inloggen

familieberichten op internet

Berichten van april 2012

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

maandag 30 april

Steffie Johanna Maria
Janny Kaan-Ootjers
Hanny Bak-Butter
Henk Ramkema
Maria Cornelia Ursem
Maria Sprenger
Dr. Johannes Wilhelmus Bonaventura Zaal
Anna Cornelia de Waard-Langedijk
Petrus Adrianus van Diepen
Henny Fafiani - Koster
Herman Langedijk
Geer Horst-van der Poel
Willy Keetman-de Ruiter

zaterdag 28 april

Ing. Berend Rasker

zondag 29 april

Cornelia Johanna Maria Tesselaar Suijkerbuijk
Margaretha van der Zel Lhrs
Bernardus Wilhelmus Wools
Jan Schellinger
An Koster - Jager
Alida Geertruida Brant-de Bakker
Rein de Groot
Trijntje Bregman Sevenhuijsen
Johanna van de Kuijt ] Pijpers
WIEGER HOBMA
Marjon van Randtwijk
Karen Doets - Arends
Truus Fennes - Noordermeer
Dirk van Lambalgen
Cornelia Johanna Winnen Mulder
Lutha de Vries - van Heerde
Dick Wobbema
Lambertus Verhoek
Jan Willem van Ewijk
Catharina Geertruida van Kraanen - Ernst
Johannes Cornelis Jansen
Jan Wever
Elly Schouten - Vledder
Johannes Gerardus Rijnhart
Pieter Henke
Erlo Prins
Guido Gerard van de Ven
Ruurd Sijtsma
Cornelis Petrus Post
Maartje Keizer-Gutter
Henk van der Laan
Elisabeth Maria Tuijn Groen
Cora van der Klugt - Slikkerveer
Stien van der Linden-de Nooij
Alfred Gerhard van Aarle
Jaap Kunst
Huub de Bont
Cecilia Maria Blom
Mies de Vries-Klesser
Erica Kisjes De Roever
Gijsbertus Hyronimus Schouten
Joop Verwer
Catharina Theresia Hoogeboom Nieuweboer
Nico Apeldoorn

vrijdag 27 april

Cornelis Lourentius Min
Theodorus Jacobus Hagenbeek
Vincent Hulskamp
Trijntje Visser-van der Velden
Gerard Hoogeboom
Nelie Sluis - Klomp
Cathalina Johanna Middelkoop
Riet van der Hulst - Ruigrok
Neeltje Geertrui van der Wielen - van As
Nelly van der Geest Borst
Jacobus Petrus Ruitenberg
Dirk Schaap
Paulina Christina van der Valk - Waasdorp
Agatha Afra Jong-Ligthart
Petrus Theodorus Kapteijn
Efie Schaap - Prins
Cornelis Nicolaas van Eeten
Nico Apeldoorn
Johanna Gerarda Catharina Wijnen-Bongers
Cornelis Johannes Vlaar
Arjan Volkers
Jaap Koeman
Jacob Delemarre
Wiggert Adriaan Vierbergen
Lambert Moorman
Geertje Johanna Lugthart-Bethlehem
Annie Hemmes - Olij
Johanna Maria Kromhout

donderdag 26 april

Damianus Franciscus Dukers
Dirkje Laarhoven - Zwaan
Cornelis Langedijk
Johanna Geertruida Maria Sanberg
Peter Kloek
Cornelia Leonarda Smit-de Ruijter
Jii Fiedler
Cornelia Jansen Niesten
Nelly Schaap
Henritte Doesburg
Anna Maria Lammers - Zoon
Eric den Das
Piet Zandvliet
Sietske Brons-Koopmans

dinsdag 8 november

Hendrik Adema

donderdag 26 april

Kitty Wilhelmina van Charldorp Pezaro
Cornelis Barsingerhorn
Tineke Bakker - Kauw
Caroline van Benten - Detri
Theo Derks

woensdag 25 april

Wilhelmina Cornelia Fischer - de Vries
Nicolaas van 't Wout
Peter Matze
Simon Bijlsma
Sophia Wilhelmina Jonkers - Roozemaal
Sonja Hooijer-Burgman
Otto Joseph Willy Aster
Hendrika Wilhelmina van Niel
Adri Cornelia Pauw - Koeman
Hendrikje Jongsma-van Lienen
Neeltje Post-Sluiter
Michiel Rosenboom
Lorraine Zeinstra
Tonny Kramer - Huiberts
Gilles Koet
Johannes Nahuijsen
Grada Johanna Janmaat - Zuurveld
Wil Huisman-Zoetemeijer
Maria Lucia Groot-Dol
Chris Hermeler
Fokke Evert Jelsma

dinsdag 24 april

Rie van der Hoeff - Luken
Jacoba Johanna Zwemmer - Bartens
Johannes George Kolodziej
Daan Arnout
Cornelia Theresia Gemma Delis-Kooy
Maria Maartje Anna Danenberg Wijnker
Johannes Maria Mahieu
Jan Duykersloot
Hendrika Maria Nater Tameris
Willem Lourens de Bruijn
Aaltje Berendina van Dorth ~ Koning
Hermanus van der Ent
Meintje Landman - Bruinsma
Leo Johannes van der Poel
Foeke Joustra
Alida Maria Wijnker-Weel
Anna Gersonius - Koorn
Ank de Jong
Marga Bijleveld-IJfs
Lida van Stralen - Heinsbroek
Greetje Vossenberg
Dirk Ooms
Jan Leegwater
Roald Arnoldus Groot
Theodora Amalia Augusta van der Erf - Verkerk
Johannes Maria Zeegers

maandag 23 april

Willem Kooijman
Anne Ellen
Piet Slijkerman
Franciscus Dorlandt
Herman van Reijn
Agnes de Vries - Bonneveld
Frank Pot
Aad Berg
Jan Bakker
Harmen Andries Kool
Gerd Waschkowitz
Co Louwe
Helena Antoinette Janssen de Nie
Jan Pieter Kossen
Jan Busker
Maartje van den Haak - Uittenbogaard
Meindert Laan
Lodewijk Dassen

zaterdag 21 april

Marie Glijnis-Lammerschaag
Henk van Dijk
Johannes Theodorus van Maren
Alphonsus Maria Evelo
Martin van Vliet
Jacoba Blom - Clappers
Gerard Koning
Jantje Broekstra-Kloeze
Evert Tiepel
Huibertha Marinus - Westbroek
Nel Smit - Dekker
Trijntje Susanna Ruijs-Kloosterboer
Johanna Brantjes-Nijman
Ellij Horjus - Vijselaar
Simon van der Meij
Margje Gettje Sibie-Zeldenrust
Arie van Scheijen
Jannetje Ouwehand - van Duijn
Cor Komen
Wilhelmina Schaar - Brussel
Deliana Adriana Theresia Braak - Kloppenborg
Ferdinand Bruinooge
Geertruida Windt - Reekers
Evert van t Klooster
Bert de Vries
Wilhelmina Maria van den Berg-Boogers
Onno Hoekstra
Adrianus Hendrikus Beukman
Albertus Klaas Alexander
Anneke Klijmij - van der Zwet
Jantina Dieuwertje Molenaar - ten Have

vrijdag 20 april

Reina Mense - de Jong
Jacoba Blom - Clappers
Thea Beekman - Van der Louw
Janny Menke-Koopmans
Tiny Martens - Bruins
Wilhelmina Jansen - van der Kuil
Sophie de Goede - de Bruyn
Eva Voster - Stanthardt
Johanna Wilhelmina Stam-Spijkerman
Hendrik Wouter Beerekamp
Theodorus Hollenberg
Louis Rijswijk
Gert Jan Goedhart
Dick van der Moolen
Peter Brandenburg
Jan Withaar bijgenaamd de Jong
Brenda Groot
Anna Min-Pepping
Elly Walkeuter
Marion van Houten
Jaap Deutekom
Nic van Kampen
Erik Elliott
Maartje Margaretha Geelen-Timmer
Catharina Cornelia Hink-Pancras
Johanna Post-Rensmaag
Anna Beuming Wester
Elisabeth Bruins - Zonneveld
Frits Vermaning
Gerardus Henderikus Handgraaf
Trijntje Susanna Ruijs-Kloosterboer
Jannetje Neeltje de Jong-Ketelaar
Jacob Vastenburg
Antoon van der Geest

donderdag 19 april

Jeannette Ooms-Vollenga
Maria Anthonie de Jong - Mensingh
Ton de Groot
Neeltje Schuurman-Lam
Hendrikus Wilhelmus Hoes
Arie de Graaf
Rietje Ruiter Hermann
H. Weijers-Mortier
Jan van Scheijen
Jan Koelink
Ferdinand Arthur Bertold Maria Holzhaus
Rieke de Heer - van Stormbroek
Dirkje Adriaantje Goedhart ~ Markusse
Robert Maurits de Vries
Geert Krom
Willem Mooi
Joke van Oppenraaij-Oomes
Maria Theresia Evenhuis-Pepping
Willem van Staal
Rietje Ruiter-Hermann
Adrianus Cornelis Hubertus Franciscus van Hoof
Petrus Augustinus van Leeuwen

woensdag 18 april

Martinus Burggraaf
Wilhelmina Veldkamp - Bloem
Simon Adrianus Gerardus Butter
Bas Ooteman
Cornelis Jacobus Klaver
Anny de Vries-van Egmond
B.G.H. Van Oppen ~ van Tiel
Jantina de Koning - Draijer
Hendrik Gerth
Cornelis van Mulligen
Petronella van Leeuwen-Crama
Wilma Meekes Legters
Agnes Lelie-Olij
Maria Cornelia Wilhelmina Heiligers - Pronk
Marinus Cornelis Bouwmans
Janny Molleman-Gijzen
Afra Maria Botman - Kaagman
Rieks van Keulen
Maria Catharin Dekker-van Straalen
Annet Dekkers
Willem Vonk
Jan Maarten Kooiman
Frits Heeremans
Hildegonda Cornelia Maria Filbry
Catharina Ursem-Leek

dinsdag 17 april

Simon Leendert Verheus
Antonius van Diepen
ERIK JACOB VAN DOESBURG
Wim Bouwmans
Helena Johanna Bakker-Hasebos
Theo Backer
Dirk Werdekker
Marie-Thrse Laurine Josephine Hubertine Povel-Everard
Laurens Drooger
Gerardus Hendrikus Klever
Ren Kalkhuis
HENK WENTINK
Gerritdina Spronk ~ Plas
Nico de Groot
Eduard Poort
Elly Vel-de Vries
Peter Prop
Hendrik Landman
Diana Wiedemeijer-de Jong
Wouter Pals
Nera Horvt - Bruins
Kees Endel
Gerard Nuij
Theo Tromp
Margaretha Afra Maria Koeleman-Jaspers
Tiny Ketelaar-Stam
Corrie Mollema
Johannes Koert Nijland
Susannen van der Schoot
Pieter Arie Prins
Jan van der Nat
Anna Catharina van den Ham Blaauwendraad
Maria Anthonia Alida de Bruin
Theodora Hermina Jgers ‐ Schouten
Martinus Burggraaf
Robbert Theodoor Baarsma
Johannes Gerbrecht Schipper
Margaretha Maria Stam-Leering
Klaas Tol
Maria Margaretha Oud - Tesselaar

maandag 16 april

Ans Vroling-Moras
Catharina Margaretha (Tine) Kamp-Jaspers
Grada Johanna Lammerdina Schutte - Rots
Simon Kok

vrijdag 13 april

Helena Engel - Scheepbouwer

maandag 16 april

Engelina Cornelia Maria Hoogenboom - Zaal
Pieter Jan Berkhout
Maria Geertruida Langedijk
Deniz Magielse
Jo Hamers - van Lieshout
Johanna Christina Duits - Vester
Thea van Bakel-van Ginneken
Josef Hrouda
Hein Groefsema
Mijntje Sybranda Pijl-Stoelers
Cees Voetelink
Monique Raven - Collewijn
Jan Wijsenbach
IJsbrand Wieringh
Tames Theodorus Wijnker
Kees van der Meer

zaterdag 14 april

Antje Tanis - van Kampen
Jacobus Franciscus Hoekmeijer
Dick Zonneveld
Netty Hogenbirk - Smits
Gerda Maria Raven - Massier
Marinus Jacobus van Meenen
Maretje Bosse - Weijling
Anskje van der Gaag-Mastenbroek
Catharina Francisca Gerardus 'Toos' Willemsen-De Jager
Elisabeth Maria Oudshoorn-Gertenaar
Thea Heijnen
Wilhelmina Klazina Koelink
Antje Klaasie Jelsma-Smak
Frans
Beppie Lavertu - Romeijn
Sietske Martha Polman-ten Hoeve
Dirk Alles
Aagje Verhage-van der Schaft
Fred Dorpema
Wilhelmina Lucia de Koning
Elsje Hali - Gies
Max Eichholtz
Willy Maria Jacoba Rosa Tas - van Meel
Maarten Johannes van Duijvenbode
Dingeman Cramm
Adrianus Jacobus Maria Leijen
Tiny Nieboer

vrijdag 13 april

Leonard van Schreven
Dieuwertje Pfersich - de Boer
Sijbrand Hendricus Kamminga
Theodorus Johannes Muileboom
Gerardus Meijer
Martha Catharina Pijlman-Ketting
Truus van Leeuwen-Gerritsen

woensdag 11 april

Maria Hendrika van Rijthoven - Uijlenbroek

vrijdag 13 april

Nicolaas Theodorus Tromp
Wilhelmina Hof-van Assem
Hennie Pistorius
Maria Jeane Elisabeth Wollrabe-Petersen
Barbara Maria Geerdina Samsom - Sweebroek
Carel August van Norren
Margriet Mus-Bakker
Gerardus Maria Gelmers

donderdag 12 april

Frederik de Vries
Mechelina Maria Beentjes - Durge
Jo Kalksma - Greuter
Menno Jansen
Han Rol
Han Rol
Klaas Marten Klok
Paulette van der Wel-Pijl
Jan Schuurman
Gesiena Petronella Buurman-den Hartog
Karel Vogelpoel
Janny Diseraad-Leuering
Elbert Toonen
Wim van Leeuwen
Frieda Violetta Evelina Lotstra-Maurer
Corrie Wiersma-van der Wal
Dorine Geutjes
Lies Bakkum-Zuurbier
Lenie de Wit-Duivesteijn
Herman Ansink
Corrie Sinnige - Zonneveld

woensdag 11 april

Gerardus Maria Bikkers
Cornelis Gorter
Cornelis van Duijn
Alida Elisabeth Kok-Purmer
Jacobus Krijnen
Hendrika Boymans-Kwast
Henny Schoorl-Nelis
Antonie Maria Luyendijk-Elshout
Anna Maria Geijs - Westerburger
Wilhelmina Maria van Kampen Palland
Arend Hartman
Maria Schoutsen - Sneek
Zuster Martha, Johanna Heijnsbroek
Klasina Roelfina de Bruin-Bergsma
Piet Andriessen
Wenda Louise Markus - Pennink
Klasina Roelfina de Bruin-Bergsma
Adriaan Franois van de Velde
Jan Visser
Maria Elisabeth Hoek
Petronella van Dam-Keuning
Lambert Nicolaas Gijsbertus Willard
Wopke Hendrik de Boer
Gezina Nelly Vijlbrief
GERARD SPLINTER
Jo van der Meer-Thijssen
Cornelia Wilhelmina Petronella Tilburgs ] Verbaken
Gerrit Terlouw
George Smit
Ietje Uittenbogaard-van Nek
Betsy Colijn-Vis
Aafje Grietje Muntjewerf - Bakker
Marijke Voskuil
Emma Josephine Emilie Claij-Klooster
Lida Hammer - Wolterman
Martinus Hugo Zandbergen
Sabrina Armanda Jansen

dinsdag 10 april

Gilberte Marie DAndrea - van Leeuwen
Susanne Lohrengel-de Ruiter
Bernardus Hermanus Uijtendaal
Wim Brouwer
Joannes van Putten
Margaretha Agatha Tol-Stoop
Maria van der Veen - van Sabben
Johanna Jacoba Houwertjes - Klijsen
Reinardus Hendrik van Kooten
Alex van der Ham
Maria Lensen - Bras
Johannes Theodorus van Rijn
Hendricus Johannes Bulte
Nicolaas Leonardus Jozef van Berkel
Thijs Stuurman
Maria Jacoba Suzanna Bakker-van Strien
Marinus Dekker
Paulus Jacobus Pater
Jos Elstgeest
Jan van der Geest
Joop Rosloot
Klaas Willem Cornelis Lugtenborg
Aad Kreule Huijbens
Lolke van der Laan
Petrus Wilhelmus Appelhof
Lourina Cornelia Veldink Groot Hulze
Geertruida Elisabeth van Zanten - Driessen
Marius Hendrik Colenbrander
Elisabeth Margaretha Kramer - de Jong
Fritser Johannes de Vries
Johannes Nicolaas Boon
Paul Maria Schut
Gusta van Dijk - van der Schoor
Johannes Theodorus van Rijn
Odilia Maria den Drijver - Nouwen
Wijnand Viergever
Ans van der Plas - Engelke

zaterdag 7 april

Dees Verdurmen
Evert Steenhuis
Nicolaas Dirk Krap
Jan Hoveling
Gerritje Prins-Prins
Corrie Vromans
Ria Schneider - Jurrjens
Cornelis Mol
Esther van Dongen
Hans Molenaar
Anna Geertruida Middelie-Lont
Christina Geertje Galis ~ Roobol
Richard Groot
Gerarda Margaretha Kamps
JAAP DE LANGE
Teuntje Blokker-Hoogsteder
GUIDO EUGNE BOUBERG WILSON
Hendrikus Gerardus Heemskerk
Gabril Quakkelaar
Hendrik Frederik Grondel
Klaas Willem de Geus
Klasina Jurrina Nijboer - Haan
Jantje Pauw - van Dalfsen
Hendrikus Jacobus Heerschop
Kevin Brandsma
Cornelis Hendrikus Janken
Dirk Cornelis Stigter
Johanna Catharina de Lange - van Driel
Johanna Faee Schaeffer
Pieternella Margaretha Groep - de Rover
Bernard Cornelis van Laar
Alex Mesdag
Petrus Johannes Maria Rooze
Hanny van Dijk - Galjaard
Ellen Hargreaves
Elisabeth Cornelia Petronella Stokman-Stut
Cor de Hoop
Gre Appel-Dekker
Frederika Jacoba Mauve - Jongeneel
Abraham Cornelis Bins
Jan Klaas Uitentuis
Jan Rol
Cornelis Antonius de Wit

vrijdag 6 april

Catharina de Groot - Hulst
Hendrik op den Velde
Anthonia Johanna Francisca Vooren-de Haardt
Anna Janssen - Rees
Wilma Blanken
Bertus Hoogenkamp
Johannes Nicolaas Boon
Nel Luynenburg-van Munsteren
Cornelis Smallenburg
Adriana Gerarda Ruijgrok
Trijntje Bellis - Vriendtjes
Willem Schouten
Cees de Boer
Arnoldus Johannes Maria Anthonius Bartels
Hendrika Wilhelmina de Boorder - Sonnevelt
Ton van Bommel
Tiny Groet - Siepel
Pieter Barend van den Ban
Sien Scheeres - Aalders

donderdag 5 april

Janny Klaver Zwemmer
Albert Mol
Cornelia Maria Klaver
Aad Duineveld
Arendje Verswijveren-Zwaaij
Karel Kleijn
Derk Lning
Johanna Maria van Brecht - Gijben
Theo Gorissen
Hermann de Vries
Antje de Boer-Knol
Herman Hendrik Nicola van Dorp
Justine de Koning - Lavaleije
Johannes Hermanus Jozephus Reekers
Elzina Barteldina Muller van der Laan
Tjamkje Vriend - Vriend
Hans Blokker
Ada Oudshoorn - den Heijer
Dirkje Krook - Lamme
Brigitte IJntema - Bout
Fred Hoogland
Annie Dekkers-van Baarsen
Willy Rensen - Kooij
Trijntje Eckhardt - Prins
Adriaantje van der Kwast-van der Zeeuw
Johanna Janke Rutte - van den Beldt
Adriaantje van der Kwast-van der Zeeuw

woensdag 4 april

Hendrika Johanna Louisa van Heusden - Tempelaars
Johanna Bertha van t Ent - van der Schaaf
Jacob Gerrit den Heijer
Jan Zwaan
Joost Smit Sibinga
Riet Dickhoff Juffermans
Arie-Jan van Beekum
Jansje Blaauw - Smit
Cor Duin
Willem Gerssen
Wilhelmus Simon Strooper
Gerrit Stoffer
Meindert Deen
Anton Bastiaan Winterswijk
Maaike de Jong-Verdwaald
Dirkje van Doornik - de Jong
Joseph Herman van Tongeren
Leentje Kroes - Hakkenbrak
Johanna van Excel
Elisabeth Hamersma - van Meeteren
Gerrit Groot
Cornelis Siera
Tjitske Schoen - Metselaar

dinsdag 3 april

Aad Bal
Bob Heusy
Nicolaas Johannes de Haan
Bernardus Johannes Nichting
Maria Agnes Christoffels - Steur
Theodorus Nicolaas van Schagen
Elisabeth Margaretha Brondsema-Vos
Jannetje Eriks-Glas
Catharina Peetoom-Kuit
Barend de Haas
Jannie Verhagen-van Veen
Anje Lap - van der Schaaf
Anna Elisabeth Maria Jansen - Vasen
Cees Kluft
Alida Staal - van der Hoff
Aaltje Boxman-Hulleman
Johannes Vogelenzang
Franciscus Cornelis van der Lubbe
Gerardus Jacobus van Egmond
Jos Beentjes Boontjes
Afra Cornelia Ligthart - Blokker
Antoon Koenis
Hindrik van Hogen
Dieuwertje Grietje Teuthof
Johanna Wilhelmina Kaij-Koenders
Jan Lenstra
Johanna Adriana Josephina van Rossum - Blommestein

woensdag 3 april

Martha Jacoba Quartel

dinsdag 3 april

Jan van der Veen
Maria Elisabeth Hazenberg
Helena Groot-Ries
Hendrikus Thomas Jgers
Wouterus Johannes Vink
Trijntje Zwart-IJff
Johannes Theodorus Maria Elligens
Willemtje Bos
Johanna Maria (Jo) Bonthond-van Rijn
Margaretha Huijsman - Kok

maandag 2 april

Peter (Wannis) Bom
Annie Gaal - van Gelderen
Rijk Heij
Jacobje Boerema - Berkenbosch
Jacob Amesz
Evert Jan Dijk
Maarten Johannes van Ravensberg
Catharina Bonte - Waleveld

vrijdag 13 april

Marian Tielbaard

maandag 2 april

Albert Aker
Marijtje Blansjaar Haneveld
Wilhelmina Maria de Graaf - Koekkoek
Harm Stevens
Antonia Johanna Stork-Hom
Gertrudes Nuij-Kieft
Hendrikus Johannes Struik
Rie van der Veldt - van Weel
Jeanet Ligthart
Jacobus Johannes Stap
Ruud Peerdeman
Arin Vetman
Anton van Beers
Jacobus Cornelis Boots
Annie Brink - Beeftink
Willem Fredrik Bkenkamp