inloggen

familieberichten op internet

Berichten van oktober 2015

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 31 oktober

Hendrika Geertruida Haanraads
Maria Adriana van der Linden -Onderwater
Albertus Zandbergen
Gerrit Willem IJzerman
Johannes Adrianus Hagemann
Josephus Liefting
Hendrik Simon Taai
Johanna Douwstra
Helen Maria Kwaak - Schreurs
Gerben Rein Joseph Cornelius Bruinsma
Paulina Maria Hoek-Bonouvrie
mevrouw C. Hagenstein
Martha Lorié - Buddenberg
Albertha Margaretha Strikkers - Hottentot
Francina Johanna de Troije - Kluivers
Peter van der Kroft
Annet Flink
Teun van den Akker
Leonardus Andreas van Koolwijk
Gerardus Jozef Groot
Erik Pott
Neeltje Beentjes - Flutsch
Gerda Tabbers - Neidhöfer
Gerda Tabbers - Neidhöfer
Jopie Verbrugge-Visser
Maria Catharina van Grevenhof – Meinders
Sylvia Asberg
Thea de Kruyff-Baar
Gert de Boer
Willyberthe Hendriks - de Vassy
Bard Dubbeld
Theodora Aleida Maria Graas - van der Laan

vrijdag 30 oktober

Maria Adriana Scheer-Steltenpool
Johannes Maria van Wijk
Gre Sinnige - Smit
Cornelis Bruijn
Corina Tesselaar
Alida Olsthoorn - Zwanenburg
Niek Boon
Tineke Tesselaar-Boersen
Vera Sjerps - van ’t Hof
István Kruts
Maria Cornelia Montagne - van den Berg
Maria Engelbertha Theresia de Weert-van Ruitenbeek
Hil Posthumius
Alida Olsthoorn - Zwanenburg
Wilhelmina Josepha Maria Baake-van Nes

donderdag 29 oktober

Lars Magnus van der Koelen
Johan van der Gulik
Jannie Appel-Snieder
Jaap C. Lanson
Geertruida Maria Groot-Ruitenberg
Geertruida Bakker - Groen
Emma Wilhelmina Snoeijers-Kok
Ella Christa Meyer
Cornelis Willem Pontvuyst
Catharina Marie van Braam - Potgiesser
Annie van Hoolwerff - Meijer
Agatha Anna Geertruida Koelemeij - Fontijn
Laurence Maria Theodora Corsmit
Maarten Cornelis Willy Bregman
Petrus Matthijs van Eekert
Jacobus Johannes Maria Stavenuiter
Joannes Stephanus Peerik
Hein Hoes
Catharina Marie van Braam - Potgiesser
Wilhelmus Theodorus van Stralen
Trijntje Roest - van Dijk
Sibbeltje de Vries-Bergsma
Cornelis Marcel Verhage
Pieter Koeman
Maria Schoen - Groot

woensdag 28 oktober

Gerbrand Jacob Kleijne
Maartje Meijns-Scholtsz
Nick Rep
Thomas Franciscus Segers
Brendo van de Stadt
Engelina Johanna Maria Pappot - Drubbel
Neeltje Visser
Gina de Heij-Kroon
Cornelia ten Hoope - Hordijk
Nico van den Haak
Jan Smit
Frank Zwager
Adriaantje Cornelia Walta - Marico
Anna Cornelia van Nuland - van Eerde
Wilhelmus Theodorus van Stralen
Neeltje Meijles-Diepsmeer
Cornelia Theresia van der Gragt – Hand
Jacobus Johannes Klepper
Josefina Carolina Reckman - Kijzers
Kees van der Beek
Gerardus Adrianus Spanjaard
Cornelia Theresia van der Gragt – Hand
Johanna Eliza Cornelia van Es
Maria Frederika Uit den Boogaard-de Bel
Neeltje Meijles-Diepsmeer
Klaas Gerssen
Catharina Anna Maria Johannes Veld - Zuijdam
Henri Lucas Maria Laghuwitz
Jopie Bloem
Willem Roos
Jan de Zwager
Olga IJzer - Brinkmann
Pieter van Strien
Willem Koomen
A. A. van Tetterode
Hermanus Johannes Kolk
Wilhelmina Elisabeth Alida Maria Boumeester - Bus
Anna Wilhelmina Kempen van Vliet
Marinus Johannes Haring
Elisabeth Selier-de Water
Henny Finetta Verheij-Vaatstra
Marjan van der Voort-Bunschoten
Alie Zoetendaal - Romijn
Renée Germaine Georgine Bangert - Bouwens
A.J.A. van Beerschoten - Frijters

dinsdag 27 oktober

Annie Goesinnen - Kuiper
Cornelis Geuchien van der Wijk
Weintje Timmerman-Wagenaar
Petronella Gerarda Suweijn - Beljaards
Petrus Maria Hoogeveen
Dirk Johannes Bastiaans
Hermanus den Hertog
Gerard Druijven
Elly van Scherpenseel – van Meijel
Karin Maria van Elferen
Aris Appel
Elbert Nicolaas de Jong
Cornelia Stienstra
Hepke Finnema
Franciscus Adrianus Johannes Bouw
Marghareta Geertruida Smink - Van der Mark
Willem Wittink
Willem Wittink
Maria Wilhelmia Fens - Gent
Manfred Wagenaar
Lies van der Schuur - Slink
Jaap C. Lanson
Henny Haars - de Haan
Gouke van der Molen
Gouke van der Molen
Gerda Dekker - de Rover

maandag 26 oktober

Meijert Simon Wijn
Pieter Frederik Lugthart
Lourens Jan van Waggendorff van Rijn
Wilhelmus Anthonius van den Brink
Casper de Graaff
Margje Doornenbal - Mooij
Catharina Barbara Francisca Reijneveld
Catharina Gertrudis Gemma Maria Bakker
Edith Bosch - Kelder
Barend Jan Heistek
Johanna Elisabeth van Sluisdam
Antonius Cornelis Ruigrok
Wilhelmina Hendrika Maria Post-Termeulen
Trien Braas-Ridder
Christoffel Andreas Johannes
Jacobus Adrianus van der Jagt
Petrus Reinardus Baas
Alfonsus Gerardus Maria Sijnesael
Mien Groot-Langedijk
Cees Heddes
Harald Michaël Johan van Doorn
Hermina Dorothy Schoonhoven - van der Zant

zaterdag 24 oktober

Auke de Vries
Hendrik Bink
Joseph Johannes Mirjam Jägers
Theodorus Hendricus Wilhelmus Willems
Clazien Visser - Hoogervorst
Willem Adriaan Zonnevijlle
Dirk de Waal
Henderikus Winkel
Zwaantje Rebel
Jacobus Nicolaas de Moel
Dirkje Kool-Hopman
Jacob Nicolaas Pannekeet
Jan Kistemaker
Ella Christina de Bruijn - van der Horst
Catharina Wilhelmina Maria Wetselaar - Keulemans
Bram Krol
PETER NIJMAN
Jacqueline de Koning
Thomas Franciscus Segers
Jan Lucassen
Francina Heus - Azier
Maria Catharina Klepper – Pronk
Peter van Wonderen
Geertruida Siepe-Schoutsen
Gré Bolluijt - Visser
Pieter Schaap
Margaretha Anna Bakker-Braas
Louis Koomen
Willem Frederik Breddels
Ruud Salomon

vrijdag 23 oktober

Koos van der Linden
Dirk Berkhout
Johan Plantinga
Piet Keuris
Pieter van Leijen
Tjitte Taeke Jorna
Jacomina Elisabeth Oldenburg - Heiloo
Gerardus Adrianus Spanjaard
Karel Steenbeek
Maartje Tijssen - van Bekkum
Arie Schermerhorn
Hendrika Johanna Jongerius - de Bruin
Gait Hendrik Koops
Willemina Bordewijk - de Roo
Arie Paap

zaterdag 24 oktober

Jan Kistemaker

vrijdag 23 oktober

Ruud Gerrits
Janny Langereis-de Boorder
Henny Helmink - Schoenmaker
Camilius Dominicus Verplancke
Annie Botman-Laan
John van Brederode
Truida Vrielink-van Wieren
Kees van den Hoek
Jeannette Antoinette ten Cate

donderdag 22 oktober

Marian Pater
Klaas Jan de Ruiter
Johannes Arnoldus Hessel van den Ham
Gezina Antonia Maria Burgmeijer
Els Kampman - van Santen
Dirkje Cleeren - Dykhuizen
Carry Vrugt
Carla Mes

woensdag 21 oktober

Johanna Helena Cozijn-Beuk

donderdag 22 oktober

Marijtje Danser - Schaft
Nico van den Haak
Paulus Stephanus Franciscus Maria Evers

zaterdag 24 oktober

Gerardus Adrianus van der Geest

donderdag 22 oktober

Prof. drs. Adolf Theodoor Schweizer
Petrus Gerardus de Winter
Ruud van Ouwerkerk
Wietske van Os - Wielinga
Truus Griffioen-Pijnnaken
Rika Kist
René Albert François Veer

woensdag 21 oktober

Catharina Cornelia Duykersloot-de Winter
Piet Huigsloot
Catharina Walle-Leugering
Johanna Helena Cozijn-Beuk
Gonne Muns - Vodegel
Freek Schilder
Gerrit Willem Baken
Cornelia Helena Koster - Lohmann
Johanna Burgers - Ottens
Emil Scherft
Carla Wilhelmina Land - Draijer
Ruud van Dam
Nancy Elizabeth de Blok - Berkeveld
Henk Slinger
Petronella Johanna Ignatia Loos-Rietbroek
Roeloffien Helmerhorst-van Aken
Cornelis Kes
Jan Geijteman
Dirk Kelderman
Dirk Groenewoud
Corrie Vries – de Leeuw
Klaas Renooij
Klaas Bleeker
Hendrika Vrijenhoek
Agatha Johanna Theresia de Goede
Jopkien den Hartog
Nellie de Kat - van Beek
Jacobus de Vos
Tjeerd Blumers
Gijsbertus Jacobus Petrus de Graaf
Fenna Böke - Ausma
Adriana Catharina Mosch-Ruiter

dinsdag 20 oktober

Paola de Gier - van Rijswijk
Nico den Boer
Neeltje Snijders - Koolmees
Kees Berkhout
Jacobus van der Kolk
Harm Pomp
Els van der Leek - Duin
Gerardus Carolus Jacet
Kick Brackman - Brugman
Wilhelmus Johannes Terneusen
Roelof Pos
Klaas Bakker
Anna Frances van Gelder - Eelkema
Paul Scheld
Maria Carpaij - Hoefsloot
Piet Huigsloot
Johan Christiaan Hermeler
Catharina Helena Maria Woord-Pannekoek
Beate Maria ten Berge - Brummel
Maria Theresia Henrica Elisabeth Nelissen - van de Weijer
Trijntje Keizer-Bruins
Gert Tervoort
Johan Christiaan Hermeler
Zus Overhage ‐ Bottenheft
Gerrit Koekebakker
David Moot
Wilhelmus Hagen
Jan de Vries

maandag 19 oktober

Klaas Saft
Hendrika Vlaming - den Engelsen
Margaretha Maria Engelhart - Smal
Piet Bregman
Hendrika Johanna van der Horst-Duijkers
Diana Makkes
Adrianus Johannes Schouten
Diet Paarlberg - van Herwerden
Hero Jan Bos
Cézanne Aschebrock
Jerica Maria de Groot - Dijkman
Franciscus Willibrordus Joseph Maria Zijp
Hans Mopman
Bernardus Hermanus Josephus Geers
Cornelie de Wit - in ’t Veld
Truus Hampsink - Elzinga
Simon Schenk
Jacob Hart
Maarten Koerts
Theodorus Cornelis van der Meer
Adrianus Vriend
Nico Schaafsma
Henricus Adrianus Cornelis de Beer
Johan Adam Koorn
John Derks
Jos van Tilburg
Milan Tomas Aarts
Nico Jonker
Catharina Cornelia de Vries-Neefjes
Wilhelmus Cornelis Philipsen
Wim Seubring
Ewald Jozef Pieter Krom
Cita Dekker
Thijs Gennissen
Johannes Sierat
Martinus Boot
Maarten Koerts
Wilmar Berkhout
Annegreet Scheffener
Atie van Slageren - Politiek
Ben de Wit
Binke (Ben) Abbenes

zaterdag 17 oktober

Jan Met
Luis Ocheda
Wil Mol-Karssen
Boelo Muda
Cornelis Leonardus Josef Loos
Ali Hijkoop - Moes
Maria Elisabeth Schuurman – Samshuijzen
Ruud van Dam
Maria Goverdina de Boer-Thoonsen

vrijdag 16 oktober

Wil Mol-Karssen
Boelo Muda
Cornelis Leonardus Josef Loos
Ali Hijkoop - Moes
Robert Adriaan Schouten
Maria Elisabeth Schuurman – Samshuijzen
Ruud van Dam
Maria Johanna Schouten-Commandeur
Maria Goverdina de Boer-Thoonsen
Alie Post - de Vries
Alje Heinkens
Nel Lof - van der Hulst
Pierre Bijman
Miep Verhoeven
Mary Verkooij - Jongejans
Maria Johanna Schouten-Commandeur
Gerardus Johannes Abcouwer
Theodorus Hermanus de Fockert
Willem Albertus Wahlers
Neeltje Jans

donderdag 15 oktober

Maria Catharina Zwart - Berkhout
Engelina Cornelia van der Laan - Mijnen
Geert Barelds
Rudolf Frederik Lettenmeijer
Alida Agatha Curfs – Komen
Hans Zweers
Catharina Cornelia Duykersloot-de Winter
Petronella Maria Wempe-van der Aar
Margaretha Maria Buter
Adrianus Gerardus Machiel Gouw
Cornelia Geertruida Sukel
Erik Kossen
Elisabeth Marijke Sieperda - Staab
Petronella Maria Wempe-van der Aar
Maria Helena Jaquet - van Doorn
Afra Veronica Smit
Jacob Vlijm
Yolanda Veenstra
Andrea Maria Lemmen-van Dijk

woensdag 14 oktober

Wilhelmina Cornelia Adriana de Wit-Barentsen
Lucia Agnes Mous
Lena Jacoba Bremmers-Mentzij
Gerrardina Agatha Vink-Werter
Freek Jonker
Maria Martina Boskamp – Meeuwes
Martin Bout
Sjoerdina Johanna van den Dool-Sluijter
Henk de Boer
Willem Hendrik Duijker
Aaltje Butterman - van der Holst
Jan Franken
Tom Heins
Jan Ruiter
Jannetje Welzenbagh-de Graaf
dr. ir. Herman Theodore Bussemaker CEng, MIChemE.
Nicolaas Gerardus Marie Schouten
Gerarda Emerentia Maria Broersen
Louisa Heesbeen
Maria Rotteveel - van Sprang
Petrus Gerardus Rol
Petrus Johannes Broersen

dinsdag 13 oktober

Jan Philippus Johannes de Wolf
Jan van Zomeren
Johanna Maria Theresia Morshuis-Wilmink
Lena Jacoba Bremmers-Mentzij
Lucretia Wilhelmina Frederika Smorenberg – Visser
Hans Greuliker
Catharina Johanna Marijnen - Duivenvoorde
Lammert van der Meer
Johannes van Helden
Wilhelmus Franciscus Schuijlenburg
Cornelis Roelof Scheltus
Johanna Maria van der Velden-Soeterboek
Martin Bout
Robbert Willibrordus van Veenendaal
Sandra Maria Gehrels
Wilhelmina Klaver - van Dijk
Cornelia Afra Maria Huiberts
Lummiena de Boer - van Westervoort
Joke Bolweg – Bakker
Bets Sneeboer - Overman
Pieter van Donselaar
Floor Schoorl
Dirk Piening
Sietske Afke de Ringh
Tanneke de Reus - Geurts
Adrianus Wilhelmus Baars
Henk Beuving
Jan Dekker

maandag 12 oktober

Klaas Glas
Johan Theodorus Maria Strik
Anna Hoogeboom
Willem de Jonge
Lieuwkje Lamme - Feenstra
Gurie Huijgen - Veldboer
Cornelis Stoop
Cees de Haan
Cornelis Pieter Hoet
Gerke Johannes Hoogeveen
Emerentiana Welagen - Koning
Christine Elisabeth Waldman - Schrage
Geertruida Gonda Helena Volgers-Bundels
Catharina Schipper-Koppes
Atie Kenter-Eeken
Truus Keesom-Ligthart
Lammert van der Meer
Jan Cornelis Schellingerhout
Willem Kuyt

zaterdag 10 oktober

Hans Stegeman
Ivan Doeven
John Blankenstein
Joop Ulenberg
Jacoba Maria Meijboom - Hamelink
Arie Bakker Azn.
Cornelia Weltevrede ~ Onkenhout
Loet reydon
Simon Huisman
Jaco van Beek
Konraad Winter
Lucie Griffioen – Coene
Han Kok
Marianne Liefbroer - Reitsma
Wiebe Gorter
Elisabeth Cornelia Koopmans - Koster
Cornelis Leegwater
Simon Huisman
Rie van Galen - van Veldhoven
Jannie van Schie-van Duijn
Franciscus Xaverius Cornelis Veul
Fred Binsbergen
drs Robert Alexander Huizinga
Hendrik van Oosten
Geertruida Gonda Helena Volgers-Bundels
Frans Rood
Anna de Bruijn
   
Frans Rood
Petrus Johannes Boerdijk
Hendrika Maria Neuteboom - Wiersma
Ricky Veul Sapulette  
Hendrika Maria Neuteboom - Wiersma

vrijdag 9 oktober

Johan Jurriaan Schoo
Johan Andries Tiets
Jan Coert Koene
Agatha Castricum
Martha Margaretha Rodenburg -Veldt
Nicolaas Petrus van Diepen
Franciscus Ludovicus Baert
Jacobus Petrus Terra
Lambertus van Maarschalkerweerd
Lucia Johanna Maria van Zandvoort - van Kuijk
Magda de Liefde-Rijneveld
Truus Henneman - Steltenpool
Marloes Alike Verra
Geertruida Afra van den Bogaard-Rood
Nellie Fronik - Dik
Jan Roelof Raymund Prins
Victor Bernhard Anton Groot
Thera van der Linden - Bovens
Nel Tiebie-Timmer
Miranda van Gulik

donderdag 8 oktober

Els Bakker
Franciscus Johannes Petrus de Bont
Geertruida Cornelia Buijs - de Boer
Helena Groenewegen-Noest
Jeroen Johannes Bernardus van Heems
Dr. Arne Pieter ter Borg
Cornelia Geertruida Sukel
Bettie Smeink - Franssen
Apolonia Johanna Maria Ramler-Meskers
Antonius Albertus Petrus Veerkamp
Anneke van Dongen - de Bruin
Simon Johannes Butter
Gerard Slik
Johannes Hendrikus Engelbertus Vredenburg
Prof. Mr. Jacob de Ruiter
Hendrika Maria Francisca Elzinga-Bourgondiën
Hermina van Keulen
Bartje Mensink
Frances Muiters
Afra Sara Kaijer - Rigter
Maartje Duvalois - Goos
Dr. Jan van Delft
Guurtruida Wilhelmina Maria Appelman-Smit
Wim Smit
Willy Schilder-Voskuil
Catharina Schouten
Simon Petrus Huisman
Johann Theodor Joseph Ludlage
Janna Marie Meijerhof

woensdag 7 oktober

Marinus Buitenhuis
Mustafa Erdal
Paul Nieuwenhuijs
Petrus Joosen
Alie Redegeld-van Beijere Berge Henegouw
Anje Louwerse - Dijk
Arnoldus Adrianus van Glabbeek
Cornelis Johannes Brugman
Marinus Buitenhuis
Jopie Klerks-Hogenboom
Joop Castricum
Hendricus Gerardus Jonk Witte
Nicolaas Cornelis Stendert
Eduardus Maria Burger
Henk Dijkstra
Johanna Maria Baltus-Stuifbergen
Johanna Cornelia Maria Olthof - Wensing
Bregitta Roosloot-Poland
Hermanus Dunnes
Engelbertus Boon
Frederikus Johannes van Münster
Annie Kuiper-Zandbergen
Geertruida Menger - Eijdenberg
Anna Maria van de Vusse - Waning
Cornelia Jacoba Verkaik - Spijk
Harmina Klazina Verleur-Roffel
Catharina Maria Zonneveld - Erkamp
Nella Reiniera Zwaan - Lether
Rob Rijntjes
Amy Werners
Cecila Cornelia Kroon - van Harskamp
Ans Kalkwarf - Mulder
Cornelia Theodora Theresia Kahmann - Verstegen
Nicolaas Timmer
Johannes Bernardus Jacobus Verschuren
Sabine Munnig Schmidt - Janssen
Tonia Cornet - ter Horst
Ingrid Maria Johanna Metzelaar-de Groot
Wilhelmus Cornelis Duynisveld
Piet Hekman
Chris van der Horst
Meinsje de Koning-de Vos

dinsdag 6 oktober

Antonia Maria Ranke
Marina Spaans - Kok
Jan Vlug
Jan de Vries
Janna Wilhelmina Sloos - Penthum
Cornelis Schipper
Bregitta Roosloot-Poland
Astrid Sophia Ludovica Thyra Tambach
Herman ter Bocht
Siegfried Hans van Emster
Wiebe Hoekstra
Wiggert Louis de Vries
Henricus Petrus Maria van der Salm
Krijn van den Bosch
Frans Kniese
Jopie Hoekstra-Assee
Wim Driebergen
Cornelia Rood – van Wonderen
Ronald de Busser
Wietske Nijdam - Pietersma
Cornelia Petronella van der Heijden-Seijts
Geertruida Welp - Ligthart
Joop Everts
Wil Boelens - Scheffer

maandag 5 oktober

Hansje Konijnenberg-Kraaijenzang
Susanne Frieda Nelly Meyboom-Laman
Irma Theresia Knap - van der Veer
Cornelis Pieter Keijzer
Pieter Kat
Carolien Korf - Poland
Maria Elisabeth Bakker - Kaaijk
Wim Eijman
Theodora Wilhelmina Pellen- van Loenen
Martin Westerbeek
Jolanda
Bert Lamboo
Bertus Blokker
Mijndert Kroon
Cornelia van Vliet
Lenie van Berne -Bekker
Joop van der Hoorn
Johannes Bernardus Jacobus Verschuren
Johannes Petrus Leijen

zaterdag 3 oktober

Gerardus Antonius Groenestein
Johannes van Boven
Bert van Velzen
Hein Aardema
Jacobus Mooij
Meindert van der Kaaij
M.G.J. Pimmelaar ~ Jansen
Cornelia Bank - Korver
Willem Frederik Coops
Lotty Verduijn - Tanger
Piet Visser
Marie Wittebrood-Oud
Marijke Dijkstra-Hoekstra
Afra Elisabeth de Ruijter-Pronk
Johannes Gerardus Lagerweij
Johannes Koopman
Agnes Mulder
Hielkje de Snaijer - Luchies
Cornelis Johannes Zaal
Hendrikus Albertus Eimers
Bertha Wierstra - Kuiper
Tiny Jonker-Langedijk
Jelle Bleeker

vrijdag 2 oktober

Anna Theodora van Diemen-Dobbe
Peter Vervloet
Jacob Grool
Anthonia Maria Groen-Koster
Anthonia Hendrika van Hove-Wielinga
Harm Jacob Knol
Charles van Velzen
Hendrik de Groot
Cor van der Kroon
Klaas Brasser
Gerardus Pieter Sandberg
Cornelis Johannes Gijsbertus van Keulen
Ank Waleveld-Buruma
Antonius Gerardus Brouwer
Aagtje Kooijman - Heeres
Cornelia Maria Hillegonda Duinmaijer - Rodenburg
Frieda Rhijnsburger - Poulain
Anna Theodora van Diemen-Dobbe
Joost Bot
Jopie Klerks-Hogenboom
Nicolaas Jozef Maria Schumacher
An Zeggelink - Klein
Maria Catharina Dekker - van de Giesen
Nic Smit
Willem Sybrandus Mensinga
Maria Jozefa Theodora Bosse
Jelly Tadema - Postma
Piet Kenter
Gerarda Jeanne Lo - Langius
Grietje Lazones-Visser
Leendert Vermeule

donderdag 1 oktober

Berend Greevink
Aleida Jacoba Bruins
Agatha Leijen
Janna Maria Stoevelaar
Catharina van den Heuvel - Lucas
Corrie de Boer-Huijsman
Dirk Meijer
Johanna Maria Gerarda Wester - de Bont
Richard van Burink
Nicolaas Smit
Cornelis Johannes Gijsbertus van Keulen
Jan Plas