inloggen

familieberichten op internet

Berichten van juni 2012

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 30 juni

Adèle Elvire Gerlach-Ermel
André Jacob Kats
Gerda Roemer
Robbert Adriaan Schilperoort
Carel Hansen
Wilhelmina Blikman-Fakkel
Wouter Brand Kraaij
Neeltje Bakker - Pasterkamp
Jan Cornelis Veenis
Wilhelmina Anna Opzeeland-Verkerk
Johanna Maria de Jong - Al
Ria Jonker-van Bakel
Alida Peet - Hogewoning
Gerrit Troost
Petrus Jacobus Koeman
Riet van Halm
Margaretha Nolles-Schild
Corry Briefjes-Vos

zondag 29 juli

Trijntje Schermerhorn - van Twisk

zaterdag 30 juni

Jan Simon Hoorn

vrijdag 29 juni

Henk van Wilgenburg
Tiny Salm - Leij
Joyce Heidi Broekema
Hanny Broekhof - Emond
Arie Hermanus Jurgens
Simone Kos
Joke van den Broek - van der Greft
Jannie Glorie-de Lange
Nicolaas Blokker
Grietje Laport - van der Weij

donderdag 28 juni

Cas Fakkeldij
Herman Scheele
Gerardus Johannes Sneijder
Neeltje Spierings - De Jager
Albert van Zon
Christhilde Johanna Kraamwinkel ~ Westra
Joannes Baptista De Rudder
Hendrik Slappendel
Johan Hermanus van Eersel
Willy Marijke Prillwitz
Hilly Wakelkamp - Foltin
Jan Krieger
Trees Sonneveld
Maria Adelheid Bot-Sünder
Alida Willekes
John Swanenburg
Tine Kortebos - Ruyter
Anna Margaretha Bloedjes – Welagen
Hendrik Jan Rietel

woensdag 27 juni

Wilhelmus Cornelis Hermens
Roelofje Wilhelmina Beek - van Vendelo
Maria Anthonia Nijssen-Oudendijk
Gerardus Johannes Roeland
Wim Marcelis
Johannes Lambertus Lauret
Johanna Cornelia van der Zwan-Turfboer
Geertruida Christina Dillen – Wolf
Hannie Schabbing- Kors
Jacoba Heiloo - Nouwen
Joyce Brom - Nijland
Anna Frederika Prins - Koster
Cornelis Jacobus Laarman
Annemieke Roos
Wim Zonneveld
Anna Cornelia Stoop
Gerard Eype
Riek Hoogvorst – Boerkoel
Maria Catharina Koster - Kramer
Els van Dam-Kloots
Johannes Jacobus Neefjes
Anna Maria Leferink
Ena Elisabeth Vosse-Hoff

dinsdag 26 juni

Cornelia Maria Turk-Opdam
Anna Halberstadt -Gietermans
Ernestine Elisabeth Genoveva

maandag 25 juni

Marie Daalhof-Koppen

dinsdag 26 juni

Beatrice Tineke van Lunteren
Izaak Lens
Alida Antje van der Lans - Geugjes
Gerrit Vooijs

maandag 25 juni

Johanna Martina Bos - Huiberts

dinsdag 26 juni

Hendrika Hillegonda Mariav an der Vooren - Swaalf
Christina Duinmeijer - Ris
Henk Handgraaf
Johanna Anna Schellevis - Beentjes
Corrie Ligthart - van der Spek
Harmpje de Vries - van den Berg
Jansje van Schoonderwoerd den Bezemer - van Tongeren
Antonia Maria Adriana van Gils - Verkaart
Alida Brussee - van der Bent
Joseph Blaas
Nel Dijkstra - Hes
Wilhelmus Cornelis Roose
Catharina Jansina Wilhelmina Monné
Cees de Goede
Maria Adriana Berkhout – Pepping
Pieter Degeling
Ellen Roodenrijs van Essen
Geertruida Afra Oud - Mol
Jannetje Oudshoorn-Swager
Evert Huiden
Francina Cornelia Dekkers - Meijaard
Petrus Pieter Maria van der Helm
Aaltje Ruizendaal - Rozenberg
Anna Maria Geusebroek

maandag 25 juni

José Savenije - Kuijper
Catharina Agnes Bruijns - de Nijs
Christina Elisabeth Schouten - Duijn
Thijs Bleij
Mina Kruijer – Schotvanger
Cees den Dunnen sr.
Anne-Marie van Zijverden-Poortman
Alie van Lunteren-Wolven
Douwe Oostra
Mathilda Joanna Maria Ammerlaan
Paulowna Vis
Leny Vennik - Appelman
Johannes Diepgrond
Arie Copier
Roland Reinout Stobbe

woensdag 25 juli

Gonnie Vermond-van Vonderen

maandag 25 juni

Elisabeth Catharina Agatha de Haan - Schut
Annie de Ridder - Breider
Ria Gieskes - Feddema
Jacobus Nicolaas Antonius Schipper
Pieter Mostert
Cor Cornelia Anna van Egmond - van Amsterdam
Catharina Johanna Peetoom Levering
Grietje Basjes-Pauw
Jan Gerrit Hoep
Thea Griffioen-Kerker
Paul Moseman

zaterdag 23 juni

Johannes Jacobus Spanjaard

zondag 24 juni

Nellie Borgart - Na Keng Nio

zaterdag 23 juni

Willy Snellen sr.
Dick Leeksma
Maria Theresia Poort - Viester
Mies Alta - Brands
Johanna Vreeswijk-Lek
Pieter Francken
Miep Wiltenburg-van Beuzekom
Joke Haasnoot
Margaretha Maria de Muijnck - van der Zande
Engelina Maria Kiewit-Geels
Ria Groenewoud - Kurver
Toon Ciere
Jan Arie de Boer
Klaasje Los - Oostindiër
Karel Lodewijk Rikkers
Cornelis Pieter Tol
Hendrika van den Heuvel
Johannes Antonie de Wilde
Suzanna Hagen-Wasmoeth
Marten Schokker
Eelkje Burggraaff-Ozinga
Sjef Vink
Simon Dick Kaper
Willem Cornelis van Toor
Gerrit Schuijt
Lucia Boekweit - de Kievit
Alida de Vos – Kasten
Jacob van Heyst
Elisabeth Adriana Overbeeke - van Hove
Maria Magdalena Boers-Bras

vrijdag 22 juni

Joop van Roode
Maria Catharina Timmer - van Brenk
Ank van Tok - Zeinstra
Johannes van der Gugten
Neeltje van der Plas-Boonstra
Leo Buding
Bernardus Fokke Schoegje
Trijntje Gonda Pols
Agatha Lagrouw - Engel
Marina van Es-Nieuwenburg
Mientje Hagedoorn - Kabel
Siem Dogger
Jacoba Petronella Molenaar - Boon
Regina Anna Grent
Tiny Kraak - van der Pol
Maria van Duijvenbode-Groen
Maatje van Tol
Riet Jonker – Stoop
Rie Smit – de Groot
Maria Alida Liefting-Smit

donderdag 21 juni

Jaap Bokhorst
Jozina Levina Verhoogt-de Jong
Willebrordus Wouterus van Steenbergen
Dirk Johannes Ober
Joseph Ehlert
Loes Schipper - Van Wolde
Dick Nijssen
Henk de Mare
Aart van Gool
Herma Plasmeijer-Schellingerhout
Ruud Berkhout
Paula Hoffman – Verdam
Leo Wetselaar
Martje Jakobje Dapper - Meijer
Gerrit Veken
Ed Roelands
Ada Bruin-Gründmann
Bep Groot ~ Stelleman
Rina van der Hulst - van der Drift
Petronella de Ruiter-Gonggrijp
Johanna Leeuwrik
Kees Zegwaard
Geertje van Haren-Mul
Jan Steven Machiels

woensdag 20 juni

Ada van der Vliet-Geus
Piet van Nuland

dinsdag 19 juni

Ben Bleeker

woensdag 20 juni

Truus Meintjens – Wiersma
Johan Docter
Ina Hoed-Bijl
Bertus Smit
Johanna Hendrika van Berge - van Ouwerkerk
Aagje Koster - Bas
Herman Tol
Hendrika Maria Bijvoet - Bijl
Sjoukje Sier-Schotanus
Lau Verver
Dien Cramer-Moene
Johanna Maria Ruurda
Herman Out
Margaretha Cornelia Maria Geerling
Albertus Willem van Hoorn
Johannes Carel Zoomers
Ineke Lensen-Duurland
Johan Portegijs
Marianne van Munster-Stipdonk
Wim van der Burgh
Koos Bosman
Stien Kop-van Tongeren
Cornelia Hendrika Spaans - Steketee
Francina Markerink - Fuldner

dinsdag 19 juni

Anna Rodenburg - Brandjes
Nenske Cornelia Marijt
Agaath Popma – Korn
Agnes Wolters - Borgart
Dorothea Clasina Calis-Hoogeboom
Helena van der Lee - Mantel
Neeltje Wilhelmina Jacoba van Dijk-Dekker
Daniël Heemskerk
Hendrik-Jan den Haan
Abraham van den Ouweelen

maandag 18 juni

Pat Wentholt-Foster

dinsdag 19 juni

Petrus van Dam
Johanna Elizabeth Gouweleeuw - Mol

maandag 18 juni

Reijnerus Gerardus Maria de Wolf

dinsdag 19 juni

Laurens Antonius Mars
J.C. van Willigen - Swijghuisen Reigersberg
Arie Zeeman
Martha Elisabetha de Lange - Hovius
Marco Schelvis
Martinus Adrianus Meyer
Louise Gerarda Minna Lensink-Vos
Rie Huybens-Welp
Pietertje Frankfort - van Heeringen
Jacobus Henricus Ignatius Hogenboom
Jan van Egmond
Nan Schrijvers
Maria Hendrika Antonia Viskaal
Gerardus Hoogland
Achnita Elisabeth van der Vliet-de Heer
Kees de Ruiter
Gerardina Geertruida Pelsmaeker - van Zuijlen
Aagje Koster - Bas
Simon Pretiosus Petrus

maandag 18 juni

Gré van Meijgaarden - Wever
Jacoba Johanna van Loon - van Deursen
Arnold van Ekeren
Jan Andries Smit
Jacobus van de Pol
Piet van Lierop
Petrus Jacobus Poel
Joop A.M. Zoet
Ati Bakker - Kelder
Piet Koudijs
Agatha van der Putten - Nijman
M.G.W. Otterspoor-Kousemaker
Anna Verberne
Heiltje Aangeenbrug - van Donkelaar
Jacco Vriend
Nelie Pronk - de Haan
Jan de Vries
Neeltje Maret - Steeman
Anny Hetsen - Langedijk
Pietertje Mosk-Wagemaker

zaterdag 16 juni

Eie de Haan - Logger
Joost de Man
Jonah Haring
Adrianus Jacobus Langendijk
Erna Broersen - Bon
Hilda Sant - van Vuuren
Johanna Hendrika Margaretha van Drunen
Peter van Beest
Pieter Honing
Leen Jonker
Lorenzo Hendrikus van Maas
Leendert Wagenmakers
Joke van Vianen - Henneman
Leonardus Zuiderduin
Meindert Ruiter
Hilda Baart - Horvat
Elsje Henderika Kok - Bijlsma
Jan Schilder
Jozef Gerardus Dijkstra
Peter Timmerman
Sigrid Emilië Romer – Maas Geesteranus
Jacobus Maria Tamis
Antonius van Baarsen
Adrianus Gerardus Stokman
Wietske van Breugel - Lissenberg
Martje Akker-Oldenburger
Anna van Starkenburg-Heemskerk
Nellie de Blieck – Staats
Herman Willem Marie van Run
Rijntje Rijks - Fris

vrijdag 15 juni

Tiny Korse - Brandsen
Hayo Lourens Hoekstra
Elisabeth Johanna Houwertjes - Erb
Koos Verduin
Alida Theodora van der Wal
Marco Jackson
Leo Smit
Johannes Marius Kuiper
Ton Bleeker
Jan Appel
Paul Lagrand
Marijke Euridyke Verdegaal - Blazer
Anna Helena Meijer-van der Colk

donderdag 14 juni

Els Wiekhart - van de Beek
B. E. A. M. Schreurs
Gerrit Soering
Johannes Hendrik Groeneveld
Christina Maria van Werkhoven - Nagelmaeker
Willy Kitzen - Zappeij
Olivier Markus Max Hanou

woensdag 13 juni

Jacob Wernke
Hermina Catharina Felicitas Kropman
Lia Jansen - van Vliet

donderdag 14 juni

Jan Bruin
Johan Jan Klomp
Jan Peerdeman
Adriana Wilhelmina van der Drift - van Zuilen
Jo van Loon
Arno Warmer
Ken Knowles
Manfred Hebing
Dieuwertje Keizer
Cor Hardebil
Siem Hogeboom
Johanna Antonia Maria van Diest

woensdag 13 juni

Herman Bijl
Dini de Ruyter-Erich
Martin B. Cohen
Philip Koffrie
Bregje van ’t Padje-van ’t Veer
Rie Coenraads - Donga
Marie Zijp - van der Lely
Willem Martien Koning
Kees Schipper
Ans Hartman-Keijer
Pietje Drijver-Dijkstra
Gjelt de Vries
Evelien Koppes - de Koning
Miep Poelwijk - Cornet
Maartje Voorn - Baas
Nel van Nooij - Wester
Johan Willem Dirken
Adriaan Willem Jan Koning
Ary de Witte
Simon R.A. Schermerhorn
Hinke Walinga
Cornelis Andreas Maria Koopman
Nelly Kleen-Dubbeldam
Jozef Gerardus Sierkstra
Elly Visser - Müller
Martha Maria Heilig - Hoogland
Adriaan Disseldorp
Margaretha de Zeeuw – Fernée
Lucia Gerarda Maria Greuter - Taam
Eric Jan van Iperen
Ans Oostrom-Nauta
Truus Pieters-Kroon
Hanna van Bemmelen-van Seggelen
Marietje Westra-Kreijger

dinsdag 12 juni

Willem Johan van der Sleet
Harm Schulting
Wilhelmina Gerritdina Hannema - Schmale
Gabrie Klootwijk Sr.
Pieter de Groot
Bep van Santen – Elbertse
Wilhelmus Johannes Cornelis de Groot
Ina Bakker
Gerrit Dekker
Tjeerd Hendrik van der Tuin
Petrus Groenendijk
Meinoutje Mathilde van den Hurk ~ Peetoom
José de Graaf-Jansen
Willemina Karemaker-Wijker
G.J van der Veen
Nel Rootert-Roode
Nel Rootert-Roode
Willy van Duyn
Teun Buijs
Johanna Emerentia Hoogenboom - van Velzen
Dorien van Haaren-Hendriks
Simon van Straten
Cornelia Maria van Baarsen
Leo Korshuize
Johannes Jozef van der Weijden
Imke Alders - Markx
Rob van der Eng
Willem Aaij
Frans Adriaan Eikelenboom
Rinia Norine Hoost-Telting
Anna Catharina Bruin
Catharina Cornelia Zweeris-Zonneveld
Antonette van Hooff
Theodora Boersma - de Jong
Jan Been
STÉPHANE JEAN ZOONEKYND

maandag 11 juni

Agatha Dekker-Bakker
Lidy Margry
Riet Nijboer-van der Weerd
Timotheus Henricus Nicolaas van den Brink
Tiny Loos-Braas
Cees (Corneles) Bakker

zondag 10 juni

Wim de Jong

maandag 11 juni

Alberta Berghuis -de Rechteren van Hemert
Dayenne van ’t Hof
Gerda Maria Martina Maandag – van Bethray

zondag 10 juni

Arie Kanter

maandag 11 juni

Else Bakker - Brouwer
Petronella van der Burg-Franck
Riny Rooke - Dijkinga
Johannes Petrus Adrianus van Haaster
Petrus Theodorus Maria Dammers
Greta Susanna van Zaanen - van Lokhorst
Nicolaas Rudolf Alexander Teeuwen
Elizabeth Josephina de Wit-Groen
Adrianus Everardus de Wit
Gerrit Koomen
Hermina Hendrika Havinga
Joop Preenen
Anthonia Maria Jongkind
Jan Tool
Johanna Geertruida van Diepen
Kees van den Berg
Hendrikus de Best

zaterdag 9 juni

Elisabeth Hendrika van Angeren-Groenendaal
Nellie Laan
Wilhelmina Anna de Boer - de Groot
Eric Johannes Huijting
Piet de Geus
Maria Johanna Korteweg - Kaan
Jan Truijens
Josina Marie van Houten - Bes
Rie Smit
Anne Bosma - Beenhakker
Jan Jukema
Agaat de Jong - van Kaam
Hendrika Terpstra - van Gink
Antje Rooker - Sluys
Cornelis Albertinus Geleijnse
Adolf Zeestraten
Anna Alida Baltus-Brakenhoff
Merijan Beatrijs Terpstra - de Lugt
Adrianus Antonie van den Ham
Johannes Wilke Doornebos
Jelle Mailly
Louis Marie van Bueren
Laurens Conijn
Roelof Pruim
Jo Yntema - Stam
Gerritje Alida Ploeger - Eendebak
Susanna Johanna van Tuijl - Bakker
Anna Geertruida Klokman
Gerarda Kornelia Klasen - Robbé
Hendrika Margaretha Boomkens - van Reenen
Johanna Eva Hoogeboom – de Kruijf
Klaas Peter Katuin
Tom JUbal Herman Vethaak
Louis Jozeph Vos

vrijdag 8 juni

Gu Havik - Woudt
Wilhelmina Anna de Boer - de Groot
Johannes Hermanus Verbeek
Jannie Baas
Stien Dam - Neeft
Ali Jonk-de Lange
Baukje Kloosterman – van der Wal
Ronals Nan Johan Martens
Simon Cornelis Dol
Cornelia Maria Bruin - Wever
Olga van Teeckelenburgh
Arie Wijker

donderdag 7 juni

Johanna Deen
PIETER LAMORÉ
Marijke Adriana Haan
Bertha Tunteler - Siderius
Johannes Bakkum
Petrus Paulus Hulscher
Petronella Agatha de Wit - Hoogendam
Jacobus Adrianus Schlette
Maria Catharina van Nifterick - Verfaille
Johanna Claus - Komdeur
Anna Elisabeth Maria Ruigrok-Jongmans
Leen Cromjongh – Wijtman
Jo van Diepen - Sijm
Anna Smit - Duim
Hubertus Leonardus Franciscus Frumau
Jacob Cornelis Vreeken
Menno Winterwerp
Johannes Cornelis van Straaten
Tiny Mantel - Sluis
Catharina Dekker – de Reus
Jacobus van den Idsert

woensdag 6 juni

Cornelis de Nie
John Beeren sr.
Alie Leep - Schagen
Glanys Jamila Evy Berghout
Piet van Rooijen
Jannetje Dieuwertje Plas - Kuijper
Hetty de Ridder - van Asselt
Henny Dashorst
Nora Voortman-Atmodimedjo
Jan van Tiel
Wilhelmina Marieke van Laer
Anke Irene Bossema
Trees steenhoff
Anna Maria van Wees-Kuijken
Laurentius (Lou) Mors
Cornelia Maria Groen - Wouters
Drs Roelof J. de Wit
Piet Dekker
Cornelia Josephina Oosterbaan-Westenberg
Trijnie de Haan-Phaff
Dea Smit-de Vries
Catharina Anna Maria Opdam – Kager
Ans Legdeur-van Wonderen
Hielkje de Graaff - Heddema
Hendrika van der Vliet-Groeneveld
Renand Linger
Arie de Bree
Gustave Gérard Hubert Marie Herben

dinsdag 5 juni

Nel Goosen - de Groot
Wilhelmina Oets - Wamelink
Rosemary Kallenberg-Shenouda
Hendrika Elizabeth Pronk-Boogaard
Jan Willem Hekket
Jantje van Roomen - van Kommer
Wim van der Steen
Cornelia Maria Terra-Roskam
Aad Krol
Henricus Emanuel Kras
Johannes van Waveren
Wilhelmina Marieke van Laer
Geertruida Barten-Quak
Gerben Jousma
Bertha Geertruida Snoep - Groenendal
Ab Ennik
Johannes van den Brink
Cornelia Maria van Someren
THEO WILLEMSE
Sjaan Koeman – Schroër
Hendrika Maria Zietse
Nel Guijt - de Jong
Leo van Leeuwen
Arie Brouwer
Maria Catharina Kerssens - Vonk
Theodorus Steltenpool
Anita Buijsman
Tine Baars-Molenaar
Nicolaas Walter sr.
Guurtje Weerstand-Roos
Maria Johanna Steeman-de Ridder
Ton van Voskuilen
Giovanni Antonio Bonarius
Cornelis de Nie
Tiny Kersten -van Dijke

maandag 4 juni

Ad van Wouw
Nel Deunk – van Oostenbrugge
Anna Maria Arnoldina Hoogeboom – van den Berg
Wilhelmina Maria Peddemors - Anemaet
mr. Elisabeth Jenneke Stoorvogel
Cornelia Maria van Kampenhout - van der Does
Henriette Johanna Endert - Prent
Johanna Cornelia Dijkstra – Kraakman
Arendina Wijmans – Gelink
Carolus Jozef van Haaster
Truus de Vries-Wiegmans
Maria Margaretha (Rietje) Hasenaar - van Loon
Elizabeth de Jong - Bakker
Cornelis Gerardus Sneek
Cornelia Alida Hoek - de Wit
Jan van der Geest

zaterdag 2 juni

Jan de Leeuw
Cornelia Agatha Maria Schut – Kemna
Adrie de Boer
Johanna Frederika Herfst - van Eck
Pieter van Klaveren
Maria Paulina Johanna van de Staak - Toben
Rudolf van der Heide
Arendina Wilhelmina Vrij - Rijkens
Titia Halfweeg - Huisman
Ans Mulder
Adriaan Jonkman
Joanna Maria van Velzen-van der Peet
Robert Jan Tensen
Koos van der Bijl
Jan Hendrik van Beerschoten
Nicolaas de Boer
Neeltje Geertruida Balder - Leijen
Dieuwertje Mooy – de Boer
Jan Out
Theo van der Biezen

vrijdag 1 juni

W.J. Suurendonk
Joke Bouwhuis – Koopman
Driesje Harms - Bijlsma
Cornelia van Zonderen-Leen
Oscar Sluijs
Willem Jan Simon Schoorl
Johannes Maria Wijngaard
Catharina Brigitta Maria Taai-van den Akker
Petrus Wokke
Jan Rood
Afra Anna van Leeuwen - Meijne
Elizabeth Hollander-Houdijk
Nelly Francina Maria IJff - van der Bijl
Mien Ursem
Jaap Ursem

zaterdag 2 juni

Maria Paulina Johanna
Kees van Willegen

maandag 2 januari

Ronaldus Lourens Theodorus