inloggen

familieberichten op internet

Berichten van mei 2011

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

dinsdag 31 mei

Ruud Jaspers
Petronella Howell - Strating
Hildebrand Jacobus Jozef Stam
Marleen Mul Webbe
Jacoba Maria Rogeria van der Drift-Hes
Joyce Helen Wesenhagen - Menke
Ab Blommers
Klaas Thijs Prins
Ineke van Hamersveld-van Meijgaarden
Johanna Koster-Westdijk
Anna Wagenaar-Balder
Willemijntje Cornelia van Zanten ] Burggraaf
Hendrika Josina Maria Dekker - Backers
Alle van der Vaart
Ferdinand Veenings
Hendrika Levina Storm - Hoogteiling
Jan Johannes Sluijter
Jan Zacharias Bosma
Mattje Beekhuis-Verduijn
Harmpje Steeman - Bethlehem
Elizabeth Heeringa-Frans
AAGJE SIMONS - LANGEDIJK
Jan Johannes Keukenmeester
Fernand Marcel Petitjean
Albert Tolk

woensdag 1 juni

Karel Hoeve

dinsdag 31 mei

Cornelia Maria Smit

woensdag 1 juni

Gerard Wouters

dinsdag 31 mei

Engelberta Roelina Westerman-van Tilburg
Theodorus Johannes van Wieringen
Catharina Bregitta Kors - Smit
Hubertus van der Lee
Jan Zwaan
Gerrit Dijkstra
Willem Mellius Otter
Alex Frits Jacobs
Neeltje bij t Vuur - de Boer
Barend Simon Kamps

maandag 30 mei

Egbert M.J.M. Gieskes
Evert Martinus Bindinga
Hendrika Levina Storm - Hoogteiling
Jelger Mol
Ebeltje Zeegers-Feijen
Lucia Johanna Knol Ligthart
Gerry Kruijning
Annie ten Boekel - Hendrikse
Willy Schaft - Dissel
Willem Leo Rivire
Grietje Korver-Rol
Truus Honhoff - Turk
Geertruida Damen - Blom
Gerardus Hendrikus Hendrikx
Dr. J.P.M. Groot
Janke Zeldenrijk - Wijshake
Tiny Laan Nielen
Teun Teuthof
Alida Gnther
Cornelis van Steijn
Gre Zonneveld-Beentjes
Hendrikus Jakob van de Steege
Mieke Vos - Bakx
Theodorus Vroonhof
Jan Johannes Sluijter
Anna Christina Hendrika van der Aar-Bosland
Piet Keuning

zaterdag 28 mei

Bernardus Maria Noordeloos
Klasina Visser - van Schaik
Gerard van den Bogaert Sr.
Guurtje Kaij-Kok
JOHANNES VAN DER WERF
Gerard Grondstra
Cornelis Brommer
Ellen Middelkoop
Jan van Ek
Anna Adriana Boer - Bax
Jan Willem van der Schagt
Annette van t Veer - de Hoop
Janna la Duk - Kosten
Luise Maria Ruitenbeek-Hinz
Conny Deenik
Jan Mens
Johanna Wilhelmina Taselaar - van den Bogert
Jacobus Grootendorst
Trijntje Kralt-Glasbergen
Sonja van Os-Hassing
Gerrit Fuijk
Freddy Alphonsius Levens
Nico Bosma
Martha Boon - Koster
Aaltje Kunnen - Calandt
Michel van Bekkum Marks
Roelie Blokdijk - Posthuma
Janna Kalf - Westra
Jan van Bekkum
Anna Guit - de Porto
Jos Zwetsloot
Wilhelmus Marinus van Schaik
Leny Doeleman - Kalfsbeek
Simon Wit
Beert Hijlkema
May Bosch - Wagner
Lillian Afin Veldman-Coerts

vrijdag 27 mei

Emmy Dijkhuizen - Galis
Robert van Heusden
Rudolf van Kraalingen
Cornelius Antonius van Kampen
Eva Maria Knaap - Jak
Bernardus Hendrik van den Brand
Gerardus Alphonsus Marcellis
Guurtruida Bijning - de Vries
Clasina Cornelia Schrama - Groot
Margaretha Maria Rijkes
Jan van de Meent
Nel Conijn-Sneek
Zr. Rozemarie Broersen
Anne van der Leij
Co Visser
Adriana Neeltje Maria Hoep-Mayer

donderdag 26 mei

Maria Louisa Mens-Boek
Jozina Francisca Danils van Lieshout
Anton Haverlag
Dieuwertje Fygi-Engel
Beatrix van den Oosten de Bas
Sijbert Huijsman
Johanna Maria Veldmeijer - In den Berken
Alida Maria Wolterman - Dorrestein
Conradus Jacobus Nolet
Teissina Marianna van Bruchem Breedveld
Johannes Hendricus Barb
Irma Borman - Kreszner
Adriana Magdalena van Rooij-Terbrack
Cor Bakker
Bodewin Carel Jaem Lindhout
Zuster Margretho, Antonia Vergeer
Ton Boerakker
Jaap Bangma
Riet Driessen-Helversteijn

woensdag 25 mei

JOSEPHINA MARIA LOENEN - BLANKERT
Alida Adriana de Visser-Ensing
PIETER VAN DER KLIS
Adriana Anna Kunst - Veldboer
Wiebe Dijkstra
Gerard Johan van Galen
Ir. Henk van Os
Antje Zwagerman - Slagter
Hendrik Geerling Sebo Snijder
Pieter Jacobus Makkinje
Ab Blommers

dinsdag 24 mei

Rink Tibboel

woensdag 25 mei

Arie Roodnat
JOSEPHINA SCHOUTEN -BOSCHMAN
Cornelis Wilhelmus Nicolaas Thoolen
Aukje Wittekoek - de Boer
Johanna Suzanna van der Eijk - Mostert
Laus Piket
Henricus Petrus Mars
Aafje Middendorp - Gras
Lyda Hendrika Joosten
Lammert Maarhuis
Sonja Verstelle
Tamara Helene Hilda Timmerman - van Andel
Aafje den Ouden-Ham
Johannes Bouwman

dinsdag 24 mei

Renze Tjeerd Mook
Antonia Hillegonda Adriana de Wit ] Hartings
Alie Buisman-Weijl
Jo van Feggelen Stam
Koenraad de Boer
Gerrit Kesselaar
Tiny Van Ancum Beuk
Margaretha Catharina van Kempen Gomes
Liduina Alberdina Frijters-Dingenouts
Grietzen Marinus Hernamdt
Mijntje van der Hoeven - de Graaf
Bea Groenenberg
Cornelia Starreveld- van 't Veer
Petrus Nicolaas Hoogervorst
Riet Mens - Soeters
Rudy Bosch
Cornelia de Lange - Dijkgraaf
Pieter de Kam
Hendrik Gerrit Verheul
Cornelis Brouwer
Leentje Trompetter - Bakker
Koosje Maria Weenink - de Zeeuw
Frans van Daalen
Adriaantje Giezen-Los
Dora Stam - Vlaar
Johanna Teunissen-Schuurmans
Jan Arnoldus
Helena Mossel
Elisabeth Hendrika Maria Dalman-van Velzen
Harmen Bob Veerman
Fredericus Christoffer Broekman
Dingenis Teunis Muller
Petrus Johannes van der Velden
G van Geldorp
Petronella van Roosmalen
Christine Angelika Maria Leinhas
Cornelia Johanna Hoofdman - Verswijveren
Cornelis Petrus Veldman

maandag 23 mei

Wilhelmina Naastepad-Hein
Krijna Gijsbertha van Duijn - Schuitemaker
Elisabeth Petronella Maria van Veen - Kalker
Anna Elisabeth van Gelder-Vonk
Gea Woudenberg
Dick Mus
Wilma Kok
Battista Chia
Johannes Hubertus Valkieser
Anna Carolina Wisker-Otte
Susanna Francisca de Haas-de Haas
Coenraad Hendrikus Otto
Hendrika Christina Catharina Wiersma
Richard Montfrooy
Margaretha Anna Koemeester - Poel
Klaas Reijne
Gr Verbeek Arends
Gerda Kulk - van Wijk
Bep Schol
Johannis van Ammers
Richard Huisman
Anna Wilhelmina Kuin - Sneeboer
Petrus Cornelis Visser
Anneke van Jaarsveld-Steenvoorden
Trijntje Aafje Edel - Evers
Gr van Breugel-Glas
Johanna Paulina Walch - Kamps

vrijdag 20 mei

Margreet Otgaar-Akse

zaterdag 21 mei

Monique van Marle - van de Staak
Cornelis Tol
Annie Marees-Bart
Hetty Anna Marie Jongejans - Brouwer
Bert Kerkhoff
Ariaantje Constant - Theewis
Henk van der Meer
Emebet van Slobbe
Rena Cluwen - Tichelaar
Elisabeth Adriana Merkx - Keulemans
Pieter Geugjes
Alida Pouw
Cornelia Elisabeth van Wijk - van der Werf
L.J. (Lou) Wezenaar
Pieter van Zurk
Rint Wagenvoorde
Rita Thon - van den Heuvel
Johannes Petrus Danils
Nelly Helne Bok - Brat
Anna Dominica Elisabeth Wolff
Theodorus Johannes Sebastianus Jak
Anna de Jong
Paul Raadsveld
Piet Hof
Arie van Diepen
Jaap Kremer
Emile Alfred Timan
Age Hiemstra
Nic Weber
Theo van Kampen
Trijntje Hagenbeek-Paarlberg
Lambertus Erades
Wil Bontje-Berkheij
Gerrit den Ouden

donderdag 19 mei

Petrus Johannes Alders

vrijdag 20 mei

Sonja Yvonne Douglas
Eric Mieremet
Jaap Reijs
Frank Vijver
Lijsje Maartje Bes-Koster
Charles Henri van Heems
Anna Hendrika Keesman - Marwitz
Carel Tielenburg
Jaap Volger

donderdag 19 mei

Arnolda Catharina Maria Kensen-Hennen

vrijdag 20 mei

Thijmen de Nooij
Jan Prins
Judith Maria Theresia Klaver
Gerritje Alida de Graaf-Klabbers
Bettina Schoenmaker
Robertus Kerkhoven
Theodorus Brandsen

donderdag 19 mei

Agie Walst - Posch

vrijdag 20 mei

Petrus Joannes Schouten
Jan Haasnoot
Rika van der Horst
Iet Jongh Visscher - Westerneng
Johanna Bakker-van Willigenburg
Elisabeth Kuijer - van den Hoven
Trijntje Adriana Goede-de Boer

donderdag 19 mei

Quirinus van Egmond

woensdag 18 mei

Ben van der Veen

donderdag 19 mei

Maatje Tannetje Smit - Voois
Hendrikus Johannes Kenter
Catharina Poot - Brouwer
Cornelis Wilhelmus Castelijn
Maria Johanna Kaptijn - Warmerdam
Henny Kok
Nicolaas Cornelis Beemster
Hans (Johan Aldert) Visser
Antonia Neeltje Welting - van den Oever
Susanna Helena Pronk-Broek
Aagje Ham Wit
Adriaantje van Dort - Snijder
Cornelia Duynstee-van Breukelen
Glenese Koekkoek
Anny Ruiter - Kaarsemaker
Adriana Susanna van Silfhout - van Loon
Cok Zevenhoven
Louise van Heezen de Jong
Tom Snabilie
Gerardus Cornelis de Jong
Robertus Antonius van Diepen

maandag 16 mei

Mien Kooijmans-Heimans

donderdag 19 mei

Elisabeth Charlotte Martha van den Born-Versteeg

woensdag 18 mei

Gerda van Soest-Bogaards
Dirk van Bemmelen
Wil Hoebe
Cornelia Maria Oudejans

dinsdag 17 mei

Antoinette Lapr - van Veen

woensdag 18 mei

Gerarld Wilmink
Laurens Hoorn
Herman van Aggelen

dinsdag 17 mei

Greetje Oosterveld

woensdag 18 mei

Hermanus Schellingerhout
Klaske de Vries
Jan Hooreman
Harry Vreeburg
Johanna Kloos-de Jong
Johanna Anthonia Piels
Robert Bernhard van Zelm
Johanna Elisabeth Catharina van Koeverden
Ben van der Veen
Grietje van der Meer - Bakvis
Trees van den Bogaerd - de Groot
Geertje van der Molen-van Loenen
Ger Portengen
Maria Wilhelmina Reizevoort-Devilee
Gerda Rood
Hillegonda Reus - Schaper
Wil Willemse
Maria Theodora Cup - Arins
Pieter de Groot
Jeanne van Etten
Corrie Gerarda van Galen
Roelof Terwal
Aaltje Broeze - Markerkink
Adriana Maria Schuijt - Zwart

dinsdag 17 mei

Huug Breebaart

woensdag 18 mei

Dien Heesbeen Nannings
Antje Talens Bakker
Willem Cornelis Guijt

dinsdag 17 mei

Antonius Johannes de Ruiter
Cornelis Schuijt
Ida Bernardina Zwertbroek-Busking
Roelof Posthumus
Karin Spaarman
Henri Johan Zweekhorst
Sanny Lodewijkx
Maria Rosalia Jacoba Khne - Steenvoorden
Antje de Jong-Tabak
Tineke Blijleven-Wortel
Bets van Erp
Dick van den Berg
Johanna Elizabeth Brijder - Visser
Jan Douwe Nieuwhof
Neeltje Hakvoort - Sman
Cornelis Nicolaas Johannes Dekker
Wim van Klaveren
Hendrik Wipprecht
Sipko Bakker
Merijtje Plugboer-Tromp

woensdag 18 mei

Roelof Goossen

dinsdag 17 mei

Jacoba Elisabeth Bosch - Verbruggen
Abraham Brandt
Marjan Ouwersloot-Overmeer
Sophia Bronkhorst
Cornelis Hendrik van Brero
Magdalena Muller - Woudt
Neeltje Mina Wassink
Pieter de Vries
Maria Catharina van Gelder-Wentel
Rina van der Plas-Buntsma

maandag 16 mei

Jan Dragtsma
Lena Boonstra - van der Pijl
Pieternella Ootjers-Kouwen
Wopke Rinse de Jong
Beeuwkje van der Krol-Holtrup
Jo Jelsma-van Weelderen
Arij Vrijhof
Gerrit Slot
Jan Douwe Nieuwhof
Piet Brinkkemper
Rinus Zonneveld
Irene Renate van Tol
Albertus Jansen
Johannes Nicolaas Bakker
Piet Janson
Geertruida Hakker
Annie Laken-Veenswijk
Maria Hendrika Tetteroo - de Graaf
Jantje Wijnanda Appel - Zee
Emerentia Maria Duijn
Cornelis Gerbrandus Roskam
Wilhelmus Jozef Wester
Johanna Bleeker van der Linden
Johanna Bina Oostmeijer-de Vries

zaterdag 14 mei

Ankie Elsen - van Dusseldorp
Wouter van t Hof
Marchien Verbruggen - Aalberts
Jozina Miedema Dorst
Andries Laurentius Burm

vrijdag 13 mei

Arnoldus Niessen

zaterdag 14 mei

Lizette Grootes
Paul Roelfzema

vrijdag 13 mei

Cornelia Soulj

zaterdag 14 mei

Elisabeth Maria Danenberg-Stoop
Catharina Cornelia van Eck - Posch
Hillegonda Hendrika Dijkstra-Kat
Lena Dogtereom-de Ruiter
Hendrik Jan Veldink
Piet Zandhuis
LouiseCecilia van Schagen-Zwietering
Bea van Dinteren-Hilhorst
Carla Johanna Wilhelmina Doorn-van Attekum
Martinus Gerardus Rijkhoff
Willem Smit
Jacobus Nicolaas Groen
Catharina Cornelia van Eck - Posch
Jaap Koenen

vrijdag 13 mei

Immetje Moens-Gaaf

zaterdag 14 mei

Maria Susanna Pieterse-de Graaff
Coby Stosz - Appelman
Jan Wierstra
Simon Leijen
Liena DHuy
Beertje Schurer-Gardenbroek

vrijdag 13 mei

Anna Alida Spierenburg-Wesselman

donderdag 12 mei

Elly Marie Otjes-Holman

vrijdag 13 mei

Rie Pieterse-de Graaff
Richard Bootsma
Johannes Cornelius Dekkers
Pieter Albert Jager
Anna Margaretha Pronk-Vlaar
Cees van Keeken
Maria Klerks-Mookhoek
Gijsbertus Johannes Pieter Schaap
Amalia Magdalena van Duyne
Jan Merkies
Alyda Cecile Maria van de Poll
Jaap Otsen
Arie Lute
Jeltje Appel - Fennema
Piet Zandhuis
Roelofje Holtewes-ten Kate
Jan Hoogzaad
Ben Sprengers
Gerardus Adrianus Hoogenbos

donderdag 12 mei

Anna Apolonia Geertruida van Schie Duijndam

woensdag 11 mei

Jan Thomas de Groot

donderdag 12 mei

Ed Colijn
Marion Nave
Willemina Jetskalina Nienhuis
Cornelius Otto Jonkers
Geertje de Boer - den Ouden

woensdag 11 mei

Nel de Jong - Snijder

donderdag 12 mei

Maria Agnes Muller-de Boer
Renzo Stokkel
Klasina Bakker - Wit
Jacobus van Tunen
Peter Put
Elizabeth Johanna Vink-Pronk
Jans Spaans-Hogeling
Antonius Franciscus van Weeren
Theo Floris

woensdag 11 mei

Dirk Loots
Anna Bellis-Bouwen
Klaas Hemmer
Jan Konijn
Ariaantje Mazereeuw Landman
Jacob Johan Iepenga
Archibald de Ceuninck van Capelle
Annemiek Gersen
Marinus Cornelis Duijzer
Jacob van Dalen Sr.
Teun de Dood
Hendrik Stolp
Margaretha Oudendijk - de Wit
Willem Jan Blokker
Alida Mooij - Kramer
Jan Bank
Jannetje Helena Visser - Koning
Harmke Oortwijn - van Wijk
Sofie Eijbersen
Herbert Fernand de Witt
Christiaan Franken
Dirkje Meijer

dinsdag 10 mei

Cornelus van der Veer

woensdag 11 mei

Maria Stikvoort-IJzerman
Dina Hermina Meijer-van der Steen
Piet Hogewoning
Corry Bourgonje-Dijkzeul
Hendrik Kooistra
Gerard Hendrik Vogel
Jenny Maria van Perlstein

dinsdag 10 mei

Wim Rustemeijer

woensdag 11 mei

Enny Groeneveld - Herklots

dinsdag 10 mei

Wim Vermond
Jan Lievendag
Henk Boer
Aldo Salis
Maria Hendrika Vermaat
Maria Charlotte Bulthuis-Balder
Klaas Jacob Paap
Riena Teeling
Antal de Felsgellr- Begeer
Maria Adriana van Uggelen van den Akker
Milly Kisman-Bink
Martha Sloos
Christiaan Brink
Johan Pieter Rijsdam
Johan Pieter Rijsdam
Astrid Boon-van Kesteren
Cees van Dongen
Dirk de Koning
Chris van der Vleuten
Wies Donkel
Aagje Dekker-van Harlingen
Petrus Johannes Nicolaas Maria Buijsman
Hielkje Koster - van der Heide
Bert de Jong
Ytske Wiersema
Johanna Wilhelmina Hillenius
Willy Verbeek-Kalff
Gerard Hendrik Vogel
Hendricus Cornelis Ruis
Elisabeth Jager van den Berg
Hendrikus Frederikus Maria Luiten
Auktje Oldenburg - Blaauw

maandag 9 mei

Adriana Kracht
Johanna Maria Kuiper Eeken
Jan Prins
Clasina Maria Borreman-Vonk
Aaltje Westland
Trijntje Schoon - Minks
Wijbo Luitje Landstra
Hans von Meijenfeldt
Jantje Jantina Kloosterman
Gon van Os - Kram
J.W.M. Gieskes
Pieter van Dijk
Jozef Johannes de Swart
Timotheus Taeke Visser
Johanna Maria Bais - Heins
Frans Schilder
Johanna Maria Jong - Koeman
Cornelia Maria van der Valk
Sieb Schaap
Cur Zegers
Lies Zuiderveld ~ de Waal
Erik Kramer
Sophia Broeshart Lammers
Christina Regina Sinnige - Borst
Piet de Wolf

zaterdag 7 mei

Wilhelmus Gerardus Maria Aanhane
Wil van de Leygraaf
Maria Johanna Theodora Caroline van Hulsen-van den Boogaard
Geertruida Dijt-Witte
Helena Wilhelmina Blom
Daan Erb
Marianne Jacobs - Krmer
Rie Wassing - van Essen
Mijndert Vlug
Jeroen Ludwinus Maria Krommenhoek
Johanna Petronella van Kampen-Lemmerman
Cornelia Maria Kompier
Lodewijk Jan Stassen
Theodorus Johannes van Kesteren
Johanna Beekman
Joop van de Staaij
Jacobus van Dijk
Johanna Theodora Adamse - Hoogenstein
Ellie Luchies
Enno de Horn
Pieter Rudolph Dekker
Luus van der Molen
Reijer Versteeg
Gisela Mnker
Cur Zegers
Jansje Honsbeek-Bon
Engel Joseph van Deursen
Maria Wokke-Hoogzaad

vrijdag 6 mei

Jacoba Catharina Spijker-Ambuul
IJda Schiphof van Leijen
Wilhelmina Maria Vertelman-Deen
Josephina Barbara van den Berg Snijder
Johanna van Egmond-de Jager
Jacob Frederik Vellekoop
Jan Harms Bernhard Nieman
Kevin Adriaan Ligter
Bernardus Gerardus de Swart
Gerrit Wolf
Marinus Petrus Nieuwenhuizen

zaterdag 7 mei

Antje van Veen - Maerten

vrijdag 6 mei

Jan Spruijt
ZUSTER BEATRIX, Cornelia van Ruiten
Jan Appelman
Marrigje Demoed - de Jong
Jos Pronk
Aad Duijvestijn
Alida Catharina Barends

donderdag 5 mei

Huib Oostenbrink
K.A. Kruijff
Nel Eggers - Kracht
Lourens van Egmond
Francina Bethlehem Bethlehem
Nan de Groot - Tetteroo
Jacoba Fokkens - van Beek
Hans Theodoor Valeton
Jan Twisk
Joop Bakker
Lies Schoone
Jo van Brussel Benard
Asjen Leij
Johanna Jongsma - Stavenuiter
Margje Scharrenberg ~ Martineau
Jan Konijn

woensdag 4 mei

Izac Bakker
Alexandra Zeeman Lenschyk
Wilhelmina Catharina Sepp ~ Vessies
Jitzewina Paulina van Daalen
Wil Schoone-Kleijn
MARIA SCHAAP - LANKREIJER
Ruth Alice Westerveld  Suter
Gerrit de Bie
Gerardina Verhoeven - Veldhoen
Johannes Visser
Wilhelmina Johanna Faber
Georg Joseph Hoekstra
Antje van Abswoude-van den Dool
Hiltje Behnken - Veenstra
Paul Fenger
Johanna Antonia Maria van den Brink - van Gils
Diny de Vries
Wil Blauw
Margje Scharrenberg ~ Martineau
Rmi Clemens Maria Huiskens
Johannes Josephus Mooij
Catharina Steltenpool - Spek
Geertje Maria den Boer-de Graaf
Jan Rood
Mia Kortooms - Arts
Janny Joosten-Singer
C. Th. M. Veldboer
Jan Kraakman
Hendrikus Marinus Okkerman
Wilma Philippus
Anna Maria Korsman - de Zeeuw

dinsdag 3 mei

Jacobus de Bruijne
Aaltje Borst
Teuntje Grietje Tijsen
Geertruida Adriana Schafstall-van Deudekom
Gesina Hendrina van Oosterhout - Nijssen
Cornelia Catharina Maas - de Jong
Gerardus Nicolaas Mosch

woensdag 4 mei

Hinke Vreeman - Reitsma

dinsdag 3 mei

Roelof Dijkstra
Maria Catharina Johanna Pia de Vries - Bouman
Remco Snijders
Marina Edam-Ruiter
Marian van Kasbergen - Geerdink
Simon Pauws
Ben Rutten
Maria Hendrika Bakker - van der Geld
Ria van Gastel-Tesselaar
Katalin Kromhout Dobos
Agatha Groot - Smit
Maria Anna Catharina Kuin Fit
Geertje Velthuis Mars
Joortje van Nierop - Brussee
Rie de Rover - de Boer
John Verheugd
Tjitske Papa van der Veen
Maria Elisabeth Schilder-Smit
Christina Johanna Maria Mulder - Gibcus

zondag 3 april

Gerardus Antonius Maria Post

dinsdag 3 mei

Petrus Johannes Schoone
Anna Meijer
Helen de Vries-van Kessel
Maria Hendrika Koene - Battem
Cornelis Johannes van der Peet
Ger Merks

maandag 2 mei

Jaap Heistek
Eva Maria van Straten - Knoppers
Hannis Cornelis van Loenen
Martha Maria de Bree-Hoogland
Margrit Marie Thrse Reisch - van Rhijn
Nel Wingbermuhle - Boel

zondag 1 mei

Alida Antonia Maria Majoor

maandag 2 mei

Aisha Henriette Mirjam Hunkar
Aafje Klasina Zeeman - Broeksma
Dirk Jacob Imming
Jacobus Hermanus Suerink
Maria Theodora Lamers
Wilhelmina van Gessel-Ravensbergen
Kees Rijswijk
Hendrik Roukens
Catharina Maria Mak-Jansen
Marina Edam-Ruiter
Casper Gerardus Steenvoorden
Anthonia Cornelia ten Cate-van Wageningen
Miep Toledo aan de Kerk
Jan Out
Cornelis Johannes Anthonius Willemse
Anton van Niekerk
Cornelis Theodorus Braakman
Raynier Reginald Koster
Gerard van den Beld
Simon Pauws
Jan Burggraaf
Samuel Benyi Arthur
Wilhelmus Johannes Antonius van der Heijden