inloggen

familieberichten op internet

Berichten van juni 2013

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 29 juni

Theodora Adriana Hergaarden-Vernooij
Petrus Johannes Rood
Huub Paardekooper
Jeannette Koekenbier
Diana Kamp
Piet Villhaber
Drs. Hugo Beijer
Willem van Baarsen
Rietje van Ee-Grotendorst
Elisabeth Margaretha Cecilia Maria Zomerdijk-Dekkinga
JAN SPAANS
Piet de Haan
Jacoba Fienig-van der Marel
Engelina Butter - Klein
Lusetta Henderika Pieren - Lammerts
Eildert Korringa
Louis Groenewoud
Hilda de Boer - Koonings
Hermina Johanna Lodder-Doorn
Aard de Boer
Antonius Franciscus Petrus Bollen
Jacobus van Es
Willem Pieter Evertse
Jan Heemskerk
Wilfried Hack
Jos van Duivenvoorde
Maria Catharina Ruijter - Beerepoot
Durkje Moen-Zandbergen
Prof. dr. H.G.M. Rooijmans
Marianne Weltevreden - Hof
Maria Jacoba Stet
Cornelia Westra-Star
Dirk de Jongh
Armin Dieter Redeker

vrijdag 28 juni

Johanna Catharina Magdalena Neijenhuijs – van Wijk
Maria “Regina” Bot
Maria Bot
Nicolaas VeldtNiek
Hilda de Leeuw - Hogenberg
Maria Cornelia Kuiper - van Niekerken
Martha Margaretha Wubbenhorst - Eeken
Yvonne Edens - van der Logt
Els Mossel

donderdag 27 juni

Hendrik Piet Schram

vrijdag 28 juni

Nick van Baar
Pieter Slot
Gijsbertus Oliemans
Frans Lamers
Maartje Johanna Hekman-de Jong
Roelfina Margaretha Muys
Guurtruida Dorothea van Wetering-Schoon
Martina Hendrika Francisca Marianne Geus - Willemsen
Anna Cornelia Divera Spaansen-Borst
Antonius Spaansen
Wilhelmina Schoneveld
Riet Slijkhuis - Bruin
BEN VAN LAAR

donderdag 27 juni

Remco Beerepoot
Derk Kraayenbrink
Petrus Theodorus Maria Lubbe
Ans Gastkemper - Bakker
Annie Crans-Schouten
Johanna Koster - van Tongeren
Roelfina Margaretha Muys
Aartje Meijer - Lammers
Geertruida Bouwman - Roodselaar
Gerard Verver
Freek Veldt
Ella Bouwens-van der Lee
Corry van Meurs
Maarten Klaas Jan Klaasesz
Sara Catharina van Ee - Ossenforth
Anne Elisabeth Ziegeler
Jacoba Josina Bouhof - Schreuders

woensdag 26 juni

Doke van Berkum-Meulenbroek
Maartje van Tienhoven-Middelkoop
Margreet Janse
Ton Kluppel
Sophia Magdelena Troost
Nico Bosman
Hans Reydon
Nico de Zeeuw
Jan van der Reijden
Nicolaas Coenraad Dinkgreve
Elisabeth van Gastel - Montagne
Cor Essen
Elaine Robbers-Kuypers
Margaretha Pennarts-Zieren
Marije Schrama-Muc
Gerard Schuiling
Antonius Jacobus Geerlings
Ytzen Boersma
Jacob Blokker
Dirk van der Grift
Antonia Jacoba Op ´t Eijnde-van Roomen
Kim Janssen-Lie
Martina Barbara Veldhuyzen van Zanten-Leloux
Johanna van der Kooij-van Iterson
Johanna Heijmans-van Cittert
Bertha de Rue
Hillegonda Maartje Schermer

dinsdag 25 juni

Jos (Jansje) Ritter-Koch
Richard de Lange
Nico Bosman
Jozef Franciscus Peil
Derk Berend Gelijk
Liza Pool-Dop
Christina Antonia Bouma-Voss
Elisabeth Constantia Oosterbaan-Mulder
Seldewina Maria van Leeuwen - Pollé
Pieter Cornelis Mantel
Ronald Landtman
Rudolf Bavelaar
Derk Eekhof
Jacob Abraham Oden
Seldewina Maria van Leeuwen - Pollé
Cornelia Hijnen - Winter
Harm Post
Prof. Dr. Jan Dieuwerd Mulder Dzn
Willem Maria Müller
Jaap Heijnis
Margaretha Maria Sietsma - de Boer
Elisabeth van Koningsbruggen-Puinbroek
Jan Wit
Jantina Klazina Niessen - Verhoef
Carolina Pasma-Rasser
Johanna Maria Delfos-Bakker
Jan Jonker
Piet Post
Maria Anna Paauw
MATHEUS WILHELMUS GROB
Joop Reijns
Ida Lamberta Hom - Boot
Pastoor Bert van der Plas
Jan Jensen

maandag 24 juni

Eise Cancrinus
Cock Luken
Jacobus Nicolaas Klaver
Dirk de Vries
Adrianus Johannes Oudhuis
Wilhelmina Bultsma-Sluijs
Wilhelmus Simon Nicolaas van der Aar
Dirk Jan Smit
Jan Beens
Ida Krol - Keuter
Klazien Meijerink - Kiers
Hendrik Backhaus
Pim Wildenberg
Evert-Jan Bronstring
Helena Blaazer - Markerink
Cornelis Johannes Berger
Margaret Liselotte Witte - de Fiouw
Jacob Jan Hendrik Vernet
Rudolf Kossen
Paul Groot
P.J.E. van Gentevoort
Maartje Brands - Dienaar
Corry Huisman - Berghuis
Janny Dörr - Enters

zaterdag 22 juni

Wilhelmina van der Blom-van der Walle
Cornelis de Graaff
Willem Eeltje Keur
Peter C. Paans
Gijsbertje Lamberta Mulder-Visser
Quirina Wilhelmina Bruijns-Vreeburg
Willem Roza
Henk Vos
Gerardus Johannes Maria Eliens
Catharina Johanna Alijda de Boer - Goudsblom
Pieter Heus
Gezina Cornelia Kruijer-Vegter
Dirk de Vries
Petrus Jacobus Gerardus Dekker
Helena Maria van Meurs - Arnoldus
Maartje van Arnhem – van Geijn
Ria Bakker - Bruins
Allegonda Bernardina Henrina Vonck ] van Laar
Piet Plug
Barendina Wijker
Wilhelmina Alida Schoorel
Antonius Gustave Keijer
Gré Zijp - Groot
Kees Monster
Klaas Hollander
Pieter de Boer
Peter Rienstra
Theodorus Petrus Neefjes
Esther Miranda van der Steen-Heeringa
Grietje Hopman-Visser
Annemieke Groot - Lesscher
Cornelia Aagje Kostense - Blok
Ilse Willemse
Hermien van Doorn - van den Broek
Jan Cornelis de Bruin
Rob Benjamins
Fredericus Martinus van Rijswijk

vrijdag 21 juni

Hendrik Alexander Meerburg
Pieter Metselaar
Jan Kuijt
Petrus Adrianus Mandjes
Feikje Dasselaar-Veenstra
Gerda Huisman - Luttik
JOHANNA GEERTJE NIEUWKOOP
Pieter Metselaar
Wijntje Houtman - Olij
Gerardus Albertus Brandt
Geertje Bruijn - van Dam
Hermanna Maria Theresia Willemsen - Teggeler
Elsa Maria Stedehouder-Rouppé

donderdag 20 juni

Jannie Korver - Hoogerbrugge
Michel van der Kooi

zaterdag 20 april

Everdina Schmidt - de Reus

donderdag 20 juni

Johanna Maria Helena Borst - van der Vring

woensdag 19 juni

Alie de Groot

donderdag 20 juni

Petrus Cornelis Jozephus Möllers
Johanna Paulina Wassenaar
Henk Kiel
Hendrik Alexander Meerburg
Elisabeth Biersteker - Ottens
Ciska Breman-van Uden
Gé van Rijn
Toos Noordermeer
Yolande Maria Tims – Stigter
Kees Stet

woensdag 19 juni

Theo van der Meer
Thea Bakker
Wilhelmina Theresia Uijttewaal-Keijzer
Petrus Cornelis Jozephus Möllers
Maria Gortzak-van Tol
Lies Lucas-Woortman
Jacobus Cornelis Suidgeest
Frank-Joost Booms
Johannes Wilhelmus Appelman
Cornelis Johannes Jozef van den Berg
Catharina Maria Luijting-Buijs
Anna Maria de Groot-van Dam
Jantina Delia te Winkel
Alida Das
Cees de Vogel
Willem Methorst
Tineke Tol
Petrus Lücke Sr
Jules Wolfs
Josephus Taffijn
Johannes Peter Hagenaars
Johanna Petronella Rademaker-de Jong
Grietje de Heus-Pleijsier
Gerard Groot
Douwe Bouma
Cor Tijm
Chan Kam Poi

maandag 17 juni

Jurjen Kuil

dinsdag 18 juni

Rietje Bouquet - Hetem
Rudolf Paul Janus
Sjaan Brussel-Schut
Jacoba Martina Buitelaar-Lammers
Lies van Mer-Koopman
Joop Bulle
Maartje Thesing - Kat
Catharina Margaretha Smit - Kramer
Therese Molenaar - Deutekom
Driesje van Sabben - Berghorst
Catharina de Vogelaar - Maas
Johanna Clasina Otte - Bijster
Johannis Langbroek
Johannes Ruiter
MARIANNE JOSINE SCHORER - RAVESLOOT
Henk Meerveld
Tiny Koppen
Nelleke Michorius - Plantjé
Pietronella Glasbergen - Kooij
Bertha Maria de Ruijter - van den Bos
Agatha van Ramesdonk - Borst
Martine van Hagen
Gerard van Tongeren
Jannetje Grapendaal
Dorothea “Doky” Ingwersen-Darlang
Willem Sijken

maandag 17 juni

Emile Richard Botter
Matheus Theodorus Smit

zondag 16 juni

Margaretha Elizabeth Baak

maandag 17 juni

Adrianus Florentius Schoorl
Ria Dautzenberg
Elly Beets-Eckhardt
Frans Meijn

zondag 16 juni

Hendrik Cornelis Willemsen

maandag 17 juni

Johannes Justus Regter
Engelina Cornelia van Raalte-Beekman
Maria Cornelia Havik
Antonius Cornelis Martens
Sien Beenken-Man
Geuchien de Lange
marian van roozendaal-bersée
Johan Willem van Zaane

zondag 16 juni

Aad Spek

maandag 17 juni

Jan Zuurbier

zondag 16 juni

Dennis Kroon
Gijsbert Frederik van Vuren
Hilje Ossebaar-van der Land

maandag 17 juni

Henny van Rossum
Annie Marie Helena Kuipers
Annie Marie Helena Kuipers

zondag 16 juni

Piet Baltus

zaterdag 15 juni

Maria Antoinette Strijk – Wolters
Maria Antoinette Strijk – Wolters
Meindert de Haas Pzn.
Rosita Blom - Snip
Hans Schouten
Arnold van Noort
Petronella Anna Hoogervorst - Koek
Maaike van Ginkel-Vriezenga
Geuchien de Lange
Greta Molijn-Bakker
Debbie Sijm
Piet van den Berg
Jan F. Hoek
Maria Catharina Zegel-Verfaille
Johan Slot
Christina Hendrika Wilhelmina Maria Hooijschuur - de Goede
G.W.M Groeneweg-Luk
Wilhelmina Jannetje Catharina Simons
Nico van Dam
Constantijn Wilhelm Diesbergen
Jacob Arie Blokker
Jan Pos
Hermien Bosman – van den Vlekkert
Maria Dongelmans-van Dissel
Ingrid Adriana Maria Ruis
Jacobus van Ooijen
Gerardina Johanna Jansma-van Schouwenburg
Bert Schill
Maria Catharina Lebbing-Ferron
Klaas Meijer
Catharina Maria Krouwels
Nico van der Heijden
Antonius Nicolaas Helsloot

vrijdag 14 juni

Matthijs Kantebeen
Wilhelmina Hijne-van Tunen
Nicolaas Flink
René Luttik
Peter Visser sr.
Klaus Friedrich Tendick
Antonia Geertruida van Bloemendal
Willy Venema - Leijten
Wouter Bijl
Pieter Azier
Antje van der Deure
Martha Schoenmaker-Koster
Antoon van der Kooij
Wouter Bruinink
Cornelis Jan Hendrik Burrij
LUCAS JEHEE
Johanna Theodora de Jong - Brinkman
Hendricus Zomerdijk
ir. Harrie Prevoo
Hendrik Elbertus Fecken

donderdag 13 juni

Jacoba Louisa Poppe
Frederika Johanna de Wolf-Groot
Katharina Anna van der Wensch-Appel
Sipkje Dijkstra-Douma
Sebastiaan Josephus Overbeek
Henk-Jan Blauw
Maria Grubb
Jacobus Cornelis Burgmeijer
Aalbert Stuivenberg
Catharina Maria Bakker
Fien BErgmeijer-Sanders
Pieter van Ede
Frans Helder
Willy Venema-Leijten
Johannes Henricus Bon
Albertus Keuter
Petronella Maria Banis-Krijnen
Josephus Christianus Maria van de Griend
Jan Koeleman
Elisabeth Catharina Maria Konijn-Dekker
Reino de Vries-Sipkema
Gré Hendrikse-Brandhoff
Nicole Jeanne Krassen-Magliano
Anna Dorothea Roolker
Gerardus Dominicus Mulder
Teuntje Wolder-Harteman
Yvonne Elvier van den Heuvel-Pieter
Maria Anna Theresia Hovelynck-van Gurp
Sara Boon-van Twisk
Bé Schepers
Pieter Don
Eduard Julius Reichenfeld
Adrianus Antonius Jozef van Tongeren
Corry Peeperkorn-van den Berg

woensdag 12 juni

Gerardus Dominicus Rodenburg
Johanna Petronella Boon-Torenburg
NEttie Schoen
Gerda Boeder
Theodora Cornelia van der Geest-Hulsebosch
Henny Willy van Huissteden
Cornelis Johannes Krijgsman
Hugo Jozef Tebbens
Henny Visser-Spaargaren
Johannes Martinus Stroomer
Herma Hamerpagt
Antoinette Magdalena Kleijn – Mandemakers
Hendrik Krijger
Kees Kleijer
Lowie Swertz
Gerda Everdina Houtsma-Broekhuis
Grietje Anna Landsaat-Mulder
Maria Cornelia Bakker-Blank
Guus Veenstra
Cornelis Gutter
Ron de Waard
Beatris Suzanna Catharina Burghout-Tieland
Louis VErver
Agnes Johanna Maria van der Weiden-van Geffen
Jack van der Schaaf
Johan Meester
Jan Rol
Jacobus Wilhelmus Pepping
Henricus HErmanus Johannes Vlug

dinsdag 11 juni

Hein Hendrik Kamp
Jan Anepool
Kees Veenstra
Klaske Stoker-de Vlas
IJsbrand Dekker
Adriana Elisabeth Oskamp - van Voorst
Hendrika Selling - van Oostenbrugge
Johannes Martinus Stroomer
Ron Lammerse
Els van Thiel
Gladys Irene Mc Kenzie Wind - Boyd
Johanna Willemijntje Snaterse-Roubos
Antonius Johannes van de Giessen
Annette J.M. Spierings-Paardekooper

woensdag 12 juni

Paulus Cornelis de Haan

dinsdag 11 juni

Maarten Cornelis Franx
Johannes Antonius Meijer
Henry Louis Krijnen
Maria Theresia Ootes
Atie Ligthart-Hink
Willem Holtman
Tiny van der Molen - van Dam
Jan Vermeulen
Gerdina Wilhelmina van de Biezen - Blom
Wilhelmus Anthonius Hendriks

maandag 10 juni

Clazina Cornelia Konijn-Hoogland
Bram Mes
Piet de Wit
Hennie Wanningen
Elisabeth van Lieshout - Cornelissen
Nel Cornelissen - Bruins
Johannes Petrus Bakker
Jan Hof
Maria Stet - Schouten

zondag 9 juni

Martinus Blom

maandag 10 juni

Johanna Berdina Tros - van Kleeff
Johannes Marinus Hijneman
Johannes Leonardus van der Veer
Rosette Eveline Ottenhoff - Freeth
Alie Koomen-Weel
Marie van Putten-Hartelvelt
Rudolf Gerrit Huisman
Alida Catharina Dirkson-Bakker
Diet Remmers - Vendrik
Jan Castricum
Barbara Alida Johanna Bakker - Fluitman
Marth Keesom - van Diepen
Catharina Ursem - Groot
Otto Prinsen
Joop van Musscher
Cornelia Dijkstra - Clowting

zaterdag 8 juni

Elizabeth Helena Maria Vierhout-van der Molen
Petronella Maria Banis-Krijnen
Cornelis Willem Johannes de Goederen
Willem Homburg
Janny Balink-van Merriënboer
Cornelia MAria Willemse
Cornelia Krook-Koppenol
Willy Meulstee-Maarsen
Tineke Meijer-Blom
Jan Stolk
Cornelis Roemer
Connie van der Laan-van Loon
Hendrika Johanna Konings-Oudendijk
Bets Leijen - Groot
Petrus Wilhelmus Buur
Franciscus Wijbrand Jagerman
Dirk Herder
Helena Vreeling - ŠindeláĄrová
Violente van Looij - Smit
Anna Theresia Maria de Haan
Petronella Elisabeth Jacoba van Well-Vreeker
Marijcke Kreuger - Polak
Franciscus Antonius Weijsenborn
Corry van Ommen-de Bunje
Johanna van Ophem - Groot
Jannetje Vriesman
Hendrik Put
MARIA ZANDBERGEN-DE MOOIJ
Jaap Siebers

vrijdag 7 juni

Antje de Mooij
Connie van der Laan-van Loon
Eduarda Maria Swarte - Res
Jantje Plantinga – Spieksma
Jacoba Greetje Bijvoet
Hendricus Johannes Jacobus Smit
Suze Hegeman
Jacoba Greetje Bijvoet
Petrus Gerardus Scholten
Johanna Maria Reker-Drent
Judy Sjoerds - Holtmanns
Jozef de Jong
Catharina Maria Hauwert - Brieffies
Johanna Geertruida Verbooy
Margaretha Anna Leijen-Lute
Jurjen Jouke Beumer
Johanna Elisabeth ten Sijthoff
Brechetta Verkooijen - Kleij

donderdag 6 juni

Gerardus Wouters
Hendrik Maks
Gerardus Wouters
Gré Sinneger-van Gelderen
Cor Roos
Carl Franz Joseph Kusch
Coby Neelen-Mulder
Aad hoogeboom
Ineke van der Veer-Jak
Tinus ten Broek
Phil Fontaine
M.M.Th. Buijs-van Zwol
Maria Margaretha Verdel-Hillebrand
Fred Kamphuis
Antoon Jacob la Mark
Joke Kooloos-Roessen
Hans Hessels
Cor Betlem
Willem de Vries

woensdag 5 juni

Pieter Jacob van der Henst

dinsdag 4 juni

Yvonne van Bruggen

woensdag 5 juni

Hans Onderdelinden-Reichart
Jacobus Gebrandus Welboren
Toon Verlaat
Frank van der Wijden
Amber Brussel
Cornelis Kenter

dinsdag 4 juni

Aaltje Westra-Kootstra

woensdag 5 juni

Simon Koenraad Jongejand
Johannes Theodorus Dekker
Jannie van der Schuit-Engels
Victor Gilles Oskam
Siny Frenk-Scheer
Johannes Theodorus Maria Ruijgrok
Theo Luyten
Jacobus Nicolaas Mol
Saskia Ramaekers-Cappon

dinsdag 4 juni

Remmy Wapenaar-Bakker
H. Menick-Martens
Cornelia Japke Boonstra-Overzet
Tecla Maria de Vries
M Kraakman - Dudink
Henk Klupper
Jaap Nannes
Sjaak Dudink
Henk Wijman
Jan Calis
T. Senden Genders
Wilma Hartgers
Hans Pielage
Cok Offerhaus - Schill
Christiaan Burggraaf
Mazdy van Essen-Verheul
Mimi ter Horst-Baretta
Jansje Geertruida Elders - Goede
B. Bruin Zweers
Aagje Mulder - Tesselaar
Jan (Pa) Romijn
Jan (Pa) Romijn
Cornelia Maria Agnes Groot-Praat
Cornelia Maria Agnes Groot-Praat
Boy Limmen
Willem Kuus
Johanna Margaretha Anna Jonker
G.Beentjes – Bloedjes
Baartje Van Der Linden-Van Diggele

zondag 2 juni

Hannes Jacob Feld

dinsdag 4 juni

John Castenmiller sr.
Annie Dudink - Dol
Simon Harren
Rosolino Angelo Merlo
Johanna Dekker – de Vries
G.J.Th. van Schie
Cornelis Kenter
Joop Brasser
Jan Nieuwendijk

maandag 3 juni

Fred van der Scheer
Inge Vermast
Johannes Ruthgerus Calis

zondag 2 juni

acoba Johanna Elisabeth Rijsdam-van Griensven

maandag 3 juni

Leendert de Bruijn
Catharina Bot-Stam
Martha Jurriëns – van der Werff
Cor Baltus
Antonius Jacobus Rol
Cornelis Jacob de Haas
Marinus Maria Smit
Elisabeth Maria Albertina Voulon - Wesselius
Antonius Bernardus Numan
Tine van Otegem-de Vries
Rosalia Zefhina Molenaar - Dekker
Alida Weel - Koomen
Ruud Prijkel
Co Poland
Inge Piersma-Kuiper
Petra Bos-van Dun

zaterdag 1 juni

Magdalena Stuart-Stoop
Jannie Alons - Roggen
Lucy Cornelissen ~ Loois
Huibert Ouwehand
Henderika Neeltje Elisabeth Teves-Bruins
Barend Jan Vreugdenhil
Irmgard Melani Schoorl-Licht
Jo van der Hart
Karin de Graaff - Verhoef
Petronella Hillegonda Suzanna Oudshoorn - Schellingerhout
Kunera Brand - Besseling
Herman Mentink
Johannes Henricus Fieseler
Antje Baarsma - Snoek
Pieter Knijff
Albert Broeksema
Martha Johanna Maria Spanjaard - Groot
Aaltje Kopper - Leerlooijer
Egbert Hendrik Kamminga
Bas Haasnoot
Adrianus Cornelis Schut
Toos Galesloot
Alida Carolina Neuteboom-Huijbens
Jo Fokker-Bouwman
Pieter Christiaan van Aken
Maria Catharina Johanna Wiegers-Hutjes
Frans Johannes Schouten
Catharina Maria Metselaar-Kleef
Cornelia de Vries - van Enkhuizen
Sijtje Meij - Lafargue
Annie Geertje Hokke-de Graaf
Hendrika Johanna Boerlage - Tervoort
Joseph Theresia Nelis
Gré Thorbecke - Buijs
Johannes Jacobus Vasen
Margot Muis - Baas