inloggen

familieberichten op internet

Berichten van februari 2015

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 28 februari

Tygo Geel
Johanna Maria Gerarda Andriessen ‐ Witting
Gon van Amelsvoort - Nieuwint
Rinus Vijlbrief
John Smit
Willy Elise Freriks-de Hart
Arno Jansen
Martin Jacob Vreeken
Nel Koomen-de Wit
GUIDO KOOGE
Carla Horeman
Saskia Elizabeth Maertens
Hendrika Sewalt - Uijtendaal
Cornelis Jacobus Lok
Adriana Lamme-Wiecherink
Johanna Hondema-de Boer
Elizabeth Cathrina Post-Werie
Joop Wilting
Maria Antonia van der Wardt
Gijsbertje Overeem
Willem van Zwol
Jan Braakman
Arie Hoek
Theodorus Gerardus Siecker
Johanna Geertruida Maria Ruijter-Brakeboer
Co Coffeng
Anna Kraan
ARIE TOORNENT
Pietje Geertje Fransens - Koning
Cornelis Nicolaas Haarsma
Johanna Wijnker-van Diepen
Joop Schrok sr
Corrie Stoop-van Diepen
Francina Braamzeel-Bontje
Fieneke Akerboom-Driessen
Adrianus Antonius Mooij
Johanna Sophia Aplonia Korbee - de Zwart
Léon François Marie Corbey

vrijdag 27 februari

Pieter Tjeertes
Jan Marinus Deurwaarder
Bastiaan Le Duc
Maria Eva van der Laan-Velzeboer
Adriana Anna Alida van der Woude - Bel
Siem Bakker
Anton van Klaveren
Elsje Martina Fennigje Eterman - de Vries
Tjiske van Zanen - Westerneng
Gerrit Nelis Spruit
Alida Geertruida van de Poll - Doets

donderdag 26 februari

Gerard Besseling
Anna Maria Theresia Graas
Theodorus Johannes Mol
Marijtje Ploeg-Glas
Riek Kossen-Heinis
Nijs de Ruiter
Teuntje Bos-Brasser
Pé van der Lee
Johannes Augustinus van Zaal
Adriana Schoone-Klopper
Frida Emielie Wiggers-Kyre
Maria Johanna Frankenmolen-van der Peet
Rumke Frielink
Roelf Sluman
Tamara Wallig
Marijke Bankert – Jongert
Albertus Willem Reede
Maria Cornelia Markerink - Hoogland
Elisabeth Alida (Bep) Schouten - Wepster
Onno Reker
Guurtje Nuijen - Gravemaker
Ate Wijnsma
Mr. Nicolaas Johannes Moonen

woensdag 25 februari

Dick Commandeur
Helena Francisca Johanna Duurland - Inderhees
Rie Verbeek -Monné
Freek Duijs
Paula Christina Maria Hommes
Johannes Schild
Trijntje de Graaf-van Stappen
Petronella Veronica Poland-de Moel
Jacobus Coenraad Maria Ehlert
Hendrika Wilhelmina van der Molen-Overkamp
Liesbeth Assendelft
Piet Ammerlaan
Nicolaas Antonius van Leeuwen
Catharine Struiksma - Broer
Jintje Alberta Ha rtkoorn-Schapink
Rie Brouwer-Haring
Elisabeth Maria Cornelia Beekman-Genang
Adriana Hendrika Detmar-Kruijer
Baukje de Vries-Bijma
Henri Hendrik Simon Scheren
Ben Bruin
René Dijkhoff
Anna Klaver-Conijn
Johanna Smit-Baanstra
Anna Geertruida Maars - Denijs
Robert Sybren van de Wint
Leo Pot
Willem Leeman Anneveld
Jacoba de Tombe
Ruud ter Riet
Theo Huizing
Gert de With
Willem Jacob Blom
Manfred Bergerhoff
Johanna Maria Beasley-Woelinga
Annie Koestal
Hendrik Lind
Rolf Janssen
Hendrika Everarda van der Meij-van Venetiën
De heer M. Honig
Albert Preeker
Rudolph van Vliet
Peternella Segabertha Vreeken - Conijn
Dirk Pieter Visser
Cornelis Kwakernaak
Elisabeth Johanna Molenaar-Hoogeboom
Lex de Klerk
Josef Cornelis Maria Vlaar
Peter Barhorst
Seeske Obbink – Boonstra
Divera Maria Wagenaar-Beerepoot
Ger Spijker-Bonhof
Jan van den Houten
Johannes Thomas Schekkerman
Rie Forrer - Döderlein de Win
Amelia Hendrika de Jong-de Jong
Hendrik Masker
Bob de Graaf

dinsdag 24 februari

Hendrik Gerrit Braspenning
Wout le Nobel
Kees Revet
Julia Eleonore Ingrid Plugge
Maria van Splunter - Olivier
Albert Splinter
Evert Knerf
Dirkje Burger – Rezelman
Jan Willem Tijmens
Rosa Luci de Wit - Kuiper
Willem Prins
Antonia Simone Neeltje Couturier - Timmer
John Brasser
Jorke van der Pol
Antonia Hendrika Laan ~ Groot
Simon Christiaan Franciscus Zonneveld
Jan Linker

maandag 23 februari

Meindert de Haan

dinsdag 24 februari

Robertus Plas
Engelina Gerritdina Maria Perik-Geurtse
Dirk de Goede
Wilhelmina Maria Boomgaard-Magielsen
Jan Laan
Fred van der Poel
Nel Pluimers - Houtbraken
Jan Lammerschaag

maandag 23 februari

Petrus Christiaan Theresia Oud
Hendricus Jacobus van de Zande
Annie Beentjes-Spoelstra
Greetje Heimenberg Schreuder
Corry Clijn
Jan Jacob Meijer
Hillegien Jacoba ten Hoeve - Dijkhuis
Grietje van Herwerden-Rijs
Louwe Post
Martina Hendrika Cohen - van Steeden
Dina Cornelia Aartje van der Pluijm-Noordergraaf
Maria Assendelft-Duivenvoorden
Jo Bosselaar
Karel van Rossem
Jacob Blaak
Willem Simon de Wolf
Rob Fabritius
Jan Leinarts
Elisabeth Anna Mosch - Groot
Cornelis Otjes
Ria Spruit
Maarten Leeuwrik

zaterdag 21 februari

Maria Elisabeth de Geus-Hartevelt
Clazina Maria Langezaal-van der Geest
Geertruida Wilhelmina Vletter van der Gugten
Clara Frederiks - Molenaar
René de Ruiter
Toon Danenderg
Jelte Bakker
Henk Milatz
Antonie Teeuwen
Else Marianne Müller-Leiott
Sjef van Stiphout
Johanna Kramp-Onderwater
Jikke Kampen-Kuipers
Johannes Vlasveld
Paul van Raij
Helena Maria Gijsbertha van Diemen-Verlaan
Josef Cornelis Maria Vlaar
Christoffel Hermanus Puttenaar
Johannes Diederik Schrier
Agaath van Diepen-Wagemaker
Jan Kappelhof
Anna-Maria Stam-Koelman
Jan Bernard den Hoed
Tiny Kaag - Hetsen
Johannes Wijnandus Luwema
Duif Kuilman – de Boer
Dea Hooijschuur - de Jong
Jan Eijlers
Hilbertus Goselink
Catharina Maria Dekker-Dekker
Lummetje Ras - de Vries
Cornelis Johannes Sebel
Jan Gerrit
Jan Willem Tijmens
Jan Jacob Schoute
Wil Evers-Heus
Waltraud Noort-van Houten

donderdag 19 februari

Ben Dolron
Martin O’Donoghue
Christina Bottenheft-van den Belt
Petrus Cornelis Vader
Jannie Docter - van \\\\\\\'t Veer
Thoma Baks-Koopmans
Frank van Bekkum
Dominicus Christoffel Nijdam
Elisabeth Middeljans-van Loenen
Alida Elisabeth Duijn-Goedhart
Margaretha Johanna Kapaan-Gouw
Rutger de Vente
Corine Wassink - van Amersfoort
Johannes Lacourt
Cornelia Jacoba Nierop
Timon Polder
Cornelia Johanna Roozen - Kreike

woensdag 18 februari

Gijsbertus Nicolaas Maria Calis
Rob Maartense
Pieter Meijerink
Josephus Emmaneel
Sien van den Berg - de Jong
Annemiek Takken - Schouten
Dick Sluis
Adrianus Petrus Smit
Wilhelmina Petronella Mastemaker
Matthijs Fonville
Wilhelmus Bernardus Smits
Manita de Boorder-Pastoor
Jurretje Dassen - Bruinenberg
Anny Putter - Fatels
Hendrik Scholten
Hermina Theresia Meesters - Boxelaar
Jan Kok
Theodora Hölster-Wehman
Maria Theresia van Mil - Penders

dinsdag 17 februari

Frank Ruijgrok
Maria Teuna den Heijer - de Roode
Ria Busman-Zut
Anita Mulders-Keizer
Marry Happe - van Rij
Johannes Jacobus Kool
Annie Glas-Oostindiër
Cornelia Adriana Warmerdam-Kelder
Emmy Ritziena Hill - Smit
Ruud Visser
Adriaan Jacob van Heulen
Sophia Theodora Splinter-de Roode
Janna de Vries-Gauw
Nico Ronde
Cornelia Theodora Hendrika Sarneel - Albers
Daisy Koomen - Daniëls
Johanna Catharina Maria de Vries - Ketelaar
Ank Geverts - Scholtz
Jeanne Dijsselbloem
Bernardus Hendrikus Maria (Ben) te Marvelde
Ria Verhagen - Luijckx
Jeanette Sophie Petronella Marie Ancion
Folkert de Boer

maandag 16 februari

Daniek Jirna
Teuntje Stapper-van Zwieten
Arie van der Veer
Niels Ris
Louis van de Wetering
Cornelis Naber
Walter Johannes Albertus Hoevenaars
Grietje de Jong-Kaal
Jan Roosendaal
Maria Theresia Duin
Corrie Pelt - Pooters
Johan Arend Theodorus Wibier
Elisabeth Maria Heesterbeek - van Tongeren
Marijtje van Egmond
ALIDA JOHANNA BIRKHOFF - DE BOER
Gerardus Johannes Rijs
Alida Rollingswier-Poorter
Hubertus Martinus Josephus Princen
Tjipke Wynia
Truus Brons-Houweling
Jochem Wilhelmus van den Berg
Petronella Maria Teljeur-de Mooij
Hendrik Mulder
Truus Kok - Deen
Johanna Francisca Huberta Koridon-Kersten
JAN WIJNKER
Bernardus Johannes Petrus Zonneveld
Freek Maas

zaterdag 14 februari

Gerda Brandsma-Haas
Wil Breuker
Gre Vaatstra
INIGO VAN WOERDEN
Cornelis Sloot
Johanna Cornelia Maria van Klink-Pouw
Arie Wester
Marie Elisabeth Bernardina Reese-Al
Bertus van Effrink
Cornelis Meijerink
Albertus Cornelis Roest
Elizabeth Cornelia de Wit - van Warmerdam
Pieter Maas
Theodorus Gerardus van der Wiele
Martha Johanna Slobbé - Froon
Annie de Winter-de Mooij
Alexander Ferdinand Baak
Kornelis (Kees) Tor
ERNST JACOBUS ZWAAN
Floris Coenraad Serré
Annie Wals - van Es
Marijke Vreeken
Cora Schipper - Hartland
Johanna Aleida Hilhorst-van Druten
Saskia Johanna Petronella Heijne
Jacoba Maria Admiraal - Schut
Johanna Klazina van Tol - De Bruin
Abraham Benjamin Bril
Arie Langereis

vrijdag 13 februari

Grietje Vloon - Plekker
Annie Mekken - Goudsblom
Willem Berkhout
Hendrik Bakker
Frits Bal
Maria Josephina Barbara Johanna Lamers - Niessen
Jan Eeltink
Dorothea Johanna Wierda
Alie Jantiena Vos-Jalvingh
Theodorus Pieter Ris
Maria Thecla Anna Lubbers - Wester
Elisabeth Johanna de Roon Hertoge
Theo Klein
Barbara Syna Vlot-Boot
Cor Klarenbeek
Wil Breuker
Regina Ottilie van der Zee - Wijngaarden
Johannes van Sonsbeek

donderdag 12 februari

Anna Guijt-van Dijk
Hans van Wezel
Eduard Nicolaas Rahusen
Louisa Maria Gerarda van Harlingen - de Boer
Arie van Graft
Cornelis Berbée
Willem Pieter Walen
Adrianus Marinus Heijndijk
Anna Elisabeth Loos - Smit
Dick de Kreek
Johanna Maria Cosman - Veerman
Hans Dick
Elsa van der Pool - Stofkoper
Aaltje van Vliet ~ Schager
Elisabeth Spaans - Burger
Willem Cornelis Keesom
Maria Gerarda Huigsloot-Wesselman
Theodora Josephina Maria van der Linden-van der Tol
Piet van der Meer
Martinus Roelof van Essen
Ben Slaman
Cornelia Maria Schrama- Jong
Martin van der Zee
Adriana Rozenberg - van den Engel
Jannie Nellie Dekker-Gelder
Ria Stavenuiter-Breg

woensdag 11 februari

Truus Jansen-Broek
Maria Kalkman - Bleijenberg
Hendrina Maria Zaal - Wondergem
Maria Theresia Anna van Veen - Schouten
Theodora Anna Amende – Ouwerling
Margarete Maria van Campen - van Haaren
Gijsbertus Johannes Nicolaas de Bree
Ger Busch
Gerritje Elisabeth Rentenaar - Petrus
Frieda Kuling - Koper
Els Korstjens - Bonsen
Rob Kool
Joop Harmans
Nel Kruidenberg - Stevens
Hans Meppelink

dinsdag 10 februari

Alida Verburg - Guijt

woensdag 11 februari

Riet Hassing-van Es
Willy van Graven - de Groot
Wilhelmina Maria van Rooijen - van der Hulst
Jacob Keizer
Leonard Clemens Maria Boersma
Ron van Dam
Hendrikus Wijkhuizen
Jan Kaptein
lucia steinbach
Catharina Maria Jonker - Munster
Anton Bosman
Paula Vrolijk – Hendriks
Jos de Jager
Wilhelmina de Boer - de Nieuwe
Cornelis Laurentius Brügemann
Hendrikus Petrus Feldberg
Jan Gerard Waller

dinsdag 10 februari

Siem Ruiter

woensdag 11 februari

Arthur Humbert Douglas
Isaäc Boekkooi
Jan Kool
Henny Hoek - Sporre
Leonardus Verhagen
Thea Liefting - van Deursen

dinsdag 10 februari

Anna Maria Parker-Stapel
Egberdina Kemner - van Beest
Hendrika Maria Blom-Schrama
Margaretha Massaar - Hensen
Mr. J.J. van Rijn
Marijke Triest-Buil
Arie van den Oever
Jaap van Rijn
Nicolaas Cornelis de Reus
Adriaan Marinus Isaac Doorn
Agatha Kroes - de Jongh
Bernardus Gerardus van der Maat
Ov. Jan Zwart
Henderieka Elizabet Köll - Kraak
Els Hupkens - Reinalda
Johanna Willemina van Leeuwen
Frans Joseph Ingelse
Laurens Guldemond
Eric Willem van Heijningen
Helena Maria Rotteveel - Commandeur

woensdag 11 februari

Catharina Cornelia Lücke - Half

dinsdag 10 februari

Gré Dekker-Bommer
Anna Maria Veldman-Dekker
Jacob Keizer
Alie Buijsman - Hoogland
Niek Bakker
Hennie Herman Donker
Aagje Antje Bijpost - Visser
Vera Schaper
Sjaak van Westen
Margaretha Massaar - Hensen
Nicolaas Reek
Mijndert Willem Davelaar
Catharina Margaretha Groenveld
Stephanus Antoon Joseph Driessen
Trijntje Koedijk
Wil Vos – Lips

maandag 9 februari

Tom van der Arend

dinsdag 10 februari

Father Jaap van Bleisen

maandag 9 februari

Ron Woudt
Wilhelmina Maria van Rooijen - van der Hulst
Carel Schoppink
Jacobus Leonardus Schwering
Wilhelmina Marina de Ruijter - Jansen
Piet Lammers
Jopie Langeveld-Spoor
Rita Kaper - Abbing
Theodorus Gerardus Entes
Hendrikus Simon Johannes Huismans
Meindert Manshanden
Hermann Josef Siebenmorgen
Piet van Diepen
Antje Kooger-Kuijper
Alie Bakker - Lakenman
Anneke Beerepoot
Anne Ruijter
Nico de Schaaf
Arie Jacob Vlam
G.V.W.F. Baron van Hemert tot Dingshof
Willy van Graven - de Groot

zaterdag 7 februari

Geertuida Margaretha Maria van Tetering - Lamp
Antje Kooger-Kuijper
Emile van Kempen
Alberdina Koster
Johanna Euphemia de Nijs
Karel Pieter Ackema
Gina Schouten - Piening
Eelco Wilbrink
Johanna Wilhelmina Nan – de Graaf
Marius Schaap
Arnoud Heinrik Jonker
Arie Cornelis Ulder
Alida Laurentia van Berkum - Bakker
Gerardus Adrianus Marinus van Berlo
Dick Nannings
Wilhelmina van der Have
Jan Frederik Maria Louridtz
Hendrik Johan de Vos
Antonius Johannes Icke
Jacob van den Ham
Elisabeth van Proosdij-Reurink
Christina Turmel
Pasado Tjeertes
Odilia Hendrika Dolphina Jacoba van Vuurden ‐ Brouwer
Johannes Jacobus Allis
Gerard Arthur Marie Janssen
Hans Meppelink
Hendrik van Wijngaarden
Gijsberta Antonetta de Vroomen-Horst
Johnny Visser
JOLENTA NEPOMUCENA STIJVERS - BANACH
Johannes Justinus de Mare
BEN HAVERKORT
Piet Veken

vrijdag 6 februari

Henri Coenraad de Graaff Stoffers
Leonhard de Rave
Pieter Gerardus Olthoff
Dieuwke de Boer - Kuiken
Petronella Wijngaarden-Hofland
Pieter Bult
Cornelia Peters - Timmer
Zwaantina Gezina van Duuren
Neeltje Abercrombie - Krul
Nicolaas Christiaanse
John Menning
ROBERT MELS DE BOER
Jacob Nielen
Maria Gerarda Johanna van Bilderbeek-Eliëns
Harm Bakker
Josephina Maria van Hout
Elisabeth Sierat-van Katwijk
Derk Ottens
Gert Oudhuis
Riet Hassing-van Es

donderdag 5 februari

Luchien Hofman
Trijntje de Dood - Bosschieter
Alex van de Kerkhoff
Martha Loomans-Bakker
Jan Brinkman
Elisabeth Maria Buur – van Diepen
Pieter Lub
John Roeland
Nel Beemsterboer-Vonk
Rienk Mud
Annie Hunck-Duiverman
Theodorus Gerardus Rozier
Francina Wilhelmina Uithol-van Waardenburg
IJsbrand Schuitmaker
Maria Magdalena de Klerk - Korthals
Piet Blom
Jacobus Pieter Cappon
Ali Beets - Antonis
Rosemarijn Bolland
Hillegina Tubina Willempje van Kampen
Gré Doodeman - van Ophem
Cees Swart
Nico van der Leek
Alewijn Mathijs Oostwoud Wijdenes
Gusta Janny Plukker-Buik

woensdag 4 februari

Moniek de Gelder-Uitdenbogert
Cornelis Nan
Cornelis Baks
Grada Duits - Teunissen
Petrus Nagel
Jan Kassteen
Riek van den Eshof ‐ Renkers
Catharina Petronella Elisabeth Geertruida Janssen
Piet Kleimeer
Jasper van der Spek
Maria de Bruijn-Reijersen
Anny Knook - Koopman
Hayo Cornelis Floris Jongejan
GERHARD PETRUS JOHANNES MARIA ASCHEBROCK
Jan Kaandorp
Pieter Koeman
Cornelia Wilhelmina Binken - Mak
Janke Gepke Jongejans - Sikkes
Nic Lute
Paulina Louise Maria Bakker - Alsemgeest
Dirk Pondman
Abraham Antonius Schoonewil
Reijertje Geertruida Smid - Klein
Martina Barbera Hendrikse
Grietje Klok-Nes
Sybrand Reitsma
Pieter de Vries

dinsdag 3 februari

Leonardus Johannes Glas
Raymond Victor Schuurman
Aleida Christina van Zalingen
Geertruida Sieders-van As
Ruud Brandenburg
Udo Fokkens
Aad Kemper
Nanne Walda
HENRIËTTE P.M. VINK
Peter Jeroen Rijk
Alida Dubbeld - Molenaar
Peter Heinz
Beatrijs Bosman
Luus van der Horst
Petrus Alphonsus Maria Karsten
Dea de Vries
Corry Schouten - Breedveld
Cornelis Johannes Kennis
Afra Sophia Maria de Wolf
Elisabeth Johanna Koeleman
Nic Lute
Stefan Ooms
Johanna Catharina Maria Vriend
Ger Radix
Cornelia Machteld Kother - van Straten
Henk van Alphen

maandag 2 februari

Cornelis Brasser
Grietje Lubbes - Taams
Karel Langeler
Wouter Willem Dolron
Theo Ligthart
Co Fijma
Dirk Parlevliet
Helena Johanna Pronk–Schipper
Cornelis Kuiper
Maria Everarda Splinter - de Wit Huissteden
Johanna Wilhelmina van Hemert-Blokker
Johannes Cornelis Gietelink
Antonius Josephus Johannes Koenders
Gerrit Voorting
Geesje Jansen - Schreuders
Johan Willem Beintema
Gerrit Glas
Maria Bakker-Leegwater
Geessiena Dienaar-Schiphouwer