inloggen

familieberichten op internet

Berichten van januari 2011

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

maandag 31 januari

Annie Rood - Butter
Piet Eijken
Anneke Min-Pijper
Dirk Beets
Elisabeth de Ridder-Kaper
Cees Verwer
Gerrit Hendriks
Gerritje van Eijk-de Leeuw
Dea Kroon – de Jonge
Jacobus Cornelis van Leverink
Akke de Jongh - Bouma
Cornelis Pieter Woutersen
Jacqueline Elisabeth Verwer
Simon Willem Konijn
Adriana Feenstra - van Breugel
Lambertus Maria van Berkel
Gerardus Gijsbertus Dekker
Sebastianus Hendricus Laaper
Johannes Petrus Maria Turk
Antonia Pos - Vermulm

zaterdag 29 januari

Truus Simons
Adrianus van Brummelen
Nel Sacharias-Riegman
Jannetje Hovius
Catharina Hemke-Blokker
René Hamerpagt
Anna Gootjes-Balder
Jan Robert Nawijn
Annie van der Linden - Nederlof
Goose Hubertus Dik
Elisabeth Marion Dammers
Arie Gerrit Serné
Ferdinand Gerrit Jan Eric Wildeboer
Tonnie de Wijn
Sally Moerland-van Kempen
Dirk Hermanus Koopman sr.
Geertruida Timmer - van Onsenoord
Cornelis Kaai
Cas de Bruin
Simon Jacob Grootes
Paulien Taconis
Luutje Hoogland – de Moes
Gre van Gulik - de Nijs
Jansje Regoletta van der Veen ~ Jongbloed
Abraham Bronmeijer
Anton Berkhout
Hilda Groen – Schoonenberg
Anna Elisabeth Sopar - Lakeman
Wilhelmina Frederika de Vries ~ Kruijd
Jacoba Evenia van ’t Klooster
Elisabeth Petronella Kapiteijn - Veul
Monique Huisman
Truus Laan
Wil Kalisvaart - Barthen
Mattie Boekhorst - Suurd
Natalia Stanislawa Wessels - Muszalska

vrijdag 28 januari

Tiny Dekker-Hoving
Simon Kikkert
Jan van der Linde
Paulina Rietberg 
Johanna Blankestijn
Hendrika Adriana van der Zwart-Terlaak
Wichert Schriever
Jan Spijker
Joop Deken
Mattheus van Rumpt
Matheus Hoogstraten

dinsdag 25 januari

Gerarda Johanna Post-van Leeuwen

vrijdag 28 januari

Leendert Jacob van Breugel
Fredrik Landman
Hendrik Krijt

donderdag 27 januari

Antonia Maria Theodora Stevens
Lambert Johannes Linthorst
Carla Ziemer
Tiny Blommestein
Frederika Wierda – Dapper
Maria Beets-Leen
Jacob van Gelder
Riet van Nigtevegt
Anita van Baaden - Wiegers
Gerritje Aukema - Koster
Petrus Johannes Albertus Nijssen
Geertruida Janna Rombouts
Laura de Ruijter-de Graaf
Alie van Dokkenburg - Prins
John van de Reep
Jan Hendrik Appel
Divera Maria Botman-van Veen
Wilhelmina Beentjes-Limmen
Dirk Fledderus

woensdag 26 januari

Martina Johanna Kranenborg
Maria Philippina Heeremans
Margareth Ruth Schiff - Colton
Truus van Breukelen - Mettes
Marinus Bruijn
Michel van Someren
Aloijsius Maria Brandenburg RA
Klaas Lodewijk Touber
Cor Passchier
Jan de Vries
Franciscus Hendricus Johannes Jansen
Gerrit Johannes Noort
Kees Grin
Jacobus Mors
Cor Bakker
Agatha Manshanden - Pronk
Henk Velthuijzen
Freek de Boer
Cornelia Hille - Tump
Jes Overmaat
Johannes Theodorus Kager
Hendrik Schouten
Petra Wessels - Keur
Bertha Harmse-de Roo
Riet Janson-Bakker
Anthonius Maria van Kleef

dinsdag 25 januari

Cornelia Margaretha Maria van Baar-Groot
Albertus Mooij
Catharina Maria Christina Wester-van Straalen
Teunisje Hendrika Wilschut - Westerveld
Judocus Ludovicus Eggermont
Johannes Hermanus Versteegen
Pieter de Graaf
Willem van der Beek
Cornelia Harmke Antonia de Goede
Dirk Theo Schouten
Martha Josefine Schramel - Münster
Margaretha Petronella van der Werff - Lampe
Alida Geertruida van ‘t Slot
Regina Schoutsen
Kees Adriaan Bakker
Nico Jansen
Aaltje Lenos - Mink
Catharina Alida Schoen - Floris
Jan Bernardus Raven
Ares Koopman
Gerard Beets
Johanna Wilhelmina Knaven - Hofstede
Elisabeth Johanna van der Panne - Steltenpohl
Wim Visser
Antonia Maria Jacoba
Ellen de Beer-Dullaart
Cornelia Margaretha Kager-Bleeker
Alida Jacoba van Haaster-Duindam
Catharina Elisabet Kuiper-Tegelaar
Frederik Jozef Dijsselbloem
Jacoba Petronella van Alphen-Looij
Herbert-Jan Nusselder
Michaël van Aalst
Pieter Timmerman
Jan Machiel van Gulik

maandag 24 januari

Drs. Dick Swager
Petrus Johannes Holewijn
Froukje Logmans - Knook
Annelieke Christine Dukker
Nel Hoogland – Otter
Theresia Anna Adriana Jongenelen
Geertruida Johanna den Hooglander

woensdag 19 januari

Rachel Krina Polet - van der Have

maandag 24 januari

Petrus Johannes Holewijn
Johannes Theodorus Broeke
Klaas Zandstra
Francisca Aleida Hermina Maria Wilhelmus - van Galen
Teun Kaagman
Paul Dijkman
Joop Evertsen
Jan Sjerps
Rietje Schoots - Schiltmans
Alida Geertruida Bakker - Hoogland
Wygerdina Homan – Steenken
Anna Sophia Buijsman
Sophia Maria Munneke-Koek
Nic van der Plas
Willem de Vente
Dirk Slot
Hendrik Glas
Gerrit Aafjes

zaterdag 22 januari

Hendrikus Cornelis Harskamp
Jan Willem van Reekum
Wil Soesbergen - van Essen
Jan Smit
Albertus Hendricus Sikking
Jo Vrakking-Boomgaard
Willem van Dalen
Lenie Minke-Duijndam
Arie Nicolaas Bon
Jan Hendrik Harmanus Limburg
Hubertus Hendrikus Johannes
Ab van der Kolk
Piet de Boer
Nel Heijink - van der Plas
Antje Langman - Verwer
Hendrika Weststrate - Duijn
Trijntje Termaat - Roelofs
Jos Severins
Magda van der Steen - Hartman
Riet van Dijk
Mattheus Kuiper
Marleen Terol - van Schaik
Jenneken Schuurman - Jansen
Tini Spruit-Koopman
Hendrikus Joannes Floris
Nel Wesselman-Koek
Diana Kaushik-Boedhoe
Ferencz Armandar Bouckaert
Annie Uljee - Pennings
Jan Lubbes
Maarten Cornelis van Kraaij
Steef van de Luitgaren
Hanke Smit - de Berg
Frans F.M. Buijs
Lucien Smit
Gerrit Jan Cornelis de Boer
Lous Op den Velde
Cornelia Johanna Lubbers - Keizer

vrijdag 21 januari

Sander Leufgen
Petrus Jacobus Wokke
Petrus Jacobus Breed
Cas Meijer
Jan Kager
Willem Brevoord
Cornelis Oud
Koert Petrus Ottens
Theodora Maria Agnes Meijer
Jacoba Drost - Swaan
Anna Cornelia Ursem-Eckhardt
Hinke de Jonge - van der Wal
Nel Bakker-van Pel
Afra Pieterse Schouten
Hendrika Booij
Jenny Tamis - Duinmeijer
Klaas Simon Minnes
Catharina Kaandorp-Laan
Nelly Vos-Dobber
Henny Gerritsen
Gerda van Zoolingen-Hendriks

donderdag 20 januari

Pieter Prins
Johan van der Linden
Corrie van der Valk
Hendrik Post
Gerarda Maria Loerakker - van der Zon
Ed van Wessel
Jean-Marc Otto Müller
Wilhelmina van Lent ~ van Geijn
Margaretha Stöve-Kistemaker
Hendrika Booij
Arie Oliemans
Barbara de Graaf-Migdalska
Marcel Gerardus Michaël Oud
Cornelis Hyacinthus Borst
Johan Ernst de Leur
Maria Catharina Alida Brugman-de Jong

woensdag 19 januari

Arrie Lagerburg
Mart van der Kwaak
Jannie Padding-van Dijk
Alie Schaap
Hendrika van Lint – Droog
Maria Dercksen-de Jager
August Johannes Böke
Erica Johanna Zwiersen
Cornelia Groenenberg - Kleijer
Gerritje Meijer - van Vliet
Willy Henriëtte Bervoets - van Delden
Aaltje Havik - Joop
Ton Zuurbier
Margaretha van Duinkerken - van Gog
Jan van Soest
Tjapko Buckert
Adrianus (Aad) Straver
Piet Boukens
Dirk Schipper
Anton Willem Guillot
Jos van der Gracht - van Schagen
Mary Dorothy Wasch-Carter
Joop Hessing
Cornelis Johannes van Wouw
Catharina Elisabeth Bekker - Boon
Gré van der Raad - Turenhout
Elisabeth Maria Jansen
Magdalena Rozalia Amelia van Boheemen - Haijette

dinsdag 18 januari

Harm van der Wal
Marianne Jansen - Vlok
Christina Cornelia Brinkkemper - Nelis
Jacobus Adrianus van Veen
Miep Pieterse
Jacob Bakker
Dingenus de Bruijne
Johan van der Linden
Hermanus Theodorus van Niekerken
Jelle Das
Jan Beers
Wiebe Schippers
Catharina Maria Janssen-Kortekaas
Arie Verhoef
Helena Christina Twisk - Essenberg
Sophia Wilhelmina Berghmans - Hartjes
Lodevicus Johannes Eshuijs
Jan de Jong
Johannes Schipper
Ton van Weeren
Janny Helder - van den Brink
André Gilbert Lucien Cavé
Cornelis Gijsbert Roeleveld
Adriana Margaretha Kalter-Rijk
Geertruida Klazina Groot - Knip
Patrick Christian Huising
Catharina Alida Elizabeth Kromhout
Nicolaas Johannes Duinmeijer
Catharina Komen-Kager
Dr. Marten Durieux
Pietertje Smit - Klok
Wilhelmina van den Broek – Gerritse
Vera Klomp-Stikkers
Maria Catharina Groot-Dol
Iewe de Jonge
Margaretha Antonia Beugelsdijk
Harm van der Wal
Antje Albertje Schaaf-Pluim
Cornelia Catharina Hoeksema-den Adel
Ingrid Filomena Bernarda Rosinda
Neeltje Sophia Nebbeling-Windhorst
Nienke Masséus-Smit
Jacobus Hermanus Wijshake

zondag 16 januari

Nico Beumer
Jacob David Krijtenberg
Carla Charlotte Haine - Arler
Pieter de Haan
Catharina Anna Pepping
Helena Gerarda Adriana van der Meer - de Kok
Debora Bakker - Schut
Cornelis Petrus Meester
Willem Kramer
Bernardus van Assema
Antonia Simonnetta Blonk - van den Berg
André Hagedorn
Johanna Arendina Nijenhuis – Zieverink
Hendrika Alida Scheld - Budding
Theodorus Johannes Wenker
Joop Dekker
Klaas Ruys
Alida Johanna Basters – de Blank
Theo Billekens
Floris Jacob van Stipriaan
Theodorus van den Berg
Alida Groot - van Etten
Corrie Broer - Keesman
Arendje van Duijvenvoorde-van Beelen
Gerrit Jan Smit

zaterdag 15 januari

Dr. Albert Heijn
Desiré Francois Kaart
Jaap A.M. Kramer
Maria van der Leden – Boekelaar
Bertha Agatha Groot
Pierre Brekelmans
Meindert Hoogeboom
Ferdinand Gustaaf Adolf Woudstra
JANNETJE VERLEG - HAGOORT
Nicolaas Jacob Dissel
Corrie Trompert – Wilbrink
Immetje Catharina van den Berg - Boon
Cornelis Maria Ruijter
Anneke Jacoba Tol
Cornelia Leonarda Brouwer - de Poel
Maria Johanna Uijtewaal-Vonk
Nicolaas Kok
Theodora Maria Gertruda Cornelissen-van Lierop

vrijdag 14 januari

Janke Duijn - Haringsma

zaterdag 15 januari

Ton Bazzoni
Catharina Hendrika Wolkers
Baukje Overwater-Brandt
Pieter Schotvanger
Elze Jaarsma-Renzen 
Henk de Jong
Jannetje Bloemendaal- Kieft
Petronella Gerarda Meijners-Slobbe
Gertruda Christina van Gerwen - van den Berg
Maurits Visser
Anton Duurland
Nicolaas de Boer
Melania Maria Augustina Kopper - de Vries
Cornelis Gijsbert Roeleveld
Sjaan Heijnen - de Ruiter
Mathilda Quist-ter Haar
Mieke Baars-Hoogwout
Criscina van der Zee - van der Veer
Jannetje Kikkert-van Vliet

vrijdag 14 januari

Ewoud van der Mark
Rie Nierop Groot - de Groot
Joop van Dongen
Nelly Agatha Johanna Strack-Hageman
Pieter Schoor
Jannie Schouten - Bout
Maria Veronica Schagen-Ruijter
Auke Dierdorp
Steven Templado
Jan Pieter Ates
Wilhelmina Huijer - van der Plas
Barend Sibie
Hildegard Alice Portmann
Albert Strijker
Rudy Jan Bakker

donderdag 13 januari

Piet Blom
Willem Fuykschot
Simon Groen
Noor van Loenen-Albarda
Johannes Smit
Johannes van der Molen
Piet Toen
Maria Johanna Keesmaat - Dammers
Antje Piet - Dunnebier
Gerrit Hendriks
Maartje Dikstaal
Cornelis Koele
Bram Kaper
Nel Aikema - Bijpost
Anna Cornelia Wals
Antoon Nicolaas Stubenitsky
Catharina Zijm-Riteco
Lenie Siebel - Breedijk
Engel Groen
Jan De Laet
Johannes Kiekebos

woensdag 12 januari

Johannes Adrianus Zonjee
Guda Nobel - Meijsen
Ria Kroon - Wormsbecher
Maria de Boer – de Boer
Joost van den Tol
Nico Groen
Hendrik van Eerde
Roelof Kuiper
Bernardus Johannes Dagobert Boos
Ben van der Linden
Cornelia Hendrika Boer-Bijpost
Ton Barnhoorn
John Alexander McMeekin
Piet Fatels
Hendrika Korswagen
Koos van Leeuwen
Loes Fonhof-Verkerke
Anna Dieuw Dam - Hoep
Betty Schreuders - Jochemus
Wilhelmina Vonk - Brandjes
Elly de Reus-Leander
Jacobus Adrianus Maria Bakker
Helena Petronella Maria Wempe - Bielars
Piet Koper
Anna Trijntje Tijs - Evendijk
Simon Kroonenburg
Pieter Johannes van Harskamp
Jannie Rootjes-Twisker
Tiny Zweeris - Starreveld
Rudolf Anthonius Maria van Eekeren
Heleen Cramer-van Komen
Hermanus Florentius van der Wijst
Dea Jannie Corrie Leegwater - Stapel
Maartje Hamelink-Molenaar
Albert Brandsma
Pat Murphy
Johanna Elizabeth Kallenberg-Smits

dinsdag 11 januari

Ivonne van den Hengel-Vos
Petronella Theresia de Ru - Vlas
Eppe de Boer
Severius Jozef Blank
Johannes Cornelis Petrus Beemsterboer
Elisabeth Cornelia Martina Bank - van Schie
Eempke Kunnen
Alida Wilhelmina Baars - Roeleven
Jeannette Klazina Rienstra-Mulder
Arina Quartel
Margaretha Christina Balk
Anton Barendsen
Agatha van der Meer- van Zonneveld
Annie Maria Heek – Bockstael
Hendrika Clasina Johanna Slijfer - van Zoelen
A. Slinger-de Ruijter
Casper Jacob van Egmond
Gerardus Biesot
Hendrica Catharina Maria Schrandt
Jacobus Grooteman
Erika Margarete Elfride Treffers - Hildebrandt
Grietje Slegers - Prins
Cornelis Visser
Geertruida Anna Leek-Molenaar
Johannes Petrus Henricus Bodewes
Adriana Wilhelmina Blom
Leonard Moerland
Margaretha Maria Horn
Marie Bloem - Groot
Harmen Lambers
Nicolaas Stok
Wilhelmus Jacobus Gitzels
Joop de Ruiter
Agnes de Kraker - Markx
Hedwig Marie Kuperus – Ens
Cornelis Ploeger

maandag 10 januari

Elsa Bertha Johanna Dreesmann-van Woensel
Rie Rienderhoff-Hanff
Dimphena Antonetta Catharina Immerentiana Hoogenbosch - van Loon
Simone Nilting-Heukelom
Emerentia Hendrika Lemstra - van Deursen
Fijtje Marijtje Hotting - Hoogendoorn
Ramon Manuel Hoppenbrouwer
Aaltje Roest - de Jong
Cornelia Adriana Wanninkhof
Johan Jacobus Ridder
Dirk Makelaar
Theo van Son
Karst Bruinenberg
Hendrik van Ankeren

vrijdag 7 januari

Tineke Holtkamp

maandag 10 januari

André Cornelis Putter
Tiny Kenter - van Ophem
Frederica Elisabeth Kok - Koomen
Cornelis Jan Simons
Age Johannes Betzema
Gerrie Louisa Kok - van den Outenaar
Evert van Rheenen
Adriaan van Wonderen
Hendrikus van Wijk
Petronella van Diepen - Ligthart
Truus Zeldenthuis-Smout
Cornelis Johannes Zandbergen
Marijke Koen - van Gentevoort
Anna Beemsterboer – Ruiter
Paulus Koeman
Marie Duimel - Stam

zaterdag 8 januari

Nico Berkhout
Wilhelmus Leonardus Maria van der Linden
Johannes Simon den Dubbelden
Robertus Antonius Maria Molenkamp
Frank de Jong
Yvonne Johanna Wilhelmina Maria de Bont Hisschemöller-Winter
Grietje Peppinck-Wolfers
Reindert Korthof
Jan Zoomers
Roxanne Charissa van Blokland
Dick Zutt
Eduard Michaël Tesser
Theo van Son
Frederica Carolina Haan-Meijer
Aagje Vonk-Hartman
Ehat Sözer
Kees Oldenburg
Leonardus Franciscus Johannes Kluwen
Alberdina Tangerman - Linthorst
Dieuwertje Catharina Vlaar-Kager
Hans Cokart
Jacob Pieter Bregman
Klaartje Zon – van den Hoonaard

vrijdag 7 januari

Johanna Ida Maria Verhoef-Krul
Trijntje Heemskerk-Postma
Frans Poptie
Coby van Veen - Keuning
Jacoba Glasbergen-Schouten
Krijntje van der Marel-Aandewiel
Co Veenis - Bakker
Anna Agnes Maria Rijbroek
Andreas Hilterman
Gré Hofmeijer
Stientje Hartzuiker
Cornelia Anna Treur – Goudsblom
Tineke Holtkamp
Cornelia Overweg-Maasland
Henk Schorel
Geer Bekker-Dekker
Charles Reinders Folmer
Gré Beentjes-Henneman
Guustaaf Jozef Jacobus Müller
Louise Johanna Geusebroek
Joke Garšvo ‐ Smelter

donderdag 6 januari

Hendricus Nielen
Anne Veenman
Eric Peter Rudolf Dirkse
Trijntje Brix
Tjemke Tensen
Ab ( Albertus ) van der Kraats
Lucia Maria Johanna van der Laan-Nieuwmeijer
Alida Maria Jeanette Haack - Nijhuis
Esther Elizabeth Margaret Christiaans
Wilhelmus Cornelis Koelemij
Reinier Jan Broerse
Jacobus Bruggeman
Nelie Janne Lamme
Neeltje Timmerman - Halfweeg
Maarten van Duijn
Adrianus Maria Jozef Terra
Cornelis Wittenberg
Piet Preijde
Hessel de Vries
Eefje de Gooijer-Boden
Henk Sinnige
Truus de Goede-van Amsterdam
Gé Brittijn-van Goor
Dick Wacker
Gerardus Hendrikus Bushoff
Simon Thomas Maria Fagel
Mijnardus Cornelis Apswoude
Johannes Petrus Stoop
Martinus Weel
Nel Mulder-van der Geest
Jan Nierop

woensdag 5 januari

Gerritje Schaap-Guijt
Evert Cornelis Schipper
Matthijs Blömer
Johannes Albers
Jan van Rossum
Hein Witteveen
Helena Johanna van Rooyen - Visser
Elisabeth Margaretha Mink - Stor
Piet Rozing
Johanna Maria Knop-Verstraate
Max Werner
Ans Noordenbos - Hulshof
Machiel van der Harst
Cok Ravensbergen-Kagenaar
Cornelis Thomas Bijman
Veronica Agatha Varga-Franzen
Jacobus de Ridder
Pietertje Veltrop - Honingh
Ab Meester
Jannetje Bree - Visser
Laurentius Johannes Kempers
Lucia Maria Elisabeth Groot-Runderkamp
Casper Lucas van IJsendijk
Jacobus Johannes Grootjes
John Jansonius
Johannes Gerardus Hollenberg
Christina Cornelia Hendrika Bakker-Drolsbach
Arthur van den Berg
Nils Frederik de Winter
Hemke Elzinga
Jan Wardenaar

dinsdag 4 januari

Emma Havermans - Plokker
Els Heyligers
Richardus Antonius Haas
Froukje Wiegman – Boer
Maria Wiljouw-van der Pol
Aaltje Hendrika Kortland - Scheffer
Johannes Cornelis Groot
Geertruida de Boer
Adrianus Ringeling
Cees Zanen
Bernard Zuiderduin
Geertruida Titia Noordhoff - Hoekstra
Krijn Gerrit de Man
Piet de Wolf
Adrianus Petrus Maria Timmermans
Klasina Maria Meeldijk-Vader
Arthur van den Berg
Henricus Cornelis Galesloot
Johanna Maria Snel - Vermeer
Dorothea Gracia van der Giessen
Ir. Henri Meine Ary Los
Floris Jongejans
Leo Hooijmans
Loes Timmermans - Réthans
Egge Hartog
GUSTAAF HEINRICH LOUIS TIESINGA
Helena Maria Sijs - Eg
Cornelis van der Hurk
Daniëlle Butselaar
Willem Friso Taapken
Ineke Baars-Snoek
Grietje Tietje van Noord - Wouda
Harry Paul Breetveld
Agatha Constanze Jeanette Kerssens
Hendricus Franciscus Jonker
Hermanus Wilhelmus Schimmel
Engelina Oud-Groot
PETRONELLA GEERTRUIDA MEESTER - RIJSWIJK
Melis Albertus van Dwingelen
Gerard Rasch
Cornelis Boon
Yvonne Carola Uitenbosch
Carolina Pieters-Cats
Cornelis Jasper Weidema
Stijntje Lena Kramer - Blok
Pieter Cornelis (Piet) Pijper
Kees Nuijens
Elizabeth Geertruida Vriend – Smit

maandag 3 januari

Marcella Francisca van Velzen – Veldhoven
Johanna Noordenbos - Kersbergen
Jozef Cornelis Petrus Rood
Maria Eweg – Schmaus
Henriette Bonarius
Rens Kooistra
Gre Duinmaijer
Cees Groot
Bettie Appelman
Cornelia Aagje van Dijk – Jongeneel
Jannigje Leentje Kroon – Kivit
Riet Walkeuter-van Nes
Martinus Leendert van Druten
Patricius Leonardus Spoor

woensdag 5 januari

Gerda Arnold – van Akkeren

maandag 3 januari

Janna Gerda Borst-van Dijk
Maria Jantine de Feij-Ligtvoet
Gerrit van Koningsveld
Gerardus Maria Schilder
Theo Bruijns
Hendrik den Butter
Maartje Haverkamp - Bijl
Karel Bram Andries van der Schuyt
Impje Janke van der Woude - van der Vaart
Petronella Geertruida Jellema-Pronk
Patricius Leonardus Spoor
Antonetta Helena Rosekrans-van Tiggelen
Elsbeth Eisma
Cornelis Wilhelmus Buis
J.M.C. Uitermark - Achten
Jantje Henderika de Roo-Martens
Veronica Johanna Loos - Blokdijk
Jan Steevers
Toon Vendel
Jan Berkhout

zaterdag 29 januari

Angelique Derčz
Annie Hijman-Boekel