inloggen

familieberichten op internet

Berichten van november 2014

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 29 november

Truus van de Velde - Becude
Janna Doeschot-Hoekstra
Annemarieke (Ariane Johanna Maria) Nieuwenhuijzen
Truus van Schagen - Botman
Ingrid Marina Kampman
Mien Struijf-van Essen
Jan Versluis
Cor van Asselt
Lou van Gelder
Pieter van Rijn
Anthonius Petrus Maria van Lier
Jacob Hendrik Brussee
Jeroen Ponsen
Theodora Josephina Maria Swarte - van der Pas
Elisabeth Catharina Duijneveld - du Pont
Dr. Leendert Haasnoot
Petronella Veronica Kok - op ‘t Veld
Frederik van Assenbergh
Bernardus Franciscus Heijjer
Jannetje Dieuwertje de Wit - Zwart
Sietske Antje Dekker
Willem van Baar
Albert Dernison
Julia Elisabeth Kremers – Ljungberg
Edwin Jacobus Kragten
Johanna Hittinger ~ Bakker
Hendrikus Maria de Lange
JAAP KLOK
Mark van Duin
Roelof Kleine
Theodorus Antonius Koomen
Corrie Henneman - Lensen
Joop Radder
Eddie Elzinga

vrijdag 28 november

Herman Engelbertus ten Broeke
Bauke Smid
Stijntje Groen – Warink
Piet Wever
Fred Numan
Janke Zitman - Schoppen
Barbara Maria Hoogenboom-van Paassen
Huub Frerichs
IJske Leichtenberg
Hans Taling
Abraham Adrianus Arie van Garderen
Jacquelien Buijs
overledenMargaretha Antonia Wassenaar - Buijsman
Magdalena Maria Lioba Bakhuijsen-Schouten
Wilhelmus Johannes van Drongelen
Johannes Cornelis Jozef Kiebêrt
Grietje Visser – Geersing
Tonny Verdonk-de Haardt
Anna Maria Wever
Alida Maria Berg-van der Drift
Johan Reijnders

donderdag 27 november

Wilhelmina Roza Heemskerk-Zeegers

woensdag 26 november

Johannes Maria Gerardus Koperdraad

donderdag 27 november

Piet Blouw
Willem Bakker
Klaas Rudolf Feldman
Gerard Berbée
Robin van den Hemel
Hans Hooijberg
Antonia Cornelia van Rijn - Verhagen
Jaap Schenk
Guurtje Langedijk
Albertus G. van Schooten
Henriëtte Agnes Uijlenhoed-Kotte
Peter Braas
Peter Braas
Pia van IJken - Bakker
Piet Miedema
Grietje Visser – Geersing

woensdag 26 november

Roelie de Vries

donderdag 27 november

Anna Elisabeth Burger - Kox
Carolina Louisa Jak - van der Maden
Theodorus Johannes Hofland
Pietertje Mulder - Kleijn
Elizabeth Maria Theresia Ruigewaard
Maria Berendina Bakker – Kip

woensdag 26 november

Helena Johanna van Ek-Schilp
Adrianus Cornelis Augustinus Lemmens
Rudy Koomen-Brouwer
Piet Jacob Harsma
Elisabeth Cecilia Maria van der Vliet
Elisabetha Wilhelmina Maria Nielen - van Kesteren
Wim de Leeuw
Adriaan Antonius Ruijter
Ed Bruins
Wilhelmus Petrus Slotemaker
Dirk Spijker
Nico Bleeker
Jens Duin
Arie Jozias Freekenhorst
Martina Johanna Visser - Meerwijk
Jacobus Johannes Vaneman
Johanna Alberta Heemskerk-van der Meer
Fred Buffing
Albert Joannes Mathias Caris
Peter Braas
Gerard Brocke
Klaas André Bruin
Gerard Kapitein
Cor Oosterhoorn
Thijs Mathijs Bakker
Johannes Leonardus Maria ter Braak
Jeanne Smits-Slemmer
Jan Hubertus Marinus Werther
Nicolaas Holverda
Dirk Bontes
Maria Berkhouwer-Mus
Johanna van den Brink-Ophuijsen
Harm Auf dem Brinke
Rini Zwart-Blaauw
Jolanda Klompenhouwer-Hendriks
Alida Leishen - Imming
Antje Trijntje Eggers-Plas

dinsdag 25 november

Greet Hartoch - Bartels
Vroukje van Oosbree - Posthuma
G.R.M. Abbink
HAROLD GRONDEL
Lies Dilg - Wildschut
Johanna Petronella van Daalen-van Zijp
Maartje Boot-Koeman
Guurtje Engel - Leguijt
Cornelia Johanna de Haas
Jan Bot

zondag 23 november

Simon Frederik Nicolaas Roozendaal

dinsdag 25 november

Leo van der Helm
Bert de Jong
Maria Elizabeth Nieuwenhuizen - Wester
Abram Evert Wiersma
Johan Pieter Stammes
Willem Frederik de Bruin
Ben Calvelage
Johan Vis
Margaretha Velzeboer-Kaandorp
Aaltje van Berge - Wals
Margaretha Cornelia Maria de Wit - Winkler
Matthea Maria Anna Zuurbier-Glorie
Johannes Adrianus van der Kleij
Wijnand Slokker
Jacob Masmeijer
Yvonne Jorna-Roelofszen
Andreas Jacobus Tambach
Maria Berkhouwer-Mus
Maria Margaretha Ramakers - Wiegers
Arina Jacoba Hesta - Veerman

maandag 24 november

Antonius Gerard Marinus de Jong
Adrianus Johannes Kunnen
Cornelis Izak Binnendijk
Marie de Vries-van Leijen
Antje van Nood
Hermine Muller
Maria Adriana Aardema-Eikelenboom
Wilhelmina Catharina Frinks
Cor Boos
Laurens Pronk
Joke van Gent – Laue
Sara Maria Arnoldus-Ligtvoet
Joop Berkhout
Els van Latum - Stappers
Maria Catharina Kooijman - van Veen
Jaap Slikker

zaterdag 22 november

Geertruida (Truus) Divendal-Klok
Helena Johanna Neef - van den Eijnden
Dieuwertje Loots - van Straten
Hendrik Jacob de Koning
Gerdina Johanna Hoogendijk - Braaij
Johannes Martinus Koopman
Martina Verboon-Visser
Johannes Simon Droog
Dorothea Griep-Veen
Petrus de Goede
Klasina Molenaar
Hendrika Willemina Kerkhof
Clazina Helena Disseldorp - van Santen
Ike Smid - de Boer
Cees Bleeker
Jan Visser
Steintje Ruiter-Prumper
Hendrik Simon Koopman
Hendrik André Gerritsen
Adriana Diderika Vinke
Elizabeth Petronella van der Meer-Bakker
Gerrit Gatse van der Meer
Gerda Carola Eggink-Fuchs
Maria Keijser
Mies van der Wel - Stegeman
Johannes Hendrik de Jong
Hélène Catharina Wallaart - van Rijn
Petronella Boon - Hart
Cees van Duijn

vrijdag 21 november

Kees Sneeboer
Joke Mevius
Adriana Jacoba Sterkenburg
Hillegonda Groot-Borst
Hillegonda Geertruida Mol
Frank P.C.W.M. van Hooft
Kees Gruijs
Afra Rood
Agathe Constance Klinkhamer-Vlasveld
Johannes Fredrik Rommel
Frans Lodewijk Gerardus Stenten
Josina Maria Iskes

donderdag 20 november

Nicolaas Petrus Gijsbertus van der Burg
Minke van Wijk - Heeres
Hermanus Johannes Bus
Joannes Andreas Janssen
Cornelis Smeele
Cornelis Adrianus van Beusekom
Klaske Lautenbach - de Groot
Aafke Aleida Stapel-Poll
Gerrit Kunst
Corrie Hofland - van Duijne
Jet Grabandt-Pleging
Auke Mooi
Cor Stoop
Jan Zander
Afra Maria Bijwaard
Han de Boer
Marja Bruin
Simon Hoenson
Luus van der Voort-Zonneveld

woensdag 19 november

Tiny Vermeer-Smit
Wim van Osch
Quirina Adriana Johanna Tesselaar-Oudshoorn
Jacob Willem Schuurman
Carla Droste - Huigen
Pieter Paauw
Trijntje Wilms
Geertruida Alida de Kramer
Barbara Gustenhoven - Jorna
Johanna Margaretha Geertruda Olgers-van der Eng
Geertruida Johanna Theresia Domenica Laas-van Loon
Emerencia Geertruida Maria Oude Reimer ‐ Puik
Gerard Zwart
Cornelis Bleeker
Jan Cornelis Hooijschuur
Anita Kuijs-Dingerdis
Antonia Kuyt - van Gelder
Jan Hendrik Kruijswijk
Beatrix Irene Besuyen-Prudhomme van Reine
Piet de Boer
Mies van den Berg
Anneke J.C.M. Kuiper - Degger
John van der Werf
Leo van der Molen
Hendrik Frans Everhard
Cornelis Keizer
Johanna Tona Aletta Hageman - de Bruin
Rie Glorie - Poel
Marie Nanne - Bijl
Pieter van Woerden
Cornelia Johanna Maria van Leeuwen - Mesman
Jacobus van Schaik
Jan Antonie Johan Johannisse
Cees Schipper
Jacob Antoon de Weerd
Gerbrand Kuipers

dinsdag 18 november

Rie de Jong-Wempe
Maria Petronella van der Meer - Langelaan
Cecilia Maria Schilder-Wagenaar
Eleonora Maria Boggia-Vekemans
Lambertus Maria de Beer
Gerrit Dirk van Zoonen
Geertje van Kal - van Brienen
Johanna Alida Vermeij-van Schie
Remmert Pius Vertelman
Wil Baan - Elschot
Jan Holleman
Dip van Laar
Nicolaas Jozef Eeken
Emma Maria Schaap-Bruinsma
Pauline Alarda Kuikman-Rameau
Cornelis Albert Spaans
Mieke Wetsteen
Jan Meijer

maandag 17 november

Jan Knollenburg
Annie Krigee - Dovis
Elisabet Catharina Groot - Veenis
Annie Buijs - de Wit
Gerarda Maria Molenaars-van de Kamer
Cornelia Maria de Weijer - Borst
August Frederik van der Veen
Jan Oud
Anna Elisabeth Toren-Slink
Geertje Schoon-Kamp
Gré Willebrands-Baltus
Ruud Keizer
Klaas Boor
Kees Zwetsloot
Johannes Antonius Witschge
Ben Kemper
Antonij Rossel
Thea van Wijk-Stefels
Catharina Maria Appelman - Doodeman
Willem Hendrik Ploeger
Aagje Blanken - Fijnheer
Jari Jan van Diepen
Lia Hoebe-Kooijman
Louise Frieda Wagemaker - Vlasveld
Cornelis Petrus van Ammers
Anna Johanna Honnef
Theodorus Verdel

zaterdag 15 november

Aafke Hartog - Reitsma
Femmetje Tromp - Schoonewil
Harmen Lenos
Marijtje Kat
Maria Hendrika de Boer-Konijn
Agatha Tjemkes - Porsius
Jacob Jacobus Jasper Parlevliet
Johan Laan
Ans Mary Winkster – Masmeijer
Jacoba Cornelia van der Werff

zondag 16 november

Paulus George Maria Snijders

zaterdag 15 november

Gerrit Schellinger

zondag 16 november

Arnold Schaghen
Niek Koenis
Gerardus Johannes Leijgraaff
Dicky Johan Schaap
Johannes Nicolaas van Geldorp
Bertha Keim – te Voortwis
TOOSJE PETRONELLA GEERTRUIDA HENDRIKSZ - VERHEIJEN
Bart Graaff
Marijke Akersloot
Toine de Caluwé
Marie Nanne – Bijl
Jacoba Everdina Aartina Haverkamp
Lucy van Waveren-de Leeuw
Maria Haasnoot-Maagdelijn

vrijdag 14 november

Petrus Schaap
Catharina Leussink-Kaandorp
Philippus Weijer
Hendrikus Johannes van Zijp
Helena Johanna Hogenbirk - Does
Guurtje Kregel - de Groot
Theodora Wilhelmina Martens - Femer
Johannes Cornelis Polak
Wim Heddes
Ariea van Duijn - de Jong

zaterdag 15 november

Clasina Cornelia Zoon – Smit

vrijdag 14 november

Bertha Hendrika Augusta Keesom-Lemmens
Amerencia Everdina Margaretha Leurink-Mol
Elisabeth Afra Pronk-Schipper
Petrus Maria Hoogland
Nicolaas Adrianus Aussems

donderdag 13 november

Evertje Johanna Fijtje Zijlstra-Bos
Olaf de Ruyter
Monica Louisa de Boer – Destombes
Tiny van Amsterdam - van Merkenstein
Henny de Vos Burchart-Beukers
Aart van Dam
Hendrika Bakker - van Diessen
Hendrik Marinus van den Breul
Gerrit Verlind
Alida van der Helm
Lucas Flick
Antonie Reinier Adriaan Wakelkamp
Anton Schouten
Martinus Johannes Maria Stam
Sien Bouwmeester - Volkers
Petrus Maria Hoogland
Rie Glorie - Poel

woensdag 12 november

Catharina Kooijmans - Wijbrands
Kees Muileboom
Wilhelmina Elisabeth Rouvoet
Jan Kuijpers
Bep Metten - van Deursen
Anton Eduard Kuhlmann
Cor van der Klaauw
Cor Zeldenthuis
Maria Berendina Therese Krikhaar
Theo van den Berg
Jaap van de Put
Cornelis Reijer Bos
J.P.A.J. Herbers-Simons
Pietertje Homan-Delver
Elisabeth Hendrika van den Bosch - Van Looij
Jac. C.G. Stalenhoef
Klaas de Wit
Geertruida Maria Pronk
W.Th.H. Ostendorf-van den Hoff
Ysbrand Bouma
Cornelis Leendert van Dam
Elisabeth Cornelia Helena van Polanen-van Vliet
Trees Dijkstra - Schilder

dinsdag 11 november

John Morees

woensdag 12 november

Grietinus Grevelink
Jacob Maria Theresia Kemp - Zwetsloot
Henricus Petrus Maria Heere
Cornelia Pieternella Hendrika Huizenga - van Welsenis
Marjanna Kooijman
Johannes Willemsen
Theresia Dijkstra - Schilder
Johannes Hugo Steinhaus
Neeltje Groenendijk-Brommer
Everdina Johanna van Smoorenburg-Nolte
Arthur Hansen
Simone Petronella Berkhout
Hendrik Montagne

dinsdag 11 november

Frans Rodermond
Karin Smit-van Mastrigt
John Morees
Kees van der Marel
Bernardus Arnoldus Floore
Nicolaas Maria Schoo
Lia den Otter-Strijbis
Kees Correljé
Neeltje Groenendijk-Brommer
Frans Rodermond
Maria Catharina Genet-Wittebrood
Aafje Elizabeth Kromhout van der Meer - Prins
Martini Elisabeth Dernison-Rooijers
Dirk Taams
Willemijntje den Oude
Adrie van Eunen
Gré Ruiter - Tool
Thomas Timmers
Aggie Niesten
Hans Nijman
Michiel Leering
Corry Houtenbos - Jansen
Johannes Martinus Christianus Frijters
Sippie Doesburg - Siemonsma
Betsie Theodora van der Kuil-Krijger
Jacob Los
Cornelia Schoute - Kleimeer
Hendrik Schepers

maandag 10 november

Margaretha Cornelia Zijp
Pieter Lieuwen
Pieter Leendert Hollander
Piet Rebel
Tine Beukman-Compas
Nicolaas Cornelis Jozef Groot
Jan Slikker
Klaas Bruin
Jan Langedijk
Elisabeth Bakker - Stapel
Edwin Verschoor
Gerdina Catharina Momberg-van Kan

zaterdag 8 november

Cornelis (Cees) Papo
Leuna Margaretha Ouwehand
Yvonne van Bladel - Philippo
Dia Ton - Ris
Emma van der Leek-Vriend
Everdina Johanna van Smoorenburg-Nolte
Bartholomeus Jacobus Goddijn
Charlotte Kranendonk - Westerduin
Jelle Visser
Michel Kraay
Anthonius Cornelis Johannes van der Linden
Peter Massa
Ivonne Maria Keijser - Kleverlaan
Jaap Wittebrood
Ria Beentjes
Janny van Egmond
Kim Noordeloos
Neeltje Petronella van Evert-van Hemert
Tineke van de Reep - Brouwer
Johanna Adriana van der Lubben
Johannes Maria van Veen
Thomas Cuperus
Johan Cornelis Dekker
Cornelis Antonie de Heus
Elisabeth Josephina van Goethem - Huismans
Anneke Schavemaker - van \'t Veer

vrijdag 7 november

Gerrit van Bleek
Johannes Evert Potter
Hermanus Hendrikus Maria van der Schot
Simone Petronella Berkhout
Frieda Ilse Dirkje de Goede
ir Henricus Petrus Maria Heere
Margaretha Elisabeth Keijzer - Bijvoet
Cisca van de Laar-Breedijk
Grietje Hendrika Visser-Stam
Cornelis Schaap
Maria Neesje Kleen-Overwater
A. Caspers-Buisman
Ferdinand Vincent Maria Kleintjens
Catharina Josephina Stroet - Loos
Antonia Luyben - van Roode
Anna Duvaloois - Reuvers

donderdag 6 november

Hennie Gödecke - de Winter
Margaretha Antoinette Vonk - Warnaar
Henk ten Voorde
Albertus Hindrikus Wessels
Arentje Lena Petrie-Kistemaker
Cornelis Johannes Glorie
eodorus Hendrikus van Rosmalen
Wouter Hagen
Rogier Michel Hendricus Mooij
Antonius Wilhelmus van Hees
Alie Leek-van Diepen
Piet Stap
Johanna Gertruda Maasland - Bakker
Marjon Soederhuizen ~ van der Graaf
Louisa Augusta Wilhelmina Amalia van Agten - Korpel
Wim van Bokhorst
Asja Beerepoot

woensdag 5 november

Henny Posthumus
Willemina Pieternella de Jong-van Veen
Jeanne Klouwer - Leijdekker
Hiltje Keesman - van Dekken
Oene Harm Strabbing
Johanna Alida Rozie – Beentjes
Jeanne Klouwer - Leijdekker
Rendert Jacob Ypey
Wilhelmus Franciscus Johannes Bakker
Hiltje Keesman - van Dekken
Nic Schouten
Johannes Theodorus Lambertus Moors
Johannes Petrus Maria Rohde
Cornelia Maria Theresia Straathof - Menke
Karel Henri Willem Stenebome
Simon Cornelis Duin
Gerardus Gerrit Nibourg
Philippine Ernestine Baesjou - Groenewald
Lida Vogel - Rem
Paulina Martha Schults – van de Velde
Roelant Henrik de Wijn
Johanna Maria van Niekerk
Wil Nijman - Warmenhoven
Cornelia Anthonia Maria Bierlaagh - Majoor
Arie van Duin
Theodorus Coenradus van der Voort
Cornelis Lambertus Spaan
Theodora Verton - Koelemij

dinsdag 4 november

Aartje Overeem-Prinsen
Pé Klaver
Johanna Wilhelmina van Dijk - Maurer
Catharina Maria Jaspers-Wester
Gert Schaak
Christina Johanna Distelvelt-Benning
Jan Goedhart
Cornelia Geerling - van Egmond
Anna Maria de Vos-Kloes
Bep Gies
Christina Adriana Maaskant - Coster
Trijnie Hottentot - Bakker
Rolf Cambel Hendrik John Roosen
Peter Alexander Westerveld
To Koopman-Munster
Lenie Lohmann - Wickel
Jan Molenaar
Grietje de Groot - Winter
Wilhelmus Cornelis Smit
Hans van Kleef
Petronella Pasterkamp-Niewold
Johannes Cornelis Kaandorp
Jean Pierre Dekkers
Dirk Koenis
Bets Kenter-Hoogewerf

maandag 3 november

Theo Kok
Piet Groot
Leo Woldhuis
Petrus Johannes Broersen
Wilhelmina Geertruda van der Meer - van der Meer
Anna Petronella van Es - \'l Ami
Truus Bood - Heesterbeek
Johanna Cornelia Steltenpool - Vendel
Johannes Groentjes
Leny Catau - Louwerens
Jacques Pancratius Berbée
Maria Engelbertha van Amerongen - Kok
Petrus Johannes Tessel
Petronella Elisabeth van Straalen-Peerdeman
Rita Kooi-Folkers

zaterdag 1 november

Jos Mientjes-Stokman
Hugo Bertus van der Laan
Dick Broers
Lucretius Hendrik van Gerrevink
Kniertje Antonia Betjes - de Vrij
Jo Stam
Meta Slijkhuis - Jansen
Jo Jong - Schaper
Truus Kooi - Hart
Truus Vriend-Redeker
Jacob Kersloot
Maria Anna Barbara Jonkers - Duzee
Fons Vink
Immerentia Neeft - Veldhuys
Geert Edelenbosch
Sara Helena Pel - Millenaar
Elisabeth Maria Gallas - Simis
Johannes Henricus Bugter
Pieter van Acker
Cornelia Oud-Zuidland
Jan van Oosterhout
Maria Jacoba van Lieshout - Cornelissens
Stefan Pieter Mous
Jan Moesman
Truus Dam - van Roon