inloggen

familieberichten op internet

Berichten van juni 2011

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

donderdag 30 juni

Gerard Vredenborg
Nel(lie) van Essen - Kion
Elisabeth Brandsma - Klaassen
Petrus Cornelis Mooij
An Mattijssen Beemer
Ton Stroom
Lena van der Schrier ~ Hellendoorn
Judith Elisabeth Hoetjes
Janny Kuilman - Greidanus
Carl Friedrich Puhl
Maria Anthonia Bosje-van Dijk
Helena Brugman - de Lange
Coba Winterink-Esseveld
Renate Yvonne Kouwenberg - Spoor
Els Bos
Trudy Moerbeek-de Ruijter
Peter Thijssen
Hendrik Elzer
Johnny Errol Spandaw
Kees van Soesbergen
Piet Verdonk
Herman Hoeve
Jos Smit
Theodorus Hendrikus Visser

woensdag 29 juni

Annie Bingen - Breukers
Adriana Catharina Weerstand - van de Merbel
Arie van der Linden
Richard van den Brink
Maria Johanna Theresia Schouten
Martha Voors - de Beer
Stien Huijsman - Broers

dinsdag 28 juni

Piet Beentjes

woensdag 29 juni

Gerrit Waijenberg
Willem Dekker

dinsdag 28 juni

Ton Loos

woensdag 29 juni

Maria Teeuw - van den Berg
Petrus Johannes Maria Hartwijk
Geert Been
Aaltje de Mooij-de Ruijter
Antje Kuilboer - Postma
Dina Maria Bicker - Rhland
Antonius Stephanus Paulich
Anneke Jansen-Koopman
Evaline Krant-Hamel
Willem Waij
Jan Langedijk
Geertruida Carolina Gerkens Coster
Roel Hoes
Andries Sloos
Piet van Oostrum
Yvonne Oonk

dinsdag 28 juni

Johannes van Veelen
Alie Zonneveld
Cornelis Johannes Aardenburg
Theodorus Jacobus van Hoesel
Jacobus Johannes Maria van Wonderen
Adriaan Pater
Gerardus Kamps
Mattheus van Leeuwen
Cuinera Johanna van den Bosch
Francisca Alida van der Lans
Peter Boon
Anita Geertruida de Winter
Catharina Vis
Matje Boendermaker
Willem Coljee
Bertha Hoogendonk
Gretha Beelenkamp
Lambertus Petrus Jozef Rokebrand
Alida Sara Anna Lemmens - Kuijper
Abraham Sluis
Catharina Nelly Knijnenberg-de Jong
Johan Jansen
GIACCOMO DE LEEUW
Jan Karel Stook
Gerrit de Vries
Jan Meringa
Peter Sjoerd Prinsen
Jacoba Hendrika Maria BrammerTante
Mike Boersma

maandag 27 juni

Fettje Elisabeth Chattellon - Molenaar
Allegonda Hendrika van der Lee - Paauw
Evert van 't Hoff
Johannes Albertus de Groen
Net Ligthart
Ria de Koning- Straathof
Magdalena Dekkers - Sombroek
Jan Albers
Jacoba Gezina van den Ing - van Harlingen
Jacobus Johannes Lammers
Jan Meurs
Theodora Wilhelmina Brouwer
Jos van Hienen
Willy van der Donk-Beekhuizen
Wijnandus Albertus van t Hart
Nicolaas Cornelis van den Idsert
Cornelis Caspers
Jan de Dood
Lammert Vis

zaterdag 25 juni

Pastor Lou Le Jeune
Wouter Ran
Joke van Ee - Corba
Johanna Adriana Biersteker - Riedeman
Simon Petrus Duineveld
Maarten Adriaan Bosman
Anna Thalea Ottens - Jonker
Cornelis Heko van Dam
Truus Vermeulen - van der Does
Pieter Oomer de Visser
Nicolaas Wilhelmus Hooijschuur
Siem Schoen
Johanna de Jong
Annie Ambagtsheer - Rits
Petrus Theodorus Hendriks
Anita Aangeenbrug Brinkhof
Hendrik Vredeveld
Margaretha Maria Olthoff - van der Velde
Kees Bakker
Cornelis Johannes Stuijt
Alida Clasina Maria Boots-Overtoom
Alida Elizabeth Maria Post-van Haasteren
Jhr. Frans Willem Anne Beelaerts van Blokland
Maria Vos - Dolfsma

vrijdag 24 juni

Christien Beers
Hendricus Antonius van Wijngaarden
Christoffer Rode
Johanna Gesina Grootegoed
Iet Verkuylen
Willem Korver
Lien Haverkamp-Cortie
Carolus Petrus van der Ploeg
Christina Cornelia van der Heijden - Vredenbregt
Riet Berkhout - Hinke

zaterdag 25 juni

Neeltje van Geldorp-Schutte

vrijdag 24 juni

Kees Kokxhoorn
Elisabeth Anna Maria Hoffer
Jan Dekker
Joseph Klaas Boelsma

donderdag 23 juni

Immy Klooster - Haan
Peter Swinkels
Ab Strijland
Mieke Annie Woudt - Fris
Joseph Hubert Wienen
Nico Horn
Geer de Meij
Gerrit Kok
Joke van der Puijl - van der Flier
Paula Veronica Verwer-Halewijn

vrijdag 24 juni

Corrie Komen Huiberts
Rie Beudeker-Schagen

donderdag 23 juni

Harry Winder
Willem Johannes Zegers
Jan Gooitsen Doorenspleet
Sjoukje Wiersma-Jager

woensdag 22 juni

Dien van der Leck-de Ruiter
Nelie de Jong-Bruijn
Cornelia Catharina Twaalfhoven - Schuijt
Aartje Beunder - Stijnis
Jaantje Ruizendaal - van der Meijden
Gr Oorschot - Schoneveld
Cor Hilbers
Geertruida Wilhelmina Kloos - de Bont
Frans de Jong
Maria Alida Versteeg - Kok
Jan van Velse
Koeriena Alberdiena Bos
Christina Al - Eijking
Nicolaas Cornelis Maria van der Drift
Hendrika Grada Zijl de Vries
Ab van Loenen

dinsdag 21 juni

Adriaan Jan Mulders

woensdag 22 juni

Elisabeth Maria van Stralen-Groot
Henk Voigt
Anneleen Vriend - Honig
Anna Margaretha Rood - Bakker
Joke Jurriansen-Oudshoorn
Hendrik Willem Nolting

dinsdag 21 juni

Jonkvrouwe Mr Charlotte Eleonore Louise Gevaerts
Arie Klooswijk
Johannes Nicolaas van Oostveen
Anna Schenk - de Boer
Gerardus Clemens Maria Baltus
Johanna Antoinette de Jonge - Cassee
Antonius Botter

maandag 20 juni

Geertruida Koet

dinsdag 21 juni

Albert Rijken
Louise Christine van Asdonk-Kon
Trijntje Sas - Doorn
Maria Margaretha Zomerdijk Brouwer
Clasina de Jong - Nijman
Piet Duineveld
Arie Schellingerhout
Rijk de Wit van Huissteden
Jetje Brink - Bonneveld
Leo van der Willik
Jan Rietvink
Rosalina Marianna Dekker
Johanna Wilhelmina de la Rie-Moenen
Johanna Helena Helvensteijn-Arkeveld
Jacobus Carolus Borsje
Klaas Stam
Geertruida Mettes - Meissen

maandag 20 juni

Robertus Theodorus Johannes Zwagerman

dinsdag 21 juni

Johanna Vrouwtje Irene van Dijk
Henk van Eig
Henk van Eig
Willem Fokke Turkstra
Sim de Jong - de Vries
Johanna Alida Scholten Geels
Afra Swart - Kaag
Adrianus Zwart
Dirk Guijt
Geertruida Zwart - van Beilen
Gr Bakker-Droog
Catharina Mieremet
Pieter Groot
Nel Mulder-Zwaan
Johannes Hendricus van Duijvenbode
Adriana Pietronella van Egmond
Christina den Ouden Mous
Jeanne van Moorselvan Kempen
Johannes Franciscus van Tunen

maandag 20 juni

Nies Ofman-Stroomberg
Jacobus Antonius Tuinder
Gerarda Maria Sassen - Turkenburg
Johanna Sietses-Bakker
Barbara Johanna Finmans - Broek
Arie van Brenkelen
Ben van Roon
Helena Tiggelman - Koene
Maria Johanna Schelvis Hermans
Fredericus Gerardus Appelman
Jan Knevel
Jacob Jan Bultena
Grietje Elisabeth van der Oord
Johannes Joseph Bot
Adri Mud
Pieter Popkes
Nic Zonneveld
Johannes Albertus Maria Bronkhorst
Truus Dekker - Kramer

zaterdag 18 juni

Lambertus Wilhelmus Hoffman
Simon de Wit
Raymond Siau
Jan van Amsterdam
Hendrika Pieternella Venema - de Goede
Jaap Gouda
Alida Willemina Voets-van der Eijk
Wouter van der Kooi
Lau van Wonderen
Anna Catharina Maria Verhoofstad
Aart Dirks
Maria Elisabeth Koeman - Muijs
Neeltje van Weele-Brouwer
Trijntje Ouwehand - van Bemmel

vrijdag 17 juni

Zevik Grushka

zaterdag 18 juni

Cees Dekker
Johan Herman Bruggeman
Ans van Drongelen
Clara de Groot-Hogenstijn
Anna Maria de Mink - Schram
Anna Hermina Hendrika Schuurman Kuilman
Theo Graas
Dirk (Dick) Potgiesser
Clasina Petronella Koning
Clasina Theresia Wilgers-Boelen
Aaltje Stijntje van der Meulen
Gerardus Maria Jozef Otte
Anton Wilhelm Kok
Adri Kiekebos
Anna Hermina Hendrika Schuurman Kuilman

vrijdag 17 juni

Carel van der Meer
Elisabeth Roosendaal - Appelman
Gradus Kosters
Joop Smorenburg
Martha Zomerdijk-Mettes
Harrie Willemse
Hans Sterringa
Thomas Engelbertus Diependaal
John van der Meijde
Carel van der Meer
Jozef Antonius Laan
Robert Syward Wijmenga
Bob Valkhoff
Elisabeth Stam - Conijn

donderdag 16 juni

Loes Mulder

vrijdag 17 juni

Gerrit Johannes Nierop
Vronica Jonker Pool
Catharina Anna Nieuwendijk - Savenije
Egbertje Koning-Jeninga
Klazina van Tiel Alblas
Anna Maria Adriana van der Zwet-Koek

donderdag 16 juni

Peter Evert van de Laar
Janny Visser - de Graaf
Betsy de Wolde-Hoenderdos
Joop Smorenburg
Hendrikus Cornelis Dekker
Tini Rijninks - Mantel
Tini Rijninks - Mantel
Trijntje Klopper ~ Muts
J. Dekker-Greeuw
Maya Maria ter Beek - de Zwart
Rie Makkes van der Deijl
Lars Erik Schemmekes
Klasina Zwaan-Ravensbergen
Anna Breed - Silvis
Dick Hageman
Jaap Koelewijn
Johann Michal Brouwer
Maria Anna Terra - Kroon
Jacobus Andreas van Rens
Trees Buchwaldt-Brouwer
Tom Visser
Pieter Prins
Atie Minderman - Smit
Els Winands - Giezen
Henk Dam
Nel Onrust - Bijl

woensdag 15 juni

Louisa Rijkens-Schuiten
Nicolaas Jacobus Buren
Wilhelmina Vergina Vendel - van der Klauw
Antonius Johannes Maria Vermolen
Anna Maria van Diepen-Mol
Jan Mastenbroek
Gerard van Langen
Corrie Nanne Maathuis

dinsdag 14 juni

Annie Zalm

woensdag 15 juni

Hendrikus Gerardus Adrianus Meekel

dinsdag 14 juni

Philippus Coenradus Bouwer

woensdag 15 juni

Leni van Son Gerritsen
Teunis de Roo
Cor Mirck
Bas van Soest
Henny Venderbos - van Dijken
Ria Hesselman - Assendelft
Theo Bruijns
Wim Stolk
Hendrik Johannes Uiterdijk
Henderikus Josephus Bodwus
Tineke Lensink Lub
Jacob Voet
Arlette Marie-Louise Blanche van Trigt - Lepage
Herman Koster
Debby van Someren
Nicolaas Flanderhijn
Bernardus Albertus Franciscus Looij
Johanna Adolfina Dasselaar - Puls
Sjaan Teske-Roest
Jannie Dekker-Greeuw
Ada Juffermans
Maria Catharina van Ees

dinsdag 14 juni

Anna Maria Schouten Sijs
Willem Joseph Broeshart
Elisabeth Maria Langes - van Oosten
George Lucas Hofman
Tim Gruis
Jan Schoon
J. P. de Groot
Cees Erkamp
Johannes Metzelaar
Piet de Groot
Harmina Kreeftmeijer Koning
Kees Klingeler
Jaap Sijm
Alie van Leeuwen-Bavelaar
Volkertdina Friedrichs - Zeeuw
Pieter Johannes Bekker
Marie Niesje Smink-de Jong
Annie Tesselaar- van der Gragt
Rika Kruizinga - Weerings
Emma Josephine Menke - Dieker
Saar Schrickx - Maarse
Adriana de Bruijn
Mia de Beer
Wilhelmina Maria Verduin Eijsackers
Cornelis van der Linde
Nel Coolen
Henny de Jong
Hendrik van der Does
Johannes Martinus Maria van Bakel
Elizabeth van Klaveren

maandag 13 juni

Milan Dekker

dinsdag 14 juni

Hendrika Lumina van Hardeveld-Panjer
Antonia Bais-Dienaar
Petronella Cornelia van Schie-Hoogeveen
Cornelis Pieter Adriaan Reijnoudt Brouwer
Pieter Martinus Stoop
Danil Pieter Smoor
Arno Blokker
Grietje Cornelia van der Vorst - Hollenberg

zaterdag 11 juni

Willem van Kooten
Johanna Baerts - de Lange

vrijdag 10 juni

Theodorus Coppens

zaterdag 11 juni

Betsy de Wolde Hoenderdos
Anna Margaretha de Kock
Abraham van der Zeeuw
Patricia van de Vijver - Swinkels
Rudolf Veltkamp
Dirkje Nederlof
Gerrit Cornelis Roos

vrijdag 10 juni

Antonius Eggermont

zaterdag 11 juni

H.M. Weijers
Bernard Paulus Kramers
.
Maria Elisabeth Duyverman-Philippo
Alida Aaltje Hageman - Aaij
Albertina Anna Laan - Kloet
Auke van Slooten
Ronald Dijkstra
Cornelis Dirk Keesman
Elisabeth Geertruida Braas-Pater
Willem Hendrik Stofberg
Teus van Barneveld
Maria Elisabeth Duyverman-Philippo
Mary van der Geest

vrijdag 10 juni

Jo Meihuizen-Beaart
Nel Fienieg - Homburg
Ada Jonkers - van der Burg
Margaretha Elisabeth Berkhout - Krielen
John van der Veer
Ko Kok
Johan Willem Bakker
Willemijntje Huijsen - van Overhagen
Jan Heere
Doro Vias Rocha
Jaap Tromp

zaterdag 11 juni

Alida Johanna Veen-van der Vliet

vrijdag 10 juni

Jan van Duijvenvoorde
Saskia Willemse
Lucia op de Weegh - Vrouwe
Aaltje Aardema-Eshuis
Rob Rademaker
VITUS LAMBERTUS KAREL EIJPE

donderdag 9 juni

W.P. Hamers
Geertruda van Gelderen - Brakenhoff
Cees Schaak
Petronella Maria Cornelia van der Hoeven-Janson
Franciscus Casparus Jaspers
Karin Annet Helga Vlig-Riteco
Dinie Jambroes-Moraal
Jan Willem Maria Herbermann
Martha Henriette Maria Katuin - van Bussel
Magda Alida de Vrij-Reurich
Truce Jonkheer Zwetsloot
Geertruida Elisabeth Struyck
Sjaak Verver
Rietje Koster-van Gageldonk
Elisabeth Maria de Tombe - de Beer
Petra Schuijlenburg
Martien Weel
Martien Weel

woensdag 8 juni

Petronella Pijpers - Calvelage

donderdag 9 juni

Joop Verhagen
Ielske Oden - Buhre
Sijmen Rep
Marjan Abbekerk
Gerrit Dekker
Marina Leentje Pape
Jo Meihuizen-Beaart
Jaap Jong
Jacob Vader
Gijsberta Laurina Franx - van der Putten
Peter van Kampen
Jan van Loon
Truus de Haan - van Gemert
Sjaak Verbruggen

woensdag 8 juni

Wicher Doornbosch
Meinoutje Burger
Jannie de Bie - de Ruiter
Johannes van Klaveren
Wilhelmina Maria Effert-Visser
Grietje Out-Fontijn
Maria Apolonia Jacoba Warmerdam Heemskerk
Dirk Willem Nicolai
Jaap de Ruiter
Jaantje van Kampen-Crama
Alida Kerkhoven - van t Hoofd
Anthonia Dongelmans
Johannes Hendrikus Wolters
Wilma Schotanus
Hans Does
Willem Herman van Weert
Weijert Johannes Komen
Willem Herman van Weert
Marie Groot
Maria van Herwijnen-van der Leer
Johanna Helena Deijs
Maria Johanna Geertrude Visschers - van den Enden
Jacob Plat
Marion Ingrid KorfBikkel
Jacques Schrier
Janna van den Berg

dinsdag 7 juni

Jaantje van Kampen-Crama
Alida Maria Liduina Meijer
Lodewijk Karel Slot
Alfonsus Triest
Bert Helmink
Elisabeth Maria Flameling
Cornelia Anna van Mil-Vis
Elisabeth Theresia Robinson - Ranty
Jacobus Klaas (Ko) Hammer
Jenny Blekemolen - den Hollander
Hendrik Jan Gerkes
Joop Gijsbertus Thomas Wijsman
Helena Brigettha van Turen - Neuman
Renate Vreeswijk-Graf
Jacob Lijzenga
Jannetje Jacoba Datema - Bosman
Cecilia van der Lee-Langedijk
Marjo van de Wetering
Grete Maria Steenhuisen - Mainzer
Hannie van Lange - Schoonenberg
Kees Fransen
H.P.M. Verduin
Hilda Marijke Vosseberg - Snijder
Johannes Disseldorp
Giel Post
Albertus Wilhelm Johan Maria van Ophuizen
Martina Pieternella van den Brink - Vlaanderen
Gesina Christina Spier-Pullen
Berend Visser
Gretha Bakker ~ Kras
(Nel) N.J. Schaft - Engberts
Jan Albert Vlot
Anton Cornelis Looijestein
Annetje (Annie) Loggers - Kuiper
Peter Aloysius van Dijk

maandag 6 juni

Johan Friele
Jan van der Sluis
Hartman Hoekstra
Dirk Heek
Hendrikus Johannes Wernke
Gerie Buur-Putter
An Ouwerkerk - van Tol
Anna Maria Clara Engelberts - Vink
Hendrikus Johannes Broek
Janny Vos - Koning
Sijtje van der Aarde
Adriana Snoek - van Berkel
Hendrik van Kampen
Anna van Dijk-Bouwmeester
Geertruida Maria Leeuwenkamp - Wuurman
Wilhelmina Maria Jonker-Zoon
Lena Guijt - Vlieland
Evelina Wilhelmina Swart - Bakker
Frits Pieter Dufifie Sr.
Nel Stavenuiter - Kooi
Rein Visser
Maaike Blok Jurgens
Jan Rutgers
Catharina Elisabeth Bhm-van der Linde
Suzanne Gilberte van Leeuwen-Vitry
Toon Scheerder
Fabian Jongejan
Ans Bestenbreur-Thorborg

zaterdag 4 juni

Henritte Gerarda Vernet van der Zwaan
Abraham Bakker
Cornelis Albertus Kamphorst
Janny van Gent-van de Vooren
Sophia Olga Bakker van de Geer
Elizabeth van der Wal - Rotgers
Ir. Pieter van Bemmel
Ir. Pieter van Bemmel
Marinus van Riessen
Loek Koning
Gerrit Wouter Groenhart
Siebrigje Visser - Wiersma
AN POLKAMP
Willem Benjamin Blankenstein
Nicolaas Gerardus Wester
Eveline Louise Wedding
Leentje van Brussel - Van der Zeeuw
Truus van der Luit-van der Ster
Klaas Johannes Roemeling
Dina Geertruida van Velzen-van den Boogaard
Engelina Spijker - de Vries
John (Jan) Hospers
Alida Cornelia Maria van Reijsen - van der Helm
Pieter Adrianus van der Leer
Gr Christiaanse-van Es
Jan Groen
Willem Duijs
Johannes Baken Jzn.
Martinus Hubertus Immerzeel
Jan Jantjes
Henritte Bernardine Leonardine
Jaap van Dijk
Hendrik Wezel
Jan de Bruin
Giani Luwis Krijns
Leontien Reijnders
Catrien Floris Schuyt
Henk van Bijsteren
Jos Franois Dombre
Jan van Rijn
Helena Maria Slierings-Lasschuijt
Sjouke Keuning
Maria Louiza Honderd ] van der Neut
Pieter de Graaf
Jan van Ooijen
Johannes Christiaan van Veen
Sandra Jansonius - Starken
Wilhelmina Maria van Veen - van Meijgaarden

vrijdag 3 juni

Piet Martens
Roelof Mooij
Margaretha Helderman Molenaar
Andr Coenraad Klerks
Mathilda Maria Petronella Heijtel - de Groot
Inge van Leeuwen-van Heesch
Dr. Jacobus Toes
Jan van der Vegt
Petronella Cecilia Groen
Jannie Bakker - de Vries
Adeleida van Rijn Guijt

woensdag 1 juni

Cornelis van den Bovenkamp
Alie Water Bakker
Theresia Johanna Maria Ellenbroek
Evert Marinus Hartog
Jacobus Maria van den IJssel
Marretje Verplak - van Huisstede
Johannes Antonius Maria Loos
Bernardus Petrus Franciscus Sleper
Jan Schouten
Anna Maria Willems - Brantjes
Elizabeth Moor
Marinus van der Zeijden
Anthony Adrianus Wendrich
Wil Kater Alderlieste
Niek Boots
Leendert Kloosterman
Agnes Catharina Christina Leferink
Henrica Eliza Petronellavan Boxmeer ] van Hooff (Riek)
Pieter Freerkstra
Johannes Lubertus van Herwerden
Minke Teitsma - de Bruin
Henricus Josephus Dekker
Maurits Verboon
Ab Snijder
Gerhardus de Boer
Apolonia Hamaker - Hillebrand
Anna Catharina van Wieringen-Dane
Everdina Maria Kriek-Hijmans
Geertruida Maria Verschuur-Roos
Gerrit van den Bosch