inloggen

familieberichten op internet

Berichten van oktober 2014

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

woensdag 29 oktober

Ton Benjamin

vrijdag 31 oktober

Tineke Greve - van der Weide
Rob Kloes
Jan Bart
Georgius Andreas van Kampen
Leny Dölle-Stevens
Martin Dekker
Coby Valster- van der Velden
Flip Kouwenhoven
Wouter Dijkstra
Augustinus Joannes Cuelenaere
Evert Jager
Harm Johannes Jacobus Vos
Gitte Lautenbag
Maria Jeannette Schoemaker-de Jager
Johannes Wilhelmus van Leeuwen
Ton Benjamin
Gerdina Johanna Mandersloot-Berk
Antonie Hendrik den Hartog
Johannes Wester
Antonia Afra Maria van Straten
Daan Rooda
Jan Westdorp
Cornelia van Kleef-Veelings
Lia den Hartog
Theo Warmerdam
Jo Stam
Cornelia Rood-van Diepen
Adriana Cornelia Vreugdenhil-Reede
Gea Verhagen
Jim Stellingwerf
Simone Henrica Johanna van \'t Hof-Kluck
Lambertus Hendrikus Augustinus Callenbach
Jan Triest
Johanna Aaltje Hos-Klop
Bartholomeus Wilhelmus Boerebach
Tini Hicks-Woninck
Johanna Catharina Vink-Stokman
Leonardus Theodorus Hermanus Beers
Anna Alkina van den Brink-van der Wal
Aaltje Vinke-de Boer

woensdag 29 oktober

Dirk Johan Out
Thijs Pieter Wildeboer
Elbertus Antonius Joseph van der Schaal
wilhelmus Jozef de Koning
Bert Deen
ir. Ferdinand Max Maria Dukkers
Hanny Nelly Hulscher – Schuitema
Geertruida Adriana Rathmann
Gozina Halff - Keijzer
Maartje Jannetje Schalk - Tamboer
Josephina Geertruida Helsloot - van der Bijl
Cornelia Johanna Alida Overdevest-van Leeuwen
Arie Owel
Lenie de Jong-Elstgeest
Alphons Vos
Ina Hallensleben-Mulder
Hendrik Jan Nijland
Maria Huiberts-Dickhaus
Marja de Leeuw - Nortier
Cornelis Vos
Jan Rink
Johannes Wilhelmus van Leeuwen
Martin de Groot
F. C. G. de Buijzer
Jos van der Voort
Simon Petrus Veldt
Sophia Hopman - Dijkstra
Pieter Keijzer
Anneke Mous - Kuhfus
Petronella van Noort - Basie
Louise Gezina Mastenbroek - Buijs
Paul Dirkson
Josina Hafkamp
Tallie Verra - Zantvoord
Theo J. Stavenuiter
Cornelis Theodorus Boots             
Theodorus Adrianus van Veen

dinsdag 28 oktober

Geertje Miggels - Peek
Jan Wittebol
Rikje Visser-van de Koot
An Winters
Annie Wiersma-Versteeg
Johanna Hendrika Visser
Maria Elisabeth Mulders - Huneker
Johannes Gerard Tamboer
Maria Theresia Wulms - van den Eshof
Maria Huiberts-Dickhaus
Hette Smedema
Nelleke Vos - Wiegmans

maandag 27 oktober

Rosalie Johanna Uittenbogaard - Zeeman

dinsdag 28 oktober

Jacobus Gijsberthus Maria Janmaat
Johannes Nicolaas Huismans
Virginia Johanna Minneboo
Antonia Maria van Lierop
Linda Ruth Jolanda Hennekij
Tine Veld - Tros
ir. Josephus Johannes Maria Snepvangers
Marianne Brasser
Jan Tin
Gesina Borsboom - Sombroek
Bets Besseling - Zuiker
Susanna Alida Bosscher – Redel
Ida Wilhelmina van den Kommer-de Lange
Cornelia Roovers - Wijker

zondag 26 oktober

Siem Ligthart
Anna Maria van Eijkelenburg-Vlek
Oene Pater
Nel de Ruiter - Moes
Klaas Selhorst
Carolina Louisa Fuchs - Cival
Pieter Reijer Ootjers
Klaas Broek
Piet Hendriks
Veroni Louise Casteel - Smit
Grietje Willemijntje Blom-Vriend
Kay-Cora Sturm-Mc Hale
Margaretha van der Heijden-Branse
Jacoba Catharina Maria van Manen - Keet
Maria de Boer-Klaver
Alphons Hermanus Gerardus Hoveling
Jenny Noorman-Schmalz

dinsdag 28 oktober

Anna Catharina Maria Veeken-Konijn

zondag 26 oktober

Liesbeth Bakker - Vos

zaterdag 25 oktober

Catharina Maria Mast - Milet de St. Aubin
AD PEETERS
Reinske Dekker
Adriana Maria van den Wijngaard - den Heijer
Hans Albert de Zeeuw
Piet Gerritsma

zondag 25 oktober

Abraham Brouwer

zaterdag 25 oktober

Wim Groot
Hendrik Schoute

zondag 25 oktober

Monique Leontine Reijerse ‐ van Oostenrijk
Johanna Klazina Kuijer

zaterdag 25 oktober

Ans Heinis-van Berkum
Johannes Theodorus Hendrikus Koopman
Louis G.N. Busman
Ilona Francissen
Ria Sturk ~ de Graaf
Antoinette Bogers-van der Heijden
Jan van der Lee
Anna Margaretha Pronk-Visser
Aafina Helleman
Riet Koning-Nijman
Maria Johanna van Diepen
DIRK BAKKER
Anna Maria Theresia Bakker

vrijdag 24 oktober

Tina Gerda Schager
Reintje Draijer – de Jong
Lia Kool-Steltenpöhl
Jacobus Wilhelmus Disseldorp
Geertje van Opbergen-Kuiper
Cornelia Klasina Kruithof
Annelies van Dijen ‐ Beck
Alida Catharina Brands - Snijders
Antje van Bergen - van der Meij
Johannes Petrus Metten
Rudi Visser
Johannes Gravemaker
Elly Huizer - Klaverwijden

donderdag 23 oktober

Michel Gerardus Adrianus Luijckx

vrijdag 24 oktober

Kees Groot
Lenie de Jong-Elstgeest
Jan Pieter Pool

zaterdag 25 oktober

Mr. Christiaan Joseph Willibrord Veraart

vrijdag 24 oktober

Eelke van den Bosch
Leny Charmant
Thijs Pieter Wildeboer
Nico van de Kuyt
Anna Margaretha van der Linden - Boekel
An Gozeling-Knippenburg
Dirk Willem Mozes
J. Grevelink
Wim Groot

donderdag 23 oktober

Jan Driessen
Dora de Jong-Meijer
Cornelia Elisabeth Divera Krijnen-Koppedraijer
Dr. Robert Nagtzaam
Maria Marguerite Kramer-Cobelens
Louise Roskamp - de Jong
Alida Doorn - Mijnster
Willy Groen

woensdag 22 oktober

Johannes Theodorus Kramp

donderdag 23 oktober

Allerdina van Halsema
Wendy de Nooij
Saskia Zijlstra - Lakenman
Bertha de Boer - Bakker
Jannetje Reichholdt - van Rijn
Nicolaas Petrus Oudeman
Leendert de Mooij
Klaas Schoenmaker
Henk Grapendaal
Esdra Johannes Minnaard
Adriaan Willem van Leeuwen
Dirk de Vetten
Nel Beentjes - Verkooijen

woensdag 22 oktober

Piet Commandeur
Ger Grapendaal
Aarjen Wagenaar
Eneke Rogaar - Bust
Vera den Butter-Wijnbeek
Paula Gerarda Maria Mevis
Martha Deken-Ruiter
Cornelis Hubertus Koppes
Piet de Vries
Arie Simon Beemsterboer
Diana van de Kamer - Zee
chris Bakker
Martinus Benedictus Antonius Velzeboer
Cornelis Schipper
Maartje Alida Normann - de Bie
Jelmer van der Meer
Bernardus Gerhardus Maria Bartelink
Johanna Herkje Bogaart - Saarloos
Cornelis Adrianus Albertus van Binsbergen
Johanna de Vos - Kuyper
Marie Blauw-van der Wal
Franciscus Cornelis Johannes van Rijn
Janny van Hardeveld-Slegh

dinsdag 21 oktober

Andries van den Doel
Joke Lasschuit
Lokke van der Heide-de Boer
Sijmen Verheul
Wim Boske
Ria Buter-Dongelmans
dr. Clarisse Lieke Habraken
Pieter Martinus Johanns
Bernardus Reuvecamp
Abraham Jacobus van de Velde
Arie Jan van Zijl

donderdag 23 oktober

Gerard Anthonie Moerland

dinsdag 21 oktober

Duifje de Maijer-Koomen  
Willem Post
Mijntje Missaar - Exel
Hendrik van Veen
Johannes Albertus Kemp
Wil Valkering - Apeldoorn
Wim van ’t Hof
Greet Schermer - Oudendijk

zondag 19 oktober

Cornelis Kapitein
Alida Catharina Hensing-Reijman
Hiltje Bark-Schaafsma
Elisabeth Marie de Gruijl - Lammers
Guurtruida Maria Zuurbier
Gerard Simon Nijhof
Nicolaas Alphonsus Duyves
Albert - Jan Nuij
Victoire Caroline Henriëtte Marie van Wonderen - Steijns
Duifje de Maijer-Koomen
Jaap Appelman
Tiny Tool-Huisman
Ali van Diepen-Schuit
Joop Schilder
Klaas Oudshoorn
Wiechertje (Wies) Stoffels - Otter
Hendrik Dirk van Iterson
Rinske Rentenaar-Prins
Monique Cecile Kuulman-Platenburg
Elisabeth Cornelia Steijl-Oudendijk
Gerard Ettes
Antonius Petrus Hooiveld
Hennie Verschuur-Koolwijk
Ria Ruijter-Faber
Cornelia Maria Theresia Thomas-Buis
Dora van der Vlugt-Hoogenboom
Hans de Wekker
Riet Marsman-Hink
Cornelia Veenstra-de Boer
Arij Franciscus van der Schalk
Maria Josefa Althaus

zaterdag 18 oktober

Hans Bergers
Hendrik Aker
Monique Cecile Kuulman-Platenburg

vrijdag 17 oktober

Bep van Wonderen
Philip Machiel Bruijn
Lenie Riezebos

donderdag 16 oktober

Areke Breedijk geboren Ramp

vrijdag 17 oktober

Ru Slagman - Jaarsma
Joan Hartman
Johanna Admiraal-de Jong
Cornelis Bernardus Hager
Jan Messchaert
Catharina Feld-Seijts
Jeffrey van Onzenoort
Theo Jong
Aalten Ordeman

donderdag 16 oktober

Helen van der Puij
Qruun Rozing
Herman Rossmark
Zwaantje Harsevoort
Benedictus Johannes Adrianus Pieper
Pietertje Gootjes-Slot
Andreas Nicolaas Johannes Gielen
Maria Catharina Petronella van Loon-de Mol
Femmetje Vincent Zwaag - Kuiper
Mien van der Waals-Bek
Catharina Christina de Vries - Clerc
Jan de la Fosse
Johanna Admiraal-de Jong
Johannes Jacobus Baart
Johanna Maria Jonk - Neele
Gijsbertus Johannes Keizer
Jacobus Johannes Danenberg
Gera Krijnen–van de Laar

woensdag 15 oktober

Cor Gobels
Piet Heijnen
Catharina Josephina Dekker
Marth Oud-Broersen
Klaas Rob
Aart Burghout
Anna Heike Broeckx-Naninga
Pieter Knol
Teun Willem Ploeg
Mr. Andreas Nicolaas Johannes Gielen
Wilhelmus Theodorus Stam
Cornelia Maria Molenaar-Meijer
Petrus Hendrikus van den Nieuwenhoff
Ida Louiza Douma-Klaver
Leo Bakker
Joannes Martinus Brink
René Hans van Ede
Johan Baaleman
Jan Dekker
An Smit-Hazeveld
Antoon de Vries
Jacobus Matheus Bakker
Jacobus Johannes Danenburg
Gijsbert Kos
Leo van den Heuvel
Fred van de Loo
Lucretia Barbara Bulthuis-Struik
Cornelia Hendrika Anthonia Meeusen-Zonneveld
Antje Apeldoorn-Kruk
Trijnie de Graaf-Noot
Johannes Wilhelmus Nicolaas
Petronella Dobbe-Zandvliet
Aletta Baljé-Bijsterveld
Albert Johan Wiggelaar
Johanna Hendrika Maria Zwetsloot-Opdam
Jan Rem
Toon van Berkel
Apolonia Schouten-Koek
Erzsélet Ilonka Warnik-Luif
Robert Richard
Elisabeth Bernadina Maria Lottman
Feiktje Westerweel-Lund
Hendrik Willem Sonnenberg
Siderius van Manen
Ger de Bruin
Cornelia Johanna Elsendoorn-van den Nieuwendijk
Hendrik Willem Sonnenberg
Diny de Jong-Janneman

dinsdag 14 oktober

Xavier Wonders
Joseph Maria Voskuijl
Pietertje Irene Margriet Oele - Schop
Willem Frederik Sleeman
Riet van Tunen
Theo Kolster
Johanna Vogel - Prins
Mennie van Dijk
Klaasje Joosten - Pauw
Astrid Kater - Snippe
Adrianus Antonius Petrus Schoonenberg
Antje Apeldoorn-Kruk
Xavier Wonders
Martin Muijs
Ad van Oers
Jan Bakker
Adrianus Joseph Maria de Rooij
Jeroen Bonnes
Teuna de Snoo - Blaak
Jan Peperkamp
Martha Oud-Broersen
Jan Willem Haverkort
Pieter Hanzes de Jong
Jo Sutmöller - Pleit
Gerrit van der Vijver
Willem Johan Luinge
Maria Hendrika Heino – Scholts
Cornelia Adriana Blokland-Korevaar
Thijs Eijking
Piet de Vries
Apolonia Schouten-Koek
Annie Renskje Japke Keizer-Nicolai
Stephanus Jacobus Snijders

maandag 13 oktober

Marregje Spoor
Ton Scheelings Sr.
Ad van Oers
Anna-Maria Zijp - Graas
Andrea Cornelia Marie Wilbers
Jan Duin
Agatha Sintenie-Appelman
Piet de Ruijter
Pietertje Irene Margriet Oele - Schop
Trijnie de Graaf - Noot
Johanna Maria Nan-Schimmel
Elisabeth Bakker- Mantel
Anna Maria Winkel – van den Berg
Johanna Tesselaar - Tesselaar
Karl Willem Freijmuth
Herman Fokkens
Cornelia Maria Clodulpha Schoorl - van Warmerdam
Jan Drommel

zaterdag 11 oktober

Teunis Jacob Vos
Gerrit Verver
Helena Margaretha Bleijie
Adriana Boelee-van Leeuwen
Theodorus Hendrik Grootjans
Anneke Duits
Dirk Peereboom
Andre Beintema
Eelse Visser
Jan Wijker
Johan Kleiterp
Tineke van der Steen - de Boer
Jacob Johan Bottelier
Jo Beets
Alle Dijkstra
Maarten van der Starre
Pieter Alexander Vogelenzang
Cornelia Antonia de Wit – Bosmeier
JAN RUIGROK
Wilhelmus Cornelis van Oosten
Willem Maria van Dinteren
Clasina van der Loo - Buijs
Betsy Dubel – Mulder
Judith Damiana Heersma-Lourens
Lou Knijn
Gerrit de Boer
Cornelia Baltus-Groen
Gerardus Johannes Duijn

vrijdag 10 oktober

Alle Dijkstra
Elsje Theodora ter Burg-Verkuil
Francisca Maria Antoinette Nelissen-Baltussen
Willem Boon
Irene van Proosdij
Co van Diepen
Jacobus Johannes Groen
Alida Gerarda de Groot
Bila Hatma
Jacobus Cornelius Mak
Arie Stap
Johannes Wilhelmus Nicolaas Hanff
Nicolaas Sjerps
Klaas Bakker
Klaas Bakker

donderdag 9 oktober

Piet Honingh
Abraham de Vente
Jan Gerrit Teule
Anna Maria van der Gracht – Neefjes
Teun de Jong
Gerardus de Roode
Wilhelmus Theodorus Dekker
Niko Oort
Ria van Ingen
Jan Rem
Toos Verdonschot - Kaarsemaker
Nelly Bernardina Nichting
Ulla Wijsmuller - Hirschfeldt
Johanna Theodora Wilhelmina de Jong-van Leeuwen
Martin van Well
Antonius Jan van den Akker
Hans Schepers
Jacobus de Kloet
Gezina Hendrika Rubio - Veer
Johannes Adrianus Henricus van Amerongen
Susanna Petronella Maria de Vriend-Develing
Elizabeth Fijth-Groesz

woensdag 8 oktober

Frederik Petrus Wessels
Hendrik Langver
Truus
Johannes Lambertus van der Geest
Eduard Koper
Hendrik Jacob Rinkel
Klaas Pranger
Hendrik Klingeler
Roland Anne Foppe Bergsma
Nicolaas Gerardus Boerebach
Guurtje Leeuwenkamp-IJfs
Jacob Dannijs
Catharina Blokker-van der Neer
Cor Warmelink
Nel van Elk-van den Berg
Joop Batenburg
Antje van Anrooij
Jo van Rooy-Emmer
Carolina Frederika Wilhelmina Driessen-van der Vlist
Geertje Hoogendoorn-Roosendaal
Margaretha Engelmunda Verbeek-de Rooij
Alida Sophia de Vries-Taconis
Adrianus JOhannes Vreeswijk
Alexander Leo Benedictus Pius Maria
Johan Heijn
Gerke Marten Mouissie
Leon Zee
JOhanna Arnoldina Hoogzaad-Draaisma
Günther August Rülke
Maria Geertruida Werkhoven-Bakker
Cornelia Johanna van Oostenrijk-Blom
Henk Carsjens
Lida Schoffelmeer-Lindeman
Jo Visbeen-van der Eng
Gerardus Johannes Visscher
Adriana Theresia Vink-Groenendijk
Petronella Dobbe-Zandvliet
Annie Klok-Oost

dinsdag 7 oktober

Cornelis Moolhuizen
Cornelis Johannes Hagen
Gerard Bethlem
Joop van der Schaaf
Quirinus Antonius Hoogland
Riekie Krijnen-de Graaf
Geertruda Wilhelmina Maria Jilesen
Riekie Krijnen-de Graaf
Maartje van Sermondt - Blom
Cornelia Johanna Brouwer-van Zeijl
G.H. Heijkoop - Stam
François Christiaan Ekkebus
Johanna Levina van Hees
Franciscus Xaverius Johannes Wesselingh
Kitty Kloos-Plas
Cornelis Harry Jan Bout
Aaltje Kerkman
Maartje de Waard-Dekker
Johannes Laurentius Maria Schaap
Johanna Cornelia Bruin - Sander
Yvon Suweijn ~ Schenk
Maria Margaretha Bloothoofd - Bakker
Joop Batenburg
Maaike Koster-Beers
Matthijs Simon Hopman
Sandy Valk - Schröduer

maandag 6 oktober

Jan Groot
Jenny Ivangh-Hollander
Margaretha Beentjes - Kok
Johannes Cornelis van den Berg
Jan Bakker
Adriana Antonette de Jongh
MARIA ANNA MARTINA VAN DER MEIJS
Elizabeth van Rossum
Anne van der Goot
Adriana Oskam-van Eck
Nicolaas van Diepen
Monica Meeuwis-Giltay Veth
PETRUS HAAKMAN
Coby van den Berg
Helena Lijdia Cornelia van Rijn-Vogelenzang
Bernadette Goedhart - Vriend
Rob Groes
Jeannette Sophia van Zoolingen - Appel
Jannetje van den Outenaar
JAN HENDRIK GERRIT ZINDEL
Geertruida Antonia Kortekaas - Jongerius
Jan Lover

zaterdag 4 oktober

Peter Breukelaar
Nicolaas Jacobus op den Kelder
Nicolaas Karel Braak
Anneke Berkhout
Dirk Middelkoop
Freek Feller
Arie Gerard Hagen
Teunis van der Plas
Wilhelmina Duinker - Merkx
Johanna Cornelia Kraan-van der Meij
Anne Mari Boode - Schwärzer
Aris Kriek
Petronella Carton - Balk
Christina Johanna Komdeur - Smoor
Louise Renée Hazewinkel - de Waal
Nel Esser - van den Bosch
Jan Hendrik Miggels
Pieter Grootes
Willy Maria Berkhout - van den Berg
Johanna Aletta Post ~ van der Koelen
JAN HENDRIK GERRIT ZINDEL
Ben Jansen
Alida Theresia Berkhout-Molenaar
Popke Ottens
Jacoba Abspoel-Hildering
Bastiaan van den Berg
Hendrikus Johannes Duijm
Gerrit Kouwenoord
Peter Breukelaar
Clara Remelink - Rol
Nicolaas van Diepen
Leida de Beer-Twickler
Pieter Veenstra
Jahmila Jaelah
Jannetje van den Outenaar
Pieter Kraakman

vrijdag 3 oktober

Dirk Gerard van den Boogaart
Theodora Alberdina Witteman - Lamers
Koen Stroes
Yttje Lootsma
Riet van der Wal-Borst
Kitty Roele-Pool
Maarten Laurentius Maria Boersen

donderdag 2 oktober

Suzanne Cornelia Lub-Smit
Catharina Elizabeth Baksteen-van Breda
Anne Veenman
Theodorus Antonius Henricus Visser
Annie Bakker-van den Berg
Balthasar van Luit
Amalia Schriek
Guurtje Geerlings-Liefting
Aafke Engel-Koehoorn
Ans IJzerman
Marinus Johannes Goris
Johanna Catharina Maria Zaal/Elstgeest
Catharina Roelina Strasters-van Netten
Cees Bartels
Tina van der Werf
Dennis den Boer
Herman Blom
Afra Anna Damen-Groot
Ben Postma
Tom Overbeek
Jacobus Willem Knijnenburg
Peter Smit
Jaap Zijp
Jaap Zijp
Elske Arina Leewering
Dirk-Dick van der Linden
Maria Visser-Bakker
Johannes Eduard Veltmeijer
Karel Beekman
Jetty van der Hoeven-van Hees
Elisabeth Christina Barbara Degenhart-van Schoonhoven
László Szekula
Frederika Carolina Spliethoff
Julie Bekkers
Geesje van den Broeke-de Vries
Aaltje Zwetsloot-Bakker
Jan Louwerman
Jaap Winder

woensdag 1 oktober

Johannes Lambertus Zomer
Pieter de Carpentier
Hubertina Turk-Heemskerk
Petrus Jacobus de Lange
Franciscus Johannes Laurentius
Willem Waalewijn

zaterdag 1 november

Robert Hendrik de Boer

woensdag 1 oktober

Johanna Alberta Nuis-Knopper
Adriana Alida Minnema-Mulders
Cornelis Bartholomeus Smit
Cornelia Catharina de Vries-van Zwol
Sjaak Fecken
Mattheus Petrus van der Himst
Truus Duurland-van Nes
Maria Margaretha Julia Werdekker-Dagelet
Jan Fritz
Nel van der Meer-van Klink
Aafje Koster-Snieder
Alida Cornelia Meijer - Naberhuis