inloggen

familieberichten op internet

Berichten van november 2015

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

maandag 30 november

Rie Kuis - Ursem
Petrus Franciscus van der Kleij
Paulus Hermanus Maria van Klaveren
Geertruida Willems – Agterberg
Piet Ooyevaar
Francisca Flutsch-van den Bos
Gon Bakker-Heddes
Helena Hendrika Maria de Nijs-van Diepen
Alida Schutte - van Pel
Gerard Metselaar
Frida Kole
Maria Geertruida de Graaf - Hoogland
Clasina Josephina Kraakman
Henrikus Josephus Maria Meijer
Margaretha Gerarda Maria Knijn
Dineke Imming-Messchaert
Gon Bakker-Heddes
Johanna Agnes Maria Vermeij
Henrikus Josephus Maria Meijer
Johanna de Graaf-Kooij

zaterdag 28 november

Rachel Sanders-Hartevelt
Gerda Eerenberg
Maria Jacoba Huizinga-van Oeveren
Charles Pieter Kuijper
Pieter van den Outenaar
Paul Eliza Jonker
Rudie de Graaf
Luud Mostertman
Gerrit van Egmond
Martina Barbara Geertruida de Munck-Timmer
Cornelis Engelbertus Rasch
Magdalena Maria Kraaij - van der Aarde
Paulus Hermanus Maria van Klaveren
Cornelis Schilp
Jan van Egmond
Arie Johan van den Brink
Neeltje van Twuijver-Spaans
Jacob van derWerff
Gerdina Luberta Maria Winkel ‐ van der Kuijl
Sita Homan - Wagemaker
Ans van Keulen
Richard van den IJssel
Theo Stoop
Nicolaas Petrus Marinus van der Poel
Gerrit Jan Mulder
Beb Habraken-Kol
Nicolaas Petrus van Paridon
Hubertus Johannes van der Krogt
Helena Spiering - Oosterhagen
Dirk Molen
Johanna Hendrika Schmidt – van Schalkwijk
Jacobus Theodorus Kroes

vrijdag 27 november

Rijkje Willemina Overduin-Keekstra
Mw Elisabeth Hendrika Maartje de Vogel
Laurens Maria de Wolf
Theodorus Wilhelmus Verhoef
Ans Zandbergen
Anna Jansje Biesboer - Vis
Josina Elisabeth Commu - Van den Broek
Maria Johanna Elizabet van der Heijden
Jan Stammis
Hendericus Hubertus Kroon
Gré Ham-van Winden
Sjoerd van der Kraats
Jan van Assen
Ruud Eikelenboom

donderdag 26 november

Johannes den Hartog
Anna Keesen – Welage
Ton de Vries
Aad de Ruyter
Johannes Hendrikus Tijm
Martinus Anthonius Ligthart
Nicola Anna de Wit-Tamis
Jean Pierre Bakker
Oege Koopmans
Cees Jan Sneevliet
Cornelia Jacoba Brink - Pieket
Anna Martha Konijn-van Diepen
Franciska Elvier Broers - Misseyer
Jeichien Femmie van Wijk
Frans Nelis
Yvonne Smits-de Blauw
Elly van Benthem - Broertjes
Anna Martha Konijn-van Diepen
Peter Jonker
Johannes Hendrikus Tijm

woensdag 25 november

Aartje van der Stelt - van der Zwan
Ton Peters
Nicolaas van den Hoed
Rose Mechtelina Stuurman - van Leeuwen
Tiny Roozeboom - Wams
Maria Catharina Tolentina Ooijevaar
Paula Hollebrand
Wilhelmina Catharina Maria Kooiker-Vlieg
Martin Hartog
Marjan Bakker - Nieuweboer
Henk Timmers
Gerbrand Moeijes
Elizabeth Hendrika Haanskorf
Metje van Dijk - Bogaard
Elisabeth Carolina Stoeltie
Erna Gertrud van der Hulst -Meijer
Adrianus Antonius Kaandorp
Marianne Wegman-van Keeken
José Nuijens - Slippens
Rinus Leijen
Antonia Catharina Joanna Luijnenburg-Rietveld
Hugo Gerhard Gihaux
Willem Bogers
Ruud van Roode
Jan Eichhorn
Jan Jacobus Cornelis Verwoerd
Johanna Clasina van der Neut - Bandel
Johanna Stronkhorst-Mansvelder
Mary Wanda de Wit - Kooy

dinsdag 24 november

Johanna Maria Giling-Verheijen
Hester Johanna van Leeuwen-Pennings
Hendrik Baljet
Greta Takkenberg - Beijer
Elizabeth Hendrika Haanskorf
Elisabeth Beunder - Tijsen
Leo van der Plas
Klaas Veenstra
Jantje Waardenburg - Nijholt
Joost Bouman
Siert Knol
Piter Arie van de Ruit
Adrianus Jacobus Maria Umans
Christiaan Lodewijk Pieter Hus
Frederik Albertus HermAn bresser
Hedde Johannes Bakker
Jacob Henricus Avis
Wilhelmus Anna Hubertus Strouken
Waldemar Dietrich Nol

maandag 23 november

Klaasje Jantine Falkena - Haringsma
Wies Ligthart-Schaafsma
Josephus Johannes Bulsing
Daniella Jacoba Baylé - Veurman
Cornelia Dammers - Tervoort
Hendrik Cornelis van der Wal
Henricus Jozef Gielens
Hannie van Oostveen - Bielderman
Gerrit Roozendaal
Dirk Smit
Bert Johannes Janssen
Aafje Groot-Mantel
Frans Langeveld
Fokeline Reinoutje Ens – Riesebos
Gerrit Kramer
Wouter de Vries
Sietse Gerrit Nijdam
Piet Wittebrood
Perry Pieter Simon IJsbrand Pijper
Nicolaas Gerardus Spaans
Nejla Özdemir
Helena Maria Josephina Kloosterman - van Duivenboden
Maria Cornelia Klaver-Kaijer
Johannes Gerardus Veldman
Jan Leenstra
Johannes Petrus Commandeur
Helene Aletta Bakker - Bruijn

zaterdag 21 november

Peter Hoogduin
Mathilda Maria Paap-Rebel
Hendrik Klom
Arie van Loenen
Bertus Roselaar
drs Anna Jacoba Foest
Franciscus Cornelissen
Hendricus Laurens van Dam
Paulina Petronella Hop - Vink
Jacob Koole
Elisabeth Wijker
Maartje Laan-Peetoom
Sarina Petronella Groot - Kromhout
Henk Timmers
Margarethe Maria van Ginkel-Jong
Minko Cornelis Kuipers
Wilhelmus Dominicus Holleman
Maria Petronella Hopman - Bruin
Jeannette van der Ende
Cornelis van Huisstede
Maria Catharina Tolentina Ooijevaar
Geertruida Margaretha Maria Nieuwenhuizen-Coppens
Lianne Zwan - Mol
Grada Brouwer - Kok
Johannes Lucas Frieling
Bert van Houten
Corry van den Hengel-Schimmel
Hendricus Johannes Cornelis Petrus Liesting

vrijdag 20 november

Peter Wilhelm August Kasten
Maria Elisabeth Vriend-van Kampen
Hendricus Wilhelmus Anastacius Wigman
Geert Tebbenhof
Gerrit Jan Visser
Antonius Josephus Maria Griffioen
Leonardus Petrus Hillenaar
Jacobus Simon de Groot
Jan Eichhorn
Leonardus Wilhelmus Maria Warmerdam
Sophia Baas - Kiekens
Johanna Catharina Noest - Beerenfenger
Alijda Margaretha Zwart-Kroon
Annelies Jansen - Geenen
Pieter Frans Meurs
Riek Konijnenberg - Weenk
Aris Romein
Teunie Boom - van den Heuvel
Johanna Imthorn-Rhijnsburger
Paul Bikker

donderdag 19 november

Anton de Blaauw
Dick Aardenburg
Hendrik Lucas Galenkamp
Catharina Maria Hopman- Tesselaar
Eric Maarten van Vleuten
Marinus Orestus Druiven
Gerarda Anna Johanna Schouwenaars - van der Lans
Catharina Maria Hopman- Tesselaar
Noël Etienne Kuiken
Machtilda Anna Klasina Hooglugt - van den Eijkel
Johannes Petrus hendrikus Luijben
Angelo Arij Benvenuto Scotti Eijkelboom
Johannes Laurens Vos
Arie Nicolaas Bruidegom
stef van Oeffelen

woensdag 18 november

Cornelia Antonia Struik
Cornelia Johanna Hak - Stokman
Fedde van Dijk
Frans Adriaan Soeteman
Froukje Maria Hussaarts - Schotanus
Gerie Krul-Blok
Gijsbert Buck
Herman Slagveld
Cornelis van der Linde
Catharina Maria Visser - Mannes
Jan Rosier
Klaas Krul
Vera Margaretha Johanna Buddingh’ - Rademakers
Sied Vlietstra
Simon Johannes Butter
Adriaan Eveleens
Anna Hoogenhout - Kerpershoek
Ben Hollenberg
Johanna Maria Boon - Schrama
Johanna Maria van der Spek – Nijssen
Leendert Krijgsman
Cornelis Duizendstra
Kees Machielse
Wilmy Buunk
Jeannette de Lange-Olsthoorn
Nicolaas Hollenberg
Herma Brus - Natzijl
Elly Thea de Wit – Bakker
Annie Faaij-van Zilfhout
Gezinus Brals
Piet Beerepoot
Marianna Hendrika Rep - IJskes
Marinus Klomp
Charlotte B. Boerlage - Muzerie
Piet Cornelis Groot
Steven Bart Meijer
Willem Struik
Cornelis van der Linde
Antoni Jakobus Johannes Amama

dinsdag 17 november

Jan Willem Cornelis van Duijn
Willy Auke Hijma
Nicolaas Wilhelmus Nieuwendaal
Marianne Mens
Ger van Agteren
Hans Smit
Joseph Eugenius Marinus Jansen
Wil Bus - Veken
Tjapko Geert de Groot
Johanna Maria Butter - Koelemeijer
Meet Kuijper-Oostveen
Jan André Prins
Gerardus Adrianus Liefting
Cornelis Boom
Tiny Blom-Bossen
Dick den Os
Geertje Gerritsen - Broer
Jolanda Stins
Alida Maria Mommaas-Nollen
Martha Maria Konijn
Jacob de Goede
Grietje Heijne-van der Meer
Jolanda Stins
Geertje Gerritsen - Broer
Tiny Beerepoot-Beerepoot
Albertus Mein
Arie Engel
Willibrordus Franciscus de Leeuw
Maria Anthonia Schaper

maandag 16 november

Maria Afra Dekker-Wester
Adriana de Graaff - Stam
Johannes Anthonius Min
Gerardus Johannes Horn
Geertje Haring Langedijk
Jan Hendrik Visse
Marian Dekker-Wester
Nelly Mars - Hartog
Zwaantje Nieuwenhuizen -Hendriksen
Nella van der Ploeg-Tames
Henderika Antonia Bakker
Cornelis Klaas Meeldijk
Jacob de Goede
Frederik Christiaan Adrianus Vrije
Pieter Andries van der Wulp

zaterdag 14 november

Nicolaas Hollenberg
Sien de Boer -Swart
Johannes Hermanus Gerardus Buiter
Niek Groenland
Alida Maria van Twuijver - Blom
Richard Klaver
Lida Vlieland-van Diepen
Anita Stegenga - Fokker
Peter Jan Molendijk
Fien van der Vliet-de Ridder
Bastiaan de Best
Jan van der Laan
CORNELIS SPRINGER
Alida Johanna Vlieland - van Diepen
Peter Jan Molendijk
Dr. Christine Charlotte Guépin
Fred Vooren
Blanche Virginia Lily Broekhuizen - Holzhaus
Niek Groenland
Margaretha Cornelia Maria Langeveld
Arie Schouten
Anita Stegenga - Fokker
Dorus Zandbergen
Giel Polak
Theresia van Eis - Balster
Jan van der Kraats
Petrus Kaandorp
PETER NIJMAN
Fem Meij - Pan
Ron Zuijdervliet
Eef Sint
Pieternella Ziegelaar
Alie Kleijne - Schilperoord
Cock Albers
Jan van der Laan
Alida Johanna Vlieland - van Diepen
Herma Brus - Natzijl
Dr. Christine Charlotte Guépin Mädi
Johanna Lakeman-Smit
Fred Vooren
Pieter Jan Meerkerk
Blanche Virginia Lily Broekhuizen - Holzhaus

vrijdag 13 november

Gertjan Kastelein
Koert Raven
Thomas Maria Snijder
Jacobus Martinus Maria Degeling
Jan deVries
Andries Raven
Roel de Haan
Piet Bol
Dieuwertje Offringa - van der Hulst
Cornelia Margaretha Maria Min
Guillaume Wouter van Weele
Marian Scheltema-Klingeler
Johanna Petronella Maria Beentjes-Koek
Marinus Jan (Bob) Schuyt
Dirktje Pieternella Keijzer - de Haan
William Wise Alexander
Roelofine Bogaard-van der Wolk
Gregorius Johannes Groen
Willem Kriek
Zuster Maria Theresia Nel Dekker
Nicolette Georgine Plomp - Bus
Cornelis van Starkenburg
Garda Scholtens - Stuveling

donderdag 12 november

Hendrikus Jacobus Johannes Kops
Johanna de Haas - Bogerd
Johanna Hollander - Kluft
Johannes Jozef Weel
Joukje van Zijp-Ouwerkerk
Laurentia Adriana Schipper-Kuijpers
Louise Maria Zandbergen
Marinus Jan Schuyt
Matthijs Anthonie van Vliet
Elisabeth Maria Grammer - de Groot
Afra Maria Neelen - Heijnen
Hermanus Petrus Johannes Boskamp
Koos van Etten
Geertruda Maria Rizzi - Groenland
Gré Bloemhof - Peters
Anna Maria Johanna Berkhout
Arend Coenraad Wolsink
Arie van der Marel
Catharina Maria Johanna Overdevest-de Boer
Dirk Zonneveld
Egbert Klaas van der Ben
Cornelia Johanna Wormsbecher - van der Meer
Wilhelmina Carolina Schep ‐ Margaroli
Aloysius Johannes Maria Boon
Anthonius Anne Bakker
Carolina Klasina van der Pluijm - van Hamersveld
Kea Habiecht
Cornelia Maria Koppedraijer - Stolker
Corrie van Wijhe
Herma Wijma
Johannes Jozef Weel
Jook Honée-Bloem
Margaretha Ruiter
Pieternella Groenendijk - van Woerkom
Alida Catharina Waal
Willem Roselaar
Jacoba Janssens - Bötticher
Rudolf Roozendaal
Sandor Adriaan Daniël Louws
Yvonne Ruijs
Theodora van Eijk - Boerboom
Johanna Roosingh - van den Bogaard
Jacoba Janssens - Bötticher
John Havelaar

woensdag 11 november

Annemiek Berkhout
Rudolf Roozendaal
Willem Leopold Hogenhuis
Elisabeth Maria Grammer - de Groot
Jacoba Janssens - Bötticher
Marinus Jan Schuyt
Egbert Klaas van der Ben
Ronald Vis
Johanna Hollander - Kluft
Trijnie Okkerse - Dekker
Cornelia Johanna Wormsbecher - van der Meer
Johannes Jozef Weel
Nicolaas Gerardus Groot
Hendrikus Jacobus Johannes Kops
Sandor Adriaan Daniël Louws
Geertrui Tamerus-de Ruiter
Cornelis Slob
Louise Maria Zandbergen
Petra Coopmans - Verweij
Johannes Wilhelmus Silvester Wolvers
Johanna de Haas - Bogerd
Matthijs Anthonie van Vliet
Hendricus Willems
Hendrik Frederik edelmann
Tom Knopper
Niek Groot
Johannes Wilhelmus Silvester Wolvers
Laurentia Adriana Schipper-Kuijpers
Cornelis Tukker
Harm van Timmeren
Joukje van Zijp-Ouwerkerk

dinsdag 10 november

Johannes Antonius Marie van Haastrecht
Harry William Boogaerdt ’t Hooft
Geertruida Maria Groothuizen - Limburg
Geer Hageman
Engbert Vegter
Eddy van de Bilt
Ada van der Vlist-Korpel
Leentje Kleimeer - Koeman
Pieternella Jacoba Johanna van Seeventer-Vrijvogel
Jettie van Roozendaal - Middeldorp
Anna Hermine Cornelia Theresia van Rijn
Wilhelmus Gijsbertus Adrianus de Groot
Tim Gressie
Theodorus Mes
Theodorus Hendrikus Marinus
René Bouwens

maandag 9 november

Jacob Volgers
Herman Teeuw
Hélène van de Ruit - Vogelaar
Catharina Ligthart - Duinmayer
Antje Visser - Krul
Fetje Smit - Mulder
Hendricus Theodorus Oudejans
Jannetje Geertrui Faber - van Delft
Nicolaas Johannes Borsen
Miep Karsten - Bos
Willem de Jonge
Laurentius Petrus de Boer
Cornelis Nicolaas Jansen van Rosendaal
Maria Johanna Malestein-Broers
Truus ten Cate - de Maaré
Pieter Kramer

zaterdag 7 november

Dirk Beets
Jan Brouwer
Fredo van der Horst
Gerret Jan Douwes
Cornelis Pieter Voorthuijzen
Maarten Johannes Lageweg
Trijnie Okkerse - Dekker
Dirk Zonneveld
Cornelia Maria van Vliet - van Leijden
Florence Violet Kruyt - Vester
Cornelis Stikvoort
Tom Stoorvogel
Elisabeth Maria van Wanrooij-Passier
Nico Mulder
Henny van den Bos - de Zaaijer
Louk Wennegers
Gerben Groustra
Johan Schoonhoven
Cornelia Louise Walet‐Mönch
Nel Tromp-Brink
Ans Pepping – Kuin
Tine Bakker
Laurentius Petrus de Boer
Daniël Los
Jan Schaap
Cees Bloedjes
Cornelis Tukker
Annie van der Gulik-Duineveld
Cornelia Martha Maria Koedooder - Oud
Aagje Fokker-Buth
Annigje Lokhorst-Kreukniet
John van der Hulst
Jopie Morsch - Klaver
Ruud Doets
Guurtje de Jong-Peperkamp

vrijdag 6 november

Karin Spaans-van Zijverden
Hendrikus van Steijn
Kniertje Dekker - Vink
Jac van Eijndt
Cornelia Theodora de Vries-Kwast
Nico Snijder
Abel Baron
Ludovica Maria Cornelia Kaper- Vonk
Theresia Jacoba de Leeuw
Eleonora Harkmans-Beekhuis
Geer de Reus
Tiny Mol-Dam
Paulus Petrus Maria Wagenaar
Guurtje Wardenaar
Gerardus Jacobus Martinus Kellner
Hinderkien Bosma - Sinninghe
Therèse Margaretha Smit - Kaan

donderdag 5 november

Cornelis Hendrikus Fokker
Cor de Wit
Cecilia Cornelia Maria Janssen-Luijten
Catharina Spil-Plak
Antonius Joseph Boon
Anna Maria Wever - Koenis
Adrianus Johannes Stuijt
Ina Roeleveld-Singer
Geertruda Theresia Hendrika Perk-Scholte
Gré Witsmeer-Vel
Hildebrand Theodorus Klaver
Bernard Sijbesma
Willem Poort
Willem Gerard Boon
Wilhelmina Cornelia Hilarius - Kamerling
Riet Mus-Bruin
Petrus Johannes Adrianus Ignatius de Hoog
Cornelia Johanna WormsbeCher - van der Meer
Maria Elisabeth Stoop
Johannes Cornelis Schouws

woensdag 4 november

Eling Homminga
Elly Agatha Hoogvorst-Timmer
Eric Rikken
Gerardus Johannes Sanou
Guus La Vos
Hannie Pastor
Hendrik Bosma
Henny Mateboer - Bosch
Catharina van der Werf - van Beusekom
Gert Boer
Catharina Maria Venema-Andriessen
Aart Nijboer
Adrianus Johannes Telleman
Alida Maria van Wijk-Smits
Andries Vleeschhouwer
Anna Maria Groenland – de Munk
Ans ’t Hart - Duiker
Atze Keizer
Henk Wentzel
Jan Aris Kuit
Janna Savert-Heetebrij
Willemina Enthoven
Cornelis Gerardus Bos
Theodorus Johannes de Jong
Ferdinand Joseph Leonardus Maria Goddijn
Dirk Hop
Kees Koomen
Els Gelauff-Lankamp
Neeltje Maria Versluis
Tineke Tesselaar-Boersen
Rob Huitinga
Johanna Bartha Hoes-Fechter
Johanna Maria van der Kleij ‐ Verhoeven
Lien Beck-Verheijen
Maria Christina Ridder-Immink
Maria Johanna Antonia van Haestregt-van Klink
Martien Los
Paulus Cornelis Böhm
Pietertje Jacoba Boor-Schaap

dinsdag 3 november

Marian Bandstra - Vrieling
Anna Maria Michels - van Elven
Nel Lek - Verboon
Petrus Jacobus de Jong
An Smeekes - van Giessen
Hendrika Gerarda Maria Belovics - Quik
Marinus Aloysius Rumping
Nic Deen
Antonius Petrus Franciscus Joseph Bruijnincx
Willem Ivo Adrianus Schrieken
Lia Dekker - Medema
Johannes Gerardus van Bennekom
Geertruida Alida Contze - Metten
Alida Maria Blankendaal
Carry Oosthof-Geerlink
Jakob Kos
Richarda Everdina Rigter - Eggenkamp
Louise Adriana Vollers - Otto
Brigitta Loogman - Willemse
Gea Vermeeren
Regina van der Weijden - Schilder
Jacobus Cornelis Wijtman
Nic Deen
Gerard de Boer
Corrie Appel - Swagerman
Antonius Petrus Franciscus Joseph Bruijnincx
Simon Cornelis Agaart
Gijsberta Maria Smit - van der Veer
Dina Maria van Willegen - Robijn
Tineke Tesselaar-Boersen
Pietje van der Wal - de Vries
Maartje Pluijmers-Wiggers

maandag 2 november

Pieter Faber
Maria Johanna Antonia van Haestregt-van Klink
Maarten Visser
Jan Oudwater
Jacobus Johannes van der Linden
Henk op ’t Veld
Maria Louisa Petronella Catharina Gijsbers
Hendrikje Swager-Dekker
Theodorus Schouten
Trijntje Baars - Koomen
A.C.M. Roeten - de Vaal
Wilhelmus Arnoldus van Steijn
Jacoba van Nieuwkoop-Schoneveld

vrijdag 30 oktober

Marianna Vink-Oostwoud Wijdenes

maandag 2 november

Wilhelmus Johannes Kortekaas
Adrianus Johannes de Winter
Jacobus Brandt
Elly van der Heijden - van den Akker
Maria Elisabeth van der Wal