inloggen

familieberichten op internet

Berichten van juni 2015

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

dinsdag 30 juni

Hendrik Michaël Plechelmus Stoltenberg
Dick Bloemers
Robert Sip
Marinus Dozij
Frans Jaap Mous
Han Stevens
Theodora Maria van Zanden – Bogaard
Agnes Johanna Verhoofstad - Berkhout
Annie Klopmeier
Jacobus Angeniet Johannes Koos Bischoff Tulleken
Elisabeth Boontjes - Kok
Theodore Hendrik van de Poll
Maria Bernadetta Westgeest
Bertus Slagter
Dr. Jan Pot
Alida Anna Valk - Plekker
Jannie Schouten
Diena Maria Neuvel - Buisman
Lida Keizer-Klaver
Lida Keizer-Klaver
Koos Bischoff Tulleken
Dick Rustenburg
Oege Zwaan
Gerardus George Hof
Agatha Elisabeth Kaandorp-Kaandorp
Adriaantje Cornelia Lussenburg-Hess
Margreet Bruinen-Buma
Johannes Maria Breed
Neeltje Geels - Leen

maandag 29 juni

Jan-Piet Kooijman
Klaziena Elisabeth Stoorvogel - Haan
Agatha Maria Slijkerman - Dekker
Mariejanne Zijp-Lakeman
Elisabeth Catharina Maria Bakkum - Warmerdam
Johannna Klein-Kleyn
Bartel Konings
Jaap de Roode
driano Augusto Salaris
Pieter Coenraad Scherpel
Loes van Wouw - den Dubbelden
Toon Bakker
Odilia Majoor
 Diederik de Jong
Koos - Bus - Themmen
Jos van Leijen
Everhardus Petrus Maria van Westing
Doris Lilian Vis
Johanna Kooij-Paul
Koos Bischoff Tulleken
Ian van Baekel

zaterdag 27 juni

Piet van Schie
Daphne Elsie Smit - Kruijer
Maaike Noordhof
Jacobus Geels
Henk van Zijl
Peter Martens
Maria Margaretha Adriana Hulshof - Deelissen
Petronella Meester-Planje
Margaretha Brigitta Koelink
Petrus Johannes van der Drift
Cornelis Ris
Maria Louise Moolhuijzen
Maria Vossepoel
Nicolaas Jongejans
Theodore Hendrik van de Poll
Trijntje Schiphof - Klaver
Jos Groenland
Will van den Bosch - Schulte
drs. R. Kieft
Elske de Haan - Druijf
Alida Everdina Hillegonda Deurholt - Enthoven
Dirk Smits
Catharina Maria Sierat
Anita Blaauboer-Prenger

vrijdag 26 juni

Dike Chatillon
Jan Vlasveld
Trijntje Kuin - Smit
Roelof Wilhelmus Haazelager
Catharina Korn - Noorden
Michiel Wouda
Wilhelmina Gerardina ten Napel-Schrama
Jacoba Hendrika van Haasteren - Verholt
Lammechien van Os
Marten Bonnema
Jacobus Izaäk Gerrit Groenestein
Margaretha Maria van der Kleij
Marijke Maria Elizabeth Eveleens - Wijnands
Margaretha de Boer-Moor
Henk Slot
Johannes Frederik van der Velde
Denise Marie Caroline Tweehuysen-Stephan
Jaap van Diepen
Grietje Alberdina Peijs - Bastiaan
Jan. H. Verruijt
Jeanne Groot - van der Ark
Hennie Hol Horeman-van Tongeren
Ans Snijdewind - Braas
Corrie Jagt - Tuijnman

donderdag 25 juni

Lydia Jeannette Vreede - Schraven
Klaas Leguit
Cornelis Johannes Borst
Martin de Jong
John Kuijer
Broeder Jozef Hoogeboom
Petrus Lodewijk Verhoef
Pieter Johannes Scheer
Jan Appelman sr.
Sabine Nijsse
Zwaantje Heese - Kloek
Judith Hink - Joosten
Janny Groot - Broekman
Kees van Avezaath
Adrianus Lucas Maria van der Lem
Petrus Cornelis Jacobus Jong

woensdag 24 juni

Theodorus Wilhelmus Petrus Druyven
Annie Vennik - Spaans
Pieter Adema
Lena Geertruida Brandsma - Waardenburg
Jacinta Maas - Groot
Johanna Jacoba Verheijen - Broekhof
Antonius Adrianus Maria de Jong
Willem Sevinga
Alie Blom - Douwma
Wilhelmus Philipbertus Leenman
Johanna Cornelia Maria Loogman- van der Voorn
Gery Visser - Kat
Johannes Maria van der Meer
Johanna Maria Reekers
Geertruida Maria Boots-Houtenbos
Maria Motshagen - Smit
Antonius Wilhelmus Stephanus Fijen
Teuntje Kraaijeveld - de Vries
Willem Heere
Hendrika Elizabeth Tinga – van Roon
Herman Bouwhuis
Gré Bleijendaal-Zonneveld
Annemarie Frieda Kossen - Holst
Jan Abram Minke
Margaretha Antje van Leeuwen - Oortwijn
Rinus de Bart
Hendrika Wilhelmina Johanna de Wit-van Kruistum
Anna Maria Bakkum - Kunst
Joannes Bernardus Maria Vet
Broeder Jozef Hoogeboom
Gerda Koning - Tiben
Annie Vennik - Spaans
Marco Vlaming
Aaltje van Groenigen - Oliemans
Henrica Alida Loos-Akerboom
Geert Dallinga
Jan Appelman sr.
Herman Antonius Tielen
Sijtje Swinkels - Bruijn
Alida Schuitemaker - Korver
Margaretha Maria van der Gulik - Mulder
Johannes Anthonius Zut
Willem Sevinga
Maria Catharina Zwart - Sommer
Piet Roozendaal
Maria Lor - Eeuwen
Cornelis Haakman
Ineke Jansen - Toenink
Elisabeth Geertruida Jacoba Maria Tol
Joop Jurriëns
Pieter Simon Scheffer
Pieter Franz de Heer
Marten Bonnema

dinsdag 23 juni

Hanny Kliffen - Ranshuysen
Willem Meilof
Jan Schipper
Cornelis Maarten Vis
Ing. Tjerk Buishand
Teun Bremer
Petrus Johannes Jacobus de Groot
Cornelis Mantel
Carolina Julia Maria Hogenbirk
Elbert Lont
Teun Stolp
Cobie Slop - van Staveren
Eva Essenberg - Bremer
Jacobus Beentjes
Elizabeth Groen - Moorman
Elbert Lont
Elisabeth van Saane - Kelderman
Siem Ligthart
Hiltje Agatha Verschoor - Vlas
Ruud van der Klis
Kornelske Luchtenberg
Willem Sevinga
Johanna Bernardina Bruijn - Tetteroo
Jacobus Martinus Louter
Bernardus Theodorus Spillekom
Adrianus Brammer
Theresia Geertruida Tijssen - van Velzen
Trijntje Alida de Koe - Sopjes
Jacomina Cornelia Maria Gieles - Blankers
Jan Koetze
Paul de Jonge

maandag 22 juni

Gerrit Meijers
Adriana Geertruida Jelierse - Wassenaar
Johannes Jozef Zandvliet
Cornelia Catharina van Gelderen
Jacobus Beentjes
Martin Janssen
Klaziena de Vries - Swaag
Willem Kooijman
Cornelis Johannes van Saase
Gretha van Heeringen - Verweij
Cornelia Dop
Jaap de Vries
Pieter Jan Gerrit Schol
Pieter Huizinga
Suzanna Catharina Gomes
Jaap Kalisvaart
Gesina Catharina Honijk
Jacobus Beentjes
Hermana Hendrika Maria van Moorst - van Tol

zaterdag 20 juni

Ingetje Adriana van Os - de Graaff
Maria Johanna Petronella de Goede - Bersee
Harry Theodorus Driessen
Wolfgang Postma
Theodorus Hendrikus van Kuilenburg
Jos Neijzing
Henricus Cornelis Timmer
Petrus Mulder
Margaretha Anthonia Teeuwen-Captein
Victor Henry Steijn
Karel Lodewijk Mann
Hendricus Jacobus van der Maat
Helene Noest - de Vries
Petrus Jacobus Dirk Huitinga
Maria Duin-van der Linden
Teuntje Kuyt - Gunzel
Antonia Geertruida Maria Reuser - Kaaijk
Hendrik Jacobus Muusse
Bernard Cornelis Antonius Glas
Rolf Gransbergen
Meester Willem Kraaijeveld
Corrie Meulenbroek - Wilmans
Maria (Rie) Beekman
Willem Jacob Nieuwkoop
Johanna Petronella de Graaf-Burgerhout
Simon Cornelis Mantel
Winston Poldner
Jan Boon
Geer Rinkel - Boots
Anny Smit - Stuveling
Catharina Rietveld-Beemsterboer
Dick Duivis
Petrus Dionisius Jacobus Verbiest
Leonardus Marinus Maria Juffermans
Petrus Nicolaas Laan
Wilhelmus Gerardus Zijp
Henk Bakker

vrijdag 19 juni

Peter Schmitz
Neeltje Schokker - Smit
Anthonia Beets-Exalto
Wiebe Oppenhuis
Neeltje Keukenmeester - Bier
Johanna Jacoba Haspels
Aad Nieuwenhuijzen
Nicolaas van Baaren
Johannes Verbeek
Geertruida Adriana Temming - Liefting
Catharina Johanna de Graaff - van Dijk
An de Boer - Weeda
Anneke ter Horst - Wibbelink
Geri van ’t Veer - Modder
Stef Telleman
Kors Christiaan Leeuwrik
Kees Bornewasser
Cornelis Hendricus Houdijk
Franciscus Johannes van der Gragt
Geertje van der Horst - Ketellapper

donderdag 18 juni

Franciscus Justinus Maria Nijsen
Hendrik Cornelis Roelf Veldman
Herman van t Hof
Geertruida Maria Boots - Houtenbos
Martien de Jongh
Anneliese Wilhelmine de Bruin - Konrad
Lutgerdina Afina Cleveringa
Maarten Koning
Hendrik Willem Geuzebroek
Anneke van der Spek - Paulus
Marike van Willigenburg - van Loveren
Diny Schram - van Isselt
Adrianus Jozef Kreike
Charles Emile Edward Charpentier
Jan Honsbeek
Petrus Jozef Maria van Kaam
Josephina Maria van Dijk
Pieter de Boer

woensdag 17 juni

Arie van Beek
Dirk Cornelis West
Arie de Jong
Jennigje Paulussen - Paterstuk
Cornelia Elisabeth Tol
Afra Jacoba Theresia Mooij - Kruyer
Margaretha Maria Wilhelmina van der Borgh - van den Bergh
Adrianus Jozef Kreike
Martinus Wilhelmus van der Jagt
Lijntje Frederika Vogel - van den Berg
Nico Mooij
Bart Schenk
Jacob de Vries
Neetje Boon - Breeuwsma
Janny Egels - Molenaar
Ton Vermeulen
Ineke Kikkert - de Hamer
Judith Tensen - Karreman
Harm Mos
Geertruida Brouwer - Koper
Jacqueline van Velsen - Handgraaf
Joseph Johannes Wilhelmus Maria Vrolijk
André Kossen
Everhardus Johannes van Waardenburg
Wil Bouwer
Cornelia Buter - Blokdijk
Cornelia Agatha Maria Musman - Zijp
Gerrit Hofman
Marrie Barmentlo - Schaap
Arie de Groot
Sophia van der Vliet - Hulsbos
Trijntje Mus - Mus
Geertruida Alida Zuurbier - Groot
Cornelis Simon Groen
Cornelis Simon Groen

dinsdag 16 juni

Cornelis Johannes Winter
Maria Gerarda Vogel-Leenknegt
Grietje Benedick-Hollenberg
Charles Stuster
Jannie Voorzaat-Piket
Louisa Ursula Geertruida van Dalen
Nico Mooij
Rien Bergers
Adriana Maria van Noort - Pleij
Suzanna Adriana Duineveld - van Loon
Miep van Riessen
Anna Spruit-Appelman
Jos Bor
Henderika Geertruida Schendelaar-Pol
Jan de Jong
Stef Knijn
Aleida Petronella van den Berg - Dorland
Antonius Nicolaas Sewalt
Wilhelmus Wijte
Liesbeth Hallewas - van der Lem
Gerard de Vries
Josina Maria Clara Sturm - van der Zel
Marijcke Konijn - Rosenquist
Tiny Kors-van Schie
Johannes Jozef Maria van Westerop
Japke Hiemstra - Stellingwerf

maandag 15 juni

Harmanna Munneke Hannet
Willem Meurs
Elisabeth Nierop - van Heemst
Cornelia Bernarda Groothuizen - Duin
Hendrika den Boef - Kalisvaart
Marretje Margaretha Schouten - van Voorst
Bernardus Anneveld
Pieter Jacob Bongenaar
Cornelia Wierda - Serné
Leny ter Hofstede - Karsten
Teunis Pieter Adrianus van Eijsden
Zacharias Hendrik Bruijn
Catherina Maria Theodora Takken - Temme

zaterdag 13 juni

Anneke Vloeimans - Duis
Jessica Knegt-Jansen
Willempje Dekker - Groot
Jacob Beunder
Jaap Hoekstra
Johannes Wilhelmus Langendijk
CatharinaWilhelmina Kooij - den Hartog
Bregje Makkes van der Deijl - Sliggers
Helena Gesina van Rheenen - Nagtegaal
Anna Elizabeth Dingena Ottevanger
Theo Jonker
Elisabeth Maartje Groneman-Kooiman
Désirée Ariane Makau
Martin van Ophem
Nic van Dijk
Alphonse Paul Delforterie
Adriana Wilhelmina Berbee-Hop
Jacob de Vries
Marie Pauline Dorothea Barones Van der Borch tot Verwolde
Jan Douwe Talman
Bob Zwart
Jenny Kriek-Molenaar
Geert Smeekes
Florence Elizabeth Snaphaan
Elisabeth Anna Steltenpool-Overtoom

vrijdag 12 juni

Ali van der Veen - Swier
Cornelis Marius Kloezen
Arie Dobbe
Johanna Ursem-Reus
Baukje Evendijk - Westra
Ome Jan Blaauboer
Luit Wierenga
Reinier Nicolaas Sierhuis
Trijntje van Loenen-Jonker
Dick Beerepoot
Johanna Petronella Schaap-Groot
Johannes Martinus van den Berg
Guurtje Klasina Backer – Aafjes
Linda van Wonderen-Apeldoorn
Johanna Frederika Kramer-Falkenburg
Gerald Otten
Antonius Adrianus van der Krogt
Gerrit Prins

donderdag 11 juni

Anna Maria van Schie - van Bemmel
Cornelis Bal
Koos Schellevis

woensdag 10 juni

Elisabeth Catharina van der Weel - Paul

donderdag 11 juni

Geertje Binnendijk - Baart
Tomas de la Iglesia Garcia
H.J. Koelstra
Jany Timmermans - Westland
Risselmina Geertruida Bor - de Jong
Albertje Laagland Winder - Mulder
Ria Slinger - van Straverden
Maria Wilhelmina de Rie - Jong
Cornelia Maria Wensveen - Onderwater
Petronella Maria Stoop
Maria Anna Wilbers - van Westerop
Bob Hart
Aaltje Beuse - Schreuder

woensdag 10 juni

Diny Haase - van der Velden
Sam den Os
Elly Buren - Hoekzema
Engelina Hombroek - Glastra
Johanna Maria Margaretha Kok - Verschuur
Joop de Jong
Johannes Josephus Hoogenboom
Clasina Jacoba van der Wijden - Franken
Geertruida Maria de Wit - Weenink
Frans Boogaard
Gerard Willemse Pater
Frans van Wonderen
Nicolette Müller
Marretje van Aken - Offerman
Alida Francisca van Kaam - Douven
Ben Laanbroek
Elisabeth Maria Geerts - Spillekom
dr. Willem Pieter Zeijlemaker
Yara Nola Lotte van t Leven
Leo Kuijpers
Cornelis Langhout
Dora Anna de Groot - Spoelstra
Gerrie IJtsma - Buijs
Petra de Jong - van Duivenvoorde
Jannetje Visser - Koffeman
Eddy Grosz
Kitty Voetelink - Vrolijk
Pieter de Wit
Judi Nicoline Emmer
Petrus Johannes Korver
Luit Wierenga
Jan Brieffies
Co Philippo - Mertens
Lia Veenman-Leenhouts
Everardus Antonius Visser
Afra Wijnker-Mosch
Maria Brunink
Jannetje Marsman - Bais
Bert Loos
Huibertha Nat - de Jong
Jan Kaper
Bernardus Lambertus Maria van Cleef
Afra Bosma - Doodeman
Jacobus Leonardus Brouwer
Leonardus Vermaat

dinsdag 9 juni

Abraham Moerman
Cornelis Havik
Trijntje Catharina Jonkman - Terpstra
Maria Elisabeth van der Velden - Berg
Bianca van der Meer
Cornelia Margaretha van t Klooster - den Bruinen
Jacob Koome
Herman Willem Peter Smit
Frans van Wonderen
Bea Bergansius - Ter Maat
Pieter de Vries
Wilhelmina van Emmerik - Meijer
Maria Johanna Elisabeth de Laat - Spruyt
Gerard Willemse Pater
Izaak Hendrik van Saus
Romke Okx
Bianca van der Veer
Geesjen Lagerveld - Bellinga

maandag 1 juni

Carla Helena Flietstra - Drogtrop

dinsdag 9 juni

Martha Divera Kooter - Ruiter
Johannes Jacobus de Doelder
Jannie van t Hert - van El
Hendrikje Cornelissen - de Bruin
Petronella Fijma
Gererdus Nicolaas Visser
Petronella Catharina Does - van Diepen
Albertus Hendrikus van Essen
Franciscus Theodorus Smit
Jenny Leek - Swier

maandag 8 juni

Catharina Maria Duijs
Cornelis Langhout
Johannes Josephus Hoogenboom
Maria Koenis
Goof Wisse
Ben Laanbroek
Peter van der Klugt
Pieter Stam
Johannes Cornelis Dierx
Riny van Bergen - van Megchelen
Jannetje Stolp - Jongejan
Petrus Franciscus Wever
Johannes Cornelis van Wonderen
Elisabeth Maria Geerts - Spillekom
Lydia Irene Smit - Voor de Wind
Joanna Maria Bernadette van Diepen - Dekker
Nicolaas Johannes Rood
Josephus Johannes Büscher
Peter Peters
Johanna Harmina van der Plas - Alders
Nel van der Heide
Jeanette Roelofsen - Wiedijk
Huberta Geertruida Boon
Berendina Maria Blauw - Schoen
Jacoba Alida Maria Hooijschuur - Kaatee
Willem Jansen
Kornelis Reitsma

zaterdag 6 juni

Zuster Heriberta Theresia Maria Henrica Josephina Philipsen
Theodora Wilhelmina Carolina Biskanter - van der Helm
Annie Zwaan - Lak
Johannes Wilhelmus Frederikus de Bruijn
Lida de Groot
Maria Catharina de Block-Oudejans
Johannes Henricus Bollebakker
Hans Ploeg
Maartje Ariaantje Finnema - Koster
Josephina Christina Wilhelmina van Zonneveld - Franke
Gré Hanse - de Jong
Johanna Veronica Castricum - Swart
Dirk Jacob Post
Willem Visser
Wilhelmina Eugenia Maas-Bessem
Catharina Mulderij - van Enkhuizen
Simon Plaatsman
Geertruida van Tiggelen - Voorting
Hendrik de Vries
Jo Bloemendaal
Joost Albert Marie van Breukelen
Ria Bakker
Riet Greven-Goudsblom
Nel van der Heide
Marius Rosman
Anna van Keulen-Fritz
Antonius Maria van den Berg
Janna Spaans - Mienis
Yke Kouwenberg - Klompmaker
Jaap Koopman
Johannes Adrianus van der Steen
Guurtje Buntsma - Aafjes
Johannes Wouterus Piepers
Catharina Maria Elisabeth Kuiper
Christa Mense - Driessen

vrijdag 5 juni

Jaap Fontijn
Maartje Tanger - Oudkerk
Otto Bargmann
Cornelis van Waveren
Elize van Leeuwen - Teeling
Anthonie Arnoldus van ’t Riet
Theodorus Antonius Gerardus Koelman
Vera Brandt - Loos
Greta Helena van der Pols
Jan Johan Wit
Gre Swart - Hof
Bart Bredman
Cornelis Hink
Jan Twisk
Anneke Arina van der Kolk-Lijnzaad

donderdag 4 juni

Jan Koster
Helena Ida Louise Moeselaar - de Jong
Dirk Hermanus Smits
Ans Raatsie-Staats
Wilhelmina Meijering - Immink
Frank Willem de Wit
Foppe Huitema

woensdag 3 juni

Bartholomeus Hendrikus van der Heiden

donderdag 4 juni

Johannes Ludgerus Antonius Miltenburg
Abraham Luitwieler
Hendrik Wessel Brokken
Wilhelmina Jacoba Vreeswijk - Birkhoff
Johanna Theodora hamers-Post
Frederikus Petrus Hink
Martin Verhoofstad
Theo Saat
Adrianus van Duivenvoorde
John van Hamersveld
Gerard Kuyper

woensdag 3 juni

Elseline Hamming
Geertruida Helena Maria Post - Starreveld
Gerarda Theodora Grauwelman
Hendrika Wilhelmina Hoving - van den Berg
Jan Sneek
Jeroen
Cornelus Hendrikus Vosbergen
Cornelis Laurentius Kroon
Cornelis Hubertus van der Heijden
Johannes Bernardus Meskers
Anna Johanna Margaretha Dekker-Smet
Anna Maria Sophia Katers - van Leeuwen
Henk Offreins
Sietske van Rootselaar - Kingma
Johannes Bastiaan Reijse
Anthonie Arnoldus van ’t Riet
Alida Cornelia Helena Petter-Schuurman
Maria Andrea Slaats-Regter
Christina Wilhelmina Frederika Adriana Vroegh-Philippo
Cornelia van Egmond-den Haan
Annie Derkx - Grobbe
Petronella Christina Molenaar - Stern
Matthé van Buuren
      
Jan Lakenman
Jacoba Margaretha Gramberg - Huijbrechtse
Cornelis Johannes Meijer
Paulus Joannes Oomen
Markus Wijgert Jan Witteveen
Maria Willemina Groot-Muilwijk
Hendrika Emerentia Maria van Egmond-Mulder
Robert Hug
Ruud van Schaik
Stien Wiese - Eelman
Theodorus van der Salm

dinsdag 2 juni

Carl Jongewaard
Margrieta Schager - Dijkema
Anna Gretha Grool - Weder
Margaretha Janneke Riethoff - Giesbergen
Sylvia Koster - Molendijk
Magdalena Mioulet - Weber
Mattie Heijnen - Hoeksema
Hendrik Eilko Oostendorp
Willem Hendrik de Mooij
Ad Frigge
Brigitte Yvonne Steigstra - Bakker
Mattie Heijnen - Hoeksema
Brigitte Yvonne Steigstra - Bakker
Foeke Braaksma
Hendrik Dorreboom
Frederika Wilhelmina Deij - Dirksen
Truus Knaap - van Noort
Jacoba Hermina Beens - Boven
Hendrik Valk
Jozephina Elisabeth Maria van Drooge - van Dijkman
Christina Aukje de Jong
Joannes Marcellinus Meijer
Johannes Zuurbier
Petrus Jacobus Willem Puijk
Antje Kuyt - jager
Anna Maria van Vliet - Gaus
Jan Blauw
Henk Bekker
Marinus Amama
Dirkje Marretje van Thiel - van Woudenbergh
Margriet Baukje Hulseboom - Luinenburg
Rie de Groot - Rol
Jan Zeeman
Arentje van Egmond - Freke
Anna Elizabeth Maria van Velsen - van der Wiel
Aldert Jan van Maanen

maandag 1 juni

Barabara van der Welle - Heins
Jan Lof
Johanna Barendsen - lakeman
Divera Adriana Snip
Gees Rijnhart - Olij
Leonardus Antonius Pierre Marie Beusen
Johanna Anna Elisabeth Jonker - Dudink
Abraham van der Vlugt
Hiltje Margaretha Slagter - Winkel
Piet Zwakman
Arthur Oosterkamp
Cornelis Adrianus Rood
Foeke Braaksma
Cornelia van Egmond - den Haan
Jannie Dekker - Bankert
Aldert Jan van Maanen
Albertha Verhagen
Jaap Smit
Johan Willem de Rooij
Neeltje Jannetje Leegwater - Breed