inloggen

familieberichten op internet

Berichten van november 2013

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 30 november

Guurtje Duurhout - Onrust
Lambertus Hendrikus Maria van den Berg
Aad Aardenburg
JanWillem van der Minne
Johannes Martinus Huiberts
Theodorus Petrus Anthonius Kaandorp
Jozeph Lodewijk Min
Joop Dijkstra
Agatha Margaretha Maria Berkhout
Tini de Leur - Nak
Antonia Johanna Apolonia Hagen - Boekweit
Grietje Deegenaars
Truus Rustemeijer - Dooper
Elisabeth Volders
Lodewijk Hendrik Knikman
Johanna van der Meij-van Egmond
Elisabeth Habets
Johanna Jacoba van Santen - van Veenhuizen
Niek Julius Harold Coevoet
Loes Engels - Buijsman
Andriesje Johanna Plaizier
Rie Sassen - Koopman
Wilhelmina Johanna Jozephina Deen-Groos
Adrianus Johannes Jacobus Fontaine
Sylvia Francisca Doelwijt
Agnes Bakker-Rood
Geertje Brouwer van der Veer
Johanna Maria Hogervorst-Jelierse
Charel van Emmerik
Arend Jan Koens
Karel Lodewijk Vissers
Henny Veling - Boshuizen
Johannes Clemens van Roon
Timotheus Christiaan Flinkenflgel
Piet Druif

vrijdag 29 november

Gijsbertus Gerardus Schipper
Maria van Amsterdam-Wolters
Martinus Kroon
A.J. (Arie) Dekker
Theodora Margaretha Wilhelmina van Stigt-van Baal
Ron Hollman
Sjoerdina Voorma-de Graaf
Kees Onclin
Pieter de Boer
Mels Roozendaal
Jannie Franx - Venekamp
Riet Besseling-de Vries
Hans Zijl

donderdag 28 november

Martinus Kroon
Ad le Comte
Pieter Ofman
Ada Kloes-Freitag
Eduard Schoute
Sietske Rempt-de Vries
Cora Bluijs-Duijs
Antje Veld-Mijnten
Gerard Dekker
Pieter Cornelis Smit
Romeo van der Werff
Willemijntje Leeuwenburg-van Duijn
Helena Clasina Maria van Rijn
Grietje Petersen-van den Heuvel
Dicky Bergman-Ketting
Martin Kleijn
Jan Cornelis Visser

woensdag 27 november

Han Vermeulen
Berbardus Gerardus Saras
Wilhelmina Prinzen-Ebes
Greet Veltkamp-van der Valk
Carla Koopman
Wim Houdijk
Godeliva Maria de Nijs-Nannes
Cornelia Maria Borst-Entes
Catharina Boontjes-van Liempt
Nico van Schaik
Theodorus Pius Hooijschuur
Henk Kelderman
Johannes Willem de Rijk
Gerardus Simon Jong
Niek Vlaar
Anna Theresia Tames
Nic Broers
Johanna Maria Antonia Geukers
Ria Butter-Wolters
Janna Sophia Schep-van Oosterom
Christina Jansina Krol-Kwant

dinsdag 26 november

Martina Alida Maria van Ruiten-Wesselman

woensdag 27 november

Maria Margaretha Uijttewaal-van der Pijl
Harmke de Hartog-Verkade
Dirk Jacob Tas
Clasina Kaple-van Leeuwen
Susanna van der Blom-Brouwer
Jan Paul Scholten
Wouter Albertus Philippo
Agta Kockmann
Gerardina Elisabeth Waterreus-Knoppert
Marinus Voorn

dinsdag 26 november

Hendrik van Oostenbrugge
Johannes Bernardus Dekker
Gr Kat
Heidi Pleijster-Karmelk
Anna Cornelia Stor-Droogh
Klaas Heijnis
Piet Brand
Otto Wouter Krommenhoek
Anthonius Jakobus Meijer
Jacoba Roos-Smit
Emma in t Veld-Dekker
Bernardus Antonius Maria van Schagen
Gerard Honig
Jacobus Johannes Seelbach
Johannes Kos
Danil Adriaan de Vreugd
Ruud Kuyper
Walter G.A. Vlekke
Adriana Afra Maria Elisabeth Schoorl-Post
Johannes Petrus Schouten
Gert-Jan van der Stoop
Trijntje Moot-Winters
Maria Elisabeth Rozenhart-van Lunenburg
Albert Johannes van der Veen
Cornelia Theresia Karsten-de Nijs
Nic. Zwagerman
Maria Hubertina Sophia Maat
Neeltje de Lange-van Steenbergen
Gerrit Gijsbertus de Mooij
Govert Pos
Johanna Geertruida Groeneveld-Jansen
Diny Smink-Vos
Martine van Gog-de Vente
Jakob Koedijk
Makeyla
Niek Vlaar
Elisabeth Maria Kuin-Laan
John Groenewoud
Jos Korse
Kodijntje Wilhelmina Koole-Bontjema
Olga Bruil

maandag 25 november

Maria Cornelia Susanna Groot-Keesman
Jan Betjes
Elizabeth Noordmans-de Vink
Wim Stoop
Harm Tuin
Gerrit Stammis
Cornelis Stanislaus de Haan
Elly Beesmterboer-Zutt
Jacobus Willem Scheepmaker

zondag 24 november

Willem de Vries

maandag 25 november

Bernardus Martinus Pranger

zondag 24 november

Mattheus Danenberg

maandag 25 november

Freek Boukens

zondag 24 november

Wim Stoop

maandag 25 november

Hans Zethof
Nikolaas Roukens

zondag 24 november

Johanna Tromp - Hondema

maandag 25 november

Tineke Suiker
Marjolijn Maria Regina Tanger
Ariea van Zuijlen-van Rijn

zondag 24 november

Marjolie van de Lagemaat Ritel

maandag 25 november

Theodorus Petrus Warmerdam
Peter van der Leer
Klaaske Schouw-Stilma
Henricus Joannes Maria Groeneweg

zaterdag 23 november

Ree Wanninkhof
Agnes de Groot
Francisca Meijer
Peter Ruijter
Franciscus Hille
Hannie Kensen - Stavinga
Hendrika Pieternella Marijtje Hoogervorst-Schuiten
Geertruida Hendrika Bos-Zandvliet
Bauke Bloembergen
Cornelis Johannes Schelvis
Petrus Johannes Arisz
Catharina Theodora Sijm
Magdalena Buitenkamp-Garbass
Lucas Cornelis Bakker
Cornelia Petronella Wilhelmina Jansen - van Zijp
Cor Dekker Czn
Emmy van Valkenburg - Scholten
Cornelis Balk
Annie Bekebrede - Dral
Willem Nagtegaal
Paulina Pieternella Kristians-Schriek
Ren Korver
Alberta Andrea Gerharda Ots - Alkemade
Elisabeth Ketting-Ruiter
Adriana Catharina Limmen-Apeldoorn
Johanna Moerman - van Berkel
Wim Jonker
Grietje Sophia van der Plas-Ros
Eelko Jonker
Elly Appel
Marga de Haas
Annie van der Heijden
Anna Maria Verbruggen - van Dijk
Elias Bornebroek
Ren Korver
Frans Huisman
Wil Stroomer
Rigtje Wiersma - Mensonides

vrijdag 22 november

Maria Geertruida de Cock
Petrus Mulder
Tineke Siemonsma
Jacobus Johannes Beers
Jan Ranzijn
Anna Louisa Maria Versteegen - van der Veldt
Harold Balantyne Cooks
Maria Antonia Moseman - Geenjaar
Jannie Wijdeman - Rengers
Greet Twisk
Leon Arthur Marie Pielaet

zaterdag 23 november

Im Visser-Wijdenes

vrijdag 22 november

Leendert Blok

zaterdag 23 november

Louise Charlotte Rikmenspoel-van der Bel
Herman Jan Baijs

vrijdag 22 november

Cornelis Luijnenburg
Ruud Nunnink
Cor Dekker Czn
Martina Alida Maria van Ruiten-Wesselman

donderdag 21 november

Arie Cornelis Nicolaas Jongejans
Joost Kos
Frank van Loo
Anna Elisabeth de Keijzer-Enkelaar
Anna Regnera Maria Emmanuela Bos
Jan Bosselaar
Durk de Vries
Annemarie Doyer-Hauser
Gertrud Dina Wijker-Scholten
Albertus Henricus Robert
Lenie Karsemeijer
Toon Raven
Hans de Zwart
Mirjam de Jong-de Jong
Albert Hogewoning
Jacoba Maria Swart-Doodeman
Hendrik Houweling
Johannes Adrianus Glas
Maria Divera Schipper-Laan
Catharina Johanna Greuter
Pieter van der Oord

woensdag 20 november

Hendrika Koelman-Noordermeer
Nijs den Ouden
Batje Heijstek
Anna Kroon-van der Luit
Gerardus Petrus van Tol
Alexander Hoorn
Nicolina van Weelderen-Braaij
Johannes Thomas Konijn
Rie Louman
Henk Hartog
Maria Johanna Droogh-van Schie
Tien de Groot
Arthur Hendrik Seelemann
Catharina Wilhelmina Vlaar-de Waard
Theodorus Hubertus Bos
Dirkje Rijnhout-Roos
Cornelis van Ballegooijen
Jacoba Maria Mesman-Verhoeve
Marie Gerritse-Ijsendoorn
Clara Nel van Utrecht-Cock
Johannes Wilhelmus Spruit
Bartekt Willem Antonie Oostendorp
Theo Thibaudier
Ina Volkers-Kleisma
Hans Alles
Godeliva Maria de Nijs-Nannes
Sjaak van der Ploeg
Johannes Petrus Horstman
Bentley Beijloos
Catharina Margaretha Maria Putter
Janny Jacobs-Broekhuis
Aaltje Hagen-Holdinga
Tjalling Weis
Johannes Hendricus Gijsbertus Krumpelman
Jan Slinger
Ceel van der Vlugt
Leo Verdel
Alle Hoekstra
Tine Gorter-van der Schaaf
Titing Marijam
Johanna Maria Duurland-van Breemen
Marcella Theresia Maria Lucia Jonker-Koevoets

dinsdag 19 november

Klaas Johannes Bukman
Willem Verheul
Jacob van Ommen
Riet Wortel - van Moorst
Laura Boes - van den Berg
Rie LoumanRie
Petrus Jacobus Zoon
Johanna Maria Smit-Grandiek
Theodora Joanna Geurds
Douwkje Mulder
Hlne Yvonne Margaretha
Bartelt Willem Antonie Oostendorp

maandag 18 november

Rob Steenhagen

dinsdag 19 november

HENDRIK DANIL PETRUS

maandag 18 november

Jozef Karel Anna van Wessel

dinsdag 19 november

George Weijerman
Dien Rens Stam

maandag 18 november

Leonardus Cornelis Hendrikus Uitendaal
Jan Oudeman
Ted Rood
Cornelia Wijnants-Roomeijer
Lambertus Hendrik Kaarsgaren
Dietje Strijbis-den Bak
Trijntje Dral-van Bemmelen
Marja Bakker-Bak
Klazien de Boer-Visser
Jan Leendert van Wolferen
Ans Verhoof-Beunen
Jacoba Leentje Maatje Hendrina van Delft-Both
Petrus Leonardus van Pel
Edith Jong
Adrianus Cornelis Schooneman
Jan Nool

dinsdag 19 november

Andreas Klem Slappendel
Nicolaas Lambertus Visser
Dietje Strijbis - den Bak
Hendrika Kempen Huoi

maandag 18 november

Govert Johannes Annokke
Maarten Gorter
Elisabeth Petronella Cleeren-Baart
Cornelis Jan Dirk van der Klugt
Christina Elizabeth van Kuijk-Scheelings

zondag 17 november

Carel Kluijskens
Annie Groot

maandag 18 november

Susanna Cornelia Frese-Gillebaard
Johannes Tromp

zaterdag 16 november

Piet Jan Klok
Frans van Dulst
Stevendina Tellegen
Dirk Willig
Jacobus Maria Grandiek
Quinten Poen
Catharina Maria Meester - Buijsman
Albertus Theresia Aker
Henk Schooneman
Nikus Mons
Niek Bakker
Henri Michal Vandewalle
Cornelia Johanna Bekker-Joosse
Christina Geertruida Willms - Brinkkemper
Adriaantje Theresia Douma van Essen
Maria Agatha Bleeker - Kaandorp
Irma ter Voort
Greeult Eco Heijkoop
Johanna Maria Slaman - Vriend
Agnes Cornelia van der Ven-van Heyningen
Cornelia Alida Brink - Appel
Maarten Gorter
Anna Bernardine de Rie
Margaretha Cortona Wilcke - Meijer
Geer No-Meijer
Gerardus Hendrik Visser
Johanna Agatha Feith Hof
Bets Bruijne - Komin

vrijdag 15 november

Johanna van Beek-Franso
Aarnout Cijvat
Engel Gravemaker
Johanna Winkelman
Tiny Leeflang - Cornelissen
Bernardus Antoni Tempelman
Christiaan Wilhelm Hoffman
Rob Rotteveel
Jacob Otjes
Corrie Duin - Vendel
Dina Catharina Vink - van der Peet
Johanna Dornseiffer-de Graaf
Paula Joanna Driest - Vermeulen
Pieternella Laurina Slot-Remijnse
Maria Ermina Hogenboom-Straathof
Kornelis Thies van Bruggen
Truus Wezepoel - Berkhout
Adriana Elisabeth Maria Berbee
Sieuwert Ruiter
Anneke Steenvoorden-Verhoef
Jan Nicolaas Vader
Gr van de Kuilen-Dekker

donderdag 14 november

Dorothea Gerarda Nuijten-van Diemen
Henk Drienhuizen
Johanna Hendrika Westerveld-Pot
Greet Paalman-Zweerman
Rina Timmers-de Wit
Jacomina Nieuwdorp-Walhout
Saakje Grietje van der Meulen
Kees Kat

woensdag 13 november

Johannes Adrianus Rling

donderdag 14 november

Michael van der Putten
Maria Johanna Droogh-van Schie
Dicky Wessel
Wilhelmina Klingers-Roest
Kees VErbeek
Jan Koopman
Elly Visser-Smit
Marie Wagenaar-Prins
Jan Bakker

woensdag 13 november

Cornelia Elisabetha Nieuwenkamp-Krijgsman
Lex Anthonius de Vries
Sophia Adriana Koning
Hendrik van Twisk

dinsdag 12 november

Anton Esselink

woensdag 13 november

Mathus Dirk Cornelis Visser
Bernardus Daenen
Helena Saft-Landman
Doeko Froon
Tiny Huijzendveld-Lagrand
Nicolaas Gerardus Beentjes
Antonius Hendrikus Hienkens
Catharina Wilhelmina Vlaar-de Waard
Hans Looijen
Arthur Hendrik Seeleman
Cornelis Johannes Maria Annes
Wouter van Raamsdonk
Bets Koreman
Franciscus Jozef Aloysius van den Berg
Joop Pek
Petrus Johannes Maximiliaan Eilers
Jack Bus
Jan den Das
Wouter Veninga
Huib Horrocks
Irma van Voort
Nenty Annie Gertrude Kramer
Albert Dirk Snijders
Dick Wamerdam
Joop Licher
Maria Loosbroek-Rhijnsburger
Geertje Vos Blom
Jo SMit-Berkhout
Jacobus Cornelis van Paassen
Adrianus Wilhelmus Hillenaar
Piet Tromp
Frits Willemse
Rut Ingrid Viktoria Madsen-Ljunberg
Aris Johannes Laan
Jan Sjoerd Blauw
Petrus Johannes Neuvel
Carrie de Jong
Theodorus Johannes Lap
Vern Holzhauer
Willem Egbert Sander
Ruud Zander

dinsdag 12 november

Adrianus Johannes van Loosen
Margaretha Leenders-Springer
Willem van Veen
Linda Vlaar
Ila Adank-Bakx
Abraham Swierenga
Marrigje Streefkerk-Oudshoorn
Simon Bloetjes
Johanna Wilhelmina Schenkels-Kerklaan
Franciscus Stephanus Warnik
Jannetje Elisabeth Maria Govers-Klinkert
Jaap Achterberg
Alida Margaretha Bouwer-van Duykeren
Jo de Wijn
Johan Koetsier
Jan de Lange
Johanna Maria Martha Bos-Dekker
Rob Heijn
Maria van der Woude-Kleijer
Jan Timmerman
Ed da Thesta
Geertruida Catharina Ploeger-Westerbeek

maandag 11 november

Johannes de Boer
Andries de Jonge
NICOLAAS ESMAN
Dirk Marbus
Margaretha Geziena Anna van Bruggen-Rutte
Elisabeth Hillegonda Petronella Kocken - van Wonderen
Trijntje Prins
Constant Sybesma
Martin Stoffels
Arie Marten Hus
Rina Rabe - Elsen
Jacobus Ruijter
Jacobus Cornelis Maria van Velzen

zaterdag 9 november

Johannes van Klaveren
Harmanna Jantina Douma Baas
Pieter Jan Laterveer
Chris Aeissing
Bauke Winkel
Alida Evers - Root
Hans van de Kuilen
Jan Lust
Marianne du Pree Prak
Cor de Jong
Piet Slager
Wilma van Delft - Zuriga
Anneke Verkade - Vergouw
Theo Scholten
Marian Koning - Waasdorp
Annie van Diemen - Versteegen
Gerardus Petrus Antonius Half
John Schellings
Gerardina Catharina van Vliet van der Meij
Gr van Opstal - Demmers
Theodorus Cornelis Braam
Abraham Anthonius Clemens Kershof
Gijsbertha Wilhelmina Geurtsen-van Montfoort
Reinoutje Zeekant - Winkel
Klaas Boekelaar
Wim Kaag
Ben ten Broeke
Doeko Froon

vrijdag 8 november

Alida Anna Pluister - Nagelhout
Cees Bakker
Theo Boomsma
Anna Dekkinga Smit
Jan van den Hoven
Elisabeth Maria Castelein - Ouwerkerk
Wilhelm Plokker
Ben Koomen
Abraham Schouten (Bram)
Dirk Jacob de Graaff
Petrus Theodorus Liefting
Frans Dick Evert Limbeek
Willem Braak
Ad Hoek
John Aalders
Frederika van Eck - Halderman
Annigje Doze
Petronella Judoka Blokdijk - Kopjes
Gerard Karremans
Gerard Wassenaar
Adrianus Johannes Arie Bouma
Johanna Peterse - van Groenestijn
Anna-Maria Zandbergen - van Tunen
Margaretha Regina Maria Castricum - van Benthem
Hendrikus Martinus Dito

zaterdag 9 november

Alida Kuijt van Putten

vrijdag 8 november

Gerard Karremans
Cornelis Ober
Theodora Aplonia van Nieuwland - Zuydgeest

donderdag 7 november

JOKE JUCH
Anna Petronella Klaren - Nolet
Rudolf Johannes Maria Weustink
Aleida Jacoba Graafland - Wijnbergen
Hendricus Theodorus Benedictus van de Kamer
Meta Konijn-Been
Marion Margaretha Oudejans-Bronner
Lilly van Geen - Gallee
Catharina Hendrika Ringelberg - van de Weert
Anna Catharina Admiraal - van Dijk
Gerritje van Kooi
Johanna Maria Straatsburg - van Koert
Leo Stolk
Dirk Vries
Katja van Wamel
Hermanus Gerardus Backer
Karin Kat
Anna Elisabeth Alleman - Kuip
Johannes Jacobus Scholte
Johannes Bernardus Jozef Ensink
Alida Elisabeth de Ruiter
Riet Steur - de Boer

woensdag 6 november

Saakje Palmer - de Vries
Joop Hogenboom
Geertruida Walthea Jurrins - Kok
Teunis Bartel Goos
Cees Waij
Ruth Reina Berger - van Houwelingen
Marina Marcker Feeke
Ben Bax
Klaas Borst
Henk Geerts
Geertruida van Wijngaarden-Worm
Gerardus Ferdinandus de Groot
Hendrikus Johannis Mesman
Maria Maan - Wijnmalen
Anna Elisabeth Korsuize-Bokhorst
Rob Ebbink
Dina Frederika Maria Hoekstra - Louman
Cornelia Catharina Bultje - Droogh
Sophia Renshoff - van Kralingen
Trijntje Ekkes
Lambertus de Leeuw
Egberdina Jantina Scholten - Bredewoud
Robert Camille Leegwater
Riet Steur - de Boer
Peter Duijs
Ouke Glas-Slagter
Jan Hendrik Snijders
Gillis Ketting
Magdalene Frieda Annegret Sukkel - Meerkamp
Guus Nieuwbuurt
HENK MORAAL
Margaretha Cornelia Everaardt - Verbrugge
MARIA ELISABETH HEDWIG JOHANNA THIJS - BITZEGEIO
Zuster Philothea Johanna Henrica Theresia Geertman
Jan Christiaan Slzle
Jos de Lannoy - de Rozario
Johannes Gerardus Maria van den Broek
Gerard Kruger
Hermanus Meenderinck
HERMAN POLAND

dinsdag 5 november

Egbert Maarten Edward Scheerhoorn
Maria Alida Johanna Rabelink - Vos
Johanna (Anna) Slot-van Balen
Abraham van der Gugten
Dirk Ulm
Pieter Hagedoorn
Guusje Geel-Beemster
Geertruida Walthea Jurrins - Kok
Lodewijk Johannes Koopman
Jan van der Moot
Catherina Christina de Koning
Mien Schouten - Wiering
Maria Christina Elisabeth Neef-Hopman
Gerard van der Waag
Johannes Josephus Wester
IJda Prins-Olie
Maria Cornelia Josepha van Vliet - Ooijer
Antoon Cornelis van den Kommer
Johannes Maria de Leeuw
Cornelia Adriana van Heiningen - van Velthuijsen
Henrica Josephina de Groot ~ Valk
Marina Marcker Feeke
Jan Oldenburg
Cor Pels

maandag 4 november

Lobberig Slofstra - Peereboom

dinsdag 5 november

Leo Arthur Hubert Wijler
Richard Hackmann
Zwaantje Kuiper van der Heide
Helena Maria Kock - van der Meer

maandag 4 november

Petronella Hendrica de Winter - Devilee
Rob Dekker
Michel Tauber
Klaas Borst
Aalbert Dirk Hooijer
Frans Vellinga
Adriaan de Wit
Maria Hendrika Kok - Olij
Elly Meijran - Stam
Frieda Coster
Kees Snyders
Eldert Smit
Joop Hogenboom
Kees Slaman
Wilhelmina Maria Sophia Terlien ] de Waart
Simona Stroet-Put
Klaas Borst
HENDRIKA ANNA MARIA OTTENS -BOT
Els Haasbroek-Pardon
Albertus Maas
Henk Geerts
Wim Wessels
Hendrica Johanna Maria van Nies
Petrus Franciscus de Bruijne

zaterdag 2 november

Mini Kop - de Groot
Alexander Hoogma
Marianne Geistdrfer
Wim Scheelings
Tiny de Graauw - Stuifbergen
Geertje Luik-Busch
Johanna Logman geboren Das
mr. Pieter Maats
Jacobus Theodorus de Laat
Henk van Puffelen
Frederik Willem Victor Groot
Josephus Maria Henri Keuss
Wim Wessels
Wout Smit
Tom Sluijmer
Miep van der Plas - Koster
Piet Bakker
Arie Buur
Goutje Brandsma-de Jong
Andreas Nicolaas Maria Korts
Hendrica Johanna Maria van Nies
Vrouwtje lIstelle-Hoornsman
Piet Sprong
Corrie Goedhart - Slagter

vrijdag 1 november

Lida Tichem - Schouten
Sied Haitsma
Dietske Hlne Jeannette Nieuwenburg - Zieltjens
Johannes Franciscus van Lierop
Johannes Franciscus van Lierop
An Verbeek
Annie Reuzenaar-Bakker
Koos Rood
Cornelia Theresia Sjerps - Bot
Jacob Maria Kroon