inloggen

familieberichten op internet

Berichten van november 2011

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

woensdag 30 november

Wilhelmina Juliana Beatrix van der Tang - van Vliet
Arie van Staden
Dirk de Waart
Jeannette Wilma de Vries
Anna Keff - May
Louise Maria Doornbosch
Petrus Wilhelmus Smiers
Clasina Maria de Vet - Roest
Marja Ulrich
Cornelis Hendrikus Vogelpoel
Jan van Slooten
Maria Cornelia Jacoba Hagens - Meijer
Trijntje Verzijlenberg - Schilp
Catharina Maria Kouwenhoven - Karemaker
Cornelis Antonius van Egmond
Marinus Adrianus Bronk
Joanna Cornelia Maria de Jong
Jan Snieder
Grietje Wiersma-de Wit
Jan de Lange
Adriana Twisk - Snijders
Karin Meij Nootebos
Abraham Jacobus van der Putten
Elisabeth Maria Gertruda van Barschot
Peter van t Klooster
Harmen Dijkstra
Gr Kuiper-Hooijmans

dinsdag 29 november

Grard Adrianus Petrus de Kort
Cees van Straaten
Nicolaas Wilhelmus Rumping
Ron van Dijl
Johannes Douma
Grietje Ackema - Rooding

maandag 28 november

Adrianus Jacobus van Wanrooy

dinsdag 29 november

Drs. Anthonie Wilhelm Ton den Boer
Leentje van Ittersum
Jan Willem Hoevers
Ing. Jelko Poortier
Ben Metselaar

maandag 28 november

Jacob Spaargaren

dinsdag 29 november

Janny de Vos-Vermeulen
Elke Vens
Annie van Wijngaarden-Homan
Tom Nieland
Maria Barbara Catharina Vervaat - Terlingen
Martinus Krijnen
Gerard Hollenberg
Johanna Elisabeth Terpstra - de Porto
Marion van der Laan-Reuling
Mien van Duivenvoorde - van Egmond
Jan Caspers
David Cornelis van de Kreeke
Cornelia Idema Tesselaar
Hendrik Willem Langevoort
Louise Maria Doornbosch
Jantje Hillaert - Greidanus
Jannie van Dongen-Bijpost
Jacob Heerschop
Ann Elizabeth van Briemen - Norcutt
Hendrikus Jacobus Kempenaar
Michael Hendrikus Jan van Bork
Andries Stoop

maandag 28 november

Hendrik Johannes Bakker
Nicolaas Broersen
Nel van den Brink-van den Kommer
Pieter Cornelis Wakelkamp
Jurjen Westerhof
Cornelis Johannes Stijvers
Herman Rijk Wolfswinkel
Sjaan Bouwmeester-van der Meer
Wijbrand Dienaar
Cor Borghart
Cees M. Bibo

dinsdag 29 november

Elke Vens

maandag 28 november

Antonius Lambertus Rigter
Anna Elizabeth Wijnker-Langelaan
Rens Bakker
Johanna Bernardina Warnik - van Bockxmeer
Johannes Jacobus Jong

zaterdag 26 november

Jenny Schuijt

maandag 28 november

Hillechiena Katharina Chardet - Gelderloos
Nico Jan Hoogland
Johanna Maria Boots-Dam

zaterdag 26 november

Cees Grijzenhout
Cornelia Charlotte van Westrop - Stachelhausen
Cornelis Kuijt
Johanna Maria Theresia Sweers
Adriaan van Dijk
Eimbert Jan de Geest
Frans Wijnker
Rie Reitsma - Lont
Catharina Maria Hensen
Wil Tjepkema-Bergema
Joke Zaat-Vijverberg
Cornelis Klaas van der Leek
Hennie de Joode - Kluft
Pieter Cornelis Langenberg
Suzanna Helena Thoolen
Jacoba Maria Redel-van Kasterop
Elisabeth Philippina Loth Kunze
Henk van Eijk
Simon Antonius Hoogeland
Helena Johanna van der Aar-Huiberts
Johanna Theodora Cuperus - de Graaf
Catharina Anna Bimmerman - Blom
Kees Brandwijk
Anne de Bruine
Anna Tervoort-Boekel
Wollie Linde
Anne Toet
Alida van Rijn - Voorn
Anna Maria Vlaar - Schaper
John Dick Groen
Maria Johanna Mosch-Portegijs
Maria Catharina de Vrind-Thoolen
Martinus Maria Bakkum
Jenny Schuijt
Leo Verver
Jan Geijteman
Adriaan Verschoor
Wilhelmina Visser-Hahn

vrijdag 25 november

Dirk Prins
Karel Scholtens
Arie Meijvogel
Janna Suzanna van Dijk - Van der Walle
Margaretha Elisabeth Maria van der Klein-Straver
Anna Maria Theresia Oosterhuis - Pedersen
Anna Maria Catharina van Duivenbooden - Kessels
Jaap Landman
Josef Keppler
Lenie Richter Greeve
Trijnie van Gulik-Dekker
Alida Stuyt-Dekker
Dirk Groot
Hendrika Elizabeth Theuns

donderdag 24 november

Gregory A. Halman
Sophia Hendrika Klerk - Delfos
Koert van Dam
Pieter Baas
Maria Dorothea Geugjes-Valk
Johanna Wilhelmina Maria Rooze
Nicoline Jos de Bruin - Schoone
Jan Zeilemaker
Jaap van der Wilden
Djoeke Zoetemeijer-Wagenaar
Jaap Tuin
Kees Admiraal
Johannes Albertus Kraakman
Kees Pronk
Cisca Poortman-Jacob
Corry Duyndam - van Luijk
Annie Hoogeboom-van den Berg
Franciscus Xaverius Nelissen

woensdag 23 november

Sieuwert Messchaert
Elisabeth Geertrui Spiering-Fiolet
Johanna Overgoor-Provoost
Catharina Maria Vermeulen-Janse
Elisabeth Selhorst - Landman
Klaaske Haitsma
Cornelis Hendrikus Zandbergen
Wilhelmina van der Zwet-Went
Helena Maria Schrama-Sloothaak
Els Hassing-Brethouwer
Jacob Kok
Maria Regina Banis - Bus
Lia van Benten-van Rijn
Ria Dam - Heijne
Jac Boekel
Jantje van der Zee - Bekema
Joke van der Born

dinsdag 22 november

Peter Bierenbroodspot

woensdag 23 november

Annie van Rosmalen-Sloothaak
Hil Nieuwenhuizen - Groen
Herman Leising
Johanna Maria Zellenrath - Bosch
Tony Baaijens - Tolman
Martin Jan Ordeman

dinsdag 22 november

Marquarita van den Breevaart-Menning
Maria Jacoba Gilein - Loogman
Hermina Catharina Pouw
Cornelia Petronella Romkes - Kamminga
Otto Zijlstra
Kees van Zwieten
Wilhelmina Ida Pedroli - Noort
Adriana van der Born-Braxhoven
Willem Zwart
Klaske Otten - Schudde
Maria Wilhelmina Romeijn
Wilhelmina Timmer - van Vuuren
THEO BRATTINGA
Dick van Veen
Johanna Maria Calis ] de Leeuw
Klaas Marcus Sijtsma
Antonius van Bakel
Marinus Gerardus Hendrikus Bijl
Ab Rezee
Theodora Gertrudis Maria van Doorn - van der Wijden
Edith Hofland - van Loon
S.M.A.H. Joosse
Gerritje de Wilde
Pieter Sijmon Ruijterman
Cornelis (Kees) Petrus Bos

zondag 20 november

Dedy de Weers - Booij
Jan Smit
Wilbert Ivan Kirindongo
Wilhelmus Antonius Feliks
Aleida Maria Goedhart-Nieumeijer
Engelina Maria Cornelia van Steijn
Klasina Gerarda Penning
Louis Maximiliaan Wunderlich
Julia Verkleij
hans dijkstra
Ymkjen van der Grijn - Hibma
Hilbert Appelmelk
Johanna Maria Smit - Hildering
IRIS GROOTVELD
Bob Hollander
Friederike Rogier - Gier
Maria Theresia Meskers - Steenvoorden
Jacoba Ros Laijen (Co)
Engelbertus Broersen
Arie Webbers
Laura Kikkert - de Rijk
Jan Koopman
Wim Koorndijk
Cornelia Heijnen - van Steen
Josef Wladimir Iljits Wijnalda
Jannie Heistek - Kooij
Gerardus Maria Dijkstra
Adriana Guusta Geervliet - Burggraaff
Maria Catharina Johanna Jonker-Warbroek
Pieter Mars

zaterdag 19 november

Willem Peter Herman
Wil Villhaber Poort
Gijs van Seters
Johanna Koopman Varenhorst
Cosmas Damianus Koppen
Adrianus Schoo
Alberta Antoinetta Theodora Tuinenburg
Meindert van der Kaaij
Pieter van der Wal
Agatha Catharina Maria van der Zon - Groeneveld
Kees Lommerse
Marjanne Elisabeth Tijm - Rohder
Theodorus Johannes Sekuur
Frouke de Vries - Oortwijn
Maria Gerardina Elisabeth Breugelmans
Jannetje Middelie
Harry Stumpf
Anna Adriana Schregel - Boskamp
Simon Petrus Antonius Jelsma
Margaretha Maria Liefting-Bakker
Sijtse Smits
Gezina Brggemann Philips
Bep Stoop-Westenbrink
Gerard Bosse
Siem Spil
Nan van Zanten-van Veen
Theodorus Maria Bakker
Andries Wagenaar
Elisabeth Johanna Jesterhoudt - van Rijn
Harmen Jan Heesen

vrijdag 18 november

Henny den Edel - Turk
Maria Zijp - Wiebes
Petrus Theodorus Buis
Evert Corba
Wouterus Gerardus van Klooster
Anna Wilhelmina Slewe
Danil Antoine Rozenberg
Engelina Fijnvandraat - van Beek

zaterdag 19 november

Jacob Felix

vrijdag 18 november

Jan van de Bunt
Hermina Kessens - van Eerden
Theodora Hendrika Geel-Roelofs
Jannes Witvoet
Tjitske Jager - van der Meulen
Cornelis Petrus Delis
Abraham Gerardus van Spronsen
Abraham Gerardus van Spronsen
Wilhelmina Maria Alida van Wieringen - Mooren
Jan Wit
Klaas Hoek
Henritte Lems-Baan
Cornelis Klaas Stooker
Cornelia Vader-Bakker
Abdellah Ben Abdeslam

donderdag 17 november

Cornelia Wilhelmina van den Berg
Ton Reeuwijk
Wilhelmina Dekker - Visser
Rien van Kan
Elisabeth Johanna van Hilten-Eriks
Geertje Kruijning-Schaap
Elisabeth Mak-Cappendijk
Reinouwtje van Gulik - Piers
Jan Hendrik Scheper
Ada Vos
Gerard M. van den Broek
Anneke Meester - Groet
Kees Ravensbergen
Clemens Wilhelm Johan Marie Verhagen
Raymond Walter Maria Dijkhof

woensdag 16 november

Pieter Kat
Cornelis Antonius Wisse
Stef Peggeman
Trijntje van der Ploeg - van de Velden
Pieter Jan Beets
Frans Jansen
Edmund Joseph Marie Thomas Meuwissen
Wilhelmina Anna Catharina Ruis - Winkel
Arie van Duijvenvoorde
Cornelis Pronk
Manfred Eberlein
Jacobus Peter Theodoor Boelhouwer
Klaas de Boer
Adriana Klazina Ossebaard
A. Braxhoven-Swanenberg
Klasina Elisabeth Lamberta Kool-Trompetter
Hendrik Willem van der Horn

maandag 14 november

Tonnis Thies Heibroek

dinsdag 15 november

Lydia Lenaarts Koopmans

woensdag 16 november

Nema Hoetmer
Bob Hillebrandt
Fredricus Antonius van Huis
Hendrika Wilhelmina van der Laan
Alexander Hendrik Dorgelo
Maykina Maria Hilda Reinders
Hendrika Johanna Eduarda Blom
Jan Frederik Zuidam
Sjoerdje Marinus - Mostert
Maria Theresia Nijssen-Schuyt
Robert Joren
Frans Brugman

dinsdag 15 november

Paulus Gerardus Antonius van der Jeugd
Stephanus Johannes Boog
Hendrikus Joseph Gooijer
Ton Sneek
Theodorus Johannes Petrus Leijen
Lena Stam de Ruijter
Pietronella Hendrika Hut - de Keijzer
Adrianus Buter
Reinder Lotterman
Elisabeth Johanna Cornelia Kuilboer-Haster
Bruno Minet
Wiesje Johanna de Winkel
Wob Groot
Dieuwertje Doets-Vader
Andries Visser
Albert Pieter Wezelman
Pia Derksen - Balder
Leendert van Duijn
Jannetje Schipper-van der Plas
Alida Vijlbrief-van den Eijkel
Catharina Agatha Wiering-van Dam
Adriana Maria Pluijmers-Jansen
Wilhelmina Maria Verdegaal - Geerlings
Stef Peggeman
Cornelia Maria Schoenmaker
Klaas de Haas
Robert Tiemen van Buuringen
Marietje Vreeker - StengsMoeder
Hans Frinks
Lena Voorneveld - van der Greft
Gerhardus Antonius Kokenberg
Petrus Athanasius van der Burg
Piet Wittebrood
Maarten Nicolaas Looije
Ton Boomkamp
Janny de Bok - Feller
Guurtje Lelie-Ruig
Nelie Kamp-Overboom
Robert Jan Cornelisse
Greet van Halm - Hogerheyde
Greet van Halm - Hogerheyde
Hendrikus Schutten
Karien van den Heuvel Koot
Suzanne van der Stoop
Petrus Ludovicus Emanuel Derijks
Martin Mars

maandag 14 november

Jaap Boot
Petronella Maria Molenaar-Slagter
Pieter Teunis Bakker
Janna van Delft
Elisabeth Johanna Maria Els van Tuijl
Francina Louisa Dekker - Duin
Yvonne Cornelia Catharina Eboh - Boon
Victor Jerme Contze
Pieter van Leijen
Marie Pronk - Groot
Wijbrand de Reus

zaterdag 12 november

Wanda van Gorkom

maandag 14 november

Neeltje Biersteker - Oppedijk
Gerardus Johannes Kleef
Theo van Breukelen
Louise Maud Geraldine
Roel C. Schreuder
Grietje Kelderman-van Bruggen
Sia Lucia Maria Oele
Janna Ravensbergen - Peeman

zaterdag 12 november

Maria Johanna Frnzel - van Lint
Margaretha Anna Maria Burger-Wolffenbuttel
Cornelis Adriaan de Vries
Wilhelmina Elzinga - Kamminga
Jacob Hoftijzer
Johanna Maria Luiten-Coppens
Truus Knijnenburg-Meijer
Trijntje Koopman - Bakker
Henk van Dasselaar
Adri Sietske Mol
Guurtje Charlotte van der Linde - de Haan
Anna Cornelia Pannekeet - Pepping
Nel Vasbinder
Arie Kerkman
Annie Stentrop
Grietje Mechielsen van der Streek
Nicolaas Laan
Willem-Arie de Lange
Willem Hillebrand
Anthonius Petrus Houweling
Marion L.W.E. Huijsser
Henk van den Heuvel
Jochem John Blaauwendraad
Roelof Glas
Gerard Groot
Wanda van Gorkom

vrijdag 11 november

Gerrit van der Graaf
Gerrit Kooij
Klaas Uil
Theodorus Arnoldus Gerrit Hoegen
Marianne Thomassen - van der Wijk
Sophia Schenk-Kaper
Margaretha Geertje Schellevis - Kok

zaterdag 12 november

Anna Baaijens

vrijdag 11 november

Carry Fiorani
Kees Kwak
Bessel Steenbergen
Cornelia Aafje Kossen Nap
Henricus Albertus Samplonius
Cornelis Hendrikus Stoop
Tiny Geense - Everts
Fintje de Bruin - de Boer
Joop Baltus
Wijnand Schouten
Helena Matthiena de Vries-Noort
Helena Matthiena de Vries-Noort
Apollonus Carel August Frederik van Velthuijsen
Petronella de Wilde Mooijboer
Margaretha Maria Overman
Marian de Jong-Rolvink

donderdag 10 november

Jan Steltenpool
Jopie Koning-van Baarsen
Anna Hendrika Kersten
Jakob Jan Westland
Frans Bernardus Hogeweg
Ank Maandag - van der Wiel
Johannes Kunnen
Dirk Nes
Hendrik Albertsma
Gre Molijn-Jager
Frans van den Berg
Cor Glas
Peter van Barneveld
Dirk van Dompselaar
Biem Roozendaal
Hendrikus Reinier van der Drift
Henk Dragt
Johannes van Duin
Gerrit Bosman
Cornelis Dekker

woensdag 9 november

Klaas Nijland
Herman van Grol
Jacobus Leonardus van Eijk
Rijk van Gijtenbeek
Cornelia Kiers - Buscop
Eduard Pieter Johannes de Winkel
Cornelia van Dam - Bleeker
Cornelis Kikkert
Johan Steen
Cornelis Bakker
Geesje Hemeltjen - Boer
Piet Wildeman
Petrus Johannes Nijssen
Frans van der Kruijssen
Simon Theodorus Bankras
Geesje Taetske Agatha Runggatscher-Fazzi
Petrus Frederikus Boting
Anna Ohmstede
Quirinus Franciscus Olsthoorn
Jan Evers

dinsdag 8 november

Nicolaas Gerardus Terra
Arend Jan Pasman
Lena Buijtendijk-de Vlieger
Catharina Smids
Everdina Moolenaar
Everdina Moolenaar
Petrus Leonardus Buntsma
Gerardus Cornelus de Groot
Petronella Elisabeth Loogman
Antonia Josephina van Dijk - van Buuren
Catharina Anna Steen Nugteren
Karl Heinz Dahmes
Ebeline Koelma
Hendrikje Wientjes-Slagter
Jan Martinus de Wit
Elisabeth Catharina le Cointre-Nieuwenbroek
Charles Ren Hartman
Ed de Vries
Jelle de Gooijer
Margaretha Catharina Maria de Waard
Allegonda Maria Hauwert - Kaag
Leendert Bastiaan de Bruin
Corrie Raspoort - DuijnMoeder
Huub Pistoor
Johanna Maria Frederika
Job Johannes Jacobus Zonneveld
Jacques van Hesteren
Hendrika Cornelia Verdonk-Bakkum
Magdalena van Namen
Loek Hoogeveen
Maarten Jonker
Johannes Anthonius van Midden
Hendrina van der Kolk de Groot
Nel Broersen
Rien Nieuwenhuisen

maandag 7 november

Dirk Meijer
Cornelis van Hooff
Pieter Vons
Petronella Elisabeth Loogman
Anny Geerts
Joke de Jong-Nieuwkerk
Nico Gressie
Piet van Geel
Wil Brockhoff-Zonneveld
Willem de Jong
Hendrika Petronella de Haas - Krikke
Piet Rem
Ren Pronk
Sam Ligthart
Cornelis de Wit
Gr Neefjes
Corrie Bakker
Corrie van Campenhout - van der Zwet
Theodora Geertruida van Embden te Kloese
Theodorus Walterus de Boer
Hubertus van der Waals
Pieter de Jong
Henk Betjes

zaterdag 5 november

Annie Fleumer - Reymers
Jentje Kanneworff-Switynk
Rijkje Johanna de Nooij - Onwezen
Joop Beelen
Tiny van Braam-Slagt
Gerrit de Lange
Marianne Pot - Snijder
Louis van den Berg
Dora Poel - Huijboom

zondag 4 november

Wilhelmus Johannes van Schie

zaterdag 5 november

Jannie Groot-Visser
Gerrit Star
Philomena Johanna Martina Verduin
Maria Henriette Kriek - Nieukerke
Joke Majoor-Groen
Maria Clasina Ramp - Koster
Elisabeth VroonhofSplinter
Bob Wilbrink
Johannes Sachs
Piet Botman

vrijdag 4 november

Truitje de Vries-van den Berg
Johanna Maria Luijer - Rasink
Kitty van der Schalk-de Balbian Verster
Tom de Haan
Aad van den Huysen
Aafje van der Vlis - van der Vlis
Pieter Westerveld
Diet Timmerman
Tamara Jane Horeman - de Leng
Peter Hoebe
Adam Andries den Hollander
Aalwina Kamps-Webeling
Olga Maria Margaretha Clasina Buis - Ebbing
Leentje Crama
Joop Zutt
Antoon Docter
Willem Tiebie
Pieter de Wolf

donderdag 3 november

Gerty van Leeuwen - Schreuder
Edward Johnny van Vliet
Willem Tiebie
Marietje Witkamp - Potgiesser
Robert Deelder
Christiaan Pieter de Vroom
Johanna Jacoba Graaf - Rijkers

woensdag 30 november

Cornelia Kleverlaan - van de Haar

donderdag 3 november

Margaretha Elisabeth de Bie - Wijker
Godfried Rudolf Karl Segaar
Jeroen Bastiaan Verburg
Nelly Molenaar - Keijzer
Nico Blokdijk
Alida Catharina van Drie Kossen
Hendrika Johanna Pon-Koning
Hinke Visser-Schaafsma
Antonius Josef Nolten
Willem Ferdinand Temper
Jan Westerman
Franciscus Jozef Theodorus Hoens
Clasina Ida Johanna de Gooijer
Lea Knijn-Blom
Gerda Dirkse

woensdag 2 november

Hendrikus Joseph Driessen
Thea de Wit-Veltman
Cornelia Catharina van Loon-Hertogh
Betsie Valat - Houtman
Johannes Geert de Boer
Annechien Ruijter - Krom
Petronella Margaretha Terhorst - Klijn
Hendrika Wilhelmina Prins - IJskes
Johannes Stuut
Marinus Evert Hendriks
Izaak Makkinje
Jeanne van der Gragt-Groen
Jannetje Brandt - Sierat
Adriana den Bakker-Wassenaar
Gerrit Heijnen
P van Diepen
Anneke Koopman - van Duivenvoorde
Truus Peperkamp van de Kamer
Johannes Adriaanse
Johanna Alida Maria Meijerink
Jaap Schipper
Albertje van der Kolk - Luttik
An Boots - Houtenbos
Wesselina Lamberta Boelen
Helena van der Klugt - Tangermann
Joop van der Horst
Luc Josephy
Henk de Groot

dinsdag 1 november

Alexander Idzerda
Anna Maria Kuijper
Andr Brouwer
Klaas van der Plas
Johanna Catharina Maria Koning - Molenkamp
Huibert Adriaan Koenen
Maria Balleur-Bastiaanse
Herculine Dinsbach - van Hensbeek
Frederik Leonard Dado
Hendrika Magthilda Antoinette Johanna Tabak van Boeijen
mr. Hans Schiphorst
Jacob Paul Onrust
Jansje Poulain
Petronella Spaander - de Boer
Jacobus Johannes Anthonius Vrakking
Cornelia Everina Ziegelaar-van Wetten
Han van Duijvenvoorde - Berkeveld
Theodora Wilhelmina van der Ham
Wilhelmina Esther Smit
Jan van Groeningen
Dirk Nat
Natasja Bobbeldijk
Luka Rebic
Neeltje Kind
Ulfert de Vries
Alida de Waal
Adrianus Blouw
Harm Willems
ELISABETH JOHANNA MARIA CORNELIA SAX ] VAN STRAALEN
Wil van Eck - de Bree