inloggen

familieberichten op internet

Berichten van juli 2011

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 30 juli

Anna Meinema-Hiemstra
Wim Breuking
Robert Deutekom
Wil Fennis
Henricus Joseph Petrus Boon
Jan Roobeek
Marjolein Antonio - Groenewegen
Ettine Geertruida van Ee - Breekveldt
Hennie van Heerde-Boschloo
Steinie van Grondelle-Klinkenberg
Veronica Anthonia van Boven-Logman
Leny Caris - Akkies
Jaap de Groot
Hendrika van Galen - Minneboo
Henk van der Werve
Jan van Oers
Jacques van der Vooren
Johanna Everarda Schuur
Johannes Cornelis de Lugt
Ger Sevenhuijsen
Rie Konijn-Doodeman
Klazina Maria Tol-Vonk
Joop Mos
Geertruida Sijm - Grooteman
Robert Visser
Maartje Bond - Molenaar
Wilhelmina Lucretia Klerks-Kruyt
Abraham Jacobus van der Kamp
Dirk Wolvetang
Gerard Peetoom
Wim van Esch
Jacques Denkers
Wim Heuverkamp
Maria Louise Bendel - de Vilder
Hetty van der Linden - Groenendaal
Bep van Haarlem van der Linde
Annechien Blok - Vos

vrijdag 29 juli

Johanna Burgersdijk-Onderdelinden
Nicolaas Albert Beets
Cornelis van der Leeden
Joop Timmer
Cornelia van Dijke - Bakker
Piet Karsten

woensdag 27 juli

Petrus Joseph Schagen

vrijdag 29 juli

Hennie Geertje Koomen - Vos
Cisca Hamann - Luijken
Rob Montanus
Maria Bregitta Buijs - Koster
Willemina Engbertha Krijnen-Karssen
Anna Maria Francisca Mnking
Riet van Kampen-van der Riet
Jeanette Maria van Wissen-van der Velde
Gonny van Loon-de Jong
Kees Anker
Louise Elly Anna van Gruting-Julius

donderdag 28 juli

Geziena Bakker-Schinkel
Marretje Heetebrij-Rijnsburger
Joop Timmer
Bert van Riel
Piet Schoonhoven
Pieter Jurrin Tukker
Willem Andries Carel Ligtvoet
Spanjaard-Dekker
Johanna Wilhelmina Stomp
Jos de Ruijter - Blekemolen
Johanna Takens - Rutgers
Lammie Kos
Cor Hogendoorn
Theo Strooper
Arjen Negrijn
Wilhelmus de Roo
Jan den Uil
Frieda Hofhuis Wiercx
Paulina de Vos - van Ham

woensdag 27 juli

Elizabeth Eriks - Winkelman
Beatrix Maria Josephina Berga-Segers
Pieter Johannes Filmer
Isaac Starre
Lizzy Bootz - Nieuwenhuys
Catharina Maria Roozendaal
Tiny Wijchers Aalders
Dorothea Porck ~ Toeset
Jan Goedmaat
Corry Bakker - Buijsman
Frans van der Kam
Rob de Vink
Robert Hendrik Handgraaf
Theo Braakman
Wilhelmina Johanna Bader - Kemp
Jan van den Hoek
Frans Jong
Anne Elisabeth Cevat
Gerard Bertramszoon Corts
Alewijn Ott
Tiny Otte - Jongbloed
Olga Ladee - Westers
Jan van Exter
Jaap Duin
Jan Witteveen
Willem van Egmond

dinsdag 26 juli

Tiny Brugman van den Aakster
Ellen Booij Den Heijer
Neeltje Agatha Ewalt-Datema
Bauke de Jong
Engelina Christina de Graaff
Johannes Sentinus Stroo
Grietje Cornelia Rentenaar - Mulder
Beatrijs Prummel  van Hall
Klaas Antoon Jan Weber
Catharina Alida Buur-Smit
Jan Scheffers
Geertruida Antonia Maria Zweet - Reus
Jacky Kooy - Noordanus
Gosen Hendrik Doorn
Loes Demoed-Verhoef
Isaac Starre
Johanna Luberta Waagmeester-van der Meer
Maria Johanna Fisser-Plu
Jan Rietman
Aleidus Hermanus Arentsen
Cornelis Theodorus Warmenhoven
Riet de Waard-Haanraads
Johanna Sijbrechtje Visser - Kruijsveld
Catharina Adriana de Boer-Meijer
Isaac Johannes de Jong
Ren Verstraete
Cornelia Albertha van der Heijden-van Oort
Klaas Kuit
Magda Fischer-Kruyt
Wilhelmus Theodorus van Leeuwen
Nanne Hille Homma
Anna Maria Hoogendoorn - Kollman
Lucas Brand
Antoinette van der Greft - de Graaf
Dick Lemsom
Herman Abbing

maandag 25 juli

Johanna Catharina (An)van der Poel - Kok
Hendricus Johannes Koning
Anna Geertruida Cornelia Veldman-Turkenburg
Catharina Zwart-Delmeer
Cees de Wolf
Rita Schipper Ten Donkelaar
Cornelia de Graaf Nooij
Johannes Cornelis Petrus Prinsen
Leendert Kloos
Hendrikus Albertus Broekman
Hendricus Martinus van Holten
Margaretha Adriana Berkhout-Bakker
Maarten Pronk
Bob Scheffer
Dick van den Oever

zondag 24 juli

Froukje Dekker-Terpstra

maandag 25 juli

Aukje Cornelia de Hart - van der Heide
Willem Johannes Frederik Bakhuijsen
Johannes Albertus Erkelens
Lieuwe Schol
Teun Dekker
Henny Ootjers-Passies

zaterdag 23 juli

Toosde Groot-van Winden
Catharina Wilhelmina Warmenhoven
Petrus Adrianus Smit
Frank Leenen
Maria Berardina Nieuwland - van der Meer
Jannie Jgel-Versteegen
Anthon Stevens
Timo Coolen
Johannes van Klaveren
Joop de Graaf
Catharina Agatha van Til-Feld
Gesina de Vries Ottes
Ida Maria van Westerloo - Gross
Thierry Snoek

woensdag 20 juli

Leendert van Maaren

zaterdag 23 juli

Maartje Alberdina Redelaar - Gils
Vincent Timothy Hekman
Joke Nieuwenhuizen - Zwetsloot
Willem Jan Pereboom
Annie Schenk - Visser
Elisabeth Sijm - Manshanden
Franciscus Hubertus Theodorus Folge
Alida Jacoba Goddijn-Wolvers
Johanna Jacoba van der Lubbe ~ Kok

vrijdag 22 juli

Johanna Henritte Huijsinga-Kalee
Klaas Peek
Truus de Lange - Welboren
Anna Maria Josephina Stap
Hans Bus
Piet Verdonk
Catharina Hendriks-Schoen
Ans Zonneveld - Valkering
Guurtje Biersteker-Blankman
Triensje van der Poel-Bosgra
Nel Renooij - Peetoom
Jacob Cornelis Alexander Tromp
Dinge Adriana Jacoba Hackmann- Brussel
Jan Vader
Jan Roelse
Bets van der Haar-de Jong

donderdag 21 juli

Bart Petersen
Willem Frederik Prevoo
Bas Giling
Cocky Marges
Wiek Rling
Sjaak van Loenhout
Ans Boot - Bijleveld
Ben Jonkers
Elisabeth Johanna Koeleman - Oorschot
Phyllis Beatrice Lovett
Elisabeth Wassenaar-Zuijderduijn
Maria Liedermooij
Gwendoline Pamela Raatgever
Dirk Spaander
Joannes Nicolaas Imming
Catharina Maria Slagter - Groot
Anneke Ooteman - Martens
Charlotte Lea van Katwijk-Koppen

woensdag 20 juli

Geertruida Johanna Wilhelmina Hermans-Scholten
Jaap Moleman
Elly Bonnema - Wezel
Riet van Loenen-Dekker
Dirk Antoon Bot
Cornelis Andries Kapaan
Petronella de Vries-Wassenaar
Adam Jacobus van de Watering
Cornelia Vos Scherpenhuijsen
John van der Leck
Marjelle Vosse Leeflang
Pieter van Belen
Arjan Groot
Jordy van Wijk
Willem Gerardus Antoon Peters
John Sieval
Johanna Elisabeth Koot - Groot
Bob van Mourik
Adrianus Maria Schuur
Johannes Adrianus Ignatius van den Meiracker

dinsdag 19 juli

Willem Balder
Jan Bank
Hanny Dekker - Rozier
Pieter Johannes Jacobus Venema
Fred Bos
Johanna van Wooning - Steeman
Cornelis van Tol
Alida Agatha Margaretha Broersen-van Dam
Hendrik de Boer
Bastiaan Arie Dekker
Hermina Barendina Catharina Winter]Weelink
Trijntje Sikkema - Rekker
Marijke Wilhelmina Maria Zielstra - Janssen
Johanna Evertje de Knegt Bobeldijk
Ada van Egmond - Schuit
Nico Brouwer
Jacobus Schaap
Jaap Gersie
Gerrit Fidder
Adriana Hendrika Molendijk ~ van der Sloot
IJsbrand van Duivenvoorde
Dr. Tan Wen Hian
Gerard Gerritsma
Johanna Cornelia Firet Klijnsmit
John Henry Bitter
Johannes de Waard
Johannes Jacobus Bronmeijer
Mies Dekkers - Bakker
Hendricus Ekhart
Rie van Dijk - Boerrigter
Jopie van den Raadt - Schouten
Cornelia Anna Dorant-Franzen
Johanna Gerarda Buijteweg - van der Pas
Johan Christiaan Karel Luesken
Geertruida Magdalena Reijnders - du Gardijn
Maria Gerarda van Koot
Gerhard August Joseph Meijer

maandag 18 juli

Trijntje In de Betouw-van Schaik
Annie Rostang - Huis
Rita Lowinsky - Goessens
Adriana Petronella van Hameren - van Kins
Bob Mentjox
Gretha Maria Mos-Aaldertsz
Dionysius Ronald Alexander Hoexum
Grietje Akkelyna Groeneveld - Dijkstra
Wilhelmina Theresia Maria
Jan Duijves
Wilhelmus Jacobus Albertus van Schie
Gregorius Verweij

zaterdag 16 juli

Willem Karsemeijer
Roelofje Groot - de Boer
Catharina van Dijk
Anne Huijser
Jacoba de Ruyter - van der Veen
Pietje Oudt-Wiedema
Lambertus Wilhelmus Bollebakker
Christiaan Joseph Blonden
Ali de Vries
Cornelia Bouwman - Fennis
Rein Beukers
Dien Gijbels-Jaspers
Wilhelmus Gerardus Apeldoorn
Willy Westerveld - de Haas
Johan Louis Braakman
Pieter Zwaagstra
Hendrika Vallentin
Johanna Cornelia Schelvis
Jobje van Gend Zwart
Tini Praat Duin
Margaretha Maria Josepha Noordman
Jo Heilijgers - Striker

zaterdag 4 juni

Henk van Bijsteren

zaterdag 16 juli

Jacomina Louisa Marijtje van den Berg-Buijs
Paul J.A.M. Mascini
Joukje Fekken - Groote Wassink
Riek Remmers - Groeneveld
Willy Hendrika

maandag 16 juli

Akkie Dirksen-Bakker

zaterdag 16 juli

Elisabeth Wit-Rietvink
Kitty Kramer-Borghgraef
Ninette Bakker
Anna Johanna Klaver - de Goede
Hendrik Wilhelmus Vessies

vrijdag 15 juli

Lisette Maria Brasser
Jan van den Berg
Everdina Heemskerk-Zoutendijk
Jan Tambach
Aartje Klevering - van der Ham
Corry van Huizen
Maaike van Hulten - Vriens
Jaap Kooijman
Jan Smid Mzn.
Johanna Catharina Barnhoorn Spigt
Lien Groot - Stoffers
Johanna Cornelia Rietveld Veraart
Richard Ulrich Visser
Trijnie Hilde Suzanne Slootjes - Kuiper
Aafke Siegers
Wilhelmina van der Born-Slierings

donderdag 14 juli

Schilman Adriaan de Graaf
Ferdinand Dane
Jan Scholtemeijer
Aartje Klevering - van der Ham
Martha Stolp - de Vries
Jenny Snel
Hendrik Streutker
Margaretha Anna van den Berg - van der Holst
Alie Visser-Stam
Ellen Kokkelkoren - Matser
Willem Cornelis Zoon
Hiske Spaander-Jelsma

woensdag 13 juli

Jacques van Kampen
Magdalena Sonderman-Vink
Henny Peters-Wiesman
G van der Spek
Margje Koopmans - van Terwisga
Dirk Louis Max Volker
Johanna Perier - van Soest
Theresia Elisabeth Prins-Janmaat
Maria Hendrika Leurs - Vial
Mae van der Renst - Breur
Hendrik Berkelaar
Nel van Rooijen-van der Loo
Frederik Johannes Masteling
Jansje Alida Bosschers - Alink
Adriana Christina Kandelaar-Heemskerk
Gerrit van Rosmalen
Dirk Brak
Evarardus Jacobus Stamer
Anna Josina van den Broek
Rene Veltman
Adinda Ligtenstein - Greefkes
Maria van Schaik-Krook
Anna van Wallenburg - Laban
Ruth Erneste Schuil
Henk van Balen
Johannes Roodhart
Meindert Scholten
Claudia Schut
Cees Waal
Jos van Bruggen
Aard Visser
Lukas Wilhelm van Zoest
Maartje Dekker - Delver
Cornelis Krse
Dick van Doorn
Jannie Dekker - van Woensel
Cornelis Johannes Vos
Afra Maria Burger-Stam

dinsdag 12 juli

Melania Maria Duijnstee-Hettinga
Jacob Brantjes
Klaas Hendrik van der Linden

maandag 11 juli

Willem Jacob Kulk

dinsdag 12 juli

Adriana Margaretha Josefina Koomen
A. Lont-Meijer
Johannes Petrus Adrianus van de Poll
Albertus Pieter Gerard Cleeren
Nicolaas Calixtus Joseph Terpstra
Louis Hubertus De Fauwe
Jacob Smit
Hillegonda Jacoba Balder - Douwes
Gr Tempelaar - Engelsman
Josina Francisca Emond - de Jong
Imgerd Haijema
Wijmpje Johanna Hendrika Duijf - Lindeboom
Leonardus Dekker
Egbert van Westreenen
Wilhelmina Diderika Kostelijk-Knibbe
Lena Maria Bellis-Breevaart
Petronella Carolina Riko-Grijmans
Christine Gisela Geiling
Wilhelmina Anneke Vroombout Kokkes
Magdalena Sonderman-Vink
Johannes Beerepoot
Jan Warnaar
Johannes Beerepoot
Cor Loos
Jannie van Gog-Tuin
Jan van Diepen
Cornelia Jannie Goossen-Bolink
Trijntje Karsten - Suurd
Toni Stad - Weij
Johannes Josephus Pirovano
Jan Thiele
Herman Wiggers
Johannes Paulus Franciscus Leerling
Leendert Logger
Martinus Petrus Zijp
Theunis Gijsbertus van Roomen

maandag 11 juli

Ad Gaarthuis
Bertus Johannes Eek
Willempje van Eijk van de Streek
Mattheus Antonius Quant
Corry Kruithof - Hooijschuur
Marianne Wasseur
Petronella Gerdina van der Star - Borst
Rijk Bottenheft
Willemijntje Megchelse - van Ees
Dineke Oostendorp - Koopman
Heidi van Croonenborg
Thijs Ris
Esdra Haringsma
Nelly Slot - de Wit
Jos Hoogenboom
Johanna Hendrika Slootbeek - Zeestraten
Jan Borst
Jan van Velzen
Alie Blanken - de Wit
Adrianus Rudolf van Drie
Johanna Euphemia Mol - Ettema
Arie Joseph Cornelis Geurts
Joanna van Diepen - Laan
Pieter Johan Bos
Jannie Dijs - van Zuilen
Truus Frankhuizen - van der Poel
Anna Gerarda Marbus - Oorthuizen
Wilhelmina Catharina Berkhout-Zuiderduin
Biny Gildemacher
Jacqueline Jongejans
Maria Hendrina Geertruida Vernooij - Nelissen

zaterdag 9 juli

Jhr Mr Gijsbert Christiaan Six
Marijke Henriette Elisabeth Vlieger
George Jacques
Maria Christina de Rooij
Jannetje Maria Holswilder - Philippo
Ina van der Kolk Haasnoot
Berend Jonkers
Jacoba Durieux
Grietje Donia - van der Molen
Petronella Ada van der Graaf - Dikken
Cornelis Kriek
Han Dijkstra
Angeles Teunissen - Dekker
Nicolaas Lourentius Bakker
Jannetje Le Fbre Onderwater
Tiny Whien - van Lint
Jacobus Mattheus Swaager
Ton van Riet
Pieternella Cornelia Osenga-van Dijk
Jo Konijn-Smits
Wil van den Brink
Johan Louwe
Elisabeth Albertina Heemskerk-de Groot
Pieter Daniel Christiaan van der Burgh
Rie Mannes - Bakker
Johanna Margaretha de Lange - de Bruijn
Cornelia Aagje Kriele-Koeten
Margaretha Jacoba Visser ] Bottema
Lena Aagje Wester
Cees van Klink
Elly Ulderink - Wurster
Jaap van Leeuwen
Joop Koekkoek
Petronella Peek - Westmeijer

maandag 9 juli

Gerard Warta

zaterdag 9 juli

Jaap Langerijs

vrijdag 8 juli

Willem Lak
Catharina Elisabeth Sluijter - Bedijs
Trijntje Cornelia van der Kraats-Hoep
Maria Clementia Bank - Bontje
Joanna Maria Appel-Commandeur
Christina Bastiaans - Mol
Louise Wilhelmina Revalk - Verweel

donderdag 7 juli

Dirk Hendrikus Soes
Marieke de Haan-Twiest
Gijsbertus Jacobus Johannes Prudon
Sipke Hendrik Johannes Kregel
Alida Margaretha Jeanne Schouten
Gerrit Griekspoor
Piet Eijpe
Anna Stevenhagen - Boerma
Fien Luurssen-Grit
Hendrika Theresia Willemsen

woensdag 6 juli

Steven Klaver

donderdag 7 juli

Gerardus Hermanus Drent
Maria Feliciana van der Geest - Loerakker

woensdag 6 juli

Luit Buis

donderdag 7 juli

Antje Maria Burger-van Ommen
Cornelia Miedema van der Plas
Jaap Blokker

woensdag 6 juli

Carla Couzijn
Helena van Langen-Stoop
Cornelis Zonneveld
Johanna Petronella Afra Deen - Mazee
Johan Gerard Timmer
Jan de Heer
Piet Lutterman
Joep (Jacob) van de Geer
Dirk de Mooij
Jacobus "Bob" Leine
Maritte Philomne Charlotte Paur - van Dessel
Cornelia Tosses-van Eis
Geertruida Johanna Kindt-van Dorp
Geertruida Antonia ter Meulen - Hartman
Atie van den Bogaard - Kos
Joep (Jacob) van de Geer
Anna Vries - Jimmink
Grietje de Hoop-Kater
Eef Minnes-Dommerholt
Cornelia Maria Hofland-van Sittert
Joke Vegting-Dalmeijer
Alexandra Geertruida van Vessem
Willem de Haan
Willem Boon
Grant William Burnell

dinsdag 5 juli

Pieter Paauw
Greta Koeman - Verwer
Trijntje de Jong-Ploeger
Anna Maria Aartsen - Petra
Jacob van der Schrier
Jacob van der Schrier
Hilko Bosman
Johanna Berendina van Heuven - Suidema
Antonius Theodorus Bongers
Albertus Gerardus Hoogduin
Ren Daas
Johanna Christina Rhijnsburger-Fehling
Jakob Schaap
Barbara Hubertina Wilhelmina Cannavacciuolo - Heijerman
Everhardus Hubertus Joosten
Martin Reijven
Conny Knip
Jacoba Maria Wijffelman
Annie Appelman - Dekker
Cornelia Margareta Johanna Formsma - van Dijk
Elisabeth Oosterwijk-Jonker
Dieuwertje Kamp Kooiman
Jeanne Doets - Fritz
Petrus Johannes Cornelis Komen
Theodorus Milatz

maandag 4 juli

Cornelia Catharina Maria Smit Rijs
Cornelia Maria Butter-Beentjes
Jolanda Termeulen-Hoogenboom
Cornelis Klaver
Petrus Joseph Beentjes
Berendina Geertruida van Veen-Pistoor
Hilbertina Vormeer - Knol
Franciscus Martinus Maria Tervoort
Irma de Vos - Rotmeijer
Jelle Tadema
Peter Igel
Josephina Marina Berg - Brouwer
Cornelia Catharina Slotemaker
Joannes Antonius Petrus Maria van den Dries
Sandra Kranenburg
Gerardus Cornelis Huigsloot
Atty van Vliet-Kuijt
Richard van Polen
Hendrik Johannes Derogee
Jacomijnte Ouwehand-van Loo
Dirk Lont

zaterdag 2 juli

Rieks Witting
Arie Leendert Booij
Aaltje Elisabeth Dijkstra
Piet Spruit
Zeger van Dijk
Benjamin Verweij
Abraham Veen

maandag 2 juli

Roelfien van der Steen - Kort

zaterdag 2 juli

Alie Simons-van der Woude
Henk Groenendaal
Elisabeth Koster - Schot

zondag 1 juli

Henk Hessels

maandag 2 juli

Rie Koppen-van Dorresteijn

zaterdag 2 juli

Bertha Maria Bel
Cornelia Verhaagen - Steeneveld
Lida van t Hoff Peerdeman
Linda van Ouwerkerk - Deijle
Wim Duiveman

zaterdag 23 juli

Hendrik Bossenbroek

zaterdag 2 juli

Abby Hu
Leonardus Woutherus Onderwater
Annie Leegwater ~ Waterdrinker
Johanna Martha Neuvel - Bleeker
Elisabeth Maria de Jong
Petronella Cornelia Maria Kok
Adrianus Hubertus Beemer
Cornelia Maria Roos-Couzijn
Linda van Ouwerkerk - Deijle
Francien Enderink - de Jong
Hendrika Cok
Anna Catharina Elisabeth de Groot

vrijdag 1 juli

Marinus Stout
Anna Nelly Breebaart-Kater
Wally Uivel
Herman Joseph Krynen
Nel van der Linde
Nel van Ham
Niesje Brand
Bartje Cornelia Zuiderduijn - van Batenburg
Jacob Geugjes
Ed Kruize
(Aafje) Annette Oom
Maria Hendrika Bhm - Wesselman
Francisca Maria Hoogendijk-Pompert
Berbera Cornelia Kloker - Hazelhoff
Berbera Cornelia Kloker - Hazelhoff

maandag 11 juli

Nicolaas Theodorus van Krochten
Sietse Sennema

vrijdag 1 juli

Dirk Koorn