inloggen

familieberichten op internet

Berichten van november 2012

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

vrijdag 30 november

Jan Omta
Gerrit Boon
Isac Arnoldus
Nico Kloosterhuis
Antonia Hendrika Sofia Buning-Wilms Floet

donderdag 29 november

Neeltje Snijder - Kossen

vrijdag 30 november

Johanna Cornelia Waard Opmeer
Job van der Luit
Anna Hendrika Weidema - van Houtum
Wilhelmina Femina Grooteman - Deen
Hinke Elizabeth van Vuure - Donia
Alida Margaretha Kruijer-Schilder
Gr Hollander - Winter
Adrianus Jacobus van Leeuwen
Antonius Cornelis Maria Koomen
Martinus Gerardus van Rijn
Jacobus Gerardus Bakker
Franciscus Vrenegoor
Maria Aleida Kaatee - Rigter
Harm Heddema
Geert Pomp
Jan Dekker

donderdag 29 november

Nico Blank
Geertruida Elizabeth Hartog-Weeder
Klaas Hoite Postuma
Albertus Johannes Zonneveld
Margaretha Justina Lindhout - Nieber
Arie Penning
Jannetje Op den Velde
Elisabeth Margaretha van der Leelie Wouters
Pieter Tuinman
Ida Beukers-Ligthart
Hendrik Dekker
Wilhelmina Henritte Josephine Urbanus - Budding
Tiny Dorsman-Meinen
Ans Wamelink Kooijmans
Piet Ros
Dirk Blom
Laurentius Johannes Delis
Hendrika Wilhelmina van Dolder - Schaapherder
Henderika Mooij-van Diepen
Wil Staes

woensdag 28 november

Frits Pieter van der Zee
Petronella Johanna Antonia Krijnen
Neeltje Ouwens
Ans Huijboom-Molenaar
Willempje de Vries - Schurink
Geertje Johanna Maria van Assema - van Bruggen

dinsdag 27 november

Elly Jeanne Visser - Bron

woensdag 28 november

Wilhelmine de Groot-Heiermann
Ali Brugman - Kaper
Elisaberth Willemstein
Mieo Warmerdam-Roessen
Mieo Warmerdam-Roessen
Wilhelmina Cornelia Marees
Jozef Jacobus Huiberts
Catharina Maria Hooiveld
Maria Voordouw - van Zijp
Dignus Marinus Rijk
Trijntje Marensje Beekhoven- Kok
Erna Slijkhuis
H.J. van Lunteren

dinsdag 27 november

Willem Schrieken

woensdag 28 november

Lientje Betsie Dikker-Lisser
Henny Haanstra - Jesse
Pieter Schot
Piet Kat
Gerrit Albert Gerssen
Anthonia Geertruida Bobeldijk - Kieftenburg
Jan Cornelis van den Bosch

dinsdag 27 november

Frans van der Veen
Janny Verhoeven-de Tombe
Gezina Sloot Blaas
Jentien Wijnandina Lena Otten-Smid
Elly Ivangh Tijmes
Nora Mulder-Dijkstra
S. Theo van Riezen
Niek de Graaf
Geertje Markerink - Keegstra
Pieter Teer
Brenda van Weegberg
Berend Verkerk
Johannes van Dalen
Aleida Gijsberta Henritte Maria Lwensteyn van de Wakker
Agatha Wisse - Berk
Johannes Lowijs
Annie Floris-Rood
John Meijer
Dirk Massus
Herman Molenaar
Margaretha Wilhelmina Soerink Kok
Johanna Frederika Christina Eikenboom-Berends
Ietje Bood - Loots
Krijn Bunschoten
Hedy Frances Joan Swart-Ball
Keet Bakker
Jannie Kuipers-Schoorl
Lyda Schouten-Bijman
Cornelis Johannes Vermeulen
Ineke Kluwer-Bonthuis
Rob Zut
Elizabeth Driesje Sjollema
Dieuwke Titia Bloem
Anton Combee
Grietje Neeltje de Beurs-van Gennep

woensdag 28 november

Henritte Vermeij

maandag 26 november

Janna Grietje Booij
Anna Barbara van Noort - Angene
Erick Mulder
Gerrit Jan Scholtens
Akke Wijnstra
Richard Mennen
Hette de Groot
Bauke Jan de Vries
Jaap Groot
Nel den Hollander de Jeu
Johanna Laurina Christiaans - Adriaanse
Alida Christina Maria Stevens - Matthijsen
Margaretha Anna Prins Delis
Margaretha Hendrika Maria van der Klugt-Koek
Maria Agnes Sombroek-Nielen
Chris Wiggers-Smit
Miranda van Velzen Schouten
Herman Janssen
Jacoba Vos-Vermeulen
Hendrik Cornelis Schol
FRANCISCUS RUDOLPHUS JOHANNES MOLLE
Jan Rood
Piet Bakker
Agnes Ruiter - Neuteboom
Cathy Zonneveld

zaterdag 24 november

Adrianus Andreas Geerlings
Jan Wielings
Truus Tensen - Oud
Maartje Poolman - Groot
Feike Rones Bouma
Johanna Catharina Stoop - Balm
Tineke Weller - Drenthe
Corrie Woolthuis
Helena Dekker-Kryvska
Jannetje van Vliet-van Groenigen
Anna Maria Limonard
Fokje Postma-Vonk
Johannes Wilhelmus Wijdeman
Anna Schaap-Leek
Anton de Reus
Willem Johannes Lettinga
Freek Wassenberg
Geertruida Maas - Kramer
Elisabeth Lint - Kerkstra
Antonia Jacomijntje Cornelia Lammers - Dijksman
Margreet Broersma
Leonardus Adrianus de Klerk
Johanna Martina Theresia Pielanen
Gerard Kool
Riet van Veen-Rooijakkers
Christina Maria van Erp - Voorvelt
Johanna Biersteker-Rietveld
Karolina Everdina Eijpe - Mulder

vrijdag 23 november

Jan Julius Kat
Nicolaas Theodorus Overdevest
Joop Noor
Ciel Kool
Greet Tiggelaar Lasschuit
Cornelia Maria Theresia van Nieuwenhuizen (geb. Kippersluis)
Johanna Lambertha Maria Bakker
Geertruida Kamp
Jenny Ligthart
Tiny Roos-Jonker
Sib de Jager
Dirk Kranghand
Wilhelmina Cornelia Alkemade-Hoogenboom
Aart Kornet
Albert-Jan Ytsma
Manuel Prez Mora
Petronella Alida Emidia Makker - Brouwer

donderdag 22 november

Grard Schoemaker
Henny van Dijck - Olman
Marlene de Jong-Adelseck
Margaretha Petronella Maria Veltman-Audiffred
Marian Magrijn - Rijsenbrij
Jan Herweijer
Klaas Lamberts
Rokus Zijl
Wilma Guldemond-Haverkamp
Wilhelmina Edelstein - van Breukelen
Gijsbertha van Lieren - Snel
Gerard Drenth
Dirk Jan de Vrije

vrijdag 23 november

Margaretha Helena Brandenburg - Bombof

donderdag 22 november

Teije Sikkema
Joost Zwetsloot
Piet Lakeman
Louis Koning
Jaap Wever
Nine de Graaf-van der Veer
Anna Sophia van Hamond-Galesloot
Ans Kordes - Kolster
Henk Stolp

woensdag 21 november

Corrie Parlevliet-Parlevliet
Frank Verhaar
Hendrik de Mooij
Tiny Choufour - Neuteboom
Petrus Loovens
Jack Overkamp
Petronella Antonia Schram - Slief
Elisabeth Hop - Blommers
Cornelis Breuker
Berdina Hendrika Leine
Elisabeth Hedwig Maria Duin - Aardenburg

donderdag 1 november

Riek Rijnbeek-Schoorl

woensdag 21 november

Leendert Egbert Kranendonk
Kees Puijk
Aubrey Cataleya
Trudi van Kesteren
Hendrika Johanna Kruithof - Wierink
Klaas Roorda
Ditje Diters-Nijhof
Dirk (Jo) van Helden
Dirk van Zalinge
Grietje Keesman - Deen

dinsdag 20 november

Anneliese Gabrille Beatrix van der Bent-de Jong
Martina Julia Schuurmans
Gerard Winder
Cor Geerlings
Alice Leonarda Petronella Peterzen
Maria Catharina Koet
Maria Catharina Hendrika de Boer van Wieringen
Janna Pieternella de Wolf-Bijster
MIEP JANSEN-DE LANGE
Petrus Adrianus Wilhelmus Zoestbergen
Dina Rens - Vastenburg
Ellen Heleen Janssen
Wilhelmina Rijkse - Loos
John Rijkenberg
Antonius Cornelis Driesse
Antonius Johannes Karsten
Geertruida Maria Bakker-Sijm
Agatha Gezina Wuhl-Schiering
Edward Christiaan Meijer
Elisabeth Eelman - Bontes
Neeltje ter Burg - Veer
Klaas Doorgeest
Klaas Evert Willems
Johan Tames

maandag 19 november

Dirk Vonk
Joop Coffeng Grippeling
Harmen van der Spoel
Johannes Simon Maria de Graaf
Nicolaas Petrus Lindeboom
Gert Geerestein
Im Nooij
Gerardus Antonius Vliek
Jan Keijzer
Cornelis van der Plas
Taekje Jantje van Hiltenvan der Veer
Edith Philippo - Swartsenburg
Cornelis Jacob Delorme
Stansje Geertruida Konz
Janny Kemeling-van de Haar

zaterdag 17 november

Cornelia Elizabeth Maria Straathof-Waasdorp
Margreet Mesman Hessels
Rudolph van den Akker
Gabril Cornelis Kleppe
Harry van der Horst
Margaretha Maria Bieger
Mathilde Elisabeth Ket
Engelberta Clazina Maria Molenkamp - Teeling
Wim Melman
Henderika van den Dolder Kuiper
Trudie Lucie Suermondt - ten Broeke
Maria Clara van Fenema-Brantsma
Foktje Panman - Poeder
Andries Johannes van Velzen
Joop Duijn
Rienskje Wever - Visser
Kees van Vliet
Albert Gerard van der Steur
Adriaan Wijte
Ignas Kortekaas
Cornelis Spaans
Gerda Hoekman - Schaafstra
Hermanus Dekker
Ralf Leander Duijnmaijer
Aaltje Koning - Zwaan
Loek de Groot
Onno Molen
Hendrika Johanna Heere - Robregt
David Benjamin Peelen
Arnold Antonie Geluk
Maarten Marie Kruijt
Johannes Wilhelmus de Nobel
Netty Eshuijs - Kpp
Ronald Jan Poppes
Hendrik Jan Steven Straatman
Peter Simon Joseph Jak
Catharina Elisabeth Schmidt - van der Mark
Trijntje Brandhoff-Klik
Ria van den Broeck - Snoeij
Agatha Maartje Mooij
Annie Stelling - No
Geertruida Margaretha Bontes - van Til
Cees Molenaar

vrijdag 16 november

Sander Romein
Nicolaas Gerardus Appelman
Jacoba Catharina Hartman - Pronk
Henk van der Veen
Robbie Lamme
Anthonia Agatha van Eerden
Bert Telling
Tiny van den Braber - Dijkstra
Leendert Verschoor
Annie Koster-van Poelgeest
Hermina Everdina Brouwer
Jacomina van Duijn - den Haas
Franciscus Ludovicus Baasten
Joop Groenenberg
Catharina Johanna Blok - van Leen
Guurtje Blom
Janna Hendrika Loff - Ytsma
Maria Johanna de Wit
Jacobus Paulus Butter
Jannetje de Moed

donderdag 15 november

Arendje de Vries - Schol
Neeltje van Weelden - Stam
Chris Hillebrand
Johanna Catharina Aldegonda Windt - van Brero
Simon Gijsbertus Bakker
Frits Schmidt
Maria Elisabeth van der Steen-Lepelaar
Nettie Sjouw - Peters
Guus Vlegels
Annie Koning-Bakker
Luus van Dusschoten
Catharina Maria Elisabeth Pouw-Meijer
Jan van Klinken
Henk van den Bogaerd
Corrie Overdevest-Filippo
Jeanne Jacqueline Cornelie van Hasselt
Reijer de Wit

woensdag 14 november

Arie Nicola
Catharina Josephina Theresia Bartelink - Stolwijk
Corstiaan van Stek
Hendrik Bootsma
Jo Spook-van Eijk
Pieter Johannes Langenberg
Wilhelmina van Rossum
Theodorus Hagmeijer
Jan Knobbe
Margaretha van der Voord
Joannes Maria Christiaan Heijmans
Aad Koenen
Johanna Theodora Catharina Blom
Ren Blom
Marion List

donderdag 15 november

Maarten Zoet

woensdag 14 november

Ineke Leijen - Vaars
Maria Catharina Tromp
Klaas Hos
Clemens Deen
Gerda Smit-Stam
Dirk Houwer
Rudolphus de Graaf
Cor Angenent
Johannes Baptist Berghout
Elizabeth Brichina Tros - van Hoven
Aalt Willigenburg
Patrick Zonneveld / Jacobs
Riet Veenboer Kramer

dinsdag 13 november

Maria Theresia BuismanNieuwboer
Rem Zaremba-Vuyk
HANS HEINRICH FRANCISCUS KSTER
Gerard Aukema
Cornelia Maria Swart
Sonja Zinnemers - Eder
Ton Broekema
Marinus van der Zwart
Petrus Theodorus Josephus Spook
Marinus Johannes Hendrikus van Reijen
Wilhelmina Maria Boom Dolleman
Hans Fokke
Henk Keulemans
Aagje de Haan-Willig
Marie Alkemade-de Wit
Johannes Bernardus Spel
Johanna Maria Dobbelaer de Graaf
Agatha Petronella Klein - Zandbergen
Cornelia Bertha Augustina Diesbergen
Wilhelmina Zegerius Slot
Hans Schoenmaker
Riet Spanjaard - Durge
Hendrikus Hermanus van den Bogaerd
Hendrikje Janke Borreman - De Boer
Wimke Jacoba Klasina de Vries - Haarman
Frederika Gerharda Carolina van der Bijl-Boekholt
Egbert Steenbergen
Nans Kirchhoff - Kleinnibbelink
PIETER WARDENAAR

maandag 12 november

Jo Spook-van Eijk
Pieter de Boer
Alida Maria Bakker
Gonny Benningshof
Karel Groes
Jaap van der Meulen
Gerrit Couwenhoven
Antoon van Kampen
Tan Ping Lam
Catharina Pennarts - Van Haalem
Livina Johanna Schimmel-Rijnberg
Alida Anna van Wegen - Noordeloos
Jan Tensen
Cor van Tienhoven
Maria Anna Out - Duijn
Jeroen Ootes
Dirk Koning
Joseph Kerkhof
Anna van der Tang
Aad Snaauw
Fons Hoogenboom
Klaas Johannes Smit
Piet Schouten

zaterdag 10 november

Yvonne Catharina Mentjox
Rie Lont
Trijntje Reinderman - Wijngaard
Johanna Jacoba Wilhelmina Pont-de Beer
Cornelia Mathilda Spek van den Elzen
Reinder Jongsma
Hans Rob Coster
Maria Geertruida Vessies - Davidson
Margaretha Johanna Feenstra - van den Bos
Piet Huisman
Arda Kruijning
Johan Fredrik Bleichrodt
Johannes Franciscus van Thoor
Clara Maria Sterk-Nelissen
Albertje van Houwelingen-Feikes
Simon Pieter van Dongen
Francis Claire Verplak
Elisabeth de Bruijn-Verwer
Jenny Bos
Catharina Theodora de Rijk - van Mook
Mia Bijvoet-Wennink
Clara Hendrika Beijen Luschen
Piet Bakker
Sophia Maria Veen-de Schipper
GRADY JACOB MEEUWES
Gerardus Aloisius Kamoen
Jan Boet
Dina Florin - van Schagen

vrijdag 9 november

Theo Legierse
Johanna Hendrika Struik
Johanna Catharina Klein-No
Froukje Elisabeth Berendsen - van Riezen
Zita Janny Smit - Vogtlnder
Lena Petronella Mazurel - Strietman
Johannes Petrus Gijsbertus Knst
Ger Willemsen
Gerard Weijers
Petronella Maartens - van den Hijligenberg
Helena Maria van der Fits-van Leeuwen
Maria Johanna de Groot
Catharina Margaretha Luken-Neefjes
Paul de Waard
Marinus Siera
Willem Frederik van der Luur
Jan Floris
Catharina Adriana Pettinga - Janssen
Jan Rotgans
Johan Jansen
Johan Jansen
Gon Kampman ~ Diekmann
Aleida Johanna Oosterbaan - Rompelman

donderdag 8 november

Maatje de Visser-Biondina
Wim Keijman
Willem Jan Hordijk
Frans Anthonie Slikker
Christina Hendrika Agaart
Louisa Johanna Doesburg - van Eekelen
Geertruida Koomen - Koomen
Baukje van Loon
Roelf de Haan
Niek Herman Manger
Sjaak Kuiper
Gerardus Jacob Hendrikus Hagen
Gerritje Wijnanda van Oostrum - de Vries
Gerarda Groenhart - Overman
Hermanus Johannes Peters
Suzanna Johanna Margaretha Kappelle - van Maarseveen
Reini Hugina Kanon - de Boer

woensdag 7 november

Stephanie Dekker
Ad Putter
Herman Straver
Serap Ken
Cornelia Berrevoets
Johanna Barbara Min-Limmen
Klaas Buij
Jannette Johanna van der Laan - Muelink
Riek Boontjes-Stammes
Gijsbertje Veerman
Ferdinand van Vliet
Trijntje Elisabeth Vriesman- Huiberts
Leendert Philippus Maurits
Ena Irene Beatrice Renes - van Glaanen Weygel
Cornelia Nooder-Tonneman
Jan Otte
Simon Goede
Sander Rietdijk
Pieter Kroeger
Margaretha Geertruida Tuijn-Rumping
Mieke van Ling
Attje Blankendaal - Brouwer
Sophia Scholtens - Veken
Stefan Johnny Blokker
Hans Gijsman
Bep van Dorp
Joop Oosterop
Anna Petronella Stoop-Kuin
Gerrit Jan ten Haken
Martinus van Wettum
Bert de Laaf
Pieter Johannes Boom
Arie Hortensius

dinsdag 6 november

Joma Bouwens - Wezenbeek
Ab van Wingen
Nel Meijer-Verhagen
Hilko Henderik Sietso Boerema
Hilko Henderik Sietso Boerema
Gerardus Hubertus Marsmans
Gretha Scheepbouwer - Hoepelman
Franciscus Gerardus Wiegmans
Klaas Klein
Cornelia Johanna Theodora Wiegers Torsing
Henk Ruimschoot
Loekie Elsje Christiaanse
Amin Mohammed Nimat
Frans Nap
Antje Vries - Jimmink
Philomina Gusta Calis Nauta
Maria Cornelia Stins Webster
Riet Dol-Kunst
Jan Egbergen
Gerrit Johannes Zeegers
Hendrikus Johannes Homringhausen
Franciscus Jacobus Tiebie
Wilhelmina Petronella Steeman - Hilterman
Herman Klaassen

maandag 5 november

Klaas Pieter Sluis
Leonardus Joannes Dijkhoff
Willem Jan Verdonk
Jaap Bol
Gerardina Cornelia Maria van Leeuwen-Ammerlaan
Derkje de Vries
Hubert Nicolaas Rozekrans
Cornelis Zonderland
Nicolaas Leonardus van der Salm
Hendricus Schermer
Cornelia Afra Jonker - Kaandorp
Kees Smit

zondag 4 november

Agatha Petronella Dekker - Schermer

maandag 5 november

Simon Jacob Heering
Petronella Hombroek - Top

zondag 4 november

Wilhelmina Cornelia Maria Briefjes-Duyn

maandag 5 november

Jan Botman
Gijs Kuiper
Geertruida Cornelia Vergouw - Klerk
Anthonia Aalbertje van de Lustgraaf

zaterdag 3 november

Afra Leijen - de Boer
Hendrikus Wilhelmus Pennekamp
Ingrid Feltman
Johannes Cornelis Konijn
Sylvia Kops van der kolk
Pieter Brussaard
Vronica Hillegonda Maria de Waard-Dingerdis
Margaretha Hillegonda Smal
Jaap de Graaf
Hendrik Adriaan van Til
Geertruda van der Putte - Bont
Elisabeth Hendrika Josephina Casander ] Hendriksen
Afra Johanna Maria Rotteveel-van Diepen
Jacoba Anna Kuijs
Alida Stap-Loos
Jacobus Adrianus Stam
ANTONIA VIJZELAAR-BAAS
Ruurd van der Kooi
Fransisca Jacoba Johanna Verbij
Johannes Lambertus Marie van Heugten
Jaap Wiering
Sophia Matser - van Nulck
Louise Johanna Apon-Sebas
Hendrik Siersma
Geertje Peters van Iperen
Johan Jacobus Bos
Thijs van der Wel
Bartholomeus Bosch
Fred Wijtsma
Hendrik Cornelis Offenberg
Willy Pruiksma-Bommezijn

vrijdag 2 november

Jacoba Wilhelmina van Eerden - Houniet
Milou Smit
Maria Wilhelmina Catharina van Amstel-Bruin
Cornelis den Hartoog
Anna Maria Borsen
Cornelis Nicolaas Maria Koning
Gerard (G) Hoos
ir. C.A.J. Pullens
Louise Maria Olde Juninck
Wim Koopman
Ton Hesselman
Marlies van Dijk-van der Linden
Gerrit Jan Peters
Albert Henk Visch
Nicolaas Petrus Dorrestijn
Geertruida Albertina Maria Harrison
REINO DOUWSMA - EIZINGA

donderdag 1 november

Jaap Geijteman
Jannigje de Bruin-Drost
Frederik Hendrik Haberkorn
Jan Voorn
Johanna Wilhelmina Sahetapy-Heuperman
Agatha Clasina van Eijsden-Bouwman
Corry Dees - Wassenaar
Tjibbe Willem de Boer
Elisabeth Tepper-Boonstra
Dr. Petrus Theodorus Antonius Klaase
GEERTRUIDA WOUTERINA BUSCH - HEERE
Mark Pieter Bakker
Wilhelmina Blom - van der Lip
Jannie de Rooij-Visser
Maria Dieuwertje de Groot Eriks