inloggen

familieberichten op internet

Berichten van april 2013

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

dinsdag 30 april

Gé van der Blom

woensdag 1 mei

Izaak Johannes Schonenberg

dinsdag 30 april

Margaretha Maria Hagedoorn - Geerligs
Jan Schilder
Cornelis Geert de Hart
Jan Bakker
Jaap Pannekeet
Jacobus Theodorus Beentjes
Nel van Wetering-Molenaar

donderdag 2 mei

Johannes Entes
Hermanus Vonk
Anna Catharina Degeling - Steen
Petrus Wilhelmus Pater
Jeannette Verburg
Johanna Plakman-Lem
Anna Elisabeth van den Braber
Joanna Maria Magdalena Rozemeijer-de Winter
Johannes van Leeuwen
Gerardus Antonius Luyckx
Iris de Wit
Geertrudis Maria Josephina Karsten - Dekker
Alphonsus Maria Eggenhuizen
Maria Kunst-Admiraal
Riet Schouten-Eindhoven
Leintje van Reenen ? van Kleunen
Johannes Jozef Schelvis
Johannes Cornelis Zonneveld
Joop Vree
Wim van Genderen
Theodorus Hermanus de Groot
Bertha Johanna Stuurop - Vunderink
Jacobus (Co) Koopman
Willem Bruin
Geertruida Gijsbertha Bakker - van den Berg
Tom Voogel
Brian White
Arie Cornelis Benjamin
Wiep Bulthuis
Arie Roeleveld

zaterdag 27 april

René van Dalfsen
Corrie Kerssens-Nijman
Tjepke Hopman
Gerardus Jacobus Haselaar
Leonardus Wouter Koot
Maria Johanna Gouwenberg
Cornelia Maria van de Burg - Kemna
Neeltje Meurs-van Dijk
Nicolaas Christianus Wilhelmus Kluiters
Wim Zuurbier
Michel van der Kroon
Johannes Wilhelmus Oudhuis
Antonius Johannes Lamboo
Francina Maria Westerweel-de Bruijn
Dirk Leonard Koper
Herman van Ees
Tiny Gorter
Gijsbertus Westland
Anna Maria Mosch - Boekel
Dirk Meindert Willem te Groen
Gerard Kroezen
Johannes Theodorus Schouten
Bregje Gerarda Zutt-van Diepen
Cornelis Oussoren
Robertus Josephus Niehe RA
Simon Rose
Antonius Aloysius Molenaar
Cornelia van Dijk - Meijvogel
Johanna Broersen - van den Berg
Elly Slotemaker - Vlam
Jacobus Korver
Margaretha Maria Hagedoorn - Geerligs
Geert Hauwert
Gerda Knip - Bakker

vrijdag 26 april

Louis Petrus Vroonland
Annie Vader-Slijkerman
Wilhelmina Vitalis Torenburg
Martijn de Boer
Wim Zuurbier
Johannes Wilhelmus Oudhuis
Pietertje Schoorl - Reijne
Johanna Francisca van der Veldt-Castelijn
Johan Bruining
Engelina de Wolf - Hart
René Sievers - Buijs
Jaap Lugten
Antonius Johannes Lamboo
Herman van Ees
Leen Roos
Rika Smits-Brandt

donderdag 25 april

Agnes Susanna Maria Kamphuis - Hooghiemstra
Antje Schilder-van Veen
Cornelia Kraakman-Keesom
Joke Mol-Rijk
Gerda van Trigt
Jacob Emil Schoorl
Gijsbertus Eijkelkamp
Willem Harting
Jansje Cornelia Maria Post - de Ruiter
Ruud van Houten
Hendrika ter Hofstede - de Hart
Willem Grapendaal
Nelly Annie de Leeuw - Tijsen
Hans Goddijn
Steven Nijeboer
Koos van der Weyden
Elsa Ester Henneman - Aguirre
Geertje Bakker-Boerwinkel
Jacob Pieter Rentenaar
Johannes de Boer
Wilhelmus Pancrasius Beentjes

maandag 22 april

Nicolaas Hendrikus Vos
Arno Henri Johannes van Joolingen
Antonius Johannes Bartholomeus Overzier

zondag 21 april

Annigje Cornelia Kempenaar-Dijkman

vrijdag 19 april

Neeltje Kok-Kleijn

woensdag 24 april

Pieter Dijk

zaterdag 20 april

Patrus Paulus Handgraaf
Hans Scheltema
Hans Scheltema

maandag 22 april

Petrus Johannes Sppans

zondag 21 april

W.J. Appelman

maandag 22 april

Elisabeth Margaret Rose van Dijk-de Jongh
Arie Jägers

zaterdag 20 april

Maria Johanna Elisabeth Tolboom-Baas

zondag 21 april

Johanna Jacoba Vlugt

maandag 15 april

Erika Zacharias

woensdag 17 april

Jacoba Cornelia Maria Gerssen-de Zwart

dinsdag 23 april

Jacob Hendrikus Knol

maandag 22 april

Agathe Kea Liselotte van Os
Roel Stumpe-Többen

zondag 21 april

Hendrika van Schaik-Mooiweer

zaterdag 20 april

Rinske van Norden-Huijser
Vera Oudenaarden-Blom

zondag 21 april

Antonia Clasina Martina Roek-de Boer

maandag 22 april

Piet van Rossum

vrijdag 19 april

Myriam Magdalena Koster-Jannink

zaterdag 20 april

Müriel Koster-Blok
Jan de Buijzer

zondag 21 april

Johannes Gerardus Baltus

zaterdag 20 april

Age Lucas Groenendal

woensdag 17 april

Jacob Bol

vrijdag 19 april

Josefien Schoemaker

zaterdag 20 april

Freek van der Meij

dinsdag 16 april

Johanna Frederika van den Broek

zaterdag 20 april

Petronella Elisabeth Maria Versteegen-van Benten
Elisabeth Stam-Steur

dinsdag 16 april

Dirk Gijsbertus Griffioen

zaterdag 20 april

Catharina de Monyé-de Mooij

vrijdag 19 april

Reinier Nicolaas Morel

zaterdag 20 april

Hendrikus Cornelis Theodorus Hendriks

vrijdag 19 april

Ron Benjamin

zaterdag 20 april

Antonia Josefina Maria Meijer

vrijdag 19 april

Petronella van Meurs.Minneboo

donderdag 18 april

Herman Mom

maandag 22 april

Yda Metselaar-Gelder
Nico Koemeester

zaterdag 20 april

Suzanna Catharina Maria Gelderman-de Zwart

zondag 21 april

Frams Schinkel
Rosalie Draaijer-Schamböck
Jacoba Treur

maandag 22 april

Helena Johanna Maria van Kampen-de Boer

zondag 21 april

Nicolaas Jacobus Maria Veenboer
Louise Cornelia du Maine-Maulany
Minke Visser-Boonstra

maandag 22 april

Jan Vos

zondag 21 april

Johanna Schouten-Bruin

zaterdag 20 april

Gooswijna Jacomijna Westrik-de Pagter

zondag 21 april

Liesbeth van der Meer-Jacobs
Annemieke Groen

maandag 22 april

Georgius Martinus Maria Post
Peter Willem Olofsen
Jaap van der Werf
Geert Zevenberg
Wim Geerts
Mary van Driel - Spek
Peter Wolfgang Henniger
Jacobus Philippus Magielsen
Jo Hoogeboom ~ Reymers
Martha Maria Plijter-van ?t Hof
Elisabeth Vethaak - Kat
Paulus Bakker
Johanna Everarda Schoon - Blom
Cornelia Heuft-Ploeg
Henk Bakker
Reinier Dorrepaal
Ankie Landeweer - Christophersen
Dientje Jacomina Smit
Coenraad Korte
Ron Lieshout
Adriana Johanna Noordhof-Dekker
Alie Wijte
Lilian Jeannette Bouhof
Peter Martens
Johannes Paulus Nicolaas Bensdorp
Alida Catharina Post
Tiny Smal - Wijte
Leonardus Alphons Willem
Martien de Hoon

zaterdag 20 april

Gerda Dekker
Annie Bruins - Borghols
Arie Ackers
Jan Schadee
Marcel Dudink
Piet van der Heide
Elisabeth Schmitz-Joritzaar
Leendert de Groes
Trijntje Morreau-Wildeboer
Johannes Paulus Hendrikus Dingerdis
Josephine Louise Alphonsine van Dijk
Pieter Plooijer
Jozefus Johannes Bakker
Petra Engelina Boender - Hartendorp
Rie Zweers - Colhorn
Klaas Klooster
Wim Verduin
Jannetje Pauw-Koeman
Gerrit van den Berg
Toos Kraak - Hooijmaijers
Annechien Klamer
Henriëtte Maria Theodora Alexandra Kaan - Wiggers
Cees Hoedjes
Catharina Geertruida Roecoert-Nuy
Josephus Buchter
Arnolda de Graaf
Alida Koning-de Wit
Alida Koning-de Wit
Marianna Smit
Paulus Maria Pieter Tromp
Philippus Corbeel
Annie van der Fluit-Groot
Bets Dam - Meiland
Alie Kok - Hollander
Catharina Martha Groenewoud - Elders
Matthias Wilhelmus Maas
Antoinette Cornelia Johanna Brommer - de Jong
Jan Harte
Jeanne Gepkens - Stommel
Willem Hendrik Dekker
Iefke Marianne Vlug-Post
Dirkje Elisabeth Hendrika Hopman - van der Blom
Anna Maria Bos
Harmina Barendina van der Moolen - Bockhoudt
Maria Gerardina Joffer
Jacob Been
Arie Taam
Hillie van der Veen - Bulthuis
Willem Benjamin Henri Venlet
Tineke Streng
Sierk Engel
Aly van Unen ? Hollander
Willem Heere
Teus Roodhart
Nel Breetveld - Nederpelt
Loek van der Aar
Hendrik Pieter de Boer
Henri Francis Louis Guiot
Gerrit Kramer
Gerrit Post

vrijdag 19 april

Han van den Hoek
Matthée Brouwer
Pieter van Oeveren
Tetje van Heezen - Edelenbosch
Herman van Beurden
Gerrit Werkman
Afra Christina Appelman - Raven
Duifje Baas - Ruijter
Stephanus Nicolaas Poel
Arie Tamis
William Landvreugd

zaterdag 20 april

Han Vleeschhouwer

vrijdag 19 april

Catharina Maria Rauwers - van der Ploeg
Hendrikje Behm-de Vries
Neeltje Baas-Maas
Ceciel Knol - Stavenuiter
Maria Josephina Gerarda Nicole Roosenboom - Janssen
Dirk Bruin
Elisabeth Magdalena Gittling
Johannes Ligthart
Cornelia Maria Hoogeboom - van der Peet
Neeltje Terpstra-Rigter
Petronella Dirkje Esman - de Wendt
Gelein de Visser
Jacobus Admiraal
Petrus Johannes Spaanderman
Marianne Mantjes
Cornelis Jan Roggeveen
Cornelia Theresia Schagen - Mak
Klaas van Westen
Joop Minnee - Frudiger
Lola Francina van Briemen - Manuputty
Leendert de Groes
Carel Langendijk
Jan Peter Watsing
Maria Petronella Geertruida Broersen - Oostermeijer
Elisabeth Catharina Langemaire - Koek

donderdag 18 april

Frans Stam

vrijdag 19 april

Piets Minkema
Elisabeth van der Linde
Willem Jan Hugo -Wim- van Rooijen
Alie Verberne - Reijns
Jan Gerrissen
Gerrit Bouman
Johannes Jacobus Thomas Nicolaas van der Maat
Teunis Adrianus Spies
Catharina Maria Hooiveld - Reus
Arie van Vliet
Corrie Groot - Schuijt
Jan Isaksson
Hans de Vries

zaterdag 20 april

Pieter Johan Laros
Erik van de Bovenkamp

vrijdag 19 april

Maas Goote

zaterdag 20 april

Theo IJff

vrijdag 19 april

Alida Anna Maria Olij-Luken

zaterdag 20 april

Frans van Leeuwen

vrijdag 19 april

Gerbrand Gerardus de Jong

zaterdag 20 april

Francina Camfferman
Ietje Huitema - Noomen

vrijdag 19 april

Henriëtte Gerardina van Breevoort - Uurbanus

zaterdag 20 april

Koert-Jan Nijder

vrijdag 19 april

Willem Jan Hugo -Wim- van Rooijen

zaterdag 20 april

Adriana Maria Wilhelmina Vermin
Catharina Maria Schilder-Schoenmaker
Johannes Henderikus Hollegie
Joop de Droog
Dirkje van Truijen- Reitsma
Theodorus Johannes Koedooder
Adriana Maria Spaans-Korporaal
Robertus P.M. Lambregts
Hendrika Hooiveld-van der Zee
Hermenia Afra Ruiter - Laan
Willem Daniël van Kampen
Johanna Catharina Huiberts
Hendrica Huberta Pleging-Martens
Ma Ott - Ursem
Martina Cornelia Langeveld - Saris
Jan Huisman
Cornelis van der Reijden
Elizabeth de Groot ‐ de Keijzer
Arie van Vliet
Ton Ridderbos
Henk Schreuder
Johanna Adriana Antonia Lamboo-Kok
Jan Jacobus van Laar
Albertha Henriette Ket - Korzelius
Cornelia Dingina Capel-Roeloffs
Bernardus Adrianus Wittebrood
Catharina Johanna Cornelia Ansems

vrijdag 19 april

Cor de Ruiter

zaterdag 20 april

Jan Blankert
Cornelis Johan Vos
Brenda Ilse Deswert
Johannes Petrus Maria Borst
Marijnus ( Dik) Waerts
Franciscus Boots
Johannes Wilhelmus van der Weide
Sai To Poon
Rinske Alida van der Hulst - Godijn
Martje Perry
ing. H.K. Loots
Jetze Wiersma
Ronald Marcel Gasseling
Jacoba Maria Johanna Koelman-Griffioen
Bob Cune
Arie Lodewijk Kemp
Gerrit Stam
Trijntje Scholten - van der Wiele
Cornelis van den Nieuwendijk
Andries Martinus Hazenoot
Ingrid Elsa de Jong - van Giffen
Klaas Klooster

vrijdag 19 april

Petronella Cecilia Melman

zaterdag 20 april

Jacobus (Co) Wagenaar
Hermina Blaauw
Hendrika Francina van Schie-de Kreek
Anna Cornelisse - Hoorn
Cees Hoedjes
Adrianus van Bentem
Johanna Petronella van der Horst - van der Poel
Maria Helena van der Starre
Jan Dirkson

vrijdag 12 april

Antoinette Nicolette Mathijsen - Visser
Peter Constant
Ferdinand Adriaan Horn

maandag 8 april

Gerda Koene - Rozenhart

donderdag 11 april

Gerrit Hoekstra

vrijdag 12 april

Theodora Lettenmeijer - van Duijneveldt
Paul Lases
Jacobus Joseph Bijman
Willem Meijns

donderdag 4 april

Rokus Hoogendoorn Sr

vrijdag 12 april

Jacoba van der Pijl ? Broekhuijsen
Anna Hennen ? van Tunen
Hendrikus Cornelis Levering
Rob Treur
Gerrit Koning
Johannes Nicolaas Onneweer
Theo Mooren

woensdag 10 april

Petrus Wilhelmus Vroonhof

vrijdag 12 april

Trees Visser - de Jeu
Hendrika Francina van Schie-de Kreek
Herman Romp
Cornelia Maria van den Berg - Lenting

donderdag 11 april

Dries Mors
Elisabeth Dekker - van Delft
Fredrica Anna van Offeren - Eeltjes
Adriaan Buis
Sjaan Kerkvliet - van Schie
Maria Blok - Bode
Tiny Beemsterboer - van der Weerd
Nicolaas Borst
Ans Fortuin ~ Post
Nico Buis
Lambertus Floris Buter
Inge Kortlang
Bastiaan Wezelman
Gerbrandina Bontekoning-Claij
Tjip Postma
Meta Gesine Schraa - von Dam
Cees Dekker
Johannes de Lange
Maria Johanna Blauw - Groot
Johanna Catharina Slaman - Peerdeman
Ida Keizer - Neuvel
Hendrika Maria Hendriks - van Ruijven
Antje van Leeuwen-van Muiswinkel
Klaas Duivenvoorde
Johannes Jan van Dijk
Arie van der Wardt
Christiaan Johannes Franciscus Westrik
Adolf Johannes Bouwense

woensdag 10 april

Henny van Aken - Bos
Josepa Jacoba Schlebaum-Jakschtov
Ferry Plat
H.J. Voorma
Hans Arp
Hermina Blaauw
Hendrik Jan Visser
Cornelis Willem Nieboer
Hendrika Schouten - Brinkert
Tini van der Vaart - Debets

vrijdag 12 april

Pieter Aafjes
Jan Dirk Aafjes

woensdag 10 april

Truus van Deurzen - Gelijsteen
Johanna de Waard
Grietje Termaat-Kooistra

dinsdag 9 april

Hillegonda Wilhelmina van Sparrentak

woensdag 10 april

Hendrik Kruithof
Catharina Maria Dijkman
Gerda Elizabeth Vinke - Lever
Maria Anna Kok - Koeman
Maria Magdalena van Roon
Arie Jacobus Mozer
Grietje Hekelaar - Capelle
Jannetje de Beer-Blokker
Ans Fortuin ~ Post
André Nagel
Herman Groot
Jeroen Marie de Jong

dinsdag 9 april

Dirk Ton
Stien van der Werf - van der Zee
Antonius Johannes de Wit
Manuela Francisca Nieuwbuurt-Serrano Gamez
Piet Ham
Adelbertus Groot
Jantina Willemina Schraa-Vogel
GERARD HANS OOSTERGO
C. Bridden van Zaane
Rini van Velzen
Peter Cornelis van Brakel
Antonius Johannes Bus
Antonius Cornelis Koot
Hans Takken
Margriet van Gelderen
Hendrikus Johannes Hoenselaar
Geertruida Eva Wassenaar-Zirkzee
Gerard van Halm
Trijntje Vos - Atema
Wilhelmina Maria Koek - van Haastrecht
Agatha van Duin-Bleeker
Willem Dijkstra
Nico Sinke
Lars Min
Marinus Zwart
Edith Fabbro
Johanna van ?t Wout-van der Zwan
Cornelis van Maanen
ZUSTER LUTGARD THERESIA JOHANNA STRENG
Neeltje Verweel-Blokdijk
Anna de Jonge-Zijlstra
Catharina Maria Dijkman
Ivonne Cornelia Maria Stammis-Smit
Catharina Maria Geertruida Donia-Vogelzang
Jacob Hoek

maandag 8 april

Fred Keijzer
Johanna Spelde-Stol
Engel van Urk
Neeltje Kok - Smit
Leonora Kramer
Else van Tilburg

zondag 7 april

Leen de Haas

maandag 8 april

Alida Maria Schrama-Berkhout
Linda Houtenbos-Jongejan
Aart van der Heide

zondag 7 april

Sophia Teresia Jaspers-Bakker

maandag 8 april

Hans Kenter

zondag 7 april

Tiny Kliffen-van Wijk

maandag 8 april

Jan Steetskamp
Remmert Bakker
Teunis Hogewoning
Divera Margaretha Manshanden - Out
Jan Reinderman

zaterdag 6 april

Catharina Hendrika van Oostenrijk ? Coster
Gusta Adolfine Oudshoorn-Brokaar
Jan Bol
Teunis Hogewoning
Jacobus Oudhuis
Jeffrey Vliek
ELISABETH LOUISE DAS
Arendje Folkers - Pomp
Richardus Theodorus Calis
Athaya Bakker
Johan de Boer
Peter Bakker
Martijntje Hamstra-Huisman
Gerlof Jacobus Helsloot
Geertruida Anna Maria Jansen-Jansen
Resina van Wolferen - Hoek
Jacob Veenendaal
Apolonia Maria Valk-van Velzen
Dolf Haan
Willem van Seventer
Cor Hilhorst - Bus
Herma Gul-Zanting
Arie van Diepen
Arie Verschuren
Jaap de Lange
Arie van Diepen
Carlo Mekenkamp
Philip Lucas Poetoehena
Henk Mollee
Elisabeth de Groot - Wenger
Carlo Mekenkamp
Nicolaas van Dijk
Willemina Berendina Verdijk-Bouwmeester
Cornelia Klazina Blom ~ Broekhuizen
Hanny Schoorl-Witteman
Willem Adriaan Catsman
Marc Anton Jan van der Klein
Dieuwertje Jacoba den Boer-Boon
Martinus Jacobus Maria Heyne
Hans van den Oudenalder
Leendert Gerrit Voorthuijsen
Theodora Geertruida Bak
Paul Molenaar

vrijdag 5 april

Henk Grondsma
Wilhelmina Clarie Maria Mul-Laan
Marjo Bartels
Elizabeth Catharina Radsma-den Das
Eduard Paul Verwoerdt
Joop Burghouwt
Joop Bernoster
Abraham Kreuning

donderdag 4 april

Willemina Antonia van Rooijen-Kamer

woensdag 3 april

Wouter Koelemaij

vrijdag 5 april

Hans de Jong
Geertruida Petronella Blom - Mandemaker
Marian de Wit-van der Laan
Jonkvrouwe Francisca van Holthe
Tiny Anna Mors - van Huizen
Franciscus Gerardus Maria Berkhout
Franciscus Gerardus Maria Berkhout
Stanislaus Theodorus Pennekamp
Maria Knijn-Stroet
Anne Goos
Klaas Godfriedt
Ria Veen- Kerssens
Trijntje Rezelman - Hoenson
Cornelis Rusman
Henny van Wonderen

donderdag 4 april

Johannes de Keijzer
Helena Johanna Lagerweij
Dolf Haan
Joan Hendrik Riecker
To Zwaan - Visser
Kees van der Werf
Siep Ronner
Cees van Duivenvoorde
Hans de Boer
Willem Derk Herman Spijker
Johanna Huberta van Dijk - Klaver
Jeanne van den Berg - Kolen
André Huffel
Clarie Schaap-Zwart
Ivonne Margriet Bood
Allegonda Johanna Stam - Ilmer

woensdag 3 april

Piet Couwenhoven
Sophia Marie Schenk-Eriks

dinsdag 2 april

Neeltje Antoinetta Blom - Walter

woensdag 3 april

Maria Anna Kruijer-Duineveld
Maartje Knorr - Koeman
Augusta Wilhelmina van Duinen - Aarse
Marijke Appelman - Boontje
Sietze Wijnjeterp
Cornelis Keesman
Elisabeth Barbara Mathot - Pont
Coby Kos
Henderina Johanna Maria Stuijt ? Scholte
Marijke de Boer - Leeuwerink
Antje Femmetje Noordeman - Bruinenberg
Charly Zwemstra
Afra Maria Wever - Jong
Sietze Wijnjeterp
Tine van der Gaag ? van den Eijnden
Lineke Kiel - Hoffman
Johanna Fontijn - Burger
Anthonia Catherina Heijne-de Wijs
Wil Sneeboer - Overman
Henk Schoonhoven
Sjoukje van der Pas - Bouman
Michaël Jozef van der Hulst
Truus Steenman - Paap
Hans de Jong
Wijnanda Harinck - Visser
Anne Zwaan

zondag 3 maart

Christiaan van Dijk

woensdag 3 april

Johann Abel Schnieder
Antonius Rens Bernardus Witsiers
Tjeerd Epema
Wilhelmina Buers ? Karskens
Joanna Catharina Zoetendaal-de Jong
Theo Mul
Leonardus Franciscus Janssen

dinsdag 2 april

Tettje Gooijer-Timmer
Wil Paddinge
Hilda Willemina Peters-Bijsma
Wladyslawa van der Does - Szadkowska
Johannes Heshusius
Egberdina Froukje Stapel-van Hemmen
Jan Hogenbirk
Jan Kofman Jb zn

vrijdag 5 april

Marijke Grieta Hendrika van Maanen-Hofman

dinsdag 2 april

Jan van der Steen
Frans Berbers
Anja van Beilen - van der Bos
Theodorus Johannes Tromp
Cees Roozendaal
Teimen Post
Cornelis Simjon Rozendaal
Ineke Zonneveld - Mors
Stijntje Vis - Bakker
Piet Twisk
Martien Jong
Maria Johanna Sneekes - Bastiaan
Jannie van de Schootbrugge-Boonstra
Tettje Gooijer-Timmer
Hans Vaneman
Lucia Helena Ooms-Conijn
Johanna van Beek-Brantjes
Mary Rietveld
Brenda Boekel-Koldewijn
Eef Dolfing-Beemster
Jacob Kerkmeester
Henk Burgering
Catharina van Leeuwen-Masurel
Hans Kornalijnslijper
Johannes Bernardus Maria Tol
Marloes Coster
Martinus Maria Botman
Cornelia Anna Oudshoorn-van der Post
Herman Schenk
Grietje Marie Wolse-Muntjewerf
IJtje Maartje Houkes-Kuiper
Geer Verburgt-Penning de Vries