inloggen

familieberichten op internet

Berichten van februari 2011

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

maandag 28 februari

Gerrit Verheij
Catharina van der Welle-de Klerk
Catharina Maria Taverne- Zuidervaart
Geertruida Maria Butter-Vlaar
Anna (Ans) Hardeveld Kleuver Rammelt
Johannes Jacobus Tromp
Jacoba Cornelia Klanker Venneker
Gerda Willemina van Aken-Huizing
Cor Hoedemaker
Lucia van Dok - Collet
Henk Koopman
Lucia Theodora Maria Willemse - Postma
Hendrikus Antonius Gerardus de Groot
Bernardus Gijsbertus Visser
Johannes Jacobus Jozef Lakeman
Geertje Margje Henritta van den Oever - Oosthoek
Berend Koen
Gerda Roelandse-Weijers
Max Zoon

zaterdag 26 februari

Catharina Antje de Boer Stam
Maria Cornelia Helena Janssens
Cornelia Margaretha Kruijer - Groot
Wilhelmina van den Breemer Kasten

vrijdag 25 februari

Petrus de Zeeuw

zaterdag 26 februari

Abraham Polak
Nic. M. van Koningsbruggen
Inge Vleming - Hoogerbrug
Helena Reijneveld - Sjoerdsma

vrijdag 25 februari

Wim Stikkelorum
Guurtje Bleij - Hartog

zaterdag 26 februari

Catharina van Splunter - Gersonius
Roel Veenstra
Dick van Gameren
Franciscus Petrus Appel
Bauke Folkertsma

vrijdag 25 februari

Jacoba Catharina Helena Schippers

zaterdag 26 februari

Johannes Gerrit Clement
Huib Krab

vrijdag 25 februari

Elisabeth Catharina Maria Wortelboer Brakkee

zaterdag 26 februari

Jan Scheer

vrijdag 25 februari

Ronald Jos da Silva Lobo

zaterdag 26 februari

Martina Maria Pieters
Anna Maria Sijs-Stadegaard
Ilona Jana van Eijck-Glosova
Corry Janssen - Krijgsman
Gerardus Petrus de Roo
Geert de Vries
Karla Annetta Mekel
Jannetje de Vroome-Dijkstra
Sipke Evert Bottema
Anna Maria Sijs-Stadegaard
Cees van Bugnum

vrijdag 25 februari

Maria Beemster-Jong
Gerrit Bindinga
Cees Jonkheer
Johannes Moolhuijsen
Jan Al
Tiny Kramer - Hankel
Marietje Klooster Tanis
Boukje Riethorst - Nijhuis
Ben Hoppener
Likel Freerk Slopsma
Robin Al
Bertha Marie Annetje Hinrichs-Keersemaker

donderdag 24 februari

Lida Dijkstra Gildemeyer

vrijdag 25 februari

Johannes van der Lem
Johannes van der Winden
Wil van den Aardweg

donderdag 24 februari

Jeanne Berkhout-Beukman

vrijdag 25 februari

Doede Draaijer
Robert Bos
Annetje van Waardenburg - Wallenburg

donderdag 24 februari

Wim Kagie
Joop Everts
Klaas van der Sluis
Johannes Veenstra
Apolonia Borst - Lit
Jacobus Petrus Zandbergen
Johannes Boogaarts
Johannes Henricus Winkelaar
Wilhelmus Stephanus Schenk
Elly Tordjo - Reinerie
Antje van de Velde - Willemse
Ton van der Fluit
Jan Scholte
Neeltje Koorn-van der Meulen
Afra Maria Komen - Beemster
Han Keijzer
Jan van Gaalen
Johanna Dudink
Arnoldus Hermanus Post
Karel van Moll
Henk Leijen
Jenny Jacoba Komduur-de Gelder

woensdag 23 februari

Hanna Vooijs Splint

donderdag 24 februari

Jacqueline Brommelcamp-Messelink

woensdag 23 februari

Jansje van t Hoff
Marie Mulder-Stam
Klaas van der Sluis

dinsdag 22 februari

Neeltje van der Blonk - van Braak

woensdag 23 februari

Jannie Spijker-Ootjers
Robert Eduard van der Meulen
Frans Pos
Maria Catharina Bakker - Broertjes
Mathilda Willy Hageman
Harry van der Veer
Hammeke van der Hoek
Cas van der Valk
Cornelia Emerentia Maria Hoekmeijer - Veldt
John Paul Smits
Berend van der Wiel
Mirek Kabela
Johanna Elisabeth Dijkstra - Dekker

dinsdag 22 februari

Bertus Jacob Markus
Ans van Kerkoerle - Slangen
Jo van Kleeff
Lucas Hermanus van Oort
Bernardus Hermanus Lke
Sara Johanna Barnhorn-de Vries
John van Overbeek
Teuni Rootjes-van Dijk
Johanna Bastiana Antina Koek - van der Laan
Willem Maarten van der Vlis
Rie Luppens-Bakker
Wijnand - Ferdinand Molenbroek
Doeke Bakker
Bram Schonenberg
Sylvia Petronella Johanna de Boer - Boom
Piet Stam
Jacobus Vriend
Ger Kooiman
Tjalling Bockma
Wilhelmus Paulus Oudeman
Elisabeth Johanna Bak-Petri
Antonius Johannes Bakker
Jet Elisabeth Kwaaitaal
JAN BIJL
Cok Weijers
Claas Arnoldus Konst
Elisabeth Vriend-Blauw
Fred C. Meijer

maandag 21 februari

Jo Lockx - Toebak
Jolanda Desire van Rossum
Jan van Vliet
Henk Quispel
Antonius Jacobus Teppema
Jan Schat
Jozeph Hoogland
Gerardus Alexander Smeekes
Ton Mattaar sr.
Marianne Erna van Zanten - Rollenberg
Jo Pols Paardekooper - van Leeuwen
Riek Bleeker-de Bats
Jopie Bos - van den Bosch
Cor van Klink- Opdam
Jannetje Dekker - Lubbes
Antonius Cornelis Felix de Wit
Antoon Andreas Janmaat
Bartholomeus Quirinus Grooteman
Adrianus Johannes de Wit
Kees Looijsen
Ron Luijsterburg
Lenie van der Deure - Kouwenhoven
Maria Susanna Moleveld-Spee
Jean Koreman - Groenewoud
Geertje Bruin - Krul
Kees Akerboom
Neeltje Slagter-Slagter
Meindert Boogaard
Joep Hermens- van Loenen
Geertruida Pronk
Ben Winkelhuijzen
Marcel Mooij

zaterdag 19 februari

H.F.M. van der Heijden
David Bink
Gerardus Nicolaas Klappe
Cornelis Franciscus Goossens

vrijdag 18 februari

Cornelia Maria Smit - Keizer

zaterdag 19 februari

Paul Verra
Paulus Johannes van der Kamp
Alijd Hendrik Immink
Gradus Supr
Maartina de Vries - Gijzel
Adriana Pieters-Schotten
Arie Bosman
Regina Broek-Bachmann
Martin Huijg
Luchina Raven-Bos
Harm Lambers

vrijdag 18 februari

Willie Bertha Cornelia Vermeulen-Adam

zaterdag 19 februari

Wil Versluijs - Tichelaar
Agnes Agatha de Graaf - Zuurbier
Lammigje Fisser - Bosch
Antonius Thomas Ootes
Willem Honingh
Gerrit Willem Petersen
Elisabeth Weel - Hoekstra
Arie van Rietschoten
Nel Pappot-Tempelaars
Wim Bos
Martien Bakker
Afientje Rinsma-Veenstra
Maria de Ruijter - Al

vrijdag 18 februari

Toos Kranenburg - Roodselaar
Louise Laagland Winder - de Wit
Fenna van Rooden Kort
Jan Baan
Jan Baan
Hans Konst
Antonius Johannes Schram
Kniertje Kaandorp - Kluft
Dien Benard - Baanstra
Piet Benard
Leny Schreutelkamp Jaakke
Jannie de Kruif
Linda Res Agasi
Co Visser
Jan Verwer
Willemina Groenewoud - van Haren
Gerrit Post
Gerardus Franciscus Schouten
Aad van der Meer
Nicolaas Gijzen
Maria Elisabeth West - Nederhand

donderdag 17 februari

Anna Catharina Schoo-Elzas
Nicolaas Cornelis Koppes
Pieter de Vet
Cornelis Verhoog
Jan Ligthart
Willem Vlijm

woensdag 16 februari

Petronella van der Weijden-Moerland

donderdag 17 februari

Remmet Vels Rzn.
Martin Huisman
Willem Kroezen
Margaretha Cunera Min-Stoop
Lenie Nulkes - van Paridon
Ab Teunissen
Alie Cammenga-Overpelt
Piet Volkers
Lia Tesselaar-Kimman
Dirk Pijlman
Esther de Wit
Thea Numan - Bijsterbosch
Willem Carel Hermans
Joop Mijnen

woensdag 16 februari

Carel Witteman
Lambertus Koolhaas
Stefan Koenders
Afra Maria Min-Borst
Gerrit Eelke Hofman
Krijn Lodder
Marlies Grol - Kroes
Marie Paap - Slooten
Henny Weezepoel - van Duijkeren
Jans van den Boogaard - de Graaf
Corrie Jorritsma-Andriessen
Jansje Vollenga-de Graaf
Astrid Vlasveld - Holverda
Henritte Maria van Veen-Baaijens

dinsdag 15 februari

Marijke Bakker - van der Kuijl

woensdag 16 februari

Franciscus Christiaan Maria Roest
Cornelis Jacobus Zomerdijk
Cornelis Theodorus van Klink
Nel Gerdes-Pepping
Mia van Eijck
Jan Hart
Guurtje Jonges-Gooijer
Christiaan Compas
Jaap de Wit
Nol van Etten
Cornelis van Beem
Kars Marten Smook
Jos Stam
Gerard Piet Tummers
Marie de Graaff-van Baar
Senna Horn

dinsdag 15 februari

Pier van Doorn
Engelina Andrea Stolp
Johannes Albertus Maria Mes
Jacobus Petrus de Jong
Maria Johanna Krijt - van t Veer
Johannes Hendricus Nielen
Gerda Ros - Bernards
Johannes Andreas van Eijk
Johanna Adriana Maria van Reenen - de Graaf
Jacobje Hulzebos - Mulders
Willem Klaas Keijser
Gerrit Eelke Hofman
HANS GAYKEMA
Tine Bontekoning Groot

maandag 14 februari

Joop Nuij

dinsdag 15 februari

Johannes Adrianus Kouwenhoven
Leonardus Antonius van Bemmelen

maandag 14 februari

Leendert Dirk Schmidt

dinsdag 15 februari

Gerrit Eelke Hofman
Zuster Monica Johanna Rosa de Koning
Cornelia Maria Debora van der Fluit - van der Vooren
Nora Martens
Johannes Leonardus van Zanten
Gerardus de Ruijter
Barbara Elisabeth van Lienen-Wijngaard
Catharina Verstraete - Koopman
Epus Harkema
Anna Afra Nan - Beerepoot
JACOBA HOLDINGA - VLAANDEREN
Anna Maria Tjeertes - Binken
Trien Koopman
Jacobus Laurentius Ravenstijn
Gerardus Petrus Jeroen Brouwer
Nic van Tunen

maandag 14 februari

Brechtha Baken-Bruijn
Rob Hulst
Jan Koppes
Trientje Hoefakker-van der Hoek
Henk Ootes
Paulus Johannes Buysman
Cor Portegies
Diny Brands - Seidenstiker
Antonius Geurtsen

zondag 13 februari

Marjolein Zweep - Hoogeboom
Maria Johanna Ligthart-Poland
Fokko van Anken
Heinz Szymanska
Adriana Johanna Hendrika de Ruiter-Muys
Piet van Dam
Trijntje de Jong-Boon
Jan Krijns
Wilhelmina Martina van Oene-Visser
Theo Koopman
Ben Dekker
Wim de Boer
Hans (Johannes) Boogert
Fokje Elisabeth Bruijnes - Merkus
IJtje Bakker-Bosschieter
Jolanda de Wit
Jan van den Brink
Maria Cornelia Meijer - Goudsblom
Siebe Poeze

zaterdag 12 februari

Gerrit Frinks
Adriana Spanjaart - Pirovano
Laban Leendert Jansens
Petrus Jacobus Booij
Bartha Broek - van der Zwan
Cornelis Verhoog
Jacobus Johannes Vink
Wennechien Bregtje Prins - Homan
Maria Francisca Maas - van Uden
Janny Schoone - de Vries
Frederika Johannette de Gooijer Sjollema
Johanna Mos - Willems
Rene Meijer - van IJperen
Wilfred Louis Braams SR
Gr Schouten-de Haas
Duvera Helena Tushuizen Smal
Simon Gerhardus Zwart
Johannes Giling
JACOB MAREES
Christina Bak
Jan van der Gragt
Niko ten Have
Freerk Hendrik Sneijder
Betsie van Dijk - Bakker
Reinetta Petronella de Buijzer-Cobussen
Hans van der Oord - van Dam
Gerardus Elizabeth Johannes van der Aar

vrijdag 11 februari

Hans Kamp
Takashi Azumi
Maria Elizabeth Johanna Brautigam-du Mez
Gerard Schous
Pieter Johannes Neijsen
Dick Martijnse
Bertus de Wit
Jack Siewe
Roelofje Hoek - Veenstra
Roelofje Hoek - Veenstra
Meindina Cornelia van Uden - Hoogendoorn
Patrick Korver

donderdag 10 februari

Henri Stoffers

vrijdag 11 februari

Hans Niemer
Quirina Johanna Drent-Timmer
Geertrudis Besseling - Huijberts
Adriana Johanna Heeman
Mina Clowting - Benjamens

donderdag 10 februari

Ben Sijl
Leni (Helena) Musman Bont

vrijdag 11 februari

Johannes Jacobus van Dillewijn

donderdag 10 februari

Ron Ootes

vrijdag 11 februari

Annemieke Bakker Klomp
Anna Maria van der Zee - Plato
Pieter Conijn
Harmen Kramer

donderdag 10 februari

C.G. Hijmans - Smeenk
Elly Honig - Woudt
Geertruida Kranenburg - Dijkstra
Jacobus Maria Hoogstede
Bas Stroomer
Nicolaas Duineveld
Trijntje Heilema Schilstra
Lien van Paridon Bakker
Teun ten Hoope
Romke de Vries
Johan Heinis
Leen Gravemaker
Dirk Jan Jansen
Huug Kleij
Tiny Deken-Dekker
Karin Stam Kaaij
Michle Timmer
Jannie Zeeman-Bijvoet
Trien Greta Bark - Liefhebber
Lida Leeuw
Hendrik de Zoete
Jaap Hoogstraten
Kitty Scheffer
Henk Dekker
Jannetje Cecilia Bieman

woensdag 9 februari

Maria Smit - Suiker

donderdag 10 februari

Jurriaan Kloek

woensdag 9 februari

Toos de Goede - Wijnker
Cornelis de Graaff
Theo Dudink
Ewoud de Haan
Sam van der Meij
Mary van Laer - Geenevasen
Ruud Wiggers
Pieter de Graaf
Cornelis van Ham
Hendrik Prins
Gerhardus Martinus Kruse
Beatrix Ferrari-Schouten
Johanna Agatha Maria Stor - Smit
Adrianus Epskamp
Leo Romeyn
Johannes Antonius van Leeuwen
Trijntje Schreuder - Wouda
Bianca Smit Kreeft
Reinier Gerardus Petrus Jansen
Sjef Commandeur
Pieter Maria Antonius Peterse
Nicolaas Jacobus Petrus Schoenmaker
Wil Tinholt - van der Weele
Gilles de Willigen
Johannes Hermanus Vermij
Margaretha Maria van Dijk
Pieter Antonius Broersen
Nelie Doesburg - Smit
Ton Roelofs

dinsdag 8 februari

Jan Simon Honingh
Catherine Charlotte Rodenburg-Serlie
Geertruida Post - de Boer
Teun Crok
Pieter Johannes Frederik van Oeffel
Jantiene Blom-Hamstra
Dirk Pieter Porsius
Berendina de Rooij - Sijtsma
Antonius Ebben
Henk Hooijschuur
Elisabeth van Oosten Linthuis
Dirk van Egmond
Melle Kranenburg
Ronald Sewpersad
Maria Henritte Adolfs
Kees Mol
Clasina Hendrika Stal - Selgert
Cornelis Sneeuw
Dirk Klaas Krom
Cees Zoon
Antonetta Geertruida Kamer]Boef
Ab Jongmans
Johanna Maria Hendrica Hammerstein-Kock
Cornelia Smit-Steur
Ambrosius Wilhelmus van Straten
Annette de Graaf
Henderika Jacoba van der Wel - van der Waal
Lucia Toes (Luus)
Carolina van der Roest-Veenstra

maandag 7 februari

Nicole Koops - ten Broek
Pieternella Elisabeth Visser - de Groot
Anna Beugeling-Anema
Nic Hoffer
Elisabeth Maria Melker
Grietje Boomsma - Hoogenhoud
Elisabeth Helena Slappendel
Geertruida Wilhelmina Maria Hofstetter
Pieter Willem Jansen
Jeroen de Haan
Maria Franke
Gertrudis Maria Rozing
Leo Burggraaff
Frederica Geertruida van der Meij - Beentjes
Gerardus Maria Kuin
Joop van Roon
Gijsberta Anna Zwetsloot
Martijn Vlaar
Cornelia Johanna Maria Meester - Schouten
Johanna Maria van de Pol - Delis
Trijntje Pasterkamp - Mulder
Simon Petrus Vink
Cornelis Klinkhamer
Egbert de Boer
Elisabeth Catharina Roozendaal Koenis

zaterdag 5 februari

Aagje Dortmundt-Nol
Jan Bakker
Geert Smeding
Kees van der Kolk
Riet Pols - Boerendans
Joke Sival ~ de Vilder

vrijdag 4 februari

Tini van Aken - van Leeuwen

zaterdag 5 februari

Marinus Sagel
Sien Maria Baans-Metselaar
Andries Wind
Jenny van Lambaart - Roovers
Gerard Zijda
Vronica Verduin
Bep Roozendaal - ten Wolde
Martha van der Meer
Nico Smit
Johan Willem van Zoest

vrijdag 4 februari

Thom Dikken

zaterdag 5 februari

Miki Veijgen
Wouterus Hendricus Koppers
Gr Mierop van Mondfrans
Tini Hamming - van Geytenbeek

vrijdag 4 februari

Catharina Anna Meijer - Schermer

zaterdag 5 februari

Willy Adri Lansman
Ferdinand August van der Graaf
Willem Druijven
Dirk Jan Bobeldijk
Johannes Nicolaas Swart
Gert van Rooijen
Jannie van den Burg-van Holten
Emmy Burger - Koper
Jantje van den Burg-van Holten
Catharina Elisabeth Maria Meester Sijm
Nel Houtkooper-Korteland
Neeltje Koopal
Neeltje Koopal
Teatske Ottoline van der Burg
Linda Mooij-Voorhamme
Alida Schrieken - Dekker
Theodorus Lamberus Hin
Cornelia Maria Cramer-]Reiman

vrijdag 4 februari

Geertje Maria Takes - de Haan

donderdag 3 februari

Arie van den Ban

vrijdag 4 februari

Maria Anna Broers - Stuifbergen
Alida Anthonia Noom - Rozemeijer

zaterdag 22 januari

Gerard van Leeuwarden

vrijdag 4 februari

Gerrit Scholtens
Pieternella Johanna Schroef-le Febre
Theodorus Martinus Schooneman
Johannes Lubertus van Herwerden
Thrse Miltenburg-Visseren
Johannes Laurentius van der Lans
Riet Brinkman Treffers
Ed Blank

donderdag 3 februari

Elisabeth Maria Bakker - Baan
Antoon van der Vlugt
Pieter Kok
Willem Barten
Gerard de Visser
Ute van der Velden
Menno van Basten
Renilde Flora Stelling - van Voorthuijsen
Jannes Zuidenga
Arie de Graaf
Gerrie Wentink - de Boer
Jan Dekker
Henk van der Eng
Jaap Verwer
Ursula Anna Veldt Groot
Di-Yin Sun
Alberta Hendrika Rem - Mol
Jan Smits
Aad van Leeuwen
Maatje Smit - Kouwen
Hendrika Leotine Kaper Clever
Johanna Ockhuysen - Lam

woensdag 2 februari

Truus Karper de Roode
Gerrit van Loenen
Jacoba Wilhelmina van Heeren
Jan Griekspoor
Maartje Meijer - de Boer
Jan Veldkamp
Ans Schaap - Franken
Cornelis Boender
Cornelis van Mastrigt
Frits de Man
John Vlug
Mary Kastermans
Jan Melgerd
Rinus Peeters
Francina Witteveen - Maaskant
anna cornelia toes-laan
Wil Labots - Joosten
Grietje Levi Pots
Bauke Runia
Catharina Afra Maria Snoek-Groen
Alfred Smit
Jacobus Johannes Tool
Cornelis Wesselius
Jan de Roos
Marinus Josephus Pronk
Heerke Nijdam
Petrus Duin

dinsdag 1 februari

Cornelis Jacobus Langezaal
Christina Morren - de Swert
Erik Kamper
Thea van Hartevelt-Liesveld
Hilbrand van Dam
Johannes Jacobus Theodorus Nulkes
Jeanette Duin
Willem Karel Siera
John Engels
Fred Lankhorst
Barbara Havenaar-van der Dussen
Matthijs Groot
Cornelis Anthonius Poel
Jan van Veen
Adrianus Smit
Anna Maria Madeleine Thresia Weel Borst
Pieter Hugo Breebaart
Jan Albert Zwart
Pieter Honingh
CORRY OLY-WESTERBAAN
Alida Smedinga-Luiken
Adrie Bakker
Dominicus van der Zee
Tanya Celestine Johnson
Henk Schoemaker
Arie van der Zwan
Jacoba Cornelia van Duivenboden
Aletta Schouten-van der Linden
Jan van der Ree
Jakob Wilhelm Bonda
Biense Klaas Homan
Piet Buis