inloggen

familieberichten op internet

Berichten van juni 2014

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zondag 29 juni

Gerard Buurman
Menno Siebren Minnema
Wim Groot
Johanna Hendrica Maria van der Bijl-de Vink
Tinus van den Berg
Cornelia IJtsma-Zoontjes
Mark Johannes Pieter Dietz
Hendrikus Jacob Snel
Sijtte Kooijstra
Jan Ulder
Tineke Bosscher-Kikkert
Nicolaas Johannes Rietveld
Jan Wesselingh
Johannes Koomen
Immerentia Francisca Commandeur – Hergarden
Tini Sikkens-Bakker
Veronica Maria Laan-Huisman
Johannes Dionysius van der Made
Wilma Rispens
Catharina Cornelia Ruitenberg – Vendel
Jacob Dijkhof

zaterdag 28 juni

Willem Grimbergen
Helena Catharina Oosterman - van Oostveen
Louise Wilma Dijkhuizen
Johannes Jacobus Molenaar
Adrianus Hendrikus Joannes Ruiter
Richard Koper
Elisabeth Maria Smit - Leinarts
Maria Agnes Graman - Bijl
Heinz Jürgen Savonije
Cornelia Wilhelmina Maria van Straaten
Arend Cornelis Gijze
Geesje Kabel - Schouten
Cornelis Adolf Jacobus van Veen
Drs. Frederik Henri Sachs
Marinus Johannes Fredericus Hovis
Tiny Tromp-Kampstra
Anna Agnes Brouwer - Mooiman
Froukje Jantje Hennen – Sikkema
Ton Cornelisse
Willemke Oetske ten Broek-de Boer
Dries Mechielsen
Catharina Maria Kooijman - Groenewoud
Reinier Koolen
Johanna Theodora Maria Voers - van Klooster
ANTJE VAN ZANEN - UITENTUIS
Klaus Dieter Rudolf Rohen
Jacob Post
Jacob van der Blonk
Gerrit Jan Mooij
Remmelt Pluim
Eelco Gaastra
Adriana Christina de Jong – Hein

vrijdag 27 juni

Gerrit Dirk van Gulik
Hein Schoonderwoerd
Anna Maria Catharina Westerburger – Dekker
Maria Cornelia de Wit - Schavemaker
Cornelia Wilhelmina Brandt
Andriesje Duindam - Schouten
Ingrid Weel
Ina Gijsbertha Maria van Laar-Vis

donderdag 26 juni

Jan Willem Vethaak
Herman Willem Liefhebber
Martha Cornelia Alida van der Park – Burger
M.C.W. Weber - Bouma
Aagje Roest - Hoogendoorn
Gerard Zutt
Bernardus Johannes Blom
Grietje Feenstra-Leijen
Piet Ruijs
Piet van den Bosch

woensdag 25 juni

Piet Hof
Allegonda Maria Doll
Frans Stolk
Elisabeth Catharina Maria van Egmond-Barendse
Ria Hagens
Leny Schröder
Jan Borst
Philippus Jacobus Visser
Jos Kortekaas
Stan Bernardus
Loet
Anna Volckmann
Peter Feld
Lipkje Brouwer-Veenstra
Teunis Koenen
Margaretha Helena Rudolfica Overwater - Kouw
drs. Irén Mária Polman - Blaschnek
Marijke de Haan
Elisabeth Maria Ravenstijn – Koomen
Tiny Bakker - Besseling
Antonia Anna Koomen - Botman
Maria Wilhelmina van Paridon
PETRONELLA MARGARETHA ELISABETH van der GOES - WISKER
Alie Gardenier - Birkhoff
Hendrikus Johannes Kenter
Jan Wubbolts
Johannes Wilhelmus Castricum
Karel Brugman
Cornelis Christiaan Davidson
Jaap van Andel
Mattheus Johannes Jacobus Riethoven
Petronella Elisabeth Heijn - Mantel
Cornelia Johanna Willemijntje Astrid Groenhuijzen - Kreune
Tine Binnerts - Bommezij
Frits van der Zee

dinsdag 24 juni

Volkert Hendrikus Poort
Herman Rijswijk

zaterdag 24 mei

Jan van Amelrooij

dinsdag 24 juni

Maria Elisabeth van der Maat-Hijne
Gryt de Beer-Faber
Dirk Kraaijer
Johannes Meulenbelt
Marretje Meijer-Hoekstra
Henk Nielen
Willem Opdam
Margaretha Johanna van Gent-Temming
Meta Mauritz-Brandjes
Max Adolf van der Lely
Gerardina Wilhelmina Johanna van Beelen-van Rijn
Jos Kortekaas
Francina Catharina Kensen-Verdel
Jannie Schreuder-Bootsman
Maria Hendrika Hubertina Hooijman-Hermsen
Rinus Steneker
Annie Zuiker-Kok
Hermanus Gijsbertus Frederik Visser

maandag 23 juni

Frederik Wilhelm Rosendahl
Henk Leeuwerik
Maaike Visser-Wiegersma
Sien Beukers-Walst
Cornelia Theodora Duin-van Egmond
Peter Feld
Jaap van Leuven
Margaretha Botman-Valkering
Johannes Jacobus Siewertsen
Coby op de Weegh-Rotteveel
Abraham van Dalen
Klaas Hoornsman
Erik Rensink
Gerardus Nicolaas Broers
Helena ;aria Hoogeboom-Blankendaal
Cornelia Willem Pauw
Amanda Demmers
Jacobus Maria Langedijk
Akke Stelling
Wisse Noordenbos
Ronald Martens
Margriet Slijkerman-Schilder

zaterdag 21 juni

Willem van Duijn
Willem Brauns
Annie Droge - Roos
Marretje Norbart - Lamme
Wijbrand Altink
Catharina Anna Maria Kroezen - Schoutsen
Corina Agenant
Agatha Catharina Bank – Klaver
Johannes Hendrik Naber
Joseph Willem Antoon Peeters
Bertha Engel - Roorda
Albert Boerma

vrijdag 20 juni

Finnie Moolenaar
Pascalle Kusters
Bep De Decker-Koning
Lena Verlind - Fallaux
Anton Dirk Boot
Maja Zweeren - Groen
Marion Mosk
Nicolaas Johannes Maria Hoffer
Jan de Koning
Naomi Berkhof
Hermina Maria Hof - de Reus
Jannie van den Tweel - Vos
Pieter Sevenhuysen
Catharina Johanna Admiraal-Stolker

donderdag 19 juni

Nanny van Nes-Konijnendijk
Rosa Leontina Wijne
Catharina Gaal-Vredenburg
Gijsberta Jacoba Timmers-Hoogervorst
Corrie van Velzen-Taanman
Ernst Benecke
Liesbeth Lind-Kuyper
Johannes Arnoldus Levering
Cor Bremmers
Maria Neeltje de Prinse-van Rosmalen
André Mathieu Bruij
Hanneke Antony Bree-Biljardt
Dieuwertje Vera Ruiter
Hendrik Johannes Mieremet
Bartholomeus Petrus Dirkson
Wilhelmus Johannes Assendelft
Hendrina Maria Cornelia Ooms-Hillege
Ferdinand van Meurs
Koos Nooij
Johannes Jozef Stroet
Maria Johanna Gezina van Horn-Koomen

woensdag 18 juni

ANTONIUS JOHANNES HENDRICUS WITMOND
Anna Hos - Kleijn
Sikke Heidema
Wilhelmina Johanna Albers – Wijgergangs
Piet Admiraal
Ans Vunderink - van den Beukel
Jan Ellenbroek
Alko van der Vegt
Frans Ronald Bachet
Dirkje van Aalst - Hoetmer
Walter Gehner
Peter Hoogenboom
Cornelis Jozef van der Post
Wilhelmina Leodina Bakelaar-Koop
Albert Galjaard
Bastiaan Kranendonk
Johanna Maria Koning - Jonker
Catharina Kieftenburg-Karsten
Nina Zweistra
ROLAND VAN KAMPEN
Franciscus Hermanus Franken
Petrus Jongejan
Simon Victor Hoedjes
Peter Bakker
Helena Maria Knol – Bankras
Theodorus Johannes Vos
Elisabeth Hertogh-Waij
Anja Tavenier
Willebrorda Catharina Maria Hoogenbosch
Catharina Johanna de Groot-Rutte
Henri George Michel Vanstaen

dinsdag 17 juni

Dinie Oldenburger - Kiewiet
Dirk J. ten Veen
Margaretha Eligia van Dalen - Koelink
Johanna Clement - van Veen
Marjon Borkent
Jan van Hoogstraten
Elisabeth van Velzen - de Tombe
Hendrika Wilhelmina Hins-Baarda
Bernardus Jan Schürfeld
Johanna Dijkman - van Veen
Jacobus Gerardus de Vries
Martien Leijgraaf
Willem Dingerdis
Bert Barelds
Andrea Elise Rozenberg – Barkey
Meindert Bakker
Gerri van Trotsenburg
ROLAND VAN KAMPEN

maandag 16 juni

Jan Schaaf
Jan Feike Batstra
Rie van Egmond - Castricum
Roelof Johan van Ommeren
Saakje Johanna Tromp
Niels Sebastiaan Molenaar
Jenneke Kaan-Mosk
Johannes Cornelis Meijer
Antje Wouda - Reijne
Maria Berdina Antonia Ket
Elly Smit
Dirkje Wilhelmina Kok - Ruijer
Alie Appel-Dubbeld
Geerdina Sebastina de Nijs –Verkooijen
Wilhelmus Gerardus van Duin
Erna Gaasbeek – van Aalst

zaterdag 14 juni

Anna Jacoba Groot
Lies Bloedjes - Kruiver
Grada Elisabeth Jacoba Stam - Spaansen
Cornelis van Brummelen
Johannes Andé Koerse
Gerrit Pieter Hendriks
JAN JACOB GROOT
Petronella Johanna Maria van der Hoeven
Catharina de Groot – Rood
Jochem Buis
Nico van Diepen
Geert Blik
Dik Duin
Cornelis Knoester
J.M. Schouten
Klaske Meissen - Brink
Fopkjen de Boer-de Vries
Aaf Roskam-Mol
Henk Langhout
Jan Schaafstra
Johan Engel Knibbe
Martinus Fuchs
Martinet Heijkoop
Bernardus Franciscus Zwirs
KLAAS KLOETEN
Jan van Vliet
Jan Feike Batstra

vrijdag 13 juni

Hans van den Berg
Henk Munsterman
Johannes Martinus Gerardus Hoes
Coby van Deventer - Rebel
Hendrikus Cornelis Kunst
Adriana Blonk – van der Plas

donderdag 12 juni

Willem Buijs

vrijdag 13 juni

Laurentius Nicolaas Groot
Jacob van der Bijl
Geertje van Dillewijn - Vens
Nico Rijkhoff
Petrus Johannes Maria Smit
Ronald John Blankenstein
Albert Breunesse
JAN JACOB GROOT
Max Koekenbier

donderdag 12 juni

Henk de Schipper
Anna Cornelia Meilink - van Duin
Johannes Franciscus Meier
Catharina Theresia Hendriks - Kruijver
Carla Bruin – Pronk
Hiltje Vogelzang - Monkelbaan
Gré Karsten-Spoelder
Gerritje Bakker-Minneboo
Rijk Vlaanderen
Myriam Hoffer - de Wit
Anna Maria ten Broeke-Plusjé
Anna Visser
Catharina Petronella Clavaux – Potjewijd
Door Siemonsma - Brattinga
Johannes Jacobus Vreeker
Philippina Pieternella Bos - Visser
Marcel de Best
Johanna Maria de Rie
Hendrik de Jong

woensdag 11 juni

Tonny Schuurmans
Arie Nanne van Duijn
Bert Oord
Marijke Lankester-Hordijk
Philippina Pieternella Bos - Visser
Maria Alida van den Akker-van Gorcum
Riet Kok-Beers
Elisabeth Strik - Bosman
Will Diekman
Theo Kolb
Willemijntje Cornelia van Willigen - Verkerk
Truus Kuijs - Beentjes
Simon Petrus Butter
Klaas den Hartigh
Mickael Romar
Klaas Oud
Anna Jacoba Leendertse-Swager
Anna Maria Veenstra - Zoll
Fred Leijen
Jan Willem Frederik van der Graft
Mijndert Cornelis Smit
Luite Griffioen
Abraham Zwerver
Hermanus Stephanus Schoute
Francis van Duijn
Nicolaas Zonneveld
Jany Wulfers - Lagendijk
Tinie van Keulen
Jan de Rooij
Johannes Antonius Maria van den Oudenrijn
Nanne Meyer
Agatha Greuter-Bregman
Cornelis Kulk
Zus Wagemakers – Beenen
Stephanus Joseph Besteman
Afra Maria Tiet-Oud
Elly Harzing-van Kessel
Willem Kaandorp
Klaas Harm Wolterman
Dick Vloon
Robert Jeroen Sweerman
Thea Kuyper - Bakker
Rina Mesman - Otten
Roswita Bastiaans - Joenoes
Jacoba Dorothea Mankor - Fortuijn
Dirkje Bokhorst
Paula Neeft - Heuzen
Rina Verbeek - van der Pol
Arie van IJmond
Lia Hoogendoorn van Zunderen

dinsdag 10 juni

Dirk Portegijs
Anna Catharina Renooij-Huijsman
Evert Richard Eric Aino Schemmekes
Joannes Cornelis Gerardus Kramer
Corrie Vos - Heus
Elsa Helene Wieland-Seliger
Thea van Riel-van Aalzum
Cornelis Vincentius Petrus van Ammers
Maud Kesting
Truus Kuijs - Beentjes
Adriana Elisabeth van Harskamp-Hoogstraten
Dieuwke Buik - Oosterlee
Johannes Waltherus Willemse
Bob Kramer
Jo Kossen - Philippo
Berdina Alida Oudejans - Hersbach
Jacob van der Bijl
Anna Catharina Renooij - Huijsman
Godefrida Groenewoud-Keyzer
Gerardus Maria Kuijs
Wenda Roosendaal - Weerman
Lamberta Elisabeth Maria van der Weert - Umans
Grada van Zijl
Francis van Duijn
Birgita Catharina Johanna Maria Reekers – Bonke

maandag 9 juni

Helena van Splunter - Haringa

dinsdag 10 juni

MARINUS (Rien) BAKKER
Adam Griekspoor
Miriam Haemels

zaterdag 7 juni

Isaac Pieter Anton Rosier
Jacoba Wilhelmina Bakema - Bus
Antonio Brancas
Arend Smits
Ronald Antonius Ketelaars
Dieuwertje Aafje Spanjaart - Deutekom
Henricus Theodorus Duijn
Trien Blaauboer-Jongejans
Nan Kuenen - Bosman
Dick Ritsma
Arend Smits
Wil Hagen
Guurtje Dik - Hekelaar
Cornelia Krijkamp - Lukkes
Cornelis Joseph Hermeler
Leen van Hameren
Maartje Reijnders - Helmig
Riet Nuyens-Oud
Emelie Nanette Caroline Eeckelaert - Loos
Willy Johanna Petronella Smit - van Rossum
Joseph Frederiks
Wim Heine
Trijntje van der Werf-Meijer
Ebo Klaver
Maria Cornelia Machgeels-Kok
Agatha Maria Steenbergen-Schaper
Lien Hillebrink – Scholder
Adriaan Hendrik Knijn
Adriana van Walsum
Ali Emmelkamp-Hiemstra
Ed van der Veer
Hendrik Dekker
Trijntje de Jongh-Kostelijk

vrijdag 6 juni

Maria de Zeeuw-Tits
Aloijsius Vanacker
Gré Schaper - Stoffelen
Wilmina de Meijer-van der Steen
Nel Lute - Krom
Lenie Fijma - Lukken
Willeberta Johanna Wynia-van Loghem
Marcel Zonneveld
Cornelis Jacobus Schong

donderdag 5 juni

Jan en Nel Winkelhuijzen-Kramer

vrijdag 6 juni

Sonja Portier-van Willigen
Jaap Schuffel
Geertrudus Duvera Staadegaard-Mes
Jacobus Petrus Berkhout
Yvonne Doornekamp
Riek Jonker - Polhaar

donderdag 5 juni

Izaäk van Apeldoorn
Izaäk van Apeldoorn

woensdag 4 juni

Theresia Maria Zijlstra

donderdag 5 juni

Gerardus Michaël Maria Rossenaar
Elisabeth Johanna Ruijgrok-van der Kroft
Sjaak Vooren
Jan van Sintemaartensdijk
Johannes Simon Hoetjes

woensdag 4 juni

Cornelis Petrus Maria de Wit
Anna Augusta Martha van den Brink - van de Kuil
Dirk van Dijk
Hendrika Wilhelmina Kuilman - Pelle
Lucia Margaretha Slootmans - Veldhuis
Renate Hemmer - Duin
Anneke Hazewinkel
Catharina Maria van Veen-Bartels
Bob Walther Beskers
Theresia Christina Waslander-van Minnen
Adrianus Petrus Maria Hartveld
Margaretha Maria Walterius Quadackers
Adrianus Bartholomeus den Blanken
Dr. Pieter van der Weijden
Klaas Peijs
Tiny Buffing
Hendrika van der Meer - van Vliet
Antonius Petrus Maria Akerboom
Maria Josephina Ikink - Kolkman
Henny Sophia Visser - Krab
Trees Lek-Kouwenhoven
Cornelis Hendrik Roest
Klaasje Koopman
Marga Steenman
Cees van Eijden
Anna Maria Groot-van Diepen
Cornelis Wilhelmus Praat
Johan Nico van Staveren
Maria Afra Dekker - Groot
Theodora Louisa van den Bosch
Theo Baron en Joke Baron - Koning
Arris Floris van Leeuwen
Wilhelmina Johanna Bouwmeester-Bocxe
Hans Arthur Leo Marie Mudde

zondag 1 juni

Willem Burgstede

woensdag 4 juni

Lambertus van der Water
Karin Hulshof - Limmen
Hendrik de Graaf
Wilhelmus Marie Rutgrink
Jenneke Hendrika Rebel - de Kemp
Dirkje Veldhuis
Geertruida Maria van Duijnhoven - Driehuis
Dirk Roelof Bennen
Jan Oudhof
Nic. Koppes
Petrus Bakker
Cornelis Hendrikus Manshanden

dinsdag 3 juni

Pleun Corts
Willem Beverloo
Dirk Ploeger
Maria Josephina Ikink - Kolkman
Regina Cornelia Egbertha Maria Mak
Hans Botman
Wilhelmina Petronella Schoorl
Johanna Elisabeth Tisseur-Mensert
Trijntje Geertsema - Jimmink
Lisa de Boer-Soemers
Marie Everts - de Pree
Dick Wijnand Vallentgoed
Petrus Adrianus Selinus Beemsterboer
Hendricus van Stralen
Ronald Bruijn
Anna Vijn
Bertha Christina van Someren - Ducro
Geertruida van Vliet-Filippo
Elisabeth Rustenburg - Boorsma
Johannes Philippus Reiman
Mart Weijsenborn
Trijntje Geertsema - Jimmink
Erna Dekker - van Bonn
Monica Koomen-Homma

woensdag 3 juni

Elisabeth Germaine Schippers-Dunn

dinsdag 3 juni

Maria Francisca Paagman - Sweerts

maandag 2 juni

Jacobus Hoeben
prof. dr. Arentje Oppenheimer - Dekker
Wil Blüm-van der Velden
Geertruida Margaretha Fleuren - Henselmans
Huite Wolthuizen
Rietje de Koning-Kuijf
Johannes Nicolaas Meijer
Suzanne Elizabeth Korbee - Groenewoud
Trees Lek-Kouwenhoven
Harry Hoogsteder
Nelie van Peenen-Silver
Maria Martha Cornelia Hillebrand – van Ruiten
Jacobus Bijl
Timotheus Antonius van der Laan

zondag 1 juni

Mattheus Jozef Smit
Co Gerrissen
Martha Catharina Postma-Jong
Gerda Volkers-Jonker
Ria van der Hoeven - Eggen
Frank Lapperre
Adriana Geertruida van den Beldt-de Bourgraaf
Wilma van der Ploeg
Berendina Maria Klaren-Groot
Jacobus Cornelis de Wilde
Arendje Pietertje Bouwman - de Winter

maandag 2 juni

Simon Aloysius Maria Visser

zondag 1 juni

Nolan Straates