inloggen

familieberichten op internet

Berichten van oktober 2012

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

woensdag 31 oktober

DICK KUIPERS
Peter Gerardus Huitema
Hendrica Catharina Ober - Swets
Dora Schulte Fischedick - van Zanten
Gerda van Sante - klein Haneveld
Arie Nuyens
Anna Hendrika Zuidervaart - Bos
Siebe Winkel

dinsdag 30 oktober

Clara Maria Konijn-Koopman

woensdag 31 oktober

Maria Catharina Vermeulen-Bocxe
Hendrica Catharina Ober - Swets
Petronella JohannaKerkhoff-Kosten
Anthonie van Baarle
Hendricus Petrus Oudejans
Johanna Antonia Koek
Arie Klinkhamer
Maria Adriana de Graaff - van der Meij
Jacob (Jaap) van der Spek
Esechiël Nicolaas ten Berge
Elly Buruma - Ristjouw
Agatha Metzelaar - Groothuizen
Bruin Kornelis de Boer
Johan Gerard Beckman
Mattheus Leonardus de Jong
Maria Geertruida Visser – Stijl

dinsdag 30 oktober

Johanna Catharina Melchers - Pelk
Hendrika Maria Krom - Jeeninga
Jan Hendrik Buskes
Henny Vellema
Catharina Cecilia de Koning
Maria Agnes Pauwels-Schenk
Jan Gijsbert van den Bosch
Maria Hendrika Hellendoorn-van den Hoek
Cornelis Johannes van Doorn
Martha Wypkje Jongejan - Baljet
Jacob Smorenburg
Louise Frederika Faijdherbe
Maria Catharina Vermeulen-Bocxe
Maria Erica Walker - Bom
Anna Margaretha Frederica Joanna Henrica Helwig - Sormani
Wiebe van den Berg
Anna Maria Petronella Visser - Windhorst
Jacobus Cornelis Smit
Anna Maria Divera Fit - Jong
Guurtje Adina Stam
Dick Zellenrath
Clara Maria Konijn-Koopman
Alida Maria Ruiter-Dol
Hendrica Catharina Ober - Swets
Cor van Lieshout
Arie Lindeboom
Nico Kok
Esther Koopman-Wijnandts

maandag 29 oktober

Maria Cornelia van Ophem - Dol
Meindert Deen
Maria Anna Koper-Nijman
Marie Hittema - Metselaar
Adrianus Johannes Petrus Moens
Johannes Hermanus Antonius Lok
Joseph Maria Bergman
Teunis Duhen
Jacobus Overman
Wilhelmina Purmer - van der Linden
Petronella Apolonia Dorèl-van Honschoten
Johanna Hendrika van der Velde–Wormsbecher
Pieter Lammes
Petrus Wilhelmus Jozef Boon
Jacob Metzger

zaterdag 27 oktober

Johanna Catharina van Langen-Oudhuis
Jansje Spits-Brouwer
Ben Hoogeboom
Maria Adriana Diana Maria Adriana Diana
Sophia Lover
Elisabeth Gerarda Bolczek-Perquin
Jan de Langen
Altje van Huissteden
Johanna Alberdina Wentink - Tijms
G.L.H. De Ruiter - Groeneweg
Adrianus Simon de Graaf
Joop Stokkermans
Ina Bor - Denekamp
Cornelia Catharina Smit-Buiter
Nico Bato Bloot
Saskia Anne Thérèse Henskens-Schoenmaker
Ansje Boelé – Pieneman
Rina Rood - Kenter
Ruud Mesman
Hendrika Jacoba de Zwart-Leuring
Peter Kars
Margaretha Maria van der Stoop - Heerens
Johanna Maria Bitter - van Vlerken

vrijdag 26 oktober

Frederik Johannes Mors
Bert Dudink
Alle de Vries
Paul Langeveld
Fijgje van der Wielen-Sterk
Mary Emmink - Hollander
Johanna Catharina van der Lans-Smit

donderdag 25 oktober

Jos Wetser

vrijdag 26 oktober

Gonnie van Beek
Helena Maria Bos-Smit
Metje Looijsen - de Kloet
Martinus Jacobus Hoek
Gerritje Wesselo – Scheffer
Marie van der Woude
Cornelis Johannes Vroom
Josephus Marinus den Dunnen
Henny Langerijs - Horst
Marie Schultz - Houtzager

donderdag 25 oktober

Ko Huisjman
Petronella Klazina van Veen-van der Hoeven
Dick Koudijs
Hennie Claudio Bizzoni
Dirk van Teijlingen
Henny Rebel-Baas
Marjan Hopman
Boudewijn Willem Goedegebure
Sina Wever
Bram Mammen
Emma Poppeliers-Dubbelaar
Marth van Winden - Neefjes
Arie Cornelis Smaal
Sietj Singer - van Meekeren
Margaretha Philomena Slagter - Homan
Simon Klaver
Jacob Duim
Marga Kleijn – van Westerhoven
Jurriaan van Zanten
Wilhelmina Maria de Leeuw
Tiny Hoekstra-de Haan

woensdag 24 oktober

Cees Tromp
Adriana Jeannette van den Boogert - Warners
Marie Alida Dam – Brouwer
Antje Koopman - Kuijper
René van Woudenberg
Nico Vermeer
Gerrit Jan van Alphen
Gerard Bollhaar
Christina Anna de Wit - Huiberts
Adriana Anna Leber-Bruin
Pietronella van Nijendaal - van der Marel
Lillian Ricci Maura Sanches - Rojer
Bart Bos
Mar Koedijk-van der Woude
Cornelis Petrus Maria Bensdorp
Maria Wilhelmina Jansen - van der Burgt

dinsdag 23 oktober

Franciska Emilia Leonie Maria Langezaal-Timmers

woensdag 24 oktober

Theodorus Fielmich

dinsdag 23 oktober

MARTIN DE JONG
Joop Boon
Jacob Maten
Elsje Anna Noordhuis-Groot
Helena Elizabeth Selderbeek-Coops
Poulina Schoolderman-Melkert
Hendrekien de Vries-van den Berg
Paul van Blokland
Cornelia Hendrika Kleyberg ~ Daalder
Petrus Johannes Warmerdam
Erica Hoeffelman

maandag 22 oktober

Cornelis Petrus van der Heijden

dinsdag 23 oktober

Pietertje Zwagerman - Eppinga
Marie Alida Dam – Brouwer

maandag 22 oktober

Jacobus Simon Pronk
Wim Smal
Henny Liefting

dinsdag 23 oktober

Piet Winnips

maandag 22 oktober

Jan Willem Brandt

dinsdag 23 oktober

Wilhelmina Pijnacker - de Vries
Dieuwertje Zwart - Druijf
Maria van Dongen
Toon van Kleef
Jacob de Boer
Mattheus Johannes Maria Mooren
Antje Elizabeth Katuin - Schrik
Gery Koemeester - Ligthart
Klasina Cornelia van Doornik - van Henten
Ton van der Schans
Adrianus Johannes Welboren
Klara Klappe – Lagrand
Kees Rentenaar
Piet Sluijter
Wilhelmus Petrus Gieling
Andrea van der Veen - Klaver
Gerrit Schoehuijs
Juur Bussen

maandag 22 oktober

Piet Delver
Jacobus Johannes Maria de Waard
Lambertus Jacobus Harting
Truus Prins - van Velzen
Joseph Bernardus Maria Verberne
Albert Peter Lablans
Johanna Lijsje den Hartogh-de Koker
Bram Leenheer
Zuster Oda Maria Margaretha Adriana Kraetzer
Alie Idema-van Diepen
Neeltje Nooij - Nes
Mieke van Rennes - van Beesten
Wilhelmina Margaretha Lijzenga - Tijleman
Johanna Theodora Huberta Hof - Kreuk
Petrus Jozef Oud
Jan Majoor

zaterdag 20 oktober

Ferdinand Wilhelmus Dijkhoff
Hans Engels
Willemina Elisabeth Hubeek
Evert Dirk Gerritse
Hendricus Joannes Baptista Dubelaar
Kick Slot
Maria Catharina Mosk - Boersen
Anna Gertrudis Borst-Dudink
Alida de Lange - de Groot
Jack Keijer
Catharina ten Boekel-Kater
Geertruida Elizabeth van Holthe tot Echten
Johanna van Schagen - Handgraaf
Fennechien Nelemans - van Weerden
Aleida Johanna van Twuijver-Donath
Wilhelm Oswald Motz
Wilhelmus Maria Zonneveld
Elly Johanna Anneveldt
Arie van Steenis
Clara Alida van der Mee - Dekker
Ron Arnold
Johannes Nachtegeller
Diek Veldhuis - van der Eem
Bettie Jong-Zeldenrust
Femke Janssen
Robert Antonius Blok
Martien Glim
Robert Carel Bontes
Rob Blaauw
Gerard Borst
Dick van der Wal

vrijdag 19 oktober

Petrus Cornelis Godschalk
Jacoba Elisabeth Smit-Ouwehand
Josef Johan Placidus Hogenboom
Elly Campioni - Metselaar
Albert Oelen
Jacob van den Broek
Margaretha Francisca van Egmond - Noorlander
NIEK BALLAST
Hans Hesseling
Robbert Cornelis van den Berg
Henderikus Harminus Wilken
Hilligje Kaufmann - Poppen
Maria Margaretha Hogerheyde-Strube
Truus Voormeer - Beentjes
Sweer George Lub
Cornelis Plokhooij
Nicolaas Andries Schutte
Meindert Albertus Ruijter
Anna Gertrudis Borst-Dudink
Jacobus Wilhelmus Filmer
Wilhelmus Koevoets
Rikus Rinkel
Ben Laan
Wilhelmus Koevoets
Boudewijn Adriaan Leo Vreeburg
Bertus Bisschop

donderdag 18 oktober

Hans de Jong
Frans van Sikkelerus
Margot Betsy Kop
Johanna Clazina van Splunter - Doeleman
Hendrik Kos
Cornelis Kroon

dinsdag 16 oktober

Johan Christiaan Schuurman

donderdag 18 oktober

Annie Brandhoff - Jongkind
Wilhelmina Elisabeth Marinus - Overmeer
Jan Kaptein
Grietje Vos - Max
Cornelis Voogd

woensdag 17 oktober

Mia Sinnige - Post

donderdag 18 oktober

Wilhelmus Hubertus Maria Wijfjes
Maria Jozefina Bruin-Scholten
Joop Koren
Johanna Petronella Wesselman-Möllers
Marian Karten-van Wilgenburg
Rob Karten
Corry Steenvoorden - Rozenbroek
Michiel Doeven
Jan Blokdijk
Johanna Geertruida Langedijk - op den Kelder
Menno Arnold Klaarmond
Gerrit Tuinhof de Moed
Peter Smt
Piet Pladdet
Arie Louwen
Corry Koning - Denslagen

woensdag 17 oktober

Anneke Schilder-Brouwer
Henricus Cornelis Wilbrink
Machteld Hooijen - Kruijt
Lou Vendel
Pelagia van Hurck
Klaas Schaft
Frans van de Voort
Titia Schoemaker - Rinses
Jan Nool
Jan Jacob Vink
Peter van Toor
Agnes Hoekstra - Prent
Tiny Willenborg-Keet
Stiena Wonink
Joanna Maria Scholten - Trommelen
Corrie Dol - van Wees
Hendrik Udo
Pieter de Boer
Else Hoefnagel
Henricus Antonius Salman
Jelle van Veen
Albertus Beentjes
Agnes Hoekstra - Prent

dinsdag 16 oktober

Willemke Alida Auée
Adrie Westerveld
Dirkje Cornelia Vervoort - van Leeuwen
Sijtje Schots - Schaap
Johannis Simon Beemsterboer
Diles Petrus Maria Janse
Ina Koper - Stengs
Danne Ellen Solkesz - Vermeulen
Jantje Marie de Beurs ~ Groen
Marie Groot-Hoogewerf
Jacobus Johannes van Dam
Nico de Jong Boers
Geke Kuipers-van Veen
Johanna Groote - Victorie
Johanna Brethouwer - Zandbergen
Melanie van Rijn
Rudolfus Johannes Leonardus Cordia
ING. JAN GERRIT DIEPERINK
Maria Overmars - Breure
Regina Maria Jacqueline Huveneers - Woudberg
Tannetje Jacoba Burger - Zandee
Arie Pieter Hoogendam
L.B.P. Bandsma
Willem Johannes Stoelman
Truus Kettenis-van der Veer
Wijntje Hovingh-Rijlaarsdam
Tannetje Jacoba Burger - Zandee
Christiaan Johannes Gerardus Marie Matser
Johannes Jan Beemsterboer
Bert Delissen
Jo Hoogenboom

maandag 15 oktober

Tien Bakker
Elisabeth Martin - Zijp
Ton Geul
Minca C. J. Liefaard - Duursma
Kees Slegers
Cornelia Margaretha Ruyzendaal – van Spanje
Helen de Gooijer
Diederikus Nicolaas Maria Ran
Margaretha Geertruida Maria Dekkers – van Vlissingen
Cilia van der Poel-Borst
Louis Josef Post
Theodorus Sijm
Petrus Avelinus Bruin
Albert Draijer
Alida Gijzen - Portenge

zaterdag 13 oktober

Johanna Maria de Vries - Kuyper

maandag 15 oktober

Johanna Antoinette Wilhelmina de Ree

zaterdag 13 oktober

Anthonius Moester
Johannes Mattheus Rood
M. Schilleman Overwater
Els Sijmons - Zwetsloot
Jan van Elst
Rika Gerardina van den Broeck - Albert
Bonnie Mekken
Coen Ouweltjes
Willem Ohrtmann
Anna Elisabeth Waiboer - Kaan
Anna van Zalingen - Davidzon
Klazina Marijtje van Bostelen – Oudshoorn
Marie Verhoeven-Verplancke
Louis Nagtglas Boot
Willemina Hendrika van Aalst - Striker
Elly Kloosterhuis-Verzijden
Riet Kaandorp - Bleeker
Alexandra Nathasja Meijer
Wim Caspers
Louise de Kock-Izaks
Franciscus Johannes van Tongeren
Co Ransijn
Reinier Geerlof
Martina Helena Francisca van Dijk - van Dijk
Johanna Ludewina Scheltinga – Poelgeest
Andries Dekker
Wieger Jonker
Chantal van den Brink
Ben van Leeuwen
Hans Spaay
Johannes Adrianus Koomen
Johannes de Best
Martha Reuvers-Hoffer
Geertruda Johanna Zilver - Derks

vrijdag 12 oktober

Ellen Eline van Bilderbeek-Westplat
Ton Goedee
Ton Vugts
Dick Klok
Joke Ammerlaan van Dijk
Antje Altink - Kors
Christiaan Johannes Bekkers
Evert Dokter
Hans Labordus
Margaretha de Jong-Zuurbier
Theo van der Linden
Jan Dirk Schouten de Jel
Dora Dekker - de Moel
Aad Schouten

donderdag 11 oktober

Antoon Hendrikus Osendarp
Willempje van der Plas - van der Plas
Catharina Cornelia Lamkamp - Alders
Maurits Rijkmans
Cornelia Johanna van Steenbergen – van der Hoorn
Anna Catharina Pannekoek
Johanna de Rover-Damiaans
Nicolaas Elisabeth Snoek
Riek van Hoek-Haverkamp
Dirk - Jan Smit
Theodorus Duineveld
Hendrik Gerrit Van Amstel
Dirk Jacob Manneveld
Ben Spits
Dick Tjeerds
Truus Brink - Steltenpool
Eefje Vis - Botterman
Adriaantje Gotlieb - Willemsen
Hesther Mieremet- van Oosterhoud
Bernadet Tops
Cornelis Joop
Ruud A. Herblot
Jacobus Johannes Nicolaas Tolboom

woensdag 10 oktober

Annie Marie Everdina de Jong ~ van den Berg
André van Zomeren
Nicolaas Ruijgrok
Adrianus Gerardus Jacob Leijs
Luby de Jong-Koster
Karsten Beijer
Arnold van der Willigen
Corrie Kurpershoek - Verver
Maria Margaretha Appelman-de Jong
Jacoba Mackenzie-Verkade
Annie Dokter - Koomen
Maria Jacoba Vlaar-Fortuijn
Theo Hoogervorst
Maria Kraaier - Oudejans
José van Buggenum - Leeflang
Jan Sevenstern
Louisa Kolen - Kraft
Pieter Johannes Sommeijer
Jacobus Hendrikus Groeneveld
Alida Theresia van den Aakster – Kuiper
Aartje van der Kolk-den Duijf
Alice Brummelkamp - Groen
Fred Driessen
Elisabeth de Waard - van Geest
Ape Koning
Jeanette Nelly Schaap-Lampe
Jos Bilars
Piet Visser
Jo Aardenburg - Pirovano
Nel Reeuwijk-The
Jaco de Nooijer
Wouter Ruijs
Johannes van Kampen
Martha Maria Slagter - Schouten
Nelie Haakma - Nieuweboer
Hubertha Paulina van der Randen - Beckers
Dic van de Wouw
Hendrik Gerrit Van Amstel

dinsdag 9 oktober

Job van Gaalen
Manon Pernille Glas
Arie Schrier
Susanna Maria van Dongen - Verhage
Ans Kraakman-Hoogeland
Prof. dr. Adam Pieter Cassee
Henriette Adriana Lucia Maria Lotterman – Goyarts
Johannes Gerard van Deutekom
Brigitte van den Brink
Paul Leonard Maria Muschter
Gré Visser
Johanna Catharina Gijbels
Ine van den Broek - Vros
Greta van der Wal
Nel Zandbergen-Ramp
Miriam José Plantinga
Riet Telleman – Salet
Cornelis Leonardus Gerardus Koot
Catharina Wijhenke-Haan
Johanna Cornelia Braggaar - Geradts
Willem Beuken
Anneke Goosens - Klerk
Tiny de Rooij - Smit
Geertruida - Catharina Molenaar - Graas
Margaretha Maria Geerlings-Wezenberg
Hermina Anna Nol - van Bakel
Jeanne Theresia Mol - Gerritsen
Rudolf Johan Lorrier
Adriana Brandsen - Schoutsen
Elizabeth Maria (Bep) Mennen - van der Kraan
Cornelis Nicolaas Maria Groot
Anna Maria Driessen - van der Velden
Sijtje Planje - Groot
Adri de Jeu-Verlaan
Marianne Hoogschagen-Tijssen
Johanna Petronella van den Heuvel-van Boord
Cornelis van Dalsem

maandag 8 oktober

Clasina Catharina Nanne-Kaptein
Annie Hoogland-Bleeker
Weike Ozinga-Lap
Lenny de Smit
Cornelis Adriaan Frederik Briefjes
Wypkje Brandsma-Brolsma
Engelina Velthuis - Dekker
Rob Thielsch
Joanna Elisabeth Bouman - van Bronkhorst
Johannes Groot
Albert de Graaf
Klaasje de Zwart-Hoek
Johanna Groeneveld - Baas
Otto Broksma
Wim de Boer
Jan Snoeijers
Grietje Kos

zaterdag 6 oktober

Dirk Dorrestijn
Nelly Ferwerda - Bakker
Ria Reep - van Steeden
Bernard Pieter Dik
Henny Gretha de Jong - Ellérie
Maarten Klomp
MARIJKE Maria Polane
Luc Boerkoel
Inge van Vloten
Aad Rijsbergen
Bart Pekelaer
Johanna Anna van Ingen Schenau-Elsen

vrijdag 5 oktober

Kasper Koorn

zaterdag 6 oktober

Bouwe Hoekstra
Ada Verhulp - de Jager
Klazina de Hart - Bakker
Cees Bakker
Gertie van Steenbergen
Ab Potma
Johanna Fortuin - van Marle
Andre de Groot
Maria Zwanenburg
Stijntje Oudt – Feller
Henk Dirks
Jan Kaandorp
Jan Cornelis Minnes
Laurentius Cornelis Frijn
Roelof R. Bakx
Petronella Gertrudis Zoon-Oostermeijer
Martinus Jacobus van Langen
Maria van Wanrooij - van Berge
Rob Schats

vrijdag 5 oktober

Geerling Visch
Jacoba Jozina Rotermundt-van Gorsel
Elisabeth Boudina Visser-Philippo
Marie Bos - Rijkhoff
Trijnte van Beusekom-Sierksma
Enrico Mario Pauletta
Aad Huijer
Jan Lub
Kees Lakeman
Jaap Oostwouder
Maartje van Waveren - Brugge
Naomie Laura Trigg
Willy Swinkels - Kooistra
Bep Brandenburg - Kuilman
Nico Zwart

donderdag 4 oktober

Leonarda Gerarda Kok - Penning

vrijdag 5 oktober

Bastiaan Nicolaas Maas

donderdag 4 oktober

Henri van Lambalgen

woensdag 3 oktober

Joost van de Wetering

donderdag 4 oktober

Jacob Wijker
Maria Josephina de Haas - Feijen
Ben de Bruijne
Bernard Engelbert Meertens

woensdag 3 oktober

Petrus Johannes de Jong

donderdag 4 oktober

Wilehelmina Roelofsen-Hoogland
Edith Frederiks
Rie Hemmer - Winkelaar
Gerrit Slappendel
Corrie Schuffel-van der Zijpp
Hermanus Johannes Grondstra

woensdag 3 oktober

Vally Braun-van Paassen
Cornelis Kuijs
Jan B. Faber
Hilke de Jong - Wieten
Gert Slappendel
Petrus Johannes Korver
Olivier Sterk

dinsdag 2 oktober

Robert Nieweg

woensdag 3 oktober

Geert Prins
Door van der Wal – Koelink
Gerrit Kok
Stefania der Kinderen- de Flart

donderdag 3 oktober

Elizabeth Johanna Rozalina de Frankrijker

woensdag 3 oktober

Gerard Jan de Boer
Petronella Hos-Rol
Hendrik Wezelman
Elizabeth Catharina Bleeker - Hoogendijk

dinsdag 2 oktober

Jan Faber

woensdag 3 oktober

Theodorus Bakker
Douwe Johannes Hendrik Staal
Joop Steen
Andries Bartele Hondema
Paul Mascini

dinsdag 2 oktober

Susanne Maria Visser - Lindberg
Johanna Francisca Roeling - Kleinekoort
Hans Heere
Neeltje Aardema - Vroegop
Ferdinand Hendrik van Nieuwenhuizen
Johanna Rood-Emmaneel
Geertruida Maria Woestenburg
Henk van Hooff
Nellie van Deursen - de Vries
Ria Kramer - Bout
Pieter Schoorl
Jacob Wolff
Johannes Willemsen
Carla Ingrid Luik - Bakker
Gerrit Blikman
Cornelis Klaas Kroonenburg
Ron Boekhorst
Olivier Sterk
Siem van Dijk
Marry Mantel - Balder
Anna Johanna Tensen - Tensen
Arie Jozef Kok
Maria Anna van Styrum
Anna Catharina Fortgens - Bekker
Elisabeth Maria Regeling-van Dijk
Willem Dirk Cornelis van den Wijngaard
Janna de Bruijn - Wagter
Leonardus Antonius Maria van Klink
Elise Anna Spanjaart - Negele
Geertruida Maria Woestenburg

maandag 1 oktober

Wilhelmus Smit
Lot van den Berg - Beekhof
Anthonius Jacobus van Velzen
Jan de Jong
Truus Plukker-Hoek
Jacob Nat
Rob Rademaker
Cor Roodt
Gerardus Hendrikus Maria Marcker
Cornelis Riksman
Johannes Hendrik Gerardus Hilliger
Marie Kok - Kok
Everdina Rosa van der Heijden-Ditsel
Hendrika Maria Zutt - Bruin
Geertruida Maria Visser - Hoogeboom
Herk van Diepen

donderdag 4 oktober

Wim van der Sande

maandag 1 oktober

Maria Klasina Veerman-Krüger
Kirsten Rood
Bernadetta Johanna Maria van der Stap - Donkers
Jan Reindert Verweij
Geertruida Huiberdina Blaauwbroek-Piekart
Gijsberta Francina Baerts - van den Bosch
Johannes Conijn
Geertruida Gerarda Nielen - Wittebrood

donderdag 4 oktober

Dancker Daamen

maandag 1 oktober

Mina Pronk - Mosch
Liesbeth Molenbroek - Smink
Piet Pronk