inloggen

familieberichten op internet

Berichten van januari 2013

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

donderdag 31 januari

Franciscus Gooijer
Hans-Walter Litver
Tiny van Trooyen-Bronk
Jeffrey Rimann
Richard Bizot
Nico de Goede
Cornelia Kooper Colenbrander
Jacobus Cornelis Stuijt
Trijntje van Duijn
Jan Silfhout
Petrus Johannes Stolker
Hendrik Lodewijk Johannes Junge
Maria Johanna Boogaard Bruisschaart
Gerard Adrichem
Adrianus Johannes Ruiter
Jaap van Lunteren
Cornelis Janse Groen
Nolan Edel
Jacobus Leendert Geluk
Cor van t Veer
Tea Boersma
Peter Besseling
Dieuw M. Kieft-Beumer
Fokke Sjoerd Ringma
Robert Jan Mudde
Petrus Adrianus Huiberts
Alice Gerda Holtzapffel - Schweizer
Joop Roosdorp
Andr Pieter Scholte

woensdag 30 januari

Riek Peet - Schurink
Geertje Rombout - Lodewijks
Geertje Griffioen - de Groot
Grietje Buurmeester - Aker
Grietje Buurmeester - Aker
Catharina Johanna Leegwater - de Wit
Aloysius Theodorus Albertus van Vinkenstein
Jan van Tol
Johanna Petronella Antonia Ham
Kees van Marle
Geertruida Theresia Johanna Wilhelmus Oud
Johan den Dunnen
Cornelis Boekel
Hendrika Appel Hergarden
Alida Maria de Voogd-Bouman
Bartha Vierbergen Springer
Geert Verhart
Karin Kruijver
Johannes Gerhardus Meynen
Helena Catharina Kok - Honig
Elisabeth Plijter - Oldenburg
Robbert Hans Groen
Gerarda Sijmetje van Boheemen - Koster
Johannes Nicolaas Oud
Gerardus Sijm
Willemijna Cornelia de Man
Marijke Bruijn - de Koning
Annie Rozing-Korteman
Cornelia Bekooy - Serlier
Gerard van der Linden
Maartje Buitenhuis - Rodenburg
Johanna Helena Maria Alders-Schumacher

dinsdag 29 januari

Cornelis Franciscus Petrus Caspers
Lamberdina Johanna Wilhelmina Verbruggen van Dinteren
Guurtje Maria Haze - Blom
Peter Slotemaker
Barend Hopman
Hendrik Hoogeveen
Willem van Eijsden
Wim Olivier
Pieter Hoeve
Everdina Jannette Gerards - Wilman
Wouter Rutger Floor
Nicolaas Maria Neeft
Nel Oosterhoorn - de Jong
Willem van den Nieuwdijk
Jersey Andrew Claudio van Doornspeek
Kees Buissink
Martha Anna van Oeveren-van der Spoel
Piet Wagenaar
Nony Gouman - Rote
Jacobus Hendrikus Zoon
Aafke Flanderijn-Matthijs
Gerardus Theodorus van Santen
Elisabeth Maria Boots Kabel
Jacob Beentjes
Theo Schrijver
Annie Johanna Holman
Theodorus Leonardus Lubbe
Meindert Hoogschagen
Bets Burger-Schooneman
Hendrikus Mattheus Maria Wessels
Johanna van Nieuwenhuizen Visser

maandag 28 januari

CORNELIUS PETRUS MARIA ADMIRAAL
Reinou de Vries-Swaan
Hendrika Colijn
Simon Albert Tiel

zondag 27 januari

Paul van Beek

maandag 28 januari

Theodoor Joseph Cornelis Schobben
Pieter Cornelis Jeronimus
Anna Maria Johanna de Wit - Meester
Yannoula Valk - Nikoladou
Klaasje Duijn-Jonker
Hendrik Vinke
Louiza Wilhelmina Akerboom-Smit
Jansje Alida Maas-Hoogeveen
Theodora Agema-Lebbe
Adrianus Gerardus Koomen
Johanna Maria Blok - Bos
Manon Elisabeth Dekker
Catharina Maria Zuijdam Gozeling
Maartje van der Molen
Catharina Maria Theresia van Klink-van der Meer
Hansina Dijkman - Medenblik
Antoon Kramer
Theodorus Hendrikus Vrolijk
Nicolaas Petrus Smit
Alida Doodkorte - Putting
Wilhelmus Jacobus den Elsen
Cornelis Maria Duinmeijer

zondag 27 januari

Jaap Schaap

maandag 28 januari

Adrianus Joseph Rotteveel

zaterdag 26 januari

Lammert Hooning
Bartholomeus Blankenaar
Roelof Hein
Lourens Mars
Marian Doodeman
Lambertus Heijnen
HENDRIKA MARIA DE JONG - CALIS
Trijntje Min-Renooij
Theodora Wessendorp-de Knegt
Martha Jacoba Baart-Rosin
Ren Adriaan Arnold Koger
Jeltje Zwaanswijk - Geldorp
Afra Maria Miltenburg - Korver
Elfrida Agatha Petrus - Mathey
Hubertus van Rooijen
Annie van Heusden-de Boer
Johannes Aloysius Maria Minnebo
Drs Egbert Johan Pelgrim
Frans Emiel van den Eijnde
Charlotte Tiny Figge
Jan Geijteman
Geertruida Kos
Simon Strijland
Margaretha Baardman Admiraal
Elisabeth Rijswijk - Beije
Anneke Otten
Johannes Mathijs Theebe
Maria Johanna Laan - Noordeloos
Bets Dudink - Tuinman
Ludovicus Maria Dulmers
Cily Smit - Jongma
Lucia Alida Koop - Aardenburg
Jan van den Bosch
Geertruida Hendrika Wouters
Aleida Cornelia Quax-de Haas
Greorg Schipper

vrijdag 25 januari

Willy Truus van Lent - Lagerwerf
Agnes de Haas - Loojenga
Geertruida Keesman - Kloprogge
Maria Petronella Vooijs - van der Spijk
Maria Esther Kamphuis - van Dijk
LUDWIG DE BOER
Eefje van Luttikhuizen-Leguit
Anna Schipper
Frederika Sophia Visser Koers
Trijntje IJtje Stenvert-Wit
Anna Tjeerdje Lopes Cardozo - Slothouwer
Floris van Hoek
Jacob Schouten

zaterdag 26 januari

Ineke Jothmann

vrijdag 25 januari

Gijsbertus Maria Calis
Alida van Dijk-van Rijn
Tilly Anthoinet Petrus Deuzeman-Hamerlinck
Femia Johanna Antonia Fennis ] van Duuren
Laura Raateland - Koekenbier
Petrus Casper Smit
Frans Emiel van den Eijnde
Johannes van der Werf
Reinalda Catharina Feldberg

donderdag 24 januari

Hendrika Luyckx-Ramler
Jacobus van der Ben
Jouke Jan Dirk Hiemstra
Jim Goederee
Henny van der Reijden
Cornelis Holdinga
Henk Bijlsma
Catharinus Draaijer
Hendrik Smit
Jacobus Veenbrink
Ab Wildenburg
Piet Barnhoorn
Maria Wijnen-Grol
Anna Margaretha Wijnia-Hopman
Gerard Dropvat
Aly Schaap-Hogenbirk
Maartje van Valkengoed-Smink
Betty Zinger
Hanna Franken
Louris Bakker
Johannes Wilhelmus Schrijvers
Bep Deen - Veken
Henk Schavemaker

woensdag 23 januari

Annie de Vries - Dekker
Mies Wardenaar-Moone
Kees Ots
Klaasje van Unen - van Eerde
Jan Henricus Hermanus Zwiers
Johannes Albertus Nieman
Arend-Jan Tragter
Arie Goos
Arie Cornelis Valkenburg
Jutka Elferink - Szymanska
Wim Brandsma
Theo Bakker
Gerardus Cornelis van Beckhoven
Jacoba Riemersma - Latour
Danil Frans van Staalduinen
Petrus Jacobus No
Johanna Jansen-Bruinink
Piet Vriend
Antonia Lieshout
Margaretha van Wijk
Ewald van Heezik
Joop Verra
Anna Helena Maria Vredenburg - Selij
Catharina Henritte Paulina van Lieshout Hamers
San Goudswaadt-Beun
Sonja van der Noordaa - Fahrenfort

dinsdag 22 januari

Douwe Eilander
Saapke Jeltje Lijsten Nauta
Albertina Catharina van Haaster - Ruigrok
Martinus Johannes Antonius van der Storm
Gerda Jeane Schellingerhout ~ Koordes
Marian van Rooijen - Rutten
Lie Bokhove - van den Broeke
Wim Dekker
Gita Koomen
Richard Nanco Raven
Johannes Maria Warmerdam
Karina Oudhuis-Langendijk
Cor Zwart
Cornelia Petronella van den Berg - van Brederode
Geesje Reidsma
Anthonia Adriana Molenaar-Blind
Arie de Groot
Johanna Maria Mank-Versteegen
Johanna Petronella Maria Berk-van der Ploeg
Maria Lauret - Groot

maandag 21 januari

Willem Klein
Pieter Jelle Poelman
Klasina Anna Bakkum - de Goede
Sonja Nelly Kooy
Nicolaas Johannes van Dijk
Silvana Verschuren - Witte
Jan A. Jongstra
Jansje Nijman - Wolvetang
Jan Wijte
Coenraad Jesse
Jacoba Johanna Brattinga van Etten
Johanna Rebecca Rotgans-Hamers
Jan van Egmond
Elisabeth Geertruida van Schie-Winters
Trijntje Hendrika Faas-Steinhauer
Dick Megchelenbrink
Rob Mulder
Divera Geertruida Tensen - Schoen
Nel Hopman - Broerse
Dirk van Bloemendal
Joannes Nicolaus Vooges
Arnout Heemskerk
Cornelia Hogendoorn-Bodewes
Jitske Hiemstra - Raap
Everdina Gerarda van Veldhuisen-Verbeek
Maartje de Wolf - de Jong
Cornelis Duinmaijer
Alie Groot - Tol
Kees Vreeker
Martha Peereboom Ooyman
Lena Bouman Harder
Adriana Johanna Molenaar van Zanen
Hennie Daub - Kokje
Joannes Nicolaus Vooges

zaterdag 19 januari

Sjouke Boonstra
Joop Strik
Aaltje Anna Christina Heide - Smits
Willemijntje Boom - Vlasblom
Lijda Evelina Hogenbirk
Hendrik Jan van der Vegte
Abraham Adriaan Mulder
Lydia van Nimwegen - Beekhof
Robert Broek
Hans van Vuuren
Elisabeth Christina Charlotte Smolenaars - Hmann
Cornelis Adrianus Ottenhoff
Gerard Bleeker
Marretje Jacoba Alida Kieft Noordijk
Gerda Beunder - Exalto
Diderika Jacobina van der Mark-van der Laaken
Ger Tebrunsvelt
Annemieke van der Kooi - Winkelhuijzen
Willem Frederik Stijger
Jan Notenboom
Wim Krab
Dolf Ubaghs
Job de Ridder
Dirk van Bloemendal
Jacqueline Antonette Zeeuw-Post
Christel Mantel
Anna Engelina Pennekamp - Oud
Petrus Sinnige
Hendrika Martha Alida Luidinga-ter Brugge
Klaartje Cornelia Sluiter-de Vos
Hendrikus Antonius Theodorus Kok
Tiny Bruijn - van Kuilenburg
Tjerk Hoogeveen
Jacobus Jan Mandemaker
Theodorus Gerardus Kramer
Abraham Segijn
Geertje Smit-de Pree
Dirk Kroon
Gerard Donk

vrijdag 18 januari

Trijntje van der Molen-Ploeg
Brechta Johanna Boukens-Nicolai
Petrus Thomas Mattheus Reuzenaar
Maria Elisabeth Clemens Krouwels-Zoon
Johannes Noordhuis
Dieuwertje Grietje Altman-Witsmeer
Ab van Grootheest
Floris Streefkerk
Janke Kooij-de Kroon
Willemina Krediet-Hermse
Willy Arthur Bouillon
Maartje Mantel - Kaper
Vincent Vrouwe
Joke Versteege - Soeting
Ida Margaretha Theresia Hcker - van Lierop
Cornelia Maria Ranzijn - Vendel
Jacobus Adrianus van Leeuwen
Ria Jansen - Apswoude

donderdag 17 januari

Ted de Boer
Wilhelmina Gesina van der Veer - Van El
Gerardus Hubertus Rotteveel
Petrus Johannes Adrianus van der Meer
Tiny Hoogenboom-van der Voorn
Jacobus Wilhelmus van Houten
Jan Hennipman
Johanna Kreuning - van de Velden
Cornelis Wilhelmus Smeekes
Elly Joustra-van der Plaat
Wil van den Bosch
Johannes Fredericus de Vries
Marijcke Huberta Tulus-Roomer
Reinderd Cornelis Damen
Fenje van Dommelen-Bosse
Jacobus Johannes Boeree
Joseph de Waard
Ineke Pijl
Catharina Adriana Rigter - Verkleij
Neeltje de Boer-Ruyter
Hermanus de Moel
Gerard Bekker
Ingrid Marga Dubbeldam
Wouter Steven Niemeijer
Ibolya Balm - Bdis
Elisabeth Johanna Veerman
Bregitta Petronella Wittebrood-Ligthart
Hendrikje van Dijk van Dijk

woensdag 16 januari

Louisa Theodora Maria Bak - van de Berg
Aaltje Maria Tieman-Kraan
Lucia van den Bosch-van der Hulst
Hendrika Jeanne Geertruida Pool - de Bruijn
Hannie van Lieshout - DuinHannie
Gerard Johannes van Musscher
Frits Kuijper
Robert Kopp
Piet Stokman
Debbie Breg
Jacko Schouten
Gerardus Petrus Appelman
Gerardus Johannes Antonius van Rijswijk
Dirk van der Neut
Bep Opdam - van Voorthuijzen
Geert van der Bijl
Petronella Menist - de Vries
Hendrik Frederik Noordermeer
Adriana Petronella van der Veen van der Vliet
Gerarda Maria Witteman - Gilein
Dineke Boot
Sophia Margaretha Anna Maria Dazelaar-Vos
Pieter Passchier
Wilhelmina Fredrika Otter - Zweers
Nelly Vos - van der Wardt
Jantje van Ammers
Bertha Majoor-Raven
Petrus Leonardus van der Klauw

dinsdag 15 januari

Hendrik Lodder
Maria Smit-Rouw
Johannes Petrus Paulus Heemskerk
Frederika Johanna Zeissink - Braakhekke
Anna Rommetha Snoek - Lodder
Henritte Louise Charlotte Hoogendonk-Heijder
Johan Bot
Marie Jane van Wees-Vermeulen
Maria Kaspers-Grosze-Nipper
Berend Bon
Dirk Scheer
Rie Hulleman Groen
Klazina Maria Schoemaker-Arisz
Hessel Boermans
Anthonie de Wijzer
Dirkje Korthouwer Schoo
NEELTJE TRIEN KOK - DE BOER
Pieter Scheringa
Hendricus van Kasbergen
Johannes Valentinus Victor Entius
Everhardus Nikolaas Herman Bootsman
Gijsbert Leendert Haasnoot
Simon Petrus Blauw
Wilhelmina Hendrika Verdel - Hillebrand
Nico Smit
Sietske van der Poel
Arie Visser
Ella Louise Gerretsen-Versleijen
Francina Geertruida Maria Preijde ] Schouten
Elisabeth Fuhren Harder
Herman Veltman
Cornelis van der Vecht
Frans Papa
Petrus Augustinus de Bot
G van de Heuvels
Maartje Schippers
Annie van der Hulst-Bentveld
Cornelis Liefhebber
Klaas de Haan

maandag 14 januari

Gerrit Jan Korthof

zondag 13 januari

Wijna Star-Mol

maandag 14 januari

Petronelle Rietbergen
Willem Meijns
Mw Steman-Roeleveld
Nicolaas Kok

zaterdag 12 januari

Cornelis Engelbertus Snoek

maandag 14 januari

Theodorus Hofman
Johannes Visser
Carolien de Boer-Apeldoorn

dinsdag 15 januari

Gijsbert Leendert Haasnoot

maandag 14 januari

Alassan Sissoko
Willem Hendrik Kurpershoek
Wim Verhoef
Abe Brandsma
Alie Koen-Lenos
Trudy Osinga-Eilander
Jan Ramp
Laurentius Antonius Ros
Leo Kommer

zaterdag 12 januari

Louisa Joanna Maria van der Borg
Franciscus Petrus Joseph Welle
Adriana Maria Huijboom - van der Geest
Truus Castricum Bravenboer
Antonia Maria van Houten
Nettie de Vries - van Beek
Willy Otto - van Overeem
Ben van Ewijk
Huberta Christina Maria Hagen-Klein
Piet Klooster
Pieter van Twuyver
Johanna Kleijn - Koomen
Catharina Marie de Jong-Bakker
Ada Hennephof - de Birk
Jannes Izaak van Callandt
Dirk Gravesteijn
Cornelia Francina Boon - Wesseling
Albertus van den Berg
Frans Heeremans
Antonia Jacoba Egbertina Lefering
Johanna Francina Willhemina Sevenhuijsen
Pieter Twigt
Theodorus Hofman
Jan Maassen van den Brink
Rinus Verberne
Anne Barbara Posthumus - de Geus
Petrus Paulus de Ruiter
Sophia Gezina Mantel-Vredenburg
Marie van Rijn-Veldman
Maartje Glas-Ploeg
Emma Maria Witte - Hin
Peter Ditmar Jansse
Klaas Heldoorn
Maria van Bleijswijk-van der Vliet
Ton Molenaar
Charles Hubertus Horn
Tiny de Vries - Bruijn
Wim Posch
Istvn Bla Szakcs
Gerrit Johannes Hickmann
Roderick Habermehl
Aaltje Hamelink - Donze
Gerd Annuss
Annemieke van Leeuwen

vrijdag 11 januari

Alberdiena Wind
Anna Beijerman
Mies Wassink Nieuwveen
Christiaan Thomas Bruin
Eduard Warps
Anna Hendrika Dubbeld - Stengs
Louis Ferdinand Anton Gerlacius van Swinderen
Sophia Henderika Hagmeijer - Craane
Wilhelmine Maria Versteeg-van Leeuwen
Aaltje Jongewaard Groot
Engel Snoek
J.J. Hartevelt
Wim Leonards
Cornelis Hendrikus Winder
Willem Frederik Voges
Peter Pluister
Petrus Johannes van Zwol
Dick Turksma
Derkje Berendina Ginus-Maatkamp
Alberdina Rotgans - Duursma
Joukje Dekker - Visser
Katrien van Poppel-Stroomer
Koosje Koome-Kukler
Gerardus Nicolaas Lieshout
Alie Jongejan - Beukers
Dirk Numan
Jan de Koning

donderdag 10 januari

Pauline Brouwer
Renze Hijma
Peter Reinier Bottenheft
Hermanus Cosmas Vermeij
Egbert Hartsuiker
Alida Gras - Taekema
Toos Manders
Grietje Hartog - de Grand
Margo Cornelia ten Cate - Kluft
Joannes Nicolaas Hendriks
Elisabeth Maria van Voorst - van Eijden
Jan Schaafsma
Cornelia Petronella Bos - Bakker
Lucia Martina van der Kroon
Wim van Kuijk
Gineke Root
Teunis Bant
Catharina Maria Kessels
Henricus Franciscus Maria Lapidaire
Johannes Theodorus van Bemmelen
Margrieta Steenbeek-van Akooij
Aaltje Schoordijk - Deden
Frans Hollander
Jesse Kaandorp
Piet van Drunen
Jaap van Gijn
Ronald Oudheusden
Christiaan Maria Schrickx
Cor Jong
Machiel Lambertus Piels
Veronica Elisabeth Koedooder - Neuvel

woensdag 9 januari

Anthonius Sprenkeling
Kees Troost
Jo Siedsma
G. Martens
Liane Quist
Jan van de Kuilen
Pierre Wesselink
Francina den Drijver - van Oevelen
Hein Nauta
Justina Maria van der Gulik - Spieringhs
Maria Johanna Uittenhout-Vogelenzang
Gonnie Rovers
Annemarie Fokker - Houtsma
Riet van Tongeren Rijnbeek
Maria Rol-Zaalberg
Everdina Maria Overtoom - de Laak
Johannes van der Maas
Els Koek-Pieterse
Carla H. Atzema - Looman
Jopie Beij-le Mair
Jos Zomerdijk
Paulus Henricus Maria Otten
Nanda Mast
Franciscus Hulsbos
Wim Friethoff
Bastiaan Kooger
Kees Doolaard
Kees Prins
Margaretha Catharina van der Zanden - Schmit

dinsdag 8 januari

Douwe Boelens

woensdag 9 januari

Andreas Danil van Hall
Cornelis Jozef van Vlaanderen
Elly Kusters
Johannes Joustra
Christiaan Kooi

dinsdag 8 januari

Cornelis Johannes Brouwer
Jacqueline Maria Johanna van Koningsbruggen
Hendrik Kamminga
Petrus Johannes Kerssens
Valeska Bodenheim-Nieuwenhuijs
Hendrik Mars
Gonny van Haren Kolderie
Tiny Dijkman
Douwe Boelens
Jan Gerrit Cornelis Ravensbergen
Reina Kater - Groot
Neeltje Cornelia Lena Zonneveld - van Wieringen
Jantina van der Walvan der Weide
Maurice Hoogewerf
Klaas Stins
Kari van \'t Hof-Seeman
Cor Kok
Marinus Burger
Jelle Bethlehem
Maria Johanna Wiering
Sandra Zijderveld - Schuttert
Jacques Davidson
Han Rijkenberg - HopmanHan
Niels Sollman
Nicolaas Paulus Langerak

maandag 7 januari

Neeltje Barbara de Roos-van Limborgh
August Edzard Gerretsen
Jacobus Johannes Maria Groothuizen
Johannes Arnoldus Hoogervorst
Jacoba van Wettum - Seldenrijk
Henricus Martinus Kuipers
Wilhelmina Theodora van Amerongen
Agatha Guurtruida Groot-Groot
Trien Winder-Metselaar
Josephina Hendrika Wolfs-Boon
Jolanda Hendriks
Teatske van Halen-de Jong
Guurtje Pascha-Veldhuis
Wim van Tunen
Theodora Maria Lam ] Kamer
Neeltje Barbara de Roos-van Limborgh

zaterdag 5 januari

Neeltje Nievaart-Stikkelorum
Jan Simon Koeman
Anthonie Jacobus Bouwens
Johannes van Tetering
Johannes Hermanus Dassen
Coenraad Goedhart
Ate Roelof van IJlzinga Veenstra
Wilhelmina Cornelia Maria Peters-Klaver
Riet Hopman
Cornelia Koper-de Ligt
Lucas Dominicus Cornelis Beerthuijzen
Egidius Henricus Kuhlmann
Giesela Agnes Tutelaars-Hannemann
Johanna Maria de Boer-Kok
Marieke van Westen
Karel Johan Sturk
Pieter Keuter
Rie Veldman - Rol
Henk van de Kamer
Marianne van der Luit
Heinze Douwstra
Maartje Huibers-Wagenaar
Pieter Blokker
Angelo Emanuel Utama Fusco
Anna Hoogeboom - de Groot
Josephina Maria van der Voorn - Woerdman
Willem Sijbrand de Graaff
Piet Veerman
Catharina Maria Peerdeman - Onstein
Cornelia Maria Verdel-van der Meer
Cornelia Maria Bakker-Dam
Jan Derk Visser
Toos Versteeg - Oudwater
Gerard Dekker
Theresia Wilhelmina Bot - Groos
George Antonie Jurriaans
Nan Holtjer
Anna Johanna Nederstigt-van Leijden
Barbara Koning - Oortwijn
Henk Rachmatow
Nicolaas Tukke
Adriana Hittinger - Vrenegoor
Janny Molenaar Groen
Cornelia Vendel - Koper
Ineke Kleuver
Hil Kuiper de Moes
Adriaan Wigbertus Haring

vrijdag 4 januari

Johanna Niesje van Leeuwen - van Solingen
Cees Schenk
Bep Crama-van der Vos
Johanna Terpstra- Krynen
Pieter Moorer
Hendrik Voges
Lambertus Koene
Cornelis Post
Koos van Dam
Antonius Matthijs Mudde
Wim Broersen
Francisca Geertruida Wildschut - van de Watering
Mary van der Veer
Gerard Gathier
Jan Dietrich
Agatha Maria Melker-Berkhout
Maria van Schijndel - Spinhoven
Arnoldus Casparus Smit
Michel Zwart
Adriana Catharina Spruijt - Winkelaar
Willem Kwak
Maria Antoinette Nelly Caroline Habig-Henning
Froukjen Sikma-Gerlofsma
Wim Broek
Maria Cornelia Dina Himmelreich - Praat
Hendricus Jozefus Anthonius Verbij
Petrus Antonius Rosloot

donderdag 3 januari

Truus Duijn - Poel
Johan Vos
Wilhemina Jozephina Schellevis - Moonen
Alie Meijers - Nieuwenhuis
Hendrika Burger-Tierolf
Dirkje Langver - Rolle

woensdag 2 januari

Wilhelmus Johannes Hermeler

donderdag 3 januari

Antoine Goderie
Catherine Clasine Margreet Wijnkoop - Reinders
Jacobus Anthonius van Beelen
Gerdina Agatha Spruit
Helena Eugnia Tervoort Toepoel
Piet Koomen
Dirk Zwagerman
Marius Malij
Alexander Jan Houdijk
Johanna Bakker Kort
Aaltje Nieuwenhuis - Sepers
Reinier Stet
Abraham Bus
Klaas Scheltus
Johanna Octavia Maria Jaspers-Kimman

woensdag 2 januari

Martinus Alphonsus Maria Kramer
Adrianus Willibrordus Vreeswijk
Cornelia van de Bovenkamp-van den Heuvel
Mw. van Hoogen (Rood)
Cor de Bree
Bernardus Johannes Grootenhuis
Elly van Galen - Talsma
Cornelia Alida Kraakman - Rodenburg
Wilhelmina Ida Koenis
Josephina Maria van Huffel - Vergeer
Bernardus Jacobus Tames
Catharina Maria Johanna van der Zwaan - de Vlieger
Rinske Bos - Kerkhof
Arend Willem Langenberg
Ruud de Ridder
Ed van Lienen

dinsdag 1 januari

Jan Mors

woensdag 2 januari

Gerrit Muijs
George Petrus Joannes van der Bel
Afie Pelt-Mettes
Piet Bras
Johannes Krul
Petrus Jozef Louter
A.M. \"Jeanne\"van Klooster-van de Hoef
Cornelia Wilhelmina Koene - Blokker
Hans Majoor
Franciscus Gerardus Maria van Beek
Willemke Rijs - Woudstra
Geertje Fehling
Johanna Cornelia Deutekom
Adriana Kassteen Slingerland
Gerarda Virginia Henrica Maria Kruijtzer - Lockefeer
Marijke Eerenberg - Hessels
Joop (Johannes) Klein
Theo Bijl

dinsdag 1 januari

Aaltje Woudstra-Zonneveld