inloggen

familieberichten op internet

Berichten van mei 2015

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 30 mei

GEORGE JOHAN BLOM
Waldemar (Waldy) Nods
Margaretha Bikker - Does
Cornelis Joseph van der Voort
Gonny Binken - van der Hoek
Sonja Eleonora Lambers - Stevens
Max van Hal
Margaretha Johanna de Mooij
Cor van der Jagt
Gerard Schülte Küperjans
Johannes Cornelis van den Brandt
Johannes Mattheus Jozef van Rijn
Jan Willem Draijer
Anton Frederik Schut
Jan Knijn
Margaretha Petronella Maria Jorna
Johanna Anna Elisabeth Jonker-Dudink
Leo Witmondt
Jantje Kok - Zilvold
Tiny Bosboom
Pieter Brouwer
Elisabeth Dirkmaat
Alida Maria den Nijs-Mul
Martin Maas

vrijdag 29 mei

Mgr. Franciscus Henricus Kuttschrütter
Tineke Boers - van Tongeren
Paulus Joannes Oomen
Hermanus Hendrikus Winter
Jantje Verdonk - Bosschieter - Kwast
Henrica Wilhelmina Abels
Willem Stegeman
Johanna Beentjes - van der Horst
Maria Catharina Koopman - Blokker
Leonardus Cornelis Maria Visser
Klaas Daalhuizen
Mgr. Franciscus Henricus Kuttschrütter
Klaas Daalhuizen
Nolan

donderdag 28 mei

Grada Catharina Hoijtink
Jacob Hoogendoorn
Elisabeth Klaassen
Hennie Leen - van Roode
Gerrit Belmer
Jerien Koolbergen - Leeninga
Jannetje Plooij - Brussee
Anna Pieternella van Oostendorp
Catharina Johanna Jordens - van Gog
Simon Cornelis Volder
Johanna Hendrika Kuiper - Druiven
Frederik Grijsen
Rie Fasten - Koot
Maarten Verwer
Petronella Johanna de Lange - Runderkamp
Adriana Clara Ligteringen - Smit
Wim Schermer
Jan Bertus Tuinstra
Annie van Bourgondiën
Emma Johanna van Dijck
Cornelia Root - Deun
Hendrik Muntjewerff
Martha Maria de Wit
Goukje Dijkman Dulkes - Boezerooy

woensdag 27 mei

Maaike Adriana Hazelaar - Burgers
Jan Corts
Jan Vriend
Johannes Jan Willem den Hollander
Geertje Pereboom - Visser
Cees Boer
Theodora Wilhelmina Maria Müller - Groeneveld
Bernardus Johannes Tiebie
Maarten Koetsier
Marretje van der Poel - Rebel
Peter Jacob Hendrik de Haas
Katja Winnubst - Schmidt
Anna Baldewina Dieben - Vasen
Freek van der Heijden
Wouter Walterius Boos
Willemina Betsy Donker - Bleeker
Theodorus Simon de Wit
Theodorus Antonius Schuurbiers
Rosalia Wilhelmina Joanna Kempes - Manders

dinsdag 26 mei

Tom van der Linden
Cornelia Martina Wilhelmina Kaas - van Helden
Marie Groot - Koster
Luc Guillaume
Atie van der Heide - Olie
Atie van der Heide - Olie
Ton van der Putten
Femina Jane Beers - Verkerk
Herman Rutger Johannes Fokken
Heintje Florijn - Renzenbrink
Tinny van Tiel - Valeggia
Job Rudolphus Baltus
Marianne Appelman - Slagter
Jack van Poppel
Gijs Koppen
Mijntje Elise Nijk - Jaspers
Wil Kamer
Jacobus van Strijen
Adriana Maria Schipper - de Groot
Adriana Hindrikje Spoel - Barendregt
Aaf Ruys - Neij
Geertruida Maria Bartels - Bijman
Jan de Boer
Willem Otte
Mitzi Zandvliet - Mandl
Marie Helms -Spijker

zaterdag 23 mei

Maria Louise van der Lee - Kieviet
Hermanus Adams
Maria Mathilde Telleman-Jacobs
Alida Johanna Meijer
Betty Bakker - de Graaff
Johannes Cornelis Antonius Maria van der Stam
Lucas Gerardus Visser
Ludovicus Christiaan Johan René
Jan Reinders
Johanna van Spaandonk-Duineveld
Tiny Schoenmaekers- Kaagman
Albertus Cornelis Boumeester
Bente Beatrix Fidler - van Wagtendonk
Cornelis Hans Martin Slot
Pieter van Leijen
Hendrika Johanna Baars - Hellingh
Bob Pieter Hageman
Willem Gijsbert Helmus
Petrus Nicolaas Temming
Jan Brouwer
Anna Maria Heestermans - van Nijnatten
Anna Cornelia Kortekaas - op den Kelder
Alida Piers - van der Mije
Sonja Schuss
Herman Zwart
Piet de Goede
Nicolaas Cornelis van der Meer
Martha van Beers-Remorie
A.G. van de Kreeke
Sophia Johanna Hemprig - Markx
Geertje van Delft-van Egmond
Johannes Jeroen van der Meij
Ton van Veenendaal
Petrus Jacobus Limmen
Jan Kraakman

vrijdag 22 mei

Jeltje Zaadnoordijk
Johannes Hendrikus Maria Bosma
Marijke Blank - van Wijk
Anna Zwirs - Pater
Marijke Blank - van Wijk
Cornelia Bakker-Vlaar
Dini de Bruijn-Talen
Bertha Amelie Peereboom-Post
Henriëtte Dirkje Roelofs - Hundersmarck
Marie Valkering-Molenaar

donderdag 21 mei

Käthe Versteeg - Jevnisek
Johan Ceriac Christiaan Dell
Maria Anna de Reus - Lensen
Jacobus Johannes Kuijper
Gerard Beemsterboer
Willem Andrea Wzn
Gerard van der Heiden
Cor Knoppers-Boom
Foekje Fiere - van Luik
Betty Bakker-de Graaff
Maria Petronella Koster - van Bruggen

vrijdag 22 mei

Cor Meinders

woensdag 20 mei

Henk Bruin
Klaas Balk
Jan Bakker
Cornelis Dirk Kramer
Johannes Brussé
Jan Feeke
Dénes Sámuel Imre Tihamér Vilmos graaf Festetics de Tolna
Hendrikus Jacobus Gerardus Maria van Dijk
Cornelis Nicolaas Lek
Arie Twisker
Wilhelmus Petrus van der Geest
Walda Anni Sigling - Meijer
Simon Koeten
Thijs de Jong
Cornelis Josephus Berkhout
Cornelia Quax-Schrijver
Daan van Egmond
Hans Bruinier
Louise Bertha Helene Sandkuijl-Depryck
Rie de Zeeuw - Koppes
Rob B. Jacobs
Roelof Johannes Heijke
Saskia Karten - Poelman
Gezinus Roelof Hendrikus van Dijk
Jacques van Langen
Theodora Pepping-Roozendaal
Erna Schrijver - van Groen
Mignon W.A. Stalman-Buls
Ellen Sweep
Maria Cornelia Anna Termeulen-Straathof
Margaretha Carolina van der Hoeven - Honing
Margaretha Louisa Elisabeth van der Veen - Duijker
Wijntje Ridder-Raadsen
Wilhelmina Cornelia Meijne
Helma Doets - van Veghel
Maria Susanna Lamars - Meier
Akke Kok
Johannes Thomas Visser
Cornelia Bertels - Eigeman
Jenny Brom-Weima
Miriam Buitenhuis-Kamp
Alida Jellina Burger
Anja Buss – Dubbis
Johanna Hendrika de Wit
Anna Maria Dekker - de Kuiper
Pietje Kleijne - Kater
Betsy Trijntje Marie Klokkers - Weg

dinsdag 19 mei

Sophia Maria Catharina van Beek
Adriaan Ferdinand Frieser
Wim Groot
Charley Younge
Jacob Wams
Jaap Buysman
Johanna Machteld Hubertine Theresia Houtman
Anna Maria Luitjes-Schaap
Piet Hoff
Anna Catharina Maria Jong
Markus Pool
Theodorus Nicolaas van Stralen
Joseph Leonardus Maria van Dijk
Teako W. de Boer
Johannes de Ronde
Geertruda Anna Maria Suiker - Obdam
Gerrit Jongerius
Karel Ferdinand de Vries
Peternella van de Kuinder - Beukema
ANTONIUS GERARDUS JOZEF DIJKMAN
Paulus Johannes van den Berg
Hermina Petronella Vermeulen - Ouderdorp
Geertruida Everdina Kreuning - Denker
Johannes Pieter van Straten
Maria Cornelia Anna Termeulen-Straathof
Leonardus Theodorus Dudink
Jan Zeeuw
Adriaan Ferdinand Frieser
Walterus Johannes de Boer
Marion Rumping
Jan Bloetjes

maandag 18 mei

Bets Dekker - Bottema
Bep Roosloot
Trijntje Ris - Berkhout
Petrus Lambertus Maria Greijer
Jacob Marcus de Boer
Adrianus Theodorus Kunst
Anna Lakeman-Bosman
Bram Jongh Visscher
Cees Scholten
Ger Kuijper
Johanna Elisabeth Catharina Bleijs - Bergers
Boudewijn Borreman
Ton Schoen
Theodora Antonia Slatius-Jordens
Magdalena Prins - Slegers
Jacobus Adelbertus Wit
Jaap Mink

zaterdag 16 mei

Bep Wilms - Roohé
Willie Visser
Catharina Maria Duijnhoven-Dignum
Dieuwertje Smit – de Vries
Pieter Schouten
Elisabeth Gertrudis Sophia Stornebrink - van Blijdestein
Pieternella Loos - Seijmour
Greetje de Wilde – Huël
Cornelis Verloop
Arie Dudink
Johannes Petiet
Alida Wilhelmina Zonneveld-Bënard
Godfried Groot
Alida Maria Theissen – Commandeur
Astrid Philipsen - van Groningen
Rudolf Gerrit Bennis
T.G. Brandenburg - Groot
Franciscus Cornelis Baltus
Pieter Buijs
Petrus Willibrordus Krom
Nelly Brantjes - Dubbeld
Nanne Vriend
Maria Johanna van der Velden - Harder
Carolina Christina Koens - Heijman
Jan Smits
Gretha Jeanette de Beurs-Eriks
Antoon Bakker
Catharina Maria Koelemeijer – Botman
Gerarda Petronella Boskamp - van der Hulst
Wilhelmus Petrus van der Geest
Willem Jacob Roekamp
Gebbina Riek van der Woude - Bosker
Gerrit van der Hoeven

vrijdag 15 mei

Alie Schaap - Hottentot
Helena Elisabeth Kroon - van Eijk
Aaltje Vink - Struving
Antoon Bakker
Karel Jozef de Roeck
Maria Julianna Schüder
Neeltje Leeuw-Franke
Sjaan Klijn - Struijlaart
Anna Gerarda Ruijgrok - van der Peet
Alida Munnik - de Graaf
Trijntje de Boer
Catharina Margaretha Borst-Visser
Auke Cornelis Wijnja
Gerard Bruin
Gerardus Johannes Kamper
Alie Conijn
Afie Hoekstra - Weel
Grietje Brouwer - Altman
Gerrit Laman
Peter Sons
Annie Boelhouwer - Overman

woensdag 13 mei

Theresia Maria Brandsma
Ir. Jacobus Wagensveld
Johannes Hermanus Koster
Pieter Paulus Stuijvenberg
Bob Griffioen
Bart
Nel Candido - van iterson
Marcel Paulus
Jacobus Leonardus Johannes Klaver
Everdina Elisabeth Maria Johanna van Groningen
Thomas Oomen
Paul Regensburg
Jan Hupkens
Christiaan Johannes Fokker
Rita Nuijens - Ris
Gerard de Boer
Aagtje Butter - Eiland
Gerarda Margaretha Stavenuiter - Preenen
Henricus Willebrordus Klauwers
Coby Vet - Dekker
Antje Breeker - Pluijmers
Jan Everhardus Bootsman
John van Rijn
Dirk Groen
Hendrik Cuvelier
Hendrik Jannes van Egmond
Piet Neijsen
Lucina Heenk - Flentge
Dea Fritschij - Kea
Wilhelmina Johanna Dockheer - Haaijman
Stephanie van Overmeeren - de Bruijne
Maria Albertina Legerstee - de la Bije
Aafke Platteeuw - Kiers
Willem Theo Engelberts
Gerardus Nicolaas Jozephus de Bruijn
Maria Volkerts - Weijers
Anna Petronella Moorman - Koster
Marianne Lemke
Hermann Carl Bedet
Hendrik Marius Blommaert
Johan Jacob van Oosterhoud
Elias Jacob Johannes Westerhout
Marie Scheepe - Osak
Truus Beumer - Moolenschot
Hendrikje Anje de Boer - van der Kamp
Vincent van Riet

dinsdag 12 mei

Wilhelmina Kol - van der Horst
Jurjen Bronger de Boer
Ans Kleisen - Iesberts
Aafke Hendrika Marie de Jong
Hillegonda Clara Margeretha Maria Duyker - Harsveld
Remmert Lubach
Grietje Reinanda Horn - Broekhuizen
Rikkert Oostenrijk
Pamela Marion van den Bergh - Russell
Romelia Dijkstra - van Dijk
Nelleke Kops - Reijnders
Elske Wietsma - Schaap
Ada Roelofs
Gerhardina Lucina Duin - van den Heuvel
Goverdina Maria Jozepha Hoets - Hietbrink
Cor Kat
Franciscus Johannes Cornelis de Leijer
Paul Regenburg
Alijda Kraak - Dekker
Michael Mizee
Simon Theodorus Min
Walter Kok
Nelly de Groot
Grietje Elzinga - Schuurman
Jan Hottinga
Wolter Koops
Gerda de Rover - Vrancken
Evert Kroes
Anna Sophia van der Post - van Noort

maandag 11 mei

Geertruida Maria Bolten - Broek
Jacoba Maria Bruin - Louwe
Catharina Holdinga - van der Veen
Wiebe Dijkstra
Cees Plak
Jan Willem Reinders
Rebecca Klozen - van Dansik
Willem van Dalen
Margaretha Catharina Bloks - de Smaele
Ton Donkervoort
Alida van Zeist - de Keizer
Lenie Post - de Jong
Rijkje van Ettekoven
Jan Jaap IJfs
Nelleke Kops - Reijnders
Martinus Theodorus Pronk
Cornelia Eigenhuis - Hebbenaar
Arnold van Wieringen
Gerda de Groot - Dekker
Klaas Zijp
Johannes Meester
Vera Dekker - Molenaar
Tonny des Bouvrie - Hennekam
Hetty Reydon
Jan Johannes Kikkert
Hermanus Michael Rudolf Vogt

zaterdag 9 mei

Jacob Willem Hoorn
Anna Maria Dorothea de Boer-Krabbe
Wilhelmina Christina van Laar ‐ de Boer
Johanna Lena Aartje van Tuijl
Rini
Grada Daas - Smits
Theodorus Maria Brits
Benedictus van Ombergen
Donna Meesters
Henk Hilterman
Maria Johanna de Reus - de Moel
Jannetje Groot - Duijfs
Kees Roos
Cor van Doorn
Leendert Troost
Elisabeth Maria Meijer
Jacob Willem Ignatius Entius
Jacoba Pie-de Groot
Ben Snoek
Nicolaas Johannes Pronk
Tetsia Luttik - Aafjes
Geertruida Elisabeth Stam - Sminia
Alida Helena Anthonia Rietveld
Lidwina Anna Maria Laurijssen - Kamps
Annie Bakker
Jan Hop
Dirkje Spek
Janke Attema
Greet Mol-Halsema
Karel Frederik Hendrik van Hiele
Barbara Margretha Nordemann - Rietmann

vrijdag 8 mei

Margaretha Johanna de Kort - Beerlage
Simon Petrus Hooiveld
Maria Albertina Legerstee - de la Bije
Bram Dekker
Cornelis Everts
Ronald Ludwig Simons
Ger Swart - Hartog
Petronella Valkoog
Rob de Louw
Piter Willem Blom
Rie Wever - Beerepoot
Karel van der Straten
Willem Groot
Elisabeth van der Vliet - ter Haak
Gerard Pennock
Martin Arie Kossen
Christina Koorn - Bakker
Elisabeth Maria Hendrika Brouwer
Bastiaan Bouman
Hendrik Arnoldus
Petrus Jacobus Kaandorp
Ferdi Schipper
Pieter Koopman
Gre Mandjes - Kieftenburg
Ellen Appel - Mooij

donderdag 7 mei

Geertruida Petronella Louise ter Beek - Nagtegaal
Louise Frederique Wolvers - Berkes
Elly Koning
Johannes Antonius Maria Krijnsen
Jan de Vries
Leen Blom
Barbara Smal
Jacob Jan Kroon
Elias Abraham Thomas Vogelenzang
Trijntje Breeuwer - de Wit
Adrianus Rozenbroek
Jeroen Fransiscus Jak
Ariën Silvester Klijn
Marinus Adrianus Veerman
Pieter Nicolaas Roele
Elisabeth Klomp - Koenders
Jan de Geus
Paulus Petrus Bernardus Visser
Adriana Maria Broersen - Louw
Maria Jannetta Schuddeboom - van Calcar
Afra Lucia Portegijs - Baars
Dorothea Helena Laurent - van Balen
Dick Berkhout
Francisca Maria Elisabeth Gleusteen - Kruyne
Duifje Dekker
Jacob Brinkman
Boukje Wittkämper - Teitsma

woensdag 6 mei

Fredericus Kruis
Henk Heevel
Theo Meerstads
Lambert Nicolaas van Wijk
Anneke van Beek - Bakkum
Krijna van Noord - de Bruin
Jacoba Johanna de Groot - Warmerdam
Jacoba Maria Margaretha Boskamp
Geertruida Mathilda van der Meer - van der Meer
Marianne van Ast - Walser
Pier Lettinga
Adrianus Rozenbroek
Anna Maria Langeveld
Joop Veenhuijsen
Marinus Theodorus Lambertus Rokebrand
Cornelis Blokland
Maarten Winkel
mr. drs. Catharina Hanegraaf - Feringa
Cornelis Johannes Wilhelmus Kuijs
Louis van der Meer
Gre Karstens - van der Park
Anneke van Beek - Bakkum
Margaretha Sophia Metselaar - de Boer
Mariëtte Elise Wiegel
Dien Aniba - van Duyvenboden
Reindert Nijholt
Neeltje Groot - Bart
Henderika Reina Lucretia Krijt - de Boer
Maria Geertruida de Boer
Wim van Westerop
Tiny van Wezenbeek - Smit

dinsdag 5 mei

Lucia Jacinta Droog - Meijer
Jacobus Slootweg
Tiets Bosman
Maria Geertruida van Stralen-van Langen

maandag 4 mei

Gerardus Hendrikus ten Rouwelaar
Edouard Theodoor Nicolas Rahusen
Jantje Gorel - Kool
Franciscus Nicolaas Maria Kuijpers
Wilhelmus Bakker
Jacoba Johanna de Groot- Warmerdam
Johanna Geertruida Koot - Verdegaal
Maria Geertruida van der Laan - Heijne
Jos van Moorst
Tjark Geesienus Nieman
Adrianus Jacobus Dekker
Helmert Richard Mulder
Trijntje Brouwer - Waterhout
Feike Boumans
Trudy de Waard - Bruin
Pieter Teel
Gary Dekker
Cees Bakker
Mary Beemster-Buis
Coby Looij
Cornelis Johannes Zeegers
Lydia van der Oord-Beijer
Wilma Dourlein

vrijdag 1 mei

Ab Gerrits

zaterdag 2 mei

Nico Handgraaf
Bertus de Wit Huissteden
Jacoba Muusse - Bakker
Piet Kelder
Ruud van Heerden
Adriana Louise Koopman - Thomas
Anna Aaltje Nieboer-van Wijk
Peter Lankreijer
Johan Peter Gerard van der Gaag
Franciscus Johannes Kleijn
Leo Hoek
Geertje de Kler-Ouwehand
Abraham Roos
Ingrid Lenters
Johannes Petrus Buscop
George Heuckeroth
Apolonia Beij-van den Hoed
Wilhelmus Johannes Kommers
Geertruida Mathilda van der Meer-van der Meer
Mart Knijn-Beemsterboer
Wilhelmina Tichelaar - Attema
Werner van Luneschlorf
Afra Catharina Wit-Broers
Roelofke Martzen Lammerts - van den Brug
Maria Brinks
Gerhardus Johannes Beulink
Olof de Vries
Kristina Wilhelmina Maria Hartenberg - Disseldorp
Rinus Meijer
Willem Louw
Jan Fruijtier
Anthon Diederiks
Ida Maria Tuinhof - van Zijl

vrijdag 1 mei

Olof de Vries
Johann Diederich Geert Bosker
Bernard Schaafstra
Richard van der Wal
Michel Benedictus Lionarons
Monique Ijlstra
Cora Gerarda Kenter
Meijert Mulder
Janny Groen - van der Busse
Maria Celestina Souverijn -Raaphorst
Willem Mulder
Cor Kreuk
Jolanda van Baar - van Lange
Johanna Smit - Reuling
Hendrina Adriana Maria van der Voort
Maria Johanna Huiberts - Dongelmans