inloggen

familieberichten op internet

Berichten van oktober 2013

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

donderdag 31 oktober

Trijntje Ris
Justine Schouten - den Hertog

woensdag 30 oktober

MIEN KRAAIJEVELD - DE WEERD
Joseph Gerardus Bergmans
Jetty van der Rol - de Cock

donderdag 31 oktober

Catharina de Waard
Martina Zwankhuizen - van Roon
Jan Simon Lijnes
J.W.M. Meijer
Hermanus Gerardus Hilbers
Maria Kornet - Post
Margaretha Johanna Smits-Crama
Cornelis Nicolaas Smit

woensdag 30 oktober

Johanna Anna Straathofvan der Meer
Hendricus Johannes Winters
Nicolaas Adrianus HesBrakersweg
Johanna Geertruida Langelaan - van Rijn
Jacobus Hubertus Theodorus Kremers
Richard Hartog
Ada Johanna Keller - de Graaf
Bart Witteman
Annie Maria Met-van Baaren
Wim Lorjé
Bart Witteman
Sybren Jan (“Charley”) Postma
Hendrik Coenraads
Johanna Elisabeth Huijg - Hillen
Tineke Jannie Hijstek - Snieder
Nel Jonkman-Danckaarts
Annie van Roon - Zuiderduin
Hendrika Johanna Christina Docter - Eikel
Anna Volwater-de Haas
Roelfina Veronica Maria Bosman
Johanna Emma Wilhelmina van der Burgh
Martina Johanna Maria Veenhof
Regina Helena Cornelia Groen in \'t Woud
Cornelia Elisabeth Warmerdam - Rusman
ALBERTUS GIJSBERTUS VAN WEE
Marry Mentjox – Groenveld
Gerardus Ferdinandus de Groot
Coenraad Meijers
Jacob Wit

donderdag 29 augustus

Theodora Beatrix Dapper-Mooy

woensdag 30 oktober

Harm Jongejans
Aleida Johanna Polderman Picard
Quirinus Theodorus van der Steen
A.G.C.J. (TON) STAATS
Cor de Vries
Ad Ruiter
Jacob Gerrit Fokker
Kees Koster
Pieternella Boertjes - van Nielen
Justine Schouten - den Hertog
Krijntje Kroon-Kinkel

maandag 28 oktober

Anna Harder-Bootsma
Bettina Wijkhuizen-Hulskamp
Annie van Roon - Zuiderduin
Johanna Smit – Dunnebier
Nico Wijker
ir. Adriaan Arie Biesheuvel
Hannie Klaase - Majoor
Albertus Magito
Elisabeth Cornelia Boekel - Roosendaal
Nel Jonkman-Danckaarts
Petrus Boele Jacobus Ferf
Alie de Munnik-van Kesteren
Jaap Blokdijk
Jacobus Adrianus Heemskerk
Ton de Heer
Piet Cupido
Jacques Vahle
Jan Post
Cornelis Modder
Jacobus Hoekstra
Johanna Elisabeth Huijg - Hillen
Mels Deliën
Johanna Anna Straafhofvan der Meer
Johanna Teske-Buis
Afke IJfs - Vasbinder
Maria Engelina Verbeek - van der Vaarst
Izaak Kriek
Johanna Anna Straathof-van der Meer
Pieter Jacob Korver
Lida Tichem - Schouten
Hendrik Christiaan van Gellekom
Jan Hertog
Pieter Wolters
Antonia Stobbelaar - van Geel
Annie Kater-van den Berg
Margaretha van der Hoorn - Vonk
Job Groenewegen
Dick (Dirk) Schipper
Petrus Johannes van Oevelen
Margaretha Maria Lommerse
Gesina Steltenpool-Smit
Dirk de Graaf
Piet Stam
Nicolaas Adrianus Hes
Albertus Johannes van Weelde
René Kwekkeboom
Wim Schröder

zaterdag 26 oktober

Albertus Christiaan Andriessen
Cornelis Reindert Gerrit Nobel
Joop Schats
Christianus Gibbels
Marie Kila - Bakker
Petrus Theodorus Maria van Galen
Jeannette Wolf - van den Brink
Pietertje Vos
Sander van der Pol
Cees Waijboer
Harm Jongejans
Martinus Roosendaal
Leo Simon Josef Bruinsma
Susanna Elisabeth Bronsgeest-van der Waals
Willem Bruijninx
Hendrika Maria Versteeg - Hensen
Fijtje Tock - Rijkes
Jacoba van Brederode - Paap
Jan den Bakker
Petrus Jacobus Makker
Aafje van Leeuwen
Pieter Teun Klant
Cecilia Maria Roeten
Jos Wesselman
Toos Kooter-Reiniers
Johannes Hendrikus Rijkelijkhuizen
Theodora Margaretha Soonius-Oorthuijsen
Aafje van Kleef-Visser
Arcadia Maria van Essen – de Haas

vrijdag 25 oktober

Jan Marinus van Bavelgem
Petronella Keijser-Slot
Herma Hubertina Pardon-Statz
Grietje van Kuilenburg-Boonstra
Jacobus Gerrit Aldering
Cornelis Laan
Albertus Tiggeloven
Afra Anna Kriek-Appel
Jan Strik
Leo Verkamman
Maartje Revers-Ooms
Petronella Wilhelmina Maria Menken-Vijverberg
Theodora Jacoba Blijlevens
Trudy Rabbers-Vosshard
Dieuwertje Josina Kalteren-Hellingman
Hendrika Maria Versteeg-Hensen
Cornelia Hulshout-Pol
Maria Antonia Hekman-Ridder

donderdag 24 oktober

Ernst Bongers
Corrie Bijpost-Snijders
Arie de Nijs
Alida Wilhelmina van Rossen-van SOn
Anna Volwater-de Haas
André Landers
Jan Valkoog
Jan Karel van der Linden
Jacobus Andreas Maria Zoon
Gesinus de Leeuw
Grietje Bouwes-Tuijnman
Hette de Boer
Yuri Rasmijn
Wilhelmus Johannes Ridder
Sara Maria van der Geest-van Werkhoven
Adriana Wilhelmina Petronella Prins
Neeltje Wijker-Buis
Marrigje Trouwee-van der Meij
Leonardus Cornelis Uitendaal
Johanna Vlaming-Verduijn
Jo Emck-Smit

woensdag 23 oktober

Wilhelmus Hendricus Jacobus Mukder
Gerardus Adrianus Stork
Hendrikus Bloemer
Adriaan Hermanus de Vries
Annemiek Visser-Schussler
Elisabeth Tol-de Jong
Elisabeth Regina van Eijden-Koopmanschap
Cornelis Blaauboer
Suzanne VErgunst
Johan Hendrik van der Werff
Johannis Albertus van Vulpen
Andreas Gerardus Dirks
Coenraad Constant Mahieu
Cornelis Maarten de Koning
Marie Antoinette Thérèse Middendorf-Esser
Tim Bleeker
Anna Gezina Buding
Jeanne Meijer.van den Ende
Cor Saan
Co Groenewegen
Cornelia Maria Besseling-Ligthart
Joannes Wilhelmus Maria van Beek

donderdag 24 oktober

Alida Vethaak

woensdag 23 oktober

Gerardus Johannes Marie Paap
Tonnie Barrau
Maria Geertuida Sluis-Hartong
Pieter Dirk de Vries
Otto Johannes van Os
Neeltje Kramer
Matje van ´t Padje-van Zijtveld
Maria Agatha Apswoude-van der Aar
Gerda de Zoeten-Kraan
Gré Hollenberg-Liefting
Henoch Bos
IJnse Osinga
Jacoba Adriana van der Ham-Glaser
Leo Jeroen Volkers
Maria Antonia Johanna Olijerhoek-Verdel

dinsdag 22 oktober

Maria Gesina Josephien Goossen
Josef de Jong
Jansje van Well-Kluft
Hendrik Jan Harrewijne
Wim Planjer
Martin de Jonker
Marja Kramer
Hendricus Paulus Maria Stolwijk
Geertruida Geurtje Schipper-Fluiter
Wilhelmina Elisabeth Bongers-van Velsen
Fransiscus Johannes Martinus Smits
Hanny Rentinck-Travnicek
Peter Wiegman
Riet Langeveld-Milius
Trijntje Prins-Muntjewerf
Maria Catharina van Langen-Burger
Ria van Lammeren-Detering
Petronella Stam-de Boer
Johanna Adriana Zieltjens-van den Berg
Janna Schrieken-Smit
George Engelbertus Maria Ruiter
Frank Jan van der Leij
Abraham Jacobus van Wijland
Adriaan van der Zee
Albert Aart Zilver

maandag 21 oktober

Elisabeth Johanna de Jong - van Veenendaal
Nico Beers
Jan Kraakman
Maria Catharina van Langen-Burger
Teun van Ginhoven
Johannes Nicolaas van Westen
Bart Westmeijer
Piet Swart
Bernardus Franciscus de Graaf

zondag 20 oktober

Maria Christina Noort

maandag 21 oktober

Marja Kramer
Bert van Meurs
Jacobus Gerardus Bakkum
Marja de Wit
Johanna Christina Moolhuizen-Pelle
Jan Lindeboom
Jacoba Wilhelmina Vrouwe-Velzeboer
Jan Bier
Henri Jonkman
Cornelis de Jong
Jan Kromkamp
Abdelkader Makbouli
Jansje van Pel-Zwart
Hendrikus Gerardus Joseph Vogelaar
Agnes Senten Buschgens
Margit Meijer - Klijn
Guido Haggenburg
André Agema
Gerarda Veen ‐ Lanphen
Gré Hollenberg - Liefting
Diny de Wit-Ebbing
Henriëtte Pannen - van Zomeren
Sjaan van Duin-Musters
Elsje Oskam - Broekhuizen
Anthonius Knijn

zaterdag 19 oktober

Sjaak Sneekes
Eefje Cornelia Poelma - Euwe
Willem Korner
Cor van Zanen
Trijntje Prins - Muntjewerf
Gijsbertha Tavenier
Alida Pereboom
Petrus Hendricus Franciscus Roozen
Thijs Pennock
Jan Dirk van Wingerden
Hendericus Kerkman
Johannis Albertus van Vulpen
Barend van der Kolk
Karel Taribuka
Alie van der Heide-Koopman
Petrus Johannes Keijzer
Agnes Maria van Blokland - van de Giesen
Berendina Broekhuis - Hartsuijker
Jacob Brouwer
Hendrikus Adrianus Gerardus Maria Boumans
Theodorus Otto
Wilhelmina Koper-Bijlsma
Bertha Jacoba Sprenkeling-Bes

vrijdag 18 oktober

Rob van Klaveren
Gerritdina Coppens - Timmerman
Leo de Vries
Jannetje Rep - Schuddebeurs
Gerrit Cornelis van Arendonk
P.M. Breur - Septer
Petra Deliana Hoedemaker - Veenstra
Alida Pereboom
Petrus Johannes Keijzer
Anna Hendrika Zanoli- de Kruijf
Gerrit Nicolaas van Egmond

donderdag 17 oktober

Freek van Ham
Arentje Margrieta van Randwijk-Henstra
Cees Speets
Henk Havik
Louise Wilhelmina Charlotte Niezen-van Vessem
An van Leeuwen-Flinkevleugel
Agnes Senten-Buschgens
Corrie Klein-Radtur

zondag 6 oktober

Ans Jorritsma-Wilmsen

donderdag 17 oktober

Thomas van Duivenvoorde

woensdag 16 oktober

Johan van Holstein

donderdag 17 oktober

Johanna Buijs-Duivenvoorden
Donald Francois Berkholst

woensdag 16 oktober

Pieter Cornelis Leendertse
Robert Broersma
Wieger de Vries
Klaasje Bernardt-van ´t Hoff
Bauke Jakob Kloosterman
Josina Alida Catharina Harding-Pennings
Johannes Hendrikus van Dongen
Leo Kapiteijn
Johanne Marie Paula Josephine Borst-van Deurzen
Petrus van Paridon
Nel van der Star-van der Star
Klasina Koerselman-Hoogmoed
Adrianus Theodorus van der Fluit
Jan van der Wal
Elisabeth Christina Klerks-Nauta
Elisabeth Meijer-van Berkel
Annie Christina van Dijk-Stada
Alma Petronella Leegwater-Tuijtel
Clazina Knip-Hartog
Fer Daalderop
Hubart Gerhard Huijsing
Johannes Frnaciscus Maria Hovers
Alexandra Ecaterina van der Mije-Nicolau
Brigit Meuser-te Beek
Coby Smits-Spijker
Nel Koopmans-Punter
Maria Clazina Wijsman-van der Burg
Riet Meedendorp
Roelof Oost
Rudolf van Roon
Trijntje Niggendijker-Ket
Wilhelmina Johanna van Deutekom
Maria Huberta Anna Jacobs-Kol
Bettie van Dasler
Maria Wilhelmina Markwat-Schreurs
Marijke Lam-Snoek
Marinus Hendricus Baanstra
Elisabeth Dirlje Koolhaas
Flora Francisca van der Wereld-van der Voorn
Gerrit Cornelis van Arendonk
GErard van der Hulst
Jan Maurits Broekman
Jansje Dirkje Blankenberg-Kos
Jan Louwe
Caecilia Catherina Plijter-Koemeester
Engelina Antonia Steeman-Borst
Martina Diederika Pieternella Piersma-van der Harst
Frits Göbel
Elizabeth Stoop
Cor Bakker

dinsdag 15 oktober

Wilhelmina Maria de Vos - van den Heuvel
Gerrit Jongejan
Adriana Theresia Wesselingh - de Jong
Mattheus Albertus Peters
Conrad Leopold Ronaldus Manie
Madeleine Jacqueline Gemma van de Koppel – Reehuis
Yvonne Geertruida Maria van Leeuwen-Zandbergen
Catharina Teunissen-Lebbe
Rens Kerssens
Marjan van Leeuwen
Frank van Ree
Regina Theresia van Kleef-Dekker
Johan Albertus Boon
Irma Augusta van Gimst - Duinker
Leendert Hooijkaas
Catharina van den Berg
Anna Schoneveld-Moman
Johanna Maria Groot-Stam
Fokke de Jong
Hendrikus Freriks
Pé van der Molen
Maria Cornelia Moolenaar-Huijbens
Johannes Frederik Wilhelm Entrop
Elisabeth Berendina Timmerman-van der Weg
Louisa Jacoba Marrees - Steffens
Theodora Petronella Burger-Mantel
Jacobus Adrianus Molenkamp
Franciscus Gerardus Hommes
Wilhelmina Lammechien Sondorp-Blok
Siem van Drooge
Maria Elisabeth Hahn - Mooij
Wilhelmina Johanna Straathof - Kandelaar

maandag 14 oktober

HANS KOK
JACOB JAN CORNELIS VERDOORN
Wim Huijsman
Engelina Johanna Huijgen - Zuidervaart
Theodorus Braak
Tarcisius Beentjes
Geertruida Johanna Stam ] Bon
Arendina Gerharda Ruijter ] de Graaff
Prijna Rhijnsburger-Slootweg
Andries Willem van der Beek
Geertruida Maria Smit
Petronella Martha Maria Boersma - Greiner
Mathilda van Zanten
Sjaak Breed
Leo Kapiteijn

zaterdag 12 oktober

Maria Beatrix Petronella Theresia van Bemmelen – Turnhout
Gijsbertha Johanneske de Beer-van Asselt
Willy Wiebe van der Wijk
Mr. Dr. M. Teekens
Ellie Gordijn-Blansjaar
Theodora Johanna Helena Wijnne - Maarschalkerweerd
Gerardus Wilhelmus Slenders
Gerardus Willem Burghart
Thom Beek
Loesje van Bree - Reijnders
Wally van der Spek-Noordam
Nelleke Abbes
Bella van der Kroon - Duinhoven
Hugolinus Johannes Maria van Leeuwen
Trien Poelsma – Koppes
Nico Klaas Noorlander
Johannes Jonkman
Nel van der Star-van der Star
Bertha Kanis - Mensink
Niek van den Oetelaar
Cornelia Helena Goossen – van den Bos
Leo Snoep
Pieter Dirk Dekker
Roelie de Boer-Gorter
Cornelis van der Plas
Cornelia Pietertje van der Hilst-Vogelaar
Johannes Christiaan Maria van Riel
Johannes Hendrikus van Bakel
Prijna Rhijnsburger-Slootweg
Frits Duijker

vrijdag 11 oktober

J. Lodder
Jan Kok
Maria Geertruida van Denzen
Dieuw Wormsbecher-Zwaan
Levi van Laar
Nicolaas Antonius Wassenaar
Alida Bregitta van der Lubbe - Slagter
Petrus Anthonius Visser
Stephan Sijs
Sam Tump
LAJOS KALÁNOS

donderdag 10 oktober

Ina Welbedacht
Mieke Jansen-Swaalf
Susanna Langendoen-Langendoen
Adrianus Anthonius Bakker
Johannes Albertus Lundgren
Nicolaas Antonius Franciscus Tromp
Mariska van der Himst-Hof
Pieter Gerard Prins
Elsbeth Auguste Rossèl-Wachenhausen
Hendrik Cornelis Harmsen
Hendrikus Hoppenbrouwer
Maria Jacoba Cras-Rijsbergen
Jan Leuven
Pietertje de Mooij-de Mooij
Johannes Cornelis Reus
Tineke Slier-de Jager
Elisabeth Jacqueline Maria Smoolenaars-Woestenburg
Bauke Jakob Kloosterman
Hilligje Anna Tromp
Elizabeth Rosenboom Kleuver

woensdag 9 oktober

Rinus Peeters
Maria van den Berg-de Meij
Nicolaas Vogelenzang
ANNEKE SERLIER
Henkdrik Labordus
Reinier Veenhoven
Drs Jetze (Henk) de Haan
Flora Francisca van der Wereld-van der Voorn
Cor de Groot
Jan Meester
WILLEM KOORN
Cornelis Bernardus Lute
Eleonora Aafje van Staveren-Appelman
Richard Vlasveld
Paulus Theodorus Akerboom
Jan Feit Zoet
Leo van der Meer
Pieter Gerardus van der Weijden
Adriaan Boersma
Bianca Vos
Ben Fakkeldij
Marianne Meijering - Westervoorde
Peter Schouwink
Johanna Gesina Spaan-Maartensz
Anna Barneveld-Visser
Cecil Arthur Lee-A-Leong
Jan Engel
Ger Blaauw
Angenietha van Tuinenvan der Zee
Maria Theresia Henriëtte Schulte - Esvelt
Hendrika Alida Rhebergen
Lien Doets - Sevenstern
Wil Uitentuis
Feike Brouwer
Anna de Meijere - Bottenheft
Theodorus Franciscus Spelthuis
Christiaan Johannes Houweling
Margaretha Alida van Hout - Muller
ZUSTER THERESIA DIVERA DE VRIES
Alida van Leeuwen-van Rijn
Sylvaine
Dick Wulving
Catharina Ada Hollander - Lubbert
Yvonne Maria Wilhelmina Dekker-van der Est
Johannes Jozefus Pater
Ria Mulder-Harte
JACOBUS CORNELIS DE VRIES
Wilhelmus Johannes Maria van der Kolk
Louw Douwsma
Wilhelmina Maria Anna Dekker-Zonneveld

dinsdag 8 oktober

Anna Maria de Raad - van Halen
Theadora Henriëtte van der Velden - Vogelzang
Willem Herman Franciscus van Dok
Piet Schreuder

maandag 7 oktober

Renée Barendina Budding - Renssen

dinsdag 8 oktober

Johanna Cornelia Maria Klijn - Vleugels
Pietsje Hegeman - Hiemstra
JANSJE CORNELIA KEIJZER - SLAGBOOM
Hanneke Janssen
Jan Cornelis Johannes van der Meij
Maria Cornelia Margaretha Carels - Mobron
Hose Mario Zimmerman
Frans de Bont
Simon Leon Bakker
Cornelis Jozef Appelman
Bernardus Gerardus Petrus Georgius Bruggemeijer
Johannes Willem Isaac Delfos
Paulus Theodorus Akerboom
Aagje Breeuwer - Bakker
Johanna Catharina Bierhaalder
Henk van Riessen
Herman Wolfswinkel
Celina Maria Slijkerman-de Pauw
Minke de Vrij-Visser

maandag 7 oktober

Ans Out - van Velzen
Yvonne Maria Wilhelmina Dekker-van der Est
Johanna de Jong – Korving
Maarten Cornelis de Rooij
Maria Elisabeth van der Geer-Onderwater
Paulus Muije
Jan de Vries
Afra Geertruida Schouten-Boots
Geertruida Koopman - van den Berg
Nicolaas Antonius Gerardus Schilder
Hendrik Heitink
Antonius van Diepen
Anna Elsje Koops - van Braam
Hein Koelemeijer
Maria Helena Geus - de Leij
Martha Oud-Pronk
Kees van der Velden
Toos Spigt - Schuitemaker
JANSJE CORNELIA KEIJZER - SLAGBOOM
Jacobus Lambertus Schilthuizen
Catharina Cornelia Koning – Frederiks
Gerrit de Regt
Herman Raspoort
Jan Feit Zoet

zaterdag 5 oktober

Thea Delis-Koopman
Lies Evers - Roosloot
Andries Blanken
Paul Mozes
Arie Wilhelmus Jacobus Keijzers
THOMAS PETRUS KNIJFF, FB
Bartholomeus Petrus de Lange
Catrina Kooijman-van de Craats
Maria Liduina van Velthoven-Leeuwenberg
Willy de Vries-van Leeuwen
Jos Beumer
Ferry Kenter
Trijntje Cornelia Tromp-Schagen
Jaap Hijmans
Jaap Kerkhof
Carla de Vries
Dick Mandjes
Frans Lagas
Petronella te Kloese - van Dijkhuizen
Johanna Wilhelmina van der Ploeg - Schuitemaker
Jan van Dorp
Lida Visser - Slagter
Jacob Pees
Pieter Smit
Abraham Cornelis Tanja
Leo van der Meer
Jantje Cornelia Wilhelmina de Jong - van den Heuvel
Cees Zonneveld
Arie Jurriaan Bronner
Catharina Ada Hollander - Lubbert
Beka Eltina Dening-Beijering
Gré Verdonk
Johannes Robertus de Boer
Joke de Back - Dekker
Suzanne Josephine van der Splinter - O’Connor
Paulus Muije

vrijdag 4 oktober

Albertus Philippus Coenraad Baak
Johannes Henricus Beers
Johannes Adrianus Jozef Schoorl
Wilhelmus Carolus Kooter
Gerardus Johannes Wit
Grietje Lust-Schuitemaker
Johann Friederich Stolk
Joke Moras - Burger
Johannes Jozefus Pater
Pieter Johannes van der Schaaf
Wim Verkroost
Louise Henriëtte Meijer - Nieboer
Kathy Jeanet Koldijk-Jongsma
Maria Jacoba Binkhorst-Stravers
Ien de Boer - Nieuwendijk
Nicolaas Karstens
Cornelis Christiaan Marinus de Nooijer
Maria Geertruida Bakker-van Langen

donderdag 3 oktober

Johanna Guretha Reek-Broeksma
Cornelis Jacobus Betjes
Gerarda Bakker-Liefting
Johannes Simon van Leeuwen
Cornelis Pronk

woensdag 2 oktober

Henk Petra

donderdag 3 oktober

Willibrordus Bernardus Rosmalen
Joop Savonije
Margaretha Wilhelmina Meilink-Sneeboer
Cornelis Otter
Piet Karsten
Jan Gerrit Hoorns
Cornelia de Goede-Molenaar
Cornelia Maria de Graaf-van Schooten
Teunis Kuyt
Cornelis Petrus Hoogenboom
Clazina Elisabeth van den Haak-Bartels
Renate Houtenbos-Rumpold
Alexander Theodore Richard Limm
Willem Kilian
Jan Vosselman Bosch
Jacobus Willebrordus Krom
Anna Baars - Beemsterboer
Jacoba Johanna Krumpelman - Aalmoes
Neeltje Stevenhaagen – van der Zee
Piet van der Zwet
Han van Agten
Jan de Vree
Henk Zonderop
Theo Oosterhuis
Maria Wokke-Dekker

woensdag 2 oktober

Jakobus Bugel
Jacob Phaff
Dirk Stammis
Sake Visser

donderdag 3 oktober

Hendrikus Jacobus Betjes
Hendrik Martien Wouter Dronkers
Tiny van \'t Veer - Mooij
Anna Johanna Groenewegen - Droogh
Johannes Theodorus Aloysius Maria Boosman
Eva Elisabeth van der Meijden - Spillekom
Wilhelmina de Waard
Willem Kamerman

woensdag 2 oktober

Gerardus Johanna van Thiel-Lunenburg
Reinier Petrus Jochemsz
Rienk van der Haag
Aart van Vliet
Duif Berkhout
Evert Meester
Franciscus Leonardas de Groot
Jan Pruntel
Ide Min
Pieter Boogaard
Ton Schaap
Jan Davids
Kornelis de Vries
Louie Martha Sterk-Roelofsen
Peter Schipper
Renate Houtenbos-Rumpold
Geertruida Helena de Winter-Wolthoorn
Tiny Nierop
Heintje ten Broek-Heijnis

donderdag 3 oktober

Jan Duif
Adrianus Gijsbertus Turenhout
BOB BOESCHOTEN
Cornelis Pronk
Cornelia Walboom
Thea Groentjes – de Ree
Jacob Vreeken
Maria Driesten - van der Velde
Elisabeth Wilhelmina Kranenburg-Guijt

woensdag 2 oktober

Jaai van Oosten-Janzen
Petronella Maria van Loon-Jong
Alida Maria Laan-Boots
Lambertus Josephus Lemmers

donderdag 3 oktober

Lize Keetman
Gerrie Pantus - van Scherpenzeel

dinsdag 1 oktober

Peter Schipper
Jacob Phaff
Heintje ten Broek - Heijnis
Ton Schaap
Renate Houtenbos-Rumpold
Ide Min
Lambertus Josephus Lemmers
Gerarda Johanna van Thiel – Lunenburg
Tiny Nierop
Duif Berkhout
Jaai van Oosten - Janzen
Dirk Stammis
Alida Maria Laan-Boots
Evert Meester
Aart van Vliet
Pieter Boogaard
Jan Pruntel
Geertruida Helena de Winter-Wolthoorn
Petronella Maria van Loon - Jong
Franciscus Leonardus de Groot
Reinier Petrus Jochemsz
Louise Martha Sterk - Roelofsen
Rienk van der Haag