inloggen

familieberichten op internet

Berichten van oktober 2011

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

maandag 31 oktober

Huberdina Leijdeckers ~ Herben
Isabel Hand
Gertrudis Maria Elshof-Ruizendaal
Johannes van der Fluit
Maartje Anna Dekkers-Winkel
Hubertha Maria Prins - Vester
Truus Fokker-Jongerden
Hans Hassoldt
Stephanus Johannes van Bezu
Derk Jan Holtes
Johan Broekhuijsen
Wilhelmina Zuurveen - Groen
Barbara Scheelings
Cornelis Johannes Buis
Catharina Turenhout-Koppes
Gerda Havenaar - de Boer
Jacobus Hofstee
Joop Scholten
Catharina Cornelia Burger
Helena Hooijschuur - Hilhorst
Wilhelmina Adriana Maria Langeveld Van der Poel
Paula van der Venne - Urbanus
Tom Assendelft
Hans de Lange
Willem van Krimpen
Pieter Cornelis Prins
Hajs Paulus Franciscus
Jenny Struik
Tietje Spier - Bandsma
Toon de Wit
Annie Duinmaijer - Rijs

zaterdag 29 oktober

Petra Jansen
Anthonius Josephus Kramps
Reinier Oostheim
Joop Jonkman
Willem Jiddo Taanman
Albert de Vries
Eeltje Doorenbos
Geertruij Koster - de Groot
Lucia Maria Olij
Cecilia Maria Hopman-Tabak
Adriana Maria Duindam - de Greef
Nannij van Vulpen-van den Burg
Richard Verburg
Rolf Roberti
Cornelia Johanna Jacoba Koreman-Annotee
Nelly Adriana de Jong Zwaan
Petronella Petri
Agaath Wester
Ezra Verhage
Anthonius Johannes Duijkersloot
Anneke Bcker
Wilhelmina Elisabeth Weide
Elleke de Keijzer-Hartman
Arie Smit
Volkert Nicolaas Deen
Johanna Stroet - Wijdenes
Rie Zijlstra-van Egmond
Greta Catharina Alida Appel-Bakker
Jan Koster
Jan Joris Maria Haverkort
Grietje Krap Bant
Max Hillesum
Gerrie Borg-Dekker
Petronella Cornelia Broersen Zonneveld
Petronella Catharina Antonia Maria Vloeimans
Piet Plokhooy
Antonius Pieter Tiemstra
Anna Margaretha Huygen - Koper

vrijdag 28 oktober

G Nijssen
Tine Borgman Hollander
Leendert Bolijn
Hubertus Wilhelmus Neervoort
Oene Gijsbert Nieuwenhuis
Elisabeth Hofman - Beets
Wilhelmus Aardenburg
Adriana Zwanenburg-Vendel
Elza Boudewijns - van Amstel
Suze de Blieck Beckers
Elisabeth Hillegonda Bouterse
Gerrit Noest
Wil Zoutberg
Annie de Bruijn-Teunissen
Freddie Alex Sikking
Trijntje Spit-Dijkstra
Bep de Rijke- van Merkenstein
Sjef Koomen
Bregje Hof-de Haas
Wim Groot
Annie Kroon - Spruit
Arie Bartholomeus Cornelis Dejong
Roel Wiersema
Binnert Stek
Geertruida Dolsma-Oudendijk
Frans Stam
Jan Bernardus Nicolaas Nierop
Agatha van den Berg-Schouten
Aad Dejong

donderdag 27 oktober

Corien Schoneveld
Fokko Kieft
Willem Lanphen
Abraham Schouten van der Velden
Johanna Wilhelmina Verhoef-Swart
Leonardus Johannes Haverkort
Marcel van Dijk
Marinus Rijbroek
Johanna Christina Wilhelmina Kolk
Jonas Christiaan Plu
Klara Louize Straver
Divera Meijer-Tiet
Ben van Leeuwen
Johannes Frederikus Jansen
Gerardiena Vree - Landman
Theodorus de Jong
Maria Cornelia Nijdam-Minnee
Herman van Gulick
Henk Gennissen
Joop Roefstra
Jacobus Petrus Nicolaas Arentsen
Stijntje Elisabeth Langbroek - Viskil

woensdag 26 oktober

Gre Jonkers
Tineke Houtenbos
Theo Kuik
Fie van Setten-Bronner
Gerard Rijsdam
Catharina Maria Smit - Seijts
Johanna Wilhelmina Verhoef-Swart
Johanna Molenaar - Boekelaar
Harmen Jan Telgen
Winandus Gerardus Antonius Berben
Ann Beentjes - Brakenhoff
Henk Henken
Antje Hilverink - Drenth
Luitje Hooijberg - de Boer
Klaas Kuijt
Hans Thiemann
Jannetta Ruijgrok - de Vries
Maria Kaandorp Duinmaijer
Dirk Hogenbirk
Hendrika Bakker - Malenstein
Piet Hoek
Evert Bouwen van der Meer
Reinder Anjewierden
Piet van der Gulik
Paulina Laurina Brasser-Kluft
Truus van de Velde - Gielink
Annie Grooteman - Koomen
Elisabeth Dekker-van der Kuijl
Petrus Johannes Groen

maandag 24 oktober

Alida van Berg - Willard

woensdag 26 oktober

Annie Glijnis - Prins
Clara Bijvoet-Groenveld
Johanna Hendrica Lansen (Zuster Dominic)
Jack Blom

dinsdag 25 oktober

Joop Knijnenburg
Gerda Kooij - Wiereijn
Gerard Zwijnenburg
Geuje Winter
Martha Saakje Noordzij Bastmeijer
Maria Petronella van Rijt- van der Elst
Annette Holman
Aleida Richarda Petronella Hilhorst - de Jong
Derk Wilmink
Jannetje IJssels-Eigenhuis
Lenie Baljet ~ van Zoest
Afra Huijberts
Roelof Heersema
Hermann Gustav Rudolf Klinkhamer
Petrus Hendricus Johannes Otten
Bernardus Johannes Hendrikus Geerdink
Wouter Leegwater
Theodorus de Haan
Louis Pol
Elisabeth de Rijke - van Merkenstein
Gerardus Nicolaas Bot
Eildert Marchienus Stuut
Frits Boendermaker
Wilhelmus Cornelis Zweers
Tjitze Kuik
Christina Maria Verkade-Elkerbout
Marie Ursule Therese Nebbeling-Struijk
Maria van der Woude - Wakker
Alberdina Havinga - Mulder
Clazina Catharina Schermer
Yvonne Annette Hengeveld-Kollof
John Lakeman
Piet Kager
Fredericus Anthonius Jacobus Roet
Sieuwert de Boer
Peter M.M. Jansen
Wim Nijman

zondag 23 oktober

Johan van Meel
Gerarda Adriana Mooren-van Diemen
Esther Muileboom-Vroegop
Jacob Ananias van Bezooijen
Vera Koopmans-van Diepen

maandag 24 oktober

Jeanette Marian

zondag 23 oktober

Willem van den Berg
Anna Wilhelmina Dontje - Mantel
Nicolaas Bernardus Jong
Jan Dubbelaar
Cornelis Reindert Krug
Carel Ludwig Nollkmper
Cock de Jong
Maria Anna Nan-Laan
Nico van der Eng
Maria Veraar - van Beek
Mary Voetelink-van Leeuwen
Wilhelmus Arnoldus Nan

zaterdag 22 oktober

George Lodewijk Muller
BRUUN BERKHOUT
Francina Maria Snoek-Kooiman
Marrie Verschoor-van den Hoek
Antonius Hendrikus Vronik
Margaretha Elisabeth Groot-Mannes
Trijntje Maartje van Lienen
GERRIT KOOIJ
Susanna Johanna van Wijck-de Koning
Alberta Luwina Houweling-Stroosma
Marten Vlas
Cas van Eerden
Petrus Maria van Leeuwen
Johanna Maria Truijens - Hoff
Ton Ledder
Ms Patricia Reed - England
Marion Pasariboe - van Leeuwen
Ir. Theodorus Johannes Maria van der Pas
Richard Polfliet
Ruud Runhardt
Julia Maria Brat-Koedooder
Jaap Smit
Riet Hollander - van Zwol
Klaas Pieter Raven
Albertus Johannes Teuben
Piet Klaver
Ab van Wijhe
Ab Hassing
Jan Jacobus Riemens
Piet Brandjes
Jaap Ligthart
Jan Sijp
Piet Langendijk

vrijdag 21 oktober

Dirk Geijtenbeek
Henk de Jeu
Jan van Ree
Rinske Christina Brouwer - de Vries
Afra Maria van Dijk-Koedijk
Johan Hendrikus Kracht
Eeltje Jozef Sijbrandij
Grietje Schilp - Kok
Hannie van Oort-Ripken
Cornelis Meurs Wzn.
Willy Louise Sterrenburg - Hertstein
Gerrit Buma
Johan Hendrik den Das
Laurina Melchers - Buth
Cornelis Rens Blaauboer Jzn.
Wilhelmina Margaretha Cornelia Schram-Liefting
Jacobus Hendricus van Leeuwen
Douwe van Kleef

donderdag 20 oktober

Quirina Adriana Grasboer-Hilbers
Johanna Frederika Kroll
Wilhelmus Petrus Hilhorst
Elbert Visser
Arnoldus Johannes Hendricus Keijzer
Theodora Everdina Boog
Cornelia Wesseling - Louwen
Nicolaas Johannes van Schie
Elsje Mulder - van Rijsten
Joseph Antonie John
Hetty van der Leek
Edith Schuitemaker
Hendrik Christoffel Stoete
Nico Tesselaar
Pieter Tonneman
Pieter Smit
Theodoor Cornelis Alkemade
Piet van Teijlingen
Cocky Welker-Gerritsen
Hendrik Jan Wansink
Leonora Cornelia Otter-Bloem
Cornelis Schaap

woensdag 19 oktober

Adrianus Maria Boon
Jan Ruizendaal
Petronella Wilhelmina Witteman-Schrama
Marianus Cornelis Ruijter
Anna Margaretha Kuil - Versluis
Maarten Zwaan
Pieter de Wit
Truus Bakker Floris
Jeanne van Wieringen Kapiteijn
J.P. Roorda - Volkmaars
Hendrina Tromp - van Dijk
Jannetje Bouwer-Vossepoel
Lilly Koelemaij - Besanger
Jacoba Cornelia Giezen- Kok
Geesje Schenk-de Haan
Peter Vogel
Catharina Petronella Fennis-de Groot
Janie van Lent - Stevenhaagen
Hendrika Johanna Spil - Lenting
Cornelia Geertruida Kreuk - Buijsman
Hendrika IJff - Snoek
Margaretha Elisabeth Schipper-Pronk
Wiebren Punter
Hein Koning
Eric Johannes Bont
Hendrik Vis
Johannes Petrus van der Star
Jantje Kuik-Stel
Sjaak Klein
Eva Maria Tesselaar de Graaf

dinsdag 18 oktober

Wilhelmus Henricus Komen
Adrianus Petrus op den Kelder
Ineke Hagen
PABLO ENDRICO FEDDEMA
Cornelius Antonius Schopmeijer
JOS MATHT
Jannis Pieter Erasmus
JOHANNA ELIZABETH VAN OERS - KUNNEN
Jetty Smit- de Roos
C.D. de Jong
Jacob Dirk Cozijnsen
Margreet de Beer - van der Sluis
Bernhardina Butter - de Boer
Janna Althuisius - Burger
Maria Hendrika Broere - Klein

maandag 17 oktober

Jan Zwart

dinsdag 18 oktober

Wilhelmina Francoise Crijnen Buurman van Vreeden
Johannes Franciscus Petrus de Graaff
Wilhelmina van der Genugten-Bolding
Wijnanda Maria van der Staaij-Ettes
Willem Elands
Jan Roos
Aad den Houdijker
Pieternella Wilhelmina van Santen - Bierhuis
Gerrit Koning
Catharina Maria Smit-Snel
Balt Spruijt
Johannes Simon Overpelt
Cornelis Kruidenier
Willem Snip
BETS MOERKENS - POLAND
Jean Bnoit Schmits
Hubertus Huiberts
Kit van der Mast-Kraaijenbrink

maandag 17 oktober

Hendricus Johannes Meijer
Gijsbertus van den Brink
Oenie Baerveldt Fontijn
Piet Wanink
Geertruida Maria van der Laan
Adriana Helena
Simon Johannes Reus
Jo Kroes - van Weel
Piet Rademakers
Gijsbertus Theodorus van der Zwaan
Margaretha Born - de Bie
Betty Janny Bordignon-Groot

zondag 16 oktober

Geertruida Theresia Kwaad-Karel

maandag 17 oktober

Hillegonda Catherina Kloosterman Ros
Grietje Tromp

vrijdag 14 oktober

Jannetje van Egmond-Verboon

maandag 17 oktober

Dina Berna
Frans Jacob Barentsen
Maria Johanna

zaterdag 15 oktober

Lita Nool Buisman
Riet van der Beek-van der Meulen
Joost van Brugge
Franciscus Klaas Hoopman
Jaap Rip
Gonnie van der Molen
Wilhelmus Johannes Maria Bouwens
Robert Jongejans
Maja de Beer - van Borssum
Gert-Jan Blom
Willem Klous
Betty Janny Bordignon-Groot
Marjan Nieuwenhuizen
Teuntje van Woudenberg - Roelen
Everhardus Nicolaas Kamp
Tiny Haakman-Berkhout
Catharina Maria Neefjes
Piet van der Louw
Wim Appelman
Henk Mooijekind
Jaap Rietveld

donderdag 13 oktober

Jacobus Smit

zaterdag 15 oktober

Simon Bakker Mzn.

vrijdag 14 oktober

Klaas Vriendjes
Lex de Vogel
Gerritje Bloemendaal - van de Visch
Jo Koning-Bijker
Joanna Maria Broeks - van der Does
Jan Maria Hilhorst
Jannie Kieft - de Boer
Pablo Feddema
Gerrit Peetoom
Johannes Willem Doets
Adriana de Groot - Hage
Hiltje Knijpstra-van der Veer
Johannes de Boer
Herman van Hoogmoed
Thea Petronella Magdalena van Dijkhuizen-Visser
Maria Martha Gieling-Ruigewaard
Gonnie van der Molen
Johannes Jan Nootebos
Bertus Weel
Barend Visser
Marian de Ruijter - Vendel
Dirk Baas
Wout de Vries
Ted Angenent
Gijsbertje Cornelia van Acquoy

donderdag 13 oktober

Margaretha Wilhelmina Wouda
Hendrikus Leenstra
Justine Francisca Johanna Verberk - van Geffen
Herman Bakker
Johannes Adrianus Plantinga
Lyda Hommes
Brenda van der Spek-van Leeuwen
Cornelis Ouwehand
Hennie Groot - Schermer
Paul Anton Matthijs Velu
Dirk Winkel
Margaretha Brir-Tegelaar
Peter Gigengack
Hendrik de Boer
Wilhelmina Bellis - Modder
Dries Diederiks
Willem Minkema

woensdag 12 oktober

Harmanna Maria Post - Savenije
Gijsbertus Johannes Taling
Carel Marinus van Graas
Hendrik Wolter Loosman
Herman Knol
Annie Zwijnenberg-Loeber
Johanna Adriana Maria Elizabeth Eskes Huysmans
Nelly Theodora van den Beukel
Jurgen Eisbrandt Otten
Anna Marie Beets - Blom

dinsdag 11 oktober

Joanna Christina van der Linden - Neijzen
Robbert de Vries

woensdag 12 oktober

Paula Hollenberg- Moerbeek
Geertruida Johanna Kerkhoff - Schouw
Wilhelmina Teuntje Koorn - Deelstra
Gerardus Joseph Suuring
Christiaan Groenendijk
Antje Langezaal-Plezier
Jan Kerrebijn
Wil de Vries - Scheuing
Goos Zwanikken
Elisabeth Hiel ~ Bakkum
Theo Bleeker
Jaap Smal
Herman Bakker
Henk van Graas
Henny Vierhout - Segerius
Truus Kolster - Waarheid
Pieter Luteijn
Jan van Wettum
Maria Frederika de Vaal - Calis
Jan Maarten van Dort
Christina Helena van Aanholt-Arnold
Bob van de Kamer
Tiny Bax - Otten

dinsdag 11 oktober

JAAP MENS
Alida Merceij-Zwagerman
Joop Piet
Martinus Hijne
Maria Krab-Blok
Petrus Duijn
Leontine Regine Kramer-Coster
Gerrit Johannes Zwollo
Pieter Anker
JOHANNES MARINUS VOORHAAR
Anna Cornelia Veerman-Binnekade
Dirk Beunder
Hendricus Rol
Geertje Alida Agterhof - de Vries
Adrianus Hoekmeijer
Gr Delver Veuger
ZUSTER THERESIA THERESIA DANKELMAN
Anna Baas-Gardenier
Jantje de Vries-Pool
Charles Servatius den Ruijter
Julischka Christina Margaretha Onkenhout-Romijn
Johanna Wilhelmina Adriana Goutier
Ann Kooistra Wormer
Grietje Krom - Zwaanswijk
Wilhelmus Theodorus van den Berg
Grietje Kuiper - de Haas
Tjitske Tiel-van der Kooi
Greta Zandstra - Klaver
ZUSTER HILARIA CORNELIA MARIA BENNIS
Geertruida Johanna Glandorf
Maria Anna Blom
Jacoba Maria Droogh- van der Kleij
Joop Kuiper
Maria Catharina Kuijpers

maandag 10 oktober

Theo Krom
Joseph Maria Ootes
Jacoba Maria van Wijk-van den Berge
Evert van der Kruijssen
Maria Elisabeth Josepha van Kampen-Keijzers
Riek Post - de Jong
Catharina Elisabeth Suurland - Molevelt
Hendrika Makkink
Cornelis van Gijn
Hans Hueting
Dirkje van Eeuwen-Heemsbergen
mr. Dick Drechsel
Maximilianus Petrus Nuijens
Jan Neefjes
Johannes Abraham Willem Oosterlee
Joop Meijer
Maartje Goudsblom - Bakker
Wimke Anna Bak-Bijl
Jan Hop
Margriet de Boer

zaterdag 8 oktober

Henricus Josephus van Liemt
Aagje Mooij - Schoone
Willem Zuidervaart

zondag 7 oktober

Jaap Freke

zaterdag 8 oktober

Jo Toes Renshoff
Jannie van Lier - Coesel
Pieter Jan Vlug
Ad de Jong
Dorien Duinmeijer-Admiraal
Mengsje Elly Kuikhoven-van Dijk
Maria Geertruida Toeset Heeremans
Riet Stroombergen-Kortekaas
Willem Hoekstra
Mien Schaap - Wals
Maria Jaspers - Dijkhuizen
Jeannette Jacoba Lahr-van der Kaai
Corrie van Teijlingen
Johannes Petrus Maria Rijnders
Ans Mulders - Smith
Wendelke Snip - Veldhuis
Marijke Betsy Gelder
Jannie Jacqueline van der Wilk-Muusse
Dolf Meester
Foppe Jan de Haan
Meta Theresia de Vries
Wim van Deursen
Fred Snijders
Simon Ootjers
Jan de Goede
Roelofke van der Velde - Tijsen
Jan van Veen
Nick Snijder
Randy Wienholds
Ton Preijde
Bernardus Josephus Koedooder

vrijdag 7 oktober

Immetje de Geus Janssen
Joop Groen
Cornelia Aafjes-Bakker
Petronella van Kooij-Ligtvoet
Franciscus Antonius Veldhuizen
Dirk Colle
Rie van Elsland - Eshuijs
Alida Anna Le Fvre - Jansen
George Schouten
Alie Lepelaar
Theo van Ophem
Jan Frankfort
Adrianus Petrus Ruiter
Hendrik Platvoet
Ina van der Linden - Boots
IJda van Dok - Pijper
Nico Laan
Christina Johanna Alberta Lucas - Eglem
Cees Biesot
Jos van Tricht
Petronella Hendrika Vermeer - Verhoeven
Klazina Tine CornelissenKroon
Jan Cornelis Geleijnse

zondag 7 oktober

Antoinette Adrinne Klasing-Spel

donderdag 6 oktober

Elena Arkadjevna Gengrinovich
Willem van der Velden
Klaas Kouwenhoven
Cornelis Kessens
Kim Jennifer Peper
Margarete Susi Doris Margot Franken - Dudszus
Willem Leendert Hess

zaterdag 6 oktober

Luc Houten
Anne Ligthart-Tesselaar

donderdag 6 oktober

Frans Olijmulder
Carolina van t Voort
Hendrikus Antonius Dontje
Catharina Theresia van Westing

vrijdag 7 oktober

Franciscus Antonius Veldhuizen

donderdag 6 oktober

Elly Lankhorst-van Hees
Nico Kraakman

woensdag 5 oktober

Christiaan Gerardus Smeekes
Hubertina Kleine
Ineke Mooten
Maria Kuiper - Tijsen
Albertus van Doorn
Kees de Waal
Grietje Heilig - Wezelman
Piet Klaassen
Sjaak van der Velde
Cornelia Anna van Rossum - Duivenvoorde
Hendrika Cornelia van Son- Karrenbeld
Maria Wilhelmina Henrica Meiland-Habraken
Theodorus Martin Walter Jacobus Hendriks
Johanna Wilhelmina Bikkers - Smeenk
Dieuwke de Waal de Geus
Henritte Maria Wilhelmina Denekamp-Snelting
Roswitha Mariska Rzsa Athene Aerts-Csurka
Maartje Manten ] Rijkse
Joop Grent
Christina Cornelisse Ewalds
Jan van der Plasse
Petrus Joseph van der Zwaan
Thijs Knijn
Kees Oldenburg
Maria Wilhelmina Ketting - Kloos
Elisabeth Oom - Leurs
An Woertman - Koster
Paul Frans Marie Derksen
Joop van der Stoop
Cilia Laan Feld

dinsdag 4 oktober

Jacqueline Poncin
Godevinus Johannes Stavenuiter
Matthijs Koole
Jacobus Wijma
Krijn Stolp
Eleonora Bierens-Schulz
Wilhelmina Charlotte Beets-van der Kuil
Anouk Bijl
Matheus (Thijs) Jacobus Punt
Aafje Jonker - Vijzelaar
Johanna Maria Dammers
H.G.M. Brinkhoff
Nicolaas Cornelis Josephus van Paassen
Margaretha Agatha Maria Wouterloot - Kuik
Christiaan Johan Vlotman
Alida Anna van Straaten - van der Linden
Henricus M. Bakker
Aldert Bas

zondag 3 april

Werner van Gellekom

dinsdag 4 oktober

Johanna Francisca van Gelderen - Boode
Janie Eikelenboom
Jacobus Henricus Wijsman
Klaas Donker
Paolino Sciarratta
Cornelia Schaapherder-Gouw
Frederika Moerland - Dolsma
Bernardina Anna Maria Krom-Hendriks
Catharina Divera Nibbering - Klijn
Marie Bakx - Rijmers
Marinus Geluk
Marinus Geluk

maandag 3 oktober

Tiny Vlaming-Teyema
E.M.C. van Westerhoven
Aldert Bas
Jacob Outhoff
Geertruida Breebaart
Hendrika Marie Rezelman-de Graaf
Margaretha Daman - Noyons
Riti van Houten-Reitsma
Anna Klasina Oeldrich - Buijs
Zwaantje Crok Oosterveld
Geertje Fray - van Leeuwen
Marina Huizing
Adriana Krijntje Dekker - van Dijk
Hendrik Arnoldus Ferdinand Mes
Marten van Harten
Lida Huisman - Reus
Plonie Wiering - Kunst
Catharina Hendrika Schut - Postma
Wijnand van Stam
Thijs Knijn
Anskje Snoek - van der Weide
Jitske Visser - Tjeerdema
Jacob Reijne
Hugo Jan Liefaard
Piet Straathof
Jeroen Castricum
Johanna Afra Margaretha Rood-Droog
Piet Koeman
Pieter van Egmond

zaterdag 1 oktober

Jozephina Antoinetta Maria van Zijl - de Vilder
Marianne Louise Rozendaal - Deenik
Mia Brand-van Hal
Johan Havik
Paulus Johannes Erftemeijer
Gezina Mulder - Mailly
Sophia Hendrika van Menen - Zeeuw
Martinus Cornelis Meskers
Jo van der Wal - Peterse
Cornelis Peperkamp
Wil Toorenburg-Bruin
Annie Commandeur-Konijn
Martien Veth
Charla Wilhelmina van Tetering-Knies
Dick Brinkkemper
Meindert Mastemaker
Petrus Johannes Maria Zijp
Maria Verheij-Schouten
Roelie Hummel-Snoek
Jan Jacob Groen