inloggen

familieberichten op internet

Berichten van september 2013

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

maandag 30 september

Bertus Snel
Fred Bosson
Seraphina Josepha van Saaze-Korn
Geertruda Pot-Bongers
Sijgje Maria Heijman-Kleijn
Wilhelmina de Waard
Theodorus Cornelis Kramer
Tineke Visser-Baltus
Han Plas
Alida Johanna Sijm-Scholten
Irene Star - Stravers
Frederik Dirk de Smeth
Piet Karsten
Johannes Hendrikus de Mol Sr.
Pieter Cornelis Kruijssen

zaterdag 28 september

Krystyna Handgraaf - Kühler
Sake Visser
Trijntje Janssen - van der Wal
Hendrikus Johannes Maria Middeldorp
Willem van Kralingen
Pieter Cornelis Ottervanger
Gerredina Paulusma-van Stipriaan
Koert Arend Zielstra
Marjo van den Eshof – van der Lee
Clasina Maria Theresia Dorpmans - Wigmans
Kitty de Kan - Bruininga
Marjo van Emmerik - van der Weiden
Peter de Vries
André Sman
Lida van Berne-de Geus
Anna Johanna Groenewegen - Droogh
Hendrik Johannes Rooze
Vera Mol - Rood
Clasina Maria Plokhooij-Veenendaal
Ton Glas-Flinkenflögel
Maria Wokke-Dekker
Joannes Servaas Bartels
Paul Reindert de Bruin
Beatrix Elisabeth Cornelia Maria van Breemen
Cornelis de Vink
Nel van den Bosch-de Bruyne

vrijdag 27 september

Cornelia Elisabeth Wigman - Sino
Gerarda Geertruida Cecilia Schilder - Timmer
Trijntje van Zijl-van Loo
Bernardus Wilhelmus van den Berg
Sjaan Mulder-Hageman
Henk Wielinga
Wilhelmina Sleijser-Verstraaten
Rens Cornelis Slik
Arie Choufoer
Christiaan Peute
Wilhelmina Sleijser-Verstraaten
Adriaan Leendert Karman
Corry Walst
Petronella Hendrika Zonneveld-Postma
Jan Vlaming
Jacoba Vooren - Schuur
Neeltje Kwak - Gravemaker
Wichert de Vries
Jantje Verschuren - Heegen
Gijsbert van Wijk
Robert de Tombe
Anneke Walburg-Andreae
Els van Vemde - Meijer
Jan Davids
Jacoba Vooren - Schuur
Anneke Reichert - Pool
Leo Joseph Schweigmann

donderdag 26 september

Kees van Dijk
Elisabeth Maria Kager - van Nieker
Janny Brals - Dantuma
Adrie van Loo-Visser
Eiske Elisabeth Boelsma - Klomp
Guus Schneider-Zwart
Peter Klerk
Mieke de Jong - van Santen
Ruben Ronald Cornelis Wijngaarden
Herman Broekstra
Dirk Cornelis Boot
J. Boekee-Onvlee
Willem Evert Jongejans

woensdag 25 september

Jaap de Valk

donderdag 26 september

Hendrika Ravensbergen-Broer
Narda Posthuma - de Lange
Lenie Bogerd-de Jong
Robert de Jongh
Bouwe Broers
Maria Margaretha de Boer-Jonk
Bertram - van Winden
Alex van der Stap
Piet Hoogeboom

woensdag 25 september

Gerke Hylkema
Dirk Jan Bos
Stijntje Dam
Piet Glorie
Josephus Bosma
Petya Dimitrova Gospodinova
Wilhelmus Cornelis Maria de Klerk
Maria Johanna van der Putten - Adelaar
Marijke van Duijvenvoorde-Korpershoek
Anna Brondijk - Dekker
Erna ten Broeke - Dirksen
Leon Jacques Henri Gemma Marie Graat
Domingas Maria Mendes - Coutinho
Eric Frouko Posthuma
Elisabeth Maria Bakker - Vink
Dirkje van de Pol - Pater
Jacques Besteman
Joke Groot - de Vries
Wim van Mil
Leonardus Adolph Janssens
Anna Maria Admiraal-de Boer
Tillie Balk
Henk Zonderop
Maria Anna Schäuikes - de Bie
Margaretha Schooneman - Smits
Adrianus Roos
Wilhelmus Turk
Adriaan Leendert Karman
Jacques Besteman

dinsdag 24 september

Urs de Graaf - Groot
Hans Korving
Dirk van den Berge
Hendrika Klasina Leeuwenkamp - Delver
Henk Benedick
Gerda Heijn
Piet Bakker
Mien Janssen Klanderman
Anneke Botterman - van den Brakel
Tineke De Cuyper-Slinkert
Wiebregje Cornelia Lubbartha Schakelaar - Sonnevelt
Sientje Borsen - van den Brink
Jan Cornelis Kooiman
Trijntje Maaike Elffers - Arts
Hildegard Hugtenburg-Schiller
Carola Maria van Tienen-Ramb
Johanna Ligthart
Catharina Bruin - Zonneveld
Adje Wieman - van Doorn
Frouwina Amarentia Luijnenburg-Betzema
Hendrik Jacobus Sira
Aafje Gangelhof - Glasbergen
Marinus Pieter Filius
Johannes Schuit
Gaath Witte
Gerarda Johanna Hoogervorst-Hockx
Ed van Baal
Johannes Hendrikus Beers
Antonius Henricus Cornelis van Rijn
Meine de Vries
Gaston Taverne
Anna Maria Helena Rechsteiner
Jacoba de Haan - Buijert
Tineke de Wit - van der Meer
Hubert de Haas
Arnold van Woerkom

maandag 23 september

Maria Cornelia Porssius.Swart
Bernardus Jozef Doodeman
Heinrich Hugo van Dam
Anka Ouborg
Johanna Sophia Wilhelmina van der Burg-Pieëte
Grada Jacoba van der Peijl-Schriever
Jan Heeren
Wilhelmina Magdalena Alers-Hollebrand
Ina Lemstra-Ooms
Theodora Bernardina de Bont-Krebber
Hendrik Martien Wouter Dronkers
Vera Gavrilovic
Johanna Maria Groenewegen-Vroman
Maria Cornelia Coolen-van de Weerdt
Yvonne Wehnes-Schweitzer
Cees Duineveld
Willem van Teutem
Ruurd Johannes Romkema
Franciscus Cornelis Josef Bonarius
Simon Petrus Meinardus Koopman

zaterdag 21 september

Wim Boersen
Harmke Abbenhues - Perrier
Willemijntje Maagdelijn - Woudenberg
Jack Vleut
Piet Zwart
Cornelia Keppel
Willem Marinus Binnendijk
Frederik Heemskerk
Willem Jak
Ida Kerkhof - Lagrand
Truus Stuifbergen - Poel
Abraham Izââk Boersma
JAN BOENDERMAKER
Maria Erfmann - Heijmering
Aafje Gangelhof - Glasbergen
Annie Kamer - De Jong
Agatha Cornelia Balk - Spaans
Hendrik Frederik George Haentjens
Paul Braakhuis
Jansje (Jenny) Goldstein - Callo
Willem Hendrik van Noortwijk
Henk Otto
Johanna Geertrui van Heusden
Bertha Jansen - Bruins
YVONNE SCHOUTEN
Petronella Antonia Maria Koot
MARIANNE VAN DANSIK-OOSTERWIJK
Nicolaas Wilhelmus Hoogeboom
Hendrik Jan de Boer

vrijdag 20 september

André Nijhof
Petronella Maria Smit - Stins
Hendrik Marinus Splinter
Jacobus Ruitenburg
José Karsman-Verberne
PETER KARELS
Jack Groot
Tes Ledegang
Melchior Frederik Leipoldt
Martha Reehorst-van Hezel
Francina Wilhelmina Theresia Heemskerk-Kroft
Johannes Antonius Koopman
Rie Koot – Molenaar
Jaap Haan
Agatha Clasina Tesselaar-Roozendaal
Catharina Theresia Ran

donderdag 19 september

Felicie Huis in t Veld - Tas
Johannes Peter van Ginkel
Pieter Willem Stam
Jan Herman Ploeg
Edith Boonacker
Piet Baltus
Kees (Cornelis) van Es
Hendrika Sebastiana Weerstand - Stangenberger
Willy Blokland-Grooters
Willem Johannes van Ginhoven
Catharina Maria Oudshoorn
Afra Appelman-Braakman
Ed Deken
Cornelia Zuurmond-Hoep

woensdag 18 september

Willem Jan Schipper
Pieter Jan Kroeze
Teunis Kriek
Marie Heiliegers-van Elsland
Letty van Engelen-Jansen
Johannes Theodorus Alphonsus Versteeg
Elsa van Assem-Wesselius
Ine van Rooyen-Mijsberg
Maria Catharina van Ingen-Ebbelaar
Lijdia Olrichs-Horsman
Catharina Abelina Vreeburg
Wilhelmus Petrus Limmen
Gerrit Bakker
Ewan Colin Jongkind
Hilda de Vries-Dorenbosch
Maria Adriana Houtkamp-de Klerk
Geertje van Domselaar-Wagenaar
Arie Wolvers
Arie Boon
Bert Zwaan
Gerrit van der Leden
Thea Mark-van Lieshout
Marie Heddes-Kaandorp
Gerard Burger
Jan Co Meijer
Hendrina Cornelia Ruyssenaers-Schenk
Oscar Heijn
Boudewijna Emerentia de Boorder-Blauw
August Hendrik Christiaan Kroon
Anna Maria Dirkson-Kerssens
Kees Vertelman
Jurgen Zeeman
Jaap Smit

dinsdag 17 september

Hendrikus Robertus Hilhorst
Anna Emilie Maria Kroes
Gerrit Verwelius
Leendert van Genderen
Henk Zwiesereijn
Teunis Klaas Langenberg
Martha Adrichem - Betjes
Hennie van Rijn
Johannes Hendricus Adrianus Paardekooper
Johannes Egidius Graaman
Geurt Sarlet
Gijsbert Frederik den Toom
Wim Kolvenbag
Jan van Unen
Ans Wentink-Lasschuit
Petrus Franciscus van Zunderen
Neeltje Merkus – Pondman
Jet Floor-Posno
Wilhelmina Louise Nieuwenhuis-Mostertman
Ciska van Laarhoven-de Louw
Simon Johannes Wijnker
IJtje van der Wel - Metselaar
Jacques van Diepen
Sonja Dekker
Nicolaas Anthonius Nijssen
Petrus Johannes Maria Mallee
Grietje Kleijn - Velthuis
Petrus Franciscus van Zunderen
Hans Wilkes

maandag 16 september

Anna Neeltje Gravemaker-Wijker
Brigitta Maria Kesselaer - Appelman
Maria Adriana de Groot - Duindam
Geertruida Frederica Maria Blekemolen-Groot
Helena van der Krogt-Tuithof
Esther Maas-Heymann
Johannes Gerardus Mol
Maria Franziska Bakker - Sjoerds
Maarten van Veelen
Dina Helena Prinsze - Rippens
Jantje Kostelijk – Visser
Rens van Veen
Eeke Put - Verhoef
Wim de Geus
Rob Diekmann
Roos van den Outenaar

zaterdag 14 september

Cornelis Verstraten
Jacoba Baijens - Kleijn
Wilhelmus Petrus van Wetten
Theo Laken
Frans Carel Jacobus Margadant
Gerlof Wieringa
Marian Hendrix-Teterissa
Robert Arthur Gonggrijp
Albertus Bartelds
Cornelia Antonia Maria Dieben - van der Helm
Jan Krikhaar
Maria Teuntje Ooms
Maria Bloos - van Winkel
Theodorus Gerardus Maria van Leeuwen
Reintjen Dieuwertje Langezaal-Jongejans
Helena Jacoba Ravensbergen
Maria Balduina Wilhelmina Verkleij- van der Salm
BERTHA ABSPOEL-VERHOOG
Wilhelmijntje Johanna de Koning-Zuiderwijk
Elisabeth Maria Neuteboom-Haasbeek
Christina Johanna Honders
Aafke Durieux - Rosmolen
Maria Cornelia Zonneveld-de Groot
Jan Haasnoot
Geertruida Agatha Catharina Tijm
Willem Duijs
Pé Dekker
Alie Maria Snoek-Willenborg

vrijdag 13 september

George Willem Besson
Maartje Mulder - Glas
Louise Cornelia de Ridder-Vermeulen
Mr Hendrik Kesnich
Arie Stam
Johannes Laurentius Maria Hengeveld
Dirk Tjerk Maij
Johannes Gerardus Maria Martens
Petronella Wezelman-Brouwer
Petronella Wezelman-Brouwer
Luuk Delemarre-Gutker
Anna Gertrud Rebel - Wijnhoven
Johanna Jacoba Theebe - Mahieu
Wilhelmus Petrus Limmen
Elsa van Assem – Wesselius
Mariët Buis
Willem Heemskerk
Suzanna Bernarda Catriena Tulleken-Bentvelzen
Patty Bosman - van Bezooijen
Adrianus Johannes Maria de Jong
Gerhard Jan Padberg
Corrie van der Stam
FRANCISCUS HERMAN FENNIS
Johanna Cornelia Kossen – Hoppe
Henny Clara Dresden-Konijn
Joop Antonius Schotten

donderdag 12 september

Willem-Jan Calis
Els Hartog-Berghuizen
Johanna Matthea Zonjee-Levering
Jan Willem de Boer
Willem Scholtens
Lia Lute-Jacet
Cornelia Maria de Jong-Glas
Cock van der Beek-Schweitzer
Hessel Bakker
Trijntje Zaadnoordijk-Kamerling
Willem Adriaan Windig
Hester Dubbelaar-van Tongeren
Elisabeth Catharina Vreeburg-Dolle
Maria Bloos-van Winkel
Sev Blank
Cornelia Maria de Jong-Glas
Margaretha Molenaar
Joop Halsema
Luuk Delemarre-Gutker

woensdag 11 september

Heiderose van Bork - Förster
Heiderose van Bork - Förster
Jacobus Petrus van Wonderen
Gerrit Anker
Toon Schouten
Nico Sira
Elisabeth Mulder
Barend Edelenbos
Barend Landman
Gerard Beukman
Yolanda Verlaat
Patrick Raymond Pahladsingh
Willy Ernst Sanders

dinsdag 10 september

Wilhelmina Agatha van der Hulst-van der Geest

woensdag 11 september

Alexandra Cornelia Johanna de Hollander-de Graaf
Pieter Lustig
Pieter Otten
Joke van Walstijn - Ydema
Petrus Adrianus Maria van der Zon
Johanna Thedora Maria van der Zwet
Loeki Pruim-van ‘t Veer
Wilhelmus Gerardus Bakkum
Thea Otter – van Hal
Jannie Struik - Klaver
Alberdina Nieman-Zweep
Katharina Neles
Jerôme Antonius Theodorus van Dam
Marie Beerepoot-Smits
Dineke Bijl
Hendrikus Bernardus van Woersem
Alida Maria Hogeling - Cana
Ida Groot-Knijn
Willem Spigt
Elsbeth Otter - Meissner
Pieter Roelof Rothuizen
Frits Beerse

dinsdag 10 september

Piet Wind
Pieter Gerard Koch
Maarten Klene
Ytje Bot-Scheepvaart
Adriana Arendina Clasina Adema - Weterings
Merel Beatrix Westerkamp - Schroeder
Jetty Schipper - Siebeling
Joseph Gerardus Theodorus Maria Ram
Petronella Johanna Gerarda Castricum - Rijbroek
Neeltje Janna Helmink
Antonius Jasper Verwoerd
Anneke Emond - Jacobs
Elly Klanker-Grootjes
Beeuwkje Valenteijn-Betten
Anthonius Willibrordus van de Poel
Johan Poland
Jacobus Petrus van Wonderen
Marion Tetteroo-Kruijt
Marrie Diender-de Leeuw
Hetty J.M. van Kampen - Schröder
Alies de Groot-van den Berg
Evert Gijsbertus Hendrik Terschegget
Lammechina Steenhuis-van Oosten
Johan Poland

maandag 9 september

Jacobus Theodorus Onderwater
Frans van den Berg
Nel Helmink
Bartholomëus Hendrikus Kerssens
Marinus Flemming
Jan-Kees Eriks
Ton Schuurman
Arnoldus Alexander van Dockum
Jan Eelsing
Johanna Balthazarina van Buggenum – van den Berg
Piet Karsten
Anita Fontijn
Jacobus Petrus Vonderbank
Theo Loggen
Aart de Jong
Henk van der Eem sr.

zaterdag 7 september

Alida Helena Maria Verwaaijen-de Reuver
Frankjen Veenstra
Bram Teerhuis
Jan De La Rie
Aletta Margaretha Star-van Klaveren
Marja Vallenduuk-Böing
Fennechiena Reina Faber – Kamp
Petronella Johanna Nan-van der Hoorn

vrijdag 6 september

Nicosiena Theodora Florisson-van Westbroek

zaterdag 7 september

Hein Schwagermann
Catrien Vonk - Sprangers
Henk Soepboer
Joop Delorme
Wilhelmina Cornelia Blonk - Godschalk
Susanna Baas - Buurman
Anna Catharina Theodora Boelens - Baartscheer
Cornelis Johannes Kröder
Frans Overdevest
Wilhelmina Agatha van der Hulst-van der Geest
Gertrud Alida Does - Pel
Nicolaas Laurentius Sewalt
Cobie Roest ~ van Osch
Ingrid Ludovica Maria Tabak-Hoogers
Johannes Jacobus van den Hurk

vrijdag 6 september

Cock den Dubbelden-Compeer
Niek van den Brink
Anna de Vries-de Vries
Daniël MacDaniel
Bertus Outmaijjer
Johanna Theresia Heynen-Krab
Grietje Alida de Waard - Siccama
Renske van Goethem - Kuiper
Jacob Gerrit Kuijper
Herman Kramer
Hilda Ida Teeninga
Daan Schuurman
Pieter Kornelis Dijkstra
Marten Blok
Abraham Hendrikus de Bruin
Lisa Nooij
Geertruida Engelina Balk - Mentjox
CHRISTINA GROOT-BAKKER

donderdag 5 september

Wilhelmus Franciscus Adrianus Smit
Marian Sijbrands-Welle
Johanna Divera Schaap
Geriit-Jan Bonhof
An van Dijk-Klinger
Tonny Strikkers
Nico Hoebe
Adriana Peetoom-Koster
Christina Johanna Angevare-Stam
Wiebo Olko van het Meer
Catharina Maria Wilmering-Dingjan
Nel Snoek-Rijkenberg

woensdag 4 september

Pieter Jacobus Hutzezon

donderdag 5 september

Nico Calis
Petrus Hendrik Marcus Hatzmann
Margriet Bot-van Diepen
Jan Vedder
Carolus GErardus Maria Janmaat
Lammechien Ax-Benit
Christianus Adrianus Wilhelmina Hubertus Maria van den Broek
Peter Paul Alexander Maurick
Petronella Divera Dudink-Berkhout

woensdag 4 september

Jan Dirk Postt
Gerda Hubertha Meijer - Hoorns
Gerda Hubertha Meijer - Hoorns
Anna Margaretha Rutgrink-van den Burg
Johannes Gijsbertus Stam
Jacob Pieter Noort
To Serlijn - Liedermooij
Betty Doreen Been-Roberts
Cornelia Geertruida van der Zwet-Vink
Frans Hendrik Aurik
Joop de Boer
Maria Bakker - van Staveren
Petronella Maria Obdeijn-Brand
Jacomina Wieringa - de Jong
Dirk Bleeker
Harry van Bodegom
Antoinetta Johanna Maria Vervenne - de Reus
Antonia Johanna Jansen-van Laar
Pieter van Wijk
Ineke Bouma
Joos van Zweeden
Nel Frederiks-van der Gragt
ADRIANUS JAN VAN WIJNEN
Nicolaas Willem van der Lee
Pieter Anne de Bruine
Agatha Johanna de Reus - Brakenhoff
Maria Cornelia de Mooij-Teljeur
Sonja van Es - Kaij
Hendrik Sijbesma
Aaltje Wytske Fekkes - Bekkema
Jacoba Grada Eberdine van Hoeken
Hendrik Birkhoff
Nel Alberts - Appel
Yvonne Larooij - Dresselhuizen

dinsdag 3 september

Maria Catharina Anna Schaapherder - van Leeuwen
Wim Russ
Mattheus Kroonen
Henri de Jong
Dick Husslage
Wilhelmus Everardus Ruiter
Hans Groot
Bob Steenstra
Jannetje Elisabeth Vijn - van den Burg
Petronella Denneman - Zoon
Dingeman Pieter Johan Binkhorst
Willem Jacobus Jozef Heine
Stijntje Catharina op den Velde - ter Haar
Elisabeth Weerman
Marja Juliana Maria de Bok-Karskens
Jantje Lammichje Nijmeijer-Ramaker
Mien van Leeuwen - van Dijk
Gerard van der Nagel
Jack Appel
Celeste Roet
Riet Bakker-Beers
Zuster Gregoria Divera Anna van Kampen
Petronella Agnes Maria Langedijk - Rood

maandag 2 september

Cornelis Maria Schipper
Bob Steenstra
Jacoba Anna Zoon-van der Eng
Geertje Exalto – van Saane
Martha Mes-Lakeman
Cornelia Geertruida van der Zwet-Vink
Gerda Vonk-van Amerongen
Bernardus Wilhelmus Putters
Thea Jedema - Signer
Petrus Franciscus Adrianus Beekmans
Wilhelmus Maria Schouten
Catharina Klaziena van Diepen
Antonia Hogetoorn - Ekkerman
Cornelis Antonius de Ruijter
Kees Vis
Grietje Binnewijzend - Ruyter
Elisabeth Wullems
Jan van Baar
Antonius Nicolaas Majoor
Martinus Geluk
Elisabeth Cornelia Maria Franzen - Mulder
Trijntje Heermans - Bant

dinsdag 3 september

Cornelis Wolters