inloggen

familieberichten op internet

Berichten van augustus 2010

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

dinsdag 31 augustus

Jacoba Neeltje Menheere-van Nielen
Wim Lindeboom
Klazina Kok
Joop Deckwitz
Jan Cornelis van Vliet
Elbertha Johanna van der Gragt-Verhagen
Jan Bos
Leonardus Adrianus Boots
Simon Cornelis Maria Langeveld
CLAUS VAN DONSELAAR
Joop du Prie
Siebe Woltherus Johannes Schouw
Wilhelmina Francisca van de Burgt
Jan Kramer
Leendert Monster
Trijntje Visser - Aafjes
Hubertina Vonk - van der Veldt
Ben Kuijt
Joop Koolmoes
Arend Beekhuijs
Elisabeth Catharina Johanna Kwaaitaal-Brakenhoff
Johannes Martinus Jansen
Jacobus Gerardus Minten
Alida Lucia Kok - Stam
Bauke Visser
Neeltje Wolffenbuttel - van Dijk
Hannie Schouten - Kreiger
Appie Baantjer
Geertruida Vijlbrief
Jan de Jong
Petrus Paulus Schoorl
Klaas Knijn
Beth van Kuipers-Boddé

maandag 30 augustus

Hark Bood
Johanna Jacoba Buscher-Kuijpers
Jacobus Bakker
David Tatipikalawan
GRIETJE DOETS - KWELDAM
Wil de Jong – Brink
Jaap Stam
Margareta Blumers
Johanna Maaijke Brouwer
Els Schaapherder - Heerschop
Paula Maria Bus
Joke de Ruijter - Pronk
Janny Konijn - Krijgsman
Elisabeth Cornelia Dijkhuizen - Sloot
Maria Mathilda van der Zee – Wilhelm
Alie Groot - Kok
M.C. van der Park-Oudhuis
Edward Richard Blaset
Anita Bout-van Mourik
Tjibbo Wind
Tonia Zwart-Dekker
Jaap Beemster
Adriana Johanna Meijssen - Lansing
Johannes Veldmeijer
Alie Groot - Kok
Johannes Gerardus Berkeveld
Ari Beukers
Simon Cornelis Maria Langeveld
Aagje Maria Poppen
Dick van Haarlem - Snijders

zaterdag 28 augustus

Jan Zemel
Lambert Kriek
Hendrikje Koopman-Bosboom
Toos Kaljee - Vermeulen
Agatha Hendrika Sturkenboom
Elisabeth Ardina Broekman - Hormes
Paula Fuchs-Bauw
Rietje Maria Zeegers- de Haas
Johannes Marius Stadhouder
Johanna Geertruida Vernède – Schulte
Pieternella Janneke de Regt
Cornelia Buis - Nuijens
Hendrik Bootsman
Sjoerd Anton Spoelstra
Petrus Jacobus Koek
Herjo Janssen
Maria Elisabeth Theodora Mensink
Antonia Minnie Lanphen
Pieter Oepkes
Jozef Maria Hofland
Maartje Romeijn
Trijntje van Houten - Oord
Maria van Zoomeren-Glebbeek

vrijdag 27 augustus

Mieke Smudde - Canisius
Dieuwertje Kool-Otter
Elisabeth Maria Abbestee - Roos
Helena Louise Snijders-de Ruiter
Pieter Vet
Nicolaas Adrianus Tesselaar
Jan Bakker
Maartje de Boer-van Leijen
Klaske de Vries - Zweed
Neeltje Veen-van Hattum
Anna Johanna van der Holst-Fasel
Charles Willem Julius Kuster
Klaas de Boorder
Janna van Welie
Wil van Breukelen - Steltenpool
Feite Visser
Elisabeth van Nieuwburg - Halkes
Anna Geertruida Groot - Jong
Niesje Maria Catharina Slierings - Ran
Bancratius Cornelis Beentjes
Cornelis Horstman
Fekke van der Veen

donderdag 26 augustus

Kees Bel
Annie de Jong-Lankreijer
Kasper Cornelis de Jong
Toos van der Elsen
Corry van Dam-Koster
Grada Gebuis
Freek Schipper
Arend Vos
Ans de Jong-Eugelink
Anne Ramaker
Piet Timmer
Els de Wit

woensdag 25 augustus

Catharina Maria Verrijt
Theodora Maria Boeree - Tuijn
Willem Bonhof
Gerrie van der Velden - Kreetz
Wilhelmina Elisabeth van Bemmel-Vilders
Cornelis Anthonius Maria Fennis
Pieternella van Doorn - van Es
Maria Alida Gertenaar-de Koning
Jopie Koks-Duijn
Maud Christina Ravensbergen
Wilhelmina Maria Vermeulen - Vos
Helena Couwenhoven – Schoemaker
Jacob Voorn
Jopie van Vugt-Nieuwenhoff
Ebbetje Kruithof - Veerman
Jan Hendrik Nierop

donderdag 26 augustus

Nel Teeling-Heijnis

woensdag 25 augustus

Piet Baas
Cornelia Clasina Maria van Dam - Koster
Cornelis Antonius Rood
Gerda Poen - de Ree
Jaap Visser
Maria van Schie - Straathof
Maarten van Belle
Klazina Michel – Doets
Johanna Coeradina Roobol-van Zon
René Jacob Bais
Pouwel Arend Gelderloos
Tiny van der Sloot - Oostlander

dinsdag 24 augustus

Annie Laura Willemien Knegtmans
Jan van Eck
Ernst Meij
Baukje Joustra - Tiemersma
René Pauwels
Jan Kraaier
Sietze Folkert Planting
Geertje Schaafstra-Blokker
Jacob Jacobus Jasper Parlevliet
Gerdina Anthonia Olijerhoek-van Amsterdam
Elisabeth Johanna Basseleur - Engel
Jacob Jan Valk
Rinus Uitendaal
Willie de Jong - Mulder
Jan Docter
Hans Jacob de Berg
Hans Karelsen
Berendina Josepha van Elburg – Verburgt
Marijke Lotgering-Boezeman
Wilhelmus Theodorus Leegwater
Adriaan Dorrepaal
Johanna Smout-van Dijk
Stephan Blom
Wilhelmina Reitsema – van der Meij
Lies Pronk-Kroone
Cornelis Ploeger
Bernardus Ferdinandus van der Hilst
Neeltje Heuvel
Johannes Augustinus Spigt
Magdalena Terstal – Vermeer
Anna Leichtenberg-Zeef
Adriana Elisabeth Maria van der Waag-Huijben
Roelie Koops-van den Berg
Albertha Nijman - De Goede
Gerardus Nicolaas Kat
Johanna Maria Arnoldus-Koenen

maandag 23 augustus

Co Hesselman
Peter Winkel
Jan Berk
Arie van Lienen
M. van de Stouwe-de Haan
Ris
Cok Ris-Swier
Marcella Maria van Soest
Jacob Korver
René van Breugel
Herman Franse
Antonia Margaretha Borst-Smit
Anneke Blekemolen-Louwerse
Ris-Swier
C.G. Hagtingius-Kleimeer

zaterdag 21 augustus

Michiel Franciscus de Zwart
Bert Stam
Trijntje Kuiper-Havik
Frans van Leeuwen
Aartje van Mondfrans - Mostert
Hugo Spanjersberg
Bep van Es-Möllers
Grietje Willemina Tromp - Martens
Emma Catharina Elisabeth Jonkman
Go Stavenuiter
Hein Duijker
Gijsbert van Essen
Martha Timmer - Weij
Eduardus Hendrikus Maria Bult
Arnoldus Jansen
Petrus Hubertus Zijlstra
Jan van der Horn
Margaretha Maria Slagter - Laan
Petra van der Donk-Beers
Loes Okkerman - Gijssen
Daan Krijnen
Lambert Kriek
Elizabeth Asselman-van Es
Gerardus Johannes Winkel
Theodorus Johannes Vlasveld
Jan van Dijk
Loek Soonius
Willem Vervoort
Anthonius Cornelis Haselager

vrijdag 20 augustus

Hendricus Johannes van Dam
Willemijntje Maria Hendrika Muelink
Geert Dijkstra
Cor Huurman - van Geldorp
Louisius Antonius Ikink
Jan Egthuijsen
René Louis van Vliet
Jo Stikkelorum
Marie Kruidenberg - Holwedel
Herman Pieter Koster
Jopie Hooning - Ebbeling
Pieter Kopper
Simon Lennarts
Mathilda Cornelia Theresia Verduin-Sunder
Johanna Rokebrand
Jaap de Boo
Jan van de Kamp
Maria Martha Brouwer - de Hart
Willy Horsman-Kramer
Evert Rienstra
Theo Stoop

donderdag 19 augustus

Theodora Agatha Klanker
Tonny Nankman-Degenkamp
Meindert Kieckens
Dirkje Spijkerman - Dangerman
Peter van Weelden
Johanna Maria Dijst-Wortel
Cornelia Jacoba Maria de Mooij - Zonneveld
Engel Reinhout
Janneke Saskia Huisman
Jesse (Holly) Hollingsworth
Trijntje Duineveld - Raven
Cornelia Adriana Staring - van Oeveren
Gepke Rotgans - Oldenburger
Joop Knaap
Gré Groot - Koeman
Co Jansen-Janssen
Johannes Rigter
Sijtje Maartje Brussaard-Schrooder
Cornelia Huurman - van Geldorp
Martha Klazina Margaretha van Veen - Voskuilen
Nel Homan

woensdag 18 augustus

Berend Kamst
Bram Valbracht
Adèle Karia van Thiel-de Lange
Vera van Diepen-Veldt
Jan Schilder
Leo Dam
Jacob van Twisk
Jaap Molenaar
Elisabeth Arts-Baart
Martina van de Molen - Gaarthuis
Maria Johanna Hooijmans - van Werkhoven
Geertje Vredeveldt-van den Brink
Maartje Baars-Kuijl
Truus Muller - van de Stadt
Freek Scholten
Dora Dekker - Stengs
Frans Idzinga
Cor Stols
Adrianus Marinus de Jong
Simon Knijn
Cor Blei
Ria Vrouwenvelder-Burger
Ida Antonia Vullings - Agema
Annelies Zurlohe-Vrakking
Marcel Koomen
Johan Herman Bongaards
Coby Blankenzee-Keur
Kees Zandbergen
Henk Looze

dinsdag 17 augustus

ir. Johannes Wilhelmus van Dalen
Johannes Nobel
Maria Paulina Dorsman - Smit
Nicolaas Schaap
Petrus Los
Antje Loos - Siebenga
Jan Patist
Dolf Vlaanderen
Jozina Kemeling - van Noorden
Catharina Petronella Haver-Rutte
Hendrik Olthoff
Klaas Raat
Wimke Ziegelaar
Catharina Afra Groen - Broersen
Ton Derksen
Wilhelmina Hendrika Glaap-Lelivelt
Jan Zonneveld
Cornelia van Straten - Welage
Jacoba Geertruida Martineau
Jansje van der Sluis
Klaas Blokker
Greet Rietbergen-Flanderhijn
Maria Petronella van der Geer - Berbée
Jacobus Nicolaas Maria Turk
Clazina Maria de Groot-Rotteveel
Mario Jan Pittana

maandag 16 augustus

Joannes Petrus Deen
Willem Zwart
Rutger Oranje
Cor Kok
Jaap Vroegop
Jans Wagemaker - Stam
Cornelia Hartog-Grapendaal
Suus Wilschut
Gerda Gesina Been – Wortman
Albertus Buitink
Frederik (Frits) Schemmekes
Kris Derksen
Emmie Dekker-Fontein
Willem Antonie Heidenreich
Dirk Sta van Uiter
Martinus Simon Dodeman
Piet Peetoom
Johanna Cornelia van Veen-van Amsterdam
Grada Vellinga
Maria Cornelia Bus - Goes

zaterdag 14 augustus

Nicolaas de Goede
Albert Doets
Beatrix Franken-Herrmann
Pieternella Klercq
Maria Dik - Klomp
Ingrid van Dulken-Strangmann
Heintje Schrama - Geugjes
Gerard van den Bosch
Geertje Steenhoven-Hagedoorn
Emmy A. M. de Nijs
Jolanda Mirella Lana
Hanny Hubregtsen - Groenland
Evert Hielema
Petrus Wilhelmus Ridder
Wilhelmina Maria Egberts - Schep
Gilles Schouls
Jeanne Karssen – de Bloois

vrijdag 13 augustus

Dirk Klaas Breeker
Elisabeth Cornelia van den Brink - Dijkhuis
Cornelia Antonia Toonen - Hak
Petrus Cornelis Neefjes
Maarten van der Plas
Aaltje Neeltje Jetses - Schouwstra
Iede Offringa
Ingrid Heijnen - Pouw
Anneke Mast – van Wilgenburg
Annie Pater – Tervoort
Noa Ott
Cor de Roo
Carolien Maria Bernadette Blokker
Hermanus Hendrik Johannes Heule
Ans Roovers
Robertus Gerardus Webbers
Fokko Dennebos
Ruud Ekelschot
Jason Benjamin Sijlbing
Simon Bontekoning
Dirk Karsten
Geertruida Kraaijvanger - Manshanden
Marius van Hedel
Bob Spoor
Sjaak van der Zwet
Cornelia Martha Kenter
Jan Laan
Maria Johanna Bakker - van Dijk
Leny van Westrienen-Bal
Jacoba Ouwehand-van Duijvenbode
Theodorus Johannes van der Gulik
Rie Kuin – van Leijen

donderdag 12 augustus

Annie Grietje Nobel
Willem Weenink
Catharina Alida Vlaar - Neefjes
Johannes Theodorus van der Horst
Annie Lafeber
Antje Paulina Schriefer - van den Heuvel
Ans Bijman - de Boer
Johannes Adrianus van Duin
Gré Bol-Hulsbos
Cornelia Francina Maria Hoogland - Stolwijk
Ina Balk-Postma
Henk van Bugnum
Mieke Nijmeijer - van Dortmondt
Petrus Paulus Welboren
Hedzer Geerlings

woensdag 11 augustus

Stijntje Noordijk - de Man
Edmond Vermeulen
Cornelis Wouter Boekel
Willem Johannes Som de Cerff
Cornelis Bosma
Jan Albert Jetses
Riet te Kloese - Fokker
Karin Bakker - Boom
Rindert Jagersma
Jan Makkes van der Deijl
Tine Krijnen - Kaales
Elke Molenaar-Böthig
Cornelis Willem Selders
Klaziena Veerman
Anna Geertruida Baas - Sint
Theo de Groot
Adriana Sleijster-Heemskerk
Hannie Bijster-Castien
Rie Diderich - de Groot
Casparus Arnoldus Nooij
René Reemer
Johannes Cornelis Gaemers
Emma Heemskerk
Jacoba van Delft-Brussee

dinsdag 10 augustus

Petronella Duijndam - van Rijn
Simon Klaas Vonk
Maria van Platerink – Sommeling
Hendrik Plomper
Ineke Oostdam – Niessen
Elisabeth Johanna te Hennepe-van der Blom
Meine Johannes Bijker
Hendrika Louisa Johanna de Regt – Osseman
Toni Prestolino
Hendrika van der Molen - Heins
Jacoba Geerlings - Langenberg
Theo Mazee
Johannes Mattheus Kales
Janny Kramer
Dirk Jan Warmolt Kuiper
Cornelis Albertus Melman
Gerrit van Dijk
Jacob Cornelis Zwaag
Frederika Louisa Vloemans
Leendert Jacob Stoel

maandag 9 augustus

Sietske Beers - Postma
Hemmo Jan Vroom
Anna Trijntje Berkhout - Alders
Alie Hagebeuk - den Ouden
Annie Stam - Kamps
Jaap Korpershoek
Klaas Bakker
Antonius Dorotheus Tielen
Floor Ruitenberg
Sita Glijnis
Anna Johanna Maria Galema - de Jong
Maria Emma Dekker-Ruijter
Hans Gerbrand Porreij
Geertruida Bakker - Manshanden
Anna Wilhelmina Bernardina Uittenhout-Varkevisser
Apolonia Kroon– van Egmond
Tiny Houtenbos-Buijs
Neeltje Mulder
Clazien Scholtz - Kramer
Jolanda Catharina Hilhorst
John Aelberts
Bernardus Johannes Maria de Goede
Elisabeth Kwant - Bierhaalder
Pieter Bijpost
Cornelia Margaretha Rotteveel-van der Meer

zaterdag 7 augustus

Johanna Vels - van Til
Guurtje Vos - Winkel
Johan Gerrit Driehuis
Sophia Wilhelmina Schuurman Hess-Bos
Kees Uitendaal
Angela J.M. van der Mark - Wokke
Nicolaas Johannes van Berkel
Jantje Klooster-Flokstra
Linda Rousset - Iesberts
Dolf van Ommeren
Hendrik Maarten Corpel
Mia Westra - Vallinga
P.M. Rijsbergen
Lenie van Kaam-van Campenhout
Trijntje de Boer - Soellaart
Jan Snijder
Helena Cornelia Maria Spook
Jannetje Timmerman-Knibbe
Grietje Roos - van der Vlies
Johanna Jacoba Verbeek-Los
Humphrey Jan Adolph Wiesenhaan
Co van der Burg – Nooy
Marianne Roet-Braas
Elisabeth Cornelia de Wit-van der Burg
Lammie Schoemaker
Wil de Reus - Kruit
Annie Maartje Zwart - Wiggers
Wim Weenink
Wigert Burgess
Wilhelm Louis Blüm
Marjo Schiering
Cornelia Hendrika
Annie Groen-Boode
Alida Simone Grooten - Kreijger

vrijdag 6 augustus

Leffert Jongsma
Remigius Johannes Smakman
Gatha Kaptein-de Lange
Elizabeth Maria Meijer - Klever
Jacoba Johanna Hoogenkamp
Wijnandus Jan Bakker
Annette Weima – van der Horst
Kees van der Lely
Barbara Helena Hogaarts – van Os
Jacobus Hoogendijk
Wilhelmina van der Vliet - van Haaren
Ankie van Roden–Verschoor
Carolien Hart – Onstenk
Wim Hooymans
Gosen Dirk Terschegget
Johan Jacob Borreman
Erica Stoltenberg-Terpstra
Dirk Jan Dijkerman
Tine Schouten - van der Meer
Elisabeth Ludovica Kriek - Damave
Hendrikus Johannes Duurland
Wim Hooymans
Tan-Fan Chang Sanhueza
John Jonkman
Jentje Velde-Meester

donderdag 5 augustus

Nellie Schouten-Rotgans
Nico van Weerden
Margaretha Annie van Beek
Mirjam Dekker
Henk van der Linde
Ans van der Plas
Frans Steenvoorden
Hillebrand Dirk Plas
Guus Randshuizen - Mars
Antje Frieda Ohrtmann - van Velsen
Joke Vos-Post
Marja Maritje Meino Hagemann
Tjepke Sijtsema
Lena de Kuijer-van Kessel
Lard van der Steen - van Zanten
Carla Armande Veltrop - de Vries
Theo Scheerman
Joanna Maria Beukers-Beentjes
Gerrit Dekker
Antje Hemminga
Roelofje de Wit - Bruineberg
Jolanda Limmen

woensdag 4 augustus

Ronald Smits
Johanna Rijs
Antonius Nicolaas Maria Putter
Jan Jacob Milikan
Willem Cornelis Hartenberg
Margriet Geenen - ten Pierick
Kornelis de Jonge
Egbert van Kuijk
Cees Kraakman
Guurtje Maars - Kort
Annie Huismans-Wolterman
Cornelis Kromhout
Robert Dick Bergmeijer
Ben van ’t Hull
Theo van Kuyk
Ellen van den Herik
Trijntje Bijvoet - Koorn
Jacob Kornelis Willemsen
Cees Reus
Gijs Okhuijsen
Egbertdina van Oostveen-Dijkgraaf
Christianus Adrianus van der Geest
Simon Hoogland
Yvonne van Doorn
Nettie Smit - Schönlau

dinsdag 3 augustus

Petronella Catharina de Wit - de Ruijter
Siebrand Schievink
Anke Dorothea Biemans-Lens
Johanna van Vugt
Alberdina Sofia Mooij – van Meer
Maria Petronella Kuiper
Johan Dirk van Gestel
Willem Cornelis Hartenberg

maandag 2 augustus

Hendrik Willem Canne Meijer

dinsdag 3 augustus

Pieter Balk
Oscar Kiksen
Conny Clay
Jorgo Hoed
Sophia Gerarda Poort - Brouwer
Piero Luigi Pisanu
Piet van Kempen
Helmuth Proksch
Joannes Nicolaas Korfage
Mignon van Bedaf
Johannes Gijsbertus Otten
Johanna Maria Gerarda Raaijmakers-van den Berg
Klaas Blankman

maandag 2 augustus

Jozef Maria Alberdina Vreenegoor
Cees Mooij
Willemina Bubberman - de Bruin
Annie Kraakman - Admiraal
Antonius Nicolaas Maria Putter
Jan Onrust
Roelof Jannes Barelds
Sylvia van Kuyk
Johanna Catharina Maria Vroegop-Alders
Elisabeth Anna Al
Anna Kwaadgras
Pien Kuyl

dinsdag 3 augustus

Jaap van den Born

maandag 2 augustus

Gerardus Houtenbos
Jacobus Lourentius van den Berg
Jetti Stam
Jan Westhoff
Jacobus Lourentius van den Berg
Arie Blokdijk
Gerrit Harry de Beer
Maria Anna Groot - Vriend
Hans de Boer
ANNIE KOEN-KOOIJ
Grietje Nieswaag – Meertens
Hendrikus Petrus Visser
Willem Schaap