inloggen

familieberichten op internet

Berichten van mei 2013

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

vrijdag 31 mei

Annie Beelen - van der Vlugt
Neeltje Wuis-Aaij
Jacob Beukers
Franciscus Aloysius Maria Massar
Simon Petrus Spoelstra
Lisa Samara Poll
Jan van Iterson
Antina de Jong - Brand
Gerrit Nicolaas Kunst
Krijn Hoek
Dylan Wonder
Henk van de Kuijt
Hendrika Aaltje Hoog - Lagendijk
IJsbrand de Wit
Pim Verveld - Timmers
Pieternella Koning - Groeneweg
Antje Reijne-Klinkhamer
Piet Kiefte
Tiny Degeling - Bakker
Wijntje Visser-Schotsman
Maria Elisabeth Bartman-Hillen
Helena Blomvliet Belfro
Johannes Henricus Fieseler
Piet Groot

donderdag 30 mei

Truus de Boer - Zwolman
Ilse Ruth van der Kwast - Milbrett
Marga van Dijke - Tuijn
Jo Buijs - Held
Iet Vader - Mosch
Hendrika Los-Sant
Jan Lippinkhof
Maria Blanksma-Gerritsma
Arin Schilder-Hollander
Geertje Rensiena (G) van der Veen
Marie Oortwijn-Blokker
Irene Letitia van Bussel
Caroline Straeter
Walter Broeksma
Iet Vader - Mosch
Gijsbertha Alida Maria de Groot
Anna Fallaux-Ligtvoet
Maria Geertrui Susanna Veth - van Groningen
Bertha Dorothea Ruitenberg-stoel
Kees Schouten
Jos Langhout - van der Leek
Chris van Gulijk
Willem Beijer
Arin Schilder-Hollander
Annie Geertje Hokke-de Graaf

woensdag 29 mei

B Schagen-van den Boogaard
Johan BlindEr
Joop Blser
Jan Heijkoop
J Bakker ] Oosterlaag
Peter Bruijn
Diny Roosjen-Kok

maandag 27 mei

Mien Jilink - Daalder

woensdag 29 mei

Antje Wit-Smak
Dirk Teunis de Vries
Rie v
Flora Bloemberg - Roetveld
Johanna Hermine van Aarle - Croese
W Zee - Leeuwenkamp
Gerritje van der Bijl-Dullemond
Hendrik Adrianus Heemskerk
Jeanne Singelenberg - Gaasbeek
C Willems van het Hof
John Weijers
Hans Ludwig Dahmes

dinsdag 28 mei

Henk Wever
Willem Cornielje
Anna Steijn - Winter
Alie Desaunois - Kouwenhoven
Gerrit van Elp
Martinus Johannes Kuyper
Johanna Holswilder - de Bruin

maandag 27 mei

Wim Feller

dinsdag 28 mei

Hendrika Alberdina Noppen
Will Wilbrink - Ster
Cristiaan van der Wiel
Riet Witte-de Graaf
Corry de Ruiter - Schapink
Theodorus Dirk Johannes Welling

maandag 27 mei

Pieter Kolijn

dinsdag 28 mei

Jacobus Johannes Jonk
Wil van Voorthuizen - Calis
Catharina Henritte Martha van Noord Bos
Johanna Cornelia Ponfoort - van der Sloot
Jacob Olij

maandag 27 mei

Gerrit van Elp

dinsdag 28 mei

Elke-Renate Visser-Hirsch
P.J.M. de Vreede
Miep Sellmeijer - Zwart

woensdag 29 mei

A.van de Giesen-Smit
Willem Dijkstra
Carlo Beltzer
Willem Jan Derks
T Vermeulen - Stam
A de Groot Bolte

maandag 27 mei

Julianna Wolfd de Waard

dinsdag 28 mei

Map Hageman - Geluk
Minke de Boer - Bakker
Elisabeth Jaspers - Hellings
Elisabeth Pietersma - Boeder
Esther Dado - Wolff
Maria Gombault - van Venetin
Wim Boekkooi
Nella Blokker

maandag 27 mei

Cornelis Nicolaas van der Geest
Riet Witte-de Graaf
Alida Geertruida Vriend-Buis
Aleida Maria Burger-Bruschke
Lize Grethe Kok-Bus
Teikje Bakker-Land
Jacobus Anthonius Christiaan van der Wiel
Gijsbertus Johannes Steur
Jacob Brouwer
Tine Johanna Wilhelmina van der Ven
Wim Aafjes
Catharina Hesseling - Blei
Gerrit van Elp
Tini Agatha Tijssen-Mud
Gijsbertus Johannes Theodorus Liefting
Emmy van der Kruyff

dinsdag 28 mei

I.Overdevest-Wesselman
Guda Rol
Jacob Brouwer

maandag 27 mei

Dieuwertje Engelbrecht-Grin
Clara Helena van der Molenvan der Meij
Piet Commandeur

zondag 26 mei

Gijsbertus van den Boogaard

maandag 27 mei

Afra Maria Steltenpool-Timmermans
Christiaan Gerardus Kruidenberg
Jan Post
Willie Stellingwerf
Niek Koppes
Pieter Korver
Corrie Mulder-Poland

zaterdag 25 mei

Elisabeth Alida Hildering - Klos
Korstiaan van den Herik
Gerard Corsten
Gijsbertus Philippus van der Woerd
Johannes Kroes
Jetske Kok-de Vries
Hans Bakker
Geertruida Hiltje Plevier - Droog
Marijke Alida Meijer - Zwart
Engelien Bremer-Bos
Adrianus Theodorus Harsveld
Jacobus Hubertus Bremmers
Theodorus van de Gevel
Marco Brouwer
Gerrit van Noord
Mina Roodzant - Hoekstra
Pia van Klaveren - Schraal
Neeltje Wagenaar-Gootjes
Roelie Roffel-Snieder
Herman Bakkum
Kees Philipsen
Ruud Luttikhuizen
Lodewijk Jacobs
Carel Albertus Visser

vrijdag 24 mei

Margaretha Anna van der Gulik
Catharina Maria de Ronde - Hofstee
Bep Rijsbergen-van der Tuin
Christina de Groot - Bakker
C.M.A. Klugt
Arie Swart
Drs Alphonsus Maria Josephus Kersten
Jannie Gaal - van t Veer
Gezina Dekker Bakker
Marlies Roemer
Lies Schouten - Verdonschot

donderdag 23 mei

Peter Spilt
Stijntje Koffeman-Geertsema
Hans Hoogerwerf
Johannes Veen
Rosemary Bernardina Thne
Pieter Petrus Johannes Odijk
Gerardus Niele
Frans Stam
Dina Zaaijer - Ouwehand
Bertus Kroeb
Jan Bonthuis
Sonja van Beekveld - Sersansie

woensdag 22 mei

Annastatia Groot-Schoenmaker

donderdag 16 mei

Arnoldus Joahnnes Dekker

maandag 20 mei

Rineke van der Goot

zaterdag 18 mei

Geertje Hillegonda Plooijer

zondag 19 mei

Maria Geertruida Alida van Kuijk-Fischer

donderdag 9 mei

Winny Martha Jeanne Meissner-Stibbe

woensdag 22 mei

Ron Braakman
Bouwina Aukje Telman - Kits
Ron Koning
Annastatia Groot-Schoenmaker
Jan Bood
Dieuwertje Hillegonda Wit
Ben Schotten
Joop Kars
Maarten Kleyne

dinsdag 21 mei

Maria Bezuijen-de Bruijn

zaterdag 18 mei

Aafke Hart

zondag 12 mei

Sary Hartendorp-Bom

vrijdag 17 mei

Roelofje Veenstra-van der Zee

maandag 20 mei

Pieter Adrianus Vermeulen
Lonneke Beekelaar
Reinier Johannes Maria van den Bos

woensdag 22 mei

Akie Claassen-Volten

zaterdag 18 mei

Herman Dekker

donderdag 16 mei

Antonius Gerardus Wilhelmus Overman

woensdag 22 mei

Reinier Damen

maandag 20 mei

Nicolaas Antonius Duurland

zondag 19 mei

Wilhelmina Jacoba Versnel-Koning

woensdag 22 mei

Petrus Nicolaas van den Bosch

zaterdag 18 mei

Nellie Hillegonda Alida Boerebach-de Boer

maandag 20 mei

Rie Jonker-de Jong

dinsdag 21 mei

Rie Metzelaar-de Graaff
Ans Beukert
Cornelia Noot-ter Wal
Zwaantje Breebaart - Lameijer
Petrus de Boer
Aagtje Martha van Rijn-Ernst
Elsbeth Barnard - Visscher
Neeltje Maria Leeuwerke - Beusman
Dick Hoogland
Johannes Cornelis van der Laan
Agnes Alida Maria van Tiel-Krijnzen
Maria Christina Kousbroek-Kingma
Maria Elizabeth Jonker
Frans Schmal
Ramona Ramona Charlotte Maalman
Bernardus Gerardus Antonius van Hees
Arnold Ruiter
Jan Hanekroot
Wouter Eikelenboom
Petrus Willebrordus Zeldenthuis
Hendrik Buis
Nico Zandbergen
Maarten van der Vlist
Ronald de Blom
Hemmo Hemmes
Wilma van Grol - Blansjaar

maandag 20 mei

Maria Reinilda Heddes

dinsdag 21 mei

Ank Pastoor
Roelofje Veenstra - van der Zee
Jaap Nootebos
Margaretha Cornelia Birekoven-Nijman

maandag 20 mei

Father Jan van Leeuwen
Tonny Radsma - Steenis

dinsdag 21 mei

Jacobus Gerardus Berkeveld
Jacobus Johannes Maria Bosch

maandag 20 mei

Theo Roerdink

dinsdag 21 mei

Bart Hueting
Joke Jak
Nellie Hillegonda Alida Boerebach - de Boer
Alida Duineveld-van Geldorp

zaterdag 18 mei

Jansje Reina Toff
Liena Vis-Biesboer
Anna Petronella Mul - Buijs
Lya Blesgraaf-Belterman
Nelly Geertruida Garsten - Minnesma
HANNAH PIEK
Reinier Geugjes
Allegonda Maria Huisman - de Klijne
Joke van Kan-de Graaf
ALIDA WILHELMINA MARIA BRUSCHE
Lambertus van der Woerd
Jacqueline Helene Wielinga
Harm van der Weide
Alex van de Kamp
Jeroen Kok
Maria Sophia Pennings
Margaretha Maria Brouwer-Meijer
Arie Bakker
Gerardus Groot
Maria Sophia Pennings
Adriana Soels - Ouwerkerk
Arie Baas
Pieter Wijker
Wilhelmina van Kleef Kappe
Arie Johannes Lindhout
Piet Veeter
Lambertus van Harlingen
Anneke Postel

vrijdag 17 mei

Maria Jacoba Korfage - van den Raadt
Johannes Kwestro
Johann Gerhard Stanneveld
Joop Metz
Hendrik Johannes Willem Vallentgoed
Bob Hendrik Vink
Jan Langewis
Adriana Alida Maria van Leeuwen
Cornelia Kooger
Chris van Zutphen
Henritte Huygens ~ Zandstra
Andries Schreuder
Kees Deenik
Gerardus Buis
Jan van den Handel
Jaap Durge
Tiny Diependaal - Broekema
Catharina Theresia Schoenmaker
Kimberley van der Laan
Cornelis Puijk
Hendrik Jansen

donderdag 16 mei

Henk Nijhuis
Abraham Cornelis de Haas
Catharina Antonia Laan - Laan
Petronella Johanna ter Linden - Boellaard
Corry van Boesschoten de Winter
Breggie Cornelia Groot
Johannes Ottens
Martha Anna Sjerps-Bos
Wim Nederstigt
Hubertine Willemina Helga Quispel
Willy Alida van Riel-Both
Maartje Wijker-Gravemaker
Geertruida Catharina Klaassen-van Geldorp
Els van Schie-Gruijthuijsen
Catharina Agnes Faber - Rupert
Theo Faassen
Elisabeth Brouwer - Maas
Charles Franciscus Klijnman
Willem Bakker
Cornelia Marie van Dorser
Chris de Leeuw
Johan Borgers
Durk van der Meulen
Agaath Pot - Leguijt

woensdag 15 mei

Cornelis Jan Ubbels
Cornelis Johannes Belin
Johannes Hendrikus Mol
Anna Hiddinga - Bosman
Valence Boekelman - Pinckaers
Erica Roest - Smiech
Maria Wilhelmina Nap-Lansing
Tine Groot-Rusting
Pieter Jacobus van Ree
Gijsbertus Bakuwel
Adriaan Willem Aalberts
Jacobus Antonius Peereboom
Jelle Arp
Martha Baas
An van Lith - Kuyl
Kees Schoon

dinsdag 14 mei

Francijntje Cornelia van Zon - de Stigter
Maria Wiggemansen
Bertus van Egmond
Leendert van der Leck
Arie Winters
Ludolfiene Barbara Godijn-van Noord
Cornelis Arend de Boer
Helena Adri Johanna de Vries - van den Bout
HANS HENDRIKUS BOS
Jacoline Lammers-Hamers
Paul Mulder
Gonny van Schagen
Guurtje Lust - Vink
Suster Sangers - Jasper
Willem Jarig Kooy
Petrus Cornelis Willebrordus Eijking
Petrus Cornelis Willebrordus Eijking
Nel Kerkvliet - Jacobs
Henri du Bois
Antonia Johanna Cornelia van Diemen-Paardekooper
Nel Post - Boudestein
V. Jansma-Schermer
FRANCINA PETRONELLA JANSEN-VAN INGEN
Maria Wilhelmina Pronk-Commandeur
Joan Carole Vleggeert-Dekker
Truus Borst - Kraan
Guurtje Bruins - Veenis
Geertruida Agatha Maria Ravenstijn
Gijsbertus Bakuwel
Nel Wezel - Noppert
Rosa Liefting - Burri
Brechtje Otto-Glas

maandag 13 mei

Piet Berkhout
Elisabeth Maartje den Engelsen - Schermer
Piet Otto
Elisabeth Hubertha Helene Scholten-Kalt

zondag 12 mei

Marinus van der Bij

maandag 13 mei

Robert Jerome Gijsbers
Johannes van Leeuwen
Rob Gijsbers
Cornelis Geerling
Bertus van Egmond
Johanna Wilhelmina Vader - Bonfrer
Anna Maria van Diepen - van Diepen
Geertje Slot - Paans
Elisabeth Frederika Feldhaus - Swertz
Opa Linnie
Gerrit de Boer

zondag 12 mei

Aart Luijendijk

zaterdag 11 mei

Cornelis Vos
Arin Koeman
Wilhelmina Maria Steenvoorden van Kesteren
Bram Kaars Sijpesteijn
Brien van Wijk
Maria Johanna Verwer - Meirmans
Johannes Petrus Logger
Rosa Maria Kalf - Kingma
Bernardus Maria Geels
Zus Doodeman - Bruin
Barbara Annie Held-Nicolai
Han Grondsma-Blaauw
Jan Cornelis Verweel
Lambertus Johannes van den Berg
Johanna Oud Engel
Anna Alida Oudes-van Heusden
Simon Engelmundus van der Aar
Jacobus Leonardus Nijman
Maartje Gravekamp van Rijn
Odette Petronella Maria Simona Duivenvoorde
Anna Maria Emmaneel - Mosch
Adle Josefa Tromp Poland
Geertruida Lucia Koks-Schuijt
Theo Hollander
Coby Dufrenne - van den Brom
Guurtje Kamp-Boeijer
Hendricus Noom
Ernst Adrianus Wilhelm Bernardus Winkler
Cornelia Bavonia Stam-Vriend
Nicolaas Schuitemaker
Wil Kulk - van Gelder
Ans Piekart - de Vries
Willem Petrus Hoogenbosch
Petrus Casparis Sombroek
Jan Bood
Joseph Nicolaas Conrades Handgraaf
Robert Kerkman
Maria van der Linden - van Leyden
Lies Paauw - Karel
Suzanna Elisabeth Kroese-Disse

vrijdag 10 mei

Catharina Bakker
Peter Doets
Wilhelmina Alberdina van der Haagen-Dijk
Chenna Jaylinn
Johannes Gill
Guri Witteveen-Marsman
Rob van Gelder
Elsa Maria Elisabeth Vitringa
Jacobus Johannes de Boer
Trijntje Roelofs-Klinkhamer
Corry Kleene - Lakenman
Pim Helder
Gamal Saparow
Cornelis van Duin
James Cornelis Schwab
Sien Klappe-Evers

donderdag 9 mei

Grietje van Dinther

vrijdag 10 mei

Ursela Anna Rigter
Johanna Oud Engel
Simon Antonius Besseling

woensdag 8 mei

Jan Wortel
Cornelia Greven - Roodenburg
Jan Bielsma
Cees Ronde
Dora Johanna Frederica van Elswijk-Hanssens
Adriana Segijn - Nagtegaal
George Gerardus La Vos
Ine Doorenbosch - Vroemen
Dick Schouten
Alie Visser - Butter
Johanna Singer - Groen
Lena Hendrika Hoenders - van Baal
Hendrika Maria van der Matten van Loij
Hendrika Maria van der Matten van Loij
Christiaan Johannes Rokebrand
Johannes van Heijningen
Theo Schoots
Jan Lagcher
Tom van Houten
Margaretha Maria van der Holst Wessels
Marco Kamphues
Joanna Jacobs-Rcz
Irma Overtoom-van Kuilenburg
Josephus Cornelis Gardien
Dick van der Zwart
Gon Posthuma - Peereboom
Jan Laan
Gerard de Moel
Alie Duijn - Bakker
Adriana Pieternella de Bruin-van Duivenbode
Francina Jacoba Leysen-Dijs
Ren Jacques van Helsdingen
Jans Honsbeek

dinsdag 7 mei

Anna Katharina van Sloterdijck-Thode
Ignatius Engelbertus Antonius van Gulick
Berdine Cathrine Wuis - Eringa
Gerarda Cornelia Anna van Klink-van Kins
Willem Middelveld
Susanna Hendrika Proper - Stokvis
Jan van Nieuwkoop
Mat Thi Xay Trinh
Rosalien Montagne-Walter
Johannes Josephus Baltus
Marga van Bilderbeek Mostert
Woltina Doot - Emmens
Agnes Hendrina Maria van der Heiden - Meijnckens
Elisabeth Ouwerkerk - van der Vijver
Helene Walinga

vrijdag 10 mei

Theo Kaandorp

dinsdag 7 mei

Leonardus Barthen
Hendrikus Johannes Willem Meijran
Irma Mathilde Ruiter-van Bunderen
Corry de Schipper - Driesprong
Elly Frijhoff-Zwijnen
Marth Kuijpers-Wessels
Istvn Corts
Bea Oosten Webbers
Ko van Leeuwen
Martien Taam
Jan Visser

maandag 6 mei

Cornelia Klok-Ton
Abraham Oele

zondag 5 mei

Sarie Pruis-Bakker

maandag 6 mei

Henk Tunteler
Chris Gooijer
Henrica Adriana Johanna van Baal-Plag
Maria Goudsblom-Sijm
Catharina Vlaar-Bakker
Petrus Johannes van den Berg

zondag 5 mei

Jan van Veenendaal

maandag 6 mei

Gerrit Martin van der Waals
Franciscus Cornelis Broek
Cornelis de Boer
Elisabeth Grapendaal-Klaassen
Letta Mak-Roemer

zondag 5 mei

Franciscus Emilius Mattheus Maria Kersten
Neeltje Anna Oppelaar-van Varik

maandag 6 mei

Jacobus van Teulingen
Jacob Gerrit van der Sluijs
Joop Groenink

zaterdag 4 mei

Jacoba Marina van Etten - Heinis
Christiaan Piet Alexander Hille
Johanna Heijmans-de Bock
Dirk Pieter Pronk
Sipke de Jong
Karin Paula Mathilde de Jongh - Wittermans
Bernadette Schoenmaker
Isac Zuidema
Petrus Hendrikus Cornelis Dekker
Petronella Cornelia Adriana de Jager - van der Voort
Maria Elisabeth Mozes - Baijs
Rudolf Johan Haveman
Theo Grupping
Adriaan de Rooij
Robert Herder
Willem Frederik Zuiderwijk
Bertha Groenenberg-van Klaveren
Paula Johanna Maria de Jong - Dekker Kleijn
Johan Ernest Dixon
Geertruida Lidwina Maria Wijnja - Lieshout
Riet Timmer Bruin
Geessiena Neeltje de Schipper - Smid
Geertruida Clara Vedder Hoppe
Hilbrand de Kruyff
Quinette Foppen
Arie Ettes
Placidus Franciscus Eustachius Wesselman
Piet Stadegaard

vrijdag 3 mei

Anna Wilhelmina Sman

zaterdag 4 mei

Lummetje Cornelia Zoon-de Wit
Aad de Vries

vrijdag 3 mei

Pieter Kooij
Jan Willem van \'t Veer
Sonja de Birk
Cornelis van de Velden
Piet Andriessen

donderdag 2 mei

Anna Honnef - Bender

vrijdag 3 mei

Dirkje Putting - Franx
Henk Koomen
Jaap van Engelen
Willem Wortel
Hansjrg Schnegg
Cor Kakes
Gerardus Nicolaas Boekel
Corrie Meester - Komen
Bertha Groenenberg-van Klaveren
Bernadette Schoenmakker
Elisabeth Maria Hekelbeeke - Quax
Anke Cornelia Lesterhuis - Blom
Anky Hiemstra
Evert Cor Klouwers
Han Keff
Maria Kruis-de Lange

donderdag 2 mei

Ria van Langen-van der Lee
Clasina Maria Roet - Hersbach
Willempje van Vuure - de Boer
Bob Rademaker
Frans Bekker
Aaltje Trijntje Sluis
Robertus Johannes Steijger
Geertruida Hartog - Hoek
Jacqueline Julia Hiemstra Vanmassenhove
Bas Stoute
Cornelia Elisabeth Smit-Vader
Cornelia Sophia Jongeneelen
Jacqueline Beltman - Plug
Kees Zomerdijk
Mimi Daenen
Elisabeth Maartje den Engelsen - Schermer
Cees de Graaf
Jan van Dijken
Gezina Clothilda Scholte - Schelvis
Aagje van den Berg - Molenaar
Jaap de Vetten
Anna Maria Petronella van Leeuwen-Bruines
Maria Aleida Theresia Klck
Diny Kos-Boor
Aagje Stam-Dekker
Cornelia Klasina Vleugel-Bakker

woensdag 1 mei

Maria Albertina Laan - Bus
Gisle Aparecida Lamano
Cornelia Elisabeth Smit-Vader
Jenny Bremer - van den Brink
Leonardus Petrus van der Holst
Louise Olga Adriane Hoomans
Louise Hendrika Zorn
Jeanne Josina Zweep-Raams
CORNELIA MARIA HOOGLAND - DE BRUIJN
Sjoerd Feenstra
Trijntje Geugjes - Molenaar
Lenie Taris - Kuit
Anna Maria Petronella van Leeuwen-Bruines
Johannes Thomas Rutgrink
Jan van der Helm
Johanna Coert-Koree
Cornelia Dirkje van Veggel-Kok
Nicolaas Cornelis Spaansen
Betty Groenbos - Noordhuizen
Anna Cornelia Zomerdijk-Slijkerman
Cornelia Kok Hattuma