inloggen

familieberichten op internet

Berichten van april 2015

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

donderdag 30 april

Jan Gerrit Hendrik Hoijtink
Jo van Zaane
Foeke de Koe
Geertje van Schaik - Vos
Willem Jan Fredrik Kraaijo
Cornelia Elena Timmerman - Kaan
Dirk van Diepen
Johannes Theodorus Droog
Jansje Johanna Links - Nieuwenhuijs
Abraham Peter Meijers
Marinus Pieter van Es
Ans Vellinga - Moes
Gerda van de Water - Vleesch du Bois
Wim Saal
Anna Maria Langeveld

woensdag 29 april

Nicolaas Kaldenbach
Alida Catharina Quivooij - Klinkenberg
Wessel Heringa
Frans Moerland
Petrus Frederik Tesselaar
Afra Cornelia Pieters-Dekker
Gerrit Arend Koppenberg
Catharina Schneider
Trijntje Jaantje de Boer - Leijen
Truus Hoff - Visser
Wil Bot - van der Knaap
Ina Roozendaal - van ’t Hof
Marieke Hulskamp
Jan Swart
Theodorus Bernhard Marie Meerstadt
Nelleke Margaretha Petronella Maria van Dijk
Maria Francisca van de Pol-Pennekamp
Margreet Nieborg - Molenaar
Dirkje Bijleveld-Korbee
Metje Dorothea Smit Duyzentkunst - Veerman
Anna Waiboer - Wagenaar
Vera Feij
Johanna Maria Borst
Pieter Tjalling de Jong
Anna Kat - de Wolf
Marinus Antonius van Zutphen
Agnes van der Meulen
Martha van der Veer-Koek
Roelof Volkert Eijkenduijn
Wil Litzouw
Adrianus Gerardus
Ank Wolterbeek - Bruggeman
Theo de Kluijver
Aart van Haaften
Hendrika Lammerdina Maria Mulder - Kruize
Jurriaan Kroese
Margreet Molenaar

dinsdag 28 april

Jan Koedooder
Jannie van der Weerd - Slotemaker
Jitske de Jong - Andela
Johannes van den Bor
Catharina Geertruida Duijn - Bos
Helena Petronella Maria Marrocco – Pijpers
Aleida Antonia Beugelaar-Kippersluis
John Klomp
Froukje Smit - Lijklema
Femmetje de Kleuver
Jan B. Karelsen
Wendy Bos - de Jong
Maarten Antonius Maria Bus
Hendrica Susanna Petronella Drieënhuizen - Labordus
Dieuwke Bleeker - Dijkstra
Emile Honoré Borgts
Maatje Bevelander
Theo Karel
Frans Bouchier
Joke Alberts - de Jongh
Petronella Clara Maria de Groot
Adriana Barnhoorn-Musch
Catharina Maria Steltenpool-Kunst
Cornelia Anna Maria van Koningsbruggen - de Wit
Alida Maria Johanna Cornelia Schoof-Swagerman
Thijs de Jong
Anna Cornelia van den Berg-Gouwenberg
Jacobus Maria Stoop
Jacob van der Sluijs
Cornelia Maria de Reus
Maria Klasina van der Kolk - Vader

maandag 27 april

Annie van Oers
Cornelia de Vries-Bergshoeff
Ria Koeleman - Nieuwenhuis
Henk van Vegten
Frederik Adrianes Hollenberg
Martha van der Veer-Koek
André van de Laar

zaterdag 25 april

Mechelina Venema - van Ombergen
Pluis Lindeman
Bert Brongers
Didi Verhagen - van Bosheide
Tinie Boom - Koomen
Ineke Scholting - Bakkenes
Ir. Lambertus Jacob Willem van Loon
Roosan Hazelhoff Roelfzema - Kromhout
Else Koelewijn-Sørensen
Theodorus Johannes de Winter
Cornelis de Roo
Rina Verver
Jan Kars
Ida de Jager
Hans Lasthuizen
Jeanne Anny Couwenhoven - Hoogendorp

maandag 27 april

Johanna Wijnands-de Groot

zaterdag 25 april

Buddy Robert Donald Dümpel
Marijke Lieneke Wiertz - Schreuders
Helena Margaretha Dekker - Schouten
Cornelis Antonius van den Bosch
Maria Adelberta Bart – Leuring
Coos Eeken
Emma Adriana Leijen-Kooijman
Elisabeth Deen-Leek
Sebastiaan Mureau
Nico Greiner
Hendrikus Breedeveld
Alphonsus Bernardus van Tunen

donderdag 23 april

Henriëtte Boudewine van der Sande Lacoste-Boot
Jacobus Bakker
Bart van den Velden
Bertine van Dijk
Gerardus Louter
Nelletje Honing-Baas

vrijdag 24 april

Bob Prijs
Anna R.M. Westenberg - Borchers
  

zaterdag 25 april

Jan Adrianus Antonius van der Wardt

vrijdag 24 april

Dieuwertje Dekker-Raa
Frits van Wijk
Jacques Kort

donderdag 23 april

Theodora Aloysia Vogel - de Kluis
Marinus Antonius van Zutphen
Hans Heezen
Taco van der Werff
Henk de Wind
Catharina Wilhelmina Willard
Lijsberth Janne Klop - Keijzer
Anna Hildegard Josepha van der Linden - Fischer
Antonette Theodora Nieuwets - Hermus
Irene Filemieg - de Beurs
Dirk Boot
Johannes Hendrikus Gerardus Mei
Anna Dorothea Pijper - Hensbergen
Theodora Gerda Nellyna Hofmeester - Kraaijeveld
Nel Visser-Kabel
Daaf Bontje
John Geene
Leo Boon
Wilhelmina Theodora Maria Brasser - Bakker
Marie Hermina Pool
Marinus Troost
Baukje van Raaij - Koper
Saskia Martha ‘t Hooft
Willemina Mulder-Batenburg
Git Kunst - Smit

woensdag 22 april

Fredericus Mattheus Martens
Willem van Veen
Catharina Henriëtte de Lange
Maartje Jonkhart - de Wit
Hendrik Stoffer
Johannus Joachim Arnoldus Guttinger
Co van der Raad
Rudolf Alan Eldering
Annie Praamsma - Hiemstra
Greet Schalks-de Wolf
Johanna Francisca Gerritsen - Hellemons
Beatrix Verzaal-Boer
Marie Volpp - Frie
Hermina Henrietta Antonia Maessen-van den Braak
Hendrik Kranenburg
Bertus Britsemmer
Wilco Hoogenboom
Mien Reurings-Vrijburg
Maarten van der Luijt
Jan van Gennep
Jacoba Alberdina Postema - de Boer
Tiny van Klink-van den Nieuwendijk
Gerritje Oostenbroek ‐ van der Poel
Oebele Boonstra
Gerard Visser
Roel Schreuder
Cees Gorter
Irene Filemieg - de Beurs
Johanna Cornelia Elisabeth de Vries-Bruschke
Frank Müller
Johan Jongejan
Anja Waar
Tinus Westerveld
Christiaan Hendrik Mes
Johannes Meto Drenth
Jacobus Lambertus Koene
Alie Clappers - Scherpenisse
Johan H. Willems
Maartje van Splunter-Oostwouder
Adrianus Theodorus van Loenen
Martha Regina Laaper ‐ Hammann

dinsdag 21 april

Mien Reurings-Vrijburg
Jantje Jansje Laijen-Koster
Govert Willem van der Wal
Willem Schrieken
Anneke Kaptein - Adema
Adriana Vermet - de Ruiter
Ton van Wijk
Frits de Koeijer
Dievera Maria Naber - Bart
Arie Plaisier
Gradus Elbertus Johannes Lamaker
Cornelis Lodewijk Tenhaeff
Hubertus Sanders
Adriaan Hendrik Bierens
Martha Maria Anna de Groot - Brinkman
Henk Engel
Frits Rossberg
Johanna Maria Borst
Frits Versluis
Otto Anthonius Speel
Francisca Wilhelmina Gerarda Vlas - van Gameren
Henk Spigt
Bets Smit - Beima
Annie Wijs - Fluiter
Cornelia Maria van Roon – Beentjes
Nelly Hos - Nieborg
Arie van Dongen
Bert Majoor
Petronella Johanna Maria Honkoop - Vrielink
Leonarda Maria Theodora Volwater-Elstgeest

maandag 20 april

Jacobus Adrianus Johannes Semeijn
Henk Slijkhuis
Leonardus Adrianus Huismans
Nel Schoen - Druif
Anna Catharina Poland-Beemsterboer
Jan Noom
Willem Gerrit Bos
Maria de Ruiter ~ Roodenburg
Jacoba Maria Mentink - van der Klaauw
Ineke Weggelaar
Elisabeth Knopper-Vermeulen
Wijnandus Johannes Boitelle
Hermina Henrietta Antonia Maessen-van den Braak
Wilhelmina Johanna Maria Brouwer

vrijdag 6 maart

Anna Elisabeth Mulder-Schuuring

maandag 20 april

Jouwert Wagenaar
Simon Maria Bijman
  
Wilhelmus H. Verheijde
Jannie Bekker – van der Molen
Albertus Cop
Margaretha Maria Barbara Zentveld-Anink
Jeannet Roza - Goossen
Rudolf Abbenhues
Annie Schouten - Groot
Jo Meijer-van Velzen

zaterdag 18 april

Neeltje Vos - Schipper
Helena Henrica Maria Blommers - van Ginneken
Jan Noom
Jansje van Arenthals – Willems
Guurtje Jacoba Schot - Molenaar
Johanna Klasina de Jonge - Meems
Anna Cornelia Burghout - van Leuven
Maaike Dekker - Roozendaal
Jacob Johan Kuijt
Jacob Pieter Pool
Joan Wilhelm Putman Cramer
Annie Mulder-Schuuring
Jacoba Elizabeth Schilling - Stek
Jan Blom
To Graas - Arends
Wim Hoogeveen
Sander Johannes Schurer
Gerie Korver - Pieterse
Robert Bouke Houtman
Dirkje Theodora Maria Dijcks - van Lint
Dora Dina Neeltje van Leeuwen-Verveer
Benedictus Antonius Marie Ris
Hermanus Albertus Swaalf
MaartjeWierstra-Rustenburg
Gijsbertus Wilhelmus Maria van der Veer
Cornelis de Bruin
KLAAS GEEL
Jeffrey (Geppie) Wind

vrijdag 17 april

Helena Petronella Suidgeest - van Maris
Annie Hooijberg
Cornelia Catharina Termeulen-Dobbe
Ko Visser
Elisabeth Catharina Frumau - Visser
Ank Huibers-Dekker
Jan Linting
Petronella Wilhelmina Lucassen ‐ Migo
Theodora Hilhorst - Hanou
Agatha Theresia van der Lee - Smiers
Pieter Josephus de Bie
Limkje Meintje Sietsma - de Boer
Marten van den Brug

donderdag 16 april

André Jansen
Elisabeth Neeltje Kouwen - Kamphuijs
Johannes Nicolaas Nagtzaam
Geertruida Catharina van Bakel
Willem Karel Gabriëls
Maartje Dalenberg-Bouwen
Giovanni Simbula
Anna Maria van der Schagt – Putters
Cees Meissen
Cor Zonneveld
Theodorus Cornelis Heintzberger
Jacobus Wilhelmus Maria Borsboom
Grietje Pels - Haak
Marius Frederik ten Raa
Simon de Wit
Jacoba Johanna Roodenburg
Johannes van Zwieten
Fred Schuitemaker
Pieter Josephus de Bie
Gerard van Balen
Adrianus Johannes Hoofd
Sybrand Zwanenburg
Agnes Afra Smit - Entius

woensdag 15 april

Jacques Cornelis Koesemans
Petrus Gerardus Weel
Wilhelmina Hendrika van Leeuwen
Harm Fester Medendorp
Philippus Johannes Meerkerk
Kees Bakker
Theodora Henrietta Arnolda Overmeer - van den Bosch
Gerardus Cornelis Maria de Jong
Frans van de Hoef
Wilhelmina Christina Petronella Maria Mulder-Heijs
Gerardus Petrus Bakkum
Catharina de Boer - Eschweiler
Marius Cornelis Pijper
Johannes Adrianus Oosterveer
Johanna Antonia Heyne - van den Berg
Catharina Johanna Groot-Smit
José Steur - Claessens
Jan Molleman
Cornelia Alida Duin - de Graaf
Hannah Bruel geboren als Henny Drukker
Maria Hendrika Rijken
Marianne van der Linden - Rensen
Gerrigje Vaalburg
Pauline de Ruyter van Steveninck-Steenhoff
Jan Willem van der Meer
Gerrit Verkerk
Jeanette Janke de Graaf - Lieman
Johanna Wilhelmina Engeltje van Tol
Anthonia Geertruida van Nieuwburg - van der Laan
Gerardus Maria Nijssen
Truus Koopman - Commandeur
G.M. Nijssen
Friedrich Wolfgang (Bob) Spies
Grietje Scheepmaker-Bruin
Adriaan Stolk
Graciela Raquel Schmid
Anna Cornelia Bastiaenen – Wester
Gré van Diepen - van der Heijden
Alphons Henricus Wilhelmus Maria Bruins
Bram van der Toorn
Cornelia Maria Happe - Wester
Jacobus Johannes Zomerdijk
Louise Engelina Ruinen
Hendrik Ferdinandus Marie Dames

dinsdag 14 april

Jan Jacob Mottier
Maria Elisabeth Pepping - Schuyt
Wijntje van Corteveen
Theresia Heijnen – van der Meer
Neeltje van der Ham
Rosine Anna Verhoeven - Corsten
Lize Petronella Swaan
Maria Johanna Cornelia van den Bosch – van der Vegt
Laurentius Denneman
Johannes Petrus Komen
Johannes Josef van Oosten
Petronella Johanna Heemskerk - Lubbe
Johannes Nicolaas Knoops
Ger Bas
Johannes Simon van der Velden
Geertruida Petronella Kramer
Ivone Elizabeth Swerissen-Lubach
Franciscus Jacobus Maria Loew
Joris
José Steur - Claessens
Lien Kiebert

maandag 13 april

Gre Keulen-Biersteker
Gerard Zentveld
Jeroentje Wiesmeijer-van den Eijkel
Janny Smant-Faber
ALIDA CORNELIA HILHORST - BUITENHUIS
Cees Tensen
Elisabeth Siffels - Oosterbaan
Hindrik Bastiaan Geertsema
Maria Helena Kuin - Jansen
Michel Groot
Anneliese Raap - Schmidt
Bart Verweij
Wil Bruijn-Bruin
Jan Willem van der Meer
ADRIAAN KOELMA
Cornelia Elisabeth Borst-de Nijs
Petronella Helena van Gelderen - de Lange

zaterdag 11 april

Anna Wilhelmina Brouwer
Hendrica Maria Catharina Noordervliet-Massaar
Maria Anna Regina van der Storm
Elisabeth Adriana van Bergen - Platenkamp
Anne Vrij-Proper
Doutzen Hibma
Petrus Marinus Acda
Conny Beukman-Wortel
Jan Buur
Grietje de Graaf-Jimmink
Joke van Vliet-Hofman
Johanna Charlotta Regina Spermon-Dekkers
Joseph Adrianus Anthonius van den Heuvel
Herman Aloysius Maria de Wit
Wilhelmina Maria Kenter - Koomen
Klaas Reitsema
Willempje van Rijn-Barnhoorn
Bertus Cornelis Plaatsman
Hanna van Amstel - Herman

vrijdag 10 april

Johanna Theodora Maria Conijn-Gouverne
John Buis
Wilhelmina Maria Kenter - Koomen
Hendrik Jan Swidde
Jan van Santen
Truus Reus - Visser
Willem Loman
André Hendrik van der Tuin
Jan Dirk Plantinga
Cor Kat
Dirk Cornelis Schenk
Hilbert de Boer
Annigje Cornelia Lucas - Bongers
Johanna Elisabeth Korbee - Weber
Pauline de Ruyter van Steveninck-Steenhoff
Antoinette Maria Christina Nollkämper-Meliesie

zaterdag 11 april

Coba Wagenaar-Blom
Jo Snoek-Gieling
Geertruida Theresia Büscher-Langedijk
Aafje Smid - Annema
Odiel van Deuren
Philippus Timmerman
Cees Tensen
Leny Indri
Trijntje Weverink-Hovenga

vrijdag 10 april

Edwin Sylvester Vierbergen
Coba Wagenaar-Blom
Justina Terezija Probst-Kovacec
Carolina Johanna Rahakbauw – Loupatty

donderdag 9 april

Henk Weenink
Gerardus Maria Gemma Zonneveld
Klaas Visser
Jan J. Muis
Wilhelmus Antonius Maria Hoogeveen
Cornelia Wilhelmina van der Meer
Jacomina Lammertje Cornelia Kiefte-Bais
Arita Martina Guijt
A.D. Ruijter
Hannah Bruel geboren als Henny Drukker
Anna Maria Lenting-Groot
Joop Kaatee
Hendrika Frederika Harder-Brands
Sjolle Douwe Merkus
Adriana Johanna Geertruida Niesten – Rijke
Truus de Geus - Fluiter
Henk Dil
Anna Everdina van de Poppe-van Vliet

woensdag 8 april

Mariëtte van Gerven
Arnold Philippo
Henriëtte Boudier - Staal
Anna Jacoba Maria Peeperkorn - Voss
J. J. van Aalst-Visser
Maria Jacoba Anthonia Willard-Koopmanschap
Lourens Mans
Cornelis van Dijk
Sientje Zwart - van der Meer
Sientje Zwart - van der Meer
Riet Kroonsberg-van Zanten
Janette van Doorn-van Rouwendaal
Theresia van Emmerik-van Amsterdam
Jo Baak
Elisabeth van de Velde - den Dekker
Nelly Verhoek-Kelderman
Gerarda Gezina Maria Heemskerk - Helversteijn
J.C.J. Elshout
Petronella Sloep - Offermans
Jenke Wezelman
Minna Geertruida Metselaar - Haarsma
Nicolaas Marinus Johannes van de Brink
Kees Cornelis Petrus Loos
Willy Kottelaar
Johannes Antonius van der Veldt
LEO MARTINUS JOHANNES COPIER
ADRIANUS DE VRIES
Hannie Klemann-Meulenbroek
Ger Verbrugh
Theresia van Emmerik-van Amsterdam
Rob ten Broek
Petrus Josephus Maria van Staveren
Karel Piet Hansen
Cornelis Braas
Gré Besseling - Koomen
Nel Hauwert - Brattinga
Klaas Rijks
Maria Hendrika Rijken
Jan van der Werf
Jacobus Laurentius Rutte
Catharina Margaretha Herben – Kamminga
Gonny van Klaveren - Kaaee
Theresia Maria Jordens-Koreman
Hendrika Kegelaar-Franken
Nicolaas Petrus Baltus
Grada Grootveld
Sophia Maria Sijbesma - Speijers
Martha Draaijer - Manshande
Jaap van Baarsen
Pieter Johannes Joseph Noordstrand
Lia den Broeder
Jacob Wendel
Frank Andreas Johannes Klijnman
Theodorus Joannes Bakkum
Anna de Vries - Sikma
Cornelia Alida Duin - de Graaf
Lenie van den Broek-Teel
Grietje Scheepmaker-Bruin
Romkje Koomen – Hoomans

dinsdag 7 april

Paul de Wildt
Astrid Wilhelmina Hendrika Peters-Zijp
Leo Bromlewe
Alida Harmanna de Rijk - Stavinga
Caroline Bakker - de Graaf
Lucius Wijnberg
Trijntje Jacoba van Dijkhuizen-Langerak
Piet Speets
Elisabeth Nobel - Borst
Anneke Vendel – Pannekoek
Hendrika Maria de Waard-van der Gaag
Jaap Blasweiler
Jozef Aloys August IJsselmuiden
Cornelia Jonker-Braas
Jo Baak
Cornelis Zijp
Lourens Marten Sparrius
Antonia Duinmeijer-Bakker
Maria Cornelia Tromp-Spruyt
Johanna Josephine de Zeeuw-van Venrooij
Petrus Theodorus Vlaar
Coba Meijer - Grandiek
Anneke Janson
Miena Neeltje Doornbos-Vis
Sjef Hendriks
Johanna Elisabeth Bakker-Crompvoets
Jo Paulisse-Oud
Teuntje Johanna Jol - Grashoff
Jo Koolmoes
Berendina Helder-Bosboom
Anton Stoop
Dieuwertje Annie Boeijer
Margaretha Catharina Geusebroek - Rood
Arie de Boer
Antonius Martinus Brakeboer
Arjan Johannes Kraak
Fer Grootenboer
Petronella Schaap

zaterdag 4 april

Willem Christoffel de Wekker
Drs. Elisabeth Dorothea Schoufour-Wolter
Hans Klomp
Alida Engelbertha Kuijpers - Teeling
Margaretha Aardenburg - Rijke
Ria Meijer - Zuidinga
Guurtje Ronde - Zwart
Gerk Kooij
Anna Maria Bakx-van Leijsen
Petrus Josephus Berkvens
Gerardus Augustinus Knijnenburg

vrijdag 3 april

Greta Catharina Tool-Brander

zaterdag 4 april

Jan Dirk Floor
Sjirk Bouma
Bob Maas
Timo Kloosterboer
IJsbranda Josephine van der Linden - de Schepper
Divera Maria Hofland - Hansen
Antonius Henricus Jozef Wiegers
Ilonka Stiekema
JACQUES KLOES
Catharina Agnes Maria Bakker
Tien Schelvis - Rumping
Dirk van Klaveren
Willem Dolleman
Johanna Euphemia Maria Govers - van Putten
Gerard Vermeer
Hendrik Lavinus van ’t Ent
Fred van Wieringen
Francisca Johanna Antonia van der Weide - François
Albertus Mattheus Weterman
Willem Klaver
Johanna Maria Kuper - Tichelaar
IJsbrand Brijker
Ali van Wijk - Snel
Hendrik (Hein) van Goudoever
       
Adina Johanna Mooij - Spaans

vrijdag 3 april

Wilhelmus Johannes Hendrikus Maria Otten
Marianne Johanna Smit - Sol
Hendrica Cornelia Maria Ramaakers - OosterlaakCorrespondentieadres
Jacob Cornelis Stofberg
Gré Postma - Hoogeveen
Theodorus Ignatius Parmentier
Maartje Boerhave - Bruin
Timo Kloosterboer
Arnolde Martha Simone Seegers ‐ Idema
Cornelis Schut
Antonia Johanna Josepha Vlugt-Rood
Grietje Leeuw-Bakker
Teunis Appel
Hendrik Johannes Marinus Willem de Nie
Diana Satoer
Dirk Henderikus Rotgans
Catharina Maria Schavemaker - Floris
Aad Langelaan
Marth Huijberts-Groot
Sara Johanna Maria Rozeboom - van Zanten
Lucas Wilhelmus Franciscus Kortekaas
Johanna Maria Dekker

donderdag 2 april

Tjeerd Priester
Hendrik Joseph Walet
William Christiaan Peter Muller
Klaas Evert Evers
Gezina Frederika van Riemsdijk
Homme van der Leen
Johannes Jacobus Adrianus van Wieringen
Jan Ernest Taeco van Kampen
Johannes Adrianus Maria Tabak
Johannes Antonius Schouten
Cees van Stipriaan
Peter Uijterwijk
Willem Hendrik van Renswoude
Ati van der Fluit

vrijdag 3 april

Heine Braaksma

donderdag 2 april

Jan Ramkema
Johannes Henderikus Jansen
Berend Hop
Jacoba Groot-Betten
Robert Jan Prang
Hendrik Bastiaan Pippel
Willem Floris Kleijn
Gerardus Adrianus Jozef Keuning
Pieternella Jansje Ramakers - Versluis
Anne Marie van de Vooren - Bes

woensdag 1 april

Josephus Wouter Christiaan Wolken
Anna Cornelia Vogelaar - Bogerd
Toon de Haas
Augusta Juliette Perré – de Sanders
Maartje Schoemaker-Forrer
Grietje van der Poel - van Uffelen
Corrie Betlem - Roele
Herman Kluin
Clementina Elisabeth Jansen-van Trappen
Cor van Beelen
Jacobus Johannes Vermond
Eva Theodora Nota Brandjes
Lourina Catharina Los-van der Linden
Grietje Steenman-Welles
Johanna Maria Baak
Geertruida Johanna Maria de Graaff - Bouwman
Wap van der Schaaf
Josepha Geertruida Maria Swinkels - Louman
René Paap
Trijntje Boukje Veldman - de Boer
Marijke Vonk-Spring in \'t Veld
Franciscus Joannes Leonardus Brinke
Jan Elshout
Johannes Baptista Valent
Wilhelmina Joanna Schavemaker - Castricum
Margaretha Johanna Huisman - van Buuren
Anne Fiddelaar-Moerland
Piet Akerboom
Johannes Stephanus Lutterman
Hans Lutterman
Hilbrand Kamps
Willy Tine Knol
Johanna Antonia Swinkels
Cornelis Jozef Meester
Elizabeth Erbé-Gerritse
Jan Dekker
Harry van Geijlswijk
Margaretha Cornelia Kemper - Wit
Nicolaas Petrus Josephus Stokman
Jaap Zomerdijk
Ben Giling
Derkje Edel - van Soest
Maria Hak - Kruijmer
Jacobus Roodenburg
Maria Hak-Kruijmer
Jan Worst
Francisca Maria Tromp-van Engelen
Hendrik Landwehr
Maartje Boerhave - Bruin
Ellie Appelman - Groot

donderdag 2 april

Kinie Jonker - Boor