inloggen

familieberichten op internet

Berichten van juli 2012

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

dinsdag 31 juli

Dirkje Dix - Tas
Engelina Cornelia de Groot-van Gijlswijk
Ingrid de Waard Smit
Margaretha Petronella Booy - van Hoven
Agatha Johanna van der Pas ] Voskuilen
Ben Polak
Louise Wilhelmina Groenenboom - van Winsen
Duw Bakker-Bakker
Dina Streefkerk
Anna Cornelia van der Aar-van Vugt
Tjoan Nio Gouw
Marianne Kamp - de Jong
Dr. Lucinne Maas
Alida Maria Ceelie-Dekker
Theodora Alida Visser - van Berkel
Robin Honders
Jaap Visser
Ada Masker - Gravesteijn
Annie Besseling
Nel Bakker-Hulsebosch
Adriana van der Kooij - Nieuwenburg
Maria Catharina Vlaar
Peter Kuijper

maandag 30 juli

Maria Richarda Kroon
Jannie Korshuize - Hollenberg
Jacob Scheffer
Folkert Brandsma
Johanna Itesberga Duin van Beek
Anja van Tiel Dedert
Sam Roozendaal
Jim Muis
Wilhelmus Antonius Gerardus Maria Roovers
Jelte Tilma
Nicolaas Boone
Nelly Bertha Hazenberg Boedart
Pieter Bruijn
Mien van Winkel - Mensink
Wijnand Bes
Eugne de Block
Wil Kuijpers
Geertruida Bijman - Bos
Amber Boot-Marees
Tjalling Ibink
Jan Karsten
Corrie van Haastregt - van der Meer

zaterdag 28 juli

Waltraud Stigter - Stubbe
Robbert Anton Ernest Stuijt
Ans Woestenburg-Vreeker
Wim Jansen
Pieter Cornelis Blom
Klaas Prins
Isabella Ploeger Mc Luckie
Geertje Johanna Spring in \'t Veld - de Roode
Gerard Bommer
Maria Erades-van Es
Wil Konijn-Kroskinski
Ferry de Ronde
Leo Jaspers
Jacoba Gerarda Paulussen - Allessie
Theodorus Johannes Vilters
Wouterus Arnoldus Maria Koppers
Annie Bleeker Venneker
Jacob van Heeren
Lies Huisman - Groot
Jannie Korshuize - Hollenberg
Agnes Jacoba Maria Langezaal-Vreeburg
Cornelis Hendricus Witte
Corrie Groen-van Scheppingen
Corrie van Nierop - Jacobs
Theodorus Adrianus Grootjen
Jan Verweij
Cornelia Elisabeth van Velzen-Romijn
Herman Rossenaar
Tiny Veldman - Overtoom
Jansje Hart - Theunisz
Fijgje Kok-Kaat
Teun van Arkel
Catharina Maria Winter - Hes
Jan Dijkstra
Agnes Roozendaal - de Geus
Toon van Baar
Piet van Ophem

vrijdag 27 juli

Mariet Veeken - Borg
Jan Baake
Nico Gouwenberg
Dick Plas
Miep Yvon
Nel Hoekstra - van der Woude

zaterdag 27 juli

Peter van Helsland

vrijdag 27 juli

Henk van Stokken
Nell Lanting - de Jong
Alida Anna Juffermans - Zonneveld
Louis Gerardus Grannetia
Dirk Bor
Christina Maria Wagenaar-Selders
Wilhelmina Cornelia Ruijterman - Zanders
Immetje Zuijderduijn-van Rijn
Willem Gillebaart
Maria Wilhelmina Diemer - van Straaten

donderdag 26 juli

Gerrit Bakker
Theodorus van der Reep
Jack Kuijper
Pieter Hes
Wim Peters
Ybeltje Halbesma
Maartje IJzer - de Wit
Jacob Stammes
Jan Jutte
Marry Veerman-Krijgsman
Aaltje Luider-Bruyn
Theodorus Johannes Antonius Kueter
Jenny Muntinga - Ratsma
Simon Vergonet
Trijntje Roos - Slot
Jan de Wit

woensdag 25 juli

Agnes Liduina Maria Verhoeve Baneke
Hendrik Rusman
Adriana Wilhelmina Witjes - Frijters
Johanna Christina Maris
Herman Klein
Silvo Ponten
Dominicus Cornelis Maria van der Pal
Willem Arends
Jan Godefridus Berkhout
Corrie Blok - Vermeulen
Femmetje Hogenbirk
Jantien Koster - Pieters
Niek Treurniet
Dick Kiekebos
Petrus Gerardus Duineveld
Clasina Maria Zevenhek - Jonker
Bert de Mooij
Adriana Ida Furer - Voorderhaak
Margaretha Entius-Konijn
Jenny Siezenga - de Haan
Roy John Hamilton
Dorothea Mathilda Maria de Boer-Wesselman
Willem Jan Maria Dubbe
Stella Boswinkel - Schmid
Clazien Oosten

dinsdag 24 juli

Wilhelmina Bekkers-de Bondt
Leon Mario Willem van Dijk
Wilhelmus Theodorus Koks
Anna Brondsema - Bruin
Cees Vis
Bernardus Gerardus Maria Tames
Johannes van der Have
Elisabeth Maijer - Jongeneel
Pater Cornelis J. van der Poel
Gerard Bosma
Harm Huttinga
Willem Goedhart
Frits Kappelhof
Izak Johannes Gijzenij
Francisca Koole-Brier
Catharina Mors
Jeanette Maria Norberta Wiezer-Broos
Antonie Willem Brinkman
Jacoba Oele - Ruissen
Annie Adriana Zwollo - Jacobs
TJALLING ALDERT VAN INGEN
Rob ter Beek
Maria Wilhelmina Schakenbos-van Haaster
Leny Nijssen
Cornelis Johannes Hendricus Bos
Nicolaas Petrus Tromp

maandag 23 juli

Evert Krikke
Janny Ens Oppedijk
Pieter Herman Koning
Fred Faijdherbe
Annie Rietveld - Bakker
August Felix Conen
Hendrik Andries Tijdeman
Neeltje Adriana Cornelia Wissel
Wessel Beuving
Dorothea Carolina Schoonen - Oudt
Cornelis Pieter Bogerd
Lutgerdina Bos Martena
Clasina Maria Stoop - Praat

dinsdag 24 juli

Lidy Persoon-Stokman

maandag 23 juli

Elisabeth Antonia Maria Ketelaar-Hooijer
Richard van den Berg
JOHANNA HENDRICA HARTEVELD-SCHIMMEL
Dieuwertje de Ruyter-Bakker
Ton van Doorn
Frans de Vilder
Nicolaas Cornelis Kunst

zaterdag 21 juli

Antoon Visser
Klaas Koedam
Pieter Cornelis Plomp
Arendje Weijers - de Vreugd
Hendrika Maria de Leeuw - Kolb
Piet Schouten
Gerrit Gerritse
Cornelia Agatha Mak - Floore
Rijk van Huissteden
Cornelis Boon
Wijbrand Groot
Johanna Jacoba Luder - van de Nesse
Rolina Jantje Aarsen - Bosman
Sander Bakker
Catharina Bernadetta Vonk - Kortekaas
Gre Appelman - Weel
Arend Boer

zondag 22 juli

Cor Oudendijk

zaterdag 21 juli

Jan Hokkeling
Jan Burger
Halimah van Esch
Anna Bhm - Jansen
Cecilia Schouten-Dudink
Wilhelmina Maria Anthonia Nulkes
Marjo Peters
Anthonia Cornelia Maria Dekker ~ van Gelderen
Willie de Haan-Spittel

vrijdag 20 juli

Piet Kuyer
Piet Kuyer
Jannetje Greveling-Kerkhof
Ali Blank - Huijsman
Catharina Paulina Houtman - Jellema
Anna Vonder ~ van der Jagt
Herman Beijen
Gerard Vos
Hanny Tibboel-Donders
Anna Catharina van Andel-van de Laar
Roelof Nieuwenkamp
Elisabeth Meijdes
Piet van Dorp
Cornelis Haasnoot
Jantine Bleeker Hoogendoorn
Jantina Marianne Vlaanderen-van der Molen
Bob Hermanus Bakker
Ans Castricum
Robertus Joseph Baltus

donderdag 19 juli

Johannes Wilhelmus Christophorus Stumpel
Wilhelmus Jacobus Verduijn
Loes van der Heiden - van t Hof
Jan Hagen
Evert Zuidmeer
Hemmina Gastelaars - Meyer
Catharina Theresia Boogaards
Anne Sophie Grisnigt-van Dalen
Gerard Valkering
Tanja Winkelman - Schmalko
Johanna Christina Warndorff - de Wilde
Gerridina Bijkerk-van der Kolk

woensdag 18 juli

Catharina Maria Swart - Hetem
Mike Fikkert
Ruud Moester
Myrna Willeboordse - Muijs
Willem Pauw
Wil Ruijsch-Aukema
Cornelia Zomers- Koenraadt
Thea Abou-dzaki-Molenaar
Geertruida Gravendijk Luyt
Simon Aldert Boering
Joop Bax - Jansen
Richard Heijnis
Maria Magdalena Wilschut- Leeuwenburg
Henny van Win-Weeteling
Petronella Jong - Mous
Kim van Zoonen
Hans Schaper
Pieter Anne Keezer
Henk Brugman
Hertha Hagen-Brouwer
Jan Steen
Lida Noordeloos - Schooneman
Nico van Amsterdam
Rosina Margaretha de Graaf-Dudink
Elisabeth Maria Groot-Grootjes

dinsdag 17 juli

Wil Hin - Rootlieb
Lena Maria Fokker-Warmenhoven
IJsbrand Cornelis Visser
Justina Cornelia van Wierst - Weller
Henk Groot
Daniel Stigter
Arie Anton Keijzer
Josina Tange - Janssen
Aukje Oosterhof - Blomsma
Aldert van der Molen
Cornelis Koeman
Petra van Amersfoort- Zonneveld
Johanna Adriana Kuijer
Margaretha Maria Petronella de Jong - de Groot

woensdag 18 juli

Tonia Roskam-Ton

dinsdag 17 juli

Jan Prins
Janke Zwaantje Zwaagstra
Annie Bakker - Vos
Petrus Simon Kuilboer
Luyt Visser

maandag 16 juli

Tiny Selie

dinsdag 17 juli

Rembertha Henneman - Zevenhoven
Ren Grootjes
Wilhelmina Maria Petronella Olie

maandag 16 juli

Kees Blom
Sjoerd van Rooijen
Frans Dirk de Vries
Any van der Weide-Paauw
Fokko Huisman
Mart van Sikkelerus
Jan van Rij
Nicolaas Jacobus Maria Stam
Annie Alfrink - Eijpe
Mariska Hahn-Karpow
Wil van Raij
Koos de Bruin
Jaap Tybout
Kick Glazer
Hendrika Cevat-Westra
Anna Maria Vleerlaag - Jonk
Hendrik Stas
Tinie Twisk
Kees Kamp
Petrus Bernardus Straathof
Maria Cornelia Rozemeijer Zonjee
Ad Hoogendoorn
Antonia Hilhorst - van Cooten
Neeltje Spek-Oosterom
Volkert Jan Albertus Slagwater

zaterdag 14 juli

Meindert van de Peppel
Maria Christina van Erkelens-Schene
Rob Voorneveld
Rietje van den Broek - Cats
Erry Elward Lim
Antonia Maria van Deursen - van Zanten
Maria Johanna Molenaar
Guurtje Gouda-Blok
Johannes Engel
Marlne Bleeker
Afra Maria Geels-Kaandorp
Hendrika Nelly Korver - Dekker
Hendrika Nelly Korver - Dekker
Roelfje Bok-Abbring
Elizabeth Maria Wapstra - Kooij
Antonia Maria Hartevelt-Brouwer
Alice van der Weijden - Vink
Jankarel Frederik Happ
Gr Schaper - Appelman
Louise Adrienne Victorine van Kins
Petronella Cornelia Renckens - Hes
Lodewijk Theodorus Ramars
Anton Gelijsteen
Richard Blokker
Grieta Koster
Jan Hooimeijer
Joop van Dam
Nelly Kortekaas-Rietveld
Alida Beemsterboer-Maagdelijn
Atze Bosma
Ans Riebeek-Ouwerkerk
Alie Bruijn - Holman

vrijdag 13 juli

Trien Reus-Bakker
Corry Groot
Henk Alma
Tjeerd van der Zee
Anna de Ruijter-Kramer
Joop Wal
Maarten Schoenmaker
Pieter Klaas Schenk
Louisa Cornelia Wilhelmina van Hoore-Ruis
Andries Johannes Beij
Piet van Vuure
Petrus Johannes Steneker
Jo Koning-Kraakman
Augusta Hogenhuis, geboren Wijchers
Piet Huiberts
Martin Bink
Rob Zimmermann
Jan van der Woude

donderdag 12 juli

Cornelia Klazina Overwater - Hakkesteegt
Clasina Maria van Sintemaartensdijk-Tuijn
Marcellinus Norbertus Koenraad Maria ten Kroode
Petronella Louise Duinmeijer
Alet Linschoten - de Boer
JOHANNES GERARDUS VON LIEBENSTEIN
Yvonne van Erp - de Niet
Johannes Arie de Ruiter
Geertruida Martina Edens - van Hesselingen

woensdag 11 juli

Diet van der Peet-Houter

donderdag 12 juli

Johanna Maria Henrica Akerboom-van der Meer
Julie Mendlik
Hans Visser
Jacobus Wijnker
Catharina Maria van der Veen-Baltus
Ria Versluis-van Velzen
Corrie Braam - van Stein
Vera Kenter
Marina Adriana Jansen - van Meerveld
Wil Zwanenburg - Gerrits
Nel Groen - Kaptein
Johannes Petrus Karsten

woensdag 11 juli

Roel de Wijs
Petronella Johanna Weiss - Heijnen
Geessien Maria van Rosmalen-van Dijk
Wilhelmina Frederika Paula Uitenbroek - Ligthart
Geeuwke van der Heide
HERMAN CORNELIS MEIRINK
Antonia Maria Beentjes - Heijne
Gerrit van Schie
Hanny van Noort - Wester
Gerritje ten Wolde - Bakker
Johanna Hendrika Lingg - Bosch
Floris Beerepoot
Joop Beentjes
Willem Marinus Bos
Adriana Johanna Louise Bouterse - van Hoven
Annie de Jong - Schot
Hermanus Johannes van Diepen
Janet Breed
Gerrie Wezelenburg
Aart Nagelkerke
Elisabeth Petronella Das - de Rooij
Mattheus Johannes van Rijn
Margo Sophia Klas

dinsdag 10 juli

Anna Maria Kranenburg-Tesselaar
Johan Arie Molenaar
Piet Hollenberg
Hendrik Gosunus Brinkman
Femmetje Bremer-de Boer
Douwe de Jong
Johannes van der Werf
Elizabeth Klasina Paans-Wessel
Willem Post
Harm Boertien
Wilhelmus Albertus Maria van Schie
Adriana Johanna van Diemen-Turkenburg
Rijk de Meijere
Gijsbert Stouthandel
Elbert Gergoski
Cornelis Hendrikus van Dolder
Hubertus Zandbergen
Lena Marjanne de Boer - de Vries
Maartje (Map) Patijn Tuit
Paul van Herwijnen
Cor Semeins
Nico Waij
Hetty Harder - Elzinga
Karel Johannes Bakker
Anna Reck-Smit
Dolores Geel-Wijngaard
Bram Hoogeveen
Coby van Dael - Koopman
Jaap van der Heijden
Theo van Hameren
Alie Kortekaas Spans
Aartje Maria Groot - Groeneveld
Gerard van der Helm
Marina Jacoba Hodde - Goudmijn

maandag 9 juli

Cornelis Ligtvoet
Annie Boersen-Passant
Neeltje Roos - Gruijs
Mia Ginjaar - Abspoel
Willem van der Hoeven
Theogonius-Jan de Jeu
Theodorus Carolus Smits
Marjoleintje Josine van der Wilk - van Grol
Johannes Pieter Jacob Woudman
Maurice Rode
Caspar Lorenz Franciscus Woldendorp
Hendrika Mol
Laurentius Theodorus Schoenmaker
Emma Zoedina Hoekstra
Margaretha Johanna Helena Brugman-Trimborn
Sipke van den Berg
Michal Valentijn Folman
Riet Schipper-Burger
Petrus Goossens
Everdina Johanna van Hornsveld

zaterdag 7 juli

Maria Johanna Burgering - Brunott
Piet Oudendijk
Willem Kapel
Fijkje Ou(d)shoorn-Huijer
Nel Aalbers
Hendrik Pastoor
Jopie van Zuylen-Jungerius
Tannetje Weener-Sinke
Hendrika Dekker - Idema
Jan van Baarsen
Eldert Scholten
Martinus Beversluis
Fok van Slooten
Dirk Jan Woudenberg
Jacob Matthias van Zoelen
Tom Frederik Smit
Jan Visser
Ada Bolsenbroek Kossen
Maria Josephina Boerrigter - Schmitz
Grietje Aaltje Binkhorst - Gerrits
Hans Tulen
Maritte Woonings
Jacob Makkes
Fer Preitschopf
Ruud Schreuder
Jan Hoffer
Agatha Maria van Arem-Bakker
Henny Neijzing-van Dijk
Martha Johanna Maria Mazereeuw-Hoek
Josina Cornelia Matters-van der Heyden
Roberto Geronimo Franklin
Maria Anthonia Lubbersen - Groenendaal
Marchien Heijkoop-Mik
Cees Pels
Jaap Smit

vrijdag 6 juli

Tom Frederik Smit

zaterdag 7 juli

Coby de Groot-de Roo
Herman Wever

vrijdag 6 juli

Sigrid Maria van de Wiel Schlter
Antje Fischer-Krijgsman
Wilhelmina Luttik - Ofman
Bart Gerrit Veldhuizen
Willem Fontijne
Dirk Versteeg
Liesbeth Simona Prins
Johannes Josephus Meijer
Herbertha Johannah Hoelaars
Dymphna Catharina Dorlandt - Hoogduin
Peter Looijestein
Maja Ruiter Hoijtink
Joop Brinkkemper - Groot
Johannes van der Velde
Jan Brouwer
Gerardus Petrus Werkhoven
Joop Jaspers
Idskjen van der Laan-Frankema
Saya Vita Bicker
Klaas Koelink
Neeltje Vreman - Toonen
Peter Tervoort
Koen van Heemst

donderdag 5 juli

Janny Stet-van der Meij
Leo Pinxten
Jaap Kluitenberg
Anneke Brandt-van Moorten
Geertruida Hendrika Koelink-Duin
Divera Maria Deen
Elisabeth Neeltje van Boven - Fris
Maartje G. de Konink - Walst
Klaas Slom
Joanna Alida Leijen
Jan Meijers
Johanna Alida Maria van Bommel - Kroon
Nanneke Elemans
Dirk Jacob Breeuwer
Gleintje Stigter - Jongeling
Wilhelmina Jacoba Groen-Zwaay
Marie Mooy - Scheltus
Nanneke Elemans

woensdag 4 juli

Cornelis Joseph Nolten
Petrus Antonius Buijing
Gerardus Johannes Simon Rewijk
Miep Schreijers
Joke Meelker Bouwman
Janna Jonker - van Dijk
Janny Peeters - van den Tweel
Martina Maria Wilhelmina Robat van den Berg
Jeanette Clausen-Karman
Geertruida Alida Nieuwland-Zonneveld
Jacomina (Miep) Rovers-Caf
Hielkje Jannie Hoorn - Hof
K. Hoogerwerf-Wolf
Joanna Jacoba Elisabeth Tijssens - Ros
Agnes Doodeman - Gieling
Sijbrecht Pronk-Lof
Ton Captijn
Arie Bertus Kossen
Elisabeth Beets - Keetman
Hendrikus van Beers
Johanna Maria Eeltink-van Eijk
Leonie Inglis-Arkell - Tholen
Leonie Inglis-Arkell - Tholen
Nicolaas Johannes de Rie
Cornelis Johannes Bijtenhoorn
Wim Pielanen
Dick Mul

dinsdag 3 juli

Theodora Wilhelmina Adriana Massee-Veldman
Hermanus Slingerland
Catharina Cornelia Johanna Maria Biere-Frenaij
Gerardus Hermanus Petrus Cornelissen
Gerardus Penning
Adri Vrijland
Thomas Ravensbergen
Gijsbertus Wilhelmus Maria van der Ploeg
Elisabeth Balvers-Zwarts
Els Gobits - van As
Gerrit Ronk
Cornelia Martina Vroonhof Veenman
Petrus Jacobus Maria de Lange
Jan Jansen
Cees Bakker
Jacob Nauta
Humphrey Eric Cooman
Louise Marie Marquenie-Guebey
Gr Schaap
Dirk Willem Brinkman
Gerard Timmermans
Agatha Johanna Schuijt - van der Krogt
Jacobus Joseph van Luit
Veronica Hendrika Tuin - Koomen
Gijsbertus van Lunteren
Gijsberta Maria Dijt-Zethof
Cornelis Johannes Bijtenhoorn
William Noppen
Riet Busker-van der Meer
Aagje Timmerman - Bakker
F.H.H.A. Los - van Daalen

maandag 2 juli

Els Kleinbekman
Cornelis Segaar
Theo Besseling
Wilhelmus Franciscus Vendel
Jantje Minkes-Nijboer
Bernard Dirk Hermann Alefs
Maria Elisabeth gertruda Laros-Ariaans
Johanna Maria Kramer - Schor
Jacobus Joseph van Luit
Joop Bakker
Jacobus Cornelis Bleeker
Sjoerd Arend Pieter Temming
Margreet Spaanderman
Dora Neefjes - Keizer
Jan van Leeuwen
Catharina Cornelia Ruitenberg-Commandeur
Anja Bosch - Erhardt
Marie Lakenman - Hofland
Johannes (Jan) Theodorus Lucas Bhm

zaterdag 30 juni

Johanna Maria de Jong - Al