bijl - Woud
Gerardus Maria Veenboer
Hannie (Johanna) Bredewold - Droge
Jannetje van Buijten-Arensman
Geertruida Jacoba Sessink - Blokker
Pieter Clement
Berend John de Vries
Cornelis Phaff
Trijntje Leegwater - Sikkes
Klaas Jan Kleijer
Iwan Dijkema - de Vries
Willem Jasper Koppe
Atie Kant-Eriks
Stien Boekel - Filmer
Carl Laarhuis
Siem Admiraal
Jacobus Petrus de Nijs
Niek Linger
Aly Kroon - Verhoeven
Geertruida Neeltje Klaassen - van Leeuwen

donderdag 6 oktober

Maria Catharina Vinkesteyn-Bake
Andries Jacobus Jansen (Dries)
Ellen Suerink - deRie
Klaas Dijkstra
Hester Johanna Helena Dobbelaer-Duderstadt
Meindert Deen
Olaf Brix
Ariën Jan Naastepad
Marry Brakeboer
Jannie van Diepen-Velzeboer
Hendrik Brand Stoelwinder
dr. Jacobus Frederik Goedbloed
Johanna Frederika Maria Nijman-Kruijenaar
Jacob Cornelis Taanman
Nel Giling - Bakker
Bep van den Born - Beers
Martin Gerbrand Huiberts
Thea Nancina Redelaar - Dresken
Jacobus Boom
Stien Boekel-Filmer
Johanna Paula Zoon - Kemper

dinsdag 4 oktober

Mieke Brussel - de Jong
Elisabeth Dorothea Maria Steenbeek - Etman

woensdag 5 oktober

Adriana J. Zoet (Sjaan)

dinsdag 4 oktober

Elisabeth Dorothea Maria Steenbeek - Etman

woensdag 5 oktober

Willem Cornelis Brouwer
Elisabeth Smit-Wever

dinsdag 4 oktober

Paulus Theodorus Maria Gribnau
Francina Maria van den Bosch-Hoksbergen
Maria Elizabeth Roos
Stefanis Willem Goettsch
Roelf ien Scholtens
Jaap Besseling
Tiny Bot - Koopman
Jacoba de Vries - Verbeek
Gonnella Spruit
Anneke Trijsburg
Hendrik Frederik Hofstra

woensdag 5 oktober

Lenie de Lange-Segers
Maarten de Groot
Klaas Jan Kleijer
Martha Geertruida Susanna Broersma
Maarten Johan Gribling
Imelda Hermina Bouwman - Mol
Paula van den Berg-Alkemade
Atie Kant-Eriks
Stien Boekel - Filmer
Hetty Fluitman - Köllmann
Jan Ate Koekkoek
Willy Ottenhof - Teijn
Hermannus Hinderikus Frederik Ossentjuk
Nicolaas Theodorus Jacobus Mooijman
Anthonius Jacobus Choufoer
Jan Koelewijn
Antonius Koenraad Clemens Maria Böcker
Margreet Waagmeester

maandag 3 oktober

Cornelis Kroon
Piet Ligthart
Jacob Roestenburg
Piet van Amsterdam
Peter Groot
Alida Theresia Konijn-Dekker

dinsdag 4 oktober

Theodorus Jacobus Ligthart

maandag 3 oktober

Rudolf Balk
Merlijn Baas
Antonius Koenraad Clemens Maria Böcker
Joke van der Kolk
Durk Martinus Hylkema

dinsdag 4 oktober

Lamberta Johanna Maria Luijf - van den Broek

maandag 3 oktober

Greta Ariena Poeste-van den Broek
Adri van der Woude-Hardijzer

dinsdag 4 oktober

Betty van Kempen - Fleur
Anthonius Zandbergen
Arie van Tilburg
Klaas Stoffer
Adriana Geertruida van der Hoogt
Theo Hoenderdos
Johannes Antonius Wiemerink
Siem Admiraal
Janny van Beijsterveldt - Hoetink
Ale Veenbaas
Sjoerd Lautenbach

maandag 3 oktober

Catharina Geertruida Maria Zonneveld-van Buggenum
Baukje Saskia vanWezel

dinsdag 4 oktober

Erik Stavleu